Diskuze k článku

Lžou více než Rudé Právo tisklo

Příspěvků 17

23.1.2019 22:17

Zalezi na tom....

Joseph Chlor 78.?.?.?

...jakou optikou je hodnotici soud vytvaren.
A tak skutecne muze byt z pohledu urcitych lidi ci zajmovych skupin (napriklad tech, kteri se diky likvidaci osob tkzv. zidovskeho puvodu mohli realizovat, respektive popustit uzdu svym zvracenym chticum kariernim ci osobnostnim..nebo se vysvihli nahoru diky nemeckemu nasilnemu zaboru uzemi napr. Cech, Slezska a Moravy) Heydrichova " politika" (do uvozovek davam proto, ze takova politika vpravde nema co delat s moudrou spravou polis)jevit jako chytra.
Stejne tak se muze nekterym osobam ci zajmovym skupinam jevit jako chytra politika vyvozu demokracie na kridlech raket ci bombarderu. I tam, kde o to nestoji ci tam, kde pro dalsi demokraticky vyvoj nejsou vytvoreny zakladni predpoklady.
Chytrou se ale muze nekomu jevit i takova politika, ktera spociva ve spehovani tech osob ci zajmovych skupin, kterychzto nazor je v rozporu s nazory mainstreamovymi (nacistickymi, komousskymi, liberalnimi atd.).
Kriteriem pro to, aby statni organy spustily nejakou vyznamnejsi masinerii perzekucni by vsak melo byt jen to, ze takoveto osoby ci uskupeni vyzyvaji k nasili....a urcite pokud tito nasili praktikuji - pricemz nasilim muze byt napr. i takove parlamentni hlasovani v udajnych to demokraciich, v jehoz dusledku je uskutecnena vojenska invaze na uzemi jinak suvereniho statu (napr. T. May dvakrat hlasovala pro invazi do Iraku).
Vidime tedy, ze muze snadno dojit k situaci, kdy zdanlivi obranci svobod a bezpecnosti, sami jsou ci byli porusovateli svobod velkeho mnozstvi osob a zpusobovali rust bezpecnostnich rizik takrka kontinentalniho rozmerul. Spatne je , pokud si to byrokracie neuvedomi a v modu jakesi slepe poslusnosti takoveto osoby nadale respektuje, ci snad dokonce vykonava jejich nekdy to zvracena rozhodnuti a prikazy, bez jakekoliv snahy o napravu. I na vojne ma vojak pravo neuposlechnout rozkaz, ktery je v rozporu s kompetentnim a lidsky hodnotnym jeho svedomim.

369204

24.1.2019 10:03

V tomto prípade bola porušená zásada - "sledovať sa má opozícia".

libertarian 31.?.?.?

" a nedělejme si iluze: na celém „demokratickém“ Západě – je tajná policie používána k fízlování a špiclování opozice."

- špiclovanie opozície, to sa považuje za správne. Veľmi poučný prípad sa stal v ČR - keď namiesto opozície mala byť sledovaná politikova manželka , na príkaz politikovej milenky. V tomto prípade bola porušená zásada - "sledovať sa má opozícia". A takéto porušenie je trestné.

Možno iba dúfať, že to trápne klamanie presstitútov je príznakom ich blížiaceho sa konca. Toto ovšem závisí hlavne od občanov, resp. ovčanov.

369206

24.1.2019 10:13

vítejte mezi zdravými

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 51.?.?.?

Už jsem začínal mít obavu aby Vladimír v té nemocnici nedopadl jako kdysi Stalin. Jehož chazarští doktoři se mu stali osudnými a to přesto že prášky co od nich dostal hned vyhodil a poslal si do lékárny pro nové nějakého spolehlivého člověka.

Nebo jako Ivan "hrozný" kde za vymřením rodu Rurikovců stál jejich "rodinný lékař" z Británie.
Ostatně už v bibli se píše že Herodes měl panickou hrůzu z hebrejských travičů.

369207

24.1.2019 10:20

Několik poznámek

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 185.?.?.?

