Diskuze k článku

Mýtus převažuje před historií

Příspěvků 9

15.11.2018 0:43

Z černého historika

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 2001:x:x:x:x:x

mluví žid.

367788

15.11.2018 10:32

RE: Nechajte kamarátov SUDOV zo západu na pokoji

J_Pitralon 178.?.?.?

Reakce na 367790

Přesně tak. Co je rozehraná kauza s novičokem oproti reálnému zamoření dvou až čtyřech milionů Vietnamců dioxinem (TCDD), který na ně armáda USA sprejovala během 10 let. Zamořili jim nejen džungli, ale záměrně i jejich zemědělskou půdu. A my si tu od roku 1989 hrajeme na největší vlezprdeláky do $$ análu.

"Agent Orange, exposed: How U.S. chemical warfare in Vietnam unleashed a slow-moving disaster" http://theconversation.com/agent-orange-exposed-ho...
"Příběh dioxinu ve Spolaně" https://legacy.blisty.cz/art/15428.html
"USA likvidují škody po svých chemických zbraních ve Vietnamu" https://www.novinky.cz/zahranicni/svet/275533-usa-...
[zmaten]

367794

15.11.2018 8:47

Spojené státy afroamerické

J_Pitralon 178.?.?.?

MacIntyre: Najdrsnejšie mestá sveta - Washington DC
https://www.youtube.com/watch?v=lrTkpm38y4g
Města zločinu 3 Detroit dokument CZ https://www.youtube.com/watch?v=7wBZH_SyYx4
Lil Wayne - God Bless Amerika https://www.youtube.com/watch?v=_Nb4EHY_2bI

367791

15.11.2018 9:34

Kinematografia a hľadanie pravdy – mýty a skutočnosť

lubosmat 212.?.?.?

Abrahám Lincoln (12. Február 1809 – 15 Apríl 1865)

Rád sledujem tzv. Béčkové americké filmy a seriály. Je to platforma, kde sa tvorcovia nemusia veľmi zamýšľať nad tým, či sedí historické pozadie, alebo sa jedná o čistú fikciu. Jedno mám ale na pamäti stále, že každé dielo – film – socha - obraz, bez ohľadu na úroveň fikcie, je odrazom reálneho života, a že autor nám chce svojím dielom niečo povedať, prípadne odovzdať nejaké na prvý pohľad skryté posolstvo.

Zhodou okolností som si včera ešte pred prečítaním príspevku pozrel film „Lincoln lovec vampírov“. Od začiatku je AL vykresľovaný ako vnútorne citlivý hrdina, bojujúci na strane druhej so silami temna a hlavne s neskrývanými sympatiami k černochom. Južania sú vykreslení ako ľudia, ktorí sú schopní sa spojiť aj so silami temna, len aby dosiahli úspech.

Keďže sa dal náš hrdina AL na politickú kariéru, a odložil postriebrenú bojovú sekeru, temno ho dostihlo v podobe úmrtia malého syna.

Čo je však do očí bijúce, je to s akou ľahkosťou napriek určitému odporu okolia dokázal obetovať množstvo živej sily pre vidinu víťazstva. Deštrukcia a rozpad sprevádza celý jeho život. Vo vidine šírenia „Dobra“ je schopný zničiť oveľa viac životov, než je toho schopné zlo samotné.

Záverečný obraz filmu, keď sa vykresľuje mapa USA s hranicami jednotlivých štátov tečúcimi kvapkami krvi po bielom podklade, nádherne vykresľuje spôsob ako sa stala Amerika veľkou.

Aj súčasní hrdinovia „MARWELL“ používajú svoje „FANTASTICKÉ“ sily a schopnosti na porazenie svojho „ZLÉHO“ nepriateľa, dôležitá je len nezlomná viera v to, že ja som ten kto stojí na strane pravdy a preto všetko negatívne, deštrukcia a vedľajšie straty na životoch, ktoré prináša môj boj, mi budú nakoniec odpustené.
Niekde som už čítal, že americkí filmoví hrdinovia sú v konečnom dôsledku oveľa škodlivejší, než oplani, s ktorými bojujú. Oplani budujú tie svoje impériá zla, aby nakoniec prišiel nejaký SUPERMAN „partizán“ a vyhodil im všetku tú nádheru do povetria.

Možno som sa odchýlil od témy, ale jedno mi z toho vychádza úplne jasne, americká populácia je pripravovaná a aj schopná v presvedčení o vlastnej výnimočnosti a pravde, takej úrovne deštrukcie, ktorá môže zmiesť všetko živé na tejto planéte, pokiaľ jej bude táto možnosť daná.

