Diskuze k článku

Váleční zločinci – Trump, Mayová, Macron

Příspěvků 21

14.4.2018 17:34

Pohled z druhe strany

vladuna 86.?.?.?

Doporucuji precist:
https://nazory.ihned.cz/c1-66109900-komentar-bravo...
A prosim nepodvadet a cist az do konce.

363619

14.4.2018 20:05

RE: Pohled z druhe strany

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 84.?.?.?

Reakce na 363619

Marjanovič je jeden z nejhorších lhářů v massmédiích

363622

14.4.2018 21:44

RE: Pohled z druhe strany

vladuna 86.?.?.?

Reakce na 363622

>Marjanovič je jeden z nejhorších lhářů v massmédiích

No dobre, ale kdyby to alespon umel. Co to je za styl? Komunisticke pamflety padesatych let mely vetsi literarni a vecnou uroven. Spise jsem to mel dat do sekce humor nebo kuriozity. Dal jsem ten link vicemene pro pobaveni.

363629

14.4.2018 18:50

Titulek i konec o Norimberku – naprosto sedí

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 82.?.?.?

Netřeba naříkat, s neodvratnou pomocí Páně na ně dojde. Ale dojde i na jejich podporovatele. Tak např.: Izrael ve svém roztoužení to podpořil. Sýrie dostane S-300. A pro Izrael bude Sýrie uzavřena. Ono si všichni holoubci musíte dobře rozmyslet, co z huby vypustíte. Ono se snadno kecá, ale za každé slovo a v tak rozhodující věci se bude zodpovídat. Nepostihlo to zdaleka jenom Emanuela Moravce, že byste si mysleli, že jenom on ...

363621

14.4.2018 20:24

RE: Titulek i konec o Norimberku – naprosto sedí

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 185.?.?.?

Reakce na 363621

Ale že si ten Pánbůh dává na čas, pár tisíc let nás nechává na pospas globálnímu prediktoru, který nás poštvává proti sobě válkami, genocidami a pod.

363623

14.4.2018 21:24

RE: Titulek i konec o Norimberku – naprosto sedí

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 82.?.?.?

Reakce na 363623

Koukám, že ten globální prediktor je skoro tak věčný jako Pánbůh. A zřejmě je i tak mocný, že má na svědomí tisíciletí válek, genocid a pod. Lidi jsou dobří, ale za ty věci zřejmě může ten globální prediktor.

363626

15.4.2018 10:59

RE: Titulek i konec o Norimberku – naprosto sedí

Jarda z Brna 185.?.?.?

Reakce na 363623

V Bibli se dočtete, že ,,Kdo může Bohu chytit ruku a říct, co děláš?,,
Myslím že vaše pokora je spláchnuta dokonale do kanálu. Nebo je to proto, že neznáte Boha a jeho konání. Bible říká, že si nemáme představovat, že Bůh jedná pomalu, ale chce zachránit co nejvíce lidí. I v Habakukovi se píše, že:,, Vidění je totiž na ustanovený čas. I kdyby se zdrželo, nepřestávej vyhlížet, zcela jistě se dostaví,,!
Podobně Putin, když vyhrkne s nervama a pošle tam rakety, tak akorát tak rozdráždí tu Satanovu p*zdu a bude mela, to chcete? Nebo dráždit Nejvyššího a nařizovat co a jak? Takových lidí je ale na světě mnoho, všichni by věděli jak to udělat. Ale domyslet z dlouhodobého hlediska neumějí, vidí jen svůj nos maximálně.

363651

15.4.2018 12:34

RE: Titulek i konec o Norimberku – naprosto sedí

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 2001:x:x:x:x:x

Reakce na 363651

3 000 let válek a genocid. To chce opravdu pevnou, až slepou víru, aby člověk boha nezavrhl. Vždyť celé tisíce let ti obyčejní lidé, kterým globální prediktor upírá vzdělání (a především POZNÁNÍ), neměli vůbec žádnou šanci. Jen byli udržovaní jako dobytek na co nejnižší úrovni, aby pracovali, ale neměli čas přemýšlet a STÁT SE SKUTEČNÝMI LIDMI.

Ježíš Kristus, to je sice super. Ale koukněte se na současné církve, GP kristovo učení zcela vykastroval a nechal z něj jen paskvil vhodný k ovládání lidí pomocí strachu.

