Diskuze k článku

Zákazy na Facebooku za sdělování pravdy

Příspěvků 26

28.1.2019 17:31

Ono asi nejde o jeho komunikaci

Pavel Laskavec 91.?.?.?

Jde spíše o to, že je to mocný nástroj v rukou ještě mocnějších, což z těch ostatních dělá bezmocné...

369283

28.1.2019 17:45

Jedna klika si zmonopolizovala veskera media

Rudolf_K 51.?.?.?

Autor to vyjadril uplne presne. Nejvetsim nesvarem nasi doby je, ze jedna klika si zmonopolizovala vsechna zapadni media.

To ze dochazelo k obchodu s telesnymi organy unesenych Srbu
http://www.rukojmi.cz/clanky/7484-ukaze-se-konecne-pravda-o-tzv-zlutem-dome-v-nemz-byli-dle-hlavni-zalobkyne-icty-v-haagu-carly-del-ponteove-vrazdeni-srbove-uneseni-z-kosova-do-albanie-nasledoval-prodej-jejich-telesnych-organu
bylo mozne jenom pod kourovou clonou medialniho mainstreamu. Jednak tisk lidi proti Srbum "postval", jednak pachatele zlocinu meli pocit beztrestnosti, protoze vedeli, ze jejich ciny se na svetlo nikdy nedostanou.

Podobne tomu bylo s ovinenim ruskych sportovcu z dopingu.
http://svobodnenoviny.eu/odhaleno-mezinarodni-olympijsky-vybor-vedel-ze-jsou-rusti-sportovci-cisti-ale-ukryl-dukazy-o-jejich-nevine/
nebo obvinovanim Syrie z chemickeho utoku v Dume.

Tady je jeden z pozadavku zlutych vest:
* Zlomit monopol médií a ukončit jejich zasahování do politiky. Učinit média přístupná veřejnosti a zajistit pluralitu názorů. Ukončit redakční propagandu.
http://dan-drapal.cz/pozadavky-zlutych-vest/

369285

28.1.2019 17:57

tamojší účastníci majú mentalitu a charakter oviec

libertarian 31.?.?.?

Od prveho dňa fungovania KsichtoKnihy som vedel, že do toho nevlezem. S kamarátmi sa rád stretávam osobne. To trápne grupovanie vyrába z ľudí ovce.
Primárne je KsichtoKniha ZLO aj pred tým cenzurovaním.
Pohodové fungovanie Fácu aj pri tom cenzurovaní je dôkazom, že tamojší účastníci majú mentalitu a charakter oviec - pretože im to cenzurovanie nevadí. Hrdý ČLOVEK by odtiaľ zdrhol okamžite.

369287

28.1.2019 18:50

Jen tak pro zajímavost

jean.laroux jean (tečka) laroux (zavináč) seznam (tečka) cz 91.?.?.?

Po pár příspěvcích pod články na serveru Lupa.cz týkajících se zneužívání BIS a NUKIB při vyloučení čínských firem Huawei a ZTE z veřejných soutěží na zakázky velkého rozsahu, řekli dnes pánové DOST. "Propagandu šířenou naším serverem zpochybňovat nebudete". Aby se vyhnuli nařčení z cenzury, což bylo téma jednoho z posledních "volných" článků, zavedli systém schvalování příspěvků. To co není v diskuzi totiž nelze zcenzurovat. Dále zavedli registraci. Uvedená opatření samozřejmě chápu. Někdy je opravdu potřeba cenzurovat. Ale je také dobré pochopit o co při cenzuře jde. A u Lupy.cz rozhodně nejde jen o balast nebo off topic. Tím skutečným problémem byl právě obsah zpochybňující roli státních autorit a snahy o zdůvodnění obchodní války bezpečnostními argumenty. Přesně co se v diskuzích na Lupě řešilo se stává realitou. Dnes na základě Metodiky NUKIB vyřazují z veřejné soutěže Huawei při nákupu technologií pro metro viz. https://www.seznamzpravy.cz/clanek/rada-dopravniho-podniku-v-praze-chce-ukoncit-spolupraci-s-faltynkovym-pravnikem-hlinou-65079?dop-ab-variant=9&seq-no=1&source=hp a nikoho netrápí, že to co frajeři z akvizic specifikovali a vybrali najednou vadí. Jak tedy shvalovali ty nabidky ? Huawei zmizí z městských akvizic úplně. To je jisté. Těsně před zavedením nového modelu vkládání příspěvků admini Lupy mazali o sto šest. Teď již nemusí. Mají klid.