1. Blahopřeji k obnovení publikace článků.
2. Přiznám se, že z kolaborantského a vedoucího tisku sleduji jen ony novinky.cz.
3. Přiznám se, že zmíněných článků jsem si taky všiml a mám na ně od chvíle jejich čtení stejný názor jako pan autor.
4. Přiznám se, že mě neuspokojuje název presstituti; jsou to prostituti v plném toho slova smyslu.
5. Přiznám se, že autorem popisovaných několik málo jevů je na novinkách součástí cele jejich rozsáhlé publikační politiky. Takových podvodných výlevů jsou miriády, jsou zcela běžné, je to, jakožto vypíchnuté prostituční jednotlivosti nedílnou součástí tohoto mnohapatrového, rozlehlého superbordelu.
6. Ovšem když někdy dost výjimečně se podívám i jinam, většinou na idnes, pozoruji stejnou bordelovou atmosféru. Smrdí to tam taky neuklízeným prodejným sexem.
7. Pan autor několik prodejných sexuálních aktů sice správně osvídil a zdokumentoval, ale zdá se mi, že, přinejmenším v této dnešní republice jde o už normální a standardní prznitlelkou smradlavou situaci, která zaráží snad už jen monsignora Piťhu – i pro naprostou většinu kněží jde o něco zahnízděného, sem vrostlého a už ani nepozorovaného.
8. Správně zmínil autor lidovce pod jejich vedením.

369208

24.1.2019 10:29

vyvraždění slovanských Prusů

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 94.?.?.?

Docela se zapomíná na tisíc let starou historii, kdy se germáni při christianizaci slovanů podíleli na jejich genocidě. Jeden západní kmen jménem Prusové dokonce zcela vyhladili. Takže mají docela dlouhou tradici ve službe zlu a 3. říše je jen jedna epizoda. K represi slovanů jsou chazary využíváni už 1 000 let. Poláci by mohli vyprávět. A nejen Prusko, ale i Rujána byly původně slovanské.

Je to můj subjektivní pocit, ale ta válečná germánská mytologie s Thorem a Odinem mi nápadně připomíná tu chazarskou byť nemí monoteistická.
Oproti slovanské mytologii kde i ten Perun byl v podstatě pohodář a zbytek pantheonu to byli vyloženě vyklidnění rastamani.

369209

24.1.2019 19:40

RE: vyvraždění slovanských Prusů

Lovec idiotů 194.?.?.?

Reakce na 369209

Celá Evropa byla slovanská. Nejen Prusko. Prusko jen vydrželo slovanské nejdéle, než přešli na tu latinskou hatmatilku.

Samotný článek je samozřejmě dobrý, jen mi tam nesedí to o tom tzv. Holokaustu (TM). [oči v sloup]

369211

28.1.2019 14:09

RE: vyvraždění slovanských Prusů

JB 185.?.?.?

Reakce na 369211

Celá Evropa tedy rozhodně slovanská nebyla. Vaše tvrzení není pravdivé. Nejprve se doučte historii a pak teprve pište.
Navíc, i ta kotlina česká byla nejprve obydlena Kelty a Germány, a až poté Čechy.
Takže asi tak-

369280

3.2.2019 13:40

RE: vyvraždění slovanských Prusů

Staník 81.?.?.?

Reakce na 369280

Germán je z latinského žijící na okraji, nebo na hranici. S Germány ve smyslu německého národa nemá nic společného, až později bylo označení Germána přejato pro Němce. Římané tak nazývali všechny národy žijící za jejich severní hranicí. Dostudovat.

369401

24.1.2019 17:44

Ano,už velmi dlouho lžou, podvádějí, intrikují, loupí a bombardují naivní a nevinné

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 217.?.?.?

Ale vše má svůj čas. Čas chazarské hrůzovlády jimi ovládaného Západu založené na gigantických intrikách, podvodech, lžích, násilí, vykrádání a korupci, stejně jako čas jejich mamonem posedlých poskoků v médiích a v politice, lidí ??? bez morálky a svědomí se velmi rychle krátí. Brzy půjdou tam, kam by tak rádi posílali naivní otroky celého světa a odkud není návratu.

369210

24.1.2019 20:12

Kolaboranti na Novinkách a Seznamu začínají být ještě ujetější než fašističtí poskoci jakoby Bakalových médií

Pátá Mojžíšova 7:24 89.?.?.?

