Diskuze k článku

Válka s Ruskem?

Příspěvků 18

4.4.2018 2:36

Alebo nová vojna ideológií ? Demokracia proti Tradicionalizmu?

lubosmat 178.?.?.?

Putin, ktorý niekde povedal čosi v zmysle: "Ak Francúzi zakladajú svoje národné povedomie na Napoleonovi, nosiacemu smrť a nešťastie kdekoľvek šliapol, prečo by sme my mali zatracovať osobnosti, ktoré sú neodeliteľnou súčasťou našej histórie, aká by ona nebola", sa snaži viesť Rusko cestou Tradicionalizmu.

Za "Demokraciou" sa vždy ťahá súrodenec "Liberalizmus" so všetkými negatívami.

Model miešania kultúr "Kotol národov" spôsobuje stratu kultúrnej identity a akúsi sterilnú odovzdanosť, snívaj svoj americký sen, no a ak sa nepodarí, sám si na vine.

To čo by západ najradšej vykorenil z rusov je ich "Ruská Duša", bez rešpektovania tradícií s dôrazom na pochopenie vlastnej histórie sa im to môže ľahko podariť, tak ako sa to darí u nás.

363451

4.4.2018 4:42

RE: Alebo nová vojna ideológií ? Demokracia proti Tradicionalizmu?

lindsay ntqld (zavináč) mail (tečka) com 101.?.?.?

Reakce na 363451

Nebyli to Rusove, ci ukrajinci kteri vrazdili na koho si vzpomeli byla to mezinarodni zidovska sebranka Sovetska Ochrana, NKVD, KGB etc byla 92% obsazena zidy muze to nekdo nazval lzi???

363452

6.4.2018 6:51

RE: Alebo nová vojna ideológií ? Demokracia proti Tradicionalizmu?

Emil_Zawada dangdong (zavináč) post (tečka) cz 195.?.?.?

Reakce na 363452

A kde se ti židé v Ochrance, Čece, NKVD a KGB vzali? Mám to! Dosadili je tam přece všichni ti židomilové Mikuláš II, Uljanov, Džugašvili, Chruščov nebo Brežněv.
Mimochodem, Brežněv měl údajně obřízku ze zdravotních důvodů, ale co si budeme povídat, mohlo to být i z náboženských, takže důkaz je na světě.

363478

4.4.2018 9:05

Banda západních pošáhů otravuje lidi

J_Pitralon 178.?.?.?

Klasická goebbelsovština. Po pár letech vyšetřování "přiznají", že za tím stál nějaký maník z jejich armádní laborky, který se jakože "zbláznil" a sám si na koleně vyrobil novičok tajně po šichtě. A doloží to výpisem všech jeho přesčasů, jako v případě útoků antraxem z roku 2001 - jenže až mnoho let po invazi do Iráku, kde mezitím stihli pozabíjet statisíce lidí.

"Mr. Antrax spáchal sebevraždu. A FBI se musí hájit"
https://zpravy.idnes.cz/mr-antrax-spachal-sebevraz...

[zmaten]

363455

4.4.2018 9:52

Novodobá Atlantída

Svatoslav Butora 85.?.?.?

Přeji hezký den. S myšlenkovým obsahem článku není možné události hodnotit. Myšlenkový obsah článku je matoucí. Dovoluji si uvést následující paralely z historie světa, které matoucí nejsou.
V starověku prý existovala světovládná Atlantída. Zůstali po ní vzpomínky a nějaké ty archeo památky. Čím se vyznačovala bylo to, že byla světovládní a technicky vyspělá a arogantní. Jedinou její ideologií byla vlastní Moc. Kvůli bezprecedentnímu zlovolnému pustošení lidí a Země musel být vojenský spolek s názvem Atlantída odstraněn Stvořitelem Země a lidí v Potopě Světa. Mlhavé vzpomínky na světovládní Atlantídu zůstaly do dnešního dne v podobě pověstí a bájí. Výstižné systémové obrazy poskytují Řecké báje, ve kterých se vyskytuje světovládní monstrum Minotaurus a též na svět syčící Medúza, ale též hrdinný TheZeus, který použil meč, aby nad těmi monstry zvítězil.
V dnešní době existuje světovládní Atlantída v podobě vojenského spolku NATO a s ním spojených mocenských struktur. Čím se vyznačuje je to, že je světovládní a technicky vyspělá a arogantní. Jedinou její ideológií je jenom vlastní Moc.