A jen tak na okraj. Stalo se takovým koloritem, že jakmile narazíte na silně proliberální média např. DVTV z Bakalovy Economie a projdete si životopis a aktivity hlavních protagonistů např. paní Drtinové z DVTV, najdete informaci o nějakém Open society fund George Sorose. Paní Drtinová je tuším členka správní rady české pobočky. A tak jsem pátral u Lupy. Jen tak z nudy. Lupa.cz patří do skupiny Internet Info, kde ředitejuje jakýsi Marek Antoš. No a když si Marka vygooglíte, tak ..https://www.hlidacstatu.cz/osoba/marek-antos - Jaká to náhoda [smích]

369288

28.1.2019 19:41

Pravda je pro lstivé "světovládce" Západu smrtelně nebezpečná

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 217.?.?.?

Nosatý zrůdy ovládající Západ buď neznají nebo záměrně zcela ignorují staré pravdy. Jedna z nich je, že zakázané ovoce nejvíce chutná, a to bez rozdílu pohlaví, věku a vyznání. Brzy svůj fatální omyl poznají na vlastní, hodně citlivé kůži.

369296

29.1.2019 1:54

Je to sci-fi a je to ...

favela 103.?.?.?

Reakce na 369296

Ale prece vsechno uplne fantasticky. V tom zapirani , v tom oslavovani ,co si homo delaji sami sobe ,a co ti dalsi , jaky obrovsky skody pachaji , s nepricetnou intensitou a vsude ,a v tom, ze nemaji vubec ani trochu propracovanou nejakou kompaktni ideologii /jako marxisti napr./,a jak se vrhaji zbesile i jeden na druhyho, zbaveni posledni spetky rozumu, ...Jsou nejen odsouzeny k zaniku a usilovne se o to snazi...To je evidentni a proti prirode ..A neni tak mozne zvitezit , snad jen skodit a na chvilku...

369305

28.1.2019 20:24

Pise ze zde kriticky o monopolizaci....

Joseph Chlor 84.?.?.?

...a centralizaci.
Paradoxne vsak " hosty" z jine galaxie by zajimalo predevsim to, s kym maji jednat.
Je- li zdenejaka zastupitelska nebo jina moc, ktera by mluvila za cele lidstvo. Ktera by mela i odpovidajici protredky, k tomu aby mohla vystupovat coby partner (tedy vcetne drzby " velkeho klacku", ktery by mohl byt pouzit k vyjadreni realneho eventualniho nesouhlasu a vynucuvani si poslusnosti - i vuci teto delegaci).
Zatim vsak ani neumime najit takove procesy, ktere by vedly k splneni ukolu, kterymi nas poverila Evoluce - tedy k ochrane zivota a dalsiho fungovani evoluce , na nasi planete, pred zasahem zvenci. Zatim drzime si mentalitu simpanzich tlup a chovani pstrosa strkajiciho hlavu do pisku.
Jisty druh globalni moci a tak i centralizace je nutny, diskuze o jeji kvalite je vsak prachmizerna.

369299

28.1.2019 21:05

článek ..

jean.laroux jean (tečka) laroux (zavináč) seznam (tečka) cz 91.?.?.?

