Diskuze k článku

Delegitimizace bílého muže

Příspěvků 11

2.2.2019 21:05

Pane Robertsi, čtyři poznámky

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 185.?.?.?

1. Otázka pravdivosti: ke každému pravdivému soudu lze přiřadit (jej modifikovat) relativně nekonečné množství soudů nepravdivých.
2. Otázka tolerance: pravdivý soud má stejné právo na existenci jako ono množství soudů nepravdivých.
3. Otázka míru: Boj proti netoleranci je veden v zájmu míru. Netolerance může vést až k dílčí válce. Mír tolerance je pouze dočasný a nakonec vede k válce totální.
4. USA má demokracii, takže činy USA jsou činy Vašeho národa. Takže ne USA, ale Váš národ je každodenně utopen ve lžích a zločinech, které jsou sice tolerovány, ale hrozné zúčtování s Vaším národem se den za dnem blíží a roste.
---
"Delegitimizace bílého muže" je jen jeden z aspektů tohoto zúčtování.
Ale toto zúčtování nepostihne jen Váš národ, ale i některé jiné – z téhož důvodu.

369393

2.2.2019 23:45

Zase ta samovyvolená sebranka

Pátá Mojžíšova 7:24 37.?.?.?

Feministické žvásty, štvaní proti „zlému“ bílému muži nebo multikulti propaganda jsou snadno rozluštitelné.
>běloši jsou ohavní,“ „Nenávidím vás, protože byste neměli existovat,“ „smrt bělochů bude znamenat osvobození pro všechny“

Promiňte prosím, ale zase za tím spatřuji ty zrůdné vyznavače šesticípé hvězdy a evoluční strategie vyhubení pronárodů. Zde je báječný důkaz, xidovka Levy a její mrzácké žvásty;
>Lisa Anderson-Levyová, děkanka univerzity Beloit College uvedla, že „bílá rasa představuje existenciální hrozbu pro společenský, politický a ekonomický život v USA“
Takže je jasnější, odkud mají studenti, zvláště ti tmavší s IQ přiměřeným svému původu, vymyté mozky.
U nás jsou lidé chápavější, a přesto neustálým omíláním holo.austové propagandy jsou tak ovlivněni, že většinou je mimo jejich možnosti vyslechnout, že druhou světovou válku nezpůsobila zfetovaná loutka s názvem Hitler, ale světoobčanští banksteři ovládající jak propagandu a penězotoky, tak válečný průmysl, xido-banksteři (Warburgove, Schiff, Rockefelleři, Morgani…).
Debilizace od dětství je prostě síla, zvláště když se hraje na city, vinu a ublíženectví.

Uvedený výlev další šílené xidácké zrůdy s báječným příjmením je také dojemný;
>profesorka Christine Fairová na Georgetownské univerzitě…„Podívejte se na ten sbor kompetentních bílých mužů…Všichni z nich si zaslouží bídnou smrt, zatímco feministky se budou smát, až budou naposledy lapat do dechu. Bonus: vykastrujeme jejich mrtvoly a nakrmíme jimi prasata…“

Taková bestie je profesorkou, místo aby lepila papírové pytlíky ve žlutém domě (blázinci).

Závěrem si dovolím upravit projev xidovky Levy asi takto;
bílá inteligentní rasa představuje existenciální hrozbu pro kalergismus, xidáky páchaný otrokářský zlořád.

369394

3.2.2019 18:18

RE: Zase ta samovyvolená sebranka

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 199.?.?.?

Reakce na 369394

Vzpomínáte na ten případ jak dva o trochu starší nezletilí cikáni znásilnili toho 12letého kluka? A přitom na něj pokřikovali něco o utrpení cikánů v cikánských koncentrácích.

Pozoruhodné dějepisné znalosti na někoho kdo vychodil zvláštní školu a sotva se umí podepsat, nemyslíte?

Řekl bych že takhle je k nenávisti školí politruci z (ne)ziskovek.
A proč tenhle případ rozmazávali ve všech televizích a novinách když jindy se zločiny cikánů úzkostlivě tají?

Ve věku mediální manipulace je důležité vědět komu je jaká zpráva určena. Tato nebyla určena ani pro zasvěcené ani pro goje. Ale pro ostatní cikány jako návod jak se chovat.

369407

3.2.2019 10:58

Je absurdné kritizovať ZLO, a pritom ani prstom nepohnúť na jeho zničenie

libertarian 31.?.?.?

"Ale odkud získávají tyto speciální zájmové skupiny, které jsou plné nenávisti, moc? Odpovědí je, že jim ji předali slabí a neschopní bílí muži."

