Diskuze k článku

Obávali se Saúdové a CIA, že Chášakdží přijde se šokující zprávou o útoku 9/11?

Příspěvků 15

19.10.2018 2:24

Pár komentářů k článku

Kangaroo 220.?.?.?

Hodnocení Editora je podle mého soudu stručné a věcné a nepostrádá logiku.

V samotném článku autor zmiňuje účast Saudské Arábie (SA) na útocích 11.září. Je silně pravděpodobné (po všech těch lžích vypuštěných skutečnými pachateli), že SA v tom prsty neměla. Určitá malá pravděpodobnost zde přesto je: jak v jednom příspěvku uvedl pan "Lovec idiotů", lze bezpochyby položit rovnítko mezi vyvolené v Izraeli a vyvolené v SA, neboť jejich původ je když ne jako přes kopírák, tak tedy velmi podobný. Proto se SA a Izrael NIKDY nemohou vzájemně pokousat - jejich cíle a strategické zájmy jsou si dostatečně blízké. A jestliže za 9.11. stál Izrael a Neoconi - což je nanejvýš pravděpodobné už kvůli zásadní otázce Qui bono? - pak součinnost se SA není vyloučena.
Pan novinář rozhodně nešel na konzulát kvůli rozvodu (spekulace v tomto směru uvedené na Aeronetu považuji za opodstatněné) - nejspíš ho tam nějak nalákali. Měl k dispozici informace ze kterých dostávali lidé jako MbS a další osypky a nespavost - takže musel být "odejít". Otázkou ovšem je proč se tak stalo tak bizarním způsobem....
Konec října a začátek listopadu budou znamenat v americké politice hodně - Demokraté budou hrát "vabank", vědí, že jde o všechno. A Deep State tlačí na pilu. Takže Trump se bude vykroucet z té šlamastiky jak jen to půjde....i jemu jde o všechno.

Hezký den přeji.

Kangaroo[zmaten][smích]

367146

19.10.2018 17:20

RE: Pár komentářů k článku

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 78.?.?.?

Reakce na 367146

Teda likvidovat tajně někoho pomocí patnácti lidí a ještě v budově, a řezat ho motorovou pilou a rozpouštět v kyselině, to mi spíš připomíná večírek BDSM, než práci profesionální tajné služby. Chudák uklízečka...

[velký smích]

367165

20.10.2018 5:49

RE: Pár komentářů k článku2

Bergendy 95.?.?.?

Reakce na 367146

souhlasím s tebou Kangaroo, a proto si myslím, že tento článek je jenom konstrukce Zvědavce, "co kdyby, co když, je pravděpodobné, atd.." prozatím je nejblíže k pravdě asi VK. Velká podobnost se Skripalem.

367176

19.10.2018 5:03

Usmerneny Humbuk

eli 58.?.?.?

Tu zrejme nejde len o zmiznuteho novinara, taki ako on, miznu casto
v tichosti a bez sokujuceho bulvarneho humbuku. V pripade Džamála Chášakdžího , ide zrejme hlavne o ten bulvarny humbuk, ktory stavia Saudsku Arabiu, do sokujucej pozicie mucitela, ktory sa vraj touto tyraniou, snazil zabranit verejnemu obvineniu z organizovania teroristickeho utoku 9/11. Kto chce posunut Saudsku Arabiu do pozicie tyrana a teroristu vo svetovej tlaci? Ak sa vratime naspat do doby teroristickeho utoku na dvojicky v New Yorku, tak v tej dobe ziadna zmienka o ucasti Saudov, na tomto teroristickom akte, nebola uverejnena. Do pozornosti verejnosti v tom case, sa dostal prave podivny tanec piatich Izraelcov.
https://www.youtube.com/watch?v=Vcp4iLrosK4

Vztahy medzi Izraelom a SA, su momentalne na dobrej urovni, teda dalo by sa predpokladat, ze Izrael, na poskodeni povesti SA, zaujem nema, ale ta stigma spojena s jeho ucastou v 9/11, mu neprospieva. Tu ide hlavne o mienku americkej spolocnosti, ktoru sa snazia ziskat na svoju stranu implanti tejto novej moci, Trump s Putinom. Samozrejme, nemozno vylucit ani boj o svetove energeticke trhy.
V predchadzajucom clanku, bol spomenuty akysi plot, eliminovat mocensku strukturu v Rusku. V knihe Craiga Ungera: “House of Trump, House of Putin,”ktoru si mozno stiahnut z tejto stranky:
https://totalebook27.com/?book=152474350X

autor opisuje nebezpecnu infiltraciu ruskej zidovskej mafie, do mocenskeho systemu nielen v Samotnom Rusku, ale aj Izraela a US.
Dobry rozbor tejto knihy, ponuka clanok na stranke “The Times Of Israel”:
https://www.timesofisrael.com/bestselling-us-author-russian-asset-trump-doesnt-truly-care-for-israel-jews/

Nebudem sa zaoberat podrobnostami, ale je viac ako pravdepodbne, ze tento plot, je spojeny so snahou patriotickych sil v uvedenych krajinach, tuto mafiu eliminovat.

