Diskuze k článku

Nápoj zapomnění

Příspěvků 22

10.5.2018 2:34

Česko je na stráně vítězů jedině z vůle Stalina.

ignorek 2a02:x:x:x:x:x

Česko je na stráně vítězů naprosto nespravedlivě, tak jak Slovensko a další.

Češi makali jak diví po celou dobu války na vítězství 3 Reichu. Nějaká zbytečná povstání pár dnů před koncem války nemění na tom vůbec nic. Loutková vláda v zahraničí ? Ta jako dělala 5 let co? Asi jako Janukovič nyní - tolik toho.

Praha je jedno z center moci a mystického vědění. Hitler pátral po mystickém vědění po celé zeměkouli. A Heydrich na něco narazil, proto musel být proptně odstraněn. Česká vláda v zahraničí nemá s tím vlastně nic.

364068

10.5.2018 4:09

Nektera setkani a nektere blizkosti.

Favela 203.?.?.?

Reakce na 364068

jsou psany osudem.. Kdyz potkate nekoho kdo se k vam chova loyalne /bez postrannich umyslu/ , hreje to u srdce a je to jedna z nekrasnejsich lidskych vlastnosti../Osobni zkusenost/.
.Ale beda stokrat beda , kdyz se toho chytnou demagogove a davy..
A kdyz tuhle loyalitu zaprahnou do sluzeb idelogii...Stava se pak nejvetsim nestestim sveta...kolosalni katastrofy ,vymykajici se lidskemu chapani na steroidech. Jsou dusledkem...
A my z toho blizkeho sousedstvi neunikneme. A jaky zazraky se musi prihodit abychom zase vyvazli ?
120 milionu mrtvych obeti , spousty zranenych invalidu, neskutecne utrpeni milionu,destrukce a Evropa je dodnes myslim psychicky zdevastovana a nese nasledky. A nemuzu se zbavit dojmu ,ze to je taky nasledkem prehnaneho vzdelani, ktere se v podstate nemeni od dob M.Terezie..
Snad je lepsi nevedet kolik je A+B a to cele na druhou a nebo kolik tun svestek se sklidilo v Rumunsku. Chci rict ,ze duraz na to nejdulezitejsi
ze skol davno zmizel.
Jako loyalita tak i vzdelani metastazovalo do monstrozni faze , protoze ne kazdy umi vzdelani handlovat. Navic urcite poskodi nase zakladni a zdrave instinkty, ktere nam umoznili prezit /kazdou katastrofu/, od praveku.
Ja sam jsem ze skol utikal casto a snad nevedomky si zachranit neco z tech instinktu. , studoval treba chemii 6 roku a nevim nic. Hledal jsem vztah k prirode a prchal kdyz jsem zaslech lidske kroky..
V 68 jsem okamzite bezel k rozhlasu zachranit co se da...A snad proto.
/Sepsal jsem neco malo na pobidku Vydavatestvi bez Nakladatele/ jmenuje se to Osmasedesatnici a stoji to pul piva./. Pokr.

364070

10.5.2018 4:33

Nektere souvislosti ....[pokr./ktere ,neni tezke uhodnout,

Favela 203.?.?.?

Reakce na 364068

Dnesni ideologie je Globalizace a germani jsou zase zaprazeni a slouzi loyalne afroarabum. Ti zase slouzi nasilim a zlociny tuto ideologii prosadit , zavest vsude a zaroven potlacit i chabe a skromne protesty Evropanu...
A jsou veci ktere vam nikdo nerekne.. Bud nejsou k mani je pochopit, nebo nejsou schopnosti je zachytit a taky strach to nedovoli..
A tak je i paradoxni ze germana Hitlera ta vysoka loyalita a duraz na ni , privedla
/nebo pomahala privest k zahube/.
Pakt , ktery uzavrel s Japonskem , desitky tisic kilometru vzdalenym statem, byl snuska vypatlanosti. Nepomohli japonci s SSSR a zatahli Nemecko do dalsi a zbytecne valky s USA.
Tedy jinymi slovy ,skutecny vyznam paktu bylo odevzdani osudu Nemecka
/a Dolfa/ do rukou jeste vice zfanatizovanych a zpatlanych japoncu.
Jsou veci mezi nebem a zemi, ktere nikdo nerekne /treba aby neprisel o chleba/ , nebo kterym neni rozumet i kdyz se dotycni vzdelavaji a specializuji na vec desitky let a nebo snad prave proto...
Mozna je presprilis teorii a znalosti , ktere pak ciste mysleni velmi dobre "Zabarikaduji" , ruznymi "odpadky" vselijakych zbytecnosti.
Prevedeni a promitani tech vsech veci do praxe , naopak Zchaotizuje snadno a rychle /ruznymi komplikacemi/ kazdou lidskou cinnost.
Jako jsou napr. vojenska cviceni USA, a "kde mate svoji armadu, generale" ?
A jine na kterych bych chtel osvetlit pritomnost ze situaci
minulosti....Treba paradox..
Kam prchaji v kazde valce proti Rusku vojaci Evropy?
To je lehke uhodnout.....

