Diskuze k článku

Šedá zóna pokrytectví aliance NATO

Příspěvků 11

11.10.2018 3:13

valecni stvaci

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 121.?.?.?

pamatujete jak v padesatych letech byli americani valecni stvaci samozrejmne nebyli bohuzel dnes nelze povedet o nich nic jineho poslouchateli li to representantku USA v OSN hayleovou poslouchate dr Josefa Goebbelse. mame skutacne stesti ze v Kremlu je slusny vzdelany clovek ktery zatim temto nechutnym narcenim odolava. Na jak dlouho nemam poneti ale chteji bezesporu valku

367015

11.10.2018 19:19

RE: valecni stvaci

vladimir7 77.?.?.?

Reakce na 367015

V osemdesiatych rokoch som západ celkom obdivoval.
No dnes, keď sme už súčasť akože západu, nič odpornejšie nepoznám.
Anglosaská rasa je asi tá najodpornejšia na svete, najvlastnejšie pre ňu
je podvod, klam a vražda. Vodca tretej Ríše mal v mnohom pravdu.

367029

13.10.2018 8:11

RE: valecni stvaci

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 58.?.?.?

Reakce na 367029

v dnesni dobe je to banda nechutnych zlocincu masovych vrahu po celem svete kdo se jim nepovoli bude bombardovan do totalniho zniceni. Jak to nazyvame???

367046

11.10.2018 14:02

NA TO MÁME NATO

Martin1 185.?.?.?

Nikomu to neříkejte, prozradím vám jedno velké tajemství. Západní ekonomiky dosáhly už takových kvalit a tempa, že se naprosto obejdou bez politiků a aby na to lidé nepřišli, tak si politikové nechali přidělat k zeměkouli ucha, drží se jich na svých zbytečných postech, „na pojistkách demokracie“ a předstírají, že to oni točí celou planetou i ekonomikou světa.
A aby na sebe tito úředníci demokracie upozornili, že nejsou zbyteční, tak pohrozí sem tam Rusku, že si moc dovolilo, že si posadilo svého dalšího prezidenta i mimo Kreml, do USA prostřednictvím pana Trumpa.
A aby je svět bral vážně, tak nechají ve zcela zbytečných válkách umřít pár milionů lidí, jasně že ve jménu demokracie. Předvedou se, jak umí zdecimovat cizí civilizace, které jezdí jen na velbloudech a chodí v nočních košilích, moderními zbraněmi na dálku třeba až z druhého konce světa od kafe se šlehačkou a rakvičkou od počítače, jako při dětské hře.
A domácím voličům určí jen důstojná témata k rozhodování. Například, že se mohou odborně hádat a rozhodovat o tom, zda je Bůh rodu mužského, ženského, středního nebo něco mezi tím. A kolik že pohlaví a nepohlaví vlastně existuje a má tedy právo být zastoupeno poměrně v parlamentech světa. K tomu, aby se tak mohlo dít za hlubokého míru a klidu na práci v našich krajinách, tak k tomu slouží současné NATO.

367026

12.10.2018 22:00

RE: NA TO MÁME NATO

Milan Babáček 89.?.?.?

Reakce na 367026

...moc dobrý [smích]

367045

11.10.2018 19:34

"Elity" Západu

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 217.?.?.?

z největších bank a korporací a mnozí jejich poskoci v politice a médiích již začínají tušit, že jim a jejich dominanci nad světem zvoní hrana. Mají sice zcela k dispozici OSN, svoji Světovou banku, BIS, MMF, NATO, CIA,NSA, MI6, Mossad, elitářské spolky Bilderberg Group, CFR, Trilaterální komisi, Římský klub,četné think tanky,mocný Vatikán,většinu médií, mnoho zkorumpovaných, zastrašených či vydíraných politiků atd.,ale stále více tahají za kratší konec provazu. Připomínají totiž masové vrahy, lupiče, intrikány a notorické lháře, kteří však denně kážou o morálce. Hlavně tam, kde je ještě co ukrást nebo tam, kde se zvedli tak, že mocipáni Západu za tím vidí ohrožení svých zájmů. A ty, jak dobře známo, jsou na celé planetě. Jejich poštěkávání na Rusko a Čínu je už činí směšnými a ukazují tím světu jen svoji zoufalost a bezradnost. Tisíce tun železa, které poslaly do Pobaltí, by se v případě vojenského konfliktu velmi rychle staly jen rezavějícím harampádím.Podobně jako v jiných částech světa. Uznávám ale, že pro vojenské koncerny je to báječný kšeft placený výhradně daňovými poplatníky. Nyní už spoléhají na Marťany a jejich UFO. Marně, protože jim už nikdo soudný nemůže věřit ani jméno. Naivní a beznadějně zamilovaní, kteří stále věří v oprávněné šíření americké demokracie, svobody a lidských práv do celého světa, se můžou jet podívat do Afghanistánu, Iráku, Lybie nebo Syrie, aby viděli, jak export výše uvedených hodnot po americku vypadá v praxi.Nebo si stačí vzpomenout na bombardování Srbska v roce 1999 bez souhlasu OSN. Tam všude agresivně zasahovalo NAT0. Proto řeči o tom, že jde o obranný pakt, jsou pro smích už i vrabcům na střeše.

