Diskuze k článku

Trumpova armáda shazuje každých 12 minut bombu a nikdo o tom nemluví

Příspěvků 21

3.7.2018 8:40

Jediná naděje je, že to USA nakonec ekonomicky zrujnuje

F&T 212.?.?.?

Jediná naděje pro nás je, že to USA nakonec ekonomicky zrujnuje. Zatím jedou na dluh, ale to je možné jen do té doby, dokud jim je někdo ochoten půjčovat.

Jestli Trump uvažuje, že jestli nedokáže vojenskoprůmyslový komplex zastavit, tak ho zavaří. Trump je koněm GP a pro GP nemá lidský život žádnou cenu. Každá země se neustálým válčením unaví a vyčerpá až do naprostého rozkladu.


Kdyby v Rusku zvítězil Grudinin, tak GP přesně tento scénář světového četníka připravoval pro Rusko. Přáním GP je aby se Rusko vyčerpalo v mnoha lokálních válkách. To Putin naštěstí nedopustí.

Potom musí amerika četníkovat až do jejího hořkého konce.

365031

3.7.2018 9:25

RE: Jediná naděje je, že to USA nakonec ekonomicky zrujnuje

Jarda z Brna 185.?.?.?

Reakce na 365031

Kdepak pane, jedinou nadějí je změna vlády, tedy ne vláda lidí lidem ale Stvořitel a jeho vůle lidem, a proto se modlím o příchod božího Království, které,,ukončí a rozdrtí stávající království a samo bude stát na věčné časy,,.
To ,,na věčné časy,,neukradli pisatelé Bible soudruhům, to ukradli soudruzi pisatelům Bible.
Ale to je ,,téměř,, pro všechny lidi např. v naší zemi nesmysl, protože naše země je ateistická, vyhladovělá po konzumu díky utaženým opratím po 40 let a už se to nespraví.
A lidi jsou vedeni na porážku. Války a nesmyslné zabíjení USSA a podpora jeho poskoků jsou jen potvrzením že to tu vede taťulda Satanáš, jak praví písmo:,,Běda zemi a moři, protože k vám byl svržen Ďábel,,....
Ta obluda nevykrvácí, na to zapomeňte, stále je tu plno pitomců, kteří ohnou záda a nastaví sýpky pro nenažranou zloříši. Ten stop bude od Boha Všemohoucího, však pěkně to popisuje prorok Izajah,:
,,Působí, aby války ustaly, luk a šípy láme, dokonce kopí hází do ohně,,.
A kdo tomu nevěří, tak ať se třese strachy, jak nás velký bratr tady bude mučit a zabíjet a mlít v masomlejnku, PVC rakve v táborech Fema jsou vzorně vyskládány v řadách. na oči tupému stádu jak na výstavě a zadara, bez vstupného.
Chybí mi tu Sasin, muhehe.

365033

3.7.2018 10:53

RE: Jediná naděje je, že to USA nakonec ekonomicky zrujnuje

F&T 212.?.?.?

Reakce na 365033

Nebojte se, padla Říše římská, když to přehnali, padl Egypt, před ním padla pravděpodobně Atlantida.

Stvořitel se nám projevuje jako svědomí a když ho v sobě zadusíte, tak jako zákon odrazu či karmy, který nechá někomu pocítit přesně to, co dělá druhým. Jiný zásah nečekejte.

Že by se tomuto zákonu USA dokázaly vyhnout s pomocí techniky, tomu snad ani jejich elity nevěří.

365034

3.7.2018 11:15

RE: Jediná naděje je, že to USA nakonec ekonomicky zrujnuje

R.E. 46.?.?.?

Reakce na 365034

Nejdůležitější je pejzatejm nabourat ten monopol mikimausDllaru a ona se ta říše zla scvrkne a uschne, jako chcíplý klíště a odpadne už pak samo... a mám dojem, že to už pomalu začalo...[velký smích]

365036

3.7.2018 15:22

RE: Jediná naděje je, že to USA nakonec ekonomicky zrujnuje

F&T 212.?.?.?