367149

19.10.2018 14:46

RE: Usmerneny Humbuk

Olaf ji nci (zavináč) gmx (tečka) com 149.?.?.?

Reakce na 367149

Infiltrace ruskej zidovskej mafie do mocenskeho systemu USA.
Zajimavy prispevek na toto tema je vysilani TV ARTE v nemecke reci. Fake America Great Again : https://www.arte.tv/de/videos/082806-000-A/fake-america-great-again/
Cambridge Analytica Firma zapojena jak do volebni kampane Trumpa, tak bo Brexiu.
Akteru na tomto poli je vice.

367163

19.10.2018 8:09

Nejspíš práce neviditelné ruky v tržním prostředí

J_Pitralon 178.?.?.?

Společnost vedená mocí prachů a anti-komunistickými experimentátory je zranitelná ze strany z řetězu utrženého finančního průmyslu, militárního a mediálního korporátu. A podle toho bohužel i vypadají tragické výsledky práce těchto naprosto nezpůsobilých darebáků.

"Válka, kterou nevidíte (cz tit.)" https://www.youtube.com/watch?v=u6tNXk9aB6k
"Petrodolar - cesta ke 3. světové válce" https://www.youtube.com/watch?v=XyeAVBE9miw
"9/11 conspiracy theories" https://www.youtube.com/watch?v=fJMQbfWvk4U
[zmaten]

367151

19.10.2018 8:15

Svět kapitálu bez humanismu

svatoslav butora 85.?.?.?

Přeji hezký den v nepěkném světě.
Předmětná epizoda ze života Nadlidí ovládajících Svět kapitálu bez humanismu je pro ně typická. Jejich existence a působení nepředstavuje žádné lidské hodnoty. Jejich život je úplně prázdný. Ti, co u nás tzv. "vládnou" pod jejich vlivem a patronátem jsou stejní. Žádná diplomacie a falešné úsměvy je ze servilní služby zločinné Moci Světa kapitálu nevyviní.
Předvádění se "vůdců" na platformě zparchantělé OSN/UN/ a mohamedánskými financemi naklonované EU jenom potvrzuje, že Svět kapitálu bez humanismu potřebuje ke své existenci krev lidí a celých národů. Je to svět dinosaurů, kteří žádné myšlení a humanismus a mír a vize dobré budoucnosti pro lidi a Zemi lidí nemají a nepotřebují. Pro řízení světa jim stačí příručky od "myslitelů" Kissingera a Brezinskeho a neukojitelný hlad po majetku/bohatství.
Jako nejschůdnější cesta k odstranění jejich koordinované hrabivosti a touhy po prolévání lidské krve je cesta vystoupení z jejich koordinačného centra pro řízení jejich zločinné světovlády tj. vystoupení národů Země lidí z darebácké OSN/UN/, za kterou se tito světovládní vrahové skrývají pod hvězdným pláštěm "lidumilné" (neexistující) demokracie. Pak se ukáže v plné nahotě, že "Král Světa" je nahý.

367153

19.10.2018 9:09

devětsetjedenácka je nukleární

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 2001:x:x:x:x:x

https://pravyprostor.cz/wp-content/uploads/2017/02...

367156

20.10.2018 10:44

Možná lepší verze

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 80.?.?.?

Mnohem lepší verze z AE News (momentálně zatracovaného na Zvědavcovi).https://aeronet.cz/news/jamal-skripal-turecko-niko....
Když už jde o konspirace a scénáře, tak bych nevyloučil možnost záměrného zpackání (odhalení agenta) turky. Motiv: dva autoritativní vůdcové (islámu) na jednom BV smetišti.
O odhalení 9/11 bylo už opakovaně napsáno vše podstatné, snad kromě barvy trenýrek únosců letadel.

367180

20.10.2018 13:24

RE: Možná lepší verze

Lovec idiotů 194.?.?.?

