Diskuze k článku

Zabití Džamála Chášakdžího trvalo sedm minut

Příspěvků 14

22.10.2018 0:37

Drazi pratele,

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 63.?.?.?

Vubec nic se nestane, tedy - stane se prd. Par dni se bude humanitarne kvakat a najednou se objevi pompezni zprava, ze nejakou nevinnou, ruzolici otylou uklizecku s IQ brezi zizaly "z-MeeToo-oval ve Washington DC Putin prevleceny za jadernou ponorku !
Burza zazije propad a par sporivych pitomcu se zastreli. Potom burza opet posili a zastreli se ten zbytek - z radosti ...
Myslete pozitivne a jednejte take tak. Prestehujte se z prizemi do 13. patra a vyhodte tchyni oknem ( pojizdna ambulance), nalejte si ferneta a podporte nas bratrsky svazek s izraelskem a jinymi bratry. Velkymi ...

367202

22.10.2018 22:07

RE: Drazi pratele,

ZaS 94.?.?.?

Reakce na 367202

Může být, že se nic nestane.
Ale taky někoho může napadnout, že když už vybombardovali tolik zemí, jedna navíc nehraje roli. A tak naplánují další operaci "pouštní bouře". Do SA přinesou "demokracii" a odnesou si reparace v podobě ropy. Tak jako v Iráku. Mínusy? Ve výsledku sice trochu znejistí své spojence sedící na ropě, ale to nikdy nemůže škodit. Plusy? Získají větší kontrolu nad světovými zásobami ropy.
Přijde vám tato myšlenka nepravděpodobná? Uvědomme si, že SSA tlačí na Rusko mj i snižováním cen ropy, ze které Rusové žijí. SA je v tom dlouho podporovala, ale když už si musela tato nejbohatší země světa vzít úvěr, rezignovala a začala k radosti Rusů tlačit ceny ropy nahoru. Což se Amíkům moc nehodilo.
K tomu si připočítejte úvahu, která už taky zazněla - kdo by dobrovolně vlezl na velvyslanectví země, která jej chápe jako zločince? Leda blázen nebo člověk, kterému jeho kamarádi 'z dobře informovaných kruhů' našptají, že se mu přece nemůže nic stát protože oni za ním stojí.
Takže suma sumárum bych se nedivil, kdyby SSA-mani zjistili, že jejich bývalý kamarád MbS je vlastně zrůda, kterou je třeba potrestat a jeho feudální zemi zdemokratizovat do posledního dolaru.
Když už nic jiného, SSA teď bude mít vůči SA silnější vyjednávací pozici. Což je z reakcí SA už cítit - "my jsme o ničem nevěděli, to všechno ti blbci pod námi...". Pokud MbS včas projeví účinnou lítost, nechá briskně popravit všech 15 commandos (vlastně jen 14, jelikož jeden už je mrtvý) aby už nemohli ani ceknout a hlavně promptně sníží ceny ropy, třeba mu ještě bude odpuštěno.
Každopádně jsem přesvědčený, že nejde o náhodný čin, ale že za celou akcí stojí operační skupina někde v Langley a výsledek se bude tak či onak týkat celého světa.

367217

22.10.2018 11:52

Svět kapitálu bez humanismu

svatoslav butora 85.?.?.?

Přeji hezký den v nehezkém světě. Je úplně zřejmé, že o vládu nad Světem lidí a Zemí lidí usiluje zločinecké seskupení tzv.Koalice Spojenců ze Světa kapitálu. Nevadí jim žádný zločin. Nevadí jim, že jejich světovládní politické hrátky postrádají jakékoliv zbytky demokracie. Nevadí jim, že v lůně zparchantělé služky USA známé jako tzv.OSN/UN/ se koordinují téměř všechny akce chapadel Monstra Sluhů Smrtihlava (SS). Nevadí jim, že zločinecká "svatozáře" tzv.Západu je naklonována mohamedánskými petrodolary a totalitní mohamedánskou vírou. Nic jim nevadí; hlavně že žijí a tyjí ze životů a krve otroků podrobených darebácké Koalici Spojenců ze Světa kapitálu, který nestydatě předvádí podstatu své odporné zločinecké Moci před Světem lidí. Žádná ze struktur tzv.OSN/UN/ a USA a spol. a tzv.EU a struktur Světa kapitálu si nezaslouží úctu. Zaslouží si jenom opovržení, zhnusení a hnus. Svět kapitálu bez humanismu je odpadním produktem evoluce. Veškerý pokrok, který byl ve Světě lidí dosažen je světovládními politickými/mocenskými zrůdami tzv. Západu a jejich mohamedánských "Spojenců" eliminován. Vraždící Monstrum se dalo do pohybu...a své zločiny (nejen tento poslední) nehanebně a hlavně lidumilně hájí...