- tato veta obsahuje myšlienku, ktorú treba vysloviť pri AKEJKOĽVEK kritike nejakého ZLA . Pri akomkoľvek ZLE je za to zlo zodpovedný nielen ten, kto ho vytvoril, ale aj ten, kto DOVOLIL, umožnil ho vytvoriť. Pokiaľ, samozrejme, mal nejakú možnosť sa ZLU postaviť.

Je absurdné kritizovať ZLO, a pritom ani prstom nepohnúť na jeho zničenie.

Väčšina ZLA na svete je vytvorená politikmi. A pritom VäČŠINA ľudí, ktorí kritizujú nejaké ZLO, ide pri voľbách zvoliť tvorcov ZLA - politikov.. A vopred odmietam námietku, že "existuje veľa poctivých, múdrych politikov". NEEXISTUJE, je ich minimum, a v demokracii sú vždy prehlasovaní.

369398

3.2.2019 13:46

tahle za to může taky

Adam.. 94.?.?.?

https://www.info.cz/magazin/nerovnost-zacina-uz-u-...


Prý chce mít rovné pohlaví !!!Přitom ho rovné mít ani nemůže.Já sám ho mám trochu nakřivo jako rybářský prut.
To je přesně druhá generace muslimských arabek.Černovlasá černooká-francouzska to je vynález zkázy.[bliji]

369402

3.2.2019 15:30

Věčně nenažraní psychopati ovládající svět musí být šílení !

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 217.?.?.?

Příslušníci těch samých rodinných bílých klanů patřící mezi "elity" Západu, kteří donedávna oslavovali bílého heterosexuálního muže jako nositele pokroku, jej v současném zoufalství zatracují, ponižují, obviňují ze všech špatností a mediálně zesměšňují. Místo bílého heterosexuála, který žije a pracuje pro svou rodinu až do infarktu, dnes tito patologičtí pokrytci a intrikáni pokrytecky preferují zuřivé feministky, homosexuály, menšiny a imigranty na sociálních dávkách. Proč tak najednou taková změna ? Ozvalo se v nich snad torzo svědomí za vlastní minulé zločiny proti těmto skupinám ? Samozřejmě, že ne.Tito lidé??? se svědomím vůbec netrápí. Snaží se jen vyvolat chaos, konflikty a války mezi lidmi různého vyznání, pohlaví,věku, sexuální orientace,barvy pleti,etnické konflikty atd. A proč ? Protože z válek, státních převratů, krizí a chaosu uměli tito dědiční intrikáni, lháři, podvodníci a lupiči vždy fantasticky profitovat.V podstatě vždy hnali lidi do válek a konfliktů pod falešnou vlajkou jen pro své astronomické zisky. A svět se nyní začíná vyvíjet zcela jinak než by si přáli. Jen pomocí chaosu a vyvolávání válek a konfliktů se stále ještě daří jednomu procentu lidstva ("elitám" a jejich privilegovaným poskokům ve vysokých a dobře placených funkcích, majících navenek plnou hubu vzletných slov a myšlenek ) ovládat a až na krev dojit 7,5 miliardy naivních a rozhádaných otroků. Bohužel.

369404

3.2.2019 18:05

anglický doublespeak a doublethink

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 162.?.?.?

Již Orwell ve svém proslulém románu popisoval jak politruci vytvářeli nový jazyk, kterým ani nebylo možné kritizovat režim nebo vládu protože už pro to neexistovaly výrazy.

V ruštině se to nepodařilo, ale v angličtině ano. Příkladem budiž tento Robertsův článek o ničem, kde byly patřičné výrazy nahrazeny moderním PC doublespeakem a tak to vůbec nedává smysl. Za použití tohoto jazyka není možné kritizovat poměry, přesně jak to říkal Orwell

Takhle to smysl dává.
Ale odkud získávají tyto ŽIDOVSKÉ skupiny, které jsou plné nenávisti, moc? Odpovědí je, že jim ji předali slabí a neschopní bílí ZEDNÁŘI.

Byli to právě ŽIDÉ, pracující jako administrativní pracovníci na univerzitách, kdo vytvořil studijní obory, zaměřené na propagandu proti bílým mužům, nazvané genderová studia a studia černošské populace. Jsou to právě ŽIDÉ v řadách Demokratické strany, kdo podporuje politiku identity - ideologii, která na bílé muže klade zodpovědnost za veškeré zlo ve světě.


