Diskuze k článku

OSN chystá migranty, Brusel otevírá Balkánskou trasu – chystá se nejlukrativnější byznys všech dob

Příspěvků 21

16.11.2018 1:09

"Naším úkolem je zabránit jim ..."

AleToJeFuk 82.?.?.?

A selzeme.

367807

16.11.2018 3:14

Budou se dit strasne veci, ale scenar jako v JAR neprojde!!

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 108.?.?.?

V zapadni Evrope nedojde k necemu na zpusob JAR. Demograficka situace to neumoznuje. Legionaru ma byt nejakych 8-9 000, cs. rozvedka si v 60-tych letech pekne natocila ksichty novacku u jednoho regimentu ve Francii, zhruba tisicovka co tri mesice a pak zmizeli, kontrakt je na 5 let. Odhad poctu sel na 300 000. Vzdycky mi vrtalo v hlave financovani, protoze ve fr. rozpoctu moderni profi pocetnou armadu v ramci nekolika ministerstev neschovate. Prijem 500 miliard rocne jenom z frankofonni Afriky.... Americani maji na Afriku 10 000 lidi a to je zalostne malo, proto budou loveni domorodcema jako zver, jestlize nesahnou k mimoradne brutalite. Legionaru bude mnohem vice, a i kdyby Pariz vysli na 200 miliard, tak se vyplati protoze zajistuji skutecnou kontrolu a Francie ma zaroven vysoce profesionalni a pocetnou ozbrojenou silu. Budou rozlozeni ve francouzskych sferach vlivu a neco mozna schovane v ramci pravidelne armady. Pocty mohli jit po rozpadu vychodniho bloku o neco dolu, ale dnesni situace...

Legie neoperuje nebo mozna presneji neoperovala primo na uzemi Francie, i kdyz se kymacela zidle s de Gaulle, tak byla velmi zajimava prehlidka. Nekolik tisic legionaru v poustni barve, melo neco jako reznickou zasteru a misto samopalu masirovali s dvoubritou sekyrou. Nejaka symbolika, ti kterym byla urcena pochopili a zadny pokus o puc se nekonal. Policajti jsou nasrani, bezny lidi jsou nasrani, armada taky nasrana. A legionari... Pokud dojde k povestne posledni kapce (vec ciste nahodna ani se tomu nikdo nemusi snazit nejak pomoc), tak se zacnou dit hrozne veci a muze byt vlada na nekolik dnu, tydnu, mesicu ochromena, jinak receno masakry v masovem meritku budou zakonem nepostizetelne. A etnicko-kulturned-nabozensky pomer bude dan demografickym rozlozenim a na ci strane budou stat organizovane ozbrojene slozky statu, byt mohou byt docasne mimo centralni kontrolu. Byl bych rad, aby k zadne krvave lazni nedoslo, ale kdo si mysli o Francouzich, ze jsou nejaci zmekcili napul tepli bratri, tak se zatracene myli.

Nemci, Italove nemaji legii, ale scenar bude velmi podobny. Nebude existovat zadna vetsi oblast, kde by se mohlo utvorit neco jako IS. UK jako ostrov... Zpousteci mechanismus cokoliv, nejspise ekonomicka krize. Ted je snaha trochu naredit populaci do vychodni Evropy. Nekdo veri, ze by slo zazehnat krvave nepokoje, ale to je iluze a vychodoevropane jsou velmi pevne odhodlani neprijmout migranty. Osobne si myslim, ze v soucasne situaci radeji hromadne vystoupi z EU, pokud by byl prilis silny pokus o natlak, ale spise budou svejkovat a zdrzovat. V4 v ramci projektu evropske armady (nebude cas mimo jine aby neco takoveho vzniklo) se hned dohodli na uzsi vojenske spolupraci. Velmi rozumne primou hranici s Nemeckem ma CR a Polsko, ale je v zajmu SR i Madarska, aby....ve Vidni nebo Svycarech nam tajne urcite taky drzi palce. Zcela jiste i dost hlavounu v UK, Francii, Italii i Nemecku nas skryte podporuje. Finance do OSN se zhrouti nejpozdeji prechodem na kryte meny.

367809

18.11.2018 22:41

RE: Budou se dit strasne veci, ale scenar jako v JAR neprojde!!

Pacholíček 93.?.?.?

Reakce na 367809

Tak to jsemse tohodozvěděl...

