Diskuze k článku

Základní škola Al-Azhar ve Stockholmu aneb islamizace Švédska na postupu

Příspěvků 11

8.2.2019 8:38

Stezejni je tahle veta:

dilemant 2a02:x:x:x:x:x

"Do jisté míry jejich rozhodnutí chápu, když vezmu do úvahy, že liberální švédské školy začínají zavádět zvyk pořádání perverzních představení pro studenty."
Ale neni to presne: ne ze zacinaji zavadet, nybrz davno zavadi, a to jiz od druhe svetove valky (a rozklad sleduje demarkacni linii).
Likvidacni proces zapadni Evropy bezi jiz nekolik generaci, sexualni vychova se do skol zacala zavadet hned pote, co se zkonzolidovala povalecna situace a s ni i vychovna politika.
Vemme si nejaky hypoteticky priklad: Jste ze sekularni rodiny a hodlate sve dite vychovavat konzervativnim (tedy normalnim) zpusobem. A mate na vyber ze dvou skol: statni a soukrome muslimske.
Statni skola propaguje agendu LGTB, vladne na ni tezka sikana a soucasti osnov je 5 hodin multikulti brainwashingu tydne. Nekterym spoluzakum se vase dite musi striktne vyhybat, jinak ho ihned obvini z rasismu. Pulka tridy se mu vysmiva a ucitele to podporuji (no co, maly nacek, at si to vyzere, co s nim mam mit problemy). Dite chodi domu s placem a boji se rano jit do skoly. (Zrovna minuly tyden se z techle duvodu zabila v Nemecku 14-ti leta divka, probehlo to tiskem.)
Zatimco muslimska skola vam zarucuje zachovani moralni integrity, spravedlive zachazeni se zaky, zadnou sikanu, ale dani za to je kazdodenni spolecna motlitba k Allahovi.

Odmyslete se od ideologie a tradic a rozhodnete, jakou skolu byste pro vase dite vybrali tak, aby vyrustalo v co nejprihodnejsim prostredi pro svuj vyvoj.
Podle meho neni tak daleko doba, kdy rozklad skolstvi dosahne takove urovne, ze i nativni Svedove (a nejen oni) zacnou nechavat prepisovat sve deti do muslimskych organizaci.
A muslimove se nemusi chovat nijak agresivne a mit prehnane naroky. Jim uplne staci byt normalni a nad dekadentni a rozkladajici se krestanskou spolecnosti musi zvitezit jednoznacne a navic zcela bez namahy. Staci jim jen "byt" a udrzovat nekolik moralnich zasad a maji to v kapse.
Z receneho plyne, ze problemem nejsou uprchlici a imigranti, ale dekadentni pata kolona uvnitr (zatim) vetsinove spolecnosti, jez ma takovy vliv, ze dokaze smerovat celou spolecnost. Sila muslimu neni v radikalnich clenech jejich komunity, ale naopak v "beznych" lidech, vlaznych prislusnicich muslimske obce, jez neberou sve nabozenstvi prilis vazne, ale dodrzuji mravni zasady, bezne i pro krestana.
Otazka je, jak se tihle "nasi" lide- dekadenti dostali k moci a jak je mozne, ze je vetsina "normalnich" obcanu podporuje ve volbach. Me napada jen to, ze spolecnost, oslabena konzumem, ztratila sve moralni zasady a podlehla vnitrnimu rozkladu.

369486

8.2.2019 20:26

Perverznosti a debilizaci zavádějí lepšolidé:

Pátá Mojžíšova 7:24 37.?.?.?

Reakce na 369486

„Zajistěte, že školy nebudou podporovat svobodné myšlení, ale správné myšlení (to vaše).“

Problémem jsou mohamedánští připrchlíci/ přivandrovalci. Jaképak; „jez neberou sve nabozenstvi prilis vazne,“ když si vymývají mozek pětkrát denně všemomohoucím xidáckým Alláhem?
Účinná je i debilizace původního obyvatelstva dle strategie xidovstva (ty zrůdnosti a zvrácenosti nepadají s nebe, po chvilce hledání za nimi zase najdete přátele iSSraHelle). Za programem likvidace („náhrady“) původního obyvatelstva Evropy je mezinárodní xidovstvo, kalergismus.