364071

10.5.2018 8:42

===RE: Česko je na stráně vítězů jedině z vůle Stalina.

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 89.?.?.?

Reakce na 364068

Jedním z nejcharakterističtějších protektorátních chudáků českého odboje , zneužitý pak naprosto nechutně bolševickými kolaboranty byl dvacetiletý radista "londýnského odboje" Potůček, kterého zastřelil při událostech okolo atentátu na Heydricha na útěku hladového a bosého v lese český četník. Heydrichovy Vánoční rozhovory s mrtvým králem Ptáčníkem v Břežanské kapli jsou sice skutečností, ale obávám se že jen jeho dlouholetou osobní psychologickou fantasmagorií. Strašně krásně se o tom vypráví , nejlépe však bez jakýchkoli podstaných znalostí. Bošové ve skutečnosti jen jakousi divnou náhodou "nakoukli pod Oponu", a již při prvém pohledu na to co viděli, srali strachy / sami ze sebe/...

[velký smích]

364077

10.5.2018 9:20

RE: Česko je na stráně vítězů jedině z vůle Stalina.

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 176.?.?.?

Reakce na 364068

To je od vás zcela povrchní odsouzení Čechů. Já si pamatuji ten hrozný strach,když k nám přišlo gestapo-na základě udání,že otec (ruský legionář v první sv.válce), má doma zbraně. Gestapo obrátilo za hrozného řevu dům vzhůru nohama. Lidé neměli z počátku žádnou šanci se vítězné moci říše bránit. To se změnilo až požději,díky tomu, že RA je hnala zpět do Němec.Pokud by sověti nevyhráli,tak by i český národ zmizel. Byli bychom odlizeni na Sibiř-takže jak řekla "kulturně" M.Tatcherová : Populace Rusů bude redukována na 15 milionů, kteří budou pracovat u vrtných souprav a v dolech. Není nad slušnost,že? Němci prováděli hned od počátku selekci, kdo z obyvatel ČR má příměs nemecké krve a kdo je čistý Slovan.

V současné době je společenská situace v ČR značně zmanipulovaná. Většina lidí je zmatená-bez znalosti pravdivé historie. Viz kauza Novičok a oslavy druhé sv.války. Též soustavné matení masmédií. Jsme pouze nepatrně před Ukrajinou.

364078

10.5.2018 11:29

RE: Česko je na stráně vítězů jedině z vůle Stalina.

xxxJirka 2a00:x:x:x:x:x

Reakce na 364068

Nemáte tak úplně pravdu.
Češi bojovali v Británii a lze se na to dívat jako na československou armádu, protože později si Britové nechali zaplatit za výstroj, kterou jim k tomu poskytli. Tudíž, fakticky, čs. dobrovolníci bojovali jako čs. armáda, i když nevelká, s vlastní výstrojí a vybavením, pod velením Britů, neboť naše velení již neexistovalo.
Zlato, kterým jsme Britům zaplatili, bylo majetkem Československa, tedy jeho občanů, čili tito všichni přispěli k boji proti fašistům. I když většina zde byla donucena ke spolupráci.

364079

10.5.2018 11:35

RE: Česko je na stráně vítězů jedině z vůle Stalina.

ignorek 2a02:x:x:x:x:x

Reakce na 364068

Mimochodem, záhadný Voynichův rukopis je zašifrovaná magická kniha. Mnohokrát opakovaná stejná slova jednoznačně poukazují na to, že jde o zaklinadla.
Je to jesen ze tří podobných byl sepsán na základě magie Babilonu. Konkrétně tato pochází ze sbírek císaře Rudolfa II.
Současný správce knihovny odmítá přečíst nahlas byť jedno slovo z knihy.
Praha byla a je centrem židovské magie.

