Diskuze k článku

Pneumatické kladivo na čarodějnice

Příspěvků 13

10.6.2018 5:48

pokusím se své kacířsví zcenzurovat

Pátá Mojžíšova 7:24 89.?.?.?

Porušení některých tabu se nepromíjí. Šmírování šmejdy je stálé.
A chápu editora, proto se pokusím své kacířsví mírně zcenzurovat.
Jak psal Orwell; „Lidstvo je Strana. Ostatní jsou mimo - na těch nezáleží…jak lehkovážný a plytký je jeho pokus postavit se proti moci Strany. Teď věděl, že ho Ideopolicie sedm let pozorovala jako brouka pod lupou.

Strana … jak by se mohl mýlit nesmrtelný kolektivní mozek?
SVOBODA JE OTROCTVÍ
DVĚ A DVĚ JE PĚT
BŮH JE MOC

Jen se podvolit a všechno ostatní přijde samo.
Pravda mohla být cokoli. Takzvané přírodní zákony jsou nesmysl.
Zákon přitažlivosti je nesmysl.
Jak získáme znalost čehokoli než prostřednictvím vlastního
vědomí?

Vědomí by si mělo vytvořit
jakousi zábranu, kdykoli se vyskytne nebezpečná myšlenka. Ten proces by měl být automatický, instinktivní. V newspeaku se to nazývá crimestop. Začal se v něm cvičit. Předříkával si teze jako Strana říká, že Země je plochá, Strana říká, že led je těžší než voda…“

Takže „svoboda“ nás obklopuje.
Možno dětem vymývat mozek debilizací, že se ve svém těle cítí nesvobodní, proto by se měly nechat překuchat na nevímjaktonazvat – jen si představte „muže“, který byl ženou, a pyj má z vymodelovaný z pochvy!

Holokaust je povinná definice, za její porušení hrozí v německém protektorátu nebo ve „svobodném“ Švýcarsku několik let vězení.
Kolik let vězení hrozí za tvrzení, že druhou světovou válku spáchali banksteři?

>Liberalismus okupuje celý euroamerický prostor. Jak progresivní světoobčané ...Liberálové považují aktuální brněnskou divadelní hru...za projev svodného uměleckého vyjádření. Ježíš jako sexuální násilník či národní symbol vytahovaný z vagíny jsou podle nich uměním. Jenom blbec přece nechápe podobenství či nadsázku.

Úchylnost, zvrácenost, zrůdnost a násilí je košer podobenství a „svoboda“.

Zkoumání a vyjadřování se k podstatě zla, ke zločinům a jejich pachatelů je kacířství, antisemitismus nebo rasismus! Drzouny je zapotřebí „svobodnými“ soudy kriminalizovat. Soudy jsou totiž tak svobodné, že dodnes nedokázaly potrestat skutečné pachatele světových válek, ani války v Jugoslávii!

Pašování mohamedánů do Evropy je přínos. Že v islámu je svoboda leda pětkrát denně opakovat do zblbnutí „moudra“ z koránu, jako například tohle; „Nechť tedy bojují na stezce boží ti, kdož kupují za život pozemský život budoucí. A těm, kdož bojují na stezce boží a budou zabiti či zvítězí, těm dáme odměnu nesmírnou.“ (4.74)? Dámy a pánové...kdo Vám tolik dá?

Náhrada „vymírající a upadající“ evropské populace je důležitá pro Růst. Pro růst Kalergismu. Evropané, vy takový program neznáte? To je dobře, protože nevědomost, jak psal Orwell, nevědomost je síla. Nevědomost podmaněných, toť síla „bohem“ vyvolených!

364624

10.6.2018 10:58

RE: pokusím se své kacířsví zcenzurovat

R.E. 46.?.?.?

Reakce na 364624

"Nevědomost je síla..." přesně tak a proto se "te jalůvke" a ostatní kononenfutr z vlastní iniciatívy cpou do řad intervenční armády intervenčního a veskrze zločinného paktu NATO s cílem získat vojenské dovednosti k obraně vlasti před imigranty....
...oni ještě ve své prostotě a ( po slovensky "sprostotě" ) nechápou, že jejich úkolem nebude ja zastavit na naší hranici, ale naopak jim proklestit cestu dál na východ do Ruska a zbytku světa...[oči v sloup]

https://www.novinky.cz/domaci/473739-studentky-lekari-podnikatele-do-aktivnich-zaloh-je-naval.html

364627

10.6.2018 20:07

RE: pokusím se své kacířsví zcenzurovat

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 108.?.?.?

