Diskuze k článku

Jaderné chucpe

Příspěvků 18

12.5.2018 1:16

Jurský park

Svatoslav Butora 85.?.?.?

Přeji hezký večer a hezké všechno všem lidem dobré vůle. Všem ostatním nabízím k zamyšlení myšlenku, zda-li je smyslem a cílem civilizace vytváření Jurského Parku v celé široké oblasti Blízkého Východu a blízké Evropy jenom proto, že neexistuje žádný důvod pro existenci globální Pyramidy Moci a neexistuje žádný důvod pro existenci sprofanované a zdegenerované OSN/UN/, která chce být v ní budovaném Jurském Parku spolu s USA a jejími naklonovanými entitami jediným hegemonem?? Již se ani nenamáhají zdůvodňovat představu o své úžasné úloze ve světě pomocí "demokracie". Žádnou totiž nepresentují ani neumí realizovat. Jaké "západní" hodnoty platí v Jurském Parku??

Je těžko pochopitelné, že představitelé Izraele nechápou, že být nejsilnější veličinou v Jurském Parku značí vyčlenit se ze společnosti civilizovaných národů. Je lepší být na předních pozicích vývoje civilizace, než být předním dinosaurem ve spustnuté Zemi. Asi proto všichni nohsledi globální moci Minotaura z Labyrintu Pyramidy Moci chtějí pomocí "císařských" ediktů tzv. OSN/UN/ zbídačit Evropu pomocí jimi řízené invaze migrantů, aby se Evropa té koncepci Jurského Parku přiblížila. Na matrici zbídačených zemí potom vynikne jejich úžasná světodějinná dinosauří (bez)významnost. Proto jsou ochotni rozdmýchavat dinosauří běsnění v Syrii i Iránu i v Iráku a kdekoliv ve světě. Tak jaké že to "západní" hodnoty jsou ?

364111

12.5.2018 2:33

Já měl za to

Ludvík Jahn 37.?.?.?

že Nikky Haley je Indka?

364112

12.5.2018 15:12

RE: Já měl za to

R.E. 46.?.?.?

Reakce na 364112

...jo, Indka a ještě k tomu blbá, stačí se na ní podívat ....[oči v sloup]

364123

12.5.2018 8:17

Nikki

Malý a zvedavý 185.?.?.?

Maličká nepresnosť alebo omyl - Haley je indického sikhského pôvodu.

364117

12.5.2018 10:47

RE: Nikki

Vladimír Stwora editor (zavináč) zvedavec (tečka) org 185.?.?.?

Reakce na 364117

Opraveno. Díky.

364119

12.5.2018 15:27

Vypovězená smlouva.

Navrátil 213.?.?.?

Jak někdo tvrdí,Irán se chce trhnout od dolaru,tak to Amíci nerespektují a Irán bude potrestán.Jen si myslím,že Irán je na tom lépe než Irák po vojenské stránce.Bude záležet,jestli na to skočí spojenci,Anglie,Francie,Německo,třeba i Itálie,samotné USA,se do toho nepustí.USA se snaží něco dělat,Izrael pomáhá jak se dá,to není jen Irán co nechce poslouchat,také Turecko si hraje na velmoc,Kurdové čekají na příležitost,Jenže,když se dva perou třetí Čína se směje.

364124

14.5.2018 6:09

Ale kdyz neoconi jsou a musi byt na koni,

Favela 203.?.?.?

Reakce na 364124

Tam jako obvykle vedi jiste jedno ,ze nevedi co delaji...
Aspon to tak vypada...
Velky tlak na Cinu vyvinuli aby, ji nezbylo nic jineho , nez se se spojit s Ruskem , jeho prirodnim bohatstvim, znacnym vojenskym potencialem a stabilitou jeho celnich osobnosti..
Teroristi ISIS zpusobili ,aby se Syrie stala zakladnou mezinarodniho odporu proti nim a hlavne , predevsim Jejich ochrancum a zaroven pomocnikum...!!
Allah Akbar.Kdo je tady Barbar.
Dnesni strategie USA se opet vyznacuje velkym usilim zahnat do jednouho houfu Iran s Tureckem a dari se . /Taky Quatar a Libanon jeste navrch /.
A ja nevim , kdo jeste. Verejne mineni v celem svete ?
Posluhy EU nelze pocitat..Sedi na plote /jako vzdycky/ a strach jim zatim nedovoli skocit na stranu obrany miru.
Jestli tohle je prospesne a uzitecne pro Izrael , nevim.