Další lstivou zrůdnost nadlidí popisuje autor článku takto;
„ Používejte citové vydírání, aby původní obyvatelé získali pocit, že mohou za veškeré utrpení na světě“
(například Němci mohou za světové války – ale skuteční pachatelé, banksteři jsou podle propagandy svatí nebo neexistují, Francouzi kolonizovali, Češi vyhnali Němce...
a účinná je hra na city výrazy „uprchlík“ nebo „dítě“)


> jak se tihle "nasi" lide- dekadenti dostali k moci
Jsou u moci už od ukřižované debilizace. Činností xidáckých vyškolených záškodníků mezi námi je naplňovat strategii banksterů / xidovstva. Pozorovat to lze na Bělobrádkovi, který pracoval jako jiní lidé, pak byl vzhledem ke svému původu a slintání po moci vybrán, zasvěcen a zafinancován (sponzorem KDU byl Sekyra, Serešův poskok).
Při zkoumání zázračné moci záškodníků je vhodné si připomínat, že do poloviny devatenáctého století byla xidovská rodina nebo rodiny téměř v každé vsi, každém městě. Poskoci banksterů mají z čeho vybírat, „spravedlivých“, sajanů je po celé Evropě dostatek. A občas přiberou i nějakého zvlášť uvědomělého užitečného idiota, šábesgoje. Uvědomělých idiotek je ještě víc, neboť svatošmejdi mají co nabídnout, dovedně hrají na city, ovládají debilizaci a sliby nešetří.

>jak je mozne, ze je vetsina "normalnich" obcanu podporuje ve volbách
Protože většina normálních občanů, gojimů nerozezná nepřítele a lest. Neví, co je xidismus, ani jak poznat lstivého xidáka. Někteří to nechtějí vědět, ze zrůdnosti ideologie se jim dělá tak špatně, že vypínají vnímání.
Gojimové mají vymyté mozky prolhanou propagandou „spravedlivých“. Ti totiž ovládají jak sdělovací prostředky (neustálé žvásty o holo.austu jsou dočasně nahrazeny lstivou prolhanou propagandou o zlé čínské firmě Huawei a uzurpátorovi venezuelském). Svatošmejdi dále velí čučkařům z BIS, armádě, státním zástupcům, školství... A také většině politických partají v parlamentu – kde jsou především takové, které mají mediální podporu, a podporu agentur zkoumajících „voličské preference“.

Potřebujeme více kritického myšlení, nikoli debilizaci do „správného myšlení“.

369501

8.2.2019 9:01

Proč islamizace?

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 185.?.?.?

