Diskuze k článku

Možnosti anglo-sionistů

Příspěvků 22

12.4.2018 2:36

Novodobá Atlantída

Svatoslav Butora 85.?.?.?

Vypadá to tak, že Novodobá Atlantída tj. NATO vplulo do vod, ve kterých doopravdy vidí svůj smysl a naplnění svého osudu. To, že kromě jiného mají v záloze jaderné nálože pochopitelně "utajují". A také "utajují, že nová americko-mohamedánska klika kvůli zachování rádoby hegemonie v oblasti, která jim nepatří nebude váhat tyto použít pro zničení Syrie, ale ani pro zničení Izraele. Proč by o tom psali, že ano, vždyť je to každému mohamedánovi jasné...
V této situaci nelze uvažovat jako autor článku TheSaker. V této situaci Hlavní Řešitel musí uvažovat jako odvážný řecký hrdina TheZeus, který s monstrem poeticky pojmenovaným v řeckých bájích jako Minotaurus nevyjednával pomocí proslovů jako kupř. je o to snaha dnes v americko-mohamedánské sparchantělé OSN. Kdysi nedávno nešlo vyjednávat s monstrem nepoeticky známým jako Hitler, za dní kterého se zpívalo "Německo nade všechno". Dnes také nejde vyjednávat s monstrem se jménem Trump, za dní kterého se do světa řve "America First". Skutečnou moc v doupěti OSN a USA a Anglie má americko-mohamedánská bankovní "klika". Ukazování prstem na anglo-sionistickou "kliku" nedává možnost přesné analýzy. Izraelské vlivové entity jsou více-méně mimo proces velkých rozhodnutí. To procitnutí je drsné, ale pro ostatní svět užitečné. Po pádu Novodobé Atlantídy svět již nikdy nepřipustí, aby se bohatství světa zmocnily světovládní darebáci. Jen ať si plují lodi Atlantů do svých posledních "vod".

363561

12.4.2018 15:35

RE: Novodobá Atlantída

Rudi 2a00:x:x:x:x:x

Reakce na 363561

Bohužel fašistické uskupení zemí NATO pod vedením režimem USA nedá pokoj dokud nevyvolá celosvětovou válku.Nyní museli trochu zbrzdit své choutky proti Sýrii a Rusku po odpovědi prezidenta Putina Amerikánům včele s dementním vůdcem Trumpem.Čína dala před 2 dny rozkaz svým lodím plout k Sýrii a v případě přepadu Sýrie vojsky USA a zemí NATO se zapojit po boku Ruska do bojů.Navíc při osvobození syrského města Ghouta byli obklíčeni britští vojáci i s těžkou technikou.---------------------------https://dimpenews.com/2018/04/12/h-%CE%B4%CE%B1%CE...
[smích]

363569

13.4.2018 14:22

RE: Novodobá Atlantída

Jarda z Brna 185.?.?.?

Reakce na 363569

Tady to máte přeloženo zhruba do češtiny, jak jsem uměl nejlépe.
https://youtu.be/eLp-6dvexTY

363594

12.4.2018 9:10

Nadšení obyvatel Západu sloužících milovaným chazarům uhasíná

J_Pitralon 178.?.?.?

"Trump On 9/11: Bombs Must Have Been Used"
https://www.youtube.com/watch?v=zZZErrFgzOI

"9/11 conspiracy theories"
https://www.youtube.com/watch?v=fJMQbfWvk4U

[zmaten]

363563

12.4.2018 9:25

Trump to potvrdil a varuje Putina

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 185.?.?.?

Tweet Trumpa:
Russia vows to shoot down any and all missiles fired at Syria. Get ready Russia, because they will be coming, nice and new and “smart!” You shouldn’t be partners with a Gas Killing Animal who kills his people and enjoys it!

1)Niečo v štýle „vaša správa k nám – do vedenia štátu USA – došla.“

2)Toto je varovanie Rusku, čo zamýšľajú štátne elity, ktoré nekontroluje: Pozor Rusko, oni chcú rakety ozaj použiť. Plánujú nasadiť nejaké nové modely.

