Diskuze k článku

Skripal a Sýrie... Je nezbytně nutné kriminalizovat Rusko

Příspěvků 33

19.9.2018 4:57

Ja si Nedelam Iluze... Ale...

coinageboy 66.?.?.?

Pred par lety jsme meli aferu kde Rusove udajne otravili agenta Poloniem - latka ktera je uzasne draha, nebezpecna pro travice, prakticky neobdrzitelna a ktera zanechava stopy...

Ted je to bojova latka ktere bych se nedotkl ani smetakem - mam vedecke vzdelani.

Ted, nebylo by jednodussi zastavit na dopravnich svetlech vedle obeti, zastrelit je pistoli s tlumicem a pak vesele odjet - pachatel neznamy??? Jsem si jistej ze tajne sluzby Ruska a USA jsou techto technik znaly.

Neee, Rusove pouzijou nebezpecnou bojovou latku se kterou obsluha normalne zachazi ve skafandru. Jasne...

366599

19.9.2018 7:00

RE: Ja si Nedelam Iluze... Ale...

eli 203.?.?.?

Reakce na 366599

Urcite, na odstavenie nepohodlnych ludi, ziadna velmoc v modernej historii propagandistickych vojen, prostriedky hromadneho nicenia nepouzila. Je zrejme, ze tu nejde o likvidaciu nepohodlnych agentov prostriedkami, ktore sokuju verejnost, tu ide hlavne o ten sok, ziskat na svoju stranu, verejnost samotnu. Chemicke zbrane, su urcene na vykynozenie hlavne civilneho obyvatelstva, armada disponuje dostatkom modernych ochrannych prostriedkov, proti takymto zbraniam. Verejnost, je zhrozena a hlavne o to im ide. Parazitna svorka chazarskej oligarchie, ktora kontroluje zapad expanduje, hlada novy lovecky revir. Na druhej strane ina svorka toho isteho druhu, sa zmocnila vychodneho reviru, ktoreho sa nechce vzdat, dochadza k ruvacke. V tejto dobe, nemozno pouzit ideologicke argumenty, Sovietsky system skolaboval a uz nemozno pouzit ani ten nabozensky, al Qaeda, ISIS, Daesh atd. Na tieto prostriedky propagandy, spolocnost uz jednoducho neleti. Tu rozhodne dobre osvedceny strach, ten dokazal stmelit "brainwashed"spolocnost zapadu, ale hlavne tu americku, vo vsetkych doterajsich dobyvacnych vojnach z iniciativy zidov. Do akej miery sa im to podari aj v dobe sucasnej, nie je mozne predvidat. Zda sa, ze internet sposobil zasadny prevrat v chapani politiky americkej vlady, touto silne dezorientovanou spolocnostou. Dokonca i ta afro-americka cast Ameriky, ktora je povazovana za intelektualne podradnu, zacina chapat krutu realitu psychologickej manipulacie, ktorej je vystavena.

https://www.youtube.com/watch?v=HvosOPOs9bA

366601

19.9.2018 11:07

RE: Ja si Nedelam Iluze... Ale...

omar 147.?.?.?

Reakce na 366599

Úplne s Vami súhlasím. Ja som mal ešte VPS a predtým vojenskú katedru. Tu nám "nalievali" vedomosti aj o BCHL, ktoré sme považovali za zbytočné. Videli sme dokumentárne filmy o testoch so sarinom (somanom, tabunom?) na zvieratách. Paradoxne nás naučili hodne, boii sme pripravovaní aj na obranu (iluzórnu) pri použití BCHL. Každý vojak mal povinne pri sebe autoinjektor GAI. Ten mal použiť (ako injekciu) v prípade útoku nervovoparalytickými látkami. Ako nám "stihli" pošepkať najlepšie niekoľko minút pred ním...
Teraz nalievajú ľudom sprostosti o tom ako "Novičok" našli aj na kľučkách. Debili. Keby toto bola pravda, tak vymrie celý dom, možno celá ulica.
Naozaj "hodnotná" téma pre tých, čo sečku žerú.
Skôr ma doslova fascinuje, že tá čvarga ako jeden spieva a ponúka nám ten bull shit.
To sa naozaj medzi tými stovkami (tisícami) nenájde nikto, kto by povedal, že kráľ je nahý? [zmaten]

366611

19.9.2018 11:47

RE: Ja si Nedelam Iluze... Ale...

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 95.?.?.?

Reakce na 366611

"To sa naozaj medzi tými stovkami (tisícami) nenájde nikto, kto by povedal, že kráľ je nahý?

Jasne že sa taký nájde, len toho nepustia ku kamerám(a neuvidíte ho v TV) a nenapíšu o ňom v novinách(neprečítate si jeho vyjadrenie v novinách)!

366614

19.9.2018 12:38

RE: Ja si Nedelam Iluze... Ale...

svatoslav butora 85.?.?.?