Důrazně doporučuju vtipně mrazivé video od bílého komika George Carlina, který si toho všiml už v 80. letech:

https://www.youtube.com/watch?v=o25I2fzFGoY

369406

4.2.2019 13:09

Pěkně jste to shrnul.

tir 217.?.?.?

Užívání této bezobsažné novomluvy (židoslov) dnes perfektě odhaluje i původ a záměr drtivé většiny tzv. alternativních médií.
Tato novomluva kouzelně rozděluje homo sapiens na ty určité a zodpovědné ("bílý muž"[mrknutí jedním okem] a na ty neurčité, tudíž neuchopitelné, dudíž logicky za cokoliv nijak nezodpovědné ("speciální zájmové skupiny"[mrknutí jedním okem] .

369423

4.2.2019 17:37

Perzekuce Bílých (křesťanů) v USA

P.A.Semi 79.?.?.?

Zrovna nedávno se v USA stala událost, kdy se média vrhla na mediální lynč Bílých katolických chlapců, jenže tentokrát to byla šamanská past na lháře a sklapla, bohužel příliš rychle, takže se jich nestihnulo chytit dost, ale i tak to byla výtečná událost...

http://pialpha.cz/Covington

Začínám popisem Washington DC, kde se to událo, pak reakce (((žurnalistů))) a Twiterátů (novodobá sekta), a pak i následné reakce, když konečně z jednoho plátku štvavých feministek zřejmě následkem tohoto zrušili celé oddělení, jejich reakce jsou fakt super, jako třeba "Andělka Chloe" s doktorátem z Romantických Komedií, co se deset let zabývá Gender Politics, mi fakt přijde komediální...

Ale mám na konci zamyšlení-varování, proč vlastně tenhle rasismus obrácený naopak dělali - aby všem zhnusili skutečnou spravedlnost a my pak ještě rádi přijmeme tu jejich neo-komunistickou rovnost všech se všemi ?!

Což je přesně vidět i na tomto článku PCR: "Kategorie ... nedávají žádný smysl. Neexistuje nic takového, jako bílá a černá rasa". Inu, jistě že existuje. Akorát to nejsou "rasy" ale dokonce až "subspecie" tedy "poddruhy" v biologickém smyslu ... A právě tohle byl záměr těch neo-bolševiků, aby to konzervativní lidé sami začali popírat... (Tedy tak dlouho a intenzivně ječeli, že bílá je černá a černá je bílá, že nakonec jim sami vlezeme do pasti a budeme proti nim v obraně tvrdit, že všechny jsou přece stejně šedé?!)

-----
Jen poznámka k prvnímu odstavci tohoto článku: "bílí muži, pracující jako administrativní pracovníci na univerzitách ... propagandu proti bílým mužům" ... Ani nemusíte zvlášť pochybovat, (((kdo))) za tím stojí...

Ohledně indiánů - nedávno mě to překvapilo, i když by ani nemělo, ale 1. zlikvidoval je i alkohol, který především a záměrně jim dodávali židé, stejně jako v Polsku a Rusku, 2. byli vybiti spolu s bizony kvůli železnici, kterou tam stavěli Rothschildové, 3. kdo jim dodával deky, nakažené teď už nevím čím, ještě zkusím zjistit, nejvíc je zlikvidovala tahle epidemie...

A ovšem, když píše o otroctví, narazil jsem nedávno na jeden článek:
http://johnkaminski.info/pages/articles/who_brought_the_slaves_to_america.htm
Víte, ono totiž velké většině nebo možná skoro všem těm otrokářům je něco společného, jak je o (((nich))) psáno:
J 8:44 Vy z otce ďábla jste, a žádosti otce svého chcete činiti. On byl otrokář od počátku, a v pravdě nestál; nebo pravdy v něm není. Když mluví lež, ze svého vlastního mluví; nebo lhář jest a otec její.

V antice zaměnili slovo "otrokář" za "vrah" z tehdy-politických důvodů, ale etymologie (že to je složené ze slov "člověk" + "vlastnit jako dobytek".) je dost evidentní...

369429

7.2.2019 17:30

RE: Perzekuce Bílých (křesťanů) v USA

P.A.Semi 79.?.?.?

Reakce na 369429

Je mi líto, že to prakticky nikoho nezajímalo. (třeba ve srovnání předtím s odkazem na LGBT) Inu, leckdo se mylně domnívá, že je bližší košile než kabát.

