Diskuze k článku

Nenávistná konference ve Varšavě

Příspěvků 8

20.2.2019 10:12

Svět bez hodnot

svatoslav butora 85.?.?.?

Přeji hezký den v nehezky uspořádaném světě. Tohleto dívadlo, které uspořádal na dobytém území Evropy sám velký "Minotaurus" dokumentuje tuto skutečnost: Kdekoliv ve světě vznikne seskupení/struktura/organizace více národů a států a hospodářských společenství, tam se ihned objeví po světovládě toužící "Minotaurus", aby ovládl řídící centrum této organizační struktury a podrobil si ji nasměrováním proti jiným strukturám Světa Lidí.
Z tohoto poznání plyne systémové řešení jak zhoubnou moc této světovládní ještěrky - Minotaura - zrušit a eliminovat.
Tím řešením je nevytvářet dobře myšlená společenství typu tzv.EU anebo typu tzv.OSN/UN/, atd. Každou dobře myšlenou organizační "pyramidu" si okamžitě chce podmanit a podmaňuje tento krvežíznivý "Minotaurus".
Dobře fungující obchodní a lidské vztahy umožňují hospodářský a civilizační rozvoj i bez vydírání a "ochrany" Minotaura, který si již ochočil struktury i tzv. OSN i tzv.EU, atd. ...
Je nenejvýš aktuální otevřít program rozpuštění těchto dobře myslených struktur, aby si Svět Lidí ta nadnárodní velmocenská zrůda nemohla ochočit. Když se tak nestane, po ochočení Minotaurem to už stejně není a nebude ani EU ani OSN ...a ani Svět Lidí; bude jenom svět Minotaura/otrokářů/nadlidí a svět otroků. A pochopitelně, jenom svět nenávisti s hlavním programem nenávisti proti Rusku a Východu Země...
Teď ve Varšavě tato zrůda klade "vejce" pro rozmnožení jejich odporné rakoviny nenávisti. Diplomaticky se usmívat na toto monstrum a tvářit se souhlasně a vstřícně je hřích proti budoucnosti Světa Lidí.
Kompletní sestava "Minotaura" se ve Varšavě předvedla v plné nahotě jejich myšlení. Je to myšlení otrokářů, které se přes mnohá staletí přeneslo ze starého Babylonu do dnešních dnů. Obraz zrůdného Minotaura v podobě ideového společenství Saudů a Židů a USA-establishmentu je kompletní. Svět bez hodnot se představil. Armagedon může začít...

369751

20.2.2019 13:40

Studenti Bible

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 185.?.?.?

z ní vyčetli, jak nepřetržitě a sprostě lhát. To se netýká jen těch tří jmenovaných zločinců, ale i katolického Polska. Jací jsou to katolíci, když se přidávají k nepřetržitým a sprostým lžím? Ale ať si nikdo nemyslí, že třeba Francie a Německo jsou lepší. Jsou to stejní nepřetržití a sprostí lháři. Ježíš Kristus přišel, aby vydal svědectví pravdě. A jak musí být svědomí výše zmíněných zvrhlé, když své nepřetržité a sprosté lhaní vydávají za pravdu. Se lží lze dočasně dokázat nějaký ten úspěch. Ale z dlouhodobějšího hlediska? Takové Polsko už nějaký čas vůbec neexistovalo. A s takovouto přijde zase čas, kdy existovat nebude. A kdo si myslí, že Německo, Francie i USA nepotká týž osud? Přejme všem těmto lhářům nápravu a pozorujme tresty, které na ně přicházejí. Až přijdou, tato hovada se budou ptát: Za co? Za co? A dodejme, že katolická církev, která byla ustavena k tomu, aby střežila Ježíšovu pravdu, to nedělá. Počínaje od římské její hlavy. Neboť slyšel kdo, že by tato směšná figurka někoho z těchto šiřitelů nepřetržitých a sprostých lží třeba jen pokárala? Kárá za hovadiny, čím je hovadina bezvýznamnější, tím kárá víc, ale slyšel od něho někdo něco výše zmíněného? Říkají lidé, že ryba smrdí od hlavy.

369762

20.2.2019 19:14

Oko za oko, zub za zub

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 217.?.?.?