PS: Pre editora predchádzajúci príspevok som tu zaradil omylom, prosím nezverejňovať, alebo presunúť k "USA podporují nejzpátečnější národ na Středním východě", Ďakujem.

367793

15.11.2018 19:42

Amerika je stále více už jenom falešný mýtus

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 217.?.?.?

Mýtus o tom, že jsou nejdemokratičtější, nejvyspělejší, nejmocnější, nejsprávnější , nejpokrokovější,... .Jejich převážně chazarské, do morku kostí zločinecké "elity", které drze vykrádaly celý svět a to vždy pod falešnou vlajkou, tento mýtus pomocí médií, reklamy, zkorumpovaných politiků i naivních poskoků už staví velmi dlouho. Ale ten se nyní, kdy chtějí ovládat a vlastnit celý svět, stále rychleji bortí jako ty jejich okázalé lepenkové vily, velké žebřiňáky na kolech,co žerou i trávu u silnice, předražené, složité a poruchové vojenské krámy, jimiž si chtěli vynutit věčnou nadvládu nad světem, nekryté peníze, dramaticky přefouknuté bubliny hodnoty vlastních akcií, aktiv, nemovitostí, mediální lži, podvody, intriky a kulturní braky, jimiž soustavně zaplavují a oblbují svět, intenzivně exportované barevné revoluce, arabská jara, státní převraty, krize, náboženské a etnické konflikty atd.

367799

15.11.2018 22:59

Otázky

svatoslav butora 85.?.?.?

Přeji hezký večer. Mělo a má smysl diskutovat na tému o smyslu a poslání USA pro svět, když vládní establishment USA neslyší desetileté nářky jejich obětí po celém světě?? Svět pod vlivem vlády USA establishmentu nevzkvétá, ale trpí a krvácí a umírá. Co kdyby si USA establishment všimnul, že národy světa nejsou nepřátelmi USA; ale že je to vláda USA a jejich establishmenty, která je zcela vůči Světu Lidí nepřátelská. Ale vládní systém USA neslyší, že to, co USA systém Světu předvádí Svět nepotřebuje. Heslo "Bůh ochraňuj Ameriku" již dávno neplatí. Amerika již dávno nemá s Bohem nic společného. Přeji hezký večer té části Ameriky, která s Bohem alespoň něco společné má.

367801

16.11.2018 3:45

Zkutecnost tak zvane "americke politiky,je jina,nez si obcan mysli.

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 58.?.?.?

Co, predstavuje presidenstvi Donalda Trumpa pro svet?
Za prve, stalo ho presidenstvi miliony dolaru, za druhe musi podle Kissingera a Brezinskeho poslouchat, co mu reknou. Za treti je zde mafianska minulost az do dneska, takze kniha od pana Bannon Summon “FIRE AND FURY” nerika vse, jak to vlastne bezi v zakulisi Bileho Domu.Vezmeme trochu historie americkeho presidenstvi, padesaty paty president William McKinley byl zavrazden, 6 listopadu, 1901,udajne anarchistou, zidovskeho pozadi, Leon Czolgosz, jinak pritel Emmy Goldman-ove,,pritelkyne Lenina-Scrull. McKinley zemrel 14 listopadu, jako treti zavrazdeny president USA za pouhych ctyricet roku. President James A Garfield zavrazden, ktery neuvazene rekl, ze banky prevezmou Ameriku, 14 dubna byl zavrazden Abraham Lincoln, co by sestnacty president a ted vzpomenem John F. Kennedy, co by 35 president na nehoz byl spachan atentat, kdyz zacal razit statni penize, tak zvane zelene dolary, coz , se nelibilo bankam, co na americke dluhy , delane z niceho,, meli monopol. Zde svou roli z pozadi zahral Ruby-Rubystein, ktery umlcel Lee Harvey Oswalda. Nemaji to presidenti USA snadne , Regan mel v hlave hodne planu, ale, pokus o atentat mu napovedel, co ma rikat a co ne a plany zapomenout.
Vsichni ty anarchisti, jsou anarchisty jen do doby, kdy, oni sami, se dostanou do vlady nad “stadem”, to je potom vladni anarchismus na lidi z ulice s oznacenim ,ze jsou terroristi a nebo rasisti.
President Trump, se uz zavdecil Israelu uznanim Jerusalema,patolizalove nasleduji, coz by se od cloveka zijiciho cely zivot v demokracii, neocekavalo. Druhou veci je, ze poznava ,ze USA zavleceny do valky na Stednim Vychode je pro nej jako obchodnika vyhazovani penez oknem, ze by mozna bylo lepsi nechat vsechny ty “diktatory” ve vlade a nazivu, nez se jich zbavit. Vidi a poznava, ze Libanon dneska je spatnou investici “zapadu”, to by snad nemel ani rikat , ze zkusenosti jinych presidentu, v ramci vlastni bezpecnosti, kdyz valecne monopoly vydelavaji triliony dollaru a emigranti zaplavuji Evropu. Vzpomenme Obamu, jaky ten mel tisicovy doprovod, kamkoliv se hnul, aby ho samou laskou neumackali. Kdo, by chtel se stravovat koser a poslouchat na slovo a byt v Bilem Dome veznem.