364081

12.5.2018 13:29

RE: Česko je na stráně vítězů jedině z vůle Stalina.

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 37.?.?.?

Reakce na 364068

ale prdlajs, tvůj zúžený výklad dějin naprosto vyhovuje oněm globalistickým silám, které manipulují výkladem faktů tak, aby v nás vyvolali pocit méněcennosti. V českých zemích vedle průmyslu zároveň fungovala jedna z nejpropracovanějších konspiračních sítí (v evropském měřítku), která svou bojovou, sabotážní a špionážní (ve prospěch spojenců) činností fungovala jako protiváha válečné výrobě. Říkalo se jí Odboj. Mnoho jejích členů skončilo na nacistických popravištích. Takže tvoje plivání do vlastního hnízda lze chápat i jako znevažování jejich oběti. Takže nasrat chazarskej poskoku.

364122

10.5.2018 6:51

70% nevyhraněného stáda

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 2a03.?.?.?

Paní Procházková zkrátka nezná utajované části sociologie. Jedna z jejích pouček praví, že v populaci je cca: 15% lidí čestných a vždy usilujících o dobro, 15% všecho schopných psychopatů a 70% nevyhraněného stáda. A to stádo se většinou přidá na stranu té skupiny z předchozích dvou, která zrovna vítězí.

Proto vás třeba "hodný soused odvedle", když se změní systém, jde udat na gestapo, bolševickým represním složkám, nebo vyvraždí vaši rodinu (jak se to stávalo v jugoslávii). Takoví "průměrní nevýrazní lidé" z oněch 70% jsou nejhorší, protože v turbulentní situaci nedokážete předvídat, jak se k vám zachovají. Nemusí jít ani o zásadní změnu režimu, stačí když silové složky ve státu ztratí svoji moc a lidi se přestanou bát trestu.

364073

10.5.2018 8:39

Zaslouženě

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 194.?.?.?

My jako jediní jsme neměli žadnou jednotku bojující po boku Wermachtu.

364076

10.5.2018 11:57

RE: Zaslouženě

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 176.?.?.?

Reakce na 364076

To je pravda -avšak všechno nahradili Poláci. Přesné počty nejsou zatím k dispozici - uvádí se cifra přes milion dobrovolně sloužících Poláků v řadách wehrmachtu za druhé sv.války.
Fakta o Polsku a jeho historii: http://outsidermedia.cz/polsko-a-jeho-historie/ (Josef Vít 5.října 2014) na str.6 z 15 je též rozsudek Evropského soudu pro lidská práva:RUSKO NENESE ODPOVĚDNOST ZA VRAZDU TISICU POLSKYCH DUSTOJNIKU V KATYNI!
Dále od doby Napoleona až po současnost-polské a německé pluky bojovaly u Borodina.
http://www.parlamentnilisty.cz/profily/PhDr-Josef-Skala-CSc-467... (5.12.2017)
a krátký článek:Výstřel do zad :http://leva-net.webnode.cz/news/vystrel-v-spinu-vystrel-do zad-/ (27.2.2015)

Neustálé štvaní a nepřátelství šířené masmédii je proto velmi nebezpečné.

364082

10.5.2018 12:39

RE: Zaslouženě

R.E. 46.?.?.?

Reakce na 364076

...my a Dánové, ale moc nechybělo a měli jsme ji taky, jen se to prostě nestihlo..., zato teď jsme to dohnali, jestli už nepředehnali a ta bezpohlavní potetovaný entita řve, jak přejetá, že musíme na mise navýšit finance, aby měl kdo a čím bourat v Kozomrdánii ty z hlíny uplácané pastoušky, aby byl důvod jim pak následně poskytovat střechu nad hlavou u nás a nechat si za to po musulmansky poděkovat...
Tady už opravdu těm 15% zmrdů i těm 70% debilů jebe a nejspíš to nebude lepší už nikdy i kdyby se paní Procházková rozkrájela...[naštvaný]

364083

12.5.2018 20:14

RE: Zaslouženě

ZaS 89.?.?.?

