Diskuze k článku

Západ nebo Východ?

Příspěvků 21

14.5.2018 6:44

Zeman

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 46.?.?.?

Zeman nebyl zvolen většinou národa.

364148

14.5.2018 15:50

Velmi zásadní rozumová úvaha, hodná Einsteina.

Alfred 89.?.?.?

Reakce na 364148

Zeman nebyl zvolen většinou národa...stejně jako jeho předchůdci nebyli zvoleni většinou národa. Ono to totiž ani nejde, aby byl zvolen většinou národa, že? Stačí trochu logiky, ta zde očividně chybí.

Jinak, ti, kdož vykříkují "patříme na Západ", jsou naivky. Pro Západ nejsme nic jiného než Slavs, podobně jako "savages from colonies". A slovo Slav je odvozeno od slova slave.

364158

14.5.2018 17:22

RE: Velmi zásadní rozumová úvaha, hodná Einsteina.

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 195.?.?.?

Reakce na 364158

Pročpak by to nešlo, moudrá hlavo?

364160

14.5.2018 19:55

RE: Velmi zásadní rozumová úvaha, hodná Einsteina.

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 88.?.?.?

Reakce na 364158

„A slovo Slav je odvozeno od slova slave.“ je to naopak.
Slaves se do Britanie dostávali z východu jako kořist Normanů a nebo jiných slovanských kmenů. Na tomhle obchodu se napakovali i přemyslovská knížata.

364164

15.5.2018 0:50

RE: Velmi zásadní rozumová úvaha, hodná Einsteina.

kolemjdoucí2 213.?.?.?

Reakce na 364158

„A slovo Slav je odvozeno od slova slave.”

Právěže vůbec, tohle si myslí opravdu jen západní troubové a nevzdělanci (a jsou v tom zamozřejmě nadále vydatně podporování další bandou ještě větších tupců s nelidským způsobem myšlení, kterým z různých důvodů vyhovuje, aby si tohle někteří lidé na západě mysleli). Anglosaské tvary „slaves” vs. „Slavs” tedy nemají významově společného vůbec nic, jsou si jen náhodou podobné - což samozřejmě nikomu ani omylem nedává právo dělat ze Slovanů otroky.

Anglosaský tvar "Slavic" je přejatý a přizpůsobený tvar, původem ze slovanských jazyků, kde vyjadřoval podstatu všech Slovanů, a měl originální význam v překladu jako „slavící, oslavující” - oslavující Boha, samozřejmě; toto je naše pravá podstata, ke které bychom se měli společně vrátit, pokud chceme žít a přežít.

364167

16.5.2018 17:38

RE: Zeman

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 108.?.?.?

Reakce na 364148

Kdo byl zvolen vetsinou naroda ? Kredit meli TGM a Dubcek. Ten mel hned po prevratu autonehodu. Pochopit situaci, vyzaduje porozumet tomu jak funguje mezinarodni obchod. Nezbytny pro obchodni jednani v rizikovych zemich byl v CSSR druhy vojensky atase ambasady vetsinou clovek z armady od "sedmickaru" apod nebo rozvedcik ktery dlouho prezil v cizine, ten mel pravomoc dle sveho uvazeni vzit az polovinu ozbrojeneho personalu ambasady. Vyska zisku dulezitost nekterych surovin a zbozi plne odpovida podnikatelskym rizikum.

Po plysaku se rozpadla bezpecnostni struktura statu. TGM resil stejny problem rakousky system postupne nahrazoval a menil, at slo o personalni slozeni nebo strukturu a vznikla v CSR moderni armada na vysoke urovni, plus tajna sluzba, policejni slozky. Wermacht mel plne ruce prace presvedcit nacistickou sebranku po olympiade, ze napadnout CSR, kdyz Masaryk byl odhodlany vest CSR do boje by byla krvave zaplacena chyba. Pockali si az stary pan zemre. Kdo tedy preferoval opilce a kolabaranta Havla a komu byl trnem v oku Dubcek?