367810

16.11.2018 17:51

Domnívám se, že je zapotřebí úprava pro gojimy

Pátá Mojžíšova 7:24 37.?.?.?

Závislost.

Mocipáni Jihu, taktéž xido-chazarská sekta, si mysleli v druhé polovině devatenáctého století, že budou hospodařit nezávisle na xido-banksterské vrchnosti. Takže válka Severu proti Jihu v Severní Americe, 1861-1865, se žvásty o svobodě, byla vedena za účelem likvidace nižších „spravedlivých“/xidáků, kteří projevili vzpurnost. Nechtěli oddaně skákat, jak vrchní xido-banksterstvo pískalo.

Podobný důvod měl i ten slavný holo.aust v Evropě o třičtvrtě století později. Nebo současné štvaní proti všem vzpouzejícím se kalergismu, pašování mohamedánských krimigrantů do Evropy.

Shrnu to; ideologie xidozmetků je popsána v Pěti knihách Mojžíšových, v Talmudu, v Protokolech sionských mudrců...; je to otrokářský zlořád, s kořeny ve starověké Mezopotámii. Smyslem bytí lstivých samovyvolených banksterských bestií, jinými lidmi pohrdajícími,
je růst
moci a zdrojů!

367822

19.11.2018 10:21

Len dva postrehy z príspevkov VVP ktoré ma zaujali

lubosmat 212.?.?.?

1) Úloha židov ako biorobotov GP,

2) Čo a prečo môže byť americkou verejnosťou ponímané ako prejav slabosti prezidentov (teraz Trumpa) vo vnútornej a zahraničnej politike USA,

V prvom prípade VVP poukazuje na to, že kto sa nepodriadi a neplní si svoju naprogramovanú povinnosť biorobota, ten sa stáva obeťou pogromu. V pozadí všetkých veľkých pogromov proti „vyvoleným“ stáli vždy silnejší a viac kóšer bioroboti.

Čo znamenal cielený pogrom na „vyvolený národ“ počas druhej svetovej vojny ? Bol to jednoducho výber daní od všetkých nepotrebných, ktorý vykonával Adolf Hitler (biorobot) ako poslušný úradníček pre potreby vojny vedenej GP.

V druhom prípade je naznačené že po rozpade ZSSR došlo k realizácii imperiálnych ambícií USA. V tomto monopolárnom videní sveta sa vytvorila v americkej populácii predstava o výnimočnosti a neomylnosti zahraničnej politiky USA s odrazom dovnútra. Amerika sa vždy rozhoduje správne, bez diskusie presadzuje svoje zámery a nutnosť dodržiavať dohovory sa vzťahuje vždy len k druhej strane. Akékoľvek pokusy o dohodu alebo dokonca o kompromisy sú automaticky vnímané ako slabosť.

Trump je viac obchodník ako politik, už len na základe tohto faktu ho od samého počiatku po nástupe do funkcie označujú za najslabšieho prezidenta všetkých čias. Vonká sa akože na niečom dohodne a doma to všetko dementuje.
Pokiaľ nedôjde vo vnútornom informačnom poli k zmene ponímania, od akceptácie jednoduchého imperiálneho diktátu k možnosti vnútornej akceptácie politických dohôd aj zo strany americkej populácie, nemôže dôjsť k žiadnemu významnému posunu v zahraničnej politike USA.

Nedávno sa stretli na nejakom ekonomickom fóre prezidenti a ministri zahraničných vecí, kde sa z mnohých strán otvorene hovorilo o zbytočnosti sankcií a hlúpej obchodnej vojne vedenej zo strany USA proti Číne, a diplomat z USA na záver jasne povedal, že sú pripravení zvýšiť clá pre dovozy z Číny na dvojnásobok súčasného stavu.