3)You shouldn’t be partners with a Gas Killing Animal who kills his people and enjoys it!
Nemali by ste byt partneri so zverom plynom zabíjajúcim vlastných ľudí a vyžívajúcom sa v tom!

Jenže pozor! Tady Trump neřekl KDO jsou ty zvířata co zabíjí plynem. Ne moc bystrý člověk si domyslí, že tím mínil Asada. Jenže on opravdu nikoho nejmenoval. Protože tím myslel neoconskou státní elitu USA

363564

12.4.2018 18:49

RE: Trump to potvrdil a varuje Putina

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 178.?.?.?

Reakce na 363564

A co když tím "Gas Killing Animal" myslí Británii co otrávila Sripalovic, respektive britské tajné služby? Na té frázi Gas Killing Animal je něco hosně podivného. Jednak to napsal velkými písmeny (proč? správně to mělo být gas-killing-animal) a pak je to taková podivná kostrbatá fráze. Možná je to vzkaz od globálního prediktora který dešifrují jen zasvěcení. (třeba varování pro všechny co se zavčas neodvrátí o Británie)

Taky se fráze dá přeložit jako "plyn zabíjí zvířata", což tomu dává ještě jiný význam.

A nebo Putina ponouká k drsnějšímu postupu proti Británii s tím, že on mu v tom půjde z cesty. Protože řídící centrum je v Británii, nikoliv v USA. Ti jsou jen hrubá síla, světový policejt s velkým obuškem.

363571

13.4.2018 6:35

RE: Trump to potvrdil a varuje Putina

Qwe 37.?.?.?

Reakce na 363564

U Trumpa "nastesti" nikdy nevime, ktery jeho vyrok vlastne plati. Dle jeho prohlaseni (napriklad) sveho casu k sev. Koreji uz davno mela byt valka. A jelikoz je zamerenim obchodnik, nevim, k cemu by mu byl svet z vetsi casti zniceny. Doufejme, ze i tato jeho prohlaseni jsou propaganda zamerena jednak na USA a jednak na Iran apod.

363581

12.4.2018 14:46

To jsou strašné bláboly a The Saker asi ztrácí rozum dřív než neokoni.

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 82.?.?.?

Především mě šokovala ruská TV diskuse na aeronetu, ty ruské běhny v lodičkách, jak pindají o 3. sv. válce. To obecenstvo vůbec, to nejsou Rusové, to jsou běhny. Taky tam má slovo jakýsi "odborník", který těmto běhnám dodává rozumy. To tedy byl šok, to video. To jsou konsumující, žraví Zápaďané, kteří žijí, ne žijí, ale parasitují v Rusku. No a teď mě dojal ten The Saker. Už mu taky tak hrabe? Přece je jasné, že žádná válka nebude (i jak straší aeronet), i když ty běhny by si ji zasloužily. Rusové a Američané spolu nepřetržitě komunikují, jak z toho ven. DJT to proto pořád odkládá, musí se to pečlivě dohodnout. Pokud to tedy vůbec bude, bude to SPEKTÁKL, dohodnuté představení pro masy, i pro neokonské p.če. V Sýrii to Asad prostě a jednoduše táhne a potáhne dál, dnes byla osvobozena Vých Guta VČETNĚ Dúmy a pak jeho armády půjdou dolaďovat zbytek Sýrie. Dokonce bych si tipnul, prosím, jen tip, že tam DJT něco poboří a pak se na to konto Američani, kteří tam všechno prosr.li, za Sýrie úplně stáhnou. On DJT ovšem uvažuje jistě i o tom, že neudeří, ale nazná, že chem. útok byl žvást a udělá čistku těch, kteří mu to předesr.li. To by jistě bylo nejmoudřejší, ale myslím, že na to intelektuálně nemá. Takže úder asi bude, nula z nuly pojde, divadýlko musí být. Muž či žena T. Spencer(ová) je z vás nejchytřejší, taky dokazuje, že to je divadýlko. A že poslali do vzduchu letadlo konce světa, DJT je herec jako ten náš vládní blbec, ale přece mu to víc myslí. Že je ale na psychiatra, to T. Spenc... taky říká dobře. Asi tolik.