Reakce na 365036

Je to smutný, ale ty pejzatý jsou jen jeden nástroj používaný GP. GP už je moc v dnešní době, nepotřebuje, má jiné nové lepší nástroje a je to jeho přání je zrecykovat.

Musí to být frustrující sloužit i nevědomě GP, dovolí vám rozvracet a okrádat celé státy, umožní Vám být nesmírně bohatý a občas na vás zorganizuje pogrom. Pak Vám zase dovolí na tom pogromu vydělat. Má pro vás ideologii neustálého až chorobného hromadění financí. ....

365038

3.7.2018 18:35

== RE: Jediná naděje je, že to USA nakonec ekonomicky zrujnuje

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 89.?.?.?

Reakce na 365038

Když už mocenský systém zdegeneruje tak, že věřícím nestačí Bůh, musí se neprodleně vymyslet Globální Prediktor. Proč je to stále všechno tak strašně podobné semitským vtipům.....

[velký smích]

365040

4.7.2018 0:14

RE: == RE: Jediná naděje je, že to USA nakonec ekonomicky zrujnuje

F&T 212.?.?.?

Reakce na 365040

Jenže GP a Bůh je něco úplně jiného. GP je skupina lidí, kteří mají znalosti jak vládnout ještě z dob starého Egypta a tyto znalosti zneužívají ve svůj prospěch.

To máte to zamé jako Babišova vláda. Existence poslanecké sněmovny, senátu a vlády nic neubírá na existenci či neexistenci Boha.

Pokud je Bůh všudypřítomný, tak nemůže být člověk.

365044

4.7.2018 7:38

RE: == RE: Jediná naděje je, že to USA nakonec ekonomicky zrujnuje

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 80.?.?.?

Reakce na 365044

Na tu pjakinovštinu zapomeňte, i když nějaké racio v tom je. Ale je to hlavně nekonečná podpora báťušky gosudara. Nejlépe to dokládá v jednom z posledních "OTVĚTů" sdělením. že Francie je "seriozní partner". To na pozadí historie pro našince ne-oligarchu neobstojí, zejména i při dnešním francouzském neokolonialismu v Africe.
Báťuška jedná se všemi xindly ve své snaze o lepší svět. Sám nemění pro jistotu nic, co jakž-takž funguje, lepší náhradu obvykle nemaje. Velmi se na to hodí termín samoděržaví - "samo děržit". Všude prioritně toleruje až podporuje skutečné síly schopné vládnout, byť jsou to i otrokáři, feudálové, korporace, oligarchové. Tak pořád zve i od nás (ČR) na pokec i zjevné politické skoro-mrtvoly. Jako by říkal, podpořím i vás, až na to budete mít dost vlastních sil, t.j. až jeho podporu nebudete potřebovat, protože se sami udržíte.
Ten GP je dobrý akorát na to, aby zamáznul všechna rozporná "děravá", nelogická místa v přáních Pjakina. Je to protipól oka ve vrcholku pyramidy, či dokonce jen jiný obraz téhož, se svojí jakoby vševidoucností, nadřazeností všemu pozemskému, zdánlivou nevyzpytatelností a nepospícháním (má dost času), takto by mohl připomínnat i Boha. jehož je Pjakin prorokem...

365051

4.7.2018 8:52

== RE: Jediná naděje je, že to USA nakonec ekonomicky zrujnuje

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 89.?.?.?

Reakce na 365051

Ano, jistě, nejenže existuje Globální Prediktor, ale pod povrchem Měsíce žije i nadrasa mimozemské civilizace Šediváků. Tvrdí to dokonce i pilot CIA v penzi. Kdyby to na starý kolena neprodal bulváru, bude bezdomovcem. Jistý vysloužilý 92 letý hitlerovský pilot ještě z wermachtu zase tvrdil, že sestřelil z ME-262 Saint Exuperyho. Měl na kolenou když byl na letu jeho knížku, četl si, a nejednou vidí, kolem něj letí Saunt Exupery. Tak to do něj čtyřikrát napálil z dvacítky...
_________________________
/Obávám se, že tajemný Šéf neexistuje, a na jeho neexistující triko vládne odjakživa partička nějakých "Nejvyšších sluhů" v patře Pyramidy pod ním," kteří jediní ho znají osobně.."./.