je nepochybně velmi zajímavý a sděluje zkušenosti, které má stále více uživatelů, kteří se snaží svobodně vyjadřovat své názory slovem a písmem. Smyčka se stahuje. Osobně mám blokace na FB už pouze 30 dnů a za naprosté banality. Abych si odpočinul od politiky (neb mám jen jedny nervy a debilové vysávají energii) , začal jsem sledovat skupinu jejímž tématem je humor. A všiml jsem si jedné zajímavé věci. Zatímco já dostanu 30 za poukázání na slabší studijní výsledky Romů, v mé nové skupině se zobrazují příspěvky poměrně drsným způsobem zesměšňující a urážející Židy a holokaust. A co myslíte ? NIC ! Nikdo nic nesmaže a autor přidává dál. Víte co mě napadlo ? Taková teorie. ONI ti admini nesledují obsah u každého uživatele. Ani nemohou. Není jich tolik a automaty včetně AI detekují jen např. nudity. Politiku ještě tak dobře nezvládají. Počkají tedy až nasazení bonzáci ve skupinách z řad mladých neo-svazáckých elfů zasáhnou a příspěvek nahlásí. Ty provokativní příspěvky o Židech mohou být klidně taková mucholapka na kterou elfíci nalákají komentátory, kteří si něco přidají v diskuzním vlákně a ty zlobivé komentátory pak FB "sekne". Ale klidně mohu teoretizovat i dál. Běžný človíček nic neznamená. Na Facebooku a nejen tam lze sledovat a vyhodnocovat tzv. PERSONAL IMPACT. To je dopad aktivit (komentářů, článků, blogů apod.) na ostaní uživatele sítě. Takové bublinky kreslil z posbíraných dat známý kavárník Šlerka ještě předtím než povýšil. A na ty, kteří ovlivňují hodně lidí svými názory se pak filtry různých sociálních a komunikačních platforem zaměřují přednostně. Jsou tzv. pod drobnohledem. A čeká se až něco .. a pak .. TUMÁŠ přes prstíky ty hajzle. Blokace na měsíc, trvalý ban v diskuzi (kdo by pořád vyráběl nové emaily, že?) atp. Někteří "podjebávači" najednou zjistí, že jsou němí a nemohou napsat nic nikam. Snad krom Zvědavce a pár dalších webů na černém indexu těch, které zde nemusím jmenovat. Krom "vyříznutí jazyka" je dotyčný kacíř ještě pod trvalým dohledem zpravodajců, kteří na něj vedou tlustý spis se screenshoty a přepisy komunikace. Hezky jako za bolševika. Taková nová STB.

No, ten závěr už není teorie. To jsou fakta, která mám ověřená. Stejně jako mnozí z vás tady, že ? [mrknutí jedním okem] Však jak jinak by před námi mohli varovat ve svých výročních zprávách, kdyby nás nesledovali.

Takže hezký den přátelé ale i špiclové. Karma je sviňa a pravda a láska .. však víme [velký smích]

369300

29.1.2019 0:06

RE: článek ..

ppppp 81.?.?.?

Reakce na 369300

jsem si prave take overil, ze napr.velky diskusni portal disqus.com ktery byva zarazen za internetove deniky jako uzivatelsky konfigurovatelny filtruje prispevky, ve kterych jsou proruske linky a do 10 minut je smazou. Prakticky pokazde, zkousel jsem vice jak 3x.
Napriklad tenhle:
http://rusvesna.su/news/1548577294
Normalne to zahazuji.

369304

29.1.2019 19:51

Delaji tedy v podstate to, co kdysi delali SA - manni....

Joseph Chlor 89.?.?.?

Reakce na 369300

...a jim podobni. Akorat ze ty huby svym nazorovym protivnikum zaviraji prostrednictvim pouheho udavacstvi. Zatim jeste neuzivaji pesti, pendreky, mucici nastroje ci koncentraky a popravci cety.
Zatim.

Tragikomickym je to, ze vsude rozhlasuji, ze to delaji v zajmu Pravdy a Lasky. Byt by to delali v zajmu svych srajtofli.

[velký smích]

369316

28.1.2019 21:17

k poznámce Vladimíra Stwory

jean.laroux jean (tečka) laroux (zavináč) seznam (tečka) cz 91.?.?.?

Víte Vladimíre já myslím, že autor ani není nějak moc rozčarovaný. My tady už dávno nejsme. My víme. Šli po nás několikrát. Tady jde spíš o to, že denně vnímáme naivy, kteří žijí v nějaké bublině a nevidí. Jsou slepí. Někteří kvůli neschopnosti vidět souvislosti, jiní kvůli pohodlnosti či strachu vidět nechtějí a idealizují si svůj Matrix, další mají osobní profit ze svých servilních postojů. A tak máme tendenci ukazovat skutečnou realitu. Otevírat oči. Děláte to léta vy a snažíme se o to všichni. Každý po svém a dle svých možností. Však někdo si ty články přečte a třeba hned neuvěří. Ale později i on může narazit na skryté tesáky systému a pak si na vše co četl vzpomene.

