Diskuze k článku

K čertu s pracovními místy v USA, musíme dostat Írán!

Příspěvků 9

20.8.2018 10:55

Naozaj?

omar 147.?.?.?

"Trump & Co. se snaží srazit Turecko na kolena a podpořit politické cíle USA, Izraele a Saúdské Arábie."

Alebo je to trochu inak. Okrem slovnej prestrelky a zopár chabých pokusov "zvrhnúť" iránsky režim to nijako dramaticky zle s Iránom nevyzerá.

(http://leva-net.webnode.cz/products/otazka-odpoved-v-v-pjakina-ze-dne-15-08-2018/)
"U nás tady tvrdí, že USA mají prakticky v úmyslu začít s Íránem válčit? A co bylo ustkutečněno v Íránu? V Íránu proběhlo cvičení bojových plavců. Přičemž ti bojoví plavci pracovali s neznámou výzbrojí. A jak by mohly USA bez svého vojenského námořnictva, bez svých letadlových lodí útočit na Írán? A hleďme, tam se cvičí
nějací bojoví plavci. Pánové, uvědomujete si,proti komu se chystáte jít?"

O tých zmrdoch Saudoch platí, čím vyššie vylezie opica, tým lepšie jej vidno zadok.

"Panoval takový mylný názor s ohledem na armádu Saúdské Arábie:
„Ta je v celém arabském světě ze všech nejsilnější.“ A nedokáže si poradit ani s Jemenem. Ani koalice si s ním nedokáže poradit. Jedna věc jsou investice do armády, ukázkové akce specnazu,a síla nějaké nově získané techniky na cvičeních a přehlídkách. Ale zcela jiná věc je reálné použití této techniky v boji a reálné bojové pozemní operace."

365922

21.8.2018 5:39

Taky slysite za tim povykem , to bezbrehe

Favela 103.?.?.?

Reakce na 365922

a bezmocne zoufalstvi ? Za temi hysterickymi hrozbami bez konce..
A na vsechny strany.......Podeprene hojne 731 Miliard na zbrojeni.
Vyhlasili, ale nikdo se samozrejme nezepta , Kde ty lonsky /I letosni/prachy jsou ? Takze neco pres sto milliard mesicne, vyda US vlada /jiz mnoho let/,v cennych papirech /Bondech/opakuji papirech, jo/ a vetsinu zakoupi Cina. Soucasne je ale Cina Nepritel c 1. Takze tady I neco nehraje. Poskytujou ty cinsky magori Usakum vse na na svuj zanik ? Vypada to tak. Soucasne Cinani zbroji, asi tak okolo 8o milliard rocne a zajimava shoda se zde ukazuje. Je to presne kolik Cina dostane na urocich od US vlady /za ty bondy/. Cina jeste vydelava na bysnysu se zapadem a ukazuje se ze ty slavny v kseftu vyvolence , strci snadno co se tyka kseftovani do kapsy..Takze zase Usaci poskytujou vyzbroj pro celou Cinu proti sobe. Ja nevim vo co de, mozna by ty cinani meli kupovat tech bondu mene, ale asi to nejde a Cina by kolabovala asi , bez obchodu s USA. Usakum hrozi, kdyz hosposdarstvi kolabuje , ze se jako neduveryhodnej stat dostane snizeni casti duvery /,podezrenim, ze nejsou jiz schopni splacet ty svoje nekonecne dluhy / ,v podobe zvyseni, zatim mirnych uroku.
To je ta spravna katastrofa, vo ktery vsichni mluvi....
KaZda matka v Cine chce kluka /jedno dite v rodine/ a tak prebytek chlapcu a muzu v Cine roste hodne...Taky problem pro pozdejsi doby.
Slavna Hlaska Leninova,ze kapitalisti radi prodaji provaz bolsevikovi na sve poveseni se zde trochu komplikuje , kdyz taky Bolsevici z Ciny, na oplatku dodavaji ty provazy /v podobe masivnich pujcek na jeste masivnejsi zbrojeni proti sobe/ a hodne jich/,na sve veseni . A necekane vod tech kapitalistu....
.Higledy, piggledy..Pripad se Zamotava...
Navazat na posledni prispevek se nabizi. Nemirne vyhrozovani nam vsem , nejak vyprovokovalo mou pozornost a zacalo si zadat o nejake zamysleni s pomoci take veci, informaci , ktere jini chytrejsi lide roztrousili kolem....
Kdyz tedy 8 mesicu bombardovali USA-NATO-EU , OSN Lybijske muslimy, nebyl to nahodou Udesny Pripad Islamofobie , prave od tech kteri hlava nehlava Agresivne bojuji proti Islamofobistum. Jedno slovo a jste v maleru, jakej ste jeste nevideli. V Syrii , Usaci populaci take hodne muslimskou masakrovali /plynovali ,na coz jsou jiz dukazy/a navic Islamsti teroriste masakrovali jine Islamske teroristy. Tohle nemuze bejt ani trochu Pravda.
Kdo je tady Islamofob at se hned prihlasi s tim co spachal. Sem este nepotkal nekoho , kdy by aspon slap muslimovi na nohu..V Afg. to samy. V Jemenu uplne jasnacka..Ukazuje se ,ze to vsechno zhorsil president teroristu Islamskych Obama a potom taky jeste trochu Americkej..Aby se to zamaskovalo prisla vhod medajle a taky hlavne "Chyceni Usamy" !!!, aby chycenyho nikdo nepoznal..
.A v zapeti hned byl ztracenej tak , aby se nedal ani Vylovit...
Ani usvedcit ,ze to byl von. Jestli to byl von??...Nechte si vo tom zdat...
Maglajz a Juchle Chuchle...Du pryc vod toho...