363568

12.4.2018 17:35

Být členem NATO je pro nás velké riziko.

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 37.?.?.?

Pokud by situace v Sýrii nakonec vyůstila až do fatální jaderné výměny (pevně věřím, že nevyůstí), tak jaderné hlavice Ruské Federace budou směřovat nejen na USA, ale také zasáhnou další členské státy NATO. Je obrovské štěstí, že nedošlo k plánované výstavbě amerického radaru v Brdech. Ten by to na 100% schytal. Další nespornou výhodou pro nás je fakt, že zde žije tolik Rusů. Putin přece jejich životy neobětuje. Česko přežije, doufám.

363570

12.4.2018 18:54

RE: Být členem NATO je pro nás velké riziko.

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 63.?.?.?

Reakce na 363570

V tomto rozmeru nejde o to, kolik zde zije Rusu, ale o to jak jsou neRusove nebezpecni Rusku. Cesko neprezije, budte si jisty. Je to bezvyznamna zahradka s nekolika kutily ..., Vzhledem k nasim sousedum a jejich lasce k umistenym zakladnam us (a jinemu skladovanemu humanitarnimu materialu) - muzete cesko vynulovat po prvnim jadernem vybuchu kdekoliv na zemekouli. Budete mit tak akorat cas dojist svuj posledni gulasek (prosim - pouze 4 knedliky). Neni pravicove korektni nechavat zbytky na stole - budede-li mit knedliku 5

363572

12.4.2018 19:00

Saker a pesimismus?

Jan Hanuš 94.?.?.?

Jsem trochu překvapen tím odhadem Sakera a poprvé s ním nesouhlasím. Nevěřím, že je to tak zlé nebo že neexistuje jiné řešení. Američané melou z posledního, to je fakt, ale úplně stejně se chovali i v běžném obchodním styku, kdy sice nehrozilo, že budou padat bomby, ale zase hrozili soudem a arbitráží, a tak. Spousta firem v této situaci raději odstoupila se svou nabídkou, než by se tahali po soudech. Je fakt, že k nějakým soudům i došlo. Možná že anglosasové taky někam něco vystřelí, ale nebude to katastrofální. Oni se prostě bojí a pes, který se bojí prostě kouše. Ale nakonec zaleze do boudy. Věřím, že to tak bude i teď. Pár kousanců, a konec.
Taky se samosebou chtějí trochu pomstít, že prohráli a dál prohrávat budou. A taky jsou nějak čím dál blbější, což už asi pozná každý. (Není to nakonec záměr?)
Ale uvědomuji si, že Saker je o několik levelů dál než já, takže je to prostě jen můj názor.

363573

12.4.2018 20:04

RE: Saker a pesimismus?

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 63.?.?.?

Reakce na 363573

.. odpoved na onech "par kousancu"
Gerasimov: cas 4:43, - balisticke rakety otestovany a pripraveny k odpalu. Uvadi I misto odkud ...
https://www.youtube.com/watch?v=ec7DRbE0oUI

363574

12.4.2018 20:32

RE: Saker a pesimismus?

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 63.?.?.?

Reakce na 363573

A jak je vam jiste znamo - balisticke rakety odpalene z Ruska nezajima nejaka priposrana americka zakladnicka na policku nekde na rohu Syrie.

363576

12.4.2018 21:03

RE: Saker a pesimismus?

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 63.?.?.?

