Diskuze k článku

Příliš teplý týden

Příspěvků 42

1.8.2018 1:09

Rozpálené kameny u řeky Svratky

Jarda z Brna 185.?.?.?

přitáhly dva cikány, jeden mlaďoch a druhej bez půlky zubů, dost starší. A hned, jak se daří, pohoda? Atd... Koupali se a řvali a mleli blbosti a potom narážky staršího na mladýho a šahal mu na ptáka a strkal ruku do slipů a řehtali se..
Potom mi začal starej hulit pod nos, naštěstí to na mne nešlo moc, docela foukalo. Z jejich řeči jsem rozpoznal že starší se o mladého stará a je mu jako otcem, protože ho vlastní rodiče ignorují. Nic proti nim nemám ale tady se ukazuje jak to spěje do pryč, za chvíli asi nebude heterák normou ale utiskovaný chudák a hovado.
Tak jsem začal balit lehátko a v tu chvíli se začali balit taky. Rozhodně je nepotřebuji zase potkat, ke konci mi ten starší tvrdil, že mne předevčírem poslal do pi.. na nádraží v Brně, kam ale nechodím, vlastním klíče od domu a auta a na nádraží nemám žádné vazby a na ty somr a teplíky taky nejsem zvědav.
To je mi ale spolek, čovek jde k vodě oddychnout si a přijdou tam entity teplejší než je počasí. Buhehe.

365523

5.8.2018 17:08

RE: Rozpálené kameny u řeky Svratky

r.m. 31.?.?.?

Reakce na 365523

balili s váma, protože bylo jasný, že už do vody nepůjdete a věci nenecháte bez dozoru [bliji]

365594

1.8.2018 5:32

Odpověď k článku

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 168.?.?.?

Dobrý den,pane Stworo.Uprimně s Vámi cítím.Dnešní doba je nechutně zvrácená.Vše co bylo (a má být stále) vizitkou staré kulturní Evropy,je již dnes odvrhováno.Místo překrásných obrazů jsou tu grafitti,místo civilizované hudby prskání do mikrofonu a místo tradiční rodiny, která je neodmyslitelnou součástí stejně tak jako základním kamenem národa je tu zvrácená sexuální orientace a recese pohlaví.A to že neziskové organizace chtějí plodit děti homosexuálům je nanejvýš zvrácené.Verejnosti by to mělo být tvrdě odvětvování.Bohužel zase bude dělat že to nevidí,stejně tak jako u jakékoli jiné rozvratné činnosti.Často přemýšlím kam to s námi vše spěje a jestli se tomu vůbec někdy učiní přítrž.PS: Ne nadarmo se říká: Nevědomím se lehce žije.Vědomost je pro člověka utrpením.

365524

1.8.2018 7:15

legalizace pedofilie, o nic jiného tady nejde

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 80.?.?.?

K čemu vlastně takový narcistní sebestředný homosexuál, který vidí jen sám sebe a zadky chlapů okolo, potřebuje dítě?
To jsem vážně nepochopil.

Jediné logické vysvětlení je v podstatě legalizace pedofilie. Kdy si dva registrovaní pedofilové vydávající se za sluníčkové homosexuály, nechají za 60 000 eur v břiše studentky vyrobit malého sexuálního otroka. Přesněji řečeno, že je někdo homosexuál ještě neznamená, že není zároveň pedofil.

Co se týče těch "pedofilních kněžích" kteří zneužívali děti, tak se velice zamlčuje známý fakt, že 60% zneužití se týkalo chlapců a šlo tedy o homosexuální pedofily.
A není to trochu zvláštní, že 4% homosexuální menšina spáchá 60% pedofilních deliktů, zatímco těch zbývajícíh 96% heterosexuálů spáchá jen 40% pedofilních deliktů?

365525

1.8.2018 8:39

Štatistiky k téme:

pozorovateľ 217.?.?.?

Reakce na 365525

• „Homosexuálové ve Spojeném království požadují, aby se děti učily o análním sexu už ve 4 letech.“
• 33% homosexuálů PŘIZNÁVÁ sex nezletilých a dospělých. (7)
• Existuje významná skupina homosexuálů, která má tisíce členů, známá jako North American Man and Boy Love Association (NAMBLA; tj. Severoamerická společnost pro lásku mužů a chlapců). Jedná se o homosexuální skupinu zneužívající děti, jejíž heslem je „SEX PŘED OSMÝM ROKEM, NEŽ JE POZDĚ.“ Tuto skupinu lze vidět, jak pochoduje na většině přehlídek homosexuálů v celých Spojených státech.“
• Homosexuálové se ve Spojených státech dopouštějí více než 33% všech ohlášených zneužití dětí, což při předpokladu, že homosexuálové tvoří 2% populace, znamená, že 1 z 20 homosexuálů je pachatelem zneužití dítěte, zatímco 1 prznitel dětí připadá na 490 heterosexuálů. (19)
• 73% všech homosexuálů má sex s chlapci mladšími 19 let. (9)
• Mnoho homosexuálů přiznává, že jsou pedofilové. (22)

http://euportal.cz/PrintArticle/6549-sokujici-stat...

- -
“Niektoré odborné štúdie naznačujú, že homosexuálne orientovaných pedofilov je približne 35%.[137]

Na západe existuje silnejúce hnutie za legalizáciu pedofílie, ktoré tvrdí, že sexuálne zneužívanie detí nie je škodlivé. Ako príklad môže slúžiť North American Man-Boy Love Association (NAMBLA), ktorá je registrovanou asociáciou pedofilov v Amerike. Jej zástupcovia sa pravidelne zúčastňujú na Gay Pride Parades (pochody homosexuálov).[139]

Americká psychiatrická asociácia (APA) diskutovala v r. 2003 už po druhý raz, či sa má pedofília a sadomasochizmus vyčiarknuť z oficiálneho zoznamu sexuálnych porúch. Medzinárodné združenie lesieb a homosexuálov – ILGA sa zasadzovalo za jeho vyškrtnutie i zo zoznamu diagnóz platných v Európe.

Holandská homosexuálna skupina COC sa na internete chváli znížením veku ochrany detí pred heterosexuálnym a homosexuálnym stykom na hranicu 12 rokov. V Rakúsku sa zas významný predstaviteľ hnutia homosexuálov Helmut Graupner zasadzuje za „právo detí na sexuálnu autonómiu“!

http://web.archive.org/web/20150116213315/http://z...

- -
Kuriozia na okraj témy. Kedysi ma v diskusii jeden homo-troll presviedčal, že pedofília nie je spojená s homosexualitou, pretože pedofilovi údajne na pohlaví obete nezáleží.

Čo môže byť do istej miery pravda, pretože niektoré texty naznačovali, že homosexuáli nemajú problém sexuálne zneužívať aj dievčatá. Taktiež je problém, že nie každý je iba homosexuál, niektorí sú bisexuáli. Nedá sa teda vylúčiť, že niektoré dievčatá, ktoré boli sexuálne zneužité, boli v skutočnosti zneužité bisexuálom a nie klasickým heterosexuálom.

Celkovo štatistiky naznačujú, že pravdepodobnosť výskytu pedofilného sklonu je u hsx 11-20x vyššia, než u heterosexuála.

365530

1.8.2018 16:00

RE: Štatistiky k téme:

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 84.?.?.?

Reakce na 365530

Už i to koho homosexuálové považují za atraktivního. Po 25. roku už homosexuál není považován za mladého a jeho šance najít si atraktivního partnera strmě klesají. Největší bitvy probíhají o náctileté kluky.

Zatímco pro heterosexuála je ženská v 25ti superatraktivní a zachovalé 35cátnice krev a mlíko mají pořád dost partnerů. Pro velkou část chlapů jsou 25leté pořád ještě hubeňouři co nemají pořádnou ženskou postavu.

Tak tady vidíte jak to homosexuálové mají posunuté směrem dolů.

365533

1.8.2018 7:17

HNUS

Boris 62.?.?.?

Ani som to nedočital, musel by som ísť vracať

365526

1.8.2018 8:16

Od gay pochodov ku gay totalite

pozorovateľ 217.?.?.?