Reakce na 366611

Přeji hezký den. Dovolil jsem si také stejně jako vy poznamenat v diskusním příspěvku ze dne 17.9.2018 na tému "Polsko...", že císař je nahý. Ono se to nabízí samo. Je to vidět, jenom ta oficiální rádoby diplomatická mluva v mediálním prostoru na to nereaguje. Mějte se hezky.

366615

19.9.2018 13:16

GAI a oči jako tenisáky...

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 89.?.?.?

Reakce na 366611

Viděl jsem kdysi na takovém "odborném" školení autoinjektor GAI v praxi. Poté co instruktor vysvětlil, jak je to neškodné, ale nenašel dobrovolníka, prdnul si to před všemi účastníky přes maskáče do stehna, jak se psalo na tom papírku u toho sám.Je to výborná hračka, udělá to jenom takový tichý "pink", a je to. Za PĚT minut měl ten idiot oči jak tenisové míče, díru snad přes rohovku, a za půl hodiny už frčel blábolíc santikou do nemocnice. Co se týče novičoků, na internetu je dokonce popisován jeden rus, kterej s tím údajně dělal v technologickém ústavu Šichanách, kterej si "dejchnul". Šéf v háku mu prej potom odborně poradil, " aby se napil čaje", a poslal ho domů, ale když šel okolo kostela v městě, "ten se mu náhle při pohledu zřítil". Šoumen přežil snad deset let. Jindy prej nějakej ruskej manažer použil novičok proti svýmu nadřízenýmu v telefonu. Ve výzkumáku v Šichanách prej dlouhodobě neplatili vejplaty, a tak měli dokonce několik vyhrůžek atentátem od vědeckých pracovníků, kteří všude dlužili. Pokud se podíváme na strukturní vzorce novičoků, jsou to jen několika dusíkovejma vazbama vylepšený organofosfáty typu DFP + FA od dr. Gerta Schradeho ještě z třetí říše čtyřicátých let minulého století. Snad jediná novinka je použití selenu u těch posledních . Pokud s tím pracuje poučený odborník, řekl bych, že jsou potřeba jen brejle a běžné gumové rukavice. Pokud někdy někdo viděl primitivní podmínky v ruských výzkumácích umístěných mnohdy ve městech, netěsnící atombordely, profukující digestoře, a komíny se sežranýma filtrama, které mnohde i chybí, a často ožralé obsluhy technologických zařízení, vezmeme li v úvahu počty sdělovaných zrtát lidské síly, řekl bych, že pověsti o Novičocích jsou silně přehnané.Co se týče dostupnosti, každý východní migrant si chce přivydělat, a co se občas najde v kufrech nebo kapsách přijíždějících z Východu, je jistě fascinující, proč by tedy nebylo možno koupit za přijatelný bakšiš ampuli s novičokem. Pokud se chce člověk seznámit s konkrétní problematikou, doporučuji starou knížku z osumdesátých let minulého století Biohazard od Kena Alibekova, která je občas ještě dostupná v antikvariátech...

[velký smích]

366616

19.9.2018 19:10

RE: GAI a oči jako tenisáky...

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 188.?.?.?

Reakce na 366616

samozrejme, že skolaboval, ak si pichol "ostrú" - a mal šťastie, ak to prežil, blbec.
V "ostrej náplni" GAI bol okrem iného atropín v dávke takmer smrteľnej. Vtip je v tom, že osoba zasiahnutá nervovoparalitickými BOL (organofosfátmi, blokátormi acetylcholinesterázy) znesie bežne tri až osemnásobok smrteľnej dávky atropínu [chechtot] - organofosfáty a atropín sú navzájom protijedy.

366625

20.9.2018 6:31

RE: GAI a oči jako tenisáky...

omar 147.?.?.?

Reakce na 366625

Áno, máte pravdu. Pichal som atropín v "nadsmrteľnej" dávke, keď sa stal incident... Prežili sme všetci. Neskôr ho to stálo veľa pív.
Tá zelená guma, ktorá pichla ostrý GAI len na demonštráciu, bez príčiny, by si zaslúžila Sabinov.

366633

20.9.2018 10:11

RE: GAI a oči jako tenisáky...

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 89.?.?.?

Reakce na 366633

Nezlobte se že možná kladu odborníkovi nejapný dotaz protože v tomhle oboru přímo nedělám, ale když už jste tady, jaký máte názor na Detehit ? Kdysi jsem na výstavě Army vpražských Letňanech vyžebral v jedné expozici knížečku papírkových indikátorů BOL , připomínající lakmusové papírky, a v laborce testoval, na co je to citlivý. Překvapivě to chodilo nejen na sprej na mouchy ve kterém byla podle složení na štítku vedle skupiny P-O-F síra, ale i na spoustu dalších například čisticích prostředků, a co mne zaujalo, i na americkou colu. Představoval jsem si třeba vrtulník, který vypráší kanistr coly na zákopy, a pár zdravotníků s GAI, a nevěděl jsem, zdali se mám smát a nebo se děsit. Připadá Vám něco na této teoretické úvaze k zamyšlení ?