364147

12.5.2018 18:21

Irán

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 217.?.?.?

je velkým trnem v oku chazarských sionistů ovládajících Západ. Jednak je regionální mocností Středního Východu, nemá rád rozpínavý Izrael, má obrovské zásoby zemního plynu a ropy, může nadlouho zablokovat Hormuzský průliv a především v mezinárodním obchodě platby nechce v dolarech (privátní FED v rukou sionistů proto nechal vybombardovat jak Irák, tak i Lybii). To je tolik důvodů k bombardování Iránu pod tajnými službami Západu připravenou záminkou (jako ostatně vždy ), že by to měl Irán definitivně zpečetěné, pokud by vojensky silné Rusko a ekonomicky a finančně silná Čína zůstaly pasivní a nechaly Irán napospas západním intrikánům, podvodníkům a loupežníkům. Navíc by se vybombardováním Iránu stal malý Izrael vládcem celé jižní Asie a kolaps jen strachem a podvody krytého dolaru by se zase o něco odložil. Problém je tedy Rusko a Čína, které ale dobře ví, že po Iránu by byly na řadě ony. Problém je tedy daleko větší a mocnější než světovládou a nebetyčným sebevědomím infikovaní sionisti doufali. V této souvislosti se ještě nabízí zcela klíčová otázka: kdo vlastně chce ovládat, vykrádat a zotročit svět v 21. století ? USA vlastněné z velké části chazarskými sionisty, Izrael nebo celý tzv. Západ, který také ovládají chazarské a zednářské "elity" ?

364127

12.5.2018 20:12

pro tyhle hezké chvilky si nás Izrael drží jako mopslíka

r.m. 80.?.?.?

svědčí o tom, že Česko zablokovalo prohlášení EU k přesunu ambasády USA do Jeruzaléma. Pokud se jedná o hlasování v OSN, posloužíme také
V Praze se slaví Pražské jaro, 100 let od založení Filharmonie se slaví s ohledem na odkazy židovské kultury v českých zemích. Zároveň se v rámci Pražského jara slaví 70 let od založení Izraele.
Obsazování kulturního prostoru jede. K tomu dostala Karlova Univerzita vedená komunistickým kolaborantem Zimou 7 milionů na zřízení "židovských studií". Dlouholetý záměr.
Česko se koří chazarskému nepůvodnímu etniku v České kotlině. Za pomoci katolických prelátů dodávám. Jsou spojení restitučním megapodvodem.
Proto zdanění církevních restitucí nikdy neprojde, židi to nedovolí.

364129

13.5.2018 0:01

Lest a lupičství jako genetická výbava

Pátá Mojžíšova 7:24 37.?.?.?

Chazarská talmudistická zrůda má nejen lest v genech

> Mimo Pompea a vice-prezidenta Mika Pence, kdy oba jsou fanatičtí křesťanští sionisté, a Boltona má nyní Trump kolem sebe ještě americkou velvyslankyni při OSN Nikki Haley (indického původu)

Fanatičtí jsou určitě. SSionisté? Jistě! Ale křesťanští, co je to za blbost? Křesťanství je debilizační ideologie pro gojimy (otroku vzdej se svobody, paměti, rozumu a vůle).
Podle mě je přesnější; sionističtí deprivanti ze samovyvolené talmudistické sekty, takto provozovatelé xxdismu, ježíšismu (i se „svatou“ říší a papežem) a islamismu. A také pachatelé současných zrůdností; ismu otevřených dveří (svobody korporátního fašismu) a šíření multikulturního „blaha“ po celé Zemi - kalergismu!