Reakce na 367180

Nedá mi to, abych na to tohle nezareagoval, přestože jsem již značně překročil počet příspěvků, tak snad to editor ještě bude tolerovat.

Takže jen v rychlosti. Celá Kolotočářova verze je založena na tvrzení, že měl zapnutý bluetooth. V jeho článku asi pětkrát zopakuje, že protože měl "chudák" novinář zapnutý bluetooth na hodinkách, musel to být turecký špión. Nevěříte? Tak si to přečtěte v dalším odstavci ještě jednou. Pak ještě jednou a ještě jednou. Měl zapnutý bluetooth a určitě tam musel být nějaký repeater. To už samozřejmě je tak pádný argument, že to pravda být musí. Kromě toho tam není NIC co by Kolotočářovu verzi potvrzovalo.

Takže abychom si shrnuli, co víme.

Saúdové přiznali, že "chudák" novinář je pod drnem. Nakonec sáhli k verzi, kterou jim nadhodil hodný pan vyvolený Kushner. Tedy že to byl nějaký omyl při výslechu, kdy novinář napadl lidi, kteří ho vyslýchali. Proč se v tom Kushner tak angažuje? Protože potřebuje, aby Saúdi nahradili dodávky ropy, které by zmizely v důsledku útoku na Írán. Saúdi už pohrozili, že když se v tom bude někdo moc šťourat, pošlou cenu ropy na 200 USD/barel.

Nic se neděje jen tak pro nic za nic a když máme najít důvod popravy (pokud se stala), stačí se podívat, kdo z toho bude mít největší profit.

- Turci - Hodný sultán Erdogan má obrovské problémy s ekonomikou Turecka. Takže miliardy ze SA by mu sakra bodly. Proto také hraje tuto hru pomalu, aby vytáhl ze Saúdů co nejvíc. Daří se to, v Saúdském tisku již Turecko není zlo, ale docela hodná země.

- Američani - Získali obrovskou páku na Saúdy, aby konečně koupili jejich vojenský šrot, včetně THAAD, nad nímž Saúdi ohrnovali nos (po zkušenostech s Patrioty, jejich účinnost je přesně nula) a chtěli koupit S-400. Dále budou muset nadále vraždit v Jemenu, což je stojí dost velké peníze. Proto také nechali akci volný průběh a je klidně možné, že se na ní podíleli.

Ještě bych se rád vyjádřil k samotnému článku, který tvrdí, že SA stála za 9/11. Tím pro mě celý článek ztrácí význam, protože i kdyby nakrásně provedli akci ti hoši ze SA, což už o sobě je nesmysl, protože je to banda blbců (např. fiasko v Jemenu, nebo tato zpackaná operace, pokud se skutečně stala), určitě SA neměla důvod to udělat. A jejich identifikace byla možná jen proto, že se našly jejich pasy v troskách, čemuž může věřit jen úplný idiot. Jediný stát, který měl důvod k rozpoutání pekla na středním východě měl Izrahell (Yinonův plán). Tancující Izrahellci. A Saúdi mají s Izrahellem dobré vztahy, dělají pro ně spoustu špinavé práce. Však je to jeden kmen, že? Washington post je pod kontrolou CIA, což autorovi článku také nějak uniklo.

367185

20.10.2018 20:44

RE: Možná lepší verze

Jochen 70.?.?.?

Reakce na 367185

Saudi by museli porazit dvojcata velbloudama.To by jeste zvladli.

367188

20.10.2018 23:40

RE: Možná lepší verze

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 108.?.?.?

Reakce na 367185

Taky jsem dost jako obvykle dlouho pred koncem mesice pres a nechci pana Stworu namichnout. Turci opakovane pustili do medii, ze zaznam nikomu nedaji do ruky. Dali se jedna a jedna dohromady a evidentne je to dost vydesilo. Nektere veci je lepsi nevedet. Ven pujdou nechutne detaily o reznicine, kdyz Saudove budou dokolecka opakovane lhat a to oni budou a pres media to dostanou vyzrat (lidi z novinarske i spionske branze). Ankara a jini se na tom budou snazit vydelat, to jste vystihl naprosto presne. Ale to co konkretne rekl, to zustane u ledu.

Ta fotka s Talibanem jeste za sovetske ery znamena, ze se pohybuje ve svete tajnych sluzeb vice jak 30 let, takze se jedna o zkuseneho praktika navic ze stare skoly. Chytry hodinky svedci, ze tenhle pan drzel krok i s technologiemi. Experti rikaji, ze bezne hodinky by to nezvladli, ale mohla to byt vylepsena verze od CIA. Potom maji Saudove dalsi pruser, protoze nekdo ty hodinky bude chtit zpatky. A jestli telo i s hodinkama skoncilo nekde v mori, pak bude velmi tezke presvedcit neketere lidi, ze se tomu tak stalo.