[velký smích]

366640

20.9.2018 15:59

RE: GAI a oči jako tenisáky...

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 62.?.?.?

Reakce na 366640

Na stránke sa priamo píše:
"Detektor, který využívá principu inhibice acetylcholinesterézy a následného zjištění rozsahu jejího poškození. Umožňuje tedy zjistit přítomnost jakéhokoliv inhibitoru, tj. bojové chemické látky, pesticidy na bázi organofosfátů a karbamátů a tudíž i nový, dosud neznámí prostředek, který má schopnost inhibice ACHE."

Tu je treba si jasne uvedomiť, o čo ide.
Organofosfátové BOL pôsobia v mikrogramových množstvách, s kolou ste prúžok "zasiahol" zhruba jedným gramom nejakého roztoku, kyslého, pravdepodobne s obsahom kyseliny uhličitej i kyseliny fosforečnej, s cukrom, a ďalšími chemickými látkami, vrátane konzervantov. Skoro každá taká chemikália môže byť inhibítorom acetylcholinesterázy, hoci veľmi "slabým" v porovnaní s BOL, ale zato bude v množstve tisíc krát prevyšujúcom smrteľnú dávku BOL.
Ak chcete taký experiment robiť trochu "preukázateľne", musíte skúmanú látku / zmes náležite nariediť destilovnou vodou (a otestovať musíte aj použitú "destilovanú" vodu - môžete sa tak dožiť aj ďalšieho "prekvapenia"[mrknutí jedním okem]

366646

20.9.2018 18:12

RE: GAI a oči jako tenisáky...

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 89.?.?.?

Reakce na 366646

Děkuji Vám za reakci, to s těma koncentracema je mi jasný, taky bych se neodvážil tento informativní pokus prezentovat v nějakém vědeckém časopise, protože další bádání by možná a nebo spíš určitě přineslo další překvapivá zjištění, ale šlo mi spíš o algoritmus, jak se postupuje při zjištění, / ve spěchu a zmatku/, že třeba "průkazník reaguje" ale on reaguje na něco úplně jiného. "Prdnul" byste do někoho, kdo na Vás řve, že je zasaženej BOL, a ukazuje Vám modrej papírek ten autoinjektor s tím atropinem ?

[velký smích]

366651

21.9.2018 6:40

RE: GAI a oči jako tenisáky...

omar 147.?.?.?

Reakce na 366651

Dovoľte aj mne sa vyjadriť. Presne ako bolo uvedené vyššie nervovoparalytické BCHL (sarin, soman, tabun, látky radu VX, "Novičok"...) účinkujú tak, že blokujú enzým acetylcholínesterázu, ktorá nie je schopná degradovať acetylcholín, takže "nervy sa permanentne nachádzajú v akomsi kŕči". Podrobnosti sú na webe, nemá zmysel ich tu ďalej rozoberať. Detegovanie potenciálnych látok s vlastnosťami BCHL v okolí je vec "triková". Nie nadarmo bola do Zálivu vyslaná čsl. protichemická jednotka. Falošných výsledkov je ajajáj. Niekto musí naozaj stanoviť, či sa jedná o konkrétnu BCHL, aká je jej koncentrácia,...
Používanie organofosfátov (samozrejme iných, menej toxických) bolo bežné v poľnohospodárstve. Takže na orientačné detegovanie by som sa vôbec nespoliehal.
A presne, ako bolo spomenuté v odpovedi vyššie často interferujú látky, ktoré s BCHL nemajú nič spoločné.

366658

21.9.2018 8:38

RE: GAI a oči jako tenisáky...

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 89.?.?.?

Reakce na 366658

Nechci Vás naštvat, jako asi tenkrát ty šoumeny v těch Letňanech na té výstavě Army, kteří přede mnou pak zamykali až do konce výstavy stánek expozice, ale musím ještě vzpomenout jednu příhodu z vojny, kdy byl na chemické přípravě k dispozici chemický průkazník jehož číslo si již nepamatuji, a dostatek indikačních trubiček k pokusům. Nastrkal jsem všechny trubičky do přípravku, vyšel s tím na chodbu, kde byly před učebnou rozházené kanady, vybral jedny opravdu "vonné", zastrčil do nich hadičku přístroje, a balonkem udělal požadovaných padesát stisků. V řadě trubiček intenzivně zareagovaly tři, ale i ostatní byly třeba na 30 procent. Pamatuji si, že ty tři byl chlorkyan, tabun, a difosgen /??!!/ . Vrátil jsem se do třídy, předal to instruktorovi, požádal ho aby vyhlásil chemický poplach, a natáhl si v lavici plynovou masku. Dostal jsem čtrnáct dní po službě...
Kdyby však takováto situace někdy nastala v praxi, tak se domnívám, že by se sami vojáci ve zmatku povraždili svými vlastními prostředky protichemické ochrany.