Reakce na 364627

2500 lidi, 20% mu udajne zajem a skutecnost je 1.5%. Branna povinost nebude ponevadz, na ZS mozna bude branna vychova na lepsi urovni, pokud to neprejde pres 30 vyucovacich hodin tydne. O tom bude treba ve vlade diskutovat. Ve Svedsku po 10 letech zavedli brannou povinost zpatky. Z tehle aktivnich zaloh by se dalo udelat neco na zpusob Svycarska nebo Rakouska, ale musela by k tomu byt vule toho lidu a evidentne neni. Americani pres vsecky chyby co maji. kdyz nekdo zacne mluvit o omezeni prava drzet zbran, okamzite vykoupi patrony v obchodech. A na svoji vlade, prave protoze jsou ozbrojeni si vynutili zruseni branne povinosti behem Vietnamu.

Pokud nejakeho pablba v Bruselu napadne nejake vojenske tazeni, kdyz bude mimoredne pitomej tak i proti Rusku, ale toho bych se nebal, ale takova Afrika... a z Bruselu prijde direktiva o zavedeni optimisticky zatim mimoradne branne povinosti? Hodne strizlive Svycaru i Rakusanu muze byt behem tydne nebo dvou, tak dohromady 2 miliony s kverama na hranici, a kdyz reknou, ze jsou neutralni, tak to bude mit jistou vahu. No ja nevim, radsi bych se jednou za rok provetral v munduru nez bych byl statistika na nejake fronte. Samozrejme momentalne ta aktivni zaloha s 200 zenskyma bude podobna utvarum "radistu" v CSLA, kde kamen sukal cihlu. Cest vzacnym vyjimkam.

Jakou uroven ma nejaka armada, narodni garda, milice..., to je o tom kdo ji tvori a jakou maji motivaci a duvody. Svycari jiste ruzneho ideologickeho i jazykoveho slozeni maji v planu neucastnit se valek. Pravda Napoleon je obsadil, ale u dvou svetovych valek jim to vyslo. Nemyslim, ze by v nejhorsim by byl problem se prestehovat do Rakouska nebo Svycar, pokud Cesi pro svou vlastni obranu nemini udelat vubec nic. to bych doporucil az pujde do tuheho tomu 1.5%. A obranyschopnost zeme neni o nakupu predrazenych masin, ale o tech pesacich s kverama ochotnych bojovat, kdyz nebudou mit jinou moznost. A aby si mohli vybrat tu neutralitu, tak v pripade politicke idiocie je treba, aby pesaku s kverem bylo behem tydne milion na hranici.

364635

12.6.2018 16:36

RE: pokusím se své kacířsví zcenzurovat

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 2604:x:x:x:x:x

Reakce na 364635

Nějak zapomínáte na tu masivní 5. kolonu neomarxistů a vlastizrádců, kteří se podílí na islamizaci a likvidaci evropy ve vysokých politických a úřednických funkcích.
Napřed by bylo nutné vystřílet je, a až pak teprv jít bránit hranice vlasti nebo evropy.

Protože se sabotujícími vlastizrádci v zádech dopadnete hodně špatně. I Stalinovi pěkně zavařili ve 2.sv. válce, než ty chazarské zrádce a diletanty které do vysokých funkcí dosadili, odstranil, a nahradil spolehlivějšími kádry.

364657

13.6.2018 3:59

RE: pokusím se své kacířsví zcenzurovat

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 108.?.?.?