367856

19.11.2018 11:55

RE: Budou se dit strasne veci, ale scenar jako v JAR neprojde!!

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 84.?.?.?

Reakce na 367856

Něco jsme se přece jen dozvěděli, pane Pacholíčku. A to z následující věty:

> Finance do OSN se zhrouti nejpozdeji prechodem na kryte meny.

Touto větou nám pan "108" vyjevuje svou ekonomickou negramotnost.

Proč? On by totiž PŘECHOD NA KRYTÉ MĚNY šel uskutečnit jen tehdy, pokud by ty měny byly kryty marmeládou. A ještě k tomu by na této planetě musely být odhaleny a otevřeny nevyčerpatelné marmeládové doly. [mrknutí jedním okem]

Vojta

367863

19.11.2018 19:35

RE: Budou se dit strasne veci, ale scenar jako v JAR neprojde!!

Pacholíček 93.?.?.?

Reakce na 367863

Pane vojto! My se ovšem této varianty sladké budoucnosti nedožijeme.
Začíná to totiž pěkně gradovat hlavně díky migrační vlně řízené ...mno však víme kým, že ? Jejím jediným cílem je abysme se navzájem vyvraždili.(a bělouše a křesťany v první řadě). Nějak se mi zdá , že se to Satanovým poskokům daří.............Nebo se mýlím?

367878

16.11.2018 7:36

pražský lumpenmajdan

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 2605:x:x:x:x:x

Myslím, že tentokrát už to bude chtít nějakého dalšího "mrtvého studenta Šmída". Lidi jsou docela apatičtí a nikdo soudný kromě pár zfanatizovaných idiotů, profesionálné pražské kavárny a české kulturní fronty, do toho nepůjde.
Americká ambasáda se dost nadře, když bude muset sehnat tolik chybějícího komparsu. Kdoví jestli do toho bez současné "bakalovy schovanky" - Schapira, vůbec půjde.

Kulturní fronta:
https://www.youtube.com/watch?v=sh7jdwUow-Q

367812

16.11.2018 16:38

RE: pražský lumpenmajdan

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 2620:x:x:x:x:x

Reakce na 367812

Dokonce do toho už zatáhli i nějakého celníka - banderovce z Kyjeva, pěkně se nám ta akce amerických tajných služeb vybarvuje. Ještě do toho zapojit ISIS nebo Bílé přilby aby to bylo dokonalé.

https://www.seznamzpravy.cz/clanek/on-line-babis-r...

Nevím jak vy, ale já ruším svůj email na Seznamu , takové lumpy nebudu podporovat!

367821

16.11.2018 8:21

Hranice jsou dobré

svatoslav butora 85.?.?.?

Přeji hezký den. Původně dobře myšlený projekt EU se transformoval v průběhu krátkého času na sparchantělý projekt tzv.EU. Stejně tak se původně dobře myšlená idea OSN/UN/ vyvinula do podoby sparchantělé USA-služky. Tyhlety dvě sparchantělé politicko-mocenské struktury se spojily do jednoho otrokářského Monstra spolu s další po světovládě dychtící barbarskou mohamedánskou otrokářskou "Říší". K čemu je to dobré? Ptal se někdo zástupců národů a národů samotných, že se chtějí vzdát své identity ve prospěch darebáckých vůdců tzv. EU a tzv.OSN/UN/ a vůdců barbarského světa zplozeného Mohamedem?? Rituální oběť saudsko-arabského novináře před zrakem celého Světa Lidí byla přinesena přímo Satanovi (jména jeho sluhů si doplní každý sám), který jako kdysi dávno Minotaurus lidské oběti přímo vyžaduje....Ale vůdcové darebácké Moci Západu potichu odhodili "pláštik demokracie" a otevřeně sahají po otrokářské nadvládě nad Světem Lidí.
Je třeba se vrátit k hranicím mezi státy. Je to ochrana před ztrátou svobody a rozumu a identity a území ve prospěch takových zrůd, jaké vládnou v S.A. Je to ochrana před zrůdami, které se zmocnily vlády nad tzv.EU a nad tzv.OSN/UN/.
Hranice jsou dobré. Umožňují bránit se před působením nadnárodních zrůd.
Posledním hřebíkem do rakve k pohřbení svobodného Světa Lidí je plánovaná konference v Marakéši. Když ten proces degradace Světa Lidí nepůjde zastavit s použitím rozumu bude muset být moc světovládního Minotaura z Marakéše rozfoukána Mocí Stvořitele. Hranice jsou dobré.