[velký smích]

366660

19.9.2018 6:55

Výborný článek

lucifuge 46.?.?.?

Je dobře, že je možné seznamovat se s kvalitnimi názory. Nejde o žádné právo a spravedlnost a nikdy o ně nešlo. Vše je účelové k dosažení očernění soka a dosažení politických či vojenských vítězství. Jen je třeba snažit se oblbovat veřejnost účelovými žvásty, aby to spravedlivě vypadalo.

366600

19.9.2018 8:24

Vysvětlení, které je Zvědavci dávno známo

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 82.?.?.?

Zrušeno. Protižidovský příspěvek.

366606

19.9.2018 9:53

...a adorovat Německý chalifát

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 178.?.?.?

Najednou jsou Němci chudáčci a oběti toho zlého Hitlera. Čeští političtí představitelé se předhánějí v podlézání sudeťákům.
V téhle atmosféře je malý zázrak když vznikla takováto politicky nekorektní píseň.

J.A.R. - "Když ti před Moskvou dojde pervitin"
https://vimeo.com/channels/jar/246771724

366608

19.9.2018 10:52

Novodobá Atlantída

svatoslav butora 85.?.?.?

Přeji hezký den. Všechny úrovně rozhodování jsou ve struktuře tzv.Západu těžce nemocné. Jsou ve stavu, ve kterém žádná rozumná komunikace s jejich systémem není možná. Nemají nic, co by mohly okolnímu světu nabídnout. Západ se dostal do stavu bezbřehé světovládní iluze o svém jediněčném světovládním poslání.
V tomto nemocném stavu kolektivního poblouznění jsou jejich vládnoucí entity připraveny uvést celý svět do světové války. Nejsou nic víc a nic míň, než vyspělí světovládní barbaři kdysi existující Atlantídy nebo barbaři vládnoucí ve starém Babylonu.
Dospěli k hranici vývoje/limitu možností, kterému jistě porozumí ti, co ví jak toto jejich barbarské úsilí skončí. Jednou větou se to dá popsat jako staré známé zhodnocení jejich účinkování ve světě: Mene - Tekel - Ufarsin.

366609

19.9.2018 11:16

Presne tak....

vladimir7 195.?.?.?

Škoda že sa nepodarilo uskutočniť v roku 1940 operáciu Seealow, aby toto anglosaské hniezdo jedovatých hadov bolo vypálené do základu, a "štvorcová míľa" v Londýne zvlášť bola zavezená niekoľko metrov vysokou vrstvou zeminy.

366612

19.9.2018 11:44

Možná je to ještě trochu jinak.

swfsh 193.?.?.?

Ano, kdo má jenom trochu ponětí, jak tento druh BOL (bojová otravná látka) funguje, a podotýkám, že starší generace (50+) by si to měla z hodin brané výchovy aspoň v hrubých rysech pamatovat, musí se celé této vyfabulované kauze smát, smát a zase jenom smát. Jenže když potom vidí, jak se k tomu staví 'naše' politická reprezentace, chce se mu jenom zvracet.
Celá kauza, podle mého dovedená ad absurdum, má diskreditovat ne Rusko, ale naopak jisté vládní kruhy v GB.

366613

19.9.2018 14:13

.

te 89.?.?.?

Pro nové marxisty byla cesta k moci nenásilná a vyžadovala desetiletí trpělivé práce. Vítězství se dostaví teprve tehdy, až z duše západního člověka zmizí křesťanská víra. K tomu však dojde teprve tehdy, až kulturní a vzdělávací instituce zaujmou a povolají do svých služeb spojenci a agenti revoluce. Obsaďte kulturní instituce Západu, jeho „opevnění a valy“, a stát, jeho „vnější příkop, se zhroutí bez boje. (K: 117)

http://literarky.cz/komentare/ostatni/27008-pirati...

366618

19.9.2018 14:39

jede se podle scénáře - itálie má náhle separatistický problém

r.m. 31.?.?.?

Itálie zrušila jednání s Rakouskem kvůli jihotyrolské krizi
https://blisty.cz/art/92655-italie-zrusila-jednani...
Italský ministr zahraničí zrušil schůzku s rakouským protějškem kvůli plánům Vídně udělit občanství německy hovořící menšině v severoitalské provincii Jižní Tyrolsko.

Návrh vládnoucí rakouské konzervativní a ultrapravicové koalice "zhoršuje klima vzájemného vyrovnání a důvěry, které tvoří bytostné základy úspěchu tohoto typu jednání," oznámil úřad Enza Moavera Milanesiho. Prohlášení odsuzuje "anachronistickou touhu po odplatě" ve světle letošního stého výročí konce I. světové války.
https://www.thelocal.at/20180918/italy-cancels-mee...
Kdo se vzepře plánům na hnědou Evropu, dostane separatisty. Zajímavý jsou původci té "krize".

