Diskuze k článku

Hlavní položka agendy na summitu G20: Sbohem, americké impérium

Příspěvků 19

7.12.2018 10:04

Cla neznamenají téměř žádnou zátěž

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 46.?.?.?

Význam cel na zboží z Číny je schválně nafukován v rámci US-rétoriky, any tak vynikly dohodnuté "ústupky" a tím "řešení", které zařídí velký mág Trump (TM).

I kdyby se uvalila cla 25% na všechny komodity (což nenastane) a firmy si nenašly workarounds přes třetí země etc. (což také nenastane), v absolutním vyjádření to bude méně než 1 procento ekonomického růstu. Tragédie se tudíž nekoná.

368241

7.12.2018 10:54

Může vzestup Číny ohrozit zájmy a mocenské postavení Ruské Federace?

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 37.?.?.?

Pokud se po roce 2020 stane Čína ústřední mocností kontinentu, tak je logické, že Rusko s tím bude mít problém. Čína svojí ekonomickou a technologickou převahou zastíní státy Euroasijské hospodářské unie v čele s Ruskem.
[překvapení]
Jak se Rusové vypořádají s takovou konkurencí v podobě výrazně lidnatější Číny? Je vůbec nějaká šance, že se tomu dokáží vyrovnat a získat svoje dominantní postavení na kontinentu zpět?

368242

7.12.2018 13:09

RE: Může vzestup Číny ohrozit zájmy a mocenské postavení Ruské Federace?

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 80.?.?.?

Reakce na 368242

Asi moc koukáte na Pjakina. Rusko bude ještě rádo zbrojním a surovinovým přívažkem Číny. Putin se moc neorientuje, asi jeho poraděnkové nestíhají realitu. Na Summitu si vybral náhradou za (vynuceně) trucujícího Trumpa jasná "esa": Putin jednal s Macronem o Ukrajině. Se saúdským princem se vřele přivítal O Macronovi od znalce Francie: Macron končí. Chtěl být Bohem, dnes není ničím. Zažíváme poslední dny Páté republiky?

Titulek ale taky příliš nesedí: Hlavní položka je na summitech vždy: sešli jsme se abychom se sešli i příště. Jinak ale článek dobře vystihuje tu hlavní skrytou položku.

368243

8.12.2018 11:56

Pro vás platí také to co jsem napsal k pořadu s VK na SV, včera. Hlavně cenok :-)

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 2001:x:x:x:x:x

Reakce na 368243

A to nemusím mít kocovinu lidské zd(st)roje stačí že budu muset mazat pro tabák. [chechtot]


Trh a sektáře odkrýváte dobře s jejich záměry likvidací těch co pro ně tvoří. Nepotřebují to a lidé jim vyloženě překáží. K pořadu na SV. Nevím kde čerpáte přesvědčení. Trailsy jsou i záměr na závislost pěstování toxických GMO i s likvidací srážek. Protože množství vody na planetě se nemění pouze jsou znemožňovány a jejich kultivarům to nevadí.
Tady je i to že zastavují buněčné dělení u modifikovaných a nepoživatelných dárečků monsanta ne. A rusko dobře ví proč to zakázalo.
https://www.youtube.com/watch?v=5ZLeHlUm3pc
https://www.youtube.com/watch?v=p0TxeMfPbhI
http://orgo-net.blogspot.com/2018/11/pozary-v-kali...
Rovněž logicky nejde souhlasit že bitkoiny mají podloženou hodnotu protože promrhají energii. Leda zápornou a škodlivou ničením hodnot ještě dřív než potřebné civilizaci industrializací vzniknou. Možná vstřebáváte někde mantry “osvícených které přebíráte. Minimálně s 3. tvrzeními prostě nejde souhlasit a ty vysvětlení jsou jak převzaté a podklady dotahujete pozorovatelku která se závěry také snaží přesvědčovat o jiných dějích, příčinách a následcích.