Tato staré přísloví přestalo v moderní společnosti platit. Pokud se někde aplikuje, tak pouze mezi těmi dole. Nažehlení, bohatí a tím i mocní a vzděláním na věhlasných univerzitách vybaven zločinci ovládající a de facto vlastnící velkou část světa, jsou dnes mimo tuto hru.Jsou prostě nedotknutelní a nepotrestatelní. Moje otázka zní proč ? Jsem přesvědčený, že za většinou zel, nespravedlností a neštěstí nevinných a naivních současného světa stojí právě oni, jejich patologická a doslova šílená touha po moci a bohatství. Proč tyto zrůdy v lidské podobě už dávno nehoří v pekle, kam právem za své gigantické zločiny proti lidstvu patří, to mi opravdu hlava nebere.Asi jsem naivní.

369766

20.2.2019 19:22

Košer fašisti ještě nemají v Íránu válečné základny, chudáčci stále ukřivdění

Pátá Mojžíšova 7:24 37.?.?.?

Je to neštěstí, farizejští šmejdi napsali již ve starověku program pro „bohem vyvolený národ“, v němž těm nadlidem nakázali vyhubit pronárody. Nejenže to „vyvolený národ“ za dvě tisíciletí teroru, zotročování a loupení, a přes stamilióny mrtvol gojimů, nedal. Navíc porušil jednu z podmínek, „nespřízníš se s nimi“. Xidáci se spříznili i spolčili s různými lidskými zrůdami, především s Chazary.

Irák xido-fašisti rozvrátili a sion-banksterská vrchnost „zprivatizovala“ vše hodnotné.
Sýrii poničili značně, pod lstí a klamem, pod falešnou vlajkou „Islámského státu“.
Teď pekelníci blekotají o íránském terorismu? U těhle zmrdů je potřeba lstivé žvásty upravit do řeči gojimů, do řeči srozumitelné, kde zlo je zlo a válka je válkou! Nadlidé se třikrát denně modlí (kromě sion-banksterů - ti se sami pasovali na bohy), přežvatlávají starověký zločinecký genocidní program, ale ani přesto v Íránu nemají válečné základny a absolutní tyranii gojimů jako v Palestině. Tak to je nespíš holo.aust.

A co ti zmetci mají práce! Musí štvát proti uzurpátorovi Madurovi, „zlému“ Íránu, Asadovi, Venezuele, Rusku, Číně, čínské firmě Huawei. Severní Korea je také nenechá spát...Musí se gojimům starat o buzeranty, propagandu „změny pohlaví“, zrůdnosti, vymývání mozků, mohamedány a jejich hojné pašování do Evropy, „předsudečné projevy“, církevní restituce (neboť Vatikán i s papežem je banksterským majetkem). A „všudepřítomný antisemitismus“, dokonce i u těch „nenávistníků“ ve žlutých vestách.

Kdekoliv zrůdy nemají své poskoky v řízení společností, států a válečné základny pro prosazování loupení a zvůle, tam pociťují holo.aust.
Gojimové si ještě dovolují žít, proto se chudáčci cítí ukřivdění.

369767

20.2.2019 22:22

S Iranem valka nebude, prilis riskantni.

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 108.?.?.?

V Iranu se krizi prilis bezpecnostnich zajmu Ruska i Ciny. Tam nehrozi proxy konflikt tam to znamena rychlou a velmi ostrou konfrontaci s obema velmocemi na ruznych urovnich. Co me prekvapilo, ze byla rec o financni kompenzaci. at si kazdy odpovi sam zda je lepsi zit s rodinou v lagru Gaza s nedostatkem leku, pitne, vody, .... navic ve valecne zone s rizikem raketoveho utoku. Nebo mit finance na to z tohodle pekla odejit. Po x let slysim konecne neco, co by mohlo resit patovou situaci. Izraelci maji penez, ze by s nima mohli tapetovat. O tom, ze se nebude libit Hamas apod. nepochybuju, ale pokud skutecne uvolni dost financi a daji do pohybu treba pul milionu lidi z Gazy, nekam kde budou moci zacit novy zivot, tak teprve v izraelsko-palestinskem konfliktu dojde k zasadni zmene. Vim o Deir Jasin a jinych detailech velmi dobre, takze setrte sily na argumentaci. Z minulosti je dulezite se poucit, aby byla smysluplna budoucnost, ponevadz v minulosti se proste zit neda.

369773

21.2.2019 8:27

RE: S Iranem valka nebude, prilis riskantni.

Lovec idiotů 91.?.?.?

Reakce na 369773

Přesně tak. Příště se lidem, kteří budou vyháněni ze svých domovů dá pár tisícovek na cestu a z morálního i lidského hlediska bude tím pádem vše v pořádku, všechny čeká již jen zářivá budoucnost. Tato praxe by se mohla dále uplatnit v dalších částech Velkého Izrahelle, tedy v Sýrii atd. Mimochodem, Izrahellci mají přesně tolik peněz, kolik jim dají američtí daňoví poplatníci. Ti jejich problém s původním obyvatelstvem také vyřešili finančně, v indiánských rezervacích jim povolili provozovat kasina a vrátili jim tím jejich důstojnost.[mrknutí jedním okem]

369778

21.2.2019 17:31

RE: S Iranem valka nebude, prilis riskantni.