[velký smích]

365053

5.7.2018 10:00

Tady už prokazatelně plácáte nesmysly.

F&T 212.?.?.?

Reakce na 365053

Článek ve kterém pilot wermachtu vzpomíná na sestřelení Exuperyho jsem četl, on sám to ani nevěděl po kom střílel. Kdyby to věděl, tak by ho prý nesundal.
Sám Exupery byl velmi nezodpovědný i jako pilota byl před odvoláním/odvelením. Asi se chtěl nechat sestřelit jako sebevraždu.

A pokud někdo plácá nesmysly jednou, jaká je věrohodnost dalšího?

365069

4.7.2018 9:46

RE: == RE: Jediná naděje je, že to USA nakonec ekonomicky zrujnuje

F&T 212.?.?.?

Reakce na 365051

Pjakin má alespoň hluboké znalosti historie.

U nás se na post ministra války oops obrany dostává osoba, která se zabývala chovem králíků. A to je dostatečná kvalifikace.

Ce se týče Putina, tak to je jeden z lepších politiků. Alespoň se snaží pracovat pro svoji zemi a nenechat si ji rozkrást.

U Pjakina mi vadí nekritická podpora Stalina. Stalin je něco jako dnes Kim. Kdyby USA rozvrátili a vybombardovali Severní Koreu, tak by všichni ještě rádi vzpomínali jak bylo za Kima dobře. Stalin nachal odstranit několik vlastizrádců, jenže spolu s nimi ještě několik miliónů nevinných lidí.

A co se týče GP, elitní kluby vládců jako Trilaterální komise nebo Římský klub existují a dají se o nich najít zmínky. Otázka je jakou mají skutečně reálnou moc. Pejzatý jsou jen jejich přisluhovači a díky nim a jim podobným mohou ovládat svět.

365055

5.7.2018 16:52

== RE: Jediná naděje je, že to USA nakonec ekonomicky zrujnuje

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 89.?.?.?

Reakce na 365044

Bůh je především vynikající zástěrka pro cokoli, co potřebujeme nutně prosadit Jistý vtip popisuje ortodoxního semitu, který našel na ulici o šábesu peneženku, a protože ji nemohl zdvihnout protože se na šábes nesmí pracovat, poklekl, a prosil Boha o to, aby byl na chvíli nad ním pátek. Bůh se smiloval nad věřícím v něj, a udělal nad ním na chvíli pátek, a tak si mohl semita tu peněženku zdvihnout, a strčit si ji do kapsy. Dobré je také, pokud někdo chce zabrat nějaké území, najít v jeskyních na břehu mrtvého moře tajemné pergameny ze starověku, na kterých je tajným jazykem kterému nikdo nerozumí napsáno, že to území již tomu kdo ho chce zabrat, dávno předtím patřilo. Pokud člověk zrovna nevezme jako vrchní autoritu Boha, mluví pak třeba o "Šéfovi na vrcholu Pyramidy". Je groteskní, když náboženství dojde až tak daleko, že zakazuje Boha nazývat a zobrazovat.Vypadá to, jakoby si samo nevěřilo, že něco takového vůbec existuje...

[velký smích]

365075

4.7.2018 6:58

RE: Jediná naděje je, že to USA nakonec ekonomicky zrujnuje

lindsay ntqld (zavináč) mail (tečka) com 121.?.?.?

Reakce na 365031

Amerika uz zruinovana nyni musime ocekavat vybuch ktery je naprosto nevyhnutelny. mame stesti ze Americane zvolili Trumpa pod Clintonovou by jsme se zabijeli dnes po millionech

365050

3.7.2018 18:08

Není bomba jako Bomba.

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 37.?.?.?

Dne 13.4.2017, kdy byl D.Trump prakticky ještě na počátku období své vlády, se jeho administrativa odhodlala k neobvykle radikálnímu rozhodnutí. Tím bylo svržení superbomby GBU-43/B na pozice Islámského Státu v Afganistánu.
GBU-43/B, označovanou někdy jako Matku všech bomb si za 15 let jejího vývoje nikdo nedovolil svrhnout až do nástupu trumpovy administrativy. Mezi užitím strašlivé (byť stále konvenční) GBU a jadernými zbraněmi je jen velmi tenká hranice.