365939

20.8.2018 10:59

Zelené papieriky

omar 147.?.?.?

https://www.hlavnespravy.sk/spencerova-saudi-sa-vysmievaju-svetu-maju/1493772

365923

20.8.2018 14:33

Vůbec bych to neviděl černě ...

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 82.?.?.?

1. Zrušení prodeje am. a evr. letadel – dobrá zpráva.
2. Útok na Turecko – dobrá zpráva.
3. Útok na Írán – dobrá zpráva.
Jsou nějaké špatné zprávy? Jedna by byla: saudozmrdi útočí na Jemen. Ale celkově i to, s pomocí Páně, může být dobrá zpráva, pokud Jemen s pomocí Páně, Ruska a Íránu odolá.
A navíc, Rusko obsadilo zónu tzv. OSN na Golanech.
Takže proč naříkat?
Jeví se mi to velmi dobře: Trump se odevzdal do vůle zločinců a blbů zv. neokons (mimochodem, je fantastické, že se tito anarchozmrdi nazývají konservativci) a tím to jde s celým Západem do pr... Trump to samozřejmě ví, proč by to nedělal?
Horší to vidím tady s černými hubami a s potrhlou industrializací. Obojí je likvidační. To první řešit ovšem celkem snadno lze, takovoá huba bude poznat vždycky na rozdíl od Sudeťáků (a i ti jsou fuč), podobně gejprajďáci, to druhé je horší. Urbanizaci nevyřešil ani Izrael, vody i tam ubývá, pouště přibývá a zavlažují kapénkově. Byl jsem tam, voda už před 20 lety na příděl. Teď je to ještě horší. A stejná urbanizace je i u nás. Bez zastávky od asi r. 55. Rozorat a zatravnit dálnice, to se ještě nikomu nepodařilo. Ale i k tomu dojde, a čím pozděj, tím víc to bude bolet. Atp. Nejsem Zelenej, křeček na trase dálnice mi nevadí ani nějakej chcíplej pes, nebo medvěd v zoo.

365926

20.8.2018 15:22

RE: Vůbec bych to neviděl černě ...

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 109.?.?.?

Reakce na 365926

++++++++

365928

20.8.2018 22:09

100. výročí americké intervence na ruském Dálném východě

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 2a00:x:x:x:x:x

Ruská diplomatická mise ve Washingtonu zveřejnila příspěvek na své Facebook stránce, která vyprávěla o sté výročí americké intervence na ruském Dálném východě. Zpráva je doprovázena hashtagami #MyPhones a # NeverNoShould.
Velvyslanectví připomíná, jak vojska dohody uzavřely v občanské válce v Rusku, rozdělily zemi na zóny zájmu. Pod záminkou podpory Bílého hnutí bylo v zahraničí vyvezeno velké množství hodnot a přírodních zdrojů. Spolu s Američany expeditionary síly zahrnovaly Kanaďany, Italové a Angličany. "Běločeši" se také vyznamenali.

365934

21.8.2018 6:13

Tak v soutezi o nejhorsiho Islamofoba my,

favela 103.?.?.?