Reakce na 364083

...aneb co nestihl Bienert s Krejčím, zvládli ruku v ruce Babiš se Sobotkou a dalšími 117 novoprotektorátními poslanci. A jelikož byla řeč o paměti, nebude od věci si ty významnější poslance, kteří hlasovali pro vyslání kontingentu na posilu Bundeswehru, připomenout jmenovitě.
Takže podle stanické příslušnosti:
za ČSSD pro mj. Chovanec, Klučka, Hamáček, Sklenák, Tejc, Zavadil a Sobotka. Zdržel se mj. Foldyna, ale nebyl proti. Tak hlasoval jen Koskuba. Celkem 36 pro, 1 proti a 5 se zdrželo.
ANO: pro Babiš, Stropnický, Zlatuška, Pilný, Kott, Vondráček, Berkovec a camerlengo Faltýnek. Zdrželi se dva, proti nikdo
KDU/ČSL: pro pochopitelně sudetský tandem Bělobrádek - Herman a 11 dalších, Nikdo se nezdržel ani nebyl proti.
ODS: 13 pro mj Fiala, Zahradník, Benda, Stanjura a Němcová. Omluvena byla Jana "StarWars" Černochová. Asi byla zrovna na Hvězdě smrti.
TOP09: pro pochopitelně hlásná trouba Kalousek, pak Farský, Lobkowitz a 19 dalších, Gazdík to nestihl a donnerwettertrautenberk jako obvykle někde spal.
KSČM: proti 28, omluveni 4, nepřihlášen 1 nezdržel se nikdo.
nezařazení: proti Okamura a 3 další. zdrželi se 2 a nepřihlášeni také 2
a relikt Úsvitu byl zajímavý jen tím, že byl naprosto rozpolcený - pro byl královehradecký doktor Štětina, proti moravskoslezská paní Havlová a zdrželi se tři poslanci - za Vysočinu, Středočeský a Pardubický kraj. Ale to už je jedno, protože touto dobou budou asi zpátky "u soustruhu".
Detailní záznam zde: http://www.psp.cz/sqw/hlasy.sqw?G=66737

364130

13.5.2018 12:41

RE: Zaslouženě

R.E. 46.?.?.?

Reakce na 364130

To podřízení té naší chrudimské brigády rychlé "erekce" do sestavy a podřízenosti právě 10. tankové divizi Bundeswehru má i důležité symbolické poselství. 10.tanková divize Wehrmachu, jež je předchůdkyní té dnešní, byla zformovaná převážně ze sudeťáků v létě 1939 na území protektorátu a byla posádkou v té době již nacisty okupované Praze a její základní výzbroj tvořily tanky LT-35 československé výroby, které byly předány okupantům po rozpuštění pluků "čsl. útočné vozby" a které po německém fenomenálním rozprášení polské armády a slavném dobytí proradné a zbabělé Francie za 40 dní, se účastnily toho zimního šturmu na Moskvu, kdy se dostali až do blízkosti 43 km a kde byly prakticky skoro všechny zničeny a posléze nahrazeny stroji z německé produkce...

Odkaz to má být pro dnešní severo-atlanticky nadšené furťáky, které nejspíš čeká stejný osud, jako ty naše v té době skvělé tanky, neboť se jim dostane té cti, že spolu s nacionalisticky zaslepenými Poláky a Ukrajinci budou v příští válce proti Rusku na hrotu a v první línii, pro kterou se nepočítá se žádným týlovým zabezpečením včetně zdrav.zabezp. , jak dokládá nová voj. doktrína NATO pod názvem "Stell rose", neb má být celá obětovana pro vítězství židovské finanční oligarchie...a že je to vše jedno nejen těm našim hloupým furťákům, ale i vůličům dokládají výsledky voleb a z jejich výsledků vyplývající řádění té potetované bezpohlavní entity Šlechtové na ministerstvu války a ta urychlená přestavba všech důležitých mostů na území protektorátu, aby unesly abramsy, přestože v Praze padají lávky do Vltavy i s pražákama, protože nejsou peníze na jejich údržbu, natož na postavení nových...

Obávám se, že se dějiny opět pootočí stejným směr (už poněkolikáté) a se stejně tragickými (spíš ještě tragičtějšími) důsledky pro nás, než posledně, kdy se už nebudeme mít na koho vymlouvat, jako po Mnichovské zradě a budeme si za to moci sami, protože lidi jsou tu většinou pitomí a naprosto nepoučitelní...