Vložený obrázek

368256

9.12.2018 2:06

Dnes a prave ted , muzeme sledovat a

favela 203.?.?.?

Reakce na 368256

udelat i nektere predcasner? zavery. Macarona zbabela rychle ustoupila.
Bude hledat jinde podvody na lidech.
Ale je videt take jisty Posun v mysleni populace v impulsech a energii smerem k viditelnym vysledkum. At se projevuji jakkoliv.
Tedy , kdyz nepomohly pokojne demonstrace , mirovych Mirotvurcu /to jsme my/ s protesty a kdyz miliony kamer , odposlouchavacich mikrofonku macronku a slidilove ve statisicich , nic nezjistili a tak nestacili predejit tem akcim a tak opet zkrachovali a ukazali svoji nemohoucnost za miliardy na nich utracene , vidime energii a vuli k dalsimu stupni protestu.
Barikady a Plameny pak mluvi Vymluvne , ze kdyz to neslo po dobrem...prisla na radu obrana Agresivni.
A panika mocnych agresoru se stupnuje ovsem vsude na svete. Jiskra se muze bleskove rozhoret do pozaru v celem svete. Kupuji si farmy a domy na N.Zealandu, v Australii a jinde aby meli kam uprchnout. Kdyz helikoptery a po zuby vyzbrojene straze nepostaci..90 tisic policistu hovori o tom tradicnim strachu, pachatelu z jejich palacu bezpravi a bezzakonosti a privilegii..
Potom dle zkusenosti nestaci uz vubec nic. Obrazky z Parize jednoznacne hovori nepratelstvi a hnevu proti vseobecne zavedenemu fasismu...
Ktery ani neumi ani predstirat ,ze je neco jineho.
Zakaz obycejneho lidskeho humoru, prostych oslav vanoc a tech nasich symbolu v nich obsazenych , atmosfery, kteou si sami vytvarimea kdy lide maji k sobe
a v sobe vice lidskosti a porozumeni jsou v brutalnim kontrastu podvodnych ideologii zkriminalizovanych Lidskych prav plnych tragickeho odcizeni zhora.
Ktere jsou prosazovany a oslovskou tvrdohlavosti a pres mrtvoly nasich bliznich..
Maji spatne svedomi a jsou plni podle zbabelosti. Protoze prevzali od bolseviku to dogmaticky nejhorsi. Je az neuveritelne jakych mentalnich zverstev jsou schopni "Pedagogove" vysokeho a nejvyssiho uceni. Socialniho inzenyrstvi, ktere vede do zkazy a tragedii..A Neuveritelne mentalni zkurvenosti predevsim..
V Usa to elity dopracovaly uz davno do kritickeho bodu. Porad vice a vice usiluji, aby si lide uvedomili plne jejich podlosti a deformace.
A o nutnosti co nejdrive vse od zakladu zmenit.
A kdy se UTAPI DO BAZIN HNILOBY, KTERA VSAK HNIJE STALE ZNOVA A ZNOVA..
A stale vice zapacha vsim zvracenym..
. A tak si stale vytvari vakuum na zapade , kde jeste nemohou najit nekoho jako je Putin , ktery by je vyvedl ze zacarovaneho kruhu zla, z kreci chaosu, nasili a zlocinu...

368272

10.12.2018 2:07

RE: Může vzestup Číny ohrozit zájmy a mocenské postavení Ruské Federace?

JanaJ 94.?.?.?