369301

28.1.2019 23:14

Což takhle dát si špenát

svatoslav butora 85.?.?.?

Přeji hezký večer v nehezky uspořádaném světě. Co se ti mediálni kňouři natrápí, když každý den musí servírovat ty tuny mediálních výkalů na stříbrných talířech do mediálního bufetu, aby nakrmili houfy pravdychtivých skarabeů /hovniválů/ a aby jim umožnili válet si tu jejich kuličku pravdy do kopce, za kterým se skrývá jejich skvělá zářivá budoucnost... Já bych je spíše litoval, že nic jiného než konsumaci a produkci hovínkových/novinkových kuliček částečně odorizovaných "pravdou" neumí.
Tož, lepší je dát si špenát. Ten je pravdivě zelený a pravdivě roste, když se jeho semínka správně zasadí. Ale co pravdivé vyroste z hovínkových/novinkových kuliček?

A nakonec je potřebné dodat, že celkem neužitečná je celá ta velká mystifikační hovínková koule informací o skvělé budoucnosti všech, kteří se nechají krmit hodnotami neživého Světa kapitálu.
Vždyť ten Základ Celého Světa Vesmíru Nadlidí neobíhá, hromadí se jako koule nesplatitelných dluhů a tu kreditní část hovínkových kuliček Světa kapitálu nelze ani řádně využít a investovat. Tak jak je nepravdivý Svět kapitálu tak nepravdivý je jeho mediální systém.

369302

28.1.2019 23:31

navrat do reality

ppppp 81.?.?.?

Zase hromada mrtvych na Filipinach.
Takhle nejak si to predstavuji sociopati:
http://rusvesna.su/news/1548577294

369303

29.1.2019 14:01

jak neříct pravdu v Dánsku

Adam.. 94.?.?.?

plot=africký prasečí mor

I takhle se lze bránit?Čemu?Prasatům z Afriky.
Nevěříte?Přečtěte si noviny.

Stavba má být 7 metrů vysoká a nejde podhrabat aby se prasata z Afriky nedostala dovnitř.[chechtot]

369310

29.1.2019 14:28

Logicke vyusteni

JuraJurovic 62.?.?.?

Zdravim autora,

a jsem pln pochopeni pro jeho vnimani takove nespravedlnosti...

Prosim Vas, Facebook od zacatku byl nastrojem agregace, analyzy, usmernovani a vyuziti vseho co se tam kdy objevilo, je to take vyborny nastroj regulace ze? Takze proc tam tedy "kazdy" je? Proc se divi, ze se s nim zachazi jak se s nim zachazi? Cozpak neni nad slunce jasne, od kud vitr vane? To si myslite, ze vlastnik bude pracovat sam proti sobe? V jakem svete to zijete? Facebook je virtualni platforma, at si tedy v ramci legislativniho ramce dela co chce, pokud se Vam to nelibi, tak tak nechodte, nuti Vas snad nekdo? Ja tam nikdy nebyl a nebudu a to co se dnes jiz v uplne nahote ukazuje bylo od zacatku jasne kazdemu, kdo trochu premysli...

Cele toto horekovani na Facebook(virtualni kecalek) je zoufale plakani ditete nad rozlitym mlekem na jeho novou hrackou....ach, vite kolik budete mit casu kdyz se na nej vykaslete? Zivot neni Facebook, neni to ani youtube ani nic podobneho a lide se daji informovat napriklad clanky na zvedavec.org, ten kdo ma si Vas najde. Jde jen o uroven vnimani, tak Vam preji abych jste i Vy z plakani dosel k uvedomeni.


S pardomen autorovi clanku
Chytrakovi napoves, hloupeho kopni

369311

29.1.2019 15:37

Ad Macron o zmanipulování Brexitu

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 217.?.?.?