367814

16.11.2018 8:31

Odkaz na otevřený dopis Junckerovi od Jožeho Biščaka

maru 84.?.?.?

http://kurir.mk/en/?p=62070

367815

16.11.2018 9:07

Vnímám tam některé vady

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 82.?.?.?

1. Juncker si nedělá dobrý byznys. Juncker to dělá z přesvědčení. Jako přesvědčený by také do funce instalován. Stejně tak Tusk, Merkelová a j. Jsou odhodlaní uskutečňovat tuto vizi.
2. Stejně tak i vedení OSN toto vše dělá z přesvědčení. Nikdo nepřesvědčený mezi ně nesmí.
3. Je jistě pravda, že někteří na nižších úrovních to dělají i (!) pro peníze, ale hlavní i zde je jejich přesvědčení. Třeba plně nerozumějí cílům vyšších, ale těm cílům věří.
4. Nemám rád, když se útočí na Sorose. Zaprvé je takových mnohem víc, a zadruhé, on to nedělá jen(!) z čistého přesvědčení, ale i(!) kvůli penězům – proto není tak nebezpečný, jako ti, kteří to na jeho úrovni dělají jen(!) z přesvědčení. To, že to Soros dělá i kvůli penězům sice na něj strhává hněv mnoha lidí, ale oni by si měli více všímat těch,, kteří to dělají s čistého přesvědčení.
5. Ohledně toho přesvědčení tu je jasná analogie s nacionálními socialisty, jen s tím rozdílem, že nyní jde o socialisty internacionální, lépe vystiženo globálně mononacionální.
S komunisty se to moc srovnávat nedá, jim šlo jen o boj proti kapitálu. Také není správně je obviňovat z jakéhosi neomarxismu, to je zachlazená idea např. J. Fuchse, který od marxistů mnoho vytrpěl. "Neomarxismus" se pokoušejí nějak definovat, ale to není možné. Jediná a přesná analogie je tu, jak jsem uvedl, a to i s jeho fanatismem, s nacismem. Žde jde o levici, je ovšem jasné: i nacismus byl levicová(!) ideová zvrhlost, i když (komunisté i) tito globální mononacionalisté záměrně mylně zařazují nacismus do (extrémní) pravice – vlastně jen aby chameleónsky předváděli, že oni jsou jiní. Ne. Jsou stejní.
6. Vzhledem k výše uvedenému tu je velké nebezpečí do budoucna – tak, jak to známe z ničivé 2. světové války až po Norimberský proces, který, jak patrno, pro svou mírnost nedokázal tuto ideologii zastavit.

367816

16.11.2018 11:45

RE: Vnímám tam některé vady

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 2001:x:x:x:x:x

Reakce na 367816

To všechno je nastrčené loutkové divadlo podlokajníků kteří jsou vícenéně přesvědčiví a i takové tam mají kteří jsou přesvědčení užiteční idioti. Systém dluhu či úrokový to ovládá loutkovodiči. Jsou to majitélé krachujícího úpadkového světa a věru mají prostředky jak ovládat nejenom jednotlivce, národy ale i kontinenty a tkz. velmoci. Ano jsou to ti 1% neoliberálové kteří jsou v zákulisí a dělají choreografie se scénáři. A to že chtějí omezit spotřeby je tedy jenom o zchudnutí a zíntenzivnění rvaček bezskrupulózních. Zvláštní je to že děti problematickými školstvími egoismu v podstatě fachidiotů kdy pravá neví co dělá levá tomu tleskají. Logika věci je to že je u nich pěstován pavlovův reflex odměny za ochotu. A potom jsou z nich v podstatě nepříčetní zastánci autorit. Autority jsou jaké ? No systému dluhu a úroků a jste v kruhu beznaděje, bezmoci a zmaru. I automaticky hlupáctví které je pilířem dění této koncepce totality velkomožných v podstatě zvrhlé sexuality obchodu s bílým masem znuděných vyprzňováků, vymařováků, devastováků s mimikrami důstojných nóbles pokud možno s propagandou rytířských zachránců kultury, morálky a slušnosti?[chechtot][cool]
USOCIÁLPATISMU TOTÁL

367817

16.11.2018 13:39

RE: Vnímám tam některé vady

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 84.?.?.?