Skopírujem to sem celé:
- - -
Od gay pochodov ku gay totalite

Gay pochody sú prvý krok v univerzálnej schéme, ktorý aplikujú homosexuáli po celom svete. Je to štandardizovaný postup a ani sa nenamáhajú ho prispôsobovať jednotlivým kultúram.

1. prvý krokom je usporiadanie prvého provokatívneho gay pochodu. Rátajú s tým, že prvé 1-2 roky bude pochod zakázaný a následne pri prvom úspešnom pochode sa stretnú so silne negatívnymi reakciami. Na základe týchto vyprovokovaných negatívnych reakcií sa následne označia za utláčaných a prenasledovaných a začnú žiadať zákony na svoju ochranu.

2. druhým krokom je prijatie anti-diskriminačných zákonov, ktoré chránia homo-lobby pred akoukoľvek kritikou druhej strany. To im uľahčí viesť ďalšiu kampaň, pretože už nebudú musieť riešiť argumentáciu protistrany.

3. tretím krokom je požadovanie registrovaných partnerstiev, údajne za účelom zjednodušenia istých právnych komplikácií spolužitia. Štandardizované argumenty sú otázka dedenia a otázka informovania o zdravotnom stave partnera.

4. ďalším krokom po schválení RP je požadovanie plnohodnotného homosexuálneho manželstva.

5. Keď sa schvália homomanželstvá, začnú homosexuáli požadovať nárok na adopcie detí. Najprv budú žiadať osvojenie dieťaťa partnera, keď s tým uspejú, začnú žiadať adopcie detí z detských domovov. Samozrejme s antidiskriminačnými kvótami, aby sa nestávalo, že deti budú dávané prioritne normálnym párom. Pokiaľ neuspejú parlamentnou cestou, obrátia sa pomocou antidiskriminačných žalôb na súdy.

6. Keď sú schválené homoadopcie, začnú žiadať nárok na umelé oplodnenie a náhradné materstvo. Ak im to povolia, v ďalšom kroku budú žiadať hradenie týchto úkonov zo zdravotného poistenia.

7. Okrem umeleho oplodnenia a náhradného materstva vysoký dopyt po adoptovateĺných deťoch vytvorí biznis s adopciami, ktorý začne využívať praktiky juvenilnej justície na odoberanie detí normálnym rodičom aby mohli byť dané na adopciu homosexuálom.

8. Pomedzi tieto kroky sa paralelne pretlačí do škôl sexuálna a homosexuána výchova, aby sa deti vyučovali “tolerancii” k sexuálnym menšinám. Zároveň sa bude tlačiť na čoraz nižší vek výučby sexuálnej výchovy – od základných škôl až po škôlky.

9. Keď bude dostatočne presadená sexuálna výchova, otvoria debatu o znížení veku pre legálny sexuálny styk. 40% homosexuálov sú zároveň pedofilovia a po povolení adopcií sa budú intenzívne snažiť legalizovať sex s deťmi.

10. Popri tom sa budú ďalej stupňovať antidiskriminačné zákony a všetkých kritikov homo-lobby budú najprv vyhadzovať zo školy, z práce, pokutovať a neskôr zatvárať natvrdo do väzenia alebo trestať odobratím detí.

Objavujú sa dokonca snahy klasifikovať “homofóbiu” ako psychiatrickú poruchu, čo by v budúcnosti umožnilo homo-hnutiu zatvárať svojich kritikov na psychiatr...Automaticky kráceno

365527

1.8.2018 8:17

RE: pokračovanie

pozorovateľ 217.?.?.?

Reakce na 365527

psychiatriu. Bez súdu, bez advokáta, bez možnosti odvolania…

Toľko som zatiaľ vysledoval z diania v zahraničí. Nedá sa vylúčiť, že táto schéma má ešte ďalšie kroky, o ktorých zatiaľ nič ani netušíme…

Trochu k taktike gay pochodov

Homosexuáli prezentujú gay pride pochody ako formu demonštrácie za svoje práva. Ďalší to prezentujú ako bežnú karnevalovú párty pre 4% komunitu. Lenže…

– ak by sa jednalo o demonštráciu za práva, človek predpokladal, že sa sústredia niekde na veľkom námestí alebo pred parlamentom, slušne oblečení a s transparentami s heslami požiadaviek. V skutočnosti ale žiadne bannery na gay pochodoch nevidieť, akurát všetci mávajú dúhovými vlajkami a robia čo najväčší rámus.

– ak by sa jednalo o súkromný gay festival, tak by dávalo logiku rezervovať si nejakú lúku za mestom a tam sa vybúriť. Namiesto toho pochodujú krížom krážom cez centrum mesta, blokujú tým dopravu a používajú hlasnú hudbu, aby ich ani náhodou niekto neprehliadol.

Takže nemôžem si pomôcť, ale tie ich pochody “hrdosti” pôsobia vyslovene ako cielená provokácia. V štýle predviesť sa “aha, tu sme a môžeme si to dovoliť”.

Ale má to aj ďalšie aspekty.

Účastníci Gay pochodov sú v drvivej väčšine cudzinci, profesionáli demonštranti, ktorí sa presúvajú z jedného mesta do druhého. Všimli ste si, že nikdy sa nekonalo viacero gay pochodov naraz? Títo profesionálni demonštranti rozoštvávajú náladu v krajinách, ktoré boli dovtedy k miestnym homosexuálom tolerantné.

Ďalšia úloha gay pochodov je ešte zlovestnejšia. Okrem samotných pochodov sa totiž v danej dobe konajú aj akési “workshopy”, akési školenia. Organizátori využívajú fakt, že na ich gay pochode sa stretnú homoaktivisti z viacerých krajín, vrátane začínajúcich domácich homo-revolucionárov. A na týchto workshopoch sú podrobne zaškolení do stratégie homohnutia – vysvetľujú im, aké argumenty používať pri trolovaní v diskusiách, rozdávajú im kontakty na organizačné alebo finančné centrály, zostavujú organizačnú štruktúru hnutia v danej krajine, robia nábor dobrovoľníkov. Táto úloha gay pochodov je ešte nebezpečnejšia, než samotné provokácie v uliciach.

Okrem toho je samozrejme každý takýto gay pochod je využitý aj na rozšírenie pohlavných chorôb medzi miestnu komunitu. V ČR od čias povolenia prvého pražského pochodu výrazne poskočilo číslo výskytu HIV v krajine.

zdroj: https://diskuter.wordpress.com/2015/07/07/skutocne...

365528

1.8.2018 8:28

RE: pokračovanie

pozorovateľ 217.?.?.?

Reakce na 365528

Ako vznikli gay "pride" pochody:

Christopher Street Day - predchodca súčasných homosexuálnych pochodov. Odkazuje sa na udalosť, kedy sa homosexuáli pokúsili upáliť policajtov, ktorí robili raziu v homosexuálnom bare, kde bol realizovaný predaj drog a homosexuálna prostitúcia. Dnes je táto udalosť prezentovaná ako prvá vzbura homosexuálov proti policajnému útlaku.

http://afinabul.blog.cz/1507/homosexualni-podsveti...

Vysoká promiskuita u homosexuálov:

“V roku 1978 publikoval Kinseyho inštitút štúdiu vypracovanú Bellom a Weinbergom, ktorí skúmali veľmi početnú vzorku homosexuálne správanie praktizujúcich mužov žijúcich v pobrežnej časti San Francisco. Zistili, že:
– 43 % malo pohlavný styk s 500 a viac partnermi
– 28 % malo pohlavný styk s 1000 a viac partnermi
– 79 % odpovedali, že viac ako polovica ich sexuálnych partnerov boli cudzinci.”

zdroj: http://web.archive.org/web/20140127041958/http://w...

“1) Jedna z najrozsiahlejších štúdií homosexuálnych párov zistila, že iba 7 zo 156 párov si boli navzájom verný. Väčšina vzťahov trvala menej ako päť rokov. Páry, ktorých vzťah trval dlhšie, boli však sexuálne aktívne aj mimo tohto vzťahu. … (McWhirter, D. a Mattison, A. 1985. „The Male Couple: How Relationships Develop,“ (Upper Saddle River, NJ: Prentice Hall).