>Nikki Haley (indického původu) ???

Snad sefard xxdovka, světoobčanka. Možná indického importu, ale jistě talmudem a synagogou vyšlechtěná, a dědičně postižená. Už jste snad viděli uvědomělého xxda, který by upřímně opěvoval góje?

A k té republikánské (talmudistické) partaji. Možná je bankéřem Sheldon Adelson, ale sebranka Rockefellerů a jejich košer společníků byla celé minulé století nablízku (dosazování loutek republikánské partaje a jejich úkolování).
V Iráku loupí ropu i v tomto století, s podporou uSS army, a náhoda to nebude.

Růst – moci a zdrojů korporátních fašistů. Nestvůra prý musí neustále růst, jinak by (prý) chcípla. Armády "svobodného světa" slouží blahu, lidskosti a pravdolásce? Záleží, kdo definuje, kdo velí. Podle talmudu, veledíla rabínů, gój není člověk.

364133

13.5.2018 1:36

ankéř Sheldon Adelson? ten dědek, co udělal Mileikowskýho

r.m. 80.?.?.?

Reakce na 364133

premiérem? Od kdy je majitel zlodějského hazardního průmyslu bankéřem? Okrádat závisláky a zoufalce, co nemají jinou možnost se udřít bez naděje anebo doufat, že možná, někdy, snad přijde výhra?
Koupil si hazardní dědek i někoho v Chazariátu Česko, hájemství vyvolených normalizačních otrokářů? Trik chazariátu s levnou měnou, ukotvenou vyvoleným Singerem pečlivě udržuje rozdíl mezi životní úrovní na Západě a Českým kráterem, nejprůmyslovější zemí v EU. Je to zrada dosud krytá celkovou protinárodní propagandou.
Podporuje ji u nás zejména Deník Referendum, kde židovští autoři otevřeně vyzývají k odstranění národní veteše. Tím mají na mysli třeba Slovanskou epopej Alfonse Muchy.
Ať nepruděj a namalujou si vlastní Chazarskou epopej. Bude začínat kočovníky od Kaspického moře.
P.S. proč mi při otvírání stránek prohlížeč blikne 2x? Při otevření nového diskusního příspěvku, při ukládání, i při prostém otevření článku. Není mi to příjemné. Nějaká dvojí komunikace editore?

364135

13.5.2018 1:58

Kolonizace USA byl mistrovský sionistický kousek

r.m. 80.?.?.?

Izrael je největší kumulativní příjemce zahraniční pomoci USA od druhé světové války. K dnešnímu dni Spojené státy poskytly Izraeli 134,7 miliardy dolarů (současných nebo neinflačně upravených dolarů) v rámci dvoustranné pomoci a financování protiraketové obrany. Téměř veškerá bilaterální pomoc USA Izraeli je ve formě vojenské pomoci, i když v minulosti získala izraelská ekonomická pomoc i značnou část.
Israel is the largest cumulative recipient of U.S. foreign assistance since World War II. To date, the United States has provided Israel $134.7 billion (current, or noninflation-adjusted, dollars) in bilateral assistance and missile defense funding. Almost all U.S. bilateral aid to Israel is in the form of military assistance, although in the past Israel also received significant economic assistance. https://fas.org/sgp/crs/mideast/RL33222.pdf
-
Starému troubovi Trumpovi během několika měsíců vysvětlili, že se žádné nezávislé prezidentování nekoná. Dostat Obamu se jim tak lehce nepodařilo, ale nakonec ho zdehonestovali a odcházel málem s ostudou.
Jaderný pistolník Netanjahu/Mileikowski si mne ruce. Prozatím se na jeho šmelinu pro militaristické popěvky zapomělo. Co zkusí dál? Na Írán odpálit preventivní atomovku? Kolik amerických životů potřebuje ten šmejd k udržení se u vlády?