První co vymazali, bylo učení o reinkarnaci. Tím se z celého Nového zákona stala parodie. Pak jen strašili, že když nebudete poslušný, tak budete navždy v pekle. Což je naprostá zvrácenost.

Protože to co přišel Kristus ukázat, bylo, že vždy dostanete druhou šanci. Že se tu znovu narodíte a máte možnost věci co jste minule podělal, tentokrát udělat správně.
Jenže na to vůbec nemáte šanci, když vám tisíce let zatajují, že tu nejste ani poprvé ani naposled. To se pak melete v nekonečném kolotoči karmických závislostí a utrpení.

363654

15.4.2018 15:08

Poznamka na tema reinkarnace

vladuna 86.?.?.?

Reakce na 363654

>První co vymazali, bylo učení o reinkarnaci. Tím se z celého Nového
>zákona stala parodie. Pak jen strašili, že když nebudete poslušný, tak
>budete navždy v pekle. Což je naprostá zvrácenost.

Nez neco napisete, prosim, prostudujte si to lepe.

1] Reinkarnace v bibli nikdy nebyla a je "nesystemova" k celemu uceni Stareho i Noveho zakona.
2] Nikdo nic nemazal, pouze rada knih/rukopisu nebyla prijata do "zapadniho" Kanonu bible, kdyz byl tvoren, prave proto, ze byla "nesystemova"; napriklad krestanske rukopisy dnes oznacovane jako gnosticke. Kanon pravoslavne cirkve a kopticke plus etiopske je vsak sirsi. Jsou tam knihy, ktere v "zapadnim" nenajdete.
2] Novy zakon neni pokracovanim Stareho zakona, ale synkretismus Jezisova uceni a recke filozofie, ktery uspesne pokracoval pres cirkevni otce. Ti zadnou reinkarnaci neresili, ale dohadovali se o interpretaci Noveho zakona na reckem myslenkovem a pojmovem zaklade. Problem Trojice a vztahu Jezisova lidstvi a bozstvi.
3] Jedini, kdo se pokusil vratit krestanstvi tam kam patri, jsou Svedkove Jehovovi, tim, ze odmitli uceni o Trojici, ktere je nebiblicke. Uplne stejne jako Vami zminovana reinkarnace.
4] Jestli reinkarnace existuje a v jake forme nelze empiricky ani vyvratit ani potvrdit. V bibli pro ni vsak podklad nenajdete. To je "vychodni" uceni. Ciste technicky: pokud reinkarnace existuje, pak by svet mel podle tohoto uceni smerovat od dobreho k lepsimu a jeste lepsimu. Mate ten pocit, ze se to deje?

363660

15.4.2018 16:12

RE: Poznamka na tema reinkarnace

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 62.?.?.?

Reakce na 363660

>4] Jestli reinkarnace existuje a v jake forme nelze empiricky ani vyvratit ani
>potvrdit. V bibli pro ni vsak podklad nenajdete. To je "vychodni" uceni. Ciste
>technicky: pokud reinkarnace existuje, pak by svet mel podle tohoto uceni
>smerovat od dobreho k lepsimu a jeste lepsimu. Mate ten pocit, ze se to deje?

Mýlite sa v chápaní zmyslu reinkarnácie a staviate ju na hlavu - znovuzrodenie nie je odmena, ale trest a cieľom má byť vyslobodenie sa z kolobehu. Takže tí "dobrí" sa z kolobehu oslobodzujú a v obehu zostávajú len "zlí a špatní",
Čož zodpovedá aj vášmu pozorovaniu...

363664

15.4.2018 17:58

RE: Poznamka na tema reinkarnace

vladuna 86.?.?.?

Reakce na 363664

Nevim, nezda se mi to logicke. Se zvysujicim se poctem inkarnaci se clovek ocistuje, ale prichazi sem znovu, dokud neni ocisten uplne. Dle toho usuzuji, ze kolektivni vedomi i stav sveta by se mely dle teto teorie zlepsovat. Nejsem schopen s Vami vsak kvalifikovane diskutovat na toto tema, protoze jsem vychodni smery nestudoval. Dekuji za Vasi odpoved v kazdem pripade.

363667

15.4.2018 19:11

RE: Poznamka na tema reinkarnace

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 62.?.?.?