2) Partnerská nestabilita je prítomná aj v lesbických vzťahoch. Štúdia z roku 2010 v odbornom recenzovanom časopise ukázala, že lesbické vzťahy sú štatisticky menej stabilné ako heterosexuálne. (Schumm, W. 2010. „Comparative Relationship Stability of Lesbian Mother and Heterosexual Mother Families: A Review of Evidence,“ Marriage and Family Review 46: 499-509)

4) Správa z roku 2010 z dlhodobého národného výskumu v USA o lesbických rodinách uvádza, že 40% lesbických párov, ktoré počali dieťa pomocou umelého oplodnenia, sa rozišlo. (Gartrell, N. & Bos, H. 2010. „U.S. National Longitudinal Lesbian Family Study: Psychological Adjustment of 17-year-old Adolescents,“ Pediatrics, 126 (1): 28-36.)”

zdroj: http://www.lifenews.sk/content/%C5%A1%C3%BAdie-o-n...

Riziká homosexuálnych adopcií

Z obsahu

Vplyv homosexuálnej rodiny na vývoj detí

1.Prípadové štúdie
2.Medializované prípady
3.Zneužívanie detí v gay pároch
4.Rôzne postrehy

Rizikové faktory

1.Vysoká promiskuita u homosexuálov
2.Vysoký výskyt pohlavných a iných chorôb u homosexuálov
3.Nadpriemerný sklon k alkoholu a drogám
4.Vyššia miera výskytu duševných a mentálnych porúch
5.Výrazne kratší vek dožitia gayov a lesieb v porovnaní s heterosexuálmi žijúcimi v manželstve
6.Výrazne vyšší výskyt násilného správania u homosexuálov

https://diskuter.wordpress.com/2014/12/19/adopcie/

365529

1.8.2018 11:45

Cíl nadnárodního kapitálu.

gippius 213.?.?.?

Je potřeba si uvědomit, že toto je jen střípek z celkové strategie nadnárodního kapitálu: co nejvíce zatomizovat společnost, rozdrobit ji, eliminovat, zbavit ji významu, zbavit ji faktické existence. Nepřítelem nadnárodního kapitálu je jakákoli kolektivní existence. Člověk bez rodiny, vztahu, identity, příslušník menšiny pak neznamená proti tyranii kapitálu vůbec nic. Jediná cesta, jak se této hydře postavit je budování vztahů, rodiny, obcí, koexistence, vzájemnost, sociálnost. Protože jinak nemáme šanci. I tyhle menšinové ubožáky by ten hrozný drak, reprezentující nicotu nakonec sežral. Oni nemají šanci být někdy vítězové, i když jsou teď za užitečné idioty.

365531

1.8.2018 14:35

RE: Cíl nadnárodního kapitálu.

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 84.?.?.?

Reakce na 365531

Moc pěkná úvaha, pane Gippie. Chybí jí maličkost. Sdělit nám, kdo stanovuje a prosazuje "STRATEGII NADNÁRODNÍHO KAPITÁLU"?

Pokusíte-li se na tuto mou otázku odpovědět, vynechte laskavě entity typu ONI, satan, GP, či velké špagetové monstrum. Chtělo by to jméno konkrétního člověka.

Předem děkuji za odpověď a přeji pěkný den. [smích]

365532

1.8.2018 17:01

RE: Cíl nadnárodního kapitálu.

pozorovateľ 217.?.?.?

Reakce na 365532

Tieto stratégie nikdy nevypracováva jediný človek. Vždy je to výsledok kompromisov medzi najbohatšími svetovými rodinami, v drvivej väčšine židovskými.

Niektoré staršie historické udalosti sa dali pripísať konkrétnym menám:
- napoleonské vojny: rodina Rothschild
- veľká francúzska revolúcia: rodina Rotschild a nimi platení poskokovia typu Adam Weishaupt (zakladateľ bavorských Iluminátov)
- prvá svetová vojna: Rothschild, Warburg, DuPont, Astor, Schiff, Morgan
- bolševická revolúcia: viacmenej totožné mená, hlavne Warburg a Rothschild
- druhá svetová vojna: Rothschild, Rockefeller, DuPonte, J.P.Morgan, Warburg, Bush

Najčastejšie sa spomínajú v modernej dobe tieto mená:

Rothshild, Warburg, Rockefeller, DuPont, Russel, Onassis, Bundy, Freeman, Kennedy, Collins, Astor, Li. Ďalšie významné rodiny, ktoré s iluminátskou elitou úzko spolupracujú: Vanderbilt, Bauer, Whitney, Duke, Oppenheim, Grey, Sinclair, Schiff, Solvay, Oppenheimer, Sassoon, Wheeler, Todd, Clinton, Taft, Goldschmidt, Wallenberg, Guggenheim, Bush, Van Duyn a mnoho ďalších.

Ďalšie mená tu: Vložený obrázek
plné rozlíšenie: https://diskuter.files.wordpress.com/2017/05/pyram...

Dlhý menný zoznam Výboru 300 je tu: http://veksvetla.cz/kdo-jsou-clenove-vladnouciho-v...

Ďalšie info tu: Pyramída hierarchie svetovej moci. Stručný prehľad pre začiatočníkov
https://diskuter.wordpress.com/2017/05/11/pyramida...

Do zložitej hierarchie svetovej vlády patria tiež rôzne konferencie, kde sa pripravuje kompromisná stratégia na ďalšie roky: Bilderberg, Výbor 300, Rímsky klub, G7, G20, slobodomurárske lóže, B'nai B'rith a hromada iných...

OSN funguje ako základ výkonnej zložky, ktorá má realizovať do praxe rozhodnutia dohodnuté na neverejných stretnutiach globalistických elít. Podobnú rolu má tiež Európska komisia riadiaca región EU.

Ohľadom toho, kto sú a ako fungujú tzv. "oni" (alias "medzinárodné financie" alias hýbatelia dejín) píšu Rakovského protokoly:
https://diskuter.wordpress.com/2018/04/24/rakovske...

365534

2.8.2018 18:24

RE: Cíl nadnárodního kapitálu.

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 84.?.?.?

Reakce na 365534

Díky za odpověď, pane Pozorovateli. Je však z kategorie, nazývané "politická negramotnost". Je mi líto.

Proč? Protože omílá politický blud. Jaký? Vládnout (ovládat, řídit, velet, panovat, ...) nedokáže za žádných okolností žádná SKUPINA LIDÍ. Rozhodovací pravomoc a s ní spojená odpovědnost je totiž nedělitelná. Proto mi nedokážete uvést ani žádný příklad významné dějinné události, kterou řídila skupina lidí. Od starého Egypta, přes Antiku, středověk až dodnes má každá významnější událost svého jediného, všem známého vůdce (krále, velitele, náčelníka, diktátora, ...). A tato vůdčí osobnost je zároveň také hlavním autorem cíle, jehož má být dosaženo.

Tvrzení, že
> Tieto stratégie nikdy nevypracováva jediný človek. Vždy je to výsledok kompromisov ...
je nesmysl. Evoluce nás lidi totiž nutí mezi sebou soutěžit. O zdroje, sexuální partnery, moc, ... Jaký kompromis byste navrhl pro případ, kdy dva Vámi jmenovaní pánové budou současně usilovat třeba o přízeň krásné Angeliny Jolie? To by mě docela zajímalo. [mrknutí jedním okem]

Přeji pěkný den a nic ve zlém.

365554

2.8.2018 19:41

RE: Cíl nadnárodního kapitálu.

F&T 212.?.?.?

Reakce na 365554

Jenže oni na to mají nepřímé mechanismy. Oni přímo nerozhodují.
Ale třeba najdou užitečného idiota jako kaprála Hitlera, sazponzorují ho a on už udělá špinavou práci sám.

Vy naprosto nechápete nepřímé řízení. Třeba v jiném oboru ve vědě některé směry zkoumání grant nedostanou a jiné ano. Podle nějakého klíče.

Pokud vidíte jen toho krále, tak vidíte málo. I ve středověku byli králové zavázáni třeba římskokatolické církvi a nemohli se z jejího vlivu vymanit. Samozřejmě existují výjimky jako husitství, ale to nemělo dlouhodobou šanci. A to proto, že husité neměli strategii v délce trvání na staletí. Takže před globální vládou neměli šanci.