Jelikož systémová podobnost mezi starověkou Atlantídou a tou dnešní (NATO) je neuvěřitelně stejná, měla by v hlavách vůdců Novodobé Atlantídy vzniknout zpětná vazba s ohledem na poznání, že světovláda nikomu z lidí na Zemi nepatří.
Ta tisíciletí hrůznych krvavých dějin pro obnovu a vývoj člověka a jeho myšlení by rozumným lidem měla stačit, aby cestu světovlády nikdo neopakoval. Ten a ti, kteří to chtějí opakovat, jsou blázni a darebáci. Jsou to zrůdy, jako je ta britská syčící Medúza anebo to řvoucí světovládní monstrum Minotaurus v Bludišti Pyramidy Moci v USA.
Ten, kdo se novodobým světovládním ambicím Novodobé Atlandídy brání, je Rusko. Není odpovědné za to, že světovládní atlantické monstra syčí a řvou. Rusko a Východ je nositelem civilizace, ačkoliv má svých problémů dost. Novodobá Atlantída je nositelem zkázy civilizace. Pokud nezastaví své šílené světovládní plány, bude její osud stejný jako v minulosti. To je nematoucí odkaz z Bible a z dějin.

363456

4.4.2018 15:10

Vojna s Ruskem musí bejt

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 151.?.?.?

Ale vona to britská královna takhle nenechá, to ji málo znáte. Vojna s Ruskem musí bejt, vy kluci pitomí! Otrávili ste mě Skripala, tak tady máte přes držku!
Stropnický! Já tě nepustím! Ježišmarjá, dyť ty jsi jako hora, do tebe se trefěj eins, zwei [chechtot]

363459

4.4.2018 19:45

Vlády Evropy,

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 217.?.?.?

přesněji jejich ministři a premiéři musí snad trpět těžkou mozkovou dysfunkcí nebo jsou to jen zkorumpovaní, vystrašení či vydíratelní poskoci skutečných chazarských vládců a vždy v pozadí ukrytých "elit" hynoucího, pokryteckého a nyní už docela zoufalého Západu ? Evropa potřebuje mír, ruský plyn a suroviny více než Rusko západní technologie a výrobky ! Žádné další akce tajných služeb pod falešnou vlajkou to již nemůžou změnit ! Americké elity vždy měly rády války na cizím území, protože jim přinášely prospěch, zisk a moc. Tentokřát by to však bylo jiné. Až dokončí Rusko potrubí k čínským hranicím, bude to snad i hlupákům, zkorumpovaným či vydíratelným ku.vičkám a slouhům v ministerských křeslech a v médiích zcela jasné. Co bude Rusko nutně potřebovat, sežene si za ropu, plyn, suroviny či zlato odjinud. Za to Evropa bude v případě servilnosti ke "svým elitám", ve skutečnosti jen prohnaným otrokářům, mrznout a její fabriky se zastaví. To teprve začne pořádný mazec a velmi pozdní procitnutí naivních ovcí ze lží, intrik, podvodů současných , většinou chazarských "elit" Západu. Bez ohledu na výši konta a adresu to odnesou úplně všichni. Západ svými zločineckými kousky, provedenými vždy pod falešnou vlajkou v posledních několika dekádách, zcela ztratil důvěryhodnost, a na tom skončí jeho hegemonie, dominance a prosperita. Nyní už může jeho metody a okázalost na účet zbytku utrápeného světa velebit jen idiot nebo gangster. Těch je ale, bohužel,ještě mnoho.