Reakce na 368242

Z pohledu nové historie lidstva, tedy posledních asi 3000 let, po přečtení pár metrů literatury o dřevních světových kulturách, národech a "mladé" euro-atlantické civilizaci - tedy počínaje tzv. Objevením Ameriky a její následnou násilnou europoidní rekulturizací, nutně dospějeme k závěru, že vždy historicky došlo nakonec k destrukcím a rozpadům všech nabobtnalých mocenských entit a to na všech kontinentech.
Typicky nakonec u větších společenských útvarů došlo k rozvrácení zevnitř (naposledy se hodí uvést třeba Starý Řím - nejdříve absorbce desítek původně cizorodých kultur až nakonec vnitřní dekadence a úpadek - rozklad motivace běžných-řadových obyvatel podporovat nenažrané elity (dalších historicky navazujích příkladů je celá plejáda)).
Tímto úvodem směřuji skokově k jevům z posledních desetiletí, kdy jsou u té "naší" euro-atlantické civilizace jaksi badatelné sebe-zničující tendence, nejprve postupně na poli sociálně ekonomickém, kdy před cca třemi dekádami světem běžela halasná USA-cká proklamace volného světového obchodu, aby dnes vystartovali s celními bariérami - kam toto následně fofrem povede? Pochopitelně k velké krizi, která už zase a opět ťuká na dveře.
Dnešní bagatelizování řečičkami o pouhých procentech dopadů cel je směšné, stejně jako když USA-cký prezident v předvěčer světové krize - počátkem 30-tých let vykládal na pódiu kydy, jako že jejich ekonomika je v nejlepší kondici od... bla bla...načež banky tam začaly padat jako domečky z karet.
Čína má počet obyvatel cca dvojnásobný proti Evropě+Severní Americe a co je důležité průměrné IQ tam mají národy spolu s celou S+J Koreou a Japonskem nejvyšší na planetě Zemi (viz tabulka a mapa IQ ve světě v článku na https://tadesco.cz/zahada-africkeho-iq/ zde hovoří zcela jasně).
Ekonomický růst v posledních několika dekádách od závěru minulého století, je tam raketový - ostatně všichni světoví prodejci "značkových" počítačových HW aj. elektroniky mají dávno výrobu delimitovanou v Číně, Tchajwanu a v Jižní Koreji.
(Po vypálení prvních raketek NATO na Rusko a odvetě to bude definitiva,
že, a "kormidlo vlády nad světem" pak nejspíše převezme místo bílé europoidní rasy inteligentní, natální a vitální žlutá rasa mongoloidní. (negroidní rasu zde pomíjím))
Rusko je dnes důležitá vojenská bezpečnostní brzda, ekonomicky-obchodně ne zase tak, glogálně vzato, významná - no ale pravda, jak pro koho....
plyn a ropu může třeba postupně převexlovat do Číny a Evropa pak "zamrzne" (...no po hromadných výbuších mega-bomb a následně pod mnohaletých prachovým odstíněním sluneční energie (viz. velké sopky v historii) určitě...).
Rusko se postupně stává sub-dodavatelem kde-čeho pro Čínu, v Rusku jsou pod zemí suroviny z celé Mendělejevovy tabulky prvků - o tomto si může naše euro-atlantická civilizace leda nechat zdát.

368302

7.12.2018 17:18

Cina uz Ameriku predcila

Rudolf_K 5.?.?.?

Cina ve skutecnosti USA uz hospodarsky predcila, jak je patrne z teto tabulky.
https://en.wikipedia.org/wiki/List_of_countries_by_GDP_(PPP)
Americti strategove si to konecne uvedomili. Donedavna to bylo povazovano za nemozne nebo se to neregistrovalo. Dale si uvedomili, ze Cina nebude poslouchat prikazy z Washingtonu. Oni maji predstavu, ze ekonomicky rozvoj Ciny nastal jenom diky podpore a obchodu s USA a ocekavali, ze za oplatku se Cina stane americkym pudlem. Bez obchodu s Amerikou by rozvoj Ciny byl mozna pomalejsi, ale nastal by stejne. Hlavni pricinou je politicka stabilita a pracovite obyvatelstvo. No ale Cina se americkym pudlem nestala a Americani se najednou snazi ekonomicky pokrok Ciny zastavit. Good luck!

http://www.keepandshare.com/doc9/view.php?id=20915&da=y

368245

7.12.2018 20:21

Já se toho bojím

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 147.?.?.?