No a u nás vítězí pragmatik Babiš. Ten má máslo na hlavě a právě proto zůstává věrný svým nadřízeným.

365555

4.8.2018 15:31

RE: Cíl nadnárodního kapitálu.

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 84.?.?.?

Reakce na 365555

> sazponzorují ho a on už udělá špinavou práci sám

Neudělá. Aniž by někdo stanovil cíle, kterých má být dosaženo. Pro příklad pohleďme třeba na Kaddáfího. Tento pologramotný Arab měl k dispozici obrovské zdroje z výnosů prodeje libyjské ropy. Řádově stovky miliard dolarů. Co za svůj život dokázal? Co po něm zbylo? NIC. Proč? Protože cíle, které si stanovil on sám, byly totálně k ničemu. Nebo vy snad znáte někde na světě fungující tisícikilometrový tlakový vodovod, poskládaný ze sedmimetrových betonových!?! trubek? Cha, cha.

Povšimněte si, pane F&T, pod jakým titulkem diskutujeme. CÍL NADNÁRODNÍHO KAPITÁLU. Nestanovíte-li cíl a nepřesvědčíte-li o jeho užitečnosti velkou skupinu lidí, nedosáhnete naprosto ničeho. A to jak přímými, tak nepřímými metodami řízení. Bez vůdčí myšlenky to prostě nejde. Je mi líto.

Přeji chladnější dny všem.

365578

5.8.2018 9:41

RE: Cíl nadnárodního kapitálu.

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 2001:x:x:x:x:x

Reakce na 365578

Zbyl industriál humanitárních bombarďáků a perspektiva eu téhož s výkladní skříní ukr + nato.
https://tadesco.cz/rada-katastrofa-ukrajina/
https://www.youtube.com/watch?v=52zIso8OEuQ

A s tahouny unie francií a německem myslíte na co?
https://ceobag.wordpress.com/2014/02/07/14-africky...
To jako představitelka tureckých voličů a radikálnějších potomků vám konečně zavede západní hodnoty nebo jak?
https://www.youtube.com/watch?v=Jl5CuCmePBw

365584

5.8.2018 13:03

RE: Cíl nadnárodního kapitálu.

R.E. 46.?.?.?

Reakce na 365584

Ano, dobré odkazy a lze jen komentovat továryšče Rabinoviče (jak poetické ruské/ukrajinské/slovanské příjmení, které okamžitě vyvolává emoce...), že pláče na špatném hrobě...
Kdyby nebylo židy rabované Afriky a jimi zbídačeného obyvatelstva ve všech koutech světa, z čeho by on a jeho kámoši žili, kdo by místo nich držel např. 95% světového trhu s "krvavými diamanty", kvůli kterým padají i celé režimy v Africe a umírají miliony Afričanů a z čeho by žila ta Perchta z Fuckingameského paláce se svojí famílií stále se množících dementů v přepychu, kdyby firma Shell nerabovala ropná pole Nigerie a netrávila deltu řeky Niger a koho nadrženého, hladového a plného svrabu a neštovic by nám sem Soros lifroval tím humanitárním mutlikulti pendl-expresem, aby ukojil Kalergiho pohrobků a pan-Evropanů a jeblých feministek zvrhlého chtíče...?
Ať se jde vysrat oni všichni, kteří "řád tohoto světa" adorují a trpí, kde nevládne nikdo jiný a taky za to vše nese zodpovědnost, kdo tvrdí, že "je mu jedno kdo tu vládne, jemu stačí jen když může vydávat peníze..." tady je zakopaný pes a pokud to lidi a lidstvo nepochopí a nezmění, čeká je to samé, co ty Afričani snáší už hodně dlouho... čeká je jen utrpení a na konci potupná smrt...

Mají to ti fešáci s kupírovanou oháňkou vše pevně v rukou a systémem "hodný a zlý policajt", kterého jsou právě oni možná ne autory, ale rozhodně těmi nejmistrnějšími uživateli, jim umožňuje vytvářet, problémy standartní situace a okamžitě je řešit již dávno předpřipravenými a osvědčenými řešeními, jejichž výsledkem je dluh, ze kterého vznikne nesplatitelný dluh a to je ta nádhera o kterou jde a to ať se jedná o jedince, nebo o celé státy..
To vše má jediné řešení a to vybít, jako mixomatózní králíky ty hajzly, co nejsou ani ve forbesovském seznamu nejbohatších lidí této planety, protože jsou až příliš bohatí na to, aby se to o nich psalo...

365589

5.8.2018 10:36

RE: Cíl nadnárodního kapitálu.

maršal Žukov 87.?.?.?

Reakce na 365555

A tú katolícku cirkev má teraz pod palcom kto?? Načo bol dobrý 2. Vatikánsky koncil?
Hitler bol ich užitočný idiot? Táto židovská zavádzajúca teória je už konečne stále viac mysliacim na smiech. Na druhej strane - bohužiaľ - žerie ju stále viac neinformovaných a neschopných samostatného myslenia

365586

1.8.2018 20:12

RE: Cíl nadnárodního kapitálu.

gippius 213.?.?.?

Reakce na 365532

Jaký konkrétní člověk? Možná konkrétní lidé, kteří mají obrovskou moc a stejně jako my dobře vědí, že lidí přibývá a zdrojů ubývá a holt se všichni nemůžou mít po hmotné stránce tak dobře jako oni. Proto chtějí usadit lidstvo do patřičných mezí. S hnědou masou se lépe manipuluje, nebo spíš se hnědá masa lépe nechá sama sobě. A původní Evropa ať pomalu vymizí. Furt chce nějaké práva a volit a odvolávat a spolurozhodovat. Co s ní?

365537

1.8.2018 22:11

RE: Cíl nadnárodního kapitálu.

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 90.?.?.?

Reakce na 365532

Příteli, pokud chcete jméno konkrétního člověka, tak jste, s prominutím, naivní a hloupý. Člověka, který má možnost ovládat "Svět", nikdo z nás nemá šanci poznat, to snad chápete. A i kdyby se zde objevila nějaká jména, tak jak si je ověříte?? To nejde.
Čili vaše otázka byla opravdu velice naivní a hloupá..

365540

2.8.2018 11:11

= RE: Cíl nadnárodního kapitálu.

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 89.?.?.?

Reakce na 365540

Jednoho člověka, který má již leta možnost ovládat Svět je profesor Klaus, min 35 x honoris, tedy spíše mulithonoris causa. Sedím tu v knihkupectví pod větrákem, a nahlížím do jeho knihy která prezentuje teorii o tom, že globální oteplování neexistuje, a nedovedu spoehlivě rozhodnout, zda autor knihy je jen Idiot a nebo Blázen. Pokud mají tito lidé možnost, leta rozhodovat třeba o státních financích, a nebo dávat ammestie miliardářským zlodějům, pak Bůh s námi, a Globálního prediktora není třeba v tomto případě hledat nikde daleko...

[velký smích]

365546

2.8.2018 15:36

RE: = RE: Cíl nadnárodního kapitálu.

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 108.?.?.?

Reakce na 365546

Asi jste nahlizel velmi letmo. Mozna by bylo dobry si to precist. Jenom v kostce Klaus se v tehle knize zabyva zda se klima dlouhodobe meni. Vikingove asi nepojmenovali nejvetsi ostrov sveta Greenland jenom tak pro srandu kralikum. Mauderovo minimum atd. vypada to ze klima souvisi s aktivitou slunce, pocet skvrn je jistym vyjadrenim dynamiky magnetickeho pole nasi hvezdy, slunecni vitr ovlivnuje jako vnejsi vliv geomagnetismus. A ten ma nepochybne vliv na proudeni v elektricky aktivni hmote v plasti i jadre Zeme a to ovlivnuje vzorce pocasi na planete. Co si budem zemsky ocean proti tekutemu magmatu co se objemu a hmoty tyce jako kdyz flusne do rybnika. O atmosfere ani v tomto prirovnani nemluvit. Pokud jde o sklenikovy efekt, tak vodni para je 800 krat efektivnejsi nez CO2. Zdaleka nejvetsi zdroj vodni pary na planete jsou sopecne vybuchy. Schvalne kolik myslite, ze plynu slo do atmosfery pri vylevu dekanske plosiny 500 000 km2. A vida planeta Zeme se nestala neobyvatelnou Venusi, jako ekofanatici strasi.