Reakce na 367817

Takže Vy považujete SYSTÉM DLUHŮ A ÚROKŮ za vadu, pane/paní "2001" ? Je to Vaše právo. Ovšem pokud byste tuto "vadu" z lidského společenství odstranil/a, budete muset nalézt nějakou jinou (pro Vás zřejmě přijatelnější) metodu, JAK PRODUKOVAT NOVÉ PENÍZE PRO PŘIBÝVAJÍCÍ LIDI na této planetě. Zkusil/a byste ji navrhnout hned?

Děkuji za případnou odpověď [smích]
Vojta

367818

16.11.2018 14:39

RE: Vnímám tam některé vady

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 2001:x:x:x:x:x

Reakce na 367818

Kšeftem z obchodu s lidmi a kolonizací naruby v eu?, co si na sebe platí ti domorodci s čtvrtinou na hranici bídy a pod dokonalými komunistickými servisy privilegovaným.
No a tohle byla reakce na to že v německu nemají pohonné hmoty na čerpadlech prý z důvodu nedostatku vody nemohou prý plavit s tankery.
[chechtot]
Kdoví jestli jim nedošla řepka. Stejně tam jedou na temelín dotovaný domácnostmi ze zdejší rozvojové země za mrzké mzdy a půl evropy ve všem. Obšlehli styl mateřských firem na styl britského bankovního průmyslu kdy tam na ostrově banky dělají 56?% výkonu ekonomiky. Ony ty papírové království fungují jako pindostanu v číně, čím dál hůř a když jim na to přijdou že jim dávají vítr v bedně a za zboží papír tak se postarají. Čína to už umí.
https://tadesco.cz/marneho-okeno-15-11-2018/

Odpověd neznám ale rozhodně to nevyřeší neviditelná ruka trhu nebo jen industriálem jak je již pravidlem sebepovolaných, níže.

Chtějí soutěž a ne spolupráci, no ale ještě jakou? No přeci od nejsebepovolanějších s aparátem kejklířů. Tam je můj /virvál/ k industriálu “povolaných darmožroutů.

https://tadesco.cz/otec-internetu-vola-po-tom-aby-...

Ono je to všechno na styl házení hrachu na zeď.
https://www.youtube.com/watch?time_continue=770&am...
https://www.youtube.com/watch?v=fxo0eTXI6FY&ap...

http://www.chelemendik.sk/Seznam_hlavnich_americky...

367819

16.11.2018 19:13

RE: Vnímám tam některé vady

RomanTička 2a00:x:x:x:x:x

Reakce na 367818

A ty tu "diskutuješ" z jakého důvodu nebo v čích službách, když se takto ptáš?

367823

17.11.2018 10:18

RE: Vnímám tam některé vady

ppppp 81.?.?.?

Reakce na 367818

Vase otazka je nespravne postavena. System dluhu a uroku nove penize stejne tak dobre odebira pomoci inflace. Takze furt je to lis, ktery je tiskne.
Tak, nebo tak pribyvajici pocet lidi si je nejdrive musi stejne vydelat, takze za vsim stoji krome populace tez produkce, nejenom sluzby. Az pak ty pnize muze nekdo z pribylych pouzit. To neni jen hopsup tralala. Tak nebo tak, tovar a sluzby musi byt nejprve vytvoreny, aby je nekdo mohl pouzit. Pokud chcete analyzovat dluhovy system, tak ten dluh v analyze nemuze byt zakomponovan, jinak dojde k rek

367831

17.11.2018 14:59

RE: Vnímám tam některé vady

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 84.?.?.?

Reakce na 367831

Obvykle argumentujete logicky, pane Ppppp. Ovšem každý máme někdy slabou chvilku. Proč? Váš argument k novým penězům, že

> pribyvajici pocet lidi si je nejdrive musi stejne vydělat

má jednu drobnou chybu. Přibývají výhradně a jen děti. Jak si ony mohou cokoliv vydělat? A hlavně. DOSUD NEEXISTUJÍCÍ PENÍZE prostě nelze vydělat. Nové peníze vzniknou (jak s oblibou kritizují zdejší diskutující) z ničeho. Banka je prostě vytvoří a poskytne dlužníkovi za předem sjednaných podmínek. A pak teprve si je můžete (třeba na stavbě dlužníkova domu) vydělat. Zastavíte-li veškeré úvěrování, objem peněz v ekonomice to zmrazí. A žádný lis nepomůže. Neboť peněz můžete natisknout libovolné množství. To není problém. Problémem je naopak to, jak ony nové peníze dostat do oběhu. Aniž by je státní tiskárna cenin rozdávala lidem zdarma.