366619

19.9.2018 15:42

Nikdy nerikej nikdy.

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 108.?.?.?

Zarekl jsem ze s novicokem koncim, ale ani v nejhorsim snu me nenapadlo, ze zapadni diplomacie rozjede kampan ve stylu 5.cenove skupiny hajzl mame venku, ale sereme celych 100 m za putykou v krovi, aby to melo uroven damy a panove. Skripal mohl byt na jare jeste pojistka, kdyz se pri masivnim utoku 100 kridlatami raketama dojde k nejake trefe druhu nemocnice, to ze PVO sunda polovicku dolu stezi nekoho v pentagonu napadlo. Ale i tak se Sripal medialne hodil k odvedeni pozornosti cim dale otupenejsi verejnosti (chleb a hry je horsi nez heroin). Tedka se nam rozjizdi ve velkem psychologicko-medialni kampan, kdyz Rusko neni uz komunisticke a ateisticke, tak z neho udelame risi zla jinak.

Prekladatel pri OSN se "splete" a misto o porusovani embarga v KLDR prelozi jednoduchou veticku, ze Rusko je zapleteno do chrstnuti VX bratra Kim-una. Jiste pak dojde k omluve, ale psychologicky podprahove se podsunula verejnosti informace.Bullshit! Idiot ktery vbehne ve finale MS ve fotbale na hriste je prevezen do Berlina s podezrenim na otravu. V zadnem pripade nelecit v Rusku teprve ted jsem zachranen. Brzo nam pribude takovych otrav vice uvedomely aktivista to udela sam, a tem slabsim povaham nekdo pomuze. To je jediny logicky scenar tohodle druhu diplomacie. Mimoto uz jsou tady dva mrtvy, sic bezdomovci pro nekoho nejsou lidi, ale pro me ano. Tak pusobi ta primarni moralni odpovednost vuci Bohu. Ne na hube, ale v srdci.

Vytvaret paranoidni obraz sveta je velmi nebezpecna vec, protoze i ti co to vedome delaji se dostanou mimo realitu. Byt mimo znamena delat chyby. No, kdyz vezme ze tahle banda moralniho odpadu rozhoduje o nuklearni valce a jakou mohou protistrany duveryhodnost v tyhle demokraticke partnery, tak si jdu dat neco sladkyho. Kdyz uz jsme u te Syrie, tak tak z hyenismu okolo treba tech tri mrtvych specialistu v Afganistanu se mi chce zvracet. Uprimny dik hlavne pribuznym, ze to zkousli a probehlo to dustojne. Aby nedoslo k mylce cenim si kondolence presidenta nebo premiera, ale nemuzu vystat pakaz, ktera se snazi urvat politicky kapital. Stejny nazor mam i na tech 50 sirotku ze Syrie. Premier stoji na rozdil od Pocheho za vnitrni integritou. Ale tahle pani doktorka reditelka za ceskou sekci CK pro deti svedci jako nekdo s obrovskym moralnim kreditem, o tom ze pokud byl nekolik let zpatky problem s humanitarni podporou, tak Babis rozhodl velmi rychle. Juncker se ani neobtezoval odpovedet na dopis, ponevadz skutecne humanitarni akce v Syrii jsou v rozporu s diplomacii 5.cenove skupiny. Zajimave pul hodiny hledam clanek, ktery mam vtisteny jeste do pameti. Myslim, ze byl na lidovky.cz, ale prosel jsem idnes i novinky, rucne nebot vyhledavac mi najde kulove.

366620

20.9.2018 1:56

RE: Nikdy nerikej nikdy.

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 108.?.?.?

Reakce na 366620

Ten kus dobry novinariny (dneska si dovolit napsat diametralne jiny uhel pohledu vzacnost) proste zmizel nez jsem behem pul hodiny nez jsem dopsal prispevek. Bohuzel jsem si nezapamatoval jmeno novinarky ani lekarky CK priste si na to dam majzla. Musim uznat ze tistene noviny maji neco do sebe. Ale jsou tam dulezite myslenky za 26 let chirurgicke praxe ve valecnych zonach se s clovekem stanou vselike veci. Propaganda jde... a neboji se rikat lidi uprimne nazory, prejdou jistou hranici prilis daleko v mistech, kde skutecne lame chleba. Vtipek mezi temihle lidmi je ze dzihadista v Syrii ti urizne hlavu jenom tak, kdezto umirneny islamista ji urizne taky, ale rekne sorry.