Tyhle detaily Klaus neresi mu staci, ze klima se meni i za poslednich 2000 let ve zname historii. Za druhe pokud se meni klima planety, tak co si s tim jaksi lidstvo muze delat. Jsou lidi kteri veri, ze poruci vetru desti. Evidentne ja s Klausem k nim nepatrime. Neznamena to ignoranstvi k ochrane prirody, proste si clovek musi uvedomit limity mozneho a nemozneho. Za treti Klaus jako ekonom rozebira zda stoji za to vydat obrovske ekonomicke prostredky na boj s procesy, ktere stejne nejsme schopni efektivne ovlivnit anebo zda radeji tyto realne ekonomicke kapacity mame pouzit na reseni zivota lidi pro nez bude mit otepleni negativni dopad. Treba prestehovani z pristavnich mest, pokud to bude nutne. Jedna se o dynamicke procesy, takze kdyz roztaje nejaky led, ktery by staticky zvysil hladinu oceanu o 8 mm, pak tady je otazka jakym zpusobem zvyseni teploty o vlivni odpar z mnohem vetsi plochy oceanu a o kolik by se staticky snizila jeho hladina.

Ale pripustme, ze dojde k zatopeni casti pobrezi, ponevadz jsou geologicka fakta, ze usazeniny delt velkych rek jako Amazonka, Kongo... jsou nekolik desitek km pod hladinou oceanu. Pak je treba ptat se jak bude vypadat atmosfera a klima. Momentalne je na planete dost suche klima, protoze tretina rozlohy jsou pouste, takze zvlhci a zahusti vetsi odpar atmosferu. Jeste pred deseti tisici lety zila megafauna na zemi, krome zradla potrebuje telo dostatek kysliku. Problem neni jenom obsah v atmosfere, ale tlak vzduchu. Nad 6000 m maji plice jako pumpa na vzduch proste problem natahnout dostetcne mnozstvi do tela. Meni se klima meni se atmosfera, geomagneticke pole, flora i fauna..., to ze teorie evoluce na to nutne potrebuje milionove pozvolne casove useky, to je na jinou debatu.

365549

3.8.2018 16:21

Vy fakt nemáte nic užitečnějšího na práci, než číst Klausovo výpotky.

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 80.?.?.?

Reakce na 365549

U koho se vyučil ten génius klimatologie. Pokud bych se chtěl u něj něčemu přiučit, tak jedině ve věcech v nichž prokázal praktické výsledky. Třeba jak ukrást nepozorovaně před kamerou pero. Nebo veřejně za potlesku rozkrást celý stát, tedy zprivatizovat. Či jak vyřadit i to ubohé soudnictví z provozu, aby velcí zloději měli konečně klid.
Žádné prostředky nejsou dost velké, k udržení obyvatelnosti planety pro lidi. To ovšem není téma do diskuse s veksláky, kteří ani netuší, že iniciátorem katastrofy může být jen vánek křídel motýla.

tak se vlastně podařilo udělat z toho nejpotřebnějšího ministerstva, prodejnu odpustků a kdo tomu ministerstvu rozumí nejvíce, no přece vrchní vekslák a jeho kamarádi...

365568

3.8.2018 18:02

RE: = RE: Cíl nadnárodního kapitálu.

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 89.?.?.?

Reakce na 365549

Vysvětlil jste mi to krásně, vědecky. Každý společenský systém, který nabízí vzdělání všem, a přísně neselektuje, koho naučit číst a psát a koho ne, nakonec zahyne svou vlastní vinou. Pokud má idiot skutečně kvalifikovaně škodit, musí získat vzdělání, které mu poskytne rozhled, a funkci, aby mohl škodit odshora, jinak to nemá cenu. Pokud se tento princip použije ve vojenské oblasti je zřejmé, že proti takovému idiotovi jako třeba prof. V.K min 35 x honoris, tedy spíše multihonoris causa , jsou jaderné zbraně jen příliš složitou , drahou a zoufale neúčinnou hračkou. Představte si, že byste měl kompletně vybombardovat jadernými zbraněmi zemi o rozloze třeba 128 tisíc kilometrů čtverečních. Na to by nestačil ani americký jaderný arzenál. Naopak na to v čechách suvereně stačilo několik akademicky vzdělaných idiotů, a deset let po roce 1989. Dnes jsme proto na rozdíl od minulosti rozvojovou zemí s ukazateli na úrovni Afriky.

.[velký smích]

365569

3.8.2018 23:35

RE: = RE: Cíl nadnárodního kapitálu.

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 2001:x:x:x:x:x

Reakce na 365569

Kde jsem to jen četl? Že ministr financí, poté málem dojatý plakající premiér že by měl být funkčně podřízen zlumpačen předsedovi senátu ale završil to abolicí jako vrchní prchni a co neznal špinavé peníze a cizí zahraniční společnosti z hazardem u nás nepodnikají jak tvrdil na kameru a bratránek obsluhoval jednoruké bandity ve třech okresech pro rakouskou náboženskou instituci mamonu. No prý s ODS co by finactr rušil jak na běžícím páse 3-4 § do týdne ze zákoníku práce na pauperizaci občanů v reálné ekonomice tvorby výrobků a služeb a zavedl lichvářský styl výdělečně činných dluhového systému s prohlasování třeba i restituce cizí státní instituci kterou budou platit i ještě nenarození z toho co preláti vymlátili z nevolníků šlechty. Výčet zásluh je u některých dárečků skutečně nekonečný a zřejmě i nedocenitelný prakticky teď pozor, v čem? No ano. OCHLOKRÁTU [překvapení]

365573

3.8.2018 23:39

RE: = RE: Cíl nadnárodního kapitálu.

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 108.?.?.?

Reakce na 365569

Venezuela, nejvetsi zasoby ropy za velmi pratelskych tezebnich podminek. Chavez jako charismaticky sef a vojak nesel koupit ani pres ekonomic hitmans, ani neslo udelat vojensky puc, atentat... Nakoupil moderni zbrane u Rusu a protoze hegemonie dolaru jako svetove obchodni meny je skutecna, tak Venezuelu odrovnali pres embargo ekonomicky, trva to sice nekolik let, ale velmi efektivni a mnohem levnejsi nez nejaka pitoma valka. Pamatujete jako za komara byl hlad statu po devizach a valutach? Jeden pritel z Guatemali se ze me zeptal kolik obyvatel melo CSSR, rekl jsem mu populaci i rozlohu. Vyvalil na me oci a rekl mi, ze si myslel ze jsme byli na tom podobne jako Francie nebo Britanie. Tak dobre jmeno meli komanci v zahranici, jiste odvedli i vynikajici propagandu, protoze i technologicky vyspela CSSR se nemohla rovnat evropskym velmocem.

Tohle jmeno i byl jeden z duvodu, proc nas Nemci, Francouzi radi nakopali do zadku. Vite kdo v 90-tych letech byl treba v USA proti vyklizeni vychodni Evropy v USA? Ja jsem byl taky prekvapeny. R.Cheney, Britove meli taky opozici, ale zelezna Maragret byla odstavena od moci, stejne jako strategove studene valky (nebudou treba takovy lidi a ted mame teroristu jako sracek)a slo se cestou globalizace (rozbombardovat Jugoslavii, treti cesta je taky nepritel globalizace), kdo byl proti tak ten byl saboter a lempl. Masova migrace to je ideologicke zlate tele globalizace. Vetsina sasku v Bruselu furt veri, ze to nakonec bude fungovat. Maji viru- ekonomika je nadrazena, politice a kulture. Mame globalizovane financni trhy, tak zglobalizujeme prvni evropsky kontinent. Co se deje v Evrope jasne ukazuje, ze ekonomika je podstruktura kultury a politiky.