367030

13.10.2018 21:03

RE: UFO

ping789 2a00:x:x:x:x:x

Reakce na 367030

Nabizí se tedy logicky nepříjemný důsledek: ufo neni nebo jsou to stejni zmrdi

367051

11.10.2018 20:18

Clear

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 195.?.?.?

Všetky tie sprostosti majú jediný cieľ:
na to aby sa stali "pánmi sveta" potrebujú zvrhnúť Putina a podkopať čínsky spôsob riadenia štátu.Limitom je vojenský potenciál Ruska,ale už i Číny!!!!!!
Ale sú si dobre vedomí,že táto vojna by bola posledná....

367031

14.10.2018 10:40

Spasitelé od míru a svobody

Pátá Mojžíšova 7:24 37.?.?.?

„Spasitelé světa“ poučují gojimy hesly; falešné zprávy, sankce, bezpečnost nebo růst. Přitom oni „spasitelé“ se vyvolili k debilizaci lidí, ke lsti, klamu, loupení, k organizování hromadné migrace, ke štvaní národů/skupin lidí proti sobě a až k hromadnému vraždění - ideálně pod falešnou vlajkou. Skryti za hierarchicky uspořádanou clonou z bandy poskoků, kolaborantů, falešných vůdců a jednatelů.

„Pravdy“ o ohrožení démonkracií ruskými záškodníky a špióny jsou dojemné. Málem mně ukápla slza.

Pro pochopení „dobra“ provozovatelů Oceánie/západní liberální „demokracie“; v knize Lstí a klamem popisuje Viktor Ostrovski, jak oddaně slouží „svatosti“, i ve spolupráci se sajany, košer „spasitelé“ světa a jejich „pravdoláskařská“ organizace moSSad.

Připomínám; předci vrchních mocenských zmetků, nynějších banksterů, kromě jiných zrůdností spáchali obě světové války (viz Detschner; Moloch).

Nadlidé deprivanti, vrchní banksteři, lstivě štvou proti nezotročeným a nechávají přesouvat válečný materiál (tanky a další pekelnické stroje a zařízení) k hranicím Ruska, Íránu (v podstatě k hranicím všech států, které ještě zcela neokupují).

367060

16.10.2018 1:08

Kdyz, dva delaji jedno a totez, tak to neni totez.

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 58.?.?.?