A ještě jeden omyl. Inflace není a nikdy nebyla důsledkem komerčního úvěrování. Inflaci vždy a všude způsobují politici. Ti se rozhodnou utrácet víc, než kolik činí státní příjmy. Peníze si jménem svého státu půjčí a většinu jich promrhají v platech byrokratů a státních zaměstnanců. Růst platů ve státním sektoru hrozí odčerpáním pracovní síly z produkčního sektoru. Soukromí zaměstnavatelé jsou tedy nuceni rovněž zvýšit mzdy. Toto zvýšení ovšem musí nějak kompenzovat. Buď se vzdají zisku (a pak rychle skončí) nebo zvednou cenu svých produktů a služeb. A inflace je tu.

Příklady? 1.Zimbabwe 26 470 %. 2.Barma 40,2 %. 3.Venezuela 20,7 % ... (vše za rok 2007).

Přeji pěkný den [smích]
Vojta

367841

21.11.2018 2:06

RE: Vnímám tam některé vady

Reptiloid Humanoidni 2a02:x:x:x:x:x

Reakce na 367841

Přibyvají pouze černé děti, na které nemíním platit.

K úrokům:
Při úroku jenom 5% za 20 let máš vrátit 2,65 násobek původní částky. A kde vezmeš ten rozdil - 1,65 násobek původní částky? Tuplovaně když původní půjčka byla vrácena a stažená z trhu? Kdyby se to dělo na malém isolovaném ostrově, výsledek by byl hned vidět - toho bankéře skrmili žralokům.

Oni to dotisknou a ty musíš zás půjčit. Jinak je další krize, seberou ti fabriku, dům, tvoje dcera půjde na E55, ty do lochu a tak krásně a regulérně se to opakuje.

367910

1.12.2018 22:06

RE: Vnímám tam některé vady

ppppp 81.?.?.?

Reakce na 367841

Take zvyknete argumentovat logicky. Jenze tady jste neuvedl, ze deti pribyvaji a temer stejne duchodci ubyvaji. Dejmetomu jste myslel jenom rozdil. Jenze u nas v Evrope se porodnost ustalila tak, ze je spise nizka, pod uroven. Takze jsme tim tez u otazky, komu vlastne prospivaji dotace pro zahranicni firmy, kdyz mame potize s uplatnenim prace a neexistenci dostatku pracovnich mist s poddimenzovanym platem. Neni to ve vysledku totez? A uplne bez potreby existence novych deti?

Ze nutnost tisknout penize kvuli detem je tedy ve vetsine pripadch vymluva. Co by se stalo, kdyby se netiskly? No prece by narustly na hodnote, revalvace. Poklesly by tez ceny vseho. Nic jineho by se normalne nedelo, pokud by do toho nesahali paraziti, a nemlzili.

Ze inflace neni dusledek komercniho uverovani je nepravda. Kazda inflace je dusledkem plytvani nebo konzervovani a znehodnoceni penez.
Jedno zda nekdo postavi velkou predrazenou zed, nebo penize prochlasta, nebo jinak proplytva, dojde v kazdem pripade k jejich znehodnoceni. Jako pri entropii.
Mnozstvi mate stejne, ale pouzitelnost, smenitelnost za jinou realnou hodnotu pada. Inflaci tedy zpusobuje kazde plytvani, inflace je indikatorem plytvani penezi, nezavisle na sektoru.

368140

16.11.2018 15:54

V clanku to stoji velmi jasne,

eli 58.?.?.?

ze debata okolo migracie, vedie presne tam, kde ju chcu nasi politici mat. Fandime im, sledujeme kazdy pohyb ich hadich jazykov, ale na prsty, sa im nepozera nikto. Migracii do EU, zabranit nemozno. Saskaren okolo odporu vychodnej Europy, proti rozdelelovacim kvotam, sluzi len politickym systemom
v tychto krajinach, udrzat na uzde sklamanu verejnost, ktora by ich bola schopna prinutit z unie vystupit.
V nasom systeme, vladne oligarchia, ktora efektivne prepaja hospodarsko-politicky system s Bruselom. Cim dlhsie tento proces trva, tym hlbsie nas pod hladinu v tejto mrtvej vode, ponaraju, takze o nejaky cas, so ziadnym exitom, pocitat nebude mozne. Prva migracna vlna, bola sponzorovana najvyspelejsou ekonomikou unie, zbytok bude financovat OSN a tu, sa uz odpor tej vychodnej casti, stane absolutne bezvyznamny. Azyl a karta financnej nezavislosti, umozni migrantom volny pohyb, po celej unii. Vsetky vlady bez vynimky, budu prinutene ich pritomnost tolerovat. Teda, ak chceme tomu zabranit, musime z unie vybruselit, co najskor.