364143

13.5.2018 13:23

RE: Zaslouženě

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 2001:x:x:x:x:x

Reakce na 364143

Hahaha trošku úzkostně, nevím co pořád nechápou v okolí že rusko s novou doktrínou oznámilo že prostě už nikdy nebude válčit na svém území. Co to je? Že někteří stále nechápou pravidla určené velmocí po napadení. Evropa dopadne s agresí a nejenom ona jako brouk pytlík pod nohou bohatýra.

364145

13.5.2018 17:28

RE: Zaslouženě

R.E. 46.?.?.?

Reakce na 364145

Vždyť to denně vidíme kolem sebe, co je to tu za dobytek, dílem netečný až běda a zbytek hýkající, že raději bude ve lži a podvodu a hlouposti žít jak hňupi v germánské prdeli jako gójimové, než aby žil v pravdě s lidmi východu....tak co od nich čekat, ten zubožený Hejvlo-Klausův pašalík je jeden blázinec s těmi nejagresivnějšími psychopaty v ředitelské kanceláři... [bliji]

364146

10.5.2018 15:57

Hlavne aby sme rýchlo zbudli, kto podporoval Hitlera pri nástupe k moci

lubosmat 178.?.?.?

Kto podporoval Hitlera pri anšluse Rakéska?
Kto podporoval Hitlera pri rozbití Československa?
Kto silno držal palčeky pri útoku Hitlera na Rusko?

No predsa náš "milovaný západ" ....

Kto podporoval Porošenka pri nástupe k moci?
Kto podporuje vládnúcu neonacistickú kliku vo vojne proti vlastnému národu?
Kto silno drží palčeky Porošenkovi aby čo najviac naškodil Rusku?

No predsa náš "milovaný západ" ...

Kto podporoval radikálnych ilamistov pri nástupe k moci?
Kto poporoval a podporuje radikálnych ilamistov pri nivočení Afganistanu, Egypta, Líbye, Iraku a Sýrie? Kto silno drží palčeky islamistom aby čo najviac naškodili Rusku?

No predsa náš "milovaný západ" so všetkymi tími svojomi "naklamanými cennosťami" a tou ich prosperitou, za ktorú otrčilo a otŕča paprče nemálo "neárijcov, neanglánov a neizraelitov".

364088

10.5.2018 22:54

RE: Hlavne aby sme rýchlo zbudli, kto podporoval Hitlera pri nástupe k moci

vousy13 84.?.?.?

Reakce na 364088

Ano, masky spadly, jen adiot to nevidí a pracuje stále ve starém režimu.

364091

10.5.2018 18:55

Nápoj zapomnění neznám

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 2001:x:x:x:x:x

Vygumovaných spoustu. A je nebezpečné dotýkat se hvězd. A jet na kole pro víno pod třemi °° s psanými 52km/h 750w zvlášť když přišlápnete protože předjíždíte bambuly kterým padají brady a i jinak xiftí. https://www.youtube.com/watch?v=1m0swQl5Zko

364089

10.5.2018 19:42

Novodobá Atlantída

Svatoslav Butora 85.?.?.?

Přeji hezký den. Pani Procházková je dobrý člověk. V prohnilém prostředí EU velkostáje pro ovce je veřejně vystupujících dobrých lidí v současném prostředí přívalových vln informačních lží nedostatek. Ty přívalové vlny lží vynášejí z hlubin pekla velmocenského běsnění USA a OSN samé skvosty z ideových vykopávek otrokářského světa starého Egypta, Babylonie, Říma.
Žádná demokracie není u dědiců otrokářských ideologií starověku na programu. Největší zrůdy se spoznaly jako nositelé moci Nového Světového Pořádku, což není nic jiného než vláda magorů typu Nero nebo Caligula. Je otázka krátkeho času, kdy něco podobného zazáří na piedestálu jejich Pyramídy Moci.
Žádná demokracie a bezpečný život na Zemi není u těch magorů moci na pořadu dne. Jejich plány směrují ke stvoření světového mocenského monstra jako byla kdysi Atlantída a pozdější světovládní otrokářské Říše, mezi které se úspěšně připojila Třetí Říše Nadlidí...