Především islamizace je řízená. To není konspirace. Je vyloučeno, aby to, co se v této věci v Evropě děje, dělo se samo.
Islamizace je také široce podporavaná.
Ale proč vůbec islamizace? Je k ní několik důvodů.
1. Jedním důvodem je to, že Západ africké a arabské země strašlivě ničil. Je sprosté tvrzení křesťanů, že jsou nejpronásledovanější skupinou lidí. Tuto sprostou lež slyšíte denně v kostelích. Jen v Iráku Západ zabil půl miliónu lidí, skoro všichni byli muslimové. (Muslimové považují Západ za křesťanský, a proto se muslimští jednotliví zoufalci vybíjení na křesťanech, počty zabitých jsou vůči uvedeným nepatrné. A Islámský stát byl vytvořen Západem a jím řízen.) Kvůli tomu ničení tamní obyvatelé utíkají do Evropy, doufajíce, že tato ničitelka je v Evropě už pronásledovat nebude.
2. Západ ale jen nezabíjel, ale také ničil. Nejen bombardováním, ale i neokolonialismem. Místo aby ty země ponechal jejich přirozenému vývoji, strašně do nich vrtal. Tak také ubylo tam i zdrojů vody. Západ taky podporuje své tamní oligarchy, kteří také ty země ničí, místo aby je zvelebovali. I proto lidi prchají.
3. Každý vidí vyblitost dnešního křesťanství, zejm. katolictví (http://www.duseahvezdy.cz/2019/01/31/lgbt-hnuti-se-nyni-prohlasuje-za-ochrance-rodinnych-hodnot/ http://www.duseahvezdy.cz/2019/02/05/stat-new-york-prohlasil-potrat-za-zakladni-pravo/ http://www.duseahvezdy.cz/2019/02/06/bezmocnost-cirkve-nebo-neschopnost-jejich-predstavitelu/). Katolická církev v dnešní podobě vůbec není schopá řídit společnost. Naproti tomu islám má své pevné zásady a všichni muslimové je znají. A společnost bez pevných zásad existovat nemůže (proto i konverse bělochů a bělošek k islámu). Islám je životaschopný, stále stejný, křesťanství (katolictví) je bez života. I proto je islamizace řízena a podporována.
4. A konečně je tu omyl: domněnka, že s ummou nastane klid lepší, než tvůrčí nepokoj při konkurenci mezi jednotlivými národy. Ano, často toto vede ke střetům i válkám. Některé národy i zanikají. Ale tato konkurence je výborná, byla zdrojem (kromě tehdejšího křesťanství, katolictví – zcela jiného než to dnešní) vyspělosti Západu. Ovšem tato vyspělost se zvrhla, jak výše uvedeno – a dnešní Západ kromě toho ničí i sám sebe. Proto je snaha jej odstranit.

369487

8.2.2019 10:43

RE: Proč islamizace?

svatoslav butora 85.?.?.?

Reakce na 369487

Přeji hezký den v nehezky uspořádaném světě. Autor správně vyhodnotil stav věcí a degradační vývoj v tzv.Západní Evropě. Tato tzv.Západní Evropa již není západní část Evropy. Přeformátovala se na hybrid bez kořenů... Také tzv.EU není Evropská Unie. Přeformátovala se na hybrid s cizím zázemím, protože hlavní slovo v tomto spolku již nemá společenství svobodných národů dle zakládací smlouvy, ale Velká Černá Německá Paní (a spol.) jako hlavní muslimská aktivistka. Tyhlety politické hybridy vznikly bez vůle/souhlasu evropských vlád a obyvatel. Evropa je tímto zmršeným hybridním duševním morem znásilněna a znásilňována. To není vývoj, to je kočkopes, který se zákeřným chytračením prodral k moci.
A to je vše řízeno z tzv.OSN/UN/, která již dávno není tím, čím měla být podle zakládací listiny.
Všechny tyto centra Moci jsou centra Moci NeMocných hybridů. Pokud ještě lze o tom mluvit a psát, tak naše národy ve východní Evropě nesmí zůstat v tomto zmršeném hybridizovaném objetí po světovládě prahnoucích barbarů. Chce to odvážně odvrhnout vliv Velké Německé Černé Paní....

Zaneřádili naše právní systémy a naše vědomí hybridizovanou ideologií ze starých časů otrokářských středověkých mocenských systémů v arabském světě, který se stal dedicem a nositelem ještě starších ideologií starověkého Babylonu. Taky tenkrát hybridizovali již hybridizované "křesťanství" se starými idejemi zrozenými v Babylonu. Žádné "božské" zjevení nebylo, jen hybridizace.
Teď se z OSN/UN/ a z EU stali modernizovaná hybridizační centra. Pro zachování lidství a humanistického pojetí existence zdravých lidí a zdravého rozumu musí být tato centra hybridizační degradace ze života Světa Lidí odstraněny.

369489

8.2.2019 11:34

RE: Proč islamizace?

dilemant 2a02:x:x:x:x:x

Reakce na 369489

"Tyhlety politické hybridy vznikly bez vůle/souhlasu evropských vlád a obyvatel."