363460

4.4.2018 20:09

Mohl to být pěkný článek, ale:

Ahura Mazda 109.?.?.?

tak nějak mi připadá, jako když kočička s pejskem vařili dort. Tady jeden odkaz co Rusové neřekli a určitě neosočili Českou republiku:

http://www.ac24.cz/zpravy-ze-sveta/12575-zacharova-cely-svet-prekvapeni-rusko

Dále k panu prezidentovi Putinovi - je to PAN státník a ty vaše dedukce, že chce rehabilitovat starou dobu a obhahuje komunisty, prdlačky, je to pragmatik a prakticky v každé rodině směrem od Moskvy (a ještě dál) na západ někdo padl, aby jste vy dnes mohl psát své bláboly, páč jinak byste nic nepsal, ale choval lamy někde v Bolívii, tedy pokud by se povedlo vašim rodičům přežít to co Áda a jeho soukmenovci plánovali pro Čechy a Moraváky.
A jak tak koukám co se dnes děje, změnili taktiku a vychází. Dokonce si to lidi i sami zaplatí, holt co nešlo za druhé světové silou, tak dnes Brusel a pátá kolona, dokonáno jest.

363461

4.4.2018 20:33

No...

Lovec idiotů 194.?.?.?

"Staré předrevoluční Rusko žádný démon nebyl, byla to zaostalá, nicméně dostatečně svobodná země, kde žili vystěhovalci z Evropy až hodně spokojeně a naši legionáři za něj bojovali u Bachmače a Zborova, než přišli bolševici, aby se následně obrátili proti nim."

Nechci do toho nějak kafrat, ale zde jsem shrnul, jak to s tím předrevolučním Ruskem vlastně bylo.

Alexander II provedl první ekonomické a sociální reformy vedoucí k industrializaci země v roce 1861. V 70. letech 19 století ruská vláda začala modernizovat infrastrukturu. Sergej Witte začal stavět Transsibiřskou magistrálu, v roce 1897 podložil Rubl zlatem, investoval do železnic, telegrafu, elektráren. V roce 1900 bylo Rusko 4. největším výrobcem oceli a na druhém místě v těžbě ropy. Železnice vedla k rychlému budování továren, dolů, přehrad a dalších projektů. Za deset let se industriální ekonomika zvýšila více, než za sto let před tím. V roce 1890 se vytěžilo v Rusku cca 3 miliónů tun uhlí, v roce 1900 to bylo cca 11 miliónů tun. V roce 1914 pracovalo v továrnách, které měly více než 1000 pracovníků 40 % zaměstnanců. V té době to bylo v USA 18 %.

363463

5.4.2018 2:15

Ak pochopíte pohnútky "zločinca", nebudete ho chcieť súdiť

lubosmat 178.?.?.?

A už vôbec to nedokážete vtedy, ak vykonával "zločin" riadený cudzou vôľou.

Boľševici rozvrátili pod jarmom "cudzej vôle" a pod opojením "nadobudnutej moci" Cárske Rusko. Na dlhé roky ho ovládli Komunisti, a nikto ich nechce obhajovať, teda určite ani Putin.

len figúrka zbavená vlastnej vôle nedokáže akceptovať vôľu "parlamentotvornej" skupiny občanov.

Štátnik si ich váži a stavia sa k ich názorom, ktoré sa nepriečia elementárnym pravidlám spolunažívania človeka s človekom v spoločnosti, s úctou a rešpektom.

Rovnaký princýp nazerania si musíme zachovať aj vo vzťahu k minulosti, ktorú nemožno revidovať, ale sa dá po určitej miere jej poznania pochopiť.

Kapitalizmus vo svojej evolúcii ešte nedospel, a ani nemóže dospieť ku kvalite, ktorá by ospravedlňovala nasilie voči iným spoločenským systémom, jednoducho z dôvodu nerevidovateľnosti minulých činov a ich súčasných dôsledkov.

Systém nemajúci rešpekt k životu vo svojom okolí, skôr či neskôr zahubí sám seba v toxickom odpade, ktorý sám vyprodukoval.

363465

5.4.2018 9:31

Klauniáda britské diplomacie

disident 83.?.?.?

To co provádí britský ministr zahraničí,je souměřitelné s výkonem klauna na estrádě pochybné kvality.Kam se poděla solidní minulost britské diplomacie?Vše nasvědčuje tomu,že západní politické elity prošly těžkou degenerací,jejíž výsledkem je dnešní ubohý stav.Většina evropských vazalů Říše zla vyhlašuje diplomatické sankce jen z prosté víry.Vracíme se do středověku.