V dnesnich dnech, Nemeci, stoji opet na hranicich Ruska, toho Ruska ,ktere doslo se svymi vojsky az do Berlina. Dnes nemecke tanky podporuji byvale nepratele proti byvalemu spojenci, Hitler doufal , ze Anglie se stane spojencem Nemecka proti bolsevismu, rovnez i jine evropske staty, zejmena, kdyz bolsevicti zide zavrazdili cara s rodinou , co by pribuzni anglicke kralovske rodiny, puvodem z Nemecka-( nahledni do historie,) zivotopis kralovny Victorie. Dnes Nato s podporou Ameriky, kde se uz nikdo netaji myslenkou valky proti Cine a Rusku.NATO shromazdilo budouci utocniky, propagandou, obrance s preventivnim uderem, ve valce za nasi bezpecnost s 21 cleny NATA, na vic s pouzitim vsech zakladen v cele Evrope.Takze, propagacni obranci , maji 21 zemi jez se chce zucastnit v "zachrane sveta"za nasi bezpecnost o to vic se ucime z historie, ze Walfen SS meli ve svych radach rovnez dobrovolniky z Evropy, Francouze, Holandany, Danove, par Anglicanu Spaneli, Nory, Svedy, Fince, Albance, Chorvaty, Turci, Rusove,Vlasovci,Ukrajince,Rumuny, dokonce Africana z Tunisu, Cechy ze Sudet, Slovaky, Madary ,spojenec , Italy, Belgicany, Wiking divise, a jine, dokonce i nemecti zide v uniforme Wermachtu, vice jak 2000, je o tom cela kniha, take, v myslence , spojene staty Evropske. Historie se opakuje, kdezto dnes , jsou ti zly Germani , co udajne sekaji belgickym detem ruce, to byla propaganda z prvni svet. valky, dnes, ovsem, jsou na spravne strane "barikady", skoda , ze to neudelal Hitler o neco driv.
Nemecko, jako porazenecky stat nesmi opustit sve hranice, jak, bylo drive viteznymi mocnostmi dohodnuto.Rovnez utvorenim NATA, bylo slibeno Rusku , ze strany Americanu, (myslim,Regan), ze NATO, nedojde az na ruske hranice ve sve expanzi.
Shrnou historii te doby staci pouzit Winston Churchill slova,;" Kdyz budou Nemci prohravat, tak, jim pomuzeme, kdyz Rusove budou prohravat, tak, pomuzeme jim. Na konci sveho zivota, par roku pred umrtim, Churchill, lakonicky priznal:ze jsme zarizli spatne prase",cemuz mnozi ctenari neporozumi,co, tim Churchill vlastne myslel. V podste dnesnich dnu, jde o to, aby se krestan zase, i vymlatili navzajem, jak, to tak myslel i Churchill.

367091

22.10.2018 6:20

Historie dela nemyslitelne, myslitelnym.

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 58.?.?.?

Je podivuhodny pohled na tleskajici a vitajici obcany kolony americke armady, jez, "prispechala na pomoc NATU" , jako, vzdy vsude po svete, udrzet mir a demokracii v Evrope, zatimco ve Wahingtonu general presvedcuje poslance, ze by valku vyhrali. Ptal bych se tech vitajicich obcanu, kde byla americka armada v roce 1968 , kdy ne politici, ale, cely narod chtel byt demokraticky a svobodny. Vkrada se mi myslenka, ze jestli prijeli az dnes, tak na tom pracovali padesat roku a s opozdenim se dostavili branit hodnoty lidstva, dokonce si prizvali i ty, jejiz potomci ted konecne pochopili zaklady demokracie, pocinaje , dnem prvnich rozsudku v Nurimbergu, dodatecnymi zakony po ukonceni valky obvinit a soudit narychlo udelanymi zakony roku 1947 ,"narusovani miru, ohrozovani miru,atd.., za, coz bylo dost nacistu poveseno a upominkou, ze Nemecti vojaci nemeli poslouchat sve velitele , plnit rozkazy veleni neni omluvou , neni duvodem obhajoby. Takze,jak, je na tom americka armada v plneni rozkazu i bez znalosti Nurimberskych procesu ? Ted,kdyz NATO shromazduje tricet "spojencu" k utoku na Rusko a Cinu?
Ze, by nacismus , vystridal internacionalismu, co by konecna stanice , jedne svetove vlady, jak v roce 1948 atomovy vedci prohlasili ve svem casopise, pred 70 roky; "bud , jedna svetova vlada a nebo nic!
Oppeheimer rekl : Vynalezli jsme neco, co znici svet!
Muzou nasi politici odmitnout takovy plan a nepotporovat valku, proti akce proti miru, odsoudit narusitele miru, s takovim zakonem, demokraticky prijateho, bez zpozdeni 59 roku.
Historie nas uci, ale, my si z ni nic neberem. Premier Putin rekl";Treti svetova valka se nebude odbyvat na uzemi Ruska.V USA si rikaji take ,ze valka na uzemi Ameriky nebude,ale, v Evrope!!!
Retired US Army General Jack Keane shared his view of how America's war against the Russian Federation or China could end. In a recent interview with Fox News, Keane said that he had doubts about USA's victory in such a war

Ted, se dohaduji, zda maji uderit prvi, jako soucast obrany, tak zvany preventivni uder.