365039

3.7.2018 21:34

RE: Není bomba jako Bomba.

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 108.?.?.?

Reakce na 365039

Radiace na stovky let mi prijde jako velky kvalitativni rozdil. Tohle nas zatim drzi mimo posledni velkou globalni valku. Bez ohledu, ze nuklearni zbrane jsou 70 let stara vojenska technologie a nepochybne existuji ZHN na novejsich technologiich bez dlouhodobeho znecisteni prostredi, ale paradoxne prave dlouhodoba radiace at uz primarni nebo sekundarni lidske civilizaci pomaha balancovat na ostri mezi zkazou uz od konce 2. sv. valky. Z toho duvodu dochazi k modernizaci nuklearnich zbrani. Bud by po 40 letech museli jit jako palivo do elektraren nebo by se museli predelat hlavice, technicky duvod je dan polocasem rozpadu tritia (11let). Kdyz uz se udela nova hlavice urcite bude mit modernejsi konstrukci a jednalo se i pred 40 lety o komlikovanou technologii, tak se pridaji i lepsi rachejtle. Ale nemyslim si, ze by Putin o modernich ruskych raketech sdeloval elitarum na druhe strane modernizaci atomoveho arsenalu Ruska. Spis mi to mezi radky prijde neco jako: "vime, ze mate high technologie, ale my mame taky."

Zahanbujici statistika jako meritko moralky lidske rasy. Nedelam si iluze, kdyby "jini" disponovali politickou a vojenskou silou jako USA, tak... Clanek a cisla v nem vsak neuprosne ukazuji, ze USA se postupne v obrane zapadni civilizace a svych zajmu transformuji zevnitr plizeve v monstrum, ktere naproste popira hodnoty z nichz vychazi konstituce a koreny USA. Muze rozumet, ze se celi vice hrozbam, ale likvidace teroristy a s nim 200 nevinych lidi, znamena diletantsvi a fuserinu. Stejne jako muceni nebo operace pod falesnou vlajkou to ma silny demoralizacni efekt na vlastni bezpecnostni strukturu se spozdenim i nekolika dekad. Vysledky? V Iraku nejmocnejsi muzem klerik al-Sadr, Syrie to ustala, protoze Rusko pouzilo vice moralni strategii, Lybie v rozvratu a Evropa pod migracnim tlakem, vznik IS a hrozba obnoveni po obrovskem prostoru Afriky i Asie v zone politickeho bezvladi. Afganistan valecna zona od roku 1980...At mi nekdo jmenuje aspon jeden uspech teto "strategie".

Pokud by mi nekdo poslal video, kde meho pritele z "remesla" za ziva stahnou z kuze, nedrzel bych se pravidel. Clovek musi byt pripraven, kdyz neco praskne nest osobni odpovednost a tim si rozmysli, co udela. Vzdy plati, ze nabrouseny zdrave nasrany tedy motivovany intelekt zpusobi nepriteli vice skody nez rozzhavene zelezo. Navic legalizovat nejake veci znamena jejich masovy narust, je to jako rakovina vsichni chteji "rychle a pohodlne" vysledky, od elitnich slozek a pri dostatku casu takove praktiky konci obecnim policajtem. Cesta upadku vlastnich kvalit, desintegrace moralky... Dulezita je se jednou za cas ohlednout za sebe a udelat sebereflexi, at je jakkoliv neprijemna. Mozna i proto jsou Britove 100 let absolutni spicka v branzi. Zcela jiste budou v MI5 i MI6 velmi mlcenlivy, ale prijmou zpravu i s ozveznou ve verejnych mediich: "takhle to delat nebudem!"
https://www.lidovky.cz/britanie-se-podilela-na-muc...

365042

4.7.2018 9:39

US Disneyland Satanland

J_Pitralon 178.?.?.?