Právě jsem si přečetl vyjádření napudrovaného seladona z Rothschildovy stáje, kterého si naivní francouzské ovce zvolily za prezidenta, o tom, že hlasování o vystoupení Británie z EU bylo zmanipulováno. Je tedy pravdou to, co rozhodla většina Britů, kteří přišli k referendu (byli jich milióny) nebo to, co říká tento napudrovaný příslušník dosud ještě mocného chazarského klanu. Až tak daleko došla ta idioty a gangstery oslavovaná západní demokratura v posledním zoufalém pokusu nastolit svůj globální diktát nad světem pomocí intrik, lží, podvodů, úroků z neexistujících a ničím nekrytých peněz a "humanitárním" bombardování naivních a nevinných.

369313

29.1.2019 18:28

RE: Ad Macron o zmanipulování Brexitu

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 84.?.?.?

Reakce na 369313

Nalézám ve Vašich slovech zvláštní rozpor, pane "217". V čem? Těch cca 17 milionů Britů, kteří rozhodli o Brexitu, jsou dle Vašich slov moudří lidé. A těch 21 milionů Francouzů, kteří volili Macrona na prezidentský post jsou dle Vás

> naivní francouzské ovce

Jak se stane, že nadpoloviční většina jednoho národa jsou moudří lidé a ještě větší část jiného evropského národa jsou "naivní ovce"? Mohl byste nám to osvětlit?

Díky

Vojta

369315

29.1.2019 18:19

že prečo?

maršal Žukov 87.?.?.?

Lebo médiá už vyše 100 rokov ovládajú obrezané prasce.

369314

29.1.2019 21:49

Facebook opouští denně mnoho lidí, už není zajímavý

Evropan 835 (zavináč) seznam (tečka) cz 88.?.?.?

Např. na VK je naprostá svoboda, nechápu, proč lidé smrdí na Fb a nechají se buzerovat.
Jinak, komunikuje se dobře také přes WhatsApp.
Když je na Fb cenzura a udavačství, hlasujme nohama a odejděme.

369318

29.1.2019 22:26

RE: Facebook opouští denně mnoho lidí, už není zajímavý

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 82.?.?.?

Reakce na 369318

Jistě to jde ale lidé jsou kolektivističtí a tedy se houfují a zrovne ne u toho povznášejícího tedy nebudou protože jednání primitivní až zvěrská jsou tak jednoduchá a také je to zřejmě overtonovo okno na většinu řečeno slušně "soutěživých. (z plezíru francimóru vůdců tlup)
https://www.youtube.com/watch?time_continue=8361&a... time 2:19:35 [cool]

369319

30.1.2019 15:10

RE: Facebook opouští denně mnoho lidí, už není zajímavý

u 85.?.?.?

Reakce na 369318

Uz som tu VK spomínal, len mi to neprešlo.
Rusi majú VKontakte, môžu používať to, nie sú odkázaní na FB. Najjednoduchšou a najlepšou cestou obrany pred cenzúrnymi praktikami pre nich, aj pre nás, je FB bojkotovať. Rusi môžu namiesto FB používať VK, keď sa už bez sociálnych sietí nezaobídu. Akú alternatívnu SS (Sociálnu Sieť, nie SchutzStaffel [smích]) môžme používať my, neviem, neskúšal som. FB mám len ako anonymné konto, lebo viacerí moji priatelia a záumové skupiny ho používajú, inak až takú potrebu SS nemám.

369326

30.1.2019 20:01

RE: Facebook opouští denně mnoho lidí, už není zajímavý

jean.laroux jean (tečka) laroux (zavináč) seznam (tečka) cz 91.?.?.?

Reakce na 369318

Odpovím vám za mě. Proč neopustím FB?

1. Mám vytvořenou síť známých a ty na VK nepřetáhnu.
2. FB přihlášení mě pouští do několika dalších služeb a aplikací ,mimo FB
3. Je to živý komunitní systém, kde probíhá aktuální diskuze a té se chci zúčastnit. Nepotřebuji být na síti, kde mne všichni plácají po zádech. Potřebuji být i mezi nepřáteli. Vyvracet jejich bludy a lži a tím je nasírat. Potřebuji být mezi neutrálními a ovlivňovat je. Ukazovat jim alternativu k průmyslu vymývání mozků. Tady probíhá boj a z boje neutíkám na ostrov, kde je klid

Proto zůstávám v týlu nepřítele. Na jeho území.