367820

17.11.2018 3:12

RE: V clanku to stoji velmi jasne,

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 108.?.?.?

Reakce na 367820

Muzou financovat co jim libo. Jestli je na debitnich kartach soros, o ktere se zajimaji Madari , tak to znamena nejakou kliku v USA. Cilem je destabilizace Evropy, coz povazuju za obrovskou chybu. Evropa ma i tak svych problemu vic nez dost. Americka diplomacie zacina mit horsi povest nez poulicni behna. Nedelam si iluzi komu Slonkova aspol. pres ruzne mezisefy chteji lizat prdel. Jenomze ve chvili kdy v zapadni Evrope bouchnou saze a muze to byt kdykoliv a najisto to odpali ekonomicka krize, tak probehne skutecne boure potlacovanych emoci verejnosti skrze multi-kulti agendu. Francie, Italie, Nemecko budou urcujici. Bude to odporne a krvave, a tim na dlouho nekoho prejde chut migrovat do Evropy. Vyjimka bude UK, protoze tam bezpecnostni slozky odstrihavaji skutecne teroristy neustale i po skonceni studenne valky nez staci "vykvest". Shorel jim barak a ticho po pesine, od te doby nic. To, ze pacholky nepovesili verejne neznamena, ze jim to proslo. A neradil bych se americkym jednotkam dislokovanym v Evrope se do spinaveho krvaveho pradla vubec michat. Nejlip bude demokraticky sedet na bazy a starat se jenom o svy. Nejaka OSN, struktury eurobyrokracie.....Cas nam bezi jako splaseny kun a kdo s timto nepocita... Maji byt eurovolby, lidi kteri maji nejakou hodnotu do budoucna by tam nemeli vubec kandidovat, pozlacene koryto za riziko, ze dav nekoho zhoupne ze stromu nestoji. Lidi, kteri maji obe ruce leve a v hlave prazdno, zadne varovani asi neodradi, ale stejne nestoji to za to!!

367826

17.11.2018 11:45

pohodové kecanie

libertarian 31.?.?.?

To pohodové kecanie okolo migrácie muslimov mi pripadá ako obkecávanie problémov s očakávanou víchricou alebo veľmi mrazivou nadchádzajúcou zimou. Tá víchrica, alebo tá zima určite zničia zopár stromov v sade, zamrznú vodovodné potrubia alebo zamrzne zopár bezdomovcov.
Málokto si uvedomuje, že 10% muslimov v štáte znamená 51 % muslimov o 60 rokov. A 51% (ale reálne už aj 30% ) znamená ovládnutie štátu a štátnej moci totálne odlišnou civilizáciou. A tým totálnu zmenu kultúrnych (v širokom zmysle tohto slova) pomerov v štáte, a v europe.

Muslimatizácia NIE JE víchrica, ani kalamita. Je to definitívny koniec civilizácie.

367835

Příspěvků: 21

16.11. 01:09 AleToJeFuk  "Naším úkolem je zabránit jim ..."
16.11. 03:14  Budou se dit strasne veci, ale scenar jako v JAR neprojde!!
18.11. 22:41 Pacholíček  RE: Budou se dit strasne veci, ale scenar jako v JAR neprojde!!
19.11. 11:55  RE: Budou se dit strasne veci, ale scenar jako v JAR neprojde!!
19.11. 19:35 Pacholíček  RE: Budou se dit strasne veci, ale scenar jako v JAR neprojde!!
16.11. 07:36  pražský lumpenmajdan
16.11. 16:38  RE: pražský lumpenmajdan
16.11. 08:21 svatoslav butora  Hranice jsou dobré
16.11. 08:31 maru  Odkaz na otevřený dopis Junckerovi od Jožeho Biščaka
16.11. 09:07  Vnímám tam některé vady
16.11. 11:45  RE: Vnímám tam některé vady
16.11. 13:39  RE: Vnímám tam některé vady
16.11. 14:39  RE: Vnímám tam některé vady
16.11. 19:13 RomanTička  RE: Vnímám tam některé vady
17.11. 10:18 ppppp  RE: Vnímám tam některé vady
17.11. 14:59  RE: Vnímám tam některé vady
21.11. 02:06 Reptiloid Humanoidni  RE: Vnímám tam některé vady
01.12. 22:06 ppppp  RE: Vnímám tam některé vady
16.11. 15:54 eli  V clanku to stoji velmi jasne,
17.11. 03:12  RE: V clanku to stoji velmi jasne,
17.11. 11:45 libertarian  pohodové kecanie