Volby do spolkoveho snemu 2017: strany jednoznacne podporujici imigraci volilo 70% obcanu, 30% volilo strany protiimigracni, ci neutralne se vyjadrujici.
Parlamentni volby 2018 ve Svedsku: strany jednoznacne podporujici imigraci volilo prez 80% obcanu a to vcetne liberalne- konzervativni Umirnene strany, centristicky- trzni agrarni Strany stredu, ci pravicove Liberalni strany.
Prijde vam tohle jako politika bez vule a souhlasu vlad a obyvatel? Me tedy ne.

369490

8.2.2019 14:24

RE: Proč islamizace?

R.E. 46.?.?.?

Reakce na 369490

DileTante, co to tu plácáte??!! Ti hlupáci voliči nevolili Bakšiš-ANO a Metnara s jeho podpisy na paktech, ani aSociální paDFemokracii s Hamáčkovým ASPENem a jeho správní radou těch nejzkurvenějších siovašistů, ale zvýšení důchodů, dopravu důchodců zadarmo a koblihy a taky volili Piráty kvůli tomu, že ten jejich píčus Bartoš jim slíbil boj s korupcí a byrokracií a že vypadá, jako jejich vnuk a ne proto, že
se dal k židozednářům a slíbil buzíkům a všem ostatním úchylům a feťákům, že si přijdou na své, ti jejich voliči jsou povětšinou prostě jen neznalí a hloupí vyznat se v tom švajneraji a o tom ta tzv.demokracie je. Většina těch tupanů s volebním právem si nic nepamatuje ani za měsíc, natož aby si v tom bordelu bez rady od kundy Fridrichové z ČT dovedla sama najít své zájmy a priority...proto jsme odsouzeni se s těmi tupany matlat furt ve stejnejch hovnech a bez "veliký rány" z toho cesty není...[naštvaný]

369493

8.2.2019 20:57

RE: Proč islamizace?

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 185.?.?.?

Reakce na 369493

To je celý dobrý, souhlas. Ale dodám něco o tom, jaké zrůdy řídí dnes katolictví:
veselý podporovatel buzerantů, no nemusejí to řešit muslimáci?
https://www.tedeum.cz/2019/02/07/kardinal-schonbro...

369502

10.2.2019 8:51

RE: Proč islamizace?

libertarian 31.?.?.?

Reakce na 369490

"Volby do spolkoveho snemu 2017: strany jednoznacne podporujici imigraci volilo 70% obcanu, ....
Parlamentni volby 2018 ve Svedsku: strany jednoznacne podporujici imigraci volilo prez 80% obcanu "

- presne tak. Lenže TIETO FAKTY nechcú ovčania počuť. TIETO FAKTY usvedčujú ovčanov, že ONI SÚ NA VINE tomu, čo sa deje. Že oni dali moc do rúk gaunerom, ktorí ničia europu a ich vlasť.

Demokracia je dobrá v takom štáte, kde priemerné IQ > 120. Lenže realita je, že
priemerné IQ = 80 až 90 . Zaviesť v takomto štáte demokratické voľby znamená - dať moc v štáte do rúk gaunerom. A preto dnes vo väčšine štátov vládnu gauneri. Lenžo TOTO OVČANIA NECHCÚ POČUŤ !!!

"Spravodlivosť" v demokracii je iba to, že za svoju hlúposť zaplatia aj tí hlupáci voliči. Žiaľ, aj tá mudrejšia menšina.

369522

8.2.2019 16:36

Typický Švéd

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 109.?.?.?

Někdy v roce 2012, nebo snad 14 jsem slyšela ve Švédsku příběh o tom, jak jakýsi člověk byl za slovní spojení "typický Švéd"- a myšleno tím blonďák, nějakou komisí pokárán a pokutován s odůvodněním, že je to stereotyp a že jeho používáním nějak narušuje sousedské vztahy či občanské soužití, či co vlastně. Tenkrát jsem to celé ještě moc nechápala, a po pravdě, ani úplně nevěřila, přišlo mi to jako nějaká legrace, či fáma. Podobně u mě dopadl článek o vyházených statisících při výměně úplně dobrých panáčků na semaforu za panenky v téže zemi. Kdo by tomu ještě před pár lety věřil, že to není Apríl? Jo, to byly časy...