369329

31.1.2019 9:58

RE: Facebook opouští denně mnoho lidí, už není zajímavý

JuraJurovic 62.?.?.?

Reakce na 369329

Pokud je pro Vas tento virutalni svet falesnych kourovych zrcadel tak dulezity, potom budete muset prijmout i jeho cenzorske, spiracke a jina nastroje a omezeni. Volba je na kazdem z nas. Ale pak skuhrani, vytky a vymezovani v clanku vyznivaji mozna trosku falesne, ne-li s prominutim pokrytecky.

Ci chleba jis, toho pises zpivej....

S pozdravem
JuraJurovic

369334

31.1.2019 21:26

RE: Facebook opouští denně mnoho lidí, už není zajímavý

jean.laroux jean (tečka) laroux (zavináč) seznam (tečka) cz 91.?.?.?

Reakce na 369334

Znám dobře specifika tohoto světa. Vůbec se mi nelíbí ale rozhodl jsem se bojovat proti němu zevnitř. Já osobně neskuhrám. Popisuji své zkušenosti těm, kteří zatím nevidí. I to je můj způsob boje.

Pokud myslíte, že lze být nad věcí a stačí se dívat odněkud zvenku, v pořádku. To je zase váš způsob.

Hezký večer

369342

31.1.2019 23:18

Historie se opakuje

Nějaký Jméno 89.?.?.?

Za Rakouska-Uherska se nesměl kritizovat Císař pán, Habsburkové, ...

Za Nacismu se nesměl kritizovat Hitler a jeho banda, nacisti, ...

Za Socialismu se nesměli kritizovat Komunisti, ...

Všichni šli do prdele. Tihle půjdou taky.

Čím víc nás budou srát, tím víc dostanou nakonec na prdel.

Kdo zná theorii systémů, tak ví, že potlačováním negativní zpětné vazby se systém brzy "přehřeje" a zničí sám sebe.

Je to jako s dětmi. V okamžiku kdy jim dáte první pohlavek, tak jste ztratili autoritu a důvěru. Od té chvíle si jdou vlastní cestou a vy jste na druhé straně. A čas hraje proti vám.

Není to o politické orientaci, ale o osobnosti a poruchách osobnosti.
https://cs.wikipedia.org/wiki/Osobnost
https://cs.wikipedia.org/wiki/Porucha_osobnosti

Je dobré naučit se rozlišovat
(aktivní) blby
(užitečné) idioty
a skutečné zmrdy

...

369347

4.2.2019 0:10

Konecnejucet naseho zivota,ti po nas to budou mit jeste horsi.

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 58.?.?.?