Za prve byla zminena nekometentnost EU ohledne humanitarni pomoci, pan sef Juncker zrejme komunikuje pouze s papalesema od CK (papalasi vetsinou vedi hovno o c o jde v praxi, ale v TV vypadaji hezky), lidi z terenu jsou pod jeho uroven. Za druhe bylo zmineno, ze konflikt bezi 6 let a nekteri lidi pro adopci maji 16-17 let neumi cesky, maji jinou kulturni mentalitu, napr. divku v 10 letech povazuji za potencialni manzelku... ze i u mensich deti vyvola adopce do CR neznameho prostredi traumatickou reakci. Poslankyne Sojdrova nema tuchu o prakticke problematice a kde byla kdyz nekolik let zpatky CK urgoval pomoc. Tedka by chteli velkokapacitni stany, leky,...

Dale lekarka je na miste v Syrii 6 let a tvrdi, ze konflikt speje ke konci a situace se uklidnuje. A daleko vhodnejsi by bylo deti misto do Evropy premistit zpet do Syrie a pokusit se najit jejich pribuzne Tohle je velmi nebezpecny nazor rozporu s diplomacii 5.cenove skupiny. Civilizace a stat, ktery nedokaze ochranit lidi s takovym moralnim kreditem si nezaslouzi nic jineho nez aby byli prokleti. Takze doufam, ze pani doktorka nebude mit nejakou nehodu nebo ji nekdo cirou nahodou nepodrizne. Vim, ze tady premier Babis neni popularni, ale ta lekarka taky rekla ze u Sobotky se v zoufalych situacich pomoci nedovolala, ale Babis ji dal telefonni cislo, na ktere se da dovolat i v nedeli (to sem tam jisty druh lidi od sefa dostane), a kdyz v nouzi zavolala, tak jednal a pomohl nejake tri roky zpatky. Nevim jak vy, ale pan Babis se libi cim dal vice, protoze ve vysoke politice clovek se srdcem byva vzacny. Od valky u nas Jan Masaryk a Dubcek. A taky to populisticky vsem nevesi na nos. Dalsi velke plus.

366631

20.9.2018 17:07

RE: Nikdy nerikej nikdy.

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 108.?.?.?

Reakce na 366631

Vypada to, ze jsem si slapl na hrabe. Dobre mi tak.
https://www.lidovky.cz/domov/tatjana-horakova-taje...

366649

20.9.2018 21:53

RE: Nikdy nerikej nikdy.

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 108.?.?.?

Reakce na 366649

Cloveku nalijou do hlavy ze nema nikdy nikomu verit a obraz si vytvaret na zaklade ruznorodych informaci a sledovat v ramci vetsi perspektivy jak na sebe pusobi tlaky a protitlaky... A pak udela ze sebe blbce, ponevadz by si naivne pral aby lidi byli lepsi nez jsou. Bohuzel dulezite myslenky jsou v tehle propagandisticke hre znehodnocovany, myslenky ktere by meli byt predmetem serioznich politickych jednani. Jednoznacne navrat do Syrie, kde konci konflikt je nejlepsi reseni, ale "strategove" arabskeho jara nebudou vypadat v nejlepsim svetle. Navic je to dobra selekce, kdo je Syran a kdo se za nej pouze vydava, ktere dite ale i dospeli by se branilo navratu do vlasti a k pribuznym po nekolika jenom mesicich v uteceneckem tabore? Pronasledovani? Staci aby Asad vyhlasil amnestii, krome vrazd ktere by museli projit soudnim rizenim, rekneme velmi velkorysou amnestii.Takze EU dojednala na cely kontinent 20 000 policajtu doufejme v terenu ve Frontexu do roku 2020. To je kolik km vnejsi hranice nebo nelegalu na jednoho policajta? Tretina senatoru plus Sojdrova by chteli 50 sirotku. Nebylo by od veci se tech lidi zeptat zda apelovali na Trumpa a jeho manzelku, kdyz USA museli resit odlouceni deti od svych rodicu pri nelegalni migraci z latinske Ameriky? Doufam, ze hlas svedomi se neozval, az teprve pred tydnem.

P.S. Pokud pi Horakova neni osamely aktivista a nekdo by ji vzal na rec pri kafi. Tak jedno srapucino vymenim za panaka, ale momentalne bude psychicky tezke me presvedcit, ze tomu tak bylo. Nekteri ideovi "spojenci" v propagande jsou horsi nez tridni nepritel.

366655

19.9.2018 16:59

Rozhovor s matkou ditete, ktere unesli Bile prilby

te 89.?.?.?

https://www.hlavnespravy.sk/organizacia-biele-pril...

366621

19.9.2018 17:02

Tisíckrát omílaná lež je ... stále jen lží

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 217.?.?.?