Reakce na 364657

To mate tak, Erdogan rve ze Merkelova ma srovnat Kurze. A srovnala ho? Mela s nim schuzku a nic. A je to prave o tom, ze Rakusanu muze byt na care behem tydne klidne milion s kverama. Merkelova i eurohujeri to moc dobre vedi. Kdyby tomu tak nebylo i Kurz by musel delat mnohem opatrnejsi politiku. Politika i dobre ozbrojeny narod jsou v casech, kdy se lame chleba propojene nadoby velmi tesne, ale i kdyz se nelame chleba, tak si politici musi davat vetsiho majzla. Proc komunisti okamzite prohlasili drzeni zbrani za nelegalni a tvrde po tom sli? Dneska bych se nekoukal, na ideologicke rozlozeni pri cviceni tech zaloh, bral bych to tak ze jsou to ta uvazujici mensina, co se nemini nechat tupe podriznout. Zbytek ma taky pud sebezachovy, ale politicky instinkt idiota. Mysli si: Vsak nejak bude, kdyz tak utecem. Kde utikat v tom schengenu, ze ano? USA i Rusko nedavaji viza uz ted jenom tak. Zadny strach oni se v hodine dvanacte pridaj.

Byl jsem 6 let mimo internet, politiku a situace v CR mi vyrazila dech. Jestli to je pravicovy extremista nebo komunista by mi bylo uz jedno. Bylo by dobry, kdyby tech 20% co s tim souhlasi se rozhoupalo velmi rychle. Nutne musi existovat fundament kolem ktereho pujde vytvorit milice nebo armada, aby se pacifisti, salamisti, flakaci a pitomci meli k cemu pridat. Pro tyhle "chytraky" by byl dobry priklad Einstein, byl pacifista, ale nebyl idiot. Kdyz videl Hitlera, tak zamenil pacifismus za realismus. Clovek musi vychazet z toho co je. Holt Zizka s Valdstejnem ani blanicti rytiri nevyjedou. O politice se da dohadovat, az se situace otoci k normalu a krome fanatiku se da dohodnout s kymkoliv. Neutralita neni zadarmo Svycari i Svedi to vedi a Rakusani se to ucili anslusem a Soveti se stahli z jejich uzemi az tusim v 55.

364667

11.6.2018 8:46

== RE: pokusím se své kacířsví zcenzurovat

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 89.?.?.?

Reakce na 364624

Orwelova hesla v románu 1984 jsou:

Válka je mír.

Svoboda je otroctví.

Nevědomost je síla.

Velký bratr tě sleduje.

Pokud se dnes podíváme okolo sebe, jako též Boží dítě nedomyslel
/ nedejbože zatajil / jen africké kobylky...

[velký smích]

364638

10.6.2018 9:55

US Satanland

J_Pitralon 178.?.?.?

Ve Spojených státech fašistických samozřejmě neexistuje svoboda projevu, ta je jen na papíře a ve skutečnosti jsou lidé s nepohodlnými názory označeni za nesvéprávné blázny a pomatence. Tak pracuje tamní mediální systém. Kanonenfutter je třeba hnát do války za zájmy korporátu a jeho názory nikoho nezajímají.

"9/11 conspiracy theories" https://www.youtube.com/watch?v=fJMQbfWvk4U
"Ministry - "Lies, Lies, Lies" https://www.youtube.com/watch?v=6S0HznBnrCE

364625

10.6.2018 14:19

Je to lágr zubožených šmejdy a svět si zretardovaní četníci taky matlají k obrazu svému, hnusnému.

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 2001:x:x:x:x:x

Reakce na 364625

Jo, spíš je korporativismus se svým zhoubným působením industriálu úžer pro dráby a budulínky kousek od klacku a kamene. Když nesedřou chudé z kůže tak nemohou fungovat takže primárně udržují bídu tvůrčích a ta degenerace systému zbytečně a nesmyslně pádivých workoholiků zápřahu pro zápřah bez efektu se jim v hnízdě již markantně projevuje.
https://www.youtube.com/watch?v=maLrkliegyg
https://www.youtube.com/watch?v=ms2DDtXH9bs

http://www.chelemendik.sk/Seznam_hlavnich_americky...

364629

10.6.2018 18:45

RE: Je to lágr zubožených šmejdy a svět si zretardovaní četníci taky matlají k obrazu svému, hnusnému.

J_Pitralon 178.?.?.?

Reakce na 364629

Makáme, makáme, ale nikdo neví vlastně na čem. Běžný ovčan tohoto lágru už jede v režimu Mental-Kontrolle Ultra. Pod odborným chazarským vedením jsou vexláckými managory vyždímáni, zdebilizováni a občas i zfetovaní nasazeni do boje přímo na smrt proti těm samým chudákům jinde. Po úspěšném návratu z masomlejnu jsou mééédii náležitě oslaveni jakožto praví hrdinové Satanlandu. ¨

https://www.youtube.com/watch?v=qV4Q-RSQCq0

364632

10.6.2018 11:19

Mě to brněnské divodlo neuráží.