Inventura naseho zivota.
Neni, uz nas mnoho,pomalu odchazime se zazitky naseho zivota, narodit se ve valce s jejiz historii mnozi manipuluji dodnes, take ,vyroba hrdinu jede ve dne v noci, jako zaruka pristiho kanon futr. Nasi “spojenci” Anglie a Francie se s Hitlerem domluvili, zatimco nas Dr.Smutny cekal na rozsudek a to byl zacatek prolevani ceske krve ,jako byl UVOD a mnozi jini, Slovaci se dali k Nemcum, ted Ceska armada,jez si na nepritele nikdy nevystrelila celila Polsku a oldnerum v pohranici, nadrazi se zaplnilo ceskymi utecenci ze Sudet. Pak, pamatujem “osvobozeni” zase zorganisovane”nasimi spojenci,jez nas dali komunistum a tak doslo k okradeni obyvatelstva ve velkem a koncentraky se naplnily, zde jsme umirali, kdo nezkoncil v nemeckych rukach, tak, zkoncil v komunistickych, na coz komunisti radi vzpominaji v den vyplaceni penze.
Zahranici bylo prekvapeno, proc Cesi utikaji k porazenym Nemcum, coz uz je vzpominkou pri pohledu, jak dnesni,moderni BUNDESFER v ramci NATA je opet na ruskych hranicich, mnozi, byvaly, se pres noc stali representati noveho Nemecka.Pak, pamatujem petiletky, Stalinuv pomnik, zatimco se plnily dodavky do zemi Warsavske smlouvy, tak vedeni komunisticke strany zapasilo o nadvladu a tak se cesky narod dozvedel, kdo mu vlastne vladnul, Slansky, generalni tajemnik, byvaly vekoobchodnik, tvrdy kosher komunista , jez nechal mnoho lidi zavrit, aby vlastenctvim nenarusili internacionalismus.Takto pomalu se obcan jen malo dozvedel, mimo oficialni propagandy, vedlo Rude Pravo, kde na sesti strankach se ctenar nedozvedel zhola nic, to nepsali redaktori a dopisovatele , ale, primo, umelci dokazali mluvit o nicem. No a prislo prazske , jaro, tak dloho v zazemi KSC pripravovane, plan se plnil, ale, nikde nic nebylo ke koupi a ted prisla , zmena, ktera mnohe komunisty primo postrasila, “co bude s nami” ?
Tak, jak v Americe maji Tavestok institute, tak,komunisti maji Prognosticky ustav, kde se pocitalo, jak bude v te demokracii policie silna na zvladnuti demokratickych protestujicich obcanu, s nabytou svobodou opet mnozi obcane vyuzili situace dostat se ven, nebot, tenco byl stihan komunisty, ted byl vyhozen z prace, co by ted, obchodnikem. Komuniste, jako takovy, pres noc podnikatele, byli zapadem v ramci podnikani a rozkradani ceskeho majetku prijati s otevrenou naruci. Narod se sjednotil, tim, ze prohlasoval ze emigrantum se nic nebude vracet. No a jsme u penzistu, na ne pamatuje jakakoliv zvolena politicka strana, mnozi sve kreslo uz dostali tradicne. Nasi byvaly spojenci zatahli Cesky stat do NATA a evropskeho spolecenstvi, nasim nepritelem je zase byvaly spojenec, Rusko, na ktere se chystaji vsechny byvale staty RVHP. Protektorat v mnoha ruznych barvach. Myslim, ze na jeden lidsky zivot je toho az moc, presto, je mnoho veci, co jsem preskocil a nenapsal, zadny zaver, veci stale pokracuji dal.

369415

Příspěvků: 26

28.01. 17:31 Pavel Laskavec  Ono asi nejde o jeho komunikaci
28.01. 17:45 Rudolf_K  Jedna klika si zmonopolizovala veskera media
28.01. 17:57 libertarian  tamojší účastníci majú mentalitu a charakter oviec
28.01. 18:50 jean.laroux  Jen tak pro zajímavost
28.01. 19:41  Pravda je pro lstivé "světovládce" Západu smrtelně nebezpečná
29.01. 01:54 favela  Je to sci-fi a je to ...
28.01. 20:24 Joseph Chlor  Pise ze zde kriticky o monopolizaci....
28.01. 21:05 jean.laroux  článek ..
29.01. 00:06 ppppp  RE: článek ..
29.01. 19:51 Joseph Chlor  Delaji tedy v podstate to, co kdysi delali SA - manni....
28.01. 21:17 jean.laroux  k poznámce Vladimíra Stwory
28.01. 23:14 svatoslav butora  Což takhle dát si špenát
28.01. 23:31 ppppp  navrat do reality
29.01. 14:01 Adam..  jak neříct pravdu v Dánsku
29.01. 14:28 JuraJurovic  Logicke vyusteni
29.01. 15:37  Ad Macron o zmanipulování Brexitu
29.01. 18:28  RE: Ad Macron o zmanipulování Brexitu
29.01. 18:19 maršal Žukov  že prečo?
29.01. 21:49 Evropan  Facebook opouští denně mnoho lidí, už není zajímavý
29.01. 22:26  RE: Facebook opouští denně mnoho lidí, už není zajímavý
30.01. 15:10 u  RE: Facebook opouští denně mnoho lidí, už není zajímavý
30.01. 20:01 jean.laroux  RE: Facebook opouští denně mnoho lidí, už není zajímavý
31.01. 09:58 JuraJurovic  RE: Facebook opouští denně mnoho lidí, už není zajímavý
31.01. 21:26 jean.laroux  RE: Facebook opouští denně mnoho lidí, už není zajímavý
31.01. 23:18 Nějaký Jméno  Historie se opakuje
04.02. 00:10  Konecnejucet naseho zivota,ti po nas to budou mit jeste horsi.