363467

5.4.2018 23:06

RE: Klauniáda britské diplomacie

hc 90.?.?.?

Reakce na 363467

Degenerací prošel zřejmě především systém. Do nejvyšších funkcí už nepustí nikoho, kdo není jen přizpůsobivý kariérista a blbec.

363476

5.4.2018 11:47

Z blogu P. Ďoubalíka na Nové republice

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 151.?.?.?

„Ten den jsme s otcem seděli na lavičce v parku, užívali si vzduch britské svobody, najednou naši pozornost přitáhl muž, který se pomalu přibližoval k nám z druhého konce aleje. Něco na něm bylo divného – snad nápis „FSB (Federální služba bezpečnosti)“ na prsou, snad plynová maska, možná čapka – ušanka. V rukách nesl nádobku, podobnou na dezodorant, s nápisem „Plyn Novičok – Prostředek k likvidaci vlastizrádců“. Když přišel k nám, vykřikl „Putin tě pozdravuje, kryso!“ a stříkl z nádobky přímo do tváře mého otce. Já i můj otec jsme se začali dusit a muž v plynové masce začal zpívat hymnu RF. Ale dokončit ji stejně nestačil. Z blízko stojícího auta se ozvala píšťalka a zvolání „Dimo, rychleji, mám dnes ještě schůzku s Trumpem!“.
Muž v plynové masce odpověděl: „Už běžím, Vladimire Vladimiroviči!“ a směřoval k autu“. [cool]

363471

5.4.2018 20:29

Nadlidé připravují nekonečné dráždění nervů, civilizaci na strachu, nenávisti a krutosti

Pátá Mojžíšova 7:24 89.?.?.?

>Ukrajinští nacionalisté tvrdí, že Rusové prý v tzv. ukrajinském holocaustu

Jak slyším žvást holokaust, vzpomenu si na povídku xxda Vojtěcha Rakouse; Z našich letovisek. Propaganda věčné ukřivděnosti.

„Socialistická“ revoluce v Rusku nebyla žádná náhoda, ale Aškenáz bankstery připravené lupičství. Provedením byli pověřeni dědičně talmudem a ghetty postižení deprivanti. Podobné mrzácké typy využívali banksteři při masovém vraždění v obou světových válkách. Co to bylo za verbež, vyprávěl Klimov (Boží národ).

Hladomor, nejen na Ukrajině, byl s tím „svatým“ lidem svého nepoznatelného boha úzce spojen, a to na obou stranách. Banksterské zrůdy uSSa požadovaly ve třicátých létech po souvěrcích ve vedení Ruska obilí za dodávky strojů, zařízení a zbraní.
Xxdo-bolševická verbež okradla rolníky o vše, včetně osiva.
Chleba ani křepelky neviditelný xxdo-bůh neseslal. Lidé začali umírat hlady.

>O rusofobních lžích, dnes běžně šířených

Lidské zrůdy „bohem vyvolené“ musí neustále proti někomu štvát.
Jejich talmudem „vyšlechtěné“ mozky si nemůžou oddechnout.

Steinbeck psal v Hroznech hněvu o bance, nestvůře, která musí neustále růst (růst moci a zdrojů).

Orwell o vládě ničivých xxdo-chazarských banksterů napsal ve své předpovědi s názvem 1984:
„Až budeme všemocní… Nebude zvědavost ani radost ze života. Všechny
ostatní požitky budou zničeny. Ale vždy - na to nezapomínej, Winstone - vždy tu
bude opojení mocí, které bude neustále sílit a bude stále rafinovanější. Stále,
v každém okamžiku, bude existovat vzrušení z vítězství, pocit, že šlapeš po
bezmocném nepříteli. Jestli chceš obraz budoucnosti, představ si vysokou botu,
která dupe po lidské tváři - navždycky..
… O.Brien pokračoval:
„A zapamatuj si… Vždycky bude nějaká tvář, po které se bude šlapat.

Vždycky bude nějaký kacíř,

nepřítel společnosti, kterého znovu porazíme a ponížíme. Špionáž, zrada, zatýkání, mučení, popravy, likvidace … Bude to svět hrůzy…Čím bude Strana mocnější, tím méně bude tolerantní.“

Ti, co vyhánějí ruské diplomaty kvůli Skřípalovi, se žvásty o solidaritě a spojenectví, jsou vyznavači satanské ideologie, Strany, popisované Orwellem.