367203

Příspěvků: 11

11.10. 03:13  valecni stvaci
11.10. 19:19 vladimir7  RE: valecni stvaci
13.10. 08:11  RE: valecni stvaci
11.10. 14:02 Martin1  NA TO MÁME NATO
12.10. 22:00 Milan Babáček  RE: NA TO MÁME NATO
11.10. 19:34  "Elity" Západu
13.10. 21:03 ping789  RE: UFO
11.10. 20:18  Clear
14.10. 10:40 Pátá Mojžíšova 7:24  Spasitelé od míru a svobody
16.10. 01:08  Kdyz, dva delaji jedno a totez, tak to neni totez.
22.10. 06:20  Historie dela nemyslitelne, myslitelnym.

Vybrat pouze nové | Odznačit

Káva pro Zvědavce

11

Být v obraze něco stojí.
Připojte se k ostatním a staňte se
také sponzorem Zvědavce, stačí
částka v hodnotě jedné kávy měsíčně.

Za měsíc prosinec přispělo 16 čtenářů částkou 3 732 korun, což je 11 % měsíčních nákladů provozu Zvědavce.

Bankovní spojení: 2000368066/2010

IBAN: CZ4720100000002000368066
Ze Slovenska 2000368066/8330
IBAN: SK5883300000002000368066
BIC/SWIFT: FIOBCZPPXXX

[PayPal]

Bitcoin:
15SucVps1Cpxd6ahR6uxx6SJiR16SZgR7b

Další možnosti platby ›

Ve zkratce

Íránského vědce patrně zavraždil Mosad01.12.20 23:07 Írán 5

Co nikdo neříká o lockdown29.11.20 23:02 Neurčeno 0

Seznamte se: Soudruh Vrábel, Vyvolený informátor29.11.20 17:01 USA 1

Policejní robocapové zastavili zločin28.11.20 11:19 Česká republika 6

Jak migranti "obohatili" Švédsko27.11.20 21:12 Švédsko 1

České nemocnice jsou motivovány umístit co nejvíc covidových pacientů na JIPce27.11.20 21:02 Česká republika 2

Vláda se chystá vymývat nám za naše peníze mozky. BigPharma se tetelí radostí27.11.20 17:07 Česká republika 1

Odporné. Jako by to ani nebyli živí tvorové27.11.20 16:50 Dánsko 3

V Georgii a Michiganu byl právě vypuštěn Kraken26.11.20 17:24 USA 0

Sčítání hlasů v USA zřejmě ovlivňuje Harry Potter26.11.20 17:00 USA 7

Virginie: Mezi 5:07-5:12 ráno po volební noci zmizelo 169.000 hlasů26.11.20 16:33 USA 0

Obama napadl Hispánce za masivní podporu Trumpa a následně to od Hispánců schytal 26.11.20 10:59 USA 0

Volební fact-checker Facebooku dal v roce 2017 cenu Bidenovi, zaměstnanci dotují demokraty26.11.20 10:11 USA 0

Nevadský soudce odsouhlasil, aby Trumpův tým předložil soudu své důkazy o volebních podvodech26.11.20 09:21 USA 0

Pensylvánská soudkyně pozastavila certifikaci výsledků voleb 26.11.20 09:05 USA 2

Sadistická vláda nám dovolí nadechnout se, než zase přiškrtí25.11.20 22:48 Česká republika 2

Vývoj náboženství ve světě 1946 - 201925.11.20 12:36 Neurčeno 2

Novinky.cz zase straší covidem v Polsku, skutečnost je zřejmě jiná25.11.20 11:07 Polsko 0

Neuvěřitelně otevřený článek o teroru politické korektnosti na Expres.cz23.11.20 18:31 Česká republika 3

Sidney Powell: It will be BIBLICAL - advokátka bez obalu odhaluje podvody ve volbách23.11.20 13:53 USA 3

Měnové kurzy

USD
21,83 Kč
Euro
26,39 Kč
Libra
29,13 Kč
Kanadský dolar
16,87 Kč
Australský dolar
16,14 Kč
Švýcarský frank
24,36 Kč
100 japonských jenů
20,88 Kč
Čínský juan
3,33 Kč
Polský zloty
5,88 Kč
100 maď. forintů
7,34 Kč
Ukrajinská hřivna
0,77 Kč
100 rublů
29,04 Kč
1 unce (31,1g) zlata
39 871,75 Kč
1 unce stříbra
522,63 Kč
Bitcoin
412 058,19 Kč

Poslední aktualizace: 2.12.2020 19:33 SEČ

Tuto stránku navštívilo 1 665