367206

22.10.2018 17:17

RE: Svět kapitálu bez humanismu

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 84.?.?.?

Reakce na 367206

Proč zde stále dokola opakujete floskuli o "kapitálu o humanismu", pane Svatoslave? Vy snad soudíte, že častějším opakováním bude pravdivější?

Bojím se, že se mýlíte. Vzpomeňte jen, kolikrát podobně hloupá dogmata vtloukali do hlav svých oveček církevní představitelé. Myslím například floskuli o "ploché zemi". Stala se snad nesčíslným opakováním pravdivější? [velký smích]

Přeji i Vám pěkný den
Vojta

367210

22.10.2018 23:01

RE: Svět kapitálu bez humanismu

svatoslav butora 85.?.?.?

Reakce na 367210

Přeji hezký večer. Pane Vojta, tu větu "Svět kapitálu bez humanismu" opakuji proto, aby jsem zdůraznil, že kapitál sám o sobě není naším "nepřítelem" a degradačním činitelem. Svět kapitálu bez humanismu - to je to, co zabíjí Svět lidí. Tyto naše a mé příspěvky čtou také naši spoluobčané, kteří nečetli předcházející články. Tak proto tu sestavu Vámi komentovaných slov důkladně opakuji. O nic jiného nejde. Mějte se hezky a tvořivě.

367218

24.10.2018 18:21

RE: Svět kapitálu bez humanismu

malý čtenář 109.?.?.?

Reakce na 367210

Jako pozorný čtenář Bible upozorňuji, že žádné tvrzení o "ploché zemi" nelze z Bible dovodit a pokud něco takového někdy nějací "církevní představitelé" tvrdili, tak to byl jejich vlastní názor ( čti : úlet ) a budou se z něj jednou zodpovídat.

367266

22.10.2018 11:53

Jedna pravda je ta.......

Joseph Chlor 89.?.?.?

....že přes NATO a USA jsme také spojencem Saudské Arábie. A de facto je Turecko naším ochráncem ( porovnejte stavy a výzbroje naší a turecké armády).
Takhle to zařídili naši nekomunističtí papalá...eh, zástupci. A vůbec jim to nevadí (jenže ono to nevadí ani těm, kteří je za své zástupce ustanovili, ustanovují a ustanovovat budou...jinak by je přece za své zástupce nechtěli).
Naše cenzurářská špína už jen přizvukuje, taky musí být z něčeho živa.
No ale koho teď za nepřítele ? Nepřítel přece musí být !!! Jinak by se ten náš wahabisticko-liberálně- konzervativně demokratický spolek zhroutil !!!
Rusko. Slovanské Rusko. To je docela solidní nepřítel. Na toho třeba jednou poštvem i ty naše islamisty, jen co je dobře vyzbrojíme, jen co si je dobře vykrmíme (k tomu jeden Churchillův citát, z jara roku 1919 : "„ Je třeba dát Německu najíst a přimět je k boji proti bolševismu.“).
A je to.
Vyměníme jen prostě Němce za muslimy. Potřebné znalosti a praxi už mají, zbytek jim (pro)dodáme. Pak si umyjem i ty naše slovanské ruce..... a budem slavit.

367207

23.10.2018 4:50

Coz jestli mel novinar prozradit

Favela 103.?.?.?