Není to dobrá změna. Čína je pohroma..

Oslavný ton článku nechápu. Uvědomujete si co to bude za průšvih, až Čína Ameriku nahradí?
Bezkonkurenční cenzura a regulace všeho. Ať je Amerika jaká je, proti Číňanům jsou to frajeři. Když se v naší kultuře likvidují nepohodlní, tak o tom aspoň víme. V Číně se mizí beze stopy. Bude to nejen konec svobody jak ji známe, ale i konec individuality.

368247

8.12.2018 11:25

RE: Já se toho bojím

ping789 2a00:x:x:x:x:x

Reakce na 368247

bordel není svoboda
sobectví není individualita
skutečně cesta východoasijských despocií znamená konec helénské éry v západní asii (evropě)
viz. hegemonie - film Atlas mraků
voliči si to přejí - nezapomínejte na to

368254

8.12.2018 14:37

RE: Já se toho bojím

ejej 86.?.?.?

Reakce na 368254

Motem Číny (a např. v Africe to tak je) je spolupráce a respekt k partnerovi (tj nevměšovat se do vnitřních věcí). Motem USA a západu je ovládnout, vysát, odkopnout, popřípadě rozvrátit, vyvraždit. Tak koho se mám bát víc?

368261

8.12.2018 19:37

RE: Já se toho bojím

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 109.?.?.?

Reakce na 368261

Proboha a na to jsi přišel jak. Zjisti si něco o čínských investicích v Africe, tam o žádném respektu k partnerovi nemůže být vůbec řeč, to je normální kolonizace.

368265

9.12.2018 6:15

RE: Já se toho bojím

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 73.?.?.?

Reakce na 368265

A k tomu navic se nejspis kurvy cinsky postaraji o vyhubeni slonu. Kazdej cinskej komunistickej referent preci musi mit doma vyrezanej kus slonoviny, protoze to mel kdysi cisar a kazdej mandarin.

368274

8.12.2018 23:07

RE: Já se toho bojím

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 2600:x:x:x:x:x

Reakce na 368261

S vlastni praxe vim ze Cina nemini respektovat, nanejvys to predstirat. V Canade na severu nakoupili doly a chteli si na praci dovazet cinany, kteri by delali pod cenu. Nastesti se lide postavili proti. Take jsem delal s cinanama a muzu rici ze to byla tragedie. Neznalost oboru, vychcanost a neschopnost se prispusobit. Hodne lidi si mysli ze pod vlivem Ciny se vse zlepsi. Mam dojem ze se velice myli.

368270

9.12.2018 2:17

Usa se dnes velmi podoba

favela 203.?.?.?

Reakce na 368247

tem zenam ktere aby je vubec nekdo vzal vazne /coz je casto obtizne a nemozne/ , rajtuji /thrive/, na zbytecnych konfliktech a krizovych situacich ...
Ktere vyhrozuji manzelum vsim moznym a nemoznym a nemuzou prestat, protoze jsou neschopne , odcizene a deformovane od normalniho zivota...
Ktere se prave z tech duvodu vdavaji a maji deti aby mohli vsaknout mezi nas a vytvorit peklo ze zivota ve svem okoli...treba jako nadsene urednice teroru narizeni, instrukci a prikazu..
Usa odsunuli velkou cast prumyslu pro vetsi zisky a nase babicky tomu rikali , ze si nevidi ani na spicku nosu, v Asii jim sebrali bez okolku co se dalo a vylepsili a vraci jim ty produkty zpet a vydelavaji..
Byznys , zbohatnuti je pro asiata posedlost dnes a to nejdulezitejsi na svete a z toho muzeme mit akorat obavy...