Ale použiju to zde na komentování sekce ve zkratce, kam komentovat nemůžu, od tohoto pár zpět:
http://www.zvedavec.org/vezkratce/16093/

Ohledně INF - já doufám, že všichni vědí, co je MAD, a že tam nikoho "mad" do Bílého Domu Lid nepustí, kdo by to nechápal. Dokud to zůstává v teoretické rovině, je to možná nepříjemné, ale žít se s tím dá.

16092 Ohledně očkování - http://pialpha.cz/vaccines.html
jsem to shrnul a i jinde to uvádím. Je to hyenismus, protože ty vakcíny způsobují nemoci jako alergie nebo ADHD (a zřejmě se to dá statisticky prokázat, viz odkazy), ze kterých pak ty samé farma-firmy profitují.

16091 Guaido není legitimní. Že prý Maduro nesplnil nějakou procedurální povinnost neopravňuje hlavu Legislativy, aby provedla puč v Exekutivě, nejdřív by se musel obrátit na ústavní soud. Ale naopak Ústavní Shromáždění prohlásilo Guaidoův parlament za neplatný. Pak ale jsou Gangsteři nejen v USA, ale i v EU. Gangsterské Banky, které takto mohou okrást stát, nepoužívejte (různé státy).
Hledal jsem, kdo v EP o tom jak hlasoval, ale ze stránek o tomhle hlasování na stránce "Votes" nejsou jednotlivé hlasy dostupné? Je to netransparentní banda lumpů. (To bych rád, kdyby mi třeba "maru" ukázal, odkud lze zjišťovat, kdo jak v EP hlasoval, ještě se zeptám zvlášť.)

16090 Revizoři ve Švédsku a černoška - nedávno ve WDC dost snížili postih za pokuty v metru, protože zjistili, že jsou rasistické, protože přes 90% černých pasažérů je černých. Jak o tom někdo poznamenal, že to je "decriminalize crime". Na druhou stranu, to tam mají o dost tvrdší než u nás, tady by černého pasažéra kriminálka nehonila.
https://www.informationliberation.com/?id=59390

16089 "Buzna" je celkem správný termín, je to možná z hebrejského "Bůz" "opovrženíhodný". Oproti tomu termín "homosexuál" je úplně nesprávný, sex člověka s člověkem dělá přirozeně leckdo, ale pokud označuje zvrhlé muže, tak jako by tím naznačoval, že žena není "homo" člověk?!

16088 Agresivní reklamy - reklama je také daň za sledování něčeho, ti novináři z toho žijí, když to máte zdánlivě komunisticky zadarmo. Pokud je ale příliš drahá mentálně, tak takové vyděrače přestaňte číst a vyberte si zdroj informací, který vás tolik neokrádá. Mentální znečištění agresivní reklamou není levné. "Volte nohama",se říká?

16087 Boj proti Mešitám je legitimní a když to nejde po dobrém,jde to vtipně.

16079 Čulík je krysa. Ale ten zákon o mazání příspěvků,co navrhují,je zase příliš tvrdý a je jenom proti G,T,F,o gigantům. V podstatě to je anti-návrh k cenzuře, již navrhuje EK,ta by byla ale ještě nebezpečnější. Svoboda je někde uprostřed.
http://pialpha.cz/svoboda_slova_2.html

369478

5.2.2019 18:26

Je to forma vojny

ppppp 81.?.?.?

Vojnu vedu ti, co imigraciu stupnuju. Oni vedia,ze cernosi a aj arabi sa takmer vzdy premnozia. V najhorsom pripade ich poslu bojovat, a oni pojdu, pretoze predtym vsetko vyzeru a nic im ine nezostane.
Talianska byvala uradnicka ci ministerka pre imigraciu mala otca, ktory nakotil 38 deti. Hotova pohroma. Toto sa bez dosledkov a hladomoru udrzat neda.
https://www.hlavnespravy.sk/byvala-ministerka-pre-...
Velky pocet deti povedie len k vacsim bitkam o zdroje a prezitie.
Niekto chce, aby sme sa znicili sami, bez toho, ze by bojoval. Chce znicit inteligentnejsiu konkurenciu premnozenim sa "dobytka", pretoze mat desiatky deti je uz dnes na urovni dobytka.
Je to druh vojny, vydieraci mechanizmus. Treba nastavit primeranu obranu.
Ziadne ustupky a sobase neplnoletych a kotenie sa v takom pocte. Pozrime na Cinu, a to Aziati maju neporovnayelne vyssie iq, so zasadne mensim obsahom dobytka a cvargy.