Holo.aust, mocný Heydrich…Ach jo...války světové zorganizovali banksteři. Zdrojů poznání dosti (IG Farben, Morgani…). Není nutno z xido-chazarské zrůdy Heydricha dělat nějakého organizátora dějů.
Ne za páchané zlo, ale za jeho kartotéku ho nechali banksteři zlikvidovat, přičinil se i SSoudruh zednář a mamánek Beneš.

Bretschneidři v Německu jsou jak ti z našich daní placení čučkaři. Kolaboranti, poskoci CIA a moSSadu, čili banksterů.

Vlastenci a vlastenecké strany jsou na překážku svobodě korporátního fašismu.

Hlavním úkolem fašistů je prosadit kalergismus, otrokářský zlořád – otrokářskou část už předvedli v koncentrákách. Tam neposílali otroky do bájných xlynových sprch, ale otročit do úpadku, do zhebnutí (viz lidské kostry potažené kůží nalezené na konci války v těchto lágrech).

Ke spáchání vysněného kalergismu banksteři ještě potřebují dopašovat do Evropy další statisíce mohamedánů, krimigrantů. Jinak se těch prašivých psů, myslících bílých gojimů, nezbaví!

369212

25.1.2019 9:22

RE: Kolaboranti na Novinkách a Seznamu začínají být ještě ujetější než fašističtí poskoci jakoby Bakalových médií

Lovec idiotů 91.?.?.?

Reakce na 369212

Když už mluvíte o těch kostrách, tak ty vyráběli z Němců hodní Američané a hodní Britové ve svých koncentrákách, ale o tom se raději moc nemluví. Ti vyhublí chudáci v německých pracovních táborech zhubli na konci války, když hodní západní spojenci zlikvidovali insfrastrukturu Německa, takže tam začali hubnout úplně všichni, za vydatné pomoci tyfu a cholery. Teprve na konci války proběhla ta hlavní jatka, když západní demokraté srovnali Německo se zemí a masově vyvraždili milióny lidí. Například takové Drážďany, že? Město narvané uprchlíky a zajatci.

Na konci války byli zajatí němečtí vojáci označeni ne jako POW, tedy váleční zajatci, ale jako DEF (odzbrojené nepřátelské síly), takže se na ně nevztahovaly Ženevské úmluvy. Neměli právo na žádné slušné zacházení a nemuseli být po podepsání mírové dohody vráceni domů, ale naopak mohli být využiti jako otroci v jiných zemích. Ti blázni, co si mysleli, že útěkem k Američanům nebo Britům si pomohou, byli často stříleni na místě, zejména pokud se jednalo o jednotky SS. Červenému kříži byl dlouho odepřen přístup do spojeneckých koncentráků. Úmrtnost tam byla 30% ročně.

369219

25.1.2019 16:23

RE: Kolaboranti na Novinkách a Seznamu začínají být ještě ujetější než fašističtí poskoci jakoby Bakalových médií

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 188.?.?.?

Reakce na 369219

A to ještě Britové po válce stříleli ve své okupační zóně pasoucí se dobytek, aby Němci neměli co žrát.

369223

26.1.2019 4:05

Kolaboranti za ucelem koristi..

Paw 203.?.?.?

Reakce na 369219

Jenom upresneni , mimo mistni v Drazdanech , tam byly spousty uprchliku z Ruska a Ukrajiny , ktere Ruda Armada tlacila pred sebou. Tito nejdrive bezeli na Vychod, za armadami ,aby tam uloupili majetky , pole, zahradky, pozemky ,sady zkratka DOMOVY mistnich starousedliku , kteri tam zili po staleti a to vse vybudovali a zvelebili /to se podoba dnesku,ze ?/ a pribehli chamtivi germani je vyhaneli nebo masakrovali..
Takze tahle cast obeti v Drazdanech ,byl pocetny dav , ktery nebyl tak uplne bez viny a ktery nemel ani nemohl mit ciste svedomi, ze ? Zlociny se tak tenkrat,/ jako dnes /,jednoduse zhusta nevyplacely.
Tim nechci omlouvat stejne fasisticke metody nelidskosti, identicke s temi hitlerovskymi a pachane na nich pod rouskou ,boje za demokracii ,svobodu a spravedlnost.......Atd.