Ale ani žádný nápoj zapomnění není na programu dne. Právě naopak, až po moci a světovládě chtivá Novodobá Atlantída padne lidé budou potřebovat k vědění a k životu, co bylo poznáno jako životaschopné a laskavé a mírumilovné a kvalitní a hlavně dobré. Pochopitelně, bude nutné učit se skutečné dějiny. Zapomnění není na programu. Na programu dne je pád Novodobé Atlantídy.

364090

11.5.2018 13:12

nápoj zapomnění teče z kohoutků

výjimečné porušení omerty 2a00:x:x:x:x:x

Nějak zapomínáte, že dějiny 20.století ( a 21. ) byly naplánovány ve století 19. ,
není vůbec důležité , které lidské zdroje kde a jak a proti komu bojovaly ( ostatně to je jedna z jejich funkcí ) , důležité je kdo jim velel a kterou část plánu tím sledoval.
Učené disputace vybagrovaných žížal o sporech s vybagrovanými slimáky na hromadě hlíny nejsou relevantní, když ani žížaly ani slimáci nechápou, co je bagr a jeho řidič a kde se vazala ta hromada zeminy.

364101

12.5.2018 17:55

Najväčším hriechom je pýcha

Milušo 81.?.?.?

Toto biblické tvrdenie v plnej miere platí aj mimo náboženskej oblasti. Ľudská nadutosť, genetická nadradenosť, alebo aj pocit nadradenosti vyvolaný príslušnosťou k nejakému náboženskému smeru je živnou pôdou k tomu, aby sme opovrhovali ostatnými, ktorí naše svetonázory, náboženskú orientáciu, alebo iné "jedinečné hodnoty" nezdielajú. Myslím, že sa nemusíme presviedčať, že tento sklon k nadradenosti voči iným rasám a národom bol v nemeckom národe nevyhnutnou podmiekou k tomu, že dokázali Hitlerovi temer zo 100% podporou odhlasovať totálnu válku voči ostatnému svetu. Niečo podobného vzniká v USA. "Sme najdemokratickejšia, najspravodlivejšia, najhumánnejšia, technicky najvyspelejšia krajina a preto máme povinnosť na základe týchto daností ignorovať medzinárodné právo, podvádzať svetovú verejnosť a zaútočiť na krajiny, ktoré nie sú ochotné tieto priority s nami zdieľať." Tento pocit výlučnosti si uzurpuje právo trestať všetkých, ktorí sa ich opovážia kritizovať. Niekto povedal: Ak chceš vedieť kto ti vládne, podívaj sa koho nesmieš kritizovať. (približne). Ak sa teda podívam na tento problém z tohoto hľadiska tak môja prognóza pre budúcnosť je veľmi negatívna, lebo zatiaľ ľudský pocit nadradenosti ovláda svet!

364126

Příspěvků: 22

10.05. 02:34 ignorek  Česko je na stráně vítězů jedině z vůle Stalina.
10.05. 04:09 Favela  Nektera setkani a nektere blizkosti.
10.05. 04:33 Favela  Nektere souvislosti ....[pokr./ktere ,neni tezke uhodnout,
10.05. 08:42  ===RE: Česko je na stráně vítězů jedině z vůle Stalina.
10.05. 09:20  RE: Česko je na stráně vítězů jedině z vůle Stalina.
10.05. 11:29 xxxJirka  RE: Česko je na stráně vítězů jedině z vůle Stalina.
10.05. 11:35 ignorek  RE: Česko je na stráně vítězů jedině z vůle Stalina.
12.05. 13:29  RE: Česko je na stráně vítězů jedině z vůle Stalina.
10.05. 06:51  70% nevyhraněného stáda
10.05. 08:39  Zaslouženě
10.05. 11:57  RE: Zaslouženě
10.05. 12:39 R.E.  RE: Zaslouženě
12.05. 20:14 ZaS  RE: Zaslouženě
13.05. 12:41 R.E.  RE: Zaslouženě
13.05. 13:23  RE: Zaslouženě
13.05. 17:28 R.E.  RE: Zaslouženě
10.05. 15:57 lubosmat  Hlavne aby sme rýchlo zbudli, kto podporoval Hitlera pri nástupe k moci
10.05. 22:54 vousy13  RE: Hlavne aby sme rýchlo zbudli, kto podporoval Hitlera pri nástupe k moci
10.05. 18:55  Nápoj zapomnění neznám
10.05. 19:42 Svatoslav Butora  Novodobá Atlantída
11.05. 13:12 výjimečné porušení omerty  nápoj zapomnění teče z kohoutků
12.05. 17:55 Milušo  Najväčším hriechom je pýcha

Vybrat pouze nové | Odznačit

Káva pro Zvědavce

61

Být v obraze něco stojí.
Připojte se k ostatním a staňte se
také sponzorem Zvědavce, stačí
částka v hodnotě jedné kávy měsíčně.