Americké století - Věk teroru, Bush & Obama https://www.youtube.com/watch?v=NFcJVxn2qhk
Charlie Sheen's Video Message to President Obama https://www.youtube.com/watch?v=ZyKR2-A0KPU
[zmaten]

365054

4.7.2018 12:43

„Humanitární“ počínání xido-chazarských banksterů, pod rouškou a na účet států

Pátá Mojžíšova 7:24 89.?.?.?

„Obrana“ na cizím území (před snad někdy možným omezením zvůle) „bohem vyvolených“. Od cukru = od oblbování s „odkláněním“ zdrojů, až po loupení, plošné ničení a vraždění, po bič, po bomby. Dohromady - politika „humanity a otevřených dveří“.

Xido/aškenáz fašisti, banksteři spáchali obě světové války. Pak desítky válek.

Jen za vietnamské války bylo „lidumily“ svrženo přes sedm miliónů tun bomb. Většina leteckých úderů představovala bezostyšný teror – plošné bombardování. Americké (korporátně fašistické) bomby a granáty zničily bez rozdílu vše, školy a nemocnice, kostely a pagody, historické památníky a krásnou vietnamskou krajinu. Pokrokoví nadlidé používali novinky. Zápalné tyčinky s fosforem. „Blaho" bílého fosforu téměř vaporizuje, člověka spálí na popel! Jindy je fascinoval napalm až tak, že ho byli schopni svrhnout na Vietnam několik desítek miliónů litrů měsíčně. „Humanisté“ také vyzkoušeli termitové pumy. Šiřitelé „pravdy a lásky“ obohatily vietnamskou krajinu o Agent Orange, jed ničící vše živé. Výrobek DowChemical a německé pobočky Boehringer, taktéž korporát fašisty ovládané, s představeným Weizsäckrem, ano - pozdějším prezidentem Říše.

„Filantropie“ banksterů; Světoobčané a jejich poskoci vandrují po celém dostupném světě, především tam, kde je co ukrást, uloupit a zotročit. Jsou například pachately Mezinárodních domovů pro zahraniční studenty z Asie, Afriky a Latinské Ameriky v New Yorku, v Berkeley (s debilizací je výhodné začít v dětství). Rockefellerova nadace vybudovala v latinskoamerických, asijských a afrických zemích různé organizace. Skvělým počinem je politika „otevřených dveří“. Otevřených však pro xido/chazaro-korporátní fašismus. Stejné je to s těmi jejich lstivými žvásty o svobodě a lidskosti. Svoboda, ale jejich zvůle, gojimové podle talmudu (a z něho vycházející víry nadlidí) nejsou lidé, ale dobytek.
„Filantropové“, třeba Rockefellerů nadace, oblbují gojimy. Mají na to v New Yorku centrálu, celý věžák, továrnu na propagandu, kde byly i redakce časopisů Time (jež oslavoval šaška Hitlera jako muže roku 1938) a Life. Znakem nadace je globus s nápisem „Blahobyt lidem na celém světě“ (gój ale podle nich není člověk). Cílem je růst moci a zdrojů! „Nadace“ strká své chtivé drápy do školství, vědy, kultury a politiky. Podporovala (a nejspíš tak činí stále) jaderný výzkum. Výzkumy podporované nadací byly zaměřeny na vojenský průmysl, který patří spolu s loupením ropy k hlavním zdrojům příjmů Rockefellerů.

Další „lidumilové“: Morgani, Melloni, DuPonti…Rothschildi s poskokem Serešem.

„Nadací“ „lidumilů“ je jen ve fašistických státech amerických několik tisíc.
Cukr je výhodnější k zotročování než bič. (zdroje: Fursenko; Dynastie Rockefellerů, Deschner; Moloch)

365057

5.7.2018 6:05

Napriklad behem valky ve Vietnamu

Favela 103.?.?.?