369239

25.1.2019 16:17

pojmy

Golem matto2 (zavináč) centrum (tečka) sk 178.?.?.?

"Dále se čtenář v neo-bolševické propagandě na Novinkách dočte,"

zase raz amatérizmus autora na tomto portáli.
Odporúčam zistiť čo bol/je Bolševizmus.

369222

25.1.2019 16:31

takticke klamani populace

rosco 185.?.?.?

to ze medialni presstituti hazi spinu na nove partaje ktere ziskavaji popularitu publika neni zadne tajemstvi, co vsak vetsina verejnosti nechape, je to dobre promyslena taktika vladnouci Kosher Nostry. Ta samozrejme uz dlouho vi, ze dosavadni strany jsou davno proflaknute a melou z posledniho a tudiz jakakoli strana ktera jim oponuje ziskava popularitu. Proto pomoci svych zkorumpovanych presstitutu tento efekt jeste posiluji, zatimco v pozadi pripravuji infiltraci novych stran svymi obrezanymi agenty a budouci transfer do center moci. Zatimco naivni volic si vyroky protagonistu nove strany (proti migraci, NATO,EU. proste cokoli ceho uz maji plne zuby) pochvaluji a povazuji to za nadeji do budoucna, jde ve sktecnosti o systematickou infiltraci veskerych stran pejzatou mafii, a sice bez vyjimky.Verit ze volba AfD povede ke zmene je smesne, to plati i o SPD v CR, Wildersovi v Holandsku a pravdepodobne i o Marii Le Pen (uz ji zpracovali a netrva uz na vystupu z eurozony). Mezi tim uz se pejzatci v AfD zabydleli a zalozili interni platformu Juden in der AfD podle hesla Titanic se potapi, my si zachranne cluny ohlidame. Suma sumarum, volby nehraji naprosto zadnou roli, jedina sance je ekonomicky kolaps ktery se blizi.

http://www.spiegel.de/politik/deutschland/juden-in-der-afd-vertreter-juedischer-gemeinden-kritisieren-vereinigung-a-1229880.html

369225

26.1.2019 11:23

Jen technická...

JaJa 185.?.?.?

"Der National Colaborantische Partei" by mělo být "Die Nationale Colaborantische Partei"...[mrknutí jedním okem]

Samozřejmě gratuluji k uzdravení!

369244

26.1.2019 14:30

Psssst! O tom prosím nikomu ani muk!

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 88.?.?.?

Před 85 lety, 26. ledna 1934, Polsko a nacistické Německo podepsaly Pakt Pilsudského-Hitlera, přesněji Deklarace o nepoužití sil mezi Německem a Polskem, podepsaná v Berlíně německým ministrem zahraničí von Neurathem a polským velvyslancem Lipským.
Jinak většina polských historiků líčí předválečné Polsko jako mírumilovnou a demokratickou zemi, která se snaží žít v přátelství a harmonii se všemi.
Na Těšínsku jsme o tom skálopevně přesvědčeni.

369247

Příspěvků: 17

23.01. 22:17 Joseph Chlor  Zalezi na tom....
24.01. 10:03 libertarian  V tomto prípade bola porušená zásada - "sledovať sa má opozícia".
24.01. 10:13  vítejte mezi zdravými
24.01. 10:20  Několik poznámek
24.01. 10:29  vyvraždění slovanských Prusů
24.01. 19:40 Lovec idiotů  RE: vyvraždění slovanských Prusů
28.01. 14:09 JB  RE: vyvraždění slovanských Prusů
03.02. 13:40 Staník  RE: vyvraždění slovanských Prusů
24.01. 17:44  Ano,už velmi dlouho lžou, podvádějí, intrikují, loupí a bombardují naivní a nevinné
24.01. 20:12 Pátá Mojžíšova 7:24  Kolaboranti na Novinkách a Seznamu začínají být ještě ujetější než fašističtí poskoci jakoby Bakalových médií
25.01. 09:22 Lovec idiotů  RE: Kolaboranti na Novinkách a Seznamu začínají být ještě ujetější než fašističtí poskoci jakoby Bakalových médií
25.01. 16:23  RE: Kolaboranti na Novinkách a Seznamu začínají být ještě ujetější než fašističtí poskoci jakoby Bakalových médií
26.01. 04:05 Paw  Kolaboranti za ucelem koristi..
25.01. 16:17 Golem  pojmy
25.01. 16:31 rosco  takticke klamani populace
26.01. 11:23 JaJa  Jen technická...
26.01. 14:30  Psssst! O tom prosím nikomu ani muk!