Vybrat pouze nové | Odznačit

Káva pro Zvědavce

44

Být v obraze něco stojí.
Připojte se k ostatním a staňte se
také sponzorem Zvědavce, stačí
částka v hodnotě jedné kávy měsíčně.

Za měsíc listopad přispělo 98 čtenářů částkou 15 298 korun, což je 44 % měsíčních nákladů provozu Zvědavce.

Bankovní spojení: 2000368066/2010

IBAN: CZ4720100000002000368066
Ze Slovenska 2000368066/8330
IBAN: SK5883300000002000368066
BIC/SWIFT: FIOBCZPPXXX

[PayPal]

Bitcoin:
15SucVps1Cpxd6ahR6uxx6SJiR16SZgR7b

Další možnosti platby ›

Ve zkratce

Neuvěřitelně otevřený článek o teroru politické korektnosti na Expres.cz23.11.20 18:31 Česká republika 3

Sidney Powell: It will be BIBLICAL - advokátka bez obalu odhaluje podvody ve volbách23.11.20 13:53 USA 3

Newsroom ČT24 má jasno: hurá, očkovat!22.11.20 11:13 Česká republika 7

Spacákova revoluce 2?20.11.20 13:08 Česká republika 2

Novináři používají agregát dýmu pro zdramatizování protestů20.11.20 12:25 Slovensko 5

Sčítačka hlasů v poslanecké sněmovně je cinknutá a upravuje hlasování20.11.20 04:14 Česká republika 1

Šéf protiteroristické skupiny navrhuje národní debatu o kriminalizaci pochybovačů o vakcíně19.11.20 23:14 Británie 3

TRUMP TRIBUTE II CZ19.11.20 14:45 USA 0

Na Slovensku střílí gumovými projektily do hlav lidem18.11.20 22:25 Slovensko 0

Ještě jednou President Trump18.11.20 22:13 USA 1

Vláda vyrobila další paskvil, obchody zavírají při zákazu vycházení17.11.20 17:34 Česká republika 4

V polní nemocnici v Letňanech neležel jediný pacient16.11.20 22:10 Česká republika 2

Vládě se zalíbilo omezování a šikanování lidí, další komplikace při nákupu potravin16.11.20 19:09 Česká republika 0

To je vlastenec a ne jak jej líčí media15.11.20 21:55 USA 2

Rozvrat vzdělanosti národa v přímém přenosu15.11.20 21:17 Česká republika 10

Soud rozhodl, že nařízení nosit roušky venku bylo nezákonné13.11.20 19:03 Česká republika 4

Od Prymuly k Blatnému. Aneb z bláta do louže13.11.20 16:27 Česká republika 3

Trump bojuje jako lev. Vyhodil vedení Pentagonu. Na iDnes z toho šílí11.11.20 23:26 USA 6

Jak je to se zahlcenými krematorii covidovými mrtvými v Ostravě10.11.20 10:43 Česká republika 3

Městský soud bude posuzovat zákonnost nošení roušek09.11.20 19:50 Česká republika 2

Měnové kurzy

USD
22,02 Kč
Euro
26,15 Kč
Libra
29,40 Kč
Kanadský dolar
16,91 Kč
Australský dolar
16,19 Kč
Švýcarský frank
24,15 Kč
100 japonských jenů
21,05 Kč
Čínský juan
3,34 Kč
Polský zloty
5,86 Kč
100 maď. forintů
7,24 Kč
Ukrajinská hřivna
0,78 Kč
100 rublů
29,14 Kč
1 unce (31,1g) zlata
39 714,14 Kč
1 unce stříbra
510,34 Kč
Bitcoin
424 563,87 Kč

Poslední aktualizace: 24.11.2020 19:33 SEČ

Tuto stránku navštívilo 2 395