369496

8.2.2019 17:50

Věrchuška EU,

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 217.?.?.?

která podporuje na příkaz nosatých,chazarských a neuvěřitelné křiváckých a intrikánských skutečných vládců "demokratického" Západu a zejména pak USA, import právě těmi většinou přestárlými nosatci vykradených, zbídačelých a vybombardovaných lidí z Asie a Afriky do Evropy, musí být:
1. na drogách
2. permanentně v lihu
3. neuvěřitelně zbabělá, vydíratelná a zkorumpovaná
4. úplně blbá
5. taky nosatá
6. všechny možnosti jsou správně

369497

13.2.2019 1:42

Stavime zdi,ale,uz pozde,jako muslimizace Evropy- jako ten praseci mor

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 58.?.?.?

Zajimave porovnani ohledne opatreni zabranit prasecimu moru,k rozsireni po cele Evrope,ted,ohrozene Dansko,ktere se plotem isoluje od Nemecka.Divoka prasata s morem muzou nakazit domaci chov prasat a tak vznika hranicni bariera, jez ma zabranit sireni teto epidemie. Zajimave je to,ze nikdo z tech chytrych hlav nemysli na rozsireni neznamych chorob od ilegalnich emigrantu, nesouci svrab, zloutenku syfilis a Aids a jine, az po tuberkulosu, zde , se zadny plot nedela, jedine , ze by "lidska praseci nakaza" postihla nekolik rodin politiku, pak by se veci zmenily pres noc a s rannim usvitem by chom hledeli na mnohem vyssi plot, od more k mori, nic by emigrantum nepomohlo, ani armada mobalnich telefonu, jez ridi tuto invasy s pozehnanim 1000 rabinu,jez vitaji muslimy do Evropy a na druhem konci vyzyvaji rabini vyklidit Evropu , jez se stava pod muslimskym vlivem nebezpecnapro zidovstv. Pro pro tak proklamovane "zidovstvo". HIAS.org-1000 RABBIS SUPPORT WELCOMIN REFUGEES, k tomu uz neni, co dodat, pozorny ctenar vi, kterym smerem vitr vane. Aby nezustalo pri jednom, tak muzeme videt fotografii s textem [překvapení]UR JEWISH FALILY STANDS WITH MUSLIM REFUGEES&MUSLIM AMERICANS. Vsichni, kdoz , nespime lhostejnosti, budeme vedet na cem jsme, jenom politici delaji, ze jsou hluchy, nase deti a vnoucata dostanou hezky darek do budoucna, Hollywood na tom pracuje, ve dne ,v noci. Pozustatky kolonialni vlady s prechodem na commenwelt, zapoclo michani narodu, zejmena z Afriky, jez nese kriminalitu bile populaci, ted, mame druhou vlnu, muslimskou, s nabozenskou kriminalni populaci, do toho hnuti feministek, hnuti homosexualu, ovzdusi vyhrozovani valkou mezi Ruskem a Cinou,proti NATO a ovsem, tady nesmi chybet celosvetovy policista , USA, jak rekl George Bush po vnuknuti od BOHA, ze ma sestnact statu jez potrebuji "Irackou lecbu demokracie",pri tom americky obcan celi udalosti 11 September, kde dve letadla vrazily do dvou mrakodrapu, ale , celkem spadlo pet budov, to je nevysvetlitelna "praseci nakaza", jez zachvati mozek, nemoc Pentagonu a Bileho Domu.Vedci pracuji na bakteriologickych-genetickych nakazach.
Myslim, ze by se mela delat zed proti lidske blbosti, nez se clovek, sam znici,

369590

Příspěvků: 11

08.02. 08:38 dilemant  Stezejni je tahle veta:
08.02. 20:26 Pátá Mojžíšova 7:24  Perverznosti a debilizaci zavádějí lepšolidé:
08.02. 09:01  Proč islamizace?
08.02. 10:43 svatoslav butora  RE: Proč islamizace?
08.02. 11:34 dilemant  RE: Proč islamizace?
08.02. 14:24 R.E.  RE: Proč islamizace?
08.02. 20:57  RE: Proč islamizace?
10.02. 08:51 libertarian  RE: Proč islamizace?
08.02. 16:36  Typický Švéd
08.02. 17:50  Věrchuška EU,
13.02. 01:42  Stavime zdi,ale,uz pozde,jako muslimizace Evropy- jako ten praseci mor

Vybrat pouze nové | Odznačit

Káva pro Zvědavce

55

Být v obraze něco stojí.
Připojte se k ostatním a staňte se
také sponzorem Zvědavce, stačí
částka v hodnotě jedné kávy měsíčně.