Vybrat pouze nové | Odznačit

Káva pro Zvědavce

53

Být v obraze něco stojí.
Připojte se k ostatním a staňte se
také sponzorem Zvědavce, stačí
částka v hodnotě jedné kávy měsíčně.

Za měsíc leden přispělo 84 čtenářů částkou 18 584 korun, což je 53 % měsíčních nákladů provozu Zvědavce.

Bankovní spojení: 2000368066/2010

IBAN: CZ4720100000002000368066
Ze Slovenska 2000368066/8330
IBAN: SK5883300000002000368066
BIC/SWIFT: FIOBCZPPXXX

[PayPal]

Bitcoin:
12vZg7LszAecMsq3wRW4pNpoUAgGZB8aS5

Další možnosti platby ›

Ve zkratce

Slovenský lekár objednal pre svojich covidových pacientov Ivermectin. Colníci mu zásielku zabavili20.01.21 19:05 Neurčeno 1

Na Seznamu se rozmáhá cenzura jako rakovina20.01.21 08:06 Česká republika 5

Sbohem, Kalousku. A zavři za sebou z druhé strany19.01.21 19:17 Česká republika 7

Chcete, aby skončil Lockdown? 26. ledna máte reálnou možnost to změnit19.01.21 10:14 Česká republika 3

Helena Duke poté, co udala vlastní rodinu, žebrá o peníze18.01.21 14:28 USA 3

Satanisté a jejich poskoci mají Vánoce17.01.21 23:15 Česká republika 3

V Norsku po aplikace vakcíny zemřelo 23 lidí a Blatný by chtěl očkovat15.01.21 20:37 Norsko 3

Humorem proti totalitě15.01.21 18:55 Česká republika 1

Fanatismus a nesmiřitelnost – aneb stane se Helena Duke legendou?15.01.21 16:52 USA 1

V protestu před Kapitolem 6. ledna sehráli roli „agenti provokatéři“ – Interview s Michaelem Yonem14.01.21 11:38 USA 2

Luboš Xaver do Českého rozhlasu patří!13.01.21 22:50 Česká republika 1

Zemanovi už doopravdy hrabe, mrzí ho ukončení okupace Afghánistánu13.01.21 18:25 Česká republika 2

Obnovitelná energie mohla způsobit totální výpadek rozvodné sítě13.01.21 09:36 Rakousko 14

Smlouvy s výrobci vakcín jsou tajné, nemohou je vidět ani europoslanci12.01.21 19:03 Evropská unie 3

Probuďte se: Uzamčení jsou navržena tak, aby vydržela navždy12.01.21 16:01 Neurčeno 4

Současné prodlužování nouzového stavu je porušením mnoha zákonů12.01.21 11:46 Česká republika 0

Velký reset, krátký distopický film s čs titulky11.01.21 23:11 Neurčeno 0

Síť Parler přestala existovat11.01.21 19:03 USA 5

Policisté v Německu protestují proti povinnému očkování proti COVID-1911.01.21 16:39 Německo 4

Další krůček k otroctví11.01.21 11:42 Česká republika 3

Měnové kurzy

USD
21,55 Kč
Euro
26,10 Kč
Libra
29,44 Kč
Kanadský dolar
17,05 Kč
Australský dolar
16,69 Kč
Švýcarský frank
24,22 Kč
100 japonských jenů
20,81 Kč
Čínský juan
3,33 Kč
Polský zloty
5,76 Kč
100 maď. forintů
7,31 Kč
Ukrajinská hřivna
0,77 Kč
100 rublů
29,35 Kč
1 unce (31,1g) zlata
40 242,18 Kč
1 unce stříbra
553,76 Kč
Bitcoin
747 059,38 Kč

Poslední aktualizace: 20.1.2021 19:33 SEČ

Tuto stránku navštívilo 1 838