Byla odstranena jedina osobnost schopna zabranit rozpadu vitalnich struktur statu a udrzet kontinuitu nutnou pro jejich transformaci a v CR zvitezil pragmatismus. Kolem fragmentu tajne sluzby armady a diplomacie ( mezinarodni kontakty ) byvale CSSR se postupne vytvorili mocenske skupiny, nejsilnejsi je kolem CEZ. Dokud nekolik nejvetsich skupin po vzajemne dohode a nezacne budovat stabilni skrytou strukturu statu, tak je pouze otazka casu, kdy vysoka moralka armady, tajnych sluzeb a diplomacie vysumi a stanou se z nich ciste kriminalni mafianske spolky.Kdyz Polaci zacali znovu tvorit nezavislou vladni strukturu, ktere je skryta a proto stabilnejsi a nemeni se s kazdou neduverou vlade nebo prujmem v parlamentu, tak meli pro zmenu leteckou nehodu. Pragmatikem proste nelze byt na veky a bez zakladni vojenske povinosti to nepujde, Madari i Polaci to vedi.

Zeman ma svoje, ale nikdy nezaprodal sebe a svou rodnou zemi. Kecy, ze z laboratore nic nemohlo zmizet, at si kazdy necha od cesty. Pred tydnem prasklo, ze v USA se ztratil vzorek Plutonia ze 14-ti ks o velikosti petikacky, prej to bylo 1g ,mala lez se da zkousnout. Ale postih celych 8500 $ pokuty, Za opilstvi v aute to bude horsi flastr. System bez zpetne osobni odpovednosti ma zajimave konce, ale pouze pro vnejsi pozorovatele, coz na tehle planete neni nikdo.

Trefujou se do Zemana a Slechtova si vyfoti cokla na pomniku padlym, protoze nevi jakym zpusobem ohledne toho myslime my muzi. Ma rada svoji zemi? Tak by mela rezignovat na vysokou politiku. Mohl bych byt obvinen z te nenavisti k zenam. Kdyby tahle dama v Sudanu shledala me chovani k zenam nepripustne, tak pred ni pokleknu, polozim hlavu na spalek a necham si ji setnout a budu to povazovat za cest. Nemuzu pro ni udelat vubec nic a nedelam si iluze co svet s plnou i prazdnou hubou demokracie pragmaticky udela.
https://zpravy.idnes.cz/sudan-znasilneni-noura-hus...

364216

14.5.2018 7:28

Nemám, co dodat.

Comenius 37.?.?.?

Článek jsem se zájmem dočetl do konce a mohu jen souhlasit. Za minulého režimu nás Rusové považovali za západ, dnes jsem zase reálně odstrčeni na východ. Italská akademička z Janova mi kdysi zmínila Bělohradského, který se v emigraci marně bil za názor, že nejsme východní Evropa. Z pohledu Britů a Francouzů jsme východ, z pohledu Němců asi Mitropa - ať si myslíme, co chceme. Britové považují Mnichov za regulérní politické ujednání - včera i dnes. My za zradu. Komenského v západní Evropě jaksi nemusí a odbornou debatu převedou jinam. A u nás jako by dnes neexitoval! A přiznejme si to zásadní - jazykově jsme Slované, s nimi jsme schopni komunikovat, i když jsem se třeba polsky nebo chorvatsky neučili. A podobně Angličané jsou na tom stejně s Nory, Nizozemci, či Němci. A národ stojí a padá s jazykem.

364149

15.5.2018 0:00

Je to docela dobrý text

r.n. 80.?.?.?