368273

9.12.2018 14:43

A já se toho vůbec nebojím

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 2a00:x:x:x:x:x

Reakce na 368247

Děkujeme za názor z dílny Nadace Open Society Fund Praha. Je to neuvěřitelná snůška lží, nesmyslů a fabulací
Měl byste vědět, že Vaší US-"frajeři" od roku 1945 až do dneška zabily hodně přes 30 milionů lidí. Je to fakt, nikoliv analýza, ani názor – „svobodné a otevřené mezinárodní uspořádání“, které Spojené státy podporují od roku 1945, stálo životy milionů lidí na celém světě. Žádnému US-prezidentovi, bez ohledu na to, kdo jím byl, se nepodařilo zpomalit rytmus této smrtící mašinérie. V souhrnu ke svému poslednímu strategickému dokumentu - Národní obranná strategie Spojených států amerických 2018 - Pentagon tvrdí, že „po druhé světové válce Spojené státy a jejich spojenci zavedli svobodné a otevřené mezinárodní uspořádání, aby byla zajištěna svoboda lidí od agrese a násilí“, a že „toto uspořádání v současné době podkopávají Rusko a Čína, které porušují zásady a pravidla mezinárodních vztahů“. To je však naprosté převrácení reality.
Ale Vy to zkoušejte dál, bude na dárky [chechtot]

368286

9.12.2018 15:41

RE: A já se toho vůbec nebojím

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 109.?.?.?

Reakce na 368286

Co je lež, že se v Číně mizí beze stopy nebo že tam vládne cenzura a že jedinec tam neznamená nic? Mimochodem zjisti si kolik vlastních lidi zlikvidovala Čína třeba během kulturní revoluce.

368288

8.12.2018 13:33

Demokracia je vrahom slobody.

libertarian 31.?.?.?

Zaujímavý a poučný článok. Až na tento koniec :

"Amerika se potřebuje regenerovat prostřednictvím obnoveného sociálně-ekonomického řádu, který bude řízen demokratickým rozvojem, a nikoli kapitalistickým soukromým ziskem elity."

Žiadna "demokracia" USAkov nezachráni. USAkov ničí práve tá tzv. demokracia. A Čína prosperuje práve vďaka ne-demokracii v Číne.
USA prosperovali NAJVIAC v dobách, keď tam vládla sloboda, a dnešnú demokraciu NEPOZNALI. V Ústave USA tiež žiadna demokracia sa nespomína.
Demokracia je vrahom slobody.

Kapitalistický soukromý zisk boháčov v Číne je motorom Číny.

368259

9.12.2018 8:17

RE: Demokracia je vrahom slobody.

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 80.?.?.?

Reakce na 368259

To je guláš, to je guláš !?!?
Tož to zkusme od definic:
Svoboda jako poznaná nutnost.
Moje svoboda končí tam, kde začíná svoboda jiného.
Demokracie je vláda lidu, s lidem a pro lid.
Ta v Americe je pouze předstíraná, a to jak svoboda, tak i demokracie.
Kdybyste si svobodu poctivě představil s omezením s ohledem na ostatní kolem, pak byste zjistil, že nemůžete skoro nic dělat, no a to je ta pravá svoboda - neškodit jiným.

368275

9.12.2018 11:32

Americké impérium?

Pátá Mojžíšova 7:24 37.?.?.?

Nejde o americké impérium, ale o moc FED banksterů, o xido-fašismus.

Podstatnou součástí xido-banksterské moci je široká základna souvěrců, po celé Zemi, viz rozmístění synagog, a účast těchto přátel iSSraHelle ve vládách „národních“ států milujících NATO. A NATO je zločinecká organizace zotročující ve prospěch moci banksterů.

Heslo „spolupracovat, aby podpořily globální růst,“ je samo o sobě xidovina, ve které spolupráce znamená podřízení se banksterismu. Kdo neskáče, jak xido-banksteři a jejich poskoci a pohůnci nařizují, je pro nim. Proti xido-globalismu, moci banksterů z FED a jejich parťáků ze zednářských lóží a synagog.

