Diskuze k článku

Jak by mohl Babiš vyřešit „střet zájmů“?

Příspěvků 13

18.12.2018 4:00

bureš

Zbynek 109.?.?.?

je pravdou že EU na to něco s Babišem udělat nepotřebujeme, ale zatím tu maj všichni stažený zadele, přitom už měl dávno sedět ve vazbě.

368561

18.12.2018 9:23

Některé autory

martin bares 46.?.?.?

Některé autory a jejich výplody nemá cenu komentovat.

Tohle je ten případ. [oči v sloup]

368562

18.12.2018 9:24

Naprostý souhlas

WAZARI Milan (tečka) Javurek (zavináč) upce (tečka) cz 195.?.?.?

S každým slovem!

368563

18.12.2018 11:40

RE: Naprostý souhlas

Margon 176.?.?.?

Reakce na 368563

Ano. Naprosto přesné konstatování skutečnosti. Souhlasím s každým slovem.

368565

18.12.2018 12:10

Svět nadlidí bez hodnot

svatoslav butora 85.?.?.?

Přeji hezký den v nehezky uspořádaném světě, který zatím ovládají nadlidé bez hodnot. Autor komentovaného článku přesně popsal stav marasmu a rozkladu civilizace, která po celá staletí navzdory všem darebáctvím vlád a vládců směrovala malými krůčky k zvednutí se z bahna otroctví a k úniku z koloniálních řetězů. Autor článku přesně popsal satanizaci světa.
Celá síť novodobého globalizovaného otroctví je viditelně organizována tzv.EU a tzv.OSN/UN/. Tyto centra staví/vytvářejí novodobou "babylonskou" věž, tj. novodobé centrum globální moci novodobých globálních otrokářů.
S těmi "hodnotami" tzv.EU a tzv.OSN/UN/ většina obyvatel Země nemá a nechce mít nic společné. Ony ty "hodnoty" tzv.EU a tzv.OSN/UN/ nejsou žádné. Mají jen hodnotu obchodní výměny služeb a zboží. Mají jen hodnotu měřitelnou penězi/ financemi/ směnnými valutami, které ve větší části jsou založeny na emisi "fiat-money". Jiné hodnoty celý vládní establishment tzv.Západu, tj. establishmenty tzv.EU a tzv.OSN/UN/ kromě ovládání světa "penězi" a armádami nemá.

Svět nadlidí nemá pro lid/obyvatelstvo/národy Země žádnou cenu/hodnotu/ideu. Je to zombírovaný svět nadlidí bez civilizačních a kulturních a duchovných, obecně lidských hodnot. Je to satanizovaný svět v moci Sluhů Smrtihlava (SS).

Pohrobci/následníci/stoupenci Hitlera opět začernili i Německo i Evropu a navíc prostřednictvím darebáckých vazeb v tzv.OSN/UN/ začerňují/satanizují celý svět.

Žádné "obchodní" výhody z nutnosti obchodovat se světem darebáckých entit nadlidí nemůžou a nesmí převládnout nad samostatným svobodymyslným (maximálně) soběstačným a kulturním způsobem našeho bytí.
V zombírovaném světě nadlidí bez hodnot naše místo není. Ten jejich a částečně i náš nemocný svět potřebuje léčení. Potřebuje vyléčení z iluzí o "pokrokovém a lepším" světě tzv."Západu" a vymanění se z řetězů globálního marasmu Sluhů Smrtihlava (SS). To je aktuální směr nevyhnutného vývoje. To je na pořadu dne. Oni - Sluhové Smrtihlava (SS) se zmocnili vlády nad tzv.Západem a teď pracují na zmocnění se vlády nad tzv.Východem. Oni nemají žádné smysluplné civilizační hodnoty; jenom Moc a ty prachy. A i když momentálně musíme s nimi "sdílet" jejich nulové "hodnoty", nemusíme jim sloužit jako "dárci" našeho území a zahodit naše kulturní dědictví.

368566

18.12.2018 13:45

RE: Svět nadlidí bez hodnot

Lovec idiotů 194.?.?.?