Reakce na 365934

bidne a ostudne zaostavame.. Jo. Napriklad v Darfuru se davy arabskych islamskych fanatiku pustily do davu africkych islamskych fanatiku a strasne je zmasakrovali. Soutez je nelitostna. I za panovani sejka Obamy.
Co se tyce multi-KOLTY,TOBLERONCE, KOREKTNOSTI vseho druhu DIVERSITY/mnohotvarnosti asi./, panuji dohady. Voni nemaj jasno a my si to vodneseme. Jako vzdycky ze ,pane Havlicek. Akorat zase tady je nenavist proti vsem muzum I malym klukum od narozeni a tady je nenavist, diskriminace a rasismus velmi popularni a Podporovanej vsema...Jedna vyvolena Steinem , feministka prohlasila. Pro moderni zenu je dulezitejsi kolo , nez chlap. A vsude se to casto a slavne opakovalo...Pak ale , se v Kanade napr. vplizil jisti Lepin do jedne universitni ucebny ozbrojen a rozkazal muzskym studentum /asi jedna tretina/ vypadnout z ucebny a zeny, okolo 20, bez milosti vsechny zmasakroval. Protoze Lepin byl Islamsky fanaticky teroista z Alziru /prave jeden z tech tak strasne vitanych na zapade,feministkami , jako merkel,/ , nejhorsiho druhu, zacal velkej jekot ,ze muzi pod namirenym samopalem odesli a nebranili a nechranili ty ROVNOCENNE A ROVNOPRAVNE zeny. Muzi jsou dlouho v defensive a vi o trestech , ktere na ne cihaji I za jedno slovo. Dale velka vetsina zen studentek nebyla obvinena ani trochu, ze se ony prave nebranili...Jedna dve by to asi dostaly , ale ostatni by zarucene vyvazly . Ze by Stockhol Syndrom ? Kdyz uz Svedsko neni vubec Svedsko...Ani zminka o kolech, potom.
Tady se vnucuje myslenka , ze nejhorsi nepratele vsech zen a vubec lidstva a cele civilizace jsou prave Feministky !!
Na zakladne vojenske Fort Hood, byl rychle povysen na majora Hasan, byl psychologem, pac uplne tupej. Mimo to po leta siril vsude antiamerickou a belosskou propaganda. Vsichni to vedeli a tak nebylo mozne o tom zpravit veleni armady. Mel styky s jistym Avlakim/jeden z tech nejhorsich a zavilych vrahu/,s tim ze nejlepsi trest pro Americany je varici olej do krku nalejt.
Nacez to vedlo logicky k tomu, postrilel 12 lidi a jedno nenarozene dite. Vic jich kolem nebylo nastesti..
Vylez vrchni velitel Pentagonu a prohlasil: Ze kdyby byl Hasan odstranen, zvitezili by nepratele Diversifikaci atd. Media psaly podobne. Je asi ted hodne lidi , ktery by chteli , aby dalsi Hasan strilel taky v Pentagonu.. Feministka antiamericanka , OBamova treba neslozila zkousky do elitni university v Princentonu. Ale byla prijata.A vystudovala. Dizertacni prace jeji byla o tom , jak ji na te universite strasne rasisti ublizovali...Higledy, tezko uverit. Potom dostala misto v nemocnici jako organizator diversifikace. Plat 340 tisic dolaru rocne. Kolik by za to bylo uzitecnejch doktoru. Kdyz se stala presidentovou , jeji misto zustalo neobsazeno. Asi dost usetrili...Obama zase byl community organizator to ho kvalifikovalo k rizeni nejmocnejsiho statu na svete...Nekdy lidi mavali bananma, kdyz toho bylo prilis..

365941

26.8.2018 10:27

Jak by řekli musulmani:

R.E. 46.?.?.?

"psovi psí smrt!!" Dnes jsem zcela vyjímečně posnídal šampáňo, čekal jsem to, ale ne tak rychle...ano přátelé, John McCain, jedna z nejhorších sviní, vyskytujících se na naší krásné planetě, to právě zabalil...Jen dodávám slovy Václava Klause: "víc takových kožených !!!"[velký smích]

366106

26.8.2018 14:53

Letadla pro Irán budou

Dorn 85.?.?.?

Malé upřesnění: Suchoj Superjet 100 se v Rusku sériově vyrábí a dodáno už bylo více než 50 kusů, něco do Jižní Ameriky, zbytek domácím společnostem. Je to letadlo pro max. 100 cestujících. O dost větší je civilní letadlo, vyvíjené na Sibiři, tuším v Irkutsku. 2 jeho prototypy procházejí zkouškami, potřebnými pro homologizaci, nový motor je namontován na letadle typu IL 76 jako jeden ze čtyř a zkouší se. Dosavadní výsledky představují dobrou šanci vyrábět a prodávat toto letadlo pro cca 160 cestujících od roku 2020. Původně mělo mít dvě varianty: buď s ruskými nebo americko-britskými W-P motory. Ta druhá zřejmě odpadá a tak jako tak byla určena spíš na export. No a Irán se myslím rád spokojí s ruskou verzí.