V 90. letech se pri masivni zmene majetku ve vychodni Evrope kradlo. Skoro vsichni co meli moznost si nahrabali co mohli. Tecka. Ale Klaus pro nas na rozdil od jinych vyjednal zachovani koruny a nehnutelnost Benesovych dekretu je zakotvena v Lisabonske smlouve. Zkusil zavest do ustavy CR vyrovnany rozpocet, ale pochopil ze by narazil na mezinarodni financni mafii a zachoval se pragmaticky. Lepe nez dopadnout jako Venezuela nebo Jugoslavie (a skopcaci by nas bombardovali velmi radi, kdyby mohli) Clovek jako jedinec ma stat za svymi moralnimi principy, ale politika je umeni mozneho a nemozneho. A evidentne Klaus je politik evropskeho formatu, takovy momentalne v CR neni. Mohl by za jistych okolnosti vyrust Babis, ale zatim to vypada ze malost ceskeho cloveka neunese "cobola" co by premiera v Praze. Skoda holt to povede nejaky novy Kalousek (tahle stara firma...).

Nejaka konkretni chyba, co jsem rekl ke knize Modra planeta? Sbirani doktoratu ani propisovacek me nezajima, vsichni mame svoje... Co me hejbe zluci je ideologizace zpolitizovani panelu o klimatickych zmenach, ponevadz globalisti by radi z ekologie udelali nove nabozentsvi a zavedli dan z toho, ze dychame cerstvy luft. A kdo ma jiny nazor, ten je horsi nez tridni nepritel. Jenomze globalizace ruznorodych kultur v soucasnem stavu lidstva neni myslitelna a fanaticky to zkouset povede k posledni valce.

365574

4.8.2018 0:33

RE: = RE: Cíl nadnárodního kapitálu.

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 2001:x:x:x:x:x

Reakce na 365574

Něco bych i dal a něco ne.
Tak po sběračích kořínků tu příjdou lovci co si jdou a utrhnou i uloví od nepaměti a naposledy jim tam otvíral sýpky faraón. Což zastoupili neziskovky s popsaným nepopsatelným industriálem pejorativními výrazy kdy třeba ze dvou miliónů miliónů hladových dokázali rozplodit těch hladových miliónů dvacet za 15. let. A šťastnější samaritáni byli zlynčováni za špatné chování kulturních dodavatelů nekulturní pravidelnosti dodávky na rozdíl těch zabitých a tak možní lekaři bez hranic či jiní zázraci pochopili že je lepší přesměrovat nadějné a perspektivní z kontinentu slunce a blahobytu s nerostnými surovinami a energetickými potenciály přímo na kontinent bez surovin, energií, s půlročním vegetačním klidem a ročním obdobím zimy na náklady obyvatel neexistující střední třídy a tedy nezajištěných hypotékářů + obyvatelstvem s 24,7% na hranici bídy a pod.
https://www.youtube.com/watch?v=9Aunc8etZT8

365575

4.8.2018 18:52

Ano, "Oni". Penězotoky, to je čistá, koncentrovaná moc

Pátá Mojžíšova 7:24 46.?.?.?

Reakce na 365532

Melete blbosti jako někdejší nezávistivec, co se podepisoval Vojta.
Myslel jste těmi "vůdci" Chammu-rabi-ho, Napoleona, Lenina nebo Hitlera?

Mnoho ještě viditelných z podvrcholu pyramidy uvedl pozorovatel/diskuter.

„Oni“ nejsou nikým z těch lidí, kteří se vynořují v politickém a bankovním světě.
Nyní účelový výtah z Rakovského protokolů;

„Oni“ povšimli rodového talentu Bauerů-Rothschildů „akumulovat“ peníze, a že tímto nomen omen dávali najevo všem zasvěceným, že Rothschildův dům je určen stát se pod „Jejich“ patronací financiérem světové revoluce

RA (xid Rakovský (Chaim Rakeover): …: Znovuvyzbrojení Hitlerova Německa, jeho možnosti a beztrestnost, kterou mu až dosud státy z Versailles poskytly, mu nabídly na zcela určitý čas...(Hitler byl jen nevědomý užitečný idiot)

KU (vyslýchající NKVD- Kuzmin): … Zničení komunismu a rozpínavost na východ jsou dogmata „Mein Kampfu“ (sepsaného xidem, viz Klimov- Boží národ), tohoto „Talmudu“ nacionálního socialismu...

RA: Ano, jsou pravdivé ještě tak pro vedoucí stranických buněk, pro byrokraty a pro masy, tedy jsou vhodné pro lidi, kteří pracují na úrovni členské základny. Takoví tomu musí věřit a doslova to opakovat...s marxismem se to má stejně jako s antickou esoterickou věroukou – její věřící musí a smí znát jen to základní, hrubé. Když se má vybudit víra, je to pak stejně nezbytná zásada pro náboženství i pro revoluci.
RA: … Marxismus…je – spiknutím pro revoluci. A protože pro nás je revoluce jedinou absolutní skutečností, pak jsou filosofie, hospodářství a politika pravdou jen potud, pokud vedou k revoluci. Vnitřní, řekněme subjektivní pravda ve filosofii, hospodářství, politice a také v morálce vůbec neexistuje. … revoluce, jediné skutečnosti a proto také jediné pravdě … Vzpomínáte si na onu Leninovu odpověď, když mu někdo namítal, že jeho záměry odporují skutečnosti? – „Já je cítím jako skutečnost!“ řekl (Lenin) … pro něho byla každá skutečnost pouze relativní vzhledem k absolutnímu – a tím je revoluce. Marx byl geniální…ironickým výtvorem: „Komunismus musí triumfovat, protože jeho nepřítel mu ten triumf zařídil.“ – To je vůdčí teze. …bez takového permanentního idiotství „homo oeconomicus“ by nemohlo být Marxem proklamovaného trvalého vnitřního rozporu kapitalismu. Dosažení přeměny „homo sapiens“ v „homo stultus“ znamená nabytí

magické moci, znamená to být schopen působit tak, aby člověk znovu sestoupil po zoologickém žebříčku na nejnižší příčku, totiž aby se stal bestií.

Revolucionář, konspirátor, přece nikdy protivníkovi neodhalí tajemství svého vítězství. Protivníkovi nepodává informace – dává mu pouze dezinformace…
Marx z taktických důvodů klame o zdroji rozporů v kapitalismu, nelže však o jejich viditelné existenci. Marx věděl, jak se tyto rozpory produ...Automaticky kráceno

365579

4.8.2018 19:04

Mezopotámský výkvět "lidství" a "kultury"

Pátá Mojžíšova 7:24 46.?.?.?

Reakce na 365579

…v marxismu jsou slova i činy podřízeny přísným regulím vyšší vědy: pravidlům konspirace a revoluce…
…spiknutí k utajení jeho pravých cílů…více bídy, z níž se pracující třída již nikdy neosvobodí.
…peníze jsou svojí podstatou internacionální… Peníze, to je čistá, koncentrovaná moc, a stát jsou peníze.

Finančník popírá měšťácký stát a jeho uznávání pokládá za samoúčelné – finančník vlastně není internacionalista, ale anarchistický kosmopolita.

Peníze jsou moc! … internacionální finance staly pánem peněz, tohoto magického talismanu…oči dějepisců i mas byly zaslepeny leskem a úspěchem Francouzské revoluce, lid byl opilý vítězstvím a král zbaven privilegií i trůnu, nikdo nepostřehl, že se hrstka lidí potichu, nenápadně a opatrně chopila veškeré magické… moci. Masy nezpozorovaly, že se jistí cizáci chopili moci, která byla schopna téměř okamžitě je donutit k mnohem tvrdší nesvobodě a otroctví, než jaké poznaly za krále

…se největší moci chopili muži, jimž jejich morální a kosmopolitní přirozenost dovolovala – či snad přikazovala – s ní takto manipulovat. Přirozeně, že tito muži nebyli křesťané, ale kosmopolité (xido/mezopotámské zrůdy).

KU: Co jste konkrétně myslel tou mystickou mocí, které se zmocnili?

RA: Strhli na sebe privilegium razit mince. ..
Ideologická řeč, která žongluje se slovy a vyvolává pouze falešné představy o věcech a skutcích, prostě nedokáže prostředkovat opravdové, exaktní pojmy.