Reakce na 363573

.. general Hyten pred kongresem: cas 1:06 - nevime kde jsou jejich (ruske) ponorky.
https://www.youtube.com/watch?v=ec7DRbE0oUI
.. takze president velkohuby blbec, ktery si nepamatuje co rekl vcera, naprosto nekompetentni na urad presidenta (viz kniha, ktera nedavno vysla - autor jeho blizky spolupracovnik), pentagon, ktery nevi kde jsou ponorky, kazdodenni imbecilnich lzi ..., a tyto kreatury maji moznost kdykoliv vyvrazdit planetu. Mysli si snad nekdo, ze jsou schopni realne uvazovat ??, a uvedomit si nasledky ?

363577

12.4.2018 21:32

Jaké jsou možnosti anglo sionististických "elit" Západu ?

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 217.?.?.?

Tyto namyšlené, intrikánské, prolhané a podvodnické a odporné pijavice celého světa a skuteční vlastníci naivního a na účet zbytku světa dosud luxusně žijícího Západu končí. Pouze jim to při té jejich namyšlenosti a setrvačnosí myšlení ještě nedošlo. Jedná se především o staré šlechtické a panovnické rody Evropy i Asie, vlastníky gigantických a ještě tzv. všemocných bank, nadnárodních korporací a investičních fondů a jejich poskoky v politice, médiích, neziskovkách, v managementu. Z nich nejvýraznější a nejaktivnější jsou v současnosti tzv. neocons za velkou louží. Proč? Protože svět jim velmi dlouho ustupoval, nechal se sprostě obelhávat, podvádět a vykrádat těmito zločinci. Nepotrestné zlo proto velmi sílilo. O to více bude bolet šílené "světovládce" velmi blízká realita. Místo absolutních světovládců budou velmi brzy právem obžalovanými, nenáviděnými a vlastními, mnohokrát podvedenými, vždy ždímanými a obelhanými otroky lynčovanými zločinci, a to pro nespočet vykonaných a velice odporných zločinů proti lidstvu po celém světě jen proto, aby ukojili svou patologickou a geneticky fixovanou touhu po bohatství a moci.

363578

12.4.2018 23:52

RE: Jaké jsou možnosti anglo sionististických

asi tak 107.?.?.?

Reakce na 363578

Dá se uvažovat také o posedlosti zlem devastovat okolí z choutek a vášní lotrů nóblés nad nevolníky a formanty obludných výchov kdy obecně většinu jsou schopni zdebilizovat už jen proto že prý 85% lidí nemá kritické myšlení a rádi dělají pořádky svých vyhlédnutých vůdců. A už jsem se nechal slyšet že školství je záměrně degradováno jedno kterých stupňů a není to dnes o vzdělanosti ale o výchově záměrů uživatelů lidských zdrojů.

363579

13.4.2018 4:32

Satanova synagoga to zkoušet bude.

nejsem analfabet 37.?.?.?

Mají nevývratnou představu, že konají "dílo boží" ( jak onehda prohlásil Lloyd Blankfein z Goldman-Sachs).
Jejich bohem je Mamonah, ovšemže zmixované s tezí o vyvolenosti a totální dominanci (jak pravil rab Jósef ben Obadijah).
Takže když nějaký obskurní hvězdopravec jim nastíní, že znamení existuje (nebojte, i v ČR je takový Baudiš Jr. a jiní), tak to prubnou.


Resumé: když nepřijímají jediného Krále (INRI) Ješuu ha-Nocri, nutně tedy poslouchají jiného : " Pak ho ďábel vyvedl vzhůru, v jediném okamžiku mu ukázal všechna království země a řekl: „Tobě dám všechnu moc i slávu těch království, poněvadž mně je dána, a komu chci, tomu ji dám:
Budeš-li se mi klanět, bude to všechno tvé. " (Euaggelion kata Loukan 4,5nn)

Avšak:
"Váš otec je ďábel a vy chcete dělat, co on žádá. On byl vrah od počátku a nestál v pravdě, poněvadž v něm pravda není. Když mluví, nemůže jinak než lhát, protože je lhář a otec lži. " (Euaggelion kata Ioannen 8,44).

Kdo má uši k slyšení, slyš!