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 108.?.?.?

Reakce na 369778

Ja nerikam, ze to je spravedlive a moralni. Ale je treba byt realistou. Izrael uznava, z nekolika milionu v Gaze ma 50 000 pravo na navrat. De jure s tim nejde nic delat, palestinci nemaji vlastni stat (ostruvek v Karibiku muze hlasovat v OSN palestinci nemuzou), takze kdokoliv se narodi ma obcanstvi podle mista narozeni nebo rodicu. Po x generacich misto narozeni okupavane uzemi Gaza. De facto nemaji zadne obcanstvi, Egypt i Liga arabskych statu s tim v stavu v jakem to je nechteji prilis co mit. Takova je pravda bez prikras. Nikdo na Blizkem vychode neni dostatecne sileny, aby sel do masivni valky s Izraelem jako jadernou mocnosti, pokud by nedoslo treba k otevrene genocide Palestincu, pak uz jaksi ohledne vyhlidek , kdo je dale na rade do budoucna neni co ztratit. A ciste pragmaticky neexistuje zadna moc, ktera by dokazal prinutit Izrael, aby ty lidi prijal, ponevadz z bezpecnostniho hlediska to je sebevrazda. Rozloha Izraele pocet obyvatel..., neco jako Hamas s vazbou na sve arabske sponzory... Co myslite je CR schopna integrovat nekolik milionu lidi, kdyz se neco vysype v Nemecku, i kdyby to byla to slusna cast co chce utect pred besnenim a az to prestane, tak se vetsina vrati? Tenhle letity konflikt je mnohem horsi a palestinci v nem tahaji za cim dale kratsi konec.

Uprimne reknu, ze mam respekt k houzevnatosti a vytrvalosti palestincu, ale jejich vec je beznadejne prohrana. Na druhou stranu status quo jednoznacne stoji proti palestincum, ponevadz lagr Gaza je od Izraele prakticky neprodysne izolovany. Momentalne jsou vojenske utoky v Gaze na zaklade profesionalni informace s minimem vedlejsich obeti civilistu, staci aby v Hamas prevladlo radikalni kridlo, urvalo na chvili moc a ... A v Izraeli jsou jestrabi co by radi zaminku k "ospravedlneni" tvrde linie. Prirovnani k Indianum mi prijde mimo. Uprchlici po neuspesnem exportu "demokracie" v Iraku, Lybii, Syrii, Afganistanu... v arabskem svete jdou do milionu a okolni zeme je dokazali vstrebat. Ponevadz podobna kultura, vira... Pokud si, ale voli Gazu nejde s tim nic delat a kdyz to hnije 75 let, tak to muze byt klidne dalsich 50 a nic se vyrazne nezmeni. Druhou pravdu je, ze ve svete nikdo necekal, ze by Izrael mohl vydrzet vice jak par tydnu od sveho vzniku, ale oni vydrzeli, vybudovali funkcni stat ,vyhrali nekolik valek, protoze jsou ochotni za svou zemi cedit krev, uz pouze nabozenskou hebrejstinu uvedli zpatky jako zivy jazyk.... .To neni pouze o penezich a podpore ze zahranici , do Afganu muzete nasypat cely rozpocet pentagonu a zmizi v te bazine a Taliban si pocka par let a bude stejne vitezem. Jde o odhodlani byt narodem, jakmile to nekdo ztrati zmizi jako narod z dejin. Kurdove nemaji svuj stat, ale jsou narod ziji na velkem znacne celistvem uzemi ruznych zemi, ti maji za co bojovat. Na rozloze Gazy by byli v predem prohrane valce.

369799

23.2.2019 10:22

Babiš u Trumpa, GP ve švýcarsku

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 18.?.?.?

Babiš je zmatený jak Goro u Tokia a neví jestli má lézt do zadku EU, USA nebo GP a tak se točí jak korouhvička na všechny strany.
Že ho přijme Trump je jen znamení toho že je pro GP velmi důležité naši zemi vytrhnout z područí neoconů, což by mohlo pro nás znamenat celkové zlepšení.

Možná Babišovi nabídnou že ochrání jeho syna a manželku když bude vystupovat proti neoconům, kteří na něj právě ušili tu kauzu s jeho synem.
Docela nechápu jak to že si GP v jednom ze svých sídel tj. Švýcarsku, nedokáže poradit s takovými nulami jako Bakala.