Za měsíc leden přispělo 89 čtenářů částkou 19 409 korun, což je 55 % měsíčních nákladů provozu Zvědavce.

Bankovní spojení: 2000368066/2010

IBAN: CZ4720100000002000368066
Ze Slovenska 2000368066/8330
IBAN: SK5883300000002000368066
BIC/SWIFT: FIOBCZPPXXX

[PayPal]

Bitcoin:
12vZg7LszAecMsq3wRW4pNpoUAgGZB8aS5

Další možnosti platby ›

Ve zkratce

Pane Volný, to bylo hloupé21.01.21 17:14 Česká republika 7

Slovenský lekár objednal pre svojich covidových pacientov Ivermectin. Colníci mu zásielku zabavili20.01.21 19:05 Slovensko 2

Na Seznamu se rozmáhá cenzura jako rakovina20.01.21 08:06 Česká republika 6

Sbohem, Kalousku. A zavři za sebou z druhé strany19.01.21 19:17 Česká republika 8

Chcete, aby skončil Lockdown? 26. ledna máte reálnou možnost to změnit19.01.21 10:14 Česká republika 3

Helena Duke poté, co udala vlastní rodinu, žebrá o peníze18.01.21 14:28 USA 3

Satanisté a jejich poskoci mají Vánoce17.01.21 23:15 Česká republika 3

V Norsku po aplikace vakcíny zemřelo 23 lidí a Blatný by chtěl očkovat15.01.21 20:37 Norsko 3

Humorem proti totalitě15.01.21 18:55 Česká republika 1

Fanatismus a nesmiřitelnost – aneb stane se Helena Duke legendou?15.01.21 16:52 USA 1

V protestu před Kapitolem 6. ledna sehráli roli „agenti provokatéři“ – Interview s Michaelem Yonem14.01.21 11:38 USA 2

Luboš Xaver do Českého rozhlasu patří!13.01.21 22:50 Česká republika 1

Zemanovi už doopravdy hrabe, mrzí ho ukončení okupace Afghánistánu13.01.21 18:25 Česká republika 2

Obnovitelná energie mohla způsobit totální výpadek rozvodné sítě13.01.21 09:36 Rakousko 14

Smlouvy s výrobci vakcín jsou tajné, nemohou je vidět ani europoslanci12.01.21 19:03 Evropská unie 3

Probuďte se: Uzamčení jsou navržena tak, aby vydržela navždy12.01.21 16:01 Neurčeno 4

Současné prodlužování nouzového stavu je porušením mnoha zákonů12.01.21 11:46 Česká republika 0

Velký reset, krátký distopický film s čs titulky11.01.21 23:11 Neurčeno 0

Síť Parler přestala existovat11.01.21 19:03 USA 5

Policisté v Německu protestují proti povinnému očkování proti COVID-1911.01.21 16:39 Německo 4

Měnové kurzy

USD
21,48 Kč
Euro
26,08 Kč
Libra
29,47 Kč
Kanadský dolar
17,00 Kč
Australský dolar
16,66 Kč
Švýcarský frank
24,22 Kč
100 japonských jenů
20,74 Kč
Čínský juan
3,32 Kč
Polský zloty
5,75 Kč
100 maď. forintů
7,31 Kč
Ukrajinská hřivna
0,76 Kč
100 rublů
29,05 Kč
1 unce (31,1g) zlata
40 031,68 Kč
1 unce stříbra
553,24 Kč
Bitcoin
668 425,07 Kč

Poslední aktualizace: 21.1.2021 19:33 SEČ

Tuto stránku navštívilo 1 597