363580

13.4.2018 6:40

Izrael ovsem neni

Qwe 37.?.?.?

Mirumilovny stat, ovsem v jeho situaci by jeho prioritou melo byt bezpeci. Nejak nevim, co by si sliboval od svetove nuklearni valky. S velkou pravdepodobnosi ny prestal existovat.

363583

14.4.2018 0:41

další odporná drzá lež ČT v přímém přenosu

r.m. 80.?.?.?

První český rozhovor z vesmíru. ČT se spojila s astronautem Feustelem: https://video.aktualne.cz/z-domova/prvni-rozhovor-...
České televizi se podařilo spojit s Mezinárodní vesmírnou stanicí (ISS). Moderátor Daniel Stach se bavil s americkým astronautem Andrewem Feustelem, ve studiu pořadu Hyde Park Civilizace byla přítomná jeho manželka Indira Feustelová. Česká televize rozhovor odvysílá v sobotu.
-
Populární homosexuální mluvící hlava moderátora ČT nic neslyšela o ing. Remkovi. Jako odrostlejší kluk jsem slyšel skutečně první rozhovor z vesmíru a dokonce viděl, protože ho přenášela Československá televize.
Rozdíl mezi ČST a ČT není žádný, obě jsou hlásný trouby papalášů panujícího režimu. [bliji]
Jo kdyby tak byl Remek aspoň žid, to by ho z dějin nevygumovali...
Statečná srdce - rakety Vladimír Remek a jeho let do kosmu 1978 - https://www.youtube.com/watch?v=qL-Sj_9FD2c
P.S. všimněte si propagandistického úvodu dobového dokumentu, co mi to jen připomíná ...pořad Newsroom nebo snad Události komentáře...?

363599

14.4.2018 5:00

Nejnicivejsi zbran je lidska blbost,zda se,ze ted pokvete.

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 1.?.?.?

Politicy na celem svete drzi cas od casu smutecni slavnost , za padle ve dvou svetovych valkach,tim padem se sami sebe ukazi narodu, protoze jindy nemaji na verejnost cas. Co, takova korejska valka a nebo 21 srpen?
Jestlize ma prijit treti svetova valka, tak by mne zajimalo, pokud by nekdo prezil tenhle celosvetovy nuklearni holocaust, jestli se zakaze o nem pochybovat a take ovsem mluvit, nebot bude oznacen, jako nediskutovatelny.
Predevsim dosavadni smutecny slavnosti, kterych se zucastnuji i ti , co maji na tech valkach-holocaustech svuj podil viny a jez nam delaji zakony, abychom nepochybovali.
Evropa se vzdy valkou zmenila v trosky a jen se trochu pozvedla, tak, ji znova zmenili v trosky,takze, bezpecne vime , jak to bude s Evropou ted, aby, ti v bunkrech co preziji v pohode , mohli udelat smutecni slavnost s tema ,par lidma , co nejakym zazrakem na povrchu prezili a nebo pozvolna umiraji na nasledky zareni.
Lidstvo, jako takove se ve dvou valkach nepoucilo, naopak, v medich vsude bezi literatura a kuktura "hrdinu" i tech,co za penize-zold vlezli do valek proti rebelantum, terroristum, zlocincu vseho druhu, protoze se nechteli podrobit osvoboditelum a jejich vydridusskou demokracii. Moralni zaklad nabozenstvi vyhorel pres noc ,kdy od biskupu az po ty modlare se prislo na to, co se vlastne deje v zakulisi v lasce k bohu a to se tyka vsech nabozenstvi bez rozdilu.
Prezije nekdo, kdo bude delat smutecni slavosti a doma ,bude pocitat, kolik mu tenhle obchod se smrti vynesl v milionech dolaru?
BERLIN (AP) - An American author defended a book in which he contends that Jewish elites exploit the plight of Holocaust victims for profit - a thesis denounced by some here who fear it will stoke Germany's resurgent far right.Friday, February 9, 2001 AP080201.html-Berlin a Finkelstein.htm
Otazkou je , kdo je nasim zkutecnym panem, jez toto vse ridi z pozadi politiku.
http://www.schoolsnet.com/cgi-bin/inetcgi/schoolsnet/scripts/article.jsp?OID =376666
Smetanka politiku nici zivoty vlastnich spoluobcanu a tim dokazuje,jak je tato spolecnost skorumplovana,na techto zakladech vypukne treti svetov a valka.