Reakce na 367207

nejaka ta tajemstvi. Vime ze leopardi nebo pantheri cekaji na strome ,aby prepadli obet...Totez delaji elity , ale take navic ta prepadeni , kdyz je treba zorganizuji /9/11/. cekam neco podobneho brzy, protoze potrebuji zase uskutecnit sve dalsi plany..Byly casy , kdy v obcanske valce v USA /1860/, kdyz se mela bitva odehrat nekde blizko mesta ,nechali se bohaci odvest nekam na kopec a tam meli piknik s lahudkami a sampanskym a podivanou.
Tenkrat TV jeste nebyla.
Pak zase jeli domu spokojene a s vedomim , ze at vyhraje z tech idiotu dole kdokoliv nic se nezmeni a vse bude po jejich...Mnoho vojacku neprezilo a jejich rodiny stradaly v bide a casto byly vyhazovany na ulici , jak to uz byva...
Lenin a vlak....Kdyz si genialni intelligent ,/ucit se/ premiant Lenin domluvil odvoz vlakem a znacnou odmenu ve zlatych markach od Nemeckeho generalniho stabu /a kde ti vzali tolik penez a zlata/, prisli revolucionari na nadrazi a germani rozkazali ,ze se musi rozdelit od zen. Nekteri revolucionari meli sebou az tri, jednu minulou manzelku, jednu pritomnou a jednu budouci , lenin mel skromne jen dve. Takovej zivot revolucionare parasita neni lehky , nikdy v zivote nepracovali ani neplanovali a rozumeli pracujicicm nejlepe. Jako knez rozumi manzelstvi, kdyz zije v celibate ,ze jo ? Delnik zase nemel ve zvyku prodporovat parasity a tak to zbylo na bohace..Byl strach ,ze germani nedodrzi slib, coz je jejich narodni zvyk, a nedodrzuji ani sliby , ktere nikdy nedali..Ve vlaku si revolucionari oddechli zhluboka a zapalili cigarety, doutniky a dymky.
V tu ranu Lenin koureni ve vagone zakazal. Nahrnuli se tedy na hajzl.Skoncilo to tak, ze Lenin vydaval propustky na koureni na hazlu. Jakej potom rezim mohl asi vytvorit ? Na Stalina /ktery vzdy po mnoho let Lenina podporoval ve vsem a zivil loupezemi/,poslal za jeho zady tajny dopis ,ze se Stalin nehodi, aby nebyl pripusten do vlady. Ovsem genius a dalsi davy doktoru , vedcu marxismu leninismu a ideologu tez toho sameho nikdy neprisli na to , ze prave Lenin vytvoril system, ktery Umoznil vladu Stalina a
tisice podstalinu kteri ty zverstva provadeli...
Kdyz bylo Nemecko v trablu velikym v 1924 , kdy Free market umoznil cenu chleba 240 milliard /uz je to zpatky a je to k nezaplaceni/ , pribehli hned Usaci /Dawes Plan/ a Nemecko uspesne zachranili a zachranovali I pozdeji....
Vrana k vrane a svuj k svemu...
Nakonec jsou I opravnene obavy az islamisti objevi velke moznosti Motorove Pily , moznost videt instruktaz a sledovat v Holl. filmu The great Texas chainsaw massacre ....

367222

24.10.2018 18:58

RE: Coz jestli mel novinar prozradit

Joseph Chlor 89.?.?.?

Reakce na 367222

Nebyl jen Lenin, neslo jen o Rusko, cituji : " „Němci měli pro všechny nepřátelské země - Francii, Velkou Británii , Itálii a Rusko – již dlouho vypracovány plány pro vnitřní zradu. Všechny tyto plány si byly navzájem podobné. Zaprvé to byly neshody s podporou silně levicových stran, dále pacifistické články psané podplacenými defétisty nebo inspirované přímo Německem, a nakonec navázání dobrého vztahu s prominentní politickou osobností, která by posléze převzala vládu nepřátelského státu a vyjednávala by o míru.“
/pro Velkou Britanii vybrali Němci Ira sira Rogera Casementa, pro Francii Josefa Caillauxe a pro Rusko Lenina/
Krom toho - platili i jine sve 5. kolony v Rusku. Totez ale delali treba i Japonci.
I dnes se to deje, takove veci. Nebudeme radeji jmenovat, dnes maji usi nejen steny, ale dokonce i vzduch.