369837

Příspěvků: 8

20.02. 10:12 svatoslav butora  Svět bez hodnot
20.02. 13:40  Studenti Bible
20.02. 19:14  Oko za oko, zub za zub
20.02. 19:22 Pátá Mojžíšova 7:24  Košer fašisti ještě nemají v Íránu válečné základny, chudáčci stále ukřivdění
20.02. 22:22  S Iranem valka nebude, prilis riskantni.
21.02. 08:27 Lovec idiotů  RE: S Iranem valka nebude, prilis riskantni.
21.02. 17:31  RE: S Iranem valka nebude, prilis riskantni.
23.02. 10:22  Babiš u Trumpa, GP ve švýcarsku

Vybrat pouze nové | Odznačit

Káva pro Zvědavce

53

Být v obraze něco stojí.
Připojte se k ostatním a staňte se
také sponzorem Zvědavce, stačí
částka v hodnotě jedné kávy měsíčně.

Za měsíc leden přispělo 84 čtenářů částkou 18 584 korun, což je 53 % měsíčních nákladů provozu Zvědavce.

Bankovní spojení: 2000368066/2010

IBAN: CZ4720100000002000368066
Ze Slovenska 2000368066/8330
IBAN: SK5883300000002000368066
BIC/SWIFT: FIOBCZPPXXX

[PayPal]

Bitcoin:
12vZg7LszAecMsq3wRW4pNpoUAgGZB8aS5

Další možnosti platby ›

Ve zkratce

Slovenský lekár objednal pre svojich covidových pacientov Ivermectin. Colníci mu zásielku zabavili20.01.21 19:05 Neurčeno 1

Na Seznamu se rozmáhá cenzura jako rakovina20.01.21 08:06 Česká republika 5

Sbohem, Kalousku. A zavři za sebou z druhé strany19.01.21 19:17 Česká republika 7

Chcete, aby skončil Lockdown? 26. ledna máte reálnou možnost to změnit19.01.21 10:14 Česká republika 3

Helena Duke poté, co udala vlastní rodinu, žebrá o peníze18.01.21 14:28 USA 3

Satanisté a jejich poskoci mají Vánoce17.01.21 23:15 Česká republika 3

V Norsku po aplikace vakcíny zemřelo 23 lidí a Blatný by chtěl očkovat15.01.21 20:37 Norsko 3

Humorem proti totalitě15.01.21 18:55 Česká republika 1

Fanatismus a nesmiřitelnost – aneb stane se Helena Duke legendou?15.01.21 16:52 USA 1

V protestu před Kapitolem 6. ledna sehráli roli „agenti provokatéři“ – Interview s Michaelem Yonem14.01.21 11:38 USA 2

Luboš Xaver do Českého rozhlasu patří!13.01.21 22:50 Česká republika 1

Zemanovi už doopravdy hrabe, mrzí ho ukončení okupace Afghánistánu13.01.21 18:25 Česká republika 2

Obnovitelná energie mohla způsobit totální výpadek rozvodné sítě13.01.21 09:36 Rakousko 14

Smlouvy s výrobci vakcín jsou tajné, nemohou je vidět ani europoslanci12.01.21 19:03 Evropská unie 3

Probuďte se: Uzamčení jsou navržena tak, aby vydržela navždy12.01.21 16:01 Neurčeno 4

Současné prodlužování nouzového stavu je porušením mnoha zákonů12.01.21 11:46 Česká republika 0

Velký reset, krátký distopický film s čs titulky11.01.21 23:11 Neurčeno 0

Síť Parler přestala existovat11.01.21 19:03 USA 5

Policisté v Německu protestují proti povinnému očkování proti COVID-1911.01.21 16:39 Německo 4

Další krůček k otroctví11.01.21 11:42 Česká republika 3

Měnové kurzy

USD
21,55 Kč
Euro
26,10 Kč
Libra
29,44 Kč
Kanadský dolar
17,05 Kč
Australský dolar
16,69 Kč
Švýcarský frank
24,22 Kč
100 japonských jenů
20,81 Kč
Čínský juan
3,33 Kč
Polský zloty
5,76 Kč
100 maď. forintů
7,31 Kč
Ukrajinská hřivna
0,77 Kč
100 rublů
29,35 Kč
1 unce (31,1g) zlata
40 242,18 Kč
1 unce stříbra
553,76 Kč
Bitcoin
747 059,38 Kč

Poslední aktualizace: 20.1.2021 19:33 SEČ

Tuto stránku navštívilo 1 287