Tedy alespoň pro myslící a slušné lidi. Pokud by Rusové chtěli Skripala zabít, vynesli by ho nohama napřed už z ruského kriminálu. Protože byl pro ně už tehdy bezcenný, odporný a zradil, vykopli ho do Británie, kdysi velké.Kdyby ho chtěli Rusové oddělat, nikdo by jim v tom nezabránil a bylo by to velmi rychlé a definitivní. Chlapci a děvčata z Mi 6 o tom třeba ví podrobnosti a zvědavým se dříve či později po pár lahvích pochlubí, jak a pro koho toto nechutné a zpackané divadlo zinscenovali. Myslícím je to už dávno jasné a další zprávy na toto téma ignorují. Bohužel, naivních a nemyslících konzumentů je mnoho a pro ně je tento nechutný divadelní kus na pokračování určen. Sýrie hrála klíčovou úlohu v plánu západních "elit" vyšachovat Rusko z plynového byznysu se západní Evropou vybudováním plynovodu z Kataru do Evropy přes syrské území. Toto jim Rusové prohlédli a znemožnili, a proto ten nenávistný kvikot západních médií a politiků proti Rusku. Navíc se Rusko nedalo vykrást ( za Jelcina jim Rusko bylo servírováno na stříbrném podnosu za pár beden chlastu), aby tak zabránilo pádu namyšleného hegemona na hliněných nohou do bahna a vlastních intrik na vlastní účet. Proto pro západní "elity" Rusko bylo a vždy bude úhlavní nepřítel. Snahy VVP domluvit se s lídry Západu je zbytečná. Vždyť jsou to jen slouhové trvalých vládců Západu z bank a korporací.Navíc je z historie známo, že smlouvy poruší pod falešnými či jejich tajnými službami připravenými záminkami kdykoliv se jim to hodí do krámu.

366622

19.9.2018 19:28

Právě probíhá rozhovor s kandidátkou do senátu za Brno na SVCS:

Info 89.?.?.?

http://svobodnyvysilaccs.radiostream123.com/
Tapin-radio
po 17. zář 2018 19:00 – 21:00
později v archivu: https://www.svobodny-vysilac.cz/category/archiv/

366626

19.9.2018 20:10

Na Praze 4 kandiduje Benjamin Kuras

te 94.?.?.?

Zjistete si, kdo to je a volte jej. Patří mezi výrazné kritiky Evropské unie, multikulturalismu, islamismu a socialismu. 
http://literarky.cz/literatura/recenze/27002-benjamin-kuras-pohbivani-svobody

366628

20.9.2018 10:03

RE: Na Praze 4 kandiduje Benjamin Kuras

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 185.?.?.?

Reakce na 366628

Ostře protižidovský a ještě psán přes proxy. Příspěvek zrušen. Editor

366639

19.9.2018 21:35

Je to az groteskni.

Joseph Chlor 78.?.?.?

Takto by nepostupovala ani Aggrippina.
A to bylo cca pred 2000 lety.

366630

20.9.2018 9:03

Změna

LS 88.?.?.?

Navrhuji na nově vydaných mapách přejmenovat Velkou Británii na "Great Novichokia"
[smích]

366637

22.9.2018 7:32

Len tak

omar 109.?.?.?

https://cz.sputniknews.com/nazory/201809228109860-skripal-salisbury-mayova-salcburk/

366686

Příspěvků: 33

19.09. 04:57 coinageboy  Ja si Nedelam Iluze... Ale...
19.09. 07:00 eli  RE: Ja si Nedelam Iluze... Ale...
19.09. 11:07 omar  RE: Ja si Nedelam Iluze... Ale...
19.09. 11:47  RE: Ja si Nedelam Iluze... Ale...
19.09. 12:38 svatoslav butora  RE: Ja si Nedelam Iluze... Ale...
19.09. 13:16  GAI a oči jako tenisáky...
19.09. 19:10  RE: GAI a oči jako tenisáky...
20.09. 06:31 omar  RE: GAI a oči jako tenisáky...
20.09. 10:11  RE: GAI a oči jako tenisáky...
20.09. 15:59  RE: GAI a oči jako tenisáky...
20.09. 18:12  RE: GAI a oči jako tenisáky...
21.09. 06:40 omar  RE: GAI a oči jako tenisáky...
21.09. 08:38  RE: GAI a oči jako tenisáky...
19.09. 06:55 lucifuge  Výborný článek
19.09. 08:24  Vysvětlení, které je Zvědavci dávno známo
19.09. 09:53  ...a adorovat Německý chalifát
19.09. 10:52 svatoslav butora  Novodobá Atlantída
19.09. 11:16 vladimir7  Presne tak....
19.09. 11:44 swfsh  Možná je to ještě trochu jinak.
19.09. 14:13 te  .
19.09. 14:39 r.m.  jede se podle scénáře - itálie má náhle separatistický problém
19.09. 15:42  Nikdy nerikej nikdy.
20.09. 01:56  RE: Nikdy nerikej nikdy.
20.09. 17:07  RE: Nikdy nerikej nikdy.
20.09. 21:53  RE: Nikdy nerikej nikdy.
19.09. 16:59 te  Rozhovor s matkou ditete, ktere unesli Bile prilby
19.09. 17:02  Tisíckrát omílaná lež je ... stále jen lží
19.09. 19:28 Info  Právě probíhá rozhovor s kandidátkou do senátu za Brno na SVCS:
19.09. 20:10 te  Na Praze 4 kandiduje Benjamin Kuras
20.09. 10:03  RE: Na Praze 4 kandiduje Benjamin Kuras
19.09. 21:35 Joseph Chlor  Je to az groteskni.
20.09. 09:03 LS  Změna
22.09. 07:32 omar  Len tak