367268

22.10.2018 14:44

jedno je jiste

rosco 185.?.?.?

toho rozporcovaneho presstituta skoda nebude, vypada to ze nedavnym palacovym prevratem v SA byla odstavena od valu klika proisraelskych mopsliku a Dzamal byl jednim z nich, jinak si to kvileni amrdolskych tajtrliku nelze vysvetlit, sekani hlav v teto ukazkove demokrature jim zatim nevadilo. Toho specialistu na rezani kosti by meli poslat do CR, pri pohledu na tamni presstitutni scenu by tam mel prace do duchodu. [chechtot][chechtot][chechtot]

367208

22.10.2018 17:02

Reuters: úplně jinak, bez krve, snad se jen všichni z toho po....

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 80.?.?.?

Podľa správy agentúry nebola vražda novinára naplánovaná. Kráľovské úrady vyslali do Turecka 15 ľudí, ktorí mali presvedčiť Chášukždího, aby sa vrátil do vlasti. Na stretnutí sa mu začali vyhrážať, že ho omámia drogami a unesú.

Novinár kládol odpor, vytrhol sa a volal o pomoc, kvôli čomu agenti spanikárili. Pokúsili sa novinára umlčať, ale prehnali to, oznámil zdroj.

Vrahovia chceli svoju vinu utajiť, zabalili telo do koberca, odviezli ho v konzulátnom aute z budovy a odovzdali “miestnemu spojencovi”, istanbulskému obyvateľovi.

Jeden zo zločincov vyšiel z konzulátu v oblečení zosnulého, aby videokamery zachytili odchod Chášukdžího z budovy.
https://www.hlavnespravy.sk/reuters-zverejnil-pric...

367209

22.10.2018 18:18

Vyšetrovanie sa naťahuje, ale

libertarian 31.?.?.?

ale nakoniec predložia USA (rukami osvedčenej V.Británie) dôkazy o tom, že ten novinár zomrel po skonzumovaní väčšieho množstva novičoku - takže vinník je jasný. Potom už iba spontánne vyhostí celá EU zvyšok ruských diplomatov.
Musíme byť zomknutí.....

Na tento scenár ukazuje aj doterajšie intenzívne mlčanie politikov EU. Sú pripravení na veľký obrat vo vyšetrovaní - a nechcú sa diskreditovať.

367211

22.10.2018 20:36

Kuciak

tora85 2003:x:x:x:x:x

Jaky je rozdil mezi Kuciakem (kritik vladnich pomeru na slovensku...provazanost politiku s mafii) a Khashoggim (kritik saudsko arabske rodiny).
Rozdil a mlceni sveta je v 110 miliardach zbrojnich zakazek, ropnymi kohouty a americkymi dluhopisy v saudskych trezorech.
Z ohybani demokracie, moralky a prava americkymi moralisty (zbytek análistů nevyjimaje) je na blití.

367212

22.10.2018 23:37

...prostě jen taková normální saudsko-arabská domácí zabíjačka...

R.E. 46.?.?.?

...dle regulí košer/hallálního folklóru..., nic víc, nic míň...[velký smích]

367219

Příspěvků: 14

22.10. 00:37  Drazi pratele,
22.10. 22:07 ZaS  RE: Drazi pratele,
22.10. 11:52 svatoslav butora  Svět kapitálu bez humanismu
22.10. 17:17  RE: Svět kapitálu bez humanismu
22.10. 23:01 svatoslav butora  RE: Svět kapitálu bez humanismu
24.10. 18:21 malý čtenář  RE: Svět kapitálu bez humanismu
22.10. 11:53 Joseph Chlor  Jedna pravda je ta.......
23.10. 04:50 Favela  Coz jestli mel novinar prozradit
24.10. 18:58 Joseph Chlor  RE: Coz jestli mel novinar prozradit
22.10. 14:44 rosco  jedno je jiste
22.10. 17:02  Reuters: úplně jinak, bez krve, snad se jen všichni z toho po....
22.10. 18:18 libertarian  Vyšetrovanie sa naťahuje, ale
22.10. 20:36 tora85  Kuciak
22.10. 23:37 R.E.  ...prostě jen taková normální saudsko-arabská domácí zabíjačka...