Reakce na 363667

Tiež nie som žiadny "školený budhista" - len to takto chápem.
Nová inkarnácia by mala byť akousi skúškou a zároveň školením "ako byť dobrým človekom" a cieľom cyklov inkarnácií je stať sa "dobrým človekom" v zmysle "človekom s dobrou karmou" a vystúpiť z kruhu inkarnácií - teda dosiahnuť stav nirvány.
IMHO dosiahnutie nirvány nemusí byť nutne stavom večnej nečinnosti, (doslova vyhasnutia žiadostivosti), môže to reprezentovať aj prechod na iný level existencie (nech to už znamená čokoľvek - akvarijné rybičky majú tiež len veľmi málo nešpekulatívnych možností popisu Titaniku, na ktorom sa vezú)

Karma je zdarma...

363669

15.4.2018 15:28

"V Bibli se doctete ..."

vladuna 86.?.?.?

Reakce na 363651

A toto je prave ten zasadni problem: je Vam znamo duchovni pozadi neoconu? Vetsinou jsou to sionisticti krestane. Nejde jen o ropu na Blizkem Vychode, jde o Velky Izrael. Jejich motivace maji nabozenske pozadi.

Technicky neni zadny rozdil mezi krestanstvim a islamem, oboji maji desitky variant vyznani a zpusobu praxe.

Protoze se krestanstvi sekularizovalo [stalo se soukromou zalezitosti], ztratilo svou dynamiku. Islam se sekularizoval mene a proto je dnes na vzestupu.

Pokud se nekdo odvolava na bibli nebo koran, neexistuje zadne reseni do budoucna. Bohuzel, neco jako univerzalni lidske hodnoty a meritka jeste neexistuje. Tak daleko jeste nejsme.

363663

14.4.2018 21:48

Štvaní a ničení, co prostředí dovolí

Pátá Mojžíšova 7:24 89.?.?.?

„Rusko, které prodává 70 % svého plynového exportu Evropě, Katarem (rozumějte; Rockefellery a jejich společníky) navržený plynovod přirozeně vnímalo jako existencionální hrozbu. Putin plán na konstrukci plynovodu vnímá jako pokus NATO (sionistických banksterů) na změnu statu quo v regionu a ekonomickou vraždu Ruska.“
„V roce 2009 Asad prohlásil, že dohodu o konstrukci jakéhokoli plynovodu, který by měl vést skrze území Sýrie, nepodepíše z toho důvodu, že by to poškodilo zájmy jeho klíčového spojence Ruska. Korunu tomu všemu Asad nasadil, když veřejně podpořil Ruskem schválený ‚islámský plynovod‘, který by měl vést z Íránu přes Sýrii až do Libanonu.
(článek: Válka v Sýrii? Jde o něco úplně jiného. Koluje výbušný text člena mocného klanu z USA)

Xxdo-fašisti nesnášejí odpor, likvidují konkurenci. Neustále proti někomu štvou. Proti kacířům nebo čarodějnicím. Štvali proti severoamerickým indiánům, které oloupili a přes devadesát procent jich vyvraždili. V roce 1745 dokonce uzákonili za skalpy indiánů odměny! Co všechno se může nazývat zákonem a právem!!! Také štvali proti konkurentům v okupaci, xxdo-Holanďanům, xxdo-Španělům, které pak oloupili.
Proti Hitlerovi, kterého dosadili jako loutku (financovali propagandu i zbrojení Německa, dodávali suroviny, provozovali fabriky- Kuhn & Loeb, Warburg, I.G.Farben, Rockefelleři, Morgani).
Loutky jsou i Trump, Macron a Mayová.
Podle bible celý svět patří xxdům. Nebo xxdo-chazarským banksterům? V Sýrii jistě zase ničili s požehnáním xxdovského neviditelného a všemocného boha Alláha, JHVH, Hospodina. Měli opět požehnání (loutky) papeže? K čemu by jim byl ještě souhlas loutek v jejich parlamentech, že?

Zajímavé jsou reakce místních xxdo-fašistických zrůd z „demokratických“ partají, poskoků banksterů.
Zapamatujte si jejich mrzácké žvásty!