Reakce na 364149

s optimistickým závěrem, který se podobá nástinu programového vyhlášení. "Můžeme toho dosáhnout ve spojení s okolními národy," to sice poněkud zavání internacionální pomocí, ale když to bude pomoc právní nebo znalecká a tak podobně viz. tuneláři Mostecké uhelné u soudu ve Švýcarsku, to by šlo. Někdo nám musí krejt záda, protože jsou zazobaní a mocní [velký smích]

364166

14.5.2018 7:57

Západ ale už není baštou svobody ale baštou totality

senil1 hrubisko (zavináč) centrum (tečka) cz 94.?.?.?

Západ ale už není baštou svobody ale baštou totality. Skončíme jako na západě? Cenzura běží v Evropě na plné obrátky. Nejhůř je na tom Švédsko, tam vám hrozí vězení za to, že upozorníte, že migranti močí a kálí na ulici. V Británii skončíte ve vězení za nenávistný tweet. V Německu za to, že přirovnáváte islám k nacizmu. Návic tam postafili centrum které zastýxká za hate speech. V německu facebook musi sledovat a mazat příspěvky - má to nařízené od vlády. Snad takhle nedopadneme v Česku.
http://www.epshark.cz/clanek/118/novodoba-totalita...

364150

14.5.2018 8:30

Pane Podracký

martin bares 2001:x:x:x:x:x

"voni jsou ale hlava". Více se k tomu nedá říct.

364151

14.5.2018 9:02

No vyberte si

J_Pitralon 178.?.?.?

Žádná forma civilizačního kontraktu s těmi západními monarchiemi a pseudodemokraciemi ani není možná, dokud tam bude panovat korporát-fašismus, považující lidi za pouhé spotřebitele, "human resources", poddané nějakých králů, královen a kdykoliv za zájmy mocnářů obětovatelný kanonenfutter. A tento žalostný stav na Západě ještě pár let potrvá.

9/11 Truth March in Brussels: https://www.youtube.com/watch?v=KaixrURYk7s
9/11 conspiracy theories https://www.youtube.com/watch?v=fJMQbfWvk4U
[zmaten]

364152

14.5.2018 9:38

RE: No vyberte si

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 82.?.?.?

Reakce na 364152

Souhlasím s tímto komentářem, až na to, že "pár let potrvá." Nemám na to důkazy, ale myslím, že Západ je neopravitelný. Jaký bude jeho konec, zda hnedou eurorasou nebo hospodářským vyžráním zdrojů bílou rasou – a tím úpadkem, nevím. Jedno vím ale jistě, že nezávislost na Západu je sen. Realita je taková, že při jakékoliv snaze o samostatnost nás Západ, před tím než dojde k jeho rozvratu, prostě sežere, vyžere. Sen. Příklonem k Západu by byl náš konec ještě rychlejší, než při snaze o samostatnost. Ale je tu ještě jedna cesta: není to vazalství k Rusku, ale poznání, že v současném Rusku každý národ existuje jako samostatný a samostatně se rozvíjí. Zda bude Rusko takovým i po Putinovi, ovšem nevím. Dnešní Rusko naprosto není Sovětský svaz, kde by jeho součásti byly vazalové (srov. rok 1968). Dnes je situace taková, že prakticky jedinou cestou k naší samostatnosti by byl vstup do Ruska. Ovšem Rusko nás nevezme za situace, kdy bychom závistivě pokukovali po dnešním ještě leckde blyštivém Západu namísto toho, že bychom měli odpor k němu. Taková byla tzv. Ukrajina, taková je Gruzie, taková je Arménie. Mnozí se diví, že Rusko je nechalo být a nezasáhlo. Ano, to by bylo vazalství. Rusko dneška má heslo: Kdo chce kam, ne snad pomožme, ale nechme ho jít tam. A že Západ všechny tyto tři země, snící o samostatnosti, sežere? Nemůže jinak. Jednak je to jeho povaha, sežrat, co se dá (predátor), jednak je to nutnost, vyžrat, co se dá (cizopasník), neb Západ už vyžral, co se vyžrat dalo.