363604

15.4.2018 11:44

co se vl. deje v zakulisi v lasce k bohu a to se tyka vsech nabozenstvi bez rozdilu.

Jarda z Brna 185.?.?.?

Reakce na 363604

Jste vedle jako jedle. Netýká se to všech náboženství.
,,Podle toho poznají, že jste moji učedníci, budete-li mít mezi sebou lásku,,.
Široká je cesta a prostorná brána do zkázy a zatracení, mnoho lidí jde do záhuby.

Stísněná cesta a úzká brána pro pokojné lidi, málo jich bude oproti počtu lidí na zemi.

Velký zástup ze všech jazyků a ras děkuje Bohu a Beránkovi za svou Z.Á.CH.R.A.N.U.

Takovým mírným ovcím (ne tupým ovcím) odpovídají jen lidé, kteří nosí Boží jméno a varují lidi před zkázou, která je v Písmu předpovězena. Zkázou která je určena pro ničemné lidstvo.

Mimochodem jste strčil do jednoho pytle s ničemnými právě Ježíšovy následovníky.
Jak smutné, že lidé nevidí dobré skutky jiných a rychle zapomínají, kdo je ten darebák.[velký smích]
,,na techto zakladech vypukne treti svetov a valka,,

,,Nevytvořil ji prostě nadarmo. Stvořil ji dokonce aby byla obývána! Nebude přivedena k potácení. Její obyvatelé na ní budou přebývat navždy,,. (Izajáš).

Konec bude pro ničemné lidi, ne pro zemi. Žádná 3. světová s jadernými bombami nebude.
Bude něco jiného, něco, čemu nikdo neuvěří
,,I kdyby vám o tom dopodrobna vyprávěl,, , jak píše Bible.
Všechny ty nepokoje a konflikty jsou divadlo ze strany Satana, který chce lidi zblbnout, vystrašit a pokud možno donutit, aby se vyhladili navzájem.
Naštěstí je tu někdo, kdo vyjíždí jako vítězící jezdec na bílém koni, Ježíš.
Ostatní tři koně ve Zjevení Jana jsou poraženi bílým koněm.
Země bude zachována navždy, Izajáš.
Mezitím může Putin ztratit tvář, jako ji ztratili všichni ti idiotští prezidenti krvavého Satanátu UssA a všech zrádných vlád, klik a parlamentů světa, těch, kteří si cpou břicha za naše prachy a těžkou botou nás za to dusají, že se nemůžeme ani pohnout.
Oni ztratili své svatozáře lidmi zidealizovanými, ale Bůh je neměnný, je stálý a zcela jistě splní své sliby.
Otázkou je, kdo bude užívat požehnání od Stvořitele.

363653

19.4.2018 9:29

Uz i politici jsou otraveni stale projednvat jedno a to same,

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 1.?.?.?