„Oni“ … dokázali při své beztrestnosti, umožněné jim téměř všeobecnou nevědomostí… si opatřili obrovské toky peněz a mohli je prakticky až do nekonečna nasazovat do svých akcí rychlostí myšlenky, stvořili úvěrové peníze... abstrakci, vymyšlené jsoucno... kredit... už mi rozumíte? Podvod, falešné peníze se zákonným kursem. Jinými slovy, abych mluvil srozumitelněji, banky, burzy a celý ten finanční systém je jediná gigantická mašina k páchání zločinu proti přirozenosti, totiž k zločinu nechávat peníze produkovat peníze, což je jasný atentát proti národohospodářství. A v případě finančníků je to navíc i lichva. … i když je
úrok „zákonný“, získávají jej z neexistujícího kapitálu! (str 29) Banky mají neustále, ať již v půjčkách nebo v produktivním pohybu, určité množství úvěrových peněz, tedy peněz, existujících jen „v číslech“, která bývají pětkrát, ale někdy i stokrát větší, než suma fyzických peněz na přepážkách (a i ty jsou kryté leda strachem). Kreditní, tedy fabrikované peníze jako kapitál vysoko překračují peníze skutečné. Když se vezme v úvahu, že bankám nepřináší úroky skutečný kapitál, ale kapitál neexistující… několik málo lidí s neomezenou mocí … neomezenými diktátory všech hodnot v oběhu…
…ctižádost pánů peněz, snících o světovládě z výšin newyorských mrakodrap...Automaticky kráceno

365580

1.8.2018 17:27

nebezpečná heterofóbia

Malý a zvedavý 185.?.?.?

Skutočnou spoločensky nebezpečnou úchylkou je heterofóbia, takže do blázninca patria tí, čo sa snažia narúšať a rozvracať heterosexulne vzťahy mužov so ženami (a samozrejme, žien s mužmi).

Takže tie teplé pochody je možné vnímať ako pochody heterofóbov.

365535

1.8.2018 20:15

Zhruba pred 80 lety

co na tom zalezi 173.?.?.?

Zhruba pred 80 lety v Evrope byl jeden pan, ktery se neholil pod nosem. A on, a jeho strana, jejiz clenove se zdravili natazenou pravici nemeli zadnou toleranci a sli tvrde po nekolika skupinach. A ve svem programu tvrdili, ze tomu tak cini, aby zachranili civilizovany svet. A tyto prosekuovane skupiny, do jedne, za poslednich 70 let se stupnujici intensitou dokazuji, ze ten pan s knirkem a jeho kumpani meli pravdu ..
Buzeranti a pedofilove, ac pred 80 lety jeste nebyli tak civilizovanemu svetu skodlivi jak jsou dnes, byli jednou tou skupinou. Amen.

365538

2.8.2018 14:44

RE: Zhruba pred 80 lety

Boleslav Čech 149.?.?.?

Reakce na 365538

Jenže nacistické hnutí bylo homosexuály prolezlé skrz naskrz. Oficiálně se stavělo proti homosexuálům, ve skutečnosti šli nacisté jen proti zženštilým slabošským typům - násilničtí homosexuálové nevadili, právě naopak. Existuje kniha Růžová svastika (The pink swastika; český překlad není), ta se tímto tématem zabývá.

365547

2.8.2018 20:30

RE: Zhruba pred 80 lety

co na tom zalezi 173.?.?.?

Reakce na 365547

Author knihy "Ruzova svastika", Scott Lively. Zde je neco co o nem je psano na Wikipedia (pardon, v anglictine)
Lively was born and raised in the village of Shelburne Falls, Massachusetts, the oldest of six children. He became an alcoholic at the age of 12, an addiction he explains as a means to cope with an unhappy family situation. When Lively was 16, his father was committed to a mental institution, never to return. After graduating from high school in 1976, Lively spent the next 10 years "drifting around the United States, often homeless, sometimes sleeping under bridges and begging for spare change on street-corners."[15] Lively has stated in his autobiography: "I visited every one of the 48 continental states and logged over 25,000 miles by thumb, bus and train in my wandering. I didn't learn to drive a car until I was 25.

Tudiz, kdyz existuje kniha Ruzova svastika, tak samozrejme to vse musi byt pravda, pan Lively jen dokumuntuje co zazil na vlastni kuzi a oci .. Jestli jako strizlivy, ci ozraly, sam Buh vi ..

365558

3.8.2018 9:28

RE: Zhruba pred 80 lety

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 2604:x:x:x:x:x

Reakce na 365547

Jen sadomasochistický homosexuál dokáže tak hluboce nenávidět vlastní národ, že je ochotný ho zlikvidovat.

Alla Dulles - zakladatel CIA byl taky pedofilní homosexuál

365562

4.8.2018 4:46

RE: Zhruba pred 80 lety

co na tom zalezi 162.?.?.?

Reakce na 365562

Neni treba zadneho "sadomasochistickýho homosexuála" nenavidejiciho svuj narod, ochotneho se likvidovat". Dnes staci nahlednout pres zidomedia do "jude protektorat Deckel & Knedl" jak jeho poddani si navzajem vrazi kudly do zad, okradaji se, zabijeji se, tuneluji svoji zem. A nejsou to buzeranti, nybrz normalni heterosexualove schopni tech nejzvirectejsich a vlastizradnych cinu.
Dekuji Bohu, ze mi pred 40 lety umoznil "vzit drahu", nikdy se nenavratit, a jen ve smutku v zido-mediich sledovat, co se v me domovine v dobe po-Sametovem Oblozi, deje .. Amen.

365576

2.8.2018 11:06

Bukvice versus quran

Lovosičan 212.?.?.?

Moc by mě zajímalo, jak budou buzny fungovat v islámské společnosti, ke které jsme mílovými kroky směřováni. Korán zadelní styk striktně zakazuje, ačkoliv se mu spousta ručníkářů usilovně věnuje. Tedy onomu zadelnímu styku, nikoliv koránu. Nejspíše to bude jako se vším v islámu. Ofiko ban, v reálu yep....nebo snad jeb? [vyplazený jazyk]

365545

2.8.2018 16:32

Buzny jako menšina

disident 83.?.?.?

Nedávno byl u nás odsouzen k podmíněnému trestu příznivec Okamurovy SPD za urážku Židů,Cikánů a buzerantů.V prvních dvou případech si měl dát pozor,jelikož je to pod zákonem,ale v případě buzerantů nevím podle jakého zákona.Homosexuálové se sami prohlásili za menšinu,ale v tomto případě by se mohly prohlásit za menšiny další sexuální odchylky(pedofilie,zoofilie,nekrofilie atd.)nebo i duševní úchylky(schizofrenie,mentální retardace,demence atd.).Takže uznat nějakou úchylku za menšinu je nanejvýš problematické a v tom se zrcadlí mentálně retardovaný Brusel.Co se týče urážek různých národů a ras,tak u nás je zřejmé,že dvojí metr je permanentně využíván.Vzpomínám si na nenávistné projevy našich havlovských "umělců" a hrubé urážky vůči ruskému národu po kyjevském Majdanu a restituci Krymu.Jestlipak podal někdo trestní oznámení?Kdo si dnes vzpomene na urážky balkánských národů od našeho "světového"politika Václava Láhve?Bylo někým podáno trestní oznámení na havlovské hovado,které urazilo nejméně dva národy v EU(Bulhaři a Slováci) v nechvalně známém nechutném skandálu,který byl vyvolán vystavením jeho "uměleckého"díla v Bruselu.

365550

2.8.2018 20:29

a víš proč balili svoje krámy současně s tebou?

r.m. 31.?.?.?

protože bylo jasný, že už tě nestačej vokrást [velký smích]
...a přední zuby vyráželi cikorským kurvám, aby mohly líp čadit zákazníky, to není fejk

365557

3.8.2018 13:51

veškerá moc patří lidu,

výjimečné porušení omerty 2a00:x:x:x:x:x

inu, když je lid na úrovni vepřového , demokratické výsledky vidno vůkol , a bude ANO líp , uložte si stavy registrů do paměti a za rok porovnejte [mrknutí jedním okem]

365566

5.8.2018 10:22

vládcovia sveta

maršal Žukov 87.?.?.?