Poznámka: Ako keby hovoril: „Vieme že sme hlúpi, no môžeme byť ešte hlúpejší.“

367860

Příspěvků: 9

15.11. 00:43  Z černého historika
15.11. 10:32 J_Pitralon  RE: Nechajte kamarátov SUDOV zo západu na pokoji
15.11. 08:47 J_Pitralon  Spojené státy afroamerické
15.11. 09:34 lubosmat  Kinematografia a hľadanie pravdy – mýty a skutočnosť
15.11. 19:42  Amerika je stále více už jenom falešný mýtus
15.11. 22:59 svatoslav butora  Otázky
16.11. 03:45  Zkutecnost tak zvane "americke politiky,je jina,nez si obcan mysli.
16.11. 17:51 Pátá Mojžíšova 7:24  Domnívám se, že je zapotřebí úprava pro gojimy
19.11. 10:21 lubosmat  Len dva postrehy z príspevkov VVP ktoré ma zaujali

Vybrat pouze nové | Odznačit

Káva pro Zvědavce

43

Být v obraze něco stojí.
Připojte se k ostatním a staňte se
také sponzorem Zvědavce, stačí
částka v hodnotě jedné kávy měsíčně.

Za měsíc červen přispělo 91 čtenářů částkou 14 892 korun, což je 43 % měsíčních nákladů provozu Zvědavce.

Bankovní spojení: 2000368066/2010

IBAN: CZ4720100000002000368066
Ze Slovenska 2000368066/8330
IBAN: SK5883300000002000368066
BIC/SWIFT: FIOBCZPPXXX

[PayPal]

Bitcoin:
12vZg7LszAecMsq3wRW4pNpoUAgGZB8aS5

Další možnosti platby ›

Ve zkratce

Jourová vymyslela Kodex, který od roku 2023 poskytne nástroj na ekonomickou likvidaci provozovatelů nepohodlných serverů22.06.21 12:09 Evropská unie 1

A už to jede: proti zakleknutí „českého Floyda“ se chystá demonstrace!22.06.21 11:14 Česká republika 0

Romea pláče: cikánský Floyd se (zatím) nekoná...21.06.21 22:30 Česká republika 4

Jan Hnízdil: Očkovací mašinérie ulhané vlády jede i přes úmrtí dál21.06.21 22:16 Česká republika 0

Prodejte své zdraví či život. Nabízíme 500 Kč21.06.21 19:56 Česká republika 4

Očkování. Jak chránit dítě a jak je to s informovaným souhlasem nezletilých - právní rozbor21.06.21 02:00 Česká republika 1

Toxikologička volá po okamžitom zastavení očkovania proti covidu: Mohli by sme potenciálne sterilizovať celú generáciu21.06.21 01:47 USA 0

Rodiče, přečtěte si tento dopis od lékařky, pokud uvažujete o očkování svých dětí21.06.21 01:34 Česká republika 1

Fínsky parlament 9/06/21- Vakcína Covid je maskovany toxín, pokus na ľuďoch18.06.21 19:21 Finsko 7

Matka dvou dětí zemřela den po vakcinaci, u nás už 82 oficiálních úmrtí po vakcíně17.06.21 22:57 Slovensko 10

Ovce v řadě. Je discount nakupování smyslem našich životů?17.06.21 19:30 Česká republika 1

Mýto za vjezd do Prahy? Piráti budou chtít ročně až 36000Kč!16.06.21 21:32 Česká republika 1

Němci nebo nacisté? A přechylování. Plíživé přepisování historie. Média, školy, církev, politici16.06.21 18:11 Česká republika 1

Policista byl potrestán za bití člověka bez náhubku16.06.21 07:52 Česká republika 1

Smrtnosť na kovid v UK po vakcinácii 9x vyššia ako u nevakcínovaných15.06.21 15:20 Británie 1

Lidi umírají a vláda neví proč. Haha15.06.21 15:04 Česká republika 1

Oficiálně začíná být důvěryhodnost vakcíny Astra Zeneca v ohrožení14.06.21 21:26 Česká republika 5

Policejní brutalita - muž byl přepaden a surově zbit policií ve vlastním bytě12.06.21 12:52 Česká republika 3

Volby by vyhráli Piráti se STAN, tvrdí průzkum. Opravdu?11.06.21 11:32 Česká republika 6

Matka nechala zmrzačit malou dceru očkováním10.06.21 22:52 Slovensko 6

Měnové kurzy

USD
21,43 Kč
Euro
25,52 Kč
Libra
29,81 Kč
Kanadský dolar
17,32 Kč
Australský dolar
16,11 Kč
Švýcarský frank
23,31 Kč
100 japonských jenů
19,41 Kč
Čínský juan
3,31 Kč
Polský zloty
5,64 Kč
100 maď. forintů
7,22 Kč
Ukrajinská hřivna
0,79 Kč
100 rublů
29,30 Kč
1 unce (31,1g) zlata
38 334,98 Kč
1 unce stříbra
557,06 Kč
Bitcoin
707 031,04 Kč

Poslední aktualizace: 22.6.2021 06:33 SEČ

Tuto stránku navštívilo 1 560