I jinde na jednoho nepritele bylo shozeno 5 bomb. A bohuzel nejak spousta nepratel to Prezila a usaky vyhnala.. !!Mimo napalm , agenty Orange
a jina svinstva vyrobena a pouzivana Satany..
Tedy kazda valka Usaku je zlaty dul , nebo slepice , ktera snasi zlate ryzi dolary , nebo zlata vejce, Vladam a Bankam a Korporacim a jejich reditelum , globalizace and free marketu....Do jejich Bezednych tresoru...
Ale chovani Usaku behem valky ukazuje, ze byli elity prinuceni skoncit ,
jinak jim samotnym hrozilo SKONCENI...
To jiste zase mluvi durazne k dnesku..
Nepsany zakon vseho nasili mluvi jasne. Kdyz se Diktatury,zla,,valky, zbrojeni, rozpocty na zbrojeni, vydirani lidi , hrozby svetu a konflikty , Nestupnuji , pouhym zastavenim prohravaji , musi ustupovat a konci....
.Ohlasenim novych zbrani , Putin zastavil tyhle svetove eskalace Usaku.
Trump jede do Finska a to znamena ,ze ma daleko vetsi zajem na setkani ,nez fotbalem ponekud zaneprazdneny, Putin.
A vzpira se Trump,obcas syndromizaci , poslusnosti. Je proti islamu a prej stat bez hranic neni stat. Ale chce zbrojit a take aby EU ozralec pridal na zbrojeni.
A na novou a dalsi armadu..Higle, pigle...
Ma to smysl. Bojova moralka a bojechtivost ubohe NATO /tech co musi na frontu, kde se strili/, je mene nez upadla. Italove, francouzi ,spanele , usaci a germani ,cesi,slovaci , kdy tohle vyhralo v historii valku ?? Neverte na bludy.
Doslo az na deti ve velkem mnozstvi , Brejvik, Las Vegas ,zakerne teroristicke bombardovani, A udesne vrazdy a kanibalismus Islamistu....Po masakrech v Jugslavii a podpora mezinarodnich teroristu v Cecne, zbrane a vse slo pres Gruzii...Staci se podivat na fotografii velmi napadneho Palace,
kde zil Usama 10 let , hledan marne...
Ti po vyhubeni bilych budou pouziti na Rusko.
Teror na cesko , Havlo-Ekonomicky, osvobozeny, od 1990.
V dusledku nacisticke okupace a vydrancovani hospodarstvi , muselo byt zaplaceno , okamzite v milionech nahrady zidovskych majetku..Opravdu velke majetky , prumysl, doly ,palace, tuny zlata jim patrily /Lepsi je se neptat jak to nabyli. Ani se to nesmi./.Uloupenych nacisty. Ale kdo by se staral o takove malickosti. Zaplaceno bez prodleni z prace ceskeho lidu..Dale znarodneni komunisty milionaru /kteri take bezohledne po staleti vykradali narod/, bylo okamzite a zase predepsano k nahrade zase ceskemu lidu. Pak pribehly "slechtici-lupici", Vatikani , banditi, havloidi , komunisticti disidenti, a chteli urvat ,co zbylo za kazdou cenu. Na rade jsou taky jeste Sudetaci a budou hyeny se asi muset porvat s Islamisty...
Dokud bylo co byli cesi dost popularni ve svete,
ale to rychle skoncilo, kdyz cikani...A hlavne ,nic uz nezbylo....
Takovy osvobozeni je k nezaplaceni , a jiste jste slyseli , jak ruskej Ivan v soku ukrad nekomu stary hodinky !! Povyku dodnes.. Malej zlodej vzdy a jiste predci v ocich lidi ty, co kradou v megabohatstvich....
Vtip. Potkaji se dva trampove jeden se pta druheho::: "Vole, vole, co bys udelal , dyby votevreli hranice ? "Vylez bych na strom" !!???...."Aby me, vole , ty davy neuslapal...Automaticky kráceno

365064

5.7.2018 13:23

Pouze média mainstreamu o tom nemluví,

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 217.?.?.?

protože jim to chazarští vlastníci a chlebodárci zakázali. Naopak pilně očerňují ty, kteří jsou zločineckým "elitám" Západu trnem v oku a překážkou ve vykrádání a zotročování světa. To ale nic nemění na faktu, že stále více myslících lidí, kteří mravnost neodhodili na smetiště jako nepotřebnou veteš a velkou brzdu v jejich obohacování, chápe, kde a kdo je to největší zlo i proč a jak to zlo provádějí. Je jen otázkou času, kdy vyjdou zločiny "elit" na světlo a pak zcela zaslouženě sklidí to, co celou dobu šířily po světě. I s úroky si to vyžerou i jejich poskoci. Stále mi není jasné, proč uprchlíci z vybombardovaných a zničených zemí Asie a Afriky nejsou přednostně umísťováni na panská sídla, do rezidencí a vil těch, kteří jim jim svou patologickou nenažraností a touhou po světovládě ten mizerný osud vědomě připravili.