363631

15.4.2018 10:48

RE: Štvaní a ničení, co prostředí dovolí

ROMAN1 2a00:x:x:x:x:x

Reakce na 363631

Jj, na rozeštvávání jednotlivých národů proti sobě jsou ONI majstři nad majstry...
A taky na výrobu oběživa, krytého uloupenými komoditami a virtuálními dluhy.
Teď to hrozí, že je s celým loupeživým impériem konec, neb produkty jejich peněžní tiskárničky už za chvíli nebude nikdo chtít. Jelikož za tímto potištěným papírem jsou jen podvody, loupeže a utrpení. Tož proto prostřednictvím svých žoldáků tak kopou do všech, kteří prohlédli.
Ovšem na paměť běžného ovčana-konzumenta bych se příliš nespoléhal. Je léty ověřeno, že pokud se mu v dostatečné míře sype do žlabu, nepamatuje si ani, co měl včera k obědu...

363648

14.4.2018 22:25

Dnešním "humanitárním bombardováním" Sýrie

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 217.?.?.?

si matka (Británie, kdysi velká) a její namyšlená, loupeživá a přežraná dcera (USA) hodně uškodily. Naprosto ztratily důvěryhodnost před celým světem. V Sýrii svoji totální prohru nezměnily a věřit jim nyní už můžou jen idioti nebo grázlové, kteří v jejich intrikách, podvodech, lžích a loupení jedou s nimi nebo zbohatlíci, kteří spoléhají na to, že je americký klacek ochrání před oprávněným hněvem okrádaných a ždímaných lidí a před skutečnou spravedlností. Tím se i velmi snadno odkopají a poznají. Šeredně se ale tentokrát spletou.

363634

15.4.2018 15:05

Souhrnná reakce na RE: Titulek i konec o Norimberku – naprosto sedí

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 82.?.?.?

1. Pjakin je bystrý člověk, ale jeho tisícileté pojetí GP je mylné, je to mylná reinterpretace Bible. GP tu sice je, ale jsou to zřejmě lidé, rody, kteří za posledních 100, 200 let nakradli obrovský majetek a tím pádem mají velkou moc.
2. Není pravda, že Bůh vždy dává člověku druhou šanci: často dává, často nedává, čas k pokání pak už není. Souvisí to s tím, že ani nebe ani peklo nejsou zdaleka prázdné.
3. Není oprávněné se dívat na lidské dějiny jen jako na dějiny zla. V dějinách toho bylo zdaleka víc dobrého.
4. Ohledně potrestání válečných zločinců: může každý dostat šanci k pokání, ale taky nemusí, to nevíme. Ale faktem je, že Bůh dobré odměňuje a zlé trestá. Být v kůži těchto tří válčených zločinclů by jistě nikdo rozumný nechtěl, vytrpí si za to svoje, i když třeba někdo z nich bude ještě zde na zemi litovat.
5. Jiná otázka je těch blbů, kteří za nimi, i v našem protektorátě, stojí. To může být buď z prosté blbosti (znám třeba kněze, který má názor, že vše z Ruska je zlé, lživé, prostě je to po této stránce blbec, že se nedověde vyprostit ze zážitků bolševické doby), nebo je to z jiné blbosti, když se domnívá, že třeba jen slovní podpora těchto válečných zločinsů není do jisté míry podílnictvím na těchto zločinech (třeba VIP prostitut Bureš).
A už se k těmto věcem u tohoto článku nebudu vracet.

363659

16.4.2018 2:21

Budhismus vs Křesťanství

Jarda z Brna 185.?.?.?