Xido-americká říše podle propagandy zbohatla na rozmanitosti. Ve skutečnosti xido-chazarští banksteři zbohatli na zotročování lidí, mafiánsky ovládané výrobě a obchodu, lichvě, lupičství a neustále provozovaných lidských jatkách, válkách, po celé planetě.

Xidáci už ze svého vyznání nesnáší nezávislost jiných lidí. Vždy intrikují, skučí, vztekají se, štvou proti zcela nezotročeným. A škodí. Sankce je také heslem SStrany.

>Trumpova administrativa dávala zběsilá ultimáta Číně, aby „změnila své chování“. Washington vyhrožuje stupňující se obchodní válkou, pokud Peking nevyhoví americkým požadavkům ohledně hospodářské politiky…Prezident Trump dovedl dlouhotrvající stížnosti USA na Čínu až k bodu varu, ostře kritizoval Peking za nespravedlivý obchod, manipulaci s měnami a krádež práv duševního vlastnictví.
>…upozornil čínský velvyslanec v USA Cui Tiankai …že obchodní války mohou vést ke katastrofickým válkám, v nichž se střílí. Vyzval Trumpovu administrativu, aby byla rozumná a usilovala o urovnání sporů.
>Kola výroby a růstu jsou v čínské doméně Eurasie.

Protože pracovitých a inteligentních Číňanů jsou stamilióny. Jejich vláda má zájem na rozvoji Číny, chce si řešit své záležitosti sama. Vlády Číny a Ruska zjevně zatím nehodlají zcela odevzdat moc ve svých státech do pařátů xido-globalismu, lupičů a hromadných vrahů, korporátního fašismu - FED banksterům.

Z článku na Zvědavci; „Co je v pozadí angloamerické války proti Rusku“
(a Číně taktéž)
William Engdahl
21.9.2018 … Náměstek amerického ministerstva pro Evropu a Eurasii Wess Mitchell …
Ve výpovědi před americkým senátním výborem pro zahraniční vztahy:
„Výchozím bodem Strategie národní bezpečnosti je pochopení, že Amerika vstoupila do éry soupeření velkých mocností…jsou Rusko a Čína vážnými konkurenty…cílem zahraniční politiky vlády je … upevňováním vojenských, ekonomických a politických základů americké moci.“

Americká moc je FED banksterská moc.

„Bezpečnost“ podle xido-fašistů je jejich absolutní moc na vším a každým. Absolutní otrokářský zlořád provozovaný několika desítkami lidských zrůd.

368279

Příspěvků: 19

07.12. 10:04  Cla neznamenají téměř žádnou zátěž
07.12. 10:54  Může vzestup Číny ohrozit zájmy a mocenské postavení Ruské Federace?
07.12. 13:09  RE: Může vzestup Číny ohrozit zájmy a mocenské postavení Ruské Federace?
08.12. 11:56  Pro vás platí také to co jsem napsal k pořadu s VK na SV, včera. Hlavně cenok :-)
09.12. 02:06 favela  Dnes a prave ted , muzeme sledovat a
10.12. 02:07 JanaJ  RE: Může vzestup Číny ohrozit zájmy a mocenské postavení Ruské Federace?
07.12. 17:18 Rudolf_K  Cina uz Ameriku predcila
07.12. 20:21  Já se toho bojím
08.12. 11:25 ping789  RE: Já se toho bojím
08.12. 14:37 ejej  RE: Já se toho bojím
08.12. 19:37  RE: Já se toho bojím
09.12. 06:15  RE: Já se toho bojím
08.12. 23:07  RE: Já se toho bojím
09.12. 02:17 favela  Usa se dnes velmi podoba
09.12. 14:43  A já se toho vůbec nebojím
09.12. 15:41  RE: A já se toho vůbec nebojím
08.12. 13:33 libertarian  Demokracia je vrahom slobody.
09.12. 08:17  RE: Demokracia je vrahom slobody.
09.12. 11:32 Pátá Mojžíšova 7:24  Americké impérium?