Kdy budou ti citliví „humanisté“ vyhánět iSSraelské diplomaty třeba za poslední vraždění protestujících Palestinců?

363475

7.4.2018 13:49

Je to False flag

Ahura Mazda 109.?.?.?

http://ceskoaktualne.cz/2018/03/zpravy-z-domova/valecnicka-hysterie-v-cr-rusko-jen-konstatovalo-fakt-novicok-se-u-nas-vyrabi-bude-zeman-obzalovan-za-ze-chce-znat-pravdu/

Ale co mě dělá starosti je Dublin IV. a před tím GDPR - díky GDPR už neboudou moci novináři napsat, že banda ručníkářů znásilnila nebo zabila, páč ochrana osobnosti a po podpisu Dublin IV. pokud přijmeme ručníkáře tak milostivě dostaneme 300 € / ručník ovšem pokud nepříjmeme, tak zaplatíme 250 000 € / nepřijmutý ručník EU, ne nepřeklepnul jsem se 6 500 000 Kč = nepříjmutý ručník

363496

8.4.2018 17:45

RE: Je to False flag, není protože nemyslíte majetnicky.

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 107.?.?.?

Reakce na 363496

Tak má to logiku normovače korporátu. A na papíře s tužkou v ruce mu to klape do puntíku A ani to nemyslí zle, zatím. Protože to pokrývá pouze náklady nevybraného zisku za perspektivního lidského zdroje na vymírajícím kontinentu, kdoví proč. A vaše problémy ho nezajímají. Zaplaťte mu újmu a když si dojdete pro prášky na palici bude rád protože big pharma patří do portfolia aktivit zisku. Skoro se mi zdá že máte neskutečné potíže chápat institut a průmysl finačnictví který nedýchá, netráví a už vůbec se nesměje. mimoni
__________________________________________
http://www.ekostavivo.cz/konopi-ve-stavebnictvi/

Jen drobný nástin. To že by to energeticky smetlo petrodolaristy je dané tím že je to důsledně po netu vymetené co by konkurence.

Tady musím provést korekci a přidat tam hlava děravá ropáky. Tohle bylo ke kobliháři.

Propána krále, jestli je k něčemu odpovědný tak je to ke komuně a komunismu nesouměřitelně bohatých. A teď se zasmějte – tahouny globální ekonomiky jsou banky s obchody se 4. základními pilíři v současnosti globalistů – petrodolarismus ropáky, vojenskoprůmyslový komplex / zbraní & uvěrování zničených oblastí tím masomlýnkem, drogy a pornografie a bez přísunu rychlých peněz z kriminalit nejsou již schopné fungovat v režii 1% neoliberálních kteří těží renty ze států a dotují si tento jejich tradiční bussines z daní všech. V posledních dvou aktivitách jede prý každá druhá banka. Samozřejmě že nikoliv oficiálně. A divíte se úpadkům západních hodnot? Morálka a civilizace je přímo spojená s prosperitou která je v rusku a číně.
https://www.youtube.com/watch?v=vyk_o01w9DU

I tu válku s ruskem tam máte zprostředkovaně a můžete se zeptat ¿ɔoןd
Pro slepičí kvoč.[překvapení][chechtot]

363506

8.4.2018 23:51

Odškodnění

Emil_Zawada dangdong (zavináč) post (tečka) cz 83.?.?.?

Líbí se mi reakce ruského ministerstva zahraničí, že by Spojené království mělo vyplatit odškodnění ruské straně, protože nedokázalo na svém území ochránit ruské občany.
Cítíte tam to do očí bijící chucpe?

363509

11.4.2018 10:07

Podracký.

Altman 93.?.?.?

Děkuji, nechci.

363541

Příspěvků: 18

04.04. 02:36 lubosmat  Alebo nová vojna ideológií ? Demokracia proti Tradicionalizmu?
04.04. 04:42 lindsay  RE: Alebo nová vojna ideológií ? Demokracia proti Tradicionalizmu?
06.04. 06