364136

13.5.2018 1:59

Trump v tomto případě je průhledný jak sklíčko

ignorek 2a02:x:x:x:x:x

Nechápu co nechápete.
Kromě všemocné židovské lobby má Trump ortodoxní https://echo24.cz/a/iGSyc/sefporadce-bi... židy doma.

Takže bezvýhradně podporuje Israel. A ten chce zničit Iran, nebo aspoň bombardovat.

364137

13.5.2018 2:00

RE: Trump v tomto případě je průhledný jak sklíčko

ignorek 2a02:x:x:x:x:x

Reakce na 364137

oprava https://echo24.cz/a/iGSyc/sefporadce-bileho-domu-t...

364138

13.5.2018 4:14

Tampony na zastaveni pravdy,

favela 203.?.?.?

Reakce na 364138

A PROTI VYKRVACENI PRAVDOU.
Jen kratce na ilustraci nekterych komentaru...
Lide casto napodobuji vyssi vrstvy a napriklad buduji si na zahradkach bazeny /plivatka/ za drahe a zbytecne penize a drahe udrzby.
U bohacu to delaji sluhove...
Horsi kdyz se rozmohla mezi lidmi mluva burzoasnichexpertu, inteligentu a pouzivani chytlavych hesel ,klise ktere nekteri napodobuji a pouzivaji stejne mnohomluvnosti , aby se jim take vyrovnali s inteligenci ,
uslechtilosti jazyka a pod.
Tedy spolu s medii pomahaji zakryt pravdu a slouzi jako Tampony ....
Zakryvaji se a zalhavaji obrovske zisky zbrojnich korporaci. Ty vetsinou pomoci zkorumpovanych ministru dodaji, mega dodavky zmetku a pozaduji ale vymenou opravdove penize. Tady je pak dvojity zisk..
Co si asi mysleli nasi parasutiste , kdyz dostali velmi obtizny ukol.
Bude ten smejd strilet nebo ne?. Sten gun vyrobeny masove , levne a na kseft. Nikoliv na boj. A vzali si pro jistotu take bomby. Kdyz pomyslim , ze ani britove ani ceska vlada nevyzbrojila nase agenty kvalitnimi zbranemi,
vzmaha se ve me nepricetna zurivost...
Tamponi pak se chteli vratit ze zeme zrady vladnout dal jakoby nic.
/Napr. Thompson samopal se osvedcil v mafijnich valkach/.
Nastesti pro ne heydrich nemel jeste pancerove desky ve dverich auta.
Nejbohatsi ani nejmocnejsi stat s mnoha koloniemi potom nemel ani poradne prostredky na valku. Vse rozkradli Lordi a Kapitalisti. A museli zebrat na USA.
Zadny Rozdil mezi Hitlerem a Rooseweltem. Oba podnikali vsechny , opravdu vsechny kroky pro vyvolani svetove valky. Kliky a haky. A Chamberlain /sluzka/take pomahal. Roosewelt nas obelhaval s uspechem. Tampooony....
Vsude cteme s jak uspesne britove bojovali/i kdyz jenom branili totalne rozkradenou zemi/ v bitve o Anglii.
A nasi letci tez.
"Tampony" neopomenou se vsak nezminit v milionech publikaci o tom ,ze Spitfires a Hurricanes byly vybaveny pouze kulomety. Kulomety jak vime byly zavedeny jako protipechotni zbran,/vyvinuty z pusek/, tedy s tim letadlo prostrelis ale nesestrelis !
A tak piloti museli vyvinout nadlidske usili v levnych letadlech bez KANONU.....
To jen nekolickosti malickosti , detailu , ktere se nam promitaji do dneska a ukazuji, ilustruji proc nam je nam pravda tak diulezita...

364140

14.5.2018 22:53

RE: Tampony na zastaveni pravdy,

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 195.?.?.?

Reakce na 364140

to bolo dobrééé !!!

364165

15.5.2018 4:08

RE: Tampony na zastaveni ..

Favela 203.?.?.?