364153

14.5.2018 11:47

RE: No vyberte si

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 2001:x:x:x:x:x

Reakce na 364153

Blyštivý ano. Ve snech a vzpomínkách na ně.
https://www.youtube.com/watch?v=8Ac34Khe-fc

364156

14.5.2018 13:04

RE: No vyberte si

J_Pitralon 178.?.?.?

Reakce na 364153

To je pravda. Můžeme se propojovat s normálními slovanskými národy, ale nechápu, proč někdo tak touží být poddaným v západní monarchii, kde se vedou dementní, nekonečné války v zájmu tamních degenerátů. Tak ať se tam odstěhují a užijí si to.

Pink Floyd - Another Brick In The Wall
https://www.youtube.com/watch?v=YR5ApYxkU-U

364157

14.5.2018 11:31

===

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 89.?.?.?

.........Havel si sice zaslouží úctu jako protikomunistický bojovník......

Tohle tvrzení mne vždycky šokuje. To že lahváč skončil ve wošingtónský knihovně a ne v mauzoleu V.I.Lenina na Rudým náměstí v Moskvě je zřejmě jen další geniální semitský vtip, stejně jako tmavý prezident USA, soudruh Obama...

[velký smích]

364154

17.5.2018 11:10

Na Havla

Kouba 46.?.?.?

Reakce na 364154

se sluší jedině už konečně zapomenout.

364227

14.5.2018 17:10

Západ nebo východ?

Bubo 89.?.?.?

Většina veřejnosti je především důkladně zpracovávana již od sametu. Ten byl ostatně šaškárna jak dokládá dokonce Ivan Mládek …….zde:
https://www.youtube.com/watch?v=LyDhB_4mQ9U
Co na tom, že vše bylo připravováno mnoho let. Od přidělených milionů pro CIA a disidenty nebo od Sorose jak se čerstvě píše na Czechfreepres. http://www.czechfreepress.cz/blogy/neuveritelne-mainstreamu-konecne-doslo-ze-vaclav-havel-byl-lidsky-odpad.html
Tohle i Prohlášení spolupráce disidentů v roce 1987 však autor traktátu na vědomí nebere nebo to neví. Kde jsou také sliby V.H., že nebudeme vstupovat do žádných paktů, aby v únoru 1990 Bush Havla vyškolil jak dokládá nedávno odtajněné Memorandum.
Své vykonal další propagandista kapitalismu s vytunelovanými penzijním úsporami lidí i se státním penzijním systémem - V.Klaus. Mladí mají jiné zájmy než sledovat, kdo co vytuneloval a jak ovládl tzv. veřejnoprávní a zaručeně nezávislé či svobodné sdělovací prostředky a noviny.
Americké akce ve světě se popisují naivně „ jsou stále více nepochopitelné a vypadají jako jednání kovboje, který napřed střílí a potom myslí.“
Dva módy chování k nositelům moci jak je nazval autor tomu výše řečenému odpovídají. Oblbování dosáhlo vysokého stupně. O skutečném řízení (globalizaci) NWO, či-li světa, autor nemá ani šajn a proto jej beru jako neukojeného grafomana, nebo jako teoretika komunismu Ivana Svitáka, který ač žil na Západě, moc toho nepochopil. Podracký se potřebuje vypsat, vykecat, ale jeho traktáty jsou plané jako neštovice. Škoda času na něj více reagovat. Pro mne je to zakomplexovaný „pravičák“, který ovšem nezná pojem špinavé či korupční peníze, ale radostně uznává státní penze či neziskovky.

364159

14.5.2018 17:39

Vědomí, poznání (nikoli debilizace), a pak i sebevědomí

Pátá Mojžíšova 7:24 37.?.?.?

Nejdřív je třeba pochopit, kdo tahá za nitky, kdo rozkazuje!