Uz to vzbuzuje respekt. Ale pan Dzamal Chasukdzi se ukazal jako valecnik na mistrovske urovni. Muze byt, ze slo o riskantni operaci CIA, ale ten chlap tam evidentne sel doprovolne. Kecy, ze ho zabili v sebeobrane?... Byl neozbrojeny starsi pan (i kdyby mel vzacne schopnosti a prosel tvrdym kvalitnim vycvikem), trochu nadvaha, nezname prostredi. A proti nemu nekolik lidi specialne priletelo z SA vyzbrojenych od elektrickych paralyzeru cimkoliv dalsich. At tedy ukazou v jakem stavu je telo, ktere maji u spolupracovnika. Skladuje ho v lednici? Takze ho asi musel nasekat, aby se mu tam vlezlo...Na co potrebovali spickoveho forezniho experta? Aby zametli stopy, ale chteli prece jenom civilizovane mluvit.

Stary spion jim rekl nejake informace, ktere jsou smrtici a tedka se jim smeje z vlastniho hrobu. Nabrouseny intelekt je velmi ucinna zbran. Jeden uz to ma za sebou, a to neni zdaleka konec. Turci vedi moc dobre, proc jsou nervozni a opakovane melou, ze to nikomu neposkytnou. Pompeo si pro to prijel velmi rychle osobne do Rijadu, a tam nekdo kdo byl u toho vyslechu-rezniciny musel klopit. Vypada to, ze pan Chasukdzi delal i pro nekoho jineho nez Americany, muj osobni odhad Britove. Co zvani Trump nema vahu, zahranicni politika jede pres Pompea, prectete si jeho zivotopis na wiki a lecos zacne davat smysl. Bylo to nechutne, diletantske, pitome... stara skola je vzdycky ve veleni armad, tajnych sluzeb i moci, jake asi zaujmou stanovisko? Nekteri lidi se do konce svyho zivota budu se strachem koukat pres rameno.

367189

23.10.2018 4:59

RE: Možná lepší verze

Favela 103.?.?.?

Reakce na 367189

Jestli byl opravdu dlouholety vysetrujici novinar, tak patalie jeste nekonci. Ti . Casto mivaji tajne archivy s dokumenty !!, o vsem moznem /o beda/...
Ty je take nutne, bezpodminecne najit a tajemstvi , ktera skryvaji taky rozrezat...Take ty osoby , u kterych jsou ty archivy ulozeny...

367223

21.10.2018 18:40

Naprostý souhlas

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 217.?.?.?

s poznámkou editora. Jde o to udržet dolar jako rezervní měnu stůj co stůj, protože i velmi sebevědomým zámořským "světovládcům" už začíná být nyní jasné, že jejich neomezený diktát celému světu a jeho nekonečné drancování, vždy pod falešnými vlajkami, je nejen vážně ohroženo, ale spíše se rychle blíží k neodvratnému konci. Uvalením sankcí nad Saudy za smrt islámského novináře Washington Post by se mohli krachující "světovládci" loupežnicky (tedy jako vždy ) dostat nejen k obrovským saudským dolarovým přebytkům uloženým ve švýcarských bankách, ale i k jejich zlatu uloženému tamtéž. A tím i opět odsunout krach svého, především chazarského a veskrze zločineckého impéria. A pokud chtěl novinář něco vykecat naivním ovcím o pozadí 9/11, bylo o jeho osudu velmi rychle rozhodnuto.

367199

23.10.2018 2:01

RE: Naprostý souhlas

sl 31.?.?.?

Reakce na 367199

Ved prave, ze zas tak blby nebol, aby o tom pisal. Bude to o nieco zlozitejsie, ale inak suhlas...