Reakce na 364165

Diky, klanim se ...195x.
Prosim , mohla by se odehrat Prispevkova Amnestie , kdyz se treba vice temat a neodbytnych , nalehavych, ktere vedou pisatele na scesti k vetsim poctum bezodkladnych komentaruu , ...
.A vyhrali jsme nad Ruskem !!!
A kdyz je treba pro potechu vazeneho ctenare neco drobneho predestrit...
Neco poklesle zabavy jsem dodal na NWOO pod Skripalem a jeho dcerou s pivem.
Pozor jsou tam dva totozne clanky.
S porozumenim pro obtize mnou zpusobene .....P.

364170

18.5.2018 18:37

co kecáš s těmi kulomety? vždycky byly i kanónové verze

r.m. 31.?.?.?

Reakce na 364170

Spitfire Mk.I
Mk.I - první sériové letouny s dvoulistou vrtulí
Mk.IA - motor Merlin II nebo III, výzbroj 8 kulometů Browning ráže 7,7 mm, postaveno 1566 ks
Mk.IB - motor Merlin III, výzbroj 2x kanón ráže 20 mm, později výzbroj upravena na 2x kanón a 4 kulomet ráže 7,7 mm, postavena malá série

Spitfire Mk.II
Mk.IIA - motor Merlin XII, výzbroj 8x kulomet ráže 7,7 mm, postaveno 751 ks
Mk.IIB - motor Merlin XII, výzbroj 2x kanón a 4 kulomet ráže 7,7 mm, 170 ks
Mk.IIC (ASR Mk.II) - 49 ks upravených k záchranným úkolům
LR Mk.II - asi 60 kusů bylo upraveno instalací pevné přídavné nádrže pod křídlo upraveno na dálkový stíhací letoun
PR Mk.II - od roku 1941 označení pro Spitfire PR Type B
----------
Výzbroj Hurricanu Mk.I a Mk.IIA tvořilo osm kulometů Browning ráže 7,7 mm (.303) umístěných po po čtyřech se zásobníky v každé polovině křídla.
U Hurricanu Mk.IIB přibyly do vnějších částí každé poloviny křídla další dva kulomety Browning ráže 7,7 mm, každý se zásobníkem na 328 nábojů.

Hurricane Mk.IIC byl vyzbrojen čtyřmi kanóny Hispano Mk.I nebo Mk.II ráže 20 mm, každý s 91 nábojem.

Hurricane Mk.IID nesl v gondolách pod křídlem dva kanóny Vickers S ráže 40 mm, každý s 15 náboji. V křídle dva kulomety Browning 7,7 mm.

364255

Příspěvků: 18

12.05. 01:16 Svatoslav Butora  Jurský park
12.05. 02:33 Ludvík Jahn  Já měl za to
12.05. 15:12 R.E.  RE: Já měl za to
12.05. 08:17 Malý a zvedavý  Nikki
12.05. 10:47 Vladimír Stwora  RE: Nikki
12.05. 15:27 Navrátil  Vypovězená smlouva.
14.05. 06:09 Favela  Ale kdyz neoconi jsou a musi byt na koni,
12.05. 18:21  Irán
12.05. 20:12 r.m.  pro tyhle hezké chvilky si nás Izrael drží jako mopslíka
13.05. 00:01 Pátá Mojžíšova 7:24  Lest a lupičství jako genetická výbava
13.05. 01:36 r.m.  ankéř Sheldon Adelson? ten dědek, co udělal Mileikowskýho
13.05. 01:58 r.m.  Kolonizace USA byl mistrovský sionistický kousek
13.05. 01:59 ignorek  Trump v tomto případě je průhledný jak sklíčko
13.05. 02:00 ignorek  RE: Trump v tomto případě je průhledný jak sklíčko
13.05. 04:14 favela  Tampony na zastaveni pravdy,
14.05. 22:53  RE: Tampony na zastaveni pravdy,
15.05. 04:08 Favela  RE: Tampony na zastaveni ..
18.05. 18:37 r.m.  co kecáš s těmi kulomety? vždycky byly i kanónové verze

Vybrat pouze nové | Odznačit

Káva pro Zvědavce

50

Být v obraze něco stojí.
Připojte se k ostatním a staňte se
také sponzorem Zvědavce, stačí
částka v hodnotě jedné kávy měsíčně.