> Američané se na Mnichovu nepodíleli a zasloužili se o zřízení našeho samostatného státu v r. 1918 a osvobození v r. 1945. Anglie bojovala proti nacistickému Německu a dovolovala našim odbojářům se toho zúčastnit. Jinak je ovšem historie vztahů ve střední Evropě přehlídkou odmítání, utlačování, nepřiznání státoprávních požadavků, válek, vyvražďování vesnic za druhé světové války. Co s tím?

Chápu-li Ameriku jako USA, tak je to stát ovládaný bankstery. Mafie je pro označení žumpy zla slabé slovo, přesnější je fašismus, korporátní fašismus! Banksterská světoobčanská sebranka (Schiff, Warburgove, kteří byli spolčeni s Rothschildy, Rockefelleři, Morgan…) spáchala první světovou válku, xxdo bolševickou revoluci v Rusku, válku po válce (a revoluci) v Rusku. Rozvrat Rakousko-Uherska, a po dohodě xxdo-Chazarem Masarykem založili Československo. Pak způsobili tragickou hospodářskou situaci Německa s hyperinflací v roce 1923. Se zoufalými zbídačenými hladovými otroky se korporátním fašistům, přes nastrčené loutky a s vydatnou propagandou, a se zneužitím davové debility, báječně manipulovalo!

Anglie, ovládaná též bankstery, bojovala proti bankstery založenému fašistickému Německu, protože si to banksteři přáli! Protože to prospívalo růstu jejich moci a zdrojů!

K Zemanovi. Zeman přečetl nejen Orwella, ale i stovky jiných knih. Studoval prognostiku, zabýval se prognostikou a je schopen využívat různých vzorců. Některé jeho myšlenkové pochody jsou mně sice záhadou, ale domnívám se, že si dovolí, na rozdíl od rektálních alpinistů, mít názor na mnohé výplody světobčanských chorých mozků. Někdy si dovolí nesouhlasit se zlem.

To, co předvádí kupříkladu Česká televize nebo „Bakalova“ média (Bakala= užitečný idiot světoobčanských banksterů) je leckdy na úrovni Goebbelsovy propagandy, jak také ne, když zadání pochází ze stejné banksterské žumpy!
Hromadné pašování islamistů do Evropy (počátek kalergismu) je podle mě zrůdnost na úrovni založení druhé světové války!
Pozorujte prosím zrůdy, které toto zločinné spolčení proti stamiliónům lidí podporují.

364161

14.5.2018 18:52

Věčné dilema Čechů

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 217.?.?.?

Češi patří mezi Slovany, ale mnohým se tak líbí západní životní styl, že tento fakt záměrně ignorují. Skutečnost je taková, že jazykově, kulturně a velmi pravděpodobně i geneticky jsme bližší Rusům než Němcům či multikulti Amíkům, přestože nás v historii válcoval a ždímal každou chvíli někdo jiný. Pro anglosasy jsou většina Čechů a Moravanů jen poslušní poskoci, untermensch, užiteční idioti a otroci v jejich montovnách a skladištích, kteří by velmi rádi někdy okusili jablíčka z jejich bohaté zahrádky vytvořené z velké části z cizího potu a dřiny v jejich koloniích. Východ je na tom dosud hůře, ale zato má slušné perspektivy rozvoje, přírodní a lidské zdroje, zatímco namyšlený Západ čeká relativní úpadek. Z jednoduchého důvodu. Jeho ekonomika a finance jsou už nyní založeny především na gigantických podvodech, lžích,"bublinách", diktátu jen strachem kryté měny, soustavných manipulacích ovcí, neustálém vyvolávání majdanů a válek po celém světě. A otroků, kteří Západu stále ještě bezmezně věří, rychle ubývá. A převším bude ubývat až ty "bubliny" a lži konečně prasknou. Budoucnost patří Asii, ať se nám to líbí či nikoliv. Kam se přidá Evropa a potažmo i česká kotlina, která už dvakrát byla dějištěm světových válek za především zištné zájmy bankéřů, průmyslníků, šlechtických a panovnických rodů ?