Vybrat pouze nové | Odznačit

Káva pro Zvědavce

38

Být v obraze něco stojí.
Připojte se k ostatním a staňte se
také sponzorem Zvědavce, stačí
částka v hodnotě jedné kávy měsíčně.

Za měsíc říjen přispělo 85 čtenářů částkou 11 525 korun, což je 38 % měsíčních nákladů provozu Zvědavce.

Bankovní spojení: 2000368066/2010
IBAN: CZ4720100000002000368066
Ze Slovenska 2000368066/8330
IBAN: SK5883300000002000368066
BIC/SWIFT: FIOBCZPPXXX

[PayPal]

Bitcoin:
1CuErU28m5a2tod9eZjnkY4sdidBVMpX6K
Další možnosti platby › Související články ›

Ve zkratce

Ďalšie 4 obete imigrantov, ktoré médiam nestoja ani za zmienku19.10.19 19:30 Rakousko 0

Africký okupant v Itálii: My jsme tady doma19.10.19 16:43 Itálie 3

Mějte panenky černošek a černoušků. K tomu nabádá ministerská příručka mikrojeslím19.10.19 02:59 Česká republika 1

Kalergiho plán na steroidech: další čerstvá várka okupantů dorazila do Chorvatska19.10.19 00:32 Chorvatsko 1

Idnes dokumentuje, jak v Polsku natočili vznik fake news, nejlépe, jak svede: výrobou fake news!18.10.19 15:19 Česká republika 0

Evropské daně: Už se blíží...16.10.19 11:35 Evropská unie 2

ELÁN a jeho "Bulvárné krysy" na black listu rádií16.10.19 08:35 Slovensko 3

Itálie povolila vylodění dalších 176 afrických okupantů15.10.19 17:11 Itálie 1

Podepište mezinárodní výzvu k zastavení 5G sítě14.10.19 23:00 Neurčeno 0

Tomio Okamura u Luboše Xavera Veselého na XTV14.10.19 21:16 Česká republika 4

Erdogan požaduje po NATO podporu v jeho agresi11.10.19 16:39 Turecko 1

V Německu řádí "pravicoví extrémisté"09.10.19 19:09 Německo 11

Vraždící ilegální migranty bude zase těžší vyhostit!08.10.19 18:55 Česká republika 4

Andrejka se ráda hladí: Zločinná LGBT krade čtyřletým dětem dětství08.10.19 13:02 Česká republika 2

V Německu najel Syřan kamionem do řady aut, zranil nejméně 8 lidí08.10.19 11:03 Česká republika 0

O incidentu v Ostravě referovala média, žádné nezmínilo, že šlo o skupinu cikánů07.10.19 20:05 Česká republika 1

Feminacistky bagatelizují dopad Istanbulské smlouvy07.10.19 20:00 Česká republika 1

Klimatická aktivistka: “Musíme začať jesť deti! Nemáme dostatok času!”05.10.19 18:23 USA 11

Evropský parlament tleskal pašeračce okupantů do Itálie (a potažmo do Evropy)05.10.19 16:13 Evropská unie 1

Další cíl feminacistek: Herec Robert De Niro má zaplatit 276 mmilionů, protože mluvil sprostě04.10.19 16:42 USA 2

Měnové kurzy

USD
22,95 Kč
Euro
25,64 Kč
Libra
29,80 Kč
Kanadský dolar
17,49 Kč
Australský dolar
15,73 Kč
Švýcarský frank
23,33 Kč
100 japonských jenů
21,18 Kč
Čínský juan
3,24 Kč
Polský zloty
5,99 Kč
100 maď. forintů
7,75 Kč
Ukrajinská hřivna
0,93 Kč
100 rublů
35,98 Kč
1 unce (31,1g) zlata
34 204,69 Kč
1 unce stříbra
402,72 Kč
Bitcoin
182 283,85 Kč

Poslední aktualizace: 20.10.2019 06:33 SEČ

Tuto stránku navštívilo 1 846