365073

13.7.2018 22:00

jak to víte

GL 212.?.?.?

Odkud čerpáte informaci, že shazují každých 12 bombu a koho bombardují?

365299

14.7.2018 14:04

RE: jak to víte

Lovec idiotů 194.?.?.?

Reakce na 365299

Zajímavá otázka. Průměrně inteligentní a alespoň částečně informovaný člověk by ji nepoložil, ale dejme tomu, že nejste nastrčený provokatér, ale pravdu hledající neinformovaný. Nejprve je ale potřeba ujasnit pár věcí.

Teď se ptáte koho? Autora článku? Překladatele? Nebo editora, který přeložený článek uveřejnil?

Pokud chcete informace od autora článku, anglicky ho můžete kontaktovat třeba na facebooku.

Pokud chcete zapojit mozek, přečtěte si článek znovu, jsou tam odkazy na bombardování za Trumpových předchůdců.

Nebudu ztrácet čas dohledáváním, ale možná jste pochopil, že 1 bomba / 12 minut je průměr, takže někdy se bombarduje více, někdy méně.

V nedávné době například USA srovnaly se zemí město Raqqa nebo Mosul. Tyto města byly totálně zničeny, dodnes jsou pod sutinami zavaleny tisíce hnijících mrtvol bývalých obyvatelů.

Takže ve zkratce: Sýrie, Irák, Jemen, Afghánistán, Pákistán, Somálsko, atd...

365302

Příspěvků: 21

03.07. 08:40 F&T  Jediná naděje je, že to USA nakonec ekonomicky zrujnuje
03.07. 09:25 Jarda z Brna  RE: Jediná naděje je, že to USA nakonec ekonomicky zrujnuje
03.07. 10:53 F&T  RE: Jediná naděje je, že to USA nakonec ekonomicky zrujnuje
03.07. 11:15 R.E.  RE: Jediná naděje je, že to USA nakonec ekonomicky zrujnuje
03.07. 15:22 F&T  RE: Jediná naděje je, že to USA nakonec ekonomicky zrujnuje
03.07. 18:35  == RE: Jediná naděje je, že to USA nakonec ekonomicky zrujnuje
04.07. 00:14 F&T  RE: == RE: Jediná naděje je, že to USA nakonec ekonomicky zrujnuje
04.07. 07:38  RE: == RE: Jediná naděje je, že to USA nakonec ekonomicky zrujnuje
04.07. 08:52  == RE: Jediná naděje je, že to USA nakonec ekonomicky zrujnuje
05.07. 10:00 F&T  Tady už prokazatelně plácáte nesmysly.
04.07. 09:46 F&T  RE: == RE: Jediná naděje je, že to USA nakonec ekonomicky zrujnuje
05.07. 16:52  == RE: Jediná naděje je, že to USA nakonec ekonomicky zrujnuje
04.07. 06:58 lindsay  RE: Jediná naděje je, že to USA nakonec ekonomicky zrujnuje
03.07. 18:08  Není bomba jako Bomba.
03.07. 21:34  RE: Není bomba jako Bomba.
04.07. 09:39 J_Pitralon  US Disneyland Satanland
04.07. 12:43 Pátá Mojžíšova 7:24  „Humanitární“ počínání xido-chazarských banksterů, pod rouškou a na účet států
05.07. 06:05 Favela  Napriklad behem valky ve Vietnamu
05.07. 13:23  Pouze média mainstreamu o tom nemluví,
13.07. 22:00 GL  jak to víte
14.07. 14:04 Lovec idiotů  RE: jak to víte

Vybrat pouze nové | Odznačit

Káva pro Zvědavce

50

Být v obraze něco stojí.
Připojte se k ostatním a staňte se
také sponzorem Zvědavce, stačí
částka v hodnotě jedné kávy měsíčně.