364162

15.5.2018 2:49

Češi jsou západní Slované

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 89.?.?.?

Myslím, že dobrým a výstižným kompromisem je formulace: Češi jsou západní Slované.

364169

15.5.2018 15:59

Šmankotebohorodičkoisantoníčkem

Ahura Mazda 109.?.?.?

Ten článek mi připadá, jako když kočička s pejskem pekli dort.

Jsou tam zajímavé inkredience - Eu, popírání slovanství, Amerika a Mnichovský diktát, hodná Anglie co dovolila našim vojákům bojovat, popírání zásluh Rudé armády na osvobození a aby to nevypadalo tak špatně, tak tam prdneme Cyrilka a Metůdka a jako třešničku na dortu Havla jako protikomunistického bojovníka. A dodám ještě chudák tatíček Masaryk.

Pane Podracký, raději více článků k danému tématu, než jeden k více témat, váš výklad dějinných souvislostí je dosti svérázný.

Mnichovská dohoda - jste si jistý, že Amerika z Mnichovskou dohodou neměla nic do činění?

68 - jste si jistý, že vpád vojsk Varšavské smlouvy do naší země, neposunul 3. světovou válku o pár desítek let - prokutejte web

ad vazalství - dejte si tu práci a koukněte se po Praze, které rodinné klany jsou od 89 u moci, kdo je koho dcera, syn, vnuk, bratranec atd.

Cyrilka a Metůdka a spol rozebírat nebudu, páč to je na déle.

Jen se zastavím u Havla - opravdu? Opravdu to myslíte vážně? Najděte si pár vzpomínek jeho vlastních soukmenovců, co taky podepsali Chartu, ale vůbec se neměli tak dobře jako tento "bojovník". Ještě si počtěte, kdo vydával ty jeho slavná díla, po kterých dnes neštěkne ani pes.

Samostatnost a dotace - o samostatnost jsme přišli, když naše pátá kolona zrušila potravinovou soběstačnost.

Dotace - tuším 2025 už nebudou, už budeme jen platit. Nicméně dotace jsou Jidášovi peníze, za to si Junkers a spol. kupují vlastizrádce, aby pomohli zničit naší zem a úspěsně se jim daří.

364187

Příspěvků: 21

14.05. 06:44  Zeman
14.05. 15:50 Alfred  Velmi zásadní rozumová úvaha, hodná Einsteina.
14.05. 17:22  RE: Velmi zásadní rozumová úvaha, hodná Einsteina.
14.05. 19:55  RE: Velmi zásadní rozumová úvaha, hodná Einsteina.
15.05. 00:50 kolemjdoucí2  RE: Velmi zásadní rozumová úvaha, hodná Einsteina.
16.05. 17:38  RE: Zeman
14.05. 07:28 Comenius  Nemám, co dodat.
15.05. 00:00 r.n.  Je to docela dobrý text
14.05. 07:57 senil1  Západ ale už není baštou svobody ale baštou totality
14.05. 08:30 martin bares  Pane Podracký
14.05. 09:02 J_Pitralon  No vyberte si
14.05. 09:38  RE: No vyberte si
14.05. 11:47  RE: No vyberte si
14.05. 13:04 J_Pitralon  RE: No vyberte si
14.05. 11:31  ===
17.05. 11:10 Kouba  Na Havla
14.05. 17:10 Bubo  Západ nebo východ?
14.05. 17:39 Pátá Mojžíšova 7:24  Vědomí, poznání (nikoli debilizace), a pak i sebevědomí
14.05. 18:52  Věčné dilema Čechů
15.05. 02:49  Češi jsou západní Slované
15.05. 15:59 Ahura Mazda  Šmankotebohorodičkoisantoníčkem

Vybrat pouze nové | Odznačit

Káva pro Zvědavce

46

Být v obraze něco stojí.
Připojte se k ostatním a staňte se
také sponzorem Zvědavce, stačí
částka v hodnotě jedné kávy měsíčně.