369447

Příspěvků: 11

02.02. 21:05  Pane Robertsi, čtyři poznámky
02.02. 23:45 Pátá Mojžíšova 7:24  Zase ta samovyvolená sebranka
03.02. 18:18  RE: Zase ta samovyvolená sebranka
03.02. 10:58 libertarian  Je absurdné kritizovať ZLO, a pritom ani prstom nepohnúť na jeho zničenie
03.02. 13:46 Adam..  tahle za to může taky
03.02. 15:30  Věčně nenažraní psychopati ovládající svět musí být šílení !
03.02. 18:05  anglický doublespeak a doublethink
04.02. 13:09 tir  Pěkně jste to shrnul.
04.02. 17:37 P.A.Semi  Perzekuce Bílých (křesťanů) v USA
07.02. 17:30 P.A.Semi  RE: Perzekuce Bílých (křesťanů) v USA
05.02. 18:26 ppppp  Je to forma vojny

Vybrat pouze nové | Odznačit

Káva pro Zvědavce

45

Být v obraze něco stojí.
Připojte se k ostatním a staňte se
také sponzorem Zvědavce, stačí
částka v hodnotě jedné kávy měsíčně.

Za měsíc říjen přispělo 92 čtenářů částkou 15 626 korun, což je 45 % měsíčních nákladů provozu Zvědavce.

Bankovní spojení: 2000368066/2010

IBAN: CZ4720100000002000368066
Ze Slovenska 2000368066/8330
IBAN: SK5883300000002000368066
BIC/SWIFT: FIOBCZPPXXX

[PayPal]

Bitcoin:
15SucVps1Cpxd6ahR6uxx6SJiR16SZgR7b

Další možnosti platby ›

Ve zkratce

Sám Prymula náhubek neměl a chodí do restaurace i přes to, že je zavřel23.10.20 08:35 Česká republika 2

Na Slovensku testují "když budeš hodný, můžeš ven" - hlavní cíl hysterie kolem koronaviru22.10.20 21:22 Slovensko 2

Udavač volal linku 158 na chlapa bez náhubku22.10.20 21:14 Česká republika 4

AGENDA 2030 – TVŮRCI NYNÍ ZHODNOTILI SVÉ ZRŮDNÉ PLÁNY22.10.20 13:37 Neurčeno 0

Plánovaná demonstrace 28. října v Praze22.10.20 08:53 Česká republika 0

Bělorusko versus Česko21.10.20 20:43 Neurčeno 12

Česko žádá o pomoc21.10.20 13:25 Česká republika 9

Za polibek bez náhubků 400 euro20.10.20 17:33 Itálie 5

Soud v Německu rozhodl, že omezit zavírací dobu restaurací není opodstatněné19.10.20 21:32 Německo 4

Co je s panem prezidentem?17.10.20 09:47 Česká republika 7

Je třeba říci dost, burcuje Klaus. Nejsme ve válce, nestrašte mrazáky s mrtvolami14.10.20 11:11 Česká republika 3

Erouška je pochybná aplikace s placebo negativním efektem14.10.20 10:15 Česká republika 5

Ve stavu nebezpečí si schválí cokoli bez demokratické kontroly13.10.20 19:31 Česká republika 0

Maďarská poslankyně skartovala knihu dětškých pohádek plnou gayů a leseb, aktivisté ječí13.10.20 18:08 Maďarsko 3

Absurdita článků z dění na pařížských předměstích nadále roste13.10.20 16:51 Francie 0

Marián Kotleba se rozdáním 3 šeků po 1488 eurech dopustil ideozločinu a půjde sedět12.10.20 21:56 Slovensko 12

Počty zemřelých loni a dnes09.10.20 15:21 Česká republika 6

Studenti na slavné Karlové univerzitě chtějí "bezpohlavní systém"09.10.20 00:10 Česká republika 2

Byla pandemie plánována?08.10.20 21:48 Neurčeno 8

Hoří, hoří a ne a ne spadnout08.10.20 21:23 Jižní Korea 11

Měnové kurzy

USD
23,06 Kč
Euro
27,22 Kč
Libra
30,14 Kč
Kanadský dolar
17,54 Kč
Australský dolar
16,41 Kč
Švýcarský frank
25,41 Kč
100 japonských jenů
22,02 Kč
Čínský juan
3,45 Kč
Polský zloty
5,95 Kč
100 maď. forintů
7,47 Kč
Ukrajinská hřivna
0,81 Kč
100 rublů
30,08 Kč
1 unce (31,1g) zlata
43 969,77 Kč
1 unce stříbra
567,89 Kč
Bitcoin
299 368,92 Kč

Poslední aktualizace: 23.10.2020 06:33 SEČ

Tuto stránku navštívilo 1 703