to je tedy nebe a dudy. Hódně velký rozdíl.
Východní náboženství neuznává Ježíše a jeho obětní cenu nijak nepotřebuje.
Právě z důvodu Satanem svedeného myšlení, že se člověk může sám zbavit dědičného hříchu od praotce Adama.
Naproti tomu Ježíšova oběť za všechny lidi je hodnota, kterou jsme obdrželi na odpuštění naší hříšnosti, ať už člověk tuto skutečnost ocení či ne.
,,I kdyby byly vaše hříchy jako karmín, budou vyběleny právě jako sníh,,.
Jestlliže ale chybí východním náboženstvím hodnotná výkupní oběť jednou provždy, tak jak ji předložil Bohu Ježíš, potom není divu, že se náboženství bez Ježíše snaží najít ,,Dovedně vynalezené historky,, - jak praví písmo aby našli vysvětlení a útěchu pro svůj padlý stav.
Od toho Bible slouží, aby se každý dověděl pravdu, jak to ve skutečnosti je.
A taky mi připadá jako hloupost se neustále vracet na zem kvůli očištění se. Proč by nás Bůh nechal tady trpět za hřích Adama a Evy, když za jejich provinění neneseme žádnou odpvědnost?
A kdyby lidé měli žít v nebi, proč by je nejprve nechal tyranizovat zde na zemi nemocemi a hloupými vládci?
To z Boha vytváří zločince, který se vyžívá v utrpení lidí.
To je prostě nesmysl.
V nebi je myriáda myriád andělů. Pouze 144000 lidí bude vzato ze země do nebeské vlády s Ježíšem. Zbytek lidí má výsadu žít věčně na zemi.
Jestliže někdo kdysi nenáviděl stvořitele a uchvátil zemi, pak musí vytvořit doktrínu, která svede na scestí ,,Pokud možno i vyvolené,, .
To že Satan takto působí je dokázáno třeba tím, že všemožné druhy náboženství kvákají zhovadilosti podle vlastních představ, jen ne jak je to objasněno v Bibli.
Zpět k východním směrům.
Spíše je pravda to, že díky oběti Ježíše již není třeba vytvářet žádné kejkle a pokusy. Názory že člověk se musí vracet do života obrozením a to dokonce do jiných nelidských těl hmyzu a zvířat..
Ježíš vrátil lidstvu naději na věčný život, který ztratil Adam s Evou.
Již stojíme na konci času konce, kdy se vytvoří precedens, že člověk potřebuje vedení od Boha. Jako je Otec hlavou Krista, tak je muž hlavou ženy a ti jsou hlavou dětí. Se starým systémem budou smeteni všichni falešní učitelé i se žáky. Všechno zlo a pokušitel dojdou trestu.
Aještě k tomu názoru pána že 3000 let nás tady Bůh trápí válkami, vražděním.
Co nám tady Satan nabídl, to tady máme.
Zapoměňte na to, že na zemi vládne Bůh.
Bible objasňuje, že k nám na zem sestoupil Ďábel a ječí zlostí, má krátký čas, aby nás všechny zviklal a svedl z cesty. Většina lidí Boha nemusí, nebo ho uráží Satanskými způsoby uctívání a pohanskými tradicemi. Takže tady částečně uspěl a proto je psáno, že většina lidí půjde do zničení po široké cestě a vstupovat budou do široké brány.
Je přece evidentní, že tomu tak je.
pokr...

363683

16.4.2018 2:21

RE: Budhismus vs Křesťanství

Jarda z Brna 185.?.?.?

Reakce na 363683

Naštěstí jsou tu mnozí, kteří Boha milují a také ostatní lidi. Hádejte, kdo to je?

363684

16.4.2018 16:32

RE: Budhismus vs Křesťanství

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 62.?.?.?

Reakce na 363683

plác plác plác
vypočuli sme si plácanie jehovistu (infekčne sebastredný jedinec)

363709

16.4.2018 13:12

navrhuji přejmenovat tento web

výjimečné porušení omerty 2a00:x:x:x:x:x

na Strážní věž [mrknutí jedním okem]

363698

Příspěvků: 21

14.04. 17:34 vladuna  Pohled z druhe strany
14.04. 20:05  RE: Pohled z druhe strany
14.04. 21:44 vladuna  RE: Pohled z druhe strany
14.04. 18:50  Titulek i konec o Norimberku – naprosto sedí
14.04. 20:24  RE: Titulek i konec o Norimberku – naprosto sedí
14.04. 21:24  RE: Titulek i konec o Norimberku – naprosto sedí
15.04. 10:59 Jarda z Brna  RE: Titulek i konec o Norimberku – naprosto sedí
15.04. 12:34  RE: Titulek i konec o Norimberku – naprosto sedí
15.04. 15:08 vladuna  Poznamka na tema reinkarnace
15.04. 16:12  RE: Poznamka na tema reinkarnace
15.04. 17:58 vladuna  RE: Poznamka na tema reinkarnace
15.04. 19:11  RE: Poznamka na tema reinkarnace
15.04. 15:28 vladuna  "V Bibli se doctete ..."
14.04. 21:48 Pátá Mojžíšova 7:24  Štvaní a ničení, co prostředí dovolí
15.04. 10:48 ROMAN1  RE: Štvaní a ničení, co prostředí dovolí
14.04. 22:25  Dnešním "humanitárním bombardováním" Sýrie
15.04. 15:05  Souhrnná reakce na RE: Titulek i konec o Norimberku – naprosto sedí
16.04. 02:21 Jarda z Brna  Budhismus vs Křesťanství
16.04. 02:21 Jarda z Brna  RE: Budhismus vs Křesťanství
16.04. 16:32  RE: Budhismus vs Křesťanství
16.04. 13:12 výjimečné porušení omerty  navrhuji přejmenovat tento web

Vybrat pouze nové | Odznačit

Káva pro Zvědavce

80

Být v obraze něco stojí.
Připojte se k ostatním a staňte se
také sponzorem Zvědavce, stačí
částka v hodnotě jedné kávy měsíčně.