Vládcovia sveta nie sú neviditeľní. Je ním nikto iný, ako ten, kto vlastní svetovú tlačiareň peňazí, rozpútal a vyhral 2. svetovú vojnu a ničí Európske národy: svetová židovská mafia

365585

10.8.2018 20:32

Skvělé psát to to chci

LaFox 78.?.?.?

Nevím, jestli mám co říct, ale je skvělé, že na tomto webu mohu s klidem napsat "buzerant" "buzík" "teplouš" "buzna" bez obav.
V jiných diskuzích bych byl okamžitě zablokován. LOL

365675

Příspěvků: 42

01.08. 01:09 Jarda z Brna  Rozpálené kameny u řeky Svratky
05.08. 17:08 r.m.  RE: Rozpálené kameny u řeky Svratky
01.08. 05:32  Odpověď k článku
01.08. 07:15  legalizace pedofilie, o nic jiného tady nejde
01.08. 08:39 pozorovateľ  Štatistiky k téme:
01.08. 16:00  RE: Štatistiky k téme:
01.08. 07:17 Boris  HNUS
01.08. 08:16 pozorovateľ  Od gay pochodov ku gay totalite
01.08. 08:17 pozorovateľ  RE: pokračovanie
01.08. 08:28 pozorovateľ  RE: pokračovanie
01.08. 11:45 gippius  Cíl nadnárodního kapitálu.
01.08. 14:35  RE: Cíl nadnárodního kapitálu.
01.08. 17:01 pozorovateľ  RE: Cíl nadnárodního kapitálu.
02.08. 18:24  RE: Cíl nadnárodního kapitálu.
02.08. 19:41 F&T  RE: Cíl nadnárodního kapitálu.
04.08. 15:31  RE: Cíl nadnárodního kapitálu.
05.08. 09:41  RE: Cíl nadnárodního kapitálu.
05.08. 13:03 R.E.  RE: Cíl nadnárodního kapitálu.
05.08. 10:36 maršal Žukov  RE: Cíl nadnárodního kapitálu.
01.08. 20:12 gippius  RE: Cíl nadnárodního kapitálu.
01.08. 22:11  RE: Cíl nadnárodního kapitálu.
02.08. 11:11  = RE: Cíl nadnárodního kapitálu.
02.08. 15:36  RE: = RE: Cíl nadnárodního kapitálu.
03.08. 16:21  Vy fakt nemáte nic užitečnějšího na práci, než číst Klausovo výpotky.
03.08. 18:02  RE: = RE: Cíl nadnárodního kapitálu.
03.08. 23:35  RE: = RE: Cíl nadnárodního kapitálu.
03.08. 23:39  RE: = RE: Cíl nadnárodního kapitálu.
04.08. 00:33  RE: = RE: Cíl nadnárodního kapitálu.
04.08. 18:52 Pátá Mojžíšova 7:24  Ano, "Oni". Penězotoky, to je čistá, koncentrovaná moc
04.08. 19:04 Pátá Mojžíšova 7:24  Mezopotámský výkvět "lidství" a "kultury"
01.08. 17:27 Malý a zvedavý  nebezpečná heterofóbia
01.08. 20:15 co na tom zalezi  Zhruba pred 80 lety
02.08. 14:44 Boleslav Čech  RE: Zhruba pred 80 lety
02.08. 20:30 co na tom zalezi  RE: Zhruba pred 80 lety
03.08. 09:28  RE: Zhruba pred 80 lety
04.08. 04:46 co na tom zalezi  RE: Zhruba pred 80 lety
02.08. 11:06 Lovosičan  Bukvice versus quran
02.08. 16:32 disident  Buzny jako menšina
02.08. 20:29 r.m.  a víš proč balili svoje krámy současně s tebou?
03.08. 13:51 výjimečné porušení omerty  veškerá moc patří lidu,
05.08. 10:22 maršal Žukov  vládcovia sveta
10.08. 20:32 LaFox  Skvělé psát to to chci

Vybrat pouze nové | Odznačit

Káva pro Zvědavce

50

Být v obraze něco stojí.
Připojte se k ostatním a staňte se
také sponzorem Zvědavce, stačí
částka v hodnotě jedné kávy měsíčně.

Za měsíc září přispělo 101 čtenářů částkou 17 396 korun, což je 50 % měsíčních nákladů provozu Zvědavce.

Bankovní spojení: 2000368066/2010

IBAN: CZ4720100000002000368066
Ze Slovenska 2000368066/8330
IBAN: SK5883300000002000368066
BIC/SWIFT: FIOBCZPPXXX

[PayPal]

Bitcoin:
12vZg7LszAecMsq3wRW4pNpoUAgGZB8aS5

Další možnosti platby ›

Ve zkratce

Takhle se říká ne tyranii! Australané se postavili proti policejnímu státu24.09.21 18:44 Austrálie 0

35 000 neočkovaných řidičů kamionů bude blokovat od 27. září Itálii24.09.21 18:40 Itálie 1

Klimatičti alarmisté demonstrují v Praze24.09.21 15:45 Česká republika 2

Svědectví lidí po vakcinaci24.09.21 15:00 Izrael 4

Nový návrh zákona by omezil podporu v nezaměstnanosti pro ty, kteří byli propuštěni kvůli odmítnutí očkování24.09.21 11:40 Izrael 0

Patnáctiletý "hoch" ubodal v Sasku o rok starší dívku24.09.21 11:26 Německo 0

Až na konci roku Němci odstaví tři tisíce megawattů v jaderkách24.09.21 09:12 Německo 2

I obhájci obviněných ze zločinů nenávisti půjdou za katr23.09.21 12:55 Česká republika 2

Jak reagovali američtí astronauti, když měli přísahat na bibli, že se skutečně procházeli po měsíci23.09.21 08:31 USA 3

Vyšetřování dvou mnichů kvůli zapálení antén 5G21.09.21 16:34 Francie 16

Izraelský lidový výbor – Ještě žádná vakcína nikdy nezpůsobila tolik zranění. Zpráva o nežádoucích účincích vakcín.21.09.21 15:49 Izrael 2

Výzva lékařů a odborníků zabývajících se problematikou nemoci Covid-1921.09.21 15:45 Česká republika 1

Šest válek, které Rusko ostudně prohrává20.09.21 21:43 Rusko 7

Zaočkovaný arcibiskup Babjak sa počas návštevy pápeža nakazil covidom-19. Hovorí sa aj o ďalších menách20.09.21 15:24 Slovensko 1

Jak vypadá elektromobilita v praxi :-)20.09.21 15:21 Česká republika 8

Náhubky u dětí způsobily oslabení imunity a teď se plní ordinace20.09.21 01:35 Česká republika 1

Odsunutý sudeťák potomkem sv. Ludmily - církev opět ukázala, kdo je jejím skutečným spojencem19.09.21 12:00 Česká republika 5

Ópiová akože "epidémia" v USA: Ako vyzerá jedna ulica vo Philadelphii19.09.21 10:43 USA 0

Očkovaná učitelka nakazila 3 očkované učitele a 60 dětí musí do karantény :-)18.09.21 14:24 Česká republika 3

Izraelští vědci hlásí, že třetí dávka vakcíny může ochránit očkované 12 dnů :-)18.09.21 13:56 Izrael 5

Měnové kurzy

USD
21,68 Kč
Euro
25,40 Kč
Libra
29,67 Kč
Kanadský dolar
17,11 Kč
Australský dolar
15,73 Kč
Švýcarský frank
23,45 Kč
100 japonských jenů
19,59 Kč
Čínský juan
3,35 Kč
Polský zloty
5,51 Kč
100 maď. forintů
7,12 Kč
Ukrajinská hřivna
0,81 Kč
100 rublů
29,80 Kč
1 unce (31,1g) zlata
37 994,77 Kč
1 unce stříbra
487,52 Kč
Bitcoin
914 186,60 Kč

Poslední aktualizace: 24.9.2021 18:33 SEČ

Tuto stránku navštívilo 3 419