Za měsíc září přispělo 101 čtenářů částkou 17 396 korun, což je 50 % měsíčních nákladů provozu Zvědavce.

Bankovní spojení: 2000368066/2010

IBAN: CZ4720100000002000368066
Ze Slovenska 2000368066/8330
IBAN: SK5883300000002000368066
BIC/SWIFT: FIOBCZPPXXX

[PayPal]

Bitcoin:
12vZg7LszAecMsq3wRW4pNpoUAgGZB8aS5

Další možnosti platby ›

Ve zkratce

Takhle se říká ne tyranii! Australané se postavili proti policejnímu státu24.09.21 18:44 Austrálie 0

35 000 neočkovaných řidičů kamionů bude blokovat od 27. září Itálii24.09.21 18:40 Itálie 1

Klimatičti alarmisté demonstrují v Praze24.09.21 15:45 Česká republika 2

Svědectví lidí po vakcinaci24.09.21 15:00 Izrael 4

Nový návrh zákona by omezil podporu v nezaměstnanosti pro ty, kteří byli propuštěni kvůli odmítnutí očkování24.09.21 11:40 Izrael 0

Patnáctiletý "hoch" ubodal v Sasku o rok starší dívku24.09.21 11:26 Německo 0

Až na konci roku Němci odstaví tři tisíce megawattů v jaderkách24.09.21 09:12 Německo 2

I obhájci obviněných ze zločinů nenávisti půjdou za katr23.09.21 12:55 Česká republika 2

Jak reagovali američtí astronauti, když měli přísahat na bibli, že se skutečně procházeli po měsíci23.09.21 08:31 USA 3

Vyšetřování dvou mnichů kvůli zapálení antén 5G21.09.21 16:34 Francie 16

Izraelský lidový výbor – Ještě žádná vakcína nikdy nezpůsobila tolik zranění. Zpráva o nežádoucích účincích vakcín.21.09.21 15:49 Izrael 2

Výzva lékařů a odborníků zabývajících se problematikou nemoci Covid-1921.09.21 15:45 Česká republika 1

Šest válek, které Rusko ostudně prohrává20.09.21 21:43 Rusko 7

Zaočkovaný arcibiskup Babjak sa počas návštevy pápeža nakazil covidom-19. Hovorí sa aj o ďalších menách20.09.21 15:24 Slovensko 1

Jak vypadá elektromobilita v praxi :-)20.09.21 15:21 Česká republika 8

Náhubky u dětí způsobily oslabení imunity a teď se plní ordinace20.09.21 01:35 Česká republika 1

Odsunutý sudeťák potomkem sv. Ludmily - církev opět ukázala, kdo je jejím skutečným spojencem19.09.21 12:00 Česká republika 5

Ópiová akože "epidémia" v USA: Ako vyzerá jedna ulica vo Philadelphii19.09.21 10:43 USA 0

Očkovaná učitelka nakazila 3 očkované učitele a 60 dětí musí do karantény :-)18.09.21 14:24 Česká republika 3

Izraelští vědci hlásí, že třetí dávka vakcíny může ochránit očkované 12 dnů :-)18.09.21 13:56 Izrael 5

Měnové kurzy

USD
21,68 Kč
Euro
25,40 Kč
Libra
29,67 Kč
Kanadský dolar
17,11 Kč
Australský dolar
15,73 Kč
Švýcarský frank
23,45 Kč
100 japonských jenů
19,59 Kč
Čínský juan
3,35 Kč
Polský zloty
5,51 Kč
100 maď. forintů
7,12 Kč
Ukrajinská hřivna
0,81 Kč
100 rublů
29,80 Kč
1 unce (31,1g) zlata
37 994,77 Kč
1 unce stříbra
487,52 Kč
Bitcoin
914 186,60 Kč

Poslední aktualizace: 24.9.2021 18:33 SEČ

Tuto stránku navštívilo 1 799