Za měsíc červenec přispělo 105 čtenářů částkou 21 389 korun, což je 61 % měsíčních nákladů provozu Zvědavce.

Bankovní spojení: 2000368066/2010

IBAN: CZ4720100000002000368066
Ze Slovenska 2000368066/8330
IBAN: SK5883300000002000368066
BIC/SWIFT: FIOBCZPPXXX

[PayPal]

Bitcoin:
12vZg7LszAecMsq3wRW4pNpoUAgGZB8aS5

Další možnosti platby ›

Ve zkratce

V Rize v Lotyšsku odhalili sochu. Pokochejte se25.07.21 23:29 Lotyšsko 0

Jsem očkovaný a testovaný, ale musím mluvit do skříně. Tak o čem to je. Petr Rada na tiskovce25.07.21 23:21 Česká republika 0

Ministerstvo nehodlá respektovat rozhodnutí soudu ohledně uznávání protilátek22.07.21 18:33 Česká republika 3

V Malajsii zavřeli očkovací centrum, nakazilo se 200 už očkovaných zaměstnanců21.07.21 18:44 Malajsie 0

Afektované slečny ve službách státu dělají tečku21.07.21 18:31 Česká republika 0

Saúdská Arábie zakáže od začátku srpna neočkovaným lidem vstup na veřejná místa21.07.21 15:29 Saudská Arábie 1

Lékařka Křížová obviněna protiextremistickým oddělením Policie za šíření poplašné zprávy o COVID-1921.07.21 12:12 Česká republika 4

Ubodal ve Würzburgu tři ženy a křičel Alláhu akbar. A verdikt? Měl psychické problémy20.07.21 23:19 Německo 2

Paříž: Prefektura Seine-Saint-Denis povolila instalaci dočasných jatek u příležitosti muslimského svátku Aïd-el-Kébir20.07.21 15:40 Francie 3

Tak prý nebudou proplácet testy20.07.21 15:21 Česká republika 1

Červený kříž bude pašovat migranty na lodi Ocean Viking19.07.21 17:09 Evropská unie 1

Plně očkovaná americká gymnastka Kara Eaker je pozitivní na Covid-1919.07.21 16:49 Japonsko 0

Globalistická Británie: politika cukru a biče a nikoli svoboda19.07.21 16:17 Británie 0

Byznys zuří kvůli buzeračnímu trasování, do izolace musí i premiér Johnson :-)19.07.21 11:58 Británie 2

Očkovaný Ondřej Perušič přijel na Olympiádu a bum ho. Má to.19.07.21 11:27 Japonsko 2

Lejnová přiváží do Prahy nabídku, kterou nelze odmítnout19.07.21 11:12 Česká republika 1

Británie zažila hororový víkend - 5 lidí náhle zemřelo19.07.21 10:46 Británie 0

Zomrel Milan Lasica (†81): Odpadol na koncerte, oživiť sa ho už nepodarilo!19.07.21 07:48 Slovensko 3

Festival v Cannes se snažil dohnat Ameriku...18.07.21 13:13 Francie 1

Rusko zablokovalo článek o Palachovi na webu Českého rozhlasu.18.07.21 12:50 Rusko 5

Měnové kurzy

USD
21,79 Kč
Euro
25,65 Kč
Libra
29,96 Kč
Kanadský dolar
17,35 Kč
Australský dolar
16,05 Kč
Švýcarský frank
23,69 Kč
100 japonských jenů
19,71 Kč
Čínský juan
3,36 Kč
Polský zloty
5,61 Kč
100 maď. forintů
7,12 Kč
Ukrajinská hřivna
0,81 Kč
100 rublů
29,50 Kč
1 unce (31,1g) zlata
39 271,88 Kč
1 unce stříbra
548,45 Kč
Bitcoin
744 826,33 Kč

Poslední aktualizace: 25.7.2021 18:33 SEČ

Tuto stránku navštívilo 1 739