Za měsíc listopad přispělo 130 čtenářů částkou 28 058 korun, což je 80 % měsíčních nákladů provozu Zvědavce.

Bankovní spojení: 2000368066/2010

IBAN: CZ4720100000002000368066
Ze Slovenska 2000368066/8330
IBAN: SK5883300000002000368066
BIC/SWIFT: FIOBCZPPXXX

[PayPal]

Bitcoin:
12vZg7LszAecMsq3wRW4pNpoUAgGZB8aS5

Další možnosti platby ›

Ve zkratce

Ředitel řecké JIP: Umírají vakcinovaní. Vláda musí přestat dělat rozdíly mezi očkovanými a neočkovanými28.11.21 12:49 Řecko 2

Povinnou vakcinací namydlí Babiš starší generaci schody do hrobové jámy28.11.21 08:54 Česká republika 2

Lidé po napíchání mRNA utrejchem ztratili 40% imunity, dále ztrácejí 3,3% až až 6,4% týdně až k 0%28.11.21 08:32 Neurčeno 3

Ukrajinská armáda zaútočila vo viacerých regiónoch Donbasu. Objavili sa pripravení americkí vojnoví poradcovia28.11.21 07:28 Ukrajina 0

Švýcarsko omezilo vstup Čechů do země28.11.21 07:22 Švýcarsko 0

Nejvíce proočkované Portugalsko vyhlašuje výjimečný stav a zavádí opatření kvůli covid-1928.11.21 07:12 Portugalsko 1

Ladislav Větvička také začíná mít problémy s cenzurou na blogu iDnes26.11.21 23:08 Česká republika 1

Demonstrace na Letné 28.11. 2021 od 14:0026.11.21 21:38 Česká republika 6

Rakousko-chorvatská diplomatická vojna! Chorvatský prezident nazval rakouský lockdown fašizmem!26.11.21 03:25 Chorvatsko 12

Odborová organizace Pro Libertate - pomoc neočkovaným v zaměstnání26.11.21 03:02 Česká republika 2

Už neexistují oběti Covidu, jen oběti zločinného jednání vlády a Mengele-lékařů26.11.21 02:53 Evropská unie 0

České nemocnice zahlcuje epidemie infarktů a mozkových příhod očkovaných26.11.21 01:33 Česká republika 0

Vědci varují: mRNA vakcíny proti Covidu dramaticky zvyšují riziko cévních příhod25.11.21 23:17 Evropská unie 0

Babiš: Očkování má být v Česku povinné pro lidi nad 50 let!25.11.21 17:38 Česká republika 8

Výpověď dvou lékařů:shedding po vakcínách ohrožuje děti+nebezpečí vakcín,podložené studiemi25.11.21 13:06 Slovensko 2

Zuzana Čaputová si dělá z lidí výsměch25.11.21 01:38 Slovensko 4

Petice proti povinnému očkování24.11.21 22:38 Česká republika 4

Jak manipulatori.cz manipulují24.11.21 17:30 Česká republika 3

Tajemný utrejch23.11.21 22:03 USA 4

Tak na udání. Dorazili. Ve dvou. Ani tak jsem se nezalekl a šel do boje23.11.21 19:12 Česká republika 7

Měnové kurzy

USD
22,78 Kč
Euro
25,68 Kč
Libra
30,36 Kč
Kanadský dolar
17,87 Kč
Australský dolar
16,26 Kč
Švýcarský frank
24,60 Kč
100 japonských jenů
20,05 Kč
Čínský juan
3,57 Kč
Polský zloty
5,46 Kč
100 maď. forintů
6,95 Kč
Ukrajinská hřivna
0,84 Kč
100 rublů
30,36 Kč
1 unce (31,1g) zlata
40 843,93 Kč
1 unce stříbra
532,51 Kč
Bitcoin
1 306 012,33 Kč

Poslední aktualizace: 29.11.2021 07:33 SEČ

Tuto stránku navštívilo 1 594