367220

Příspěvků: 15

19.10. 02:24 Kangaroo  Pár komentářů k článku
19.10. 17:20  RE: Pár komentářů k článku
20.10. 05:49 Bergendy  RE: Pár komentářů k článku2
19.10. 05:03 eli  Usmerneny Humbuk
19.10. 14:46 Olaf ji  RE: Usmerneny Humbuk
19.10. 08:09 J_Pitralon  Nejspíš práce neviditelné ruky v tržním prostředí
19.10. 08:15 svatoslav butora  Svět kapitálu bez humanismu
19.10. 09:09  devětsetjedenácka je nukleární
20.10. 10:44  Možná lepší verze
20.10. 13:24 Lovec idiotů  RE: Možná lepší verze
20.10. 20:44 Jochen  RE: Možná lepší verze
20.10. 23:40  RE: Možná lepší verze
23.10. 04:59 Favela  RE: Možná lepší verze
21.10. 18:40  Naprostý souhlas
23.10. 02:01 sl  RE: Naprostý souhlas

Vybrat pouze nové | Odznačit

Káva pro Zvědavce

46

Být v obraze něco stojí.
Připojte se k ostatním a staňte se
také sponzorem Zvědavce, stačí
částka v hodnotě jedné kávy měsíčně.

Za měsíc květen přispělo 79 čtenářů částkou 16 094 korun, což je 46 % měsíčních nákladů provozu Zvědavce.

Bankovní spojení: 2000368066/2010

IBAN: CZ4720100000002000368066
Ze Slovenska 2000368066/8330
IBAN: SK5883300000002000368066
BIC/SWIFT: FIOBCZPPXXX

[PayPal]

Bitcoin:
12vZg7LszAecMsq3wRW4pNpoUAgGZB8aS5

Další možnosti platby ›

Ve zkratce

Zeman se omluvil za bombardování Jugoslávie a poprosil srbský národ o odpuštění18.05.21 13:52 Česká republika 6

Za výrok, že ženy mají vaginy, čelí studentka kárnému řízení a možná i vyhazovu17.05.21 17:28 Británie 0

Existuje u nás skupina nikým nevolených, kteří řídí stát17.05.21 14:03 Česká republika 3

Kódy do covidpasu začneme vydávat od 1. června, řekl Babiš. Dezinformace! tvrdilo MZ před rokem16.05.21 18:42 Česká republika 17

V Británii se objevil první nepohlavní starosta města16.05.21 18:30 Británie 3

Školy s rúškami zaznamenali o 37% viac infekcií než školy bez rúšok16.05.21 11:29 USA 11

Agenti GRU stihli kromě Vrbětic a Skripala i ozařovat americké diplomaty16.05.21 09:55 Rusko 3

V zemi s největší mírou proočkovanosti vypukla nová epidemie koronaviru14.05.21 19:40 Seychelles 4

Tisíce Čechů hlásí zdravotní problémy po očkování, 65 úmrtí a jede se dál13.05.21 20:49 Česká republika 15

Otevřený dopis lékařů VLÁDĚ A PARLAMENTU ČR. Rozhodujme pro SVOBODU! (20. 3. 2021)13.05.21 18:36 Česká republika 1

Chcete se zařadit mezi inteligenty a zvýšit si socioekonomický status ? Nechejte se očkovat 13.05.21 10:59 Česká republika 15

Nový otvorený list - tentoraz aktívnych francúzskych vojakov11.05.21 09:10 Francie 0

Klaus Schwab požaduje globální zdravotní průkaz založený na implantovatelném mikročipu10.05.21 19:57 Neurčeno 1

Oficiální apartheid v Česku vyhlášen!10.05.21 17:46 Česká republika 3

Přestaňte se podílet na testování dětí, vzkazuje učitelka na gymnáziu svým kolegům08.05.21 22:03 Česká republika 2

Vrbětice 2014, po sérii explozí07.05.21 15:46 Česká republika 0

Arenberger07.05.21 13:25 Česká republika 1

Skutečná pandemie vypukne PO očkování06.05.21 16:56 Rakousko 4

Pozvánka na 9.květen05.05.21 23:13 Česká republika 3

Nemyslete si, že základním nezdaněným příjmem od Pirátů něco dostanete05.05.21 19:59 Česká republika 4

Měnové kurzy

USD
20,83 Kč
Euro
25,42 Kč
Libra
29,55 Kč
Kanadský dolar
17,27 Kč
Australský dolar
16,21 Kč
Švýcarský frank
23,18 Kč
100 japonských jenů
19,11 Kč
Čínský juan
3,24 Kč
Polský zloty
5,62 Kč
100 maď. forintů
7,25 Kč
Ukrajinská hřivna
0,76 Kč
100 rublů
28,22 Kč
1 unce (31,1g) zlata
38 857,79 Kč
1 unce stříbra
585,27 Kč
Bitcoin
897 291,61 Kč

Poslední aktualizace: 18.5.2021 18:33 SEČ

Tuto stránku navštívilo 3 254