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 82.?.?.?

Jsem katolík a praktický člověk. Nechci tu zavádět nějaké omezování svobody, ale podle starého židovského zvyku chci aktérům a těm kdo to povolili i té mravni chorvatské sv.ni vysázet holí čtyřicet bez jedné. A léčení ran na vlastní náklady, ne přes pojišťovnu. Podobná mravnostní opatření ostatně tu byla už na úsvitě křesťanství (srov. Soudní zákon lidem sv. Cyrila a sv. Metoděje). Dnešní i katolický liberál ovšem vědecky zdůvodní, že soudnictví svatých věrozvěstů bylo kultuirně podmíněno a bude pi.dat jen o jejich překladu Písma sv.. (z něhož se zachoval je netext-Prolog). Pozn.: ono i to, že Otec vlasti vyhnal všechny musulmany z vlasti, bylo kulturně podmíněno; ovšem tehdy tu vlast byla, dnes kulturně podmíněně není.

364628

10.6.2018 15:04

Svět kapitálu bez humanismu

Svatoslav Butora 85.?.?.?

Přeji hezký den. Když se ze soustavy vědomí a vědomostí stalo jenom klišé pro přežití a když se vývoj zastavil, protože ze všech parametrů života je na programu dne pouze parametr moci pro elitní po světovládě toužící nemyslitele, tak je jasné, že vyhledávaní čarodejnic má nahradit ten zastavený vývoj.
Na mysl přichází poučení ze středověku. Kdo nechtěl být obviněn z čarodějnických sumitů na Petrových kamenech a nechtěl projít peklem právního neřádu Bobliga a spol., ten se musel v těch těžkých časech scházet tiše a bez slova s těmi, co chtěli žít bez strachu z ohněm a mečem vyzbrojených pochopů jmenovaného Bobliga. Tito živí svobodní lidé už tenkrát věděli, že kdo zmlkne "nezhřeší". Komunikovali "tiše". Tiše musel být i jejich statek. I kozy se musely naučit měčet jednohlasně. I prasátka se musely naučit chrochtat a mlaskat jednohlasně. I krávy tenkrát bučely jako by je jedna kráva měla. Tehdejší světovládní černá moc zjistila, že právní neřád Boblig je neschopen zajišťovat bohaté lidské oběti pro trvalé oškubání inkvizicí a pro hřejivé léčení křesťanů v plamenech na hranici. Proto tehdejší Říšská Moc nechala Bobliga a jím vybrané potencionální oběti svému osudu a našla si jiné doplňkové zdroje příjmů.

...a alegorii s minulostí je konec, ale nad běsněním pekla mezi lidmi ještě pořád nezvoní zvonec. Kdy bude peklu antisociálního řádění konec??? To jsou politické struktury i dnes tak vzdělané jako "právník" A NEŘÁD BOBLIG??

364631

10.6.2018 19:16

A co toto?

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 46.?.?.?

Konec v Čechách? Jen tam? Autor zmiňuje jižní Moravu a Brno, přesto píše o Čechách. Že by mu zde bránil také také nějaký liberalismus?

364634

11.6.2018 11:36

Corrado Cattani

Duudu Woodu woodu1212 (zavináč) gmail (tečka) com 193.?.?.?

A kde že má ta malinkatá chobotnička mozeček?? Za mě, nevím. Věděl-li bych ušetřil bych svým dětem trápení,ale co vím možná jen hov.. .[bliji]

364642

Příspěvků: 13

10.06. 05:48 Pátá Mojžíšova 7:24  pokusím se své kacířsví zcenzurovat
10.06. 10:58 R.E.  RE: pokusím se své kacířsví zcenzurovat
10.06. 20:07  RE: pokusím se své kacířsví zcenzurovat
12.06. 16:36  RE: pokusím se své kacířsví zcenzurovat
13.06. 03:59  RE: pokusím se své kacířsví zcenzurovat
11.06. 08:46  == RE: pokusím se své kacířsví zcenzurovat
10.06. 09:55 J_Pitralon  US Satanland
10.06. 14:19  Je to lágr zubožených šmejdy a svět si zretardovaní četníci taky matlají k obrazu svému, hnusnému.
10.06. 18:45 J_Pitralon  RE: Je to lágr zubožených šmejdy a svět si zretardovaní četníci taky matlají k obrazu svému, hnusnému.
10.06. 11:19  Mě to brněnské divodlo neuráží.
10.06. 15:04 Svatoslav Butora  Svět kapitálu bez humanismu
10.06. 19:16  A co toto?
11.06. 11:36 Duudu Woodu  Corrado Cattani