366113

Příspěvků: 9

20.08. 10:55 omar  Naozaj?
21.08. 05:39 Favela  Taky slysite za tim povykem , to bezbrehe
20.08. 10:59 omar  Zelené papieriky
20.08. 14:33  Vůbec bych to neviděl černě ...
20.08. 15:22  RE: Vůbec bych to neviděl černě ...
20.08. 22:09  100. výročí americké intervence na ruském Dálném východě
21.08. 06:13 favela  Tak v soutezi o nejhorsiho Islamofoba my,
26.08. 10:27 R.E.  Jak by řekli musulmani:
26.08. 14:53 Dorn  Letadla pro Irán budou

Vybrat pouze nové | Odznačit

Káva pro Zvědavce

55

Být v obraze něco stojí.
Připojte se k ostatním a staňte se
také sponzorem Zvědavce, stačí
částka v hodnotě jedné kávy měsíčně.

Za měsíc leden přispělo 89 čtenářů částkou 19 409 korun, což je 55 % měsíčních nákladů provozu Zvědavce.

Bankovní spojení: 2000368066/2010

IBAN: CZ4720100000002000368066
Ze Slovenska 2000368066/8330
IBAN: SK5883300000002000368066
BIC/SWIFT: FIOBCZPPXXX

[PayPal]

Bitcoin:
12vZg7LszAecMsq3wRW4pNpoUAgGZB8aS5

Další možnosti platby ›

Ve zkratce

Pane Volný, to bylo hloupé21.01.21 17:14 Česká republika 16

Slovenský lekár objednal pre svojich covidových pacientov Ivermectin. Colníci mu zásielku zabavili20.01.21 19:05 Slovensko 2

Na Seznamu se rozmáhá cenzura jako rakovina20.01.21 08:06 Česká republika 7

Sbohem, Kalousku. A zavři za sebou z druhé strany19.01.21 19:17 Česká republika 8

Chcete, aby skončil Lockdown? 26. ledna máte reálnou možnost to změnit19.01.21 10:14 Česká republika 3

Helena Duke poté, co udala vlastní rodinu, žebrá o peníze18.01.21 14:28 USA 3

Satanisté a jejich poskoci mají Vánoce17.01.21 23:15 Česká republika 3

V Norsku po aplikace vakcíny zemřelo 23 lidí a Blatný by chtěl očkovat15.01.21 20:37 Norsko 3

Humorem proti totalitě15.01.21 18:55 Česká republika 1

Fanatismus a nesmiřitelnost – aneb stane se Helena Duke legendou?15.01.21 16:52 USA 1

V protestu před Kapitolem 6. ledna sehráli roli „agenti provokatéři“ – Interview s Michaelem Yonem14.01.21 11:38 USA 2

Luboš Xaver do Českého rozhlasu patří!13.01.21 22:50 Česká republika 1

Zemanovi už doopravdy hrabe, mrzí ho ukončení okupace Afghánistánu13.01.21 18:25 Česká republika 2

Obnovitelná energie mohla způsobit totální výpadek rozvodné sítě13.01.21 09:36 Rakousko 14

Smlouvy s výrobci vakcín jsou tajné, nemohou je vidět ani europoslanci12.01.21 19:03 Evropská unie 3

Probuďte se: Uzamčení jsou navržena tak, aby vydržela navždy12.01.21 16:01 Neurčeno 4

Současné prodlužování nouzového stavu je porušením mnoha zákonů12.01.21 11:46 Česká republika 0

Velký reset, krátký distopický film s čs titulky11.01.21 23:11 Neurčeno 0

Síť Parler přestala existovat11.01.21 19:03 USA 5

Policisté v Německu protestují proti povinnému očkování proti COVID-1911.01.21 16:39 Německo 4

Měnové kurzy

USD
21,45 Kč
Euro
26,12 Kč
Libra
29,35 Kč
Kanadský dolar
16,87 Kč
Australský dolar
16,58 Kč
Švýcarský frank
24,23 Kč
100 japonských jenů
20,67 Kč
Čínský juan
3,31 Kč
Polský zloty
5,76 Kč
100 maď. forintů
7,31 Kč
Ukrajinská hřivna
0,76 Kč
100 rublů
28,54 Kč
1 unce (31,1g) zlata
39 790,95 Kč
1 unce stříbra
546,63 Kč
Bitcoin
695 784,10 Kč

Poslední aktualizace: 22.1.2021 19:33 SEČ

Tuto stránku navštívilo 1 224