Reakce na 368566

S tím panem H bych byl opatrný. Kdoví jak to celé bylo. My známe historii tak, jak nám ji vylíčili vyvolení soudruzi. Po všech zkušenostech z posledních 20 let nevěřím "oficiální historii" ani za mák.

368568

18.12.2018 17:55

RE: Svět nadlidí bez hodnot

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 86.?.?.?

Reakce na 368568

Zkrátka: chce to koupit si analyzátor...

[velký smích]

368573

18.12.2018 13:43

Náš korporátně - fašistický NWO si rozvracet nenecháme.

J_Pitralon 178.?.?.?

Lidstvo se někam vyvíjí, kam bude nasměrováno, tak podle toho to na planetě taky dopadne pro celou biosféru. Směr toho určují vynikající papaláši, takže naši koblížci si na tohle zvolí vexláka, který prasí naše pole Roundupem. Vzhlíží se v jeho nadité prkenici, s vidinou přidání několika stovek k důchodu. To už není jen naivita, to je charakterová vada.

Města zločinu 3 Detroit dokument CZ 2017 https://www.youtube.com/watch?v=7wBZH_SyYx4

368567

18.12.2018 13:53

Pan autor ujasnite si pojmy

Golem matto2 (zavináč) centrum (tečka) sk 178.?.?.?

Pre boha živého takéto zamieňanie pojmov a hlúpa propaganda na "konšpiračnom" portáli nemá čo robiť podľa mňa.
Pán autor zaprvé si ujasnite kto boli marxisti a kto bolševici a potom mi odpovedze čo zlé kedy ktorýkoľvek bolševik urobil ?
Bolševici na čele so Stalinom urobili pre ZSSR toľko že im môže celý svet závidieť ďalších 500 rokov a to vôbec nežartujem.
Tých ktorých poznáte vy propagandou nasiaknutá staršia generácia su marxisti , alebo ich môžte volať aj objemneiším/viaczahrňujúcim názvom Trockisti , každopádne nemajú ABSOLÚTNE nič spoločné s Bolševikmi a vy sám ste žiadneho bolševika vživote ani nevidel.
Rovnako prípad výrazu komunisti a bla bla.
Všimol som si , že postaršie osoby radi hovorievate "za bolševika" alebo "komouši" ale radím vám aby ste sa tohto veľmi hlúpeho zvyku zbavili pretože jednak ukazujete svoju hlúposť a jednak podporujete ten systém a tú propagandu proti ktorej dnes každý tomuto podobný portál bojuje.

368570

18.12.2018 19:34

RE: Pan autor ujasnite si pojmy

ignorkazik 2a02:x:x:x:x:x

Reakce na 368570

Jem rád, že někomu jinému to to celé taky došlo.

Ale jak rychle jste zapoměli Edwarda Snowdena a celé ANB. Lidi!

368576

18.12.2018 15:30

Ve zzkratce

martin bares 46.?.?.?

Omlouvám se za odbočení a odkaz na zprávu "Zradili nás" v postranním sloupku.

Tleskám komentátorům pod nickem pozorovatel a lovec idiotů za příspěvky o židovské inteligenci. Perfektní. Už vícekrát jsem si všiml, při odposlechu lidské konverzace, že jde asi o židy. Mluví zastřeně, chytře, často o na první pohled odtažitých tématech, že jedinec, který není přímým účastníkem hovoru, smysl ani záměr nepostřehne.

Chlapi dík, přesnej zásah. [smích]

368571

18.12.2018 15:38

Ono to není tak jednoduché, takže snad jen poznámku.

Kouba 46.?.?.?