Za měsíc září přispělo 101 čtenářů částkou 17 396 korun, což je 50 % měsíčních nákladů provozu Zvědavce.

Bankovní spojení: 2000368066/2010

IBAN: CZ4720100000002000368066
Ze Slovenska 2000368066/8330
IBAN: SK5883300000002000368066
BIC/SWIFT: FIOBCZPPXXX

[PayPal]

Bitcoin:
12vZg7LszAecMsq3wRW4pNpoUAgGZB8aS5

Další možnosti platby ›

Ve zkratce

Více než 90% nových případů COVID-19 v Izraeli pochází z řad plně očkovaných osob25.09.21 14:13 Izrael 0

Očkovací teror pro zahraniční studenty25.09.21 10:42 Česká republika 0

Takhle se říká ne tyranii! Australané se postavili proti policejnímu státu24.09.21 18:44 Austrálie 0

35 000 neočkovaných řidičů kamionů bude blokovat od 27. září Itálii24.09.21 18:40 Itálie 1

Klimatičti alarmisté demonstrují v Praze24.09.21 15:45 Česká republika 3

Svědectví lidí po vakcinaci24.09.21 15:00 Izrael 7

Nový návrh zákona by omezil podporu v nezaměstnanosti pro ty, kteří byli propuštěni kvůli odmítnutí očkování24.09.21 11:40 Izrael 0

Patnáctiletý "hoch" ubodal v Sasku o rok starší dívku24.09.21 11:26 Německo 0

Až na konci roku Němci odstaví tři tisíce megawattů v jaderkách24.09.21 09:12 Německo 2

I obhájci obviněných ze zločinů nenávisti půjdou za katr23.09.21 12:55 Česká republika 2

Jak reagovali američtí astronauti, když měli přísahat na bibli, že se skutečně procházeli po měsíci23.09.21 08:31 USA 3

Vyšetřování dvou mnichů kvůli zapálení antén 5G21.09.21 16:34 Francie 16

Izraelský lidový výbor – Ještě žádná vakcína nikdy nezpůsobila tolik zranění. Zpráva o nežádoucích účincích vakcín.21.09.21 15:49 Izrael 2

Výzva lékařů a odborníků zabývajících se problematikou nemoci Covid-1921.09.21 15:45 Česká republika 1

Šest válek, které Rusko ostudně prohrává20.09.21 21:43 Rusko 7

Zaočkovaný arcibiskup Babjak sa počas návštevy pápeža nakazil covidom-19. Hovorí sa aj o ďalších menách20.09.21 15:24 Slovensko 1

Jak vypadá elektromobilita v praxi :-)20.09.21 15:21 Česká republika 8

Náhubky u dětí způsobily oslabení imunity a teď se plní ordinace20.09.21 01:35 Česká republika 1

Odsunutý sudeťák potomkem sv. Ludmily - církev opět ukázala, kdo je jejím skutečným spojencem19.09.21 12:00 Česká republika 5

Ópiová akože "epidémia" v USA: Ako vyzerá jedna ulica vo Philadelphii19.09.21 10:43 USA 0

Měnové kurzy

USD
21,71 Kč
Euro
25,44 Kč
Libra
29,71 Kč
Kanadský dolar
17,16 Kč
Australský dolar
15,76 Kč
Švýcarský frank
23,51 Kč
100 japonských jenů
19,60 Kč
Čínský juan
3,36 Kč
Polský zloty
5,52 Kč
100 maď. forintů
7,13 Kč
Ukrajinská hřivna
0,81 Kč
100 rublů
29,88 Kč
1 unce (31,1g) zlata
37 987,72 Kč
1 unce stříbra
486,95 Kč
Bitcoin
927 109,49 Kč

Poslední aktualizace: 25.9.2021 06:33 SEČ

Tuto stránku navštívilo 1 666