Dokonce I v britskem parlamentu se ozval hlas,ze prilis mnoho casu se venuje antisemitismu,jakoby nebyly jine problemy. Tak, aby, ctenarum bylo jasno.
In rare Jewish appearance, George Soros says Jews and Israel cause anti-Semitism By Uriel Heilman " Na Zvedavci uz mnohokrate se obevily clanky,jak ,vlastne Soros “hejba svetem “ a ma velky vliv,tedy jeho bohatstvi na “chod sveta”, spolu s ostatnimi billionari, co organisuji co bude a nebo nebude. Takze, za takovy antisemitismus jsou lide zavirani I v zemich ,kde zide nemaji ani 0,62% z celkove populace krestanskeho naroda. Myslim,ze v tomto prohlaseni se da plne verit tomu ,co rika,kdyz to organisuje spolu s jinymi vrstevniky.
I'm also very concerned about my own role because the new anti-Semitism holds that the Jews rule the world," said Soros,
Samozrejme, ze, hned byla mezi zidovstvem odezva, ze , ne vsichni zide uznavaji slova Sorose, kazdopadne slova pronesena Sorosem a publikovana New York, Friday, November 7, 2003. davaji nahlednout,kdo vlastne je u ,tak rikajic,U VESLA.
Nakonec Arial Sheron to rekl take ,ze , Amerika je zidovstvo, kdo tam vladne, to rekl v roce 2001 pred shromazdenymi novinari, doslova , Amerika, to jsme my zide ,takze, vlada Trumpa neni tou pravou vladou
Never forget that;
All that is necessary for the triumph of evil
is that good men do nothing.
--- Edmund Burke
Jsou lide, kteri uz dnes na pokraji treti svetove valky, pocitaji, jak by se veci deli v tom katastrofalnim ,soudnem dnu, pocatku nuklearni valky. V USA. Upozornuji,ze vypocet katastrofy byl v roce 2007.
* Let's look at real morbid numbers that Professor Doomsday doesn't talk about: a. If only 10% of the 300 million people in America survive, that will leave 270 million DEAD bodies. b. If we use a conservative average weight for each person of 100lbs., this results in 27,000,000,000 POUNDS of ROTTING FLESH scattered across the continent. c. That's 27 BILLION POUNDS of human flesh scattered over 9,161,923 sq km. Now imagine the stink...EVERYWHERE. In the cities and in the country. There will be millions of Dogs, Cats, Vultures, Hawks, Eagles, Bears, Rats, Mice, Wolves, Foxes, Racoons and countless other scavengers feasting on the 27 BILLION POUNDS of rotting flesh and all the while reproducing at a dizzying pace.

363775

Příspěvků: 22

12.04. 02:36 Svatoslav Butora  Novodobá Atlantída
12.04. 15:35 Rudi  RE: Novodobá Atlantída
13.04. 14:22 Jarda z Brna  RE: Novodobá Atlantída
12.04. 09:10 J_Pitralon  Nadšení obyvatel Západu sloužících milovaným chazarům uhasíná
12.04. 09:25  Trump to potvrdil a varuje Putina
12.04. 18:49  RE: Trump to potvrdil a varuje Putina
13.04. 06:35 Qwe  RE: Trump to potvrdil a varuje Putina
12.04. 14:46  To jsou strašné bláboly a The Saker asi ztrácí rozum dřív než neokoni.
12.04. 17:35  Být členem NATO je pro nás velké riziko.
12.04. 18:54  RE: Být členem NATO je pro nás velké riziko.
12.04. 19:00 Jan Hanuš  Saker a pesimismus?
12.04. 20:04  RE: Saker a pesimismus?
12.04. 20:32  RE: Saker a pesimismus?
12.04. 21:03  RE: Saker a pesimismus?
12.04. 21:32  Jaké jsou možnosti anglo sionististických "elit" Západu ?
12.04. 23:52 asi tak  RE: Jaké jsou možnosti anglo sionististických
13.04. 04:32 nejsem analfabet  Satanova synagoga to zkoušet bude.
13.04. 06:40 Qwe  Izrael ovsem neni
14.04. 00:41 r.m.  další odporná drzá lež ČT v přímém přenosu
14.04. 05:00  Nejnicivejsi zbran je lidska blbost,zda se,ze ted pokvete.
15.04. 11:44 Jarda z Brna  co se vl. deje v zakulisi v lasce k bohu a to se tyka vsech nabozenstvi bez rozdilu.
19.04. 09:29  Uz i politici jsou otraveni stale projednvat jedno a to same,

Vybrat pouze nové | Odznačit

Káva pro Zvědavce

66

Být v obraze něco stojí.
Připojte se k ostatním a staňte se
také sponzorem Zvědavce, stačí
částka v hodnotě jedné kávy měsíčně.