Vybrat pouze nové | Odznačit

Káva pro Zvědavce

47

Být v obraze něco stojí.
Připojte se k ostatním a staňte se
také sponzorem Zvědavce, stačí
částka v hodnotě jedné kávy měsíčně.

Za měsíc říjen přispělo 92 čtenářů částkou 16 306 korun, což je 47 % měsíčních nákladů provozu Zvědavce.

Bankovní spojení: 2000368066/2010

IBAN: CZ4720100000002000368066
Ze Slovenska 2000368066/8330
IBAN: SK5883300000002000368066
BIC/SWIFT: FIOBCZPPXXX

[PayPal]

Bitcoin:
12vZg7LszAecMsq3wRW4pNpoUAgGZB8aS5

Další možnosti platby ›

Ve zkratce

Už na nás "vláda" zase chystá další šikanu a buzeraci20.10.21 20:19 Česká republika 6

Majitelé lesů raději zakáží cyklistům vjezd do lesa úplně19.10.21 20:20 Česká republika 5

Americké vojenské biologické laboratoře v Kazachstánu19.10.21 18:59 Kazakhstan 0

Evropská agentura pro léčiva zahájila hodnocení vakcíny společnosti Pfizer pro děti ve věku 5-11 let19.10.21 09:23 Evropská unie 2

Krize toaletního papíru!19.10.21 08:31 Česká republika 5

USA jsou připraveny posílit obranné schopnosti Gruzie - šéf Pentagonu přijel do Tbilisi18.10.21 09:21 Gruzie 2

Fauciho jedy18.10.21 09:16 USA 2

Kanadská provincie vydala nová pravidla COVID, která umožňují vládě zabavit soukromý majetek17.10.21 18:30 Kanada 2

„Tak to ne!“ Povinné vakcíny narazily na vážný odpor. Hnízdil spustil kanonádu17.10.21 17:46 Česká republika 1

Volby, AfD naletělo šmejdům17.10.21 04:52 Německo 1

Od severu k jihu je Itálie zablokovaná16.10.21 19:43 Itálie 2

Slovinský premiér označil poslance Evropského parlamentu za "Sorosovy loutky"15.10.21 19:07 Slovinsko 4

Do Tatier už len elektromobilom?15.10.21 19:04 Slovensko 6

Izrael zaútočil na Sýrii pod krytím dopravních letadel15.10.21 18:55 Sýrie 0

Hlavní vražedný nástroj v britských nemocnicích15.10.21 18:39 Británie 0

Pilot zemřel při letu několik dní po očkování15.10.21 10:38 USA 3

Roušky všude a restaurace jen pro očkované. Vláda po volbách zvažuje zpřísnit opatření14.10.21 17:03 Česká republika 2

Osoby s vagínami14.10.21 13:29 Neurčeno 3

Plyn čerpaný do evropských zásobníků klesl na minimum13.10.21 17:33 Evropská unie 2

Policie Feriho stále nevyslechla13.10.21 12:48 Česká republika 1

Měnové kurzy

USD
22,02 Kč
Euro
25,63 Kč
Libra
30,41 Kč
Kanadský dolar
17,84 Kč
Australský dolar
16,50 Kč
Švýcarský frank
24,00 Kč
100 japonských jenů
19,36 Kč
Čínský juan
3,44 Kč
Polský zloty
5,57 Kč
100 maď. forintů
7,05 Kč
Ukrajinská hřivna
0,84 Kč
100 rublů
30,97 Kč
1 unce (31,1g) zlata
39 257,02 Kč
1 unce stříbra
531,88 Kč
Bitcoin
1 390 389,25 Kč

Poslední aktualizace: 21.10.2021 18:33 SEČ

Tuto stránku navštívilo 1 850