Vybrat pouze nové | Odznačit

Káva pro Zvědavce

36

Být v obraze něco stojí.
Připojte se k ostatním a staňte se
také sponzorem Zvědavce, stačí
částka v hodnotě jedné kávy měsíčně.

Za měsíc září přispělo 72 čtenářů částkou 12 448 korun, což je 36 % měsíčních nákladů provozu Zvědavce.

Bankovní spojení: 2000368066/2010

IBAN: CZ4720100000002000368066
Ze Slovenska 2000368066/8330
IBAN: SK5883300000002000368066
BIC/SWIFT: FIOBCZPPXXX

[PayPal]

Bitcoin:
12vZg7LszAecMsq3wRW4pNpoUAgGZB8aS5

Další možnosti platby ›

Ve zkratce

Zaočkovaný arcibiskup Babjak sa počas návštevy pápeža nakazil covidom-19. Hovorí sa aj o ďalších menách20.09.21 15:24 Slovensko 0

Jak vypadá elektromobilita v praxi :-)20.09.21 15:21 Česká republika 1

Náhubky u dětí způsobily oslabení imunity a teď se plní ordinace20.09.21 01:35 Česká republika 0

Odsunutý sudeťák potomkem sv. Ludmily - církev opět ukázala, kdo je jejím skutečným spojencem19.09.21 12:00 Česká republika 3

Ópiová akože "epidémia" v USA: Ako vyzerá jedna ulica vo Philadelphii19.09.21 10:43 USA 0

Očkovaná učitelka nakazila 3 očkované učitele a 60 dětí musí do karantény :-)18.09.21 14:24 Česká republika 2

Izraelští vědci hlásí, že třetí dávka vakcíny může ochránit očkované 12 dnů :-)18.09.21 13:56 Izrael 5

Naprosto šílená propaganda - "Očkovaný prý zemřel kvůli neočkovanému"17.09.21 18:59 USA 1

Zprávu o EU: Hrozí pandemie neočkovaných. Nové centrum pro výměnu citlivých informací. Green Deal...17.09.21 18:58 Evropská unie 0

WHO vydáva nové odporúčania týkajúce sa úpravy ľudského genómu17.09.21 18:24 Evropská unie 1

Odvolali Hanu Lipovskou17.09.21 16:11 Česká republika 7

Diskuze lékařů: Máme málo covidových pacientů. Mohli bychom započítat i uzdravené, aby to bylo děsivější17.09.21 11:38 USA 2

Italové budou moct do práce jen s potvrzením o bezinfekčnosti17.09.21 11:31 Itálie 3

Náhubky dětem! Teď!17.09.21 11:27 USA 1

EU Vyšetřování: Miloš Zeman nešířil Putinovy lži, přiznala BBC. Lži šířila pražská kavárna17.09.21 11:23 Británie 1

Další šílený zákon přijat: Metr a půl od cyklisty15.09.21 18:40 Česká republika 10

Německý hlavní patolog bije na poplach: "Vakcína je příčinou úmrtí ve 30-40 % pitvaných, nedávno očkovaných osob."15.09.21 18:00 Německo 0

Transgender vyhrál v ženských smíšených bojových uměních - a užíval si to15.09.21 13:26 USA 2

UK oficiální dokumenty: Na covid nejvíce umírají lidé po druhé dávce vakcíny15.09.21 12:52 Británie 1

Varování: Po vakcinaci těhotné matky se dítě narodilo s nervovou poruchou15.09.21 12:09 USA 0

Měnové kurzy

USD
21,72 Kč
Euro
25,48 Kč
Libra
29,66 Kč
Kanadský dolar
16,94 Kč
Australský dolar
15,74 Kč
Švýcarský frank
23,41 Kč
100 japonských jenů
19,84 Kč
Čínský juan
3,36 Kč
Polský zloty
5,53 Kč
100 maď. forintů
7,19 Kč
Ukrajinská hřivna
0,81 Kč
100 rublů
29,51 Kč
1 unce (31,1g) zlata
38 270,60 Kč
1 unce stříbra
484,19 Kč
Bitcoin
949 244,50 Kč

Poslední aktualizace: 20.9.2021 18:33 SEČ

Tuto stránku navštívilo 1 857