Za měsíc červenec přispělo 115 čtenářů částkou 23 204 korun, což je 66 % měsíčních nákladů provozu Zvědavce.

Bankovní spojení: 2000368066/2010

IBAN: CZ4720100000002000368066
Ze Slovenska 2000368066/8330
IBAN: SK5883300000002000368066
BIC/SWIFT: FIOBCZPPXXX

[PayPal]

Bitcoin:
12vZg7LszAecMsq3wRW4pNpoUAgGZB8aS5

Další možnosti platby ›

Ve zkratce

Lékaří se konečně shodli v poznání, že Ivermectin je bezpečný a účinný lék proti Covidu-1926.07.21 21:03 Neurčeno 0

Nechte se očkovat, budete fit26.07.21 15:53 Británie 0

V Singapuru zavedli navzdory 52% "proočkovanosti" zase lockdown26.07.21 06:08 Singapur 0

V Rize v Lotyšsku odhalili sochu. Pokochejte se25.07.21 23:29 Lotyšsko 0

Jsem očkovaný a testovaný, ale musím mluvit do skříně. Tak o čem to je. Petr Rada na tiskovce25.07.21 23:21 Česká republika 0

Ministerstvo nehodlá respektovat rozhodnutí soudu ohledně uznávání protilátek22.07.21 18:33 Česká republika 3

V Malajsii zavřeli očkovací centrum, nakazilo se 200 už očkovaných zaměstnanců21.07.21 18:44 Malajsie 0

Afektované slečny ve službách státu dělají tečku21.07.21 18:31 Česká republika 0

Saúdská Arábie zakáže od začátku srpna neočkovaným lidem vstup na veřejná místa21.07.21 15:29 Saudská Arábie 1

Lékařka Křížová obviněna protiextremistickým oddělením Policie za šíření poplašné zprávy o COVID-1921.07.21 12:12 Česká republika 4

Ubodal ve Würzburgu tři ženy a křičel Alláhu akbar. A verdikt? Měl psychické problémy20.07.21 23:19 Německo 2

Paříž: Prefektura Seine-Saint-Denis povolila instalaci dočasných jatek u příležitosti muslimského svátku Aïd-el-Kébir20.07.21 15:40 Francie 3

Tak prý nebudou proplácet testy20.07.21 15:21 Česká republika 1

Červený kříž bude pašovat migranty na lodi Ocean Viking19.07.21 17:09 Evropská unie 1

Plně očkovaná americká gymnastka Kara Eaker je pozitivní na Covid-1919.07.21 16:49 Japonsko 0

Globalistická Británie: politika cukru a biče a nikoli svoboda19.07.21 16:17 Británie 0

Byznys zuří kvůli buzeračnímu trasování, do izolace musí i premiér Johnson :-)19.07.21 11:58 Británie 2

Očkovaný Ondřej Perušič přijel na Olympiádu a bum ho. Má to.19.07.21 11:27 Japonsko 2

Lejnová přiváží do Prahy nabídku, kterou nelze odmítnout19.07.21 11:12 Česká republika 1

Británie zažila hororový víkend - 5 lidí náhle zemřelo19.07.21 10:46 Británie 0

Měnové kurzy

USD
21,74 Kč
Euro
25,67 Kč
Libra
30,06 Kč
Kanadský dolar
17,33 Kč
Australský dolar
16,05 Kč
Švýcarský frank
23,74 Kč
100 japonských jenů
19,71 Kč
Čínský juan
3,35 Kč
Polský zloty
5,59 Kč
100 maď. forintů
7,10 Kč
Ukrajinská hřivna
0,81 Kč
100 rublů
29,49 Kč
1 unce (31,1g) zlata
39 111,16 Kč
1 unce stříbra
548,15 Kč
Bitcoin
838 497,66 Kč

Poslední aktualizace: 26.7.2021 18:33 SEČ

Tuto stránku navštívilo 2 292