Vybrat pouze nové | Odznačit

Káva pro Zvědavce

Být v obraze něco stojí.
Připojte se k ostatním a staňte se
také sponzorem Zvědavce, stačí
částka v hodnotě jedné kávy měsíčně.

Bankovní spojení: 2000368066/2010

IBAN: CZ4720100000002000368066
Ze Slovenska 2000368066/8330
IBAN: SK5883300000002000368066
BIC/SWIFT: FIOBCZPPXXX

[PayPal]

Bitcoin:
12vZg7LszAecMsq3wRW4pNpoUAgGZB8aS5

Další možnosti platby ›

Ve zkratce

Profesor Alexander Reďko o Covid-1930.11.21 17:25 Rusko 2

Dostálovi hrozí vyhazov z týmu Pirátů. Nelíbí se jim, jaká data šíří o covidu30.11.21 16:49 Česká republika 1

Deklarace lékařů k nátlaku na očkování30.11.21 15:25 Česká republika 1

Vláda chce zavést povinné píchání mRNA injekcí - přesto, že tvrdila, že to je lež30.11.21 10:54 Česká republika 3

Otevřeli nové očkovací centrum - už ne "udělejme tečku" ale "jedna tečka za druhou"30.11.21 10:34 Česká republika 2

Slovinsko: Řidiči musí při tankování předložit osvědčení COVID29.11.21 21:21 Slovinsko 3

Návštěva u MUDr. Kubka29.11.21 18:16 Česká republika 3

Legální eutanazie v Německu pro očkované - mají s tím historické zkušenosti29.11.21 11:39 Německo 1

Ředitel řecké JIP: Umírají vakcinovaní. Vláda musí přestat dělat rozdíly mezi očkovanými a neočkovanými28.11.21 12:49 Řecko 2

Povinnou vakcinací namydlí Babiš starší generaci schody do hrobové jámy28.11.21 08:54 Česká republika 4

Lidé po napíchání mRNA utrejchem ztratili 40% imunity, dále ztrácejí 3,3% až až 6,4% týdně až k 0%28.11.21 08:32 Neurčeno 3

Ukrajinská armáda zaútočila vo viacerých regiónoch Donbasu. Objavili sa pripravení americkí vojnoví poradcovia28.11.21 07:28 Ukrajina 0

Švýcarsko omezilo vstup Čechů do země28.11.21 07:22 Švýcarsko 0

Nejvíce proočkované Portugalsko vyhlašuje výjimečný stav a zavádí opatření kvůli covid-1928.11.21 07:12 Portugalsko 1

Ladislav Větvička také začíná mít problémy s cenzurou na blogu iDnes26.11.21 23:08 Česká republika 1

Demonstrace na Letné 28.11. 2021 od 14:0026.11.21 21:38 Česká republika 6

Rakousko-chorvatská diplomatická vojna! Chorvatský prezident nazval rakouský lockdown fašizmem!26.11.21 03:25 Chorvatsko 12

Odborová organizace Pro Libertate - pomoc neočkovaným v zaměstnání26.11.21 03:02 Česká republika 2

Už neexistují oběti Covidu, jen oběti zločinného jednání vlády a Mengele-lékařů26.11.21 02:53 Evropská unie 0

České nemocnice zahlcuje epidemie infarktů a mozkových příhod očkovaných26.11.21 01:33 Česká republika 0

Měnové kurzy

USD
22,49 Kč
Euro
25,47 Kč
Libra
29,94 Kč
Kanadský dolar
17,60 Kč
Australský dolar
16,04 Kč
Švýcarský frank
24,46 Kč
100 japonských jenů
19,94 Kč
Čínský juan
3,53 Kč
Polský zloty
5,52 Kč
100 maď. forintů
7,02 Kč
Ukrajinská hřivna
0,82 Kč
100 rublů
30,40 Kč
1 unce (31,1g) zlata
40 176,83 Kč
1 unce stříbra
505,45 Kč
Bitcoin
1 318 836,96 Kč

Poslední aktualizace: 1.12.2021 19:33 SEČ

Tuto stránku navštívilo 2 768