Vybrat pouze nové | Odznačit

Káva pro Zvědavce

65

Být v obraze něco stojí.
Připojte se k ostatním a staňte se
také sponzorem Zvědavce, stačí
částka v hodnotě jedné kávy měsíčně.

Za měsíc leden přispělo 98 čtenářů částkou 22 644 korun, což je 65 % měsíčních nákladů provozu Zvědavce.

Bankovní spojení: 2000368066/2010

IBAN: CZ4720100000002000368066
Ze Slovenska 2000368066/8330
IBAN: SK5883300000002000368066
BIC/SWIFT: FIOBCZPPXXX

[PayPal]

Bitcoin:
12vZg7LszAecMsq3wRW4pNpoUAgGZB8aS5

Další možnosti platby ›

Ve zkratce

Pane Volný, to bylo hloupé21.01.21 17:14 Česká republika 16

Slovenský lekár objednal pre svojich covidových pacientov Ivermectin. Colníci mu zásielku zabavili20.01.21 19:05 Slovensko 2

Na Seznamu se rozmáhá cenzura jako rakovina20.01.21 08:06 Česká republika 7

Sbohem, Kalousku. A zavři za sebou z druhé strany19.01.21 19:17 Česká republika 8

Chcete, aby skončil Lockdown? 26. ledna máte reálnou možnost to změnit19.01.21 10:14 Česká republika 3

Helena Duke poté, co udala vlastní rodinu, žebrá o peníze18.01.21 14:28 USA 3

Satanisté a jejich poskoci mají Vánoce17.01.21 23:15 Česká republika 3

V Norsku po aplikace vakcíny zemřelo 23 lidí a Blatný by chtěl očkovat15.01.21 20:37 Norsko 3

Humorem proti totalitě15.01.21 18:55 Česká republika 1

Fanatismus a nesmiřitelnost – aneb stane se Helena Duke legendou?15.01.21 16:52 USA 1

V protestu před Kapitolem 6. ledna sehráli roli „agenti provokatéři“ – Interview s Michaelem Yonem14.01.21 11:38 USA 2

Luboš Xaver do Českého rozhlasu patří!13.01.21 22:50 Česká republika 1

Zemanovi už doopravdy hrabe, mrzí ho ukončení okupace Afghánistánu13.01.21 18:25 Česká republika 2

Obnovitelná energie mohla způsobit totální výpadek rozvodné sítě13.01.21 09:36 Rakousko 14

Smlouvy s výrobci vakcín jsou tajné, nemohou je vidět ani europoslanci12.01.21 19:03 Evropská unie 3

Probuďte se: Uzamčení jsou navržena tak, aby vydržela navždy12.01.21 16:01 Neurčeno 4

Současné prodlužování nouzového stavu je porušením mnoha zákonů12.01.21 11:46 Česká republika 0

Velký reset, krátký distopický film s čs titulky11.01.21 23:11 Neurčeno 0

Síť Parler přestala existovat11.01.21 19:03 USA 5

Policisté v Německu protestují proti povinnému očkování proti COVID-1911.01.21 16:39 Německo 4

Měnové kurzy

USD
21,45 Kč
Euro
26,12 Kč
Libra
29,35 Kč
Kanadský dolar
16,87 Kč
Australský dolar
16,58 Kč
Švýcarský frank
24,23 Kč
100 japonských jenů
20,67 Kč
Čínský juan
3,31 Kč
Polský zloty
5,76 Kč
100 maď. forintů
7,31 Kč
Ukrajinská hřivna
0,76 Kč
100 rublů
28,54 Kč
1 unce (31,1g) zlata
39 790,95 Kč
1 unce stříbra
546,63 Kč
Bitcoin
695 784,10 Kč

Poslední aktualizace: 22.1.2021 19:33 SEČ

Tuto stránku navštívilo 1 643