Těsně po válce byla řada evropských zemí zpustošena. Nejvíc Německo a západní části tehdejšího SSSR. Lidé trosky odklidili, postavili spoustu nových budov, zprovoznili továrny, obdělali pole atd. V padesátých letech řada lidí na západě zpychla. Turci přišli do Německa, Alžířané a další obyvatelé severních států Afriky do Francie. Proč? Inu, místní nechtěli dělat údajně špinavou práci, tj. například umývat nádobí v restauracích, svážet odpadky a dosaďte si sami. I ti nejhloupější Francouzi, Němci, Britové a další se považovali za něco víc a že by sáhli na práci, považovanou za podřadnou, tak to ani náhodou. Řada z nich raději začala brát sociální dávky, protože státy měly na to je poskytovat i notorickým nefachčenkům. Na východ od železné opony nikoho nedováželi, důvody nechme být stranou. Například u nás nemakačenkové museli alespoň docházet do nějakého zaměstnání a předstírat práci, jedno na jaké úrovni. Také v kancelářích, na stranických a dalších sekretariátech se jich nacházelo dost.
Krimigrace je zcela jasně organizovaná. Kašlu na nějaké důvody, na nějakého ,Sereše‘, na sluníčkáře, kavárenské povaleče všech zemí, kteří se spojili. Jde jen o prachy… o strašlivý balík penízků, končících v něčích kapsách jak u těch, kteří se už dávno nějak nakapsovali, tak určitě u nových, kteří zavětřili a vycítili, že se naskytuje možnost. K tomu připočtěme různé spolky, parazitující na státním rozpočtu, čili na penězích lidí, kteří opravdu makají a vytvářejí hodnoty. Nikdy bych nelitoval korun, které stát dá na společenství, starající se o nemocné, staré, děti a třeba i o lidi, kteří se chtějí zbavit různých závislostí. Ale , sörou‘ mě natažené ruce různých začleňovacích tlup (včetně oněch gender blouznivců, bojovníků za práva LGTBlbců a dalších). Nevěřím, že by zaměstnanci brali nějaké nadměrné platy, ač si určitě přijdou na své, ale k továrnímu pásu by nepáchli, dokonce ani za přepážku třeba na sociálku, aby si na vlastní kůži zkusili, co zakoušejí denně ženské tam sedící od těch, kteří znají jen svá práva a o školství v problematických oblastech ani nemluvě.
Kobylky táhnou tam, kde vyčenichali tučnou pastvu. Nedivím se jim. Jenže někdo jim pomáhá, protože z toho má. Ti kapitáni bárek a parníků jsou jen pěšáci. Řekl bych, že hledat novodobé otrokáře je nutné ve skleněných palácích. Svého času si nahamonili své majetky mnozí aristokraté a zakladatelé dynastií díky rabování kolonií, kšeftování s otroky, obchodem s opiem. Kdejaká bankéřská rodina má na rukou krev z válek, které financovala, často na obou stranách konfliktů. Přitom se ofrňovali nad galejníky, odvážené do nejstrašnějších oblastí, z nichž mnozí jen ukradli bochník chleba. Takže bych závěrem jen parafrázoval slova jednoho rabína: „Leccos je jinak.“

368572

18.12.2018 21:01

RE: Ono to není tak jednoduché, takže snad jen poznámku.

výjimečné porušení omerty 2a00:x:x:x:x:x

Reakce na 368572

I ti nejhloupější Francouzi, Němci, Britové a další se považovali za něco víc a že by sáhli na práci, považovanou za podřadnou, tak to ani náhodou.
- nechci vám brát iluze, ale Francouzi, Němci, Britové a další se považovali, považují a budou považovat vždy za něco víc, jsou ponoukáni , aby se považovali za nadotroky a šlo, jde i půjde jim to skvěle stále .
Přestaňte všichni věřit už konečně na Ježíšky - ona totiž infantilita gójů všech barev a tvarů je pro vyvolence ta pravá mana. Nyní lze pozorovat trubadůry ze synagog , jak na svých pravicových i levicových webech troubí do genocidního boje.
Ať se gojové porvou mezi sebou do posledního a proroctví se naplní. [mrknutí jedním okem]

368577

Příspěvků: 13

18.12. 04:00 Zbynek  bureš
18.12. 09:23 martin bares  Některé autory
18.12. 09:24 WAZARI  Naprostý souhlas
18.12. 11:40 Margon  RE: Naprostý souhlas
18.12. 12:10 svatoslav butora  Svět nadlidí bez hodnot
18.12. 13:45 Lovec idiotů  RE: Svět nadlidí bez hodnot
18.12. 17:55  RE: Svět nadlidí bez hodnot
18.12. 13:43 J_Pitralon  Náš korporátně - fašistický NWO si rozvracet nenecháme.
18.12. 13:53 Golem  Pan autor ujasnite si pojmy
18.12. 19:34 ignorkazik  RE: Pan autor ujasnite si pojmy
18.12. 15:30 martin bares  Ve zzkratce
18.12. 15:38 Kouba  Ono to není tak jednoduché, takže snad jen poznámku.
18.12. 21:01 výjimečné porušení omerty  RE: Ono to není tak jednoduché, takže snad jen poznámku.