Za měsíc květen přispělo 79 čtenářů částkou 16 094 korun, což je 46 % měsíčních nákladů provozu Zvědavce.

Bankovní spojení: 2000368066/2010

IBAN: CZ4720100000002000368066
Ze Slovenska 2000368066/8330
IBAN: SK5883300000002000368066
BIC/SWIFT: FIOBCZPPXXX

[PayPal]

Bitcoin:
12vZg7LszAecMsq3wRW4pNpoUAgGZB8aS5

Další možnosti platby ›

Ve zkratce

Zeman se omluvil za bombardování Jugoslávie a poprosil srbský národ o odpuštění18.05.21 13:52 Česká republika 6

Za výrok, že ženy mají vaginy, čelí studentka kárnému řízení a možná i vyhazovu17.05.21 17:28 Británie 0

Existuje u nás skupina nikým nevolených, kteří řídí stát17.05.21 14:03 Česká republika 3

Kódy do covidpasu začneme vydávat od 1. června, řekl Babiš. Dezinformace! tvrdilo MZ před rokem16.05.21 18:42 Česká republika 16

V Británii se objevil první nepohlavní starosta města16.05.21 18:30 Británie 3

Školy s rúškami zaznamenali o 37% viac infekcií než školy bez rúšok16.05.21 11:29 USA 11

Agenti GRU stihli kromě Vrbětic a Skripala i ozařovat americké diplomaty16.05.21 09:55 Rusko 3

V zemi s největší mírou proočkovanosti vypukla nová epidemie koronaviru14.05.21 19:40 Seychelles 4

Tisíce Čechů hlásí zdravotní problémy po očkování, 65 úmrtí a jede se dál13.05.21 20:49 Česká republika 15

Otevřený dopis lékařů VLÁDĚ A PARLAMENTU ČR. Rozhodujme pro SVOBODU! (20. 3. 2021)13.05.21 18:36 Česká republika 1

Chcete se zařadit mezi inteligenty a zvýšit si socioekonomický status ? Nechejte se očkovat 13.05.21 10:59 Česká republika 15

Nový otvorený list - tentoraz aktívnych francúzskych vojakov11.05.21 09:10 Francie 0

Klaus Schwab požaduje globální zdravotní průkaz založený na implantovatelném mikročipu10.05.21 19:57 Neurčeno 1

Oficiální apartheid v Česku vyhlášen!10.05.21 17:46 Česká republika 3

Přestaňte se podílet na testování dětí, vzkazuje učitelka na gymnáziu svým kolegům08.05.21 22:03 Česká republika 2

Vrbětice 2014, po sérii explozí07.05.21 15:46 Česká republika 0

Arenberger07.05.21 13:25 Česká republika 1

Skutečná pandemie vypukne PO očkování06.05.21 16:56 Rakousko 4

Pozvánka na 9.květen05.05.21 23:13 Česká republika 3

Nemyslete si, že základním nezdaněným příjmem od Pirátů něco dostanete05.05.21 19:59 Česká republika 4

Měnové kurzy

USD
20,83 Kč
Euro
25,42 Kč
Libra
29,55 Kč
Kanadský dolar
17,27 Kč
Australský dolar
16,21 Kč
Švýcarský frank
23,18 Kč
100 japonských jenů
19,11 Kč
Čínský juan
3,24 Kč
Polský zloty
5,62 Kč
100 maď. forintů
7,25 Kč
Ukrajinská hřivna
0,76 Kč
100 rublů
28,22 Kč
1 unce (31,1g) zlata
38 857,79 Kč
1 unce stříbra
585,27 Kč
Bitcoin
897 291,61 Kč

Poslední aktualizace: 18.5.2021 18:33 SEČ

Tuto stránku navštívilo 1 781