Vybrat pouze nové | Odznačit

Káva pro Zvědavce

51

Být v obraze něco stojí.
Připojte se k ostatním a staňte se
také sponzorem Zvědavce, stačí
částka v hodnotě jedné kávy měsíčně.

Za měsíc leden přispělo 78 čtenářů částkou 17 954 korun, což je 51 % měsíčních nákladů provozu Zvědavce.

Bankovní spojení: 2000368066/2010

IBAN: CZ4720100000002000368066
Ze Slovenska 2000368066/8330
IBAN: SK5883300000002000368066
BIC/SWIFT: FIOBCZPPXXX

[PayPal]

Bitcoin:
12vZg7LszAecMsq3wRW4pNpoUAgGZB8aS5

Další možnosti platby ›

Ve zkratce

Na Seznamu se rozmáhá cenzura jako rakovina20.01.21 08:06 Česká republika 3

Sbohem, Kalousku. A zavři za sebou z druhé strany19.01.21 19:17 Česká republika 5

Chcete, aby skončil Lockdown? 26. ledna máte reálnou možnost to změnit19.01.21 10:14 Česká republika 3

Helena Duke poté, co udala vlastní rodinu, žebrá o peníze18.01.21 14:28 USA 3

Satanisté a jejich poskoci mají Vánoce17.01.21 23:15 Česká republika 3

V Norsku po aplikace vakcíny zemřelo 23 lidí a Blatný by chtěl očkovat15.01.21 20:37 Norsko 3

Humorem proti totalitě15.01.21 18:55 Česká republika 1

Fanatismus a nesmiřitelnost – aneb stane se Helena Duke legendou?15.01.21 16:52 USA 1

V protestu před Kapitolem 6. ledna sehráli roli „agenti provokatéři“ – Interview s Michaelem Yonem14.01.21 11:38 USA 2

Luboš Xaver do Českého rozhlasu patří!13.01.21 22:50 Česká republika 1

Zemanovi už doopravdy hrabe, mrzí ho ukončení okupace Afghánistánu13.01.21 18:25 Česká republika 2

Obnovitelná energie mohla způsobit totální výpadek rozvodné sítě13.01.21 09:36 Rakousko 14

Smlouvy s výrobci vakcín jsou tajné, nemohou je vidět ani europoslanci12.01.21 19:03 Evropská unie 3

Probuďte se: Uzamčení jsou navržena tak, aby vydržela navždy12.01.21 16:01 Neurčeno 4

Současné prodlužování nouzového stavu je porušením mnoha zákonů12.01.21 11:46 Česká republika 0

Velký reset, krátký distopický film s čs titulky11.01.21 23:11 Neurčeno 0

Síť Parler přestala existovat11.01.21 19:03 USA 5

Policisté v Německu protestují proti povinnému očkování proti COVID-1911.01.21 16:39 Německo 4

Další krůček k otroctví11.01.21 11:42 Česká republika 3

Jaroslav Turánek 1. díl: Všichni nereagují na vakcíny stejně, část populace bude reagovat negativně09.01.21 17:58 Česká republika 1

Měnové kurzy

USD
21,54 Kč
Euro
26,15 Kč
Libra
29,40 Kč
Kanadský dolar
16,95 Kč
Australský dolar
16,63 Kč
Švýcarský frank
24,26 Kč
100 japonských jenů
20,76 Kč
Čínský juan
3,33 Kč
Polský zloty
5,76 Kč
100 maď. forintů
7,31 Kč
Ukrajinská hřivna
0,77 Kč
100 rublů
29,21 Kč
1 unce (31,1g) zlata
39 840,56 Kč
1 unce stříbra
548,09 Kč
Bitcoin
760 240,34 Kč

Poslední aktualizace: 20.1.2021 07:33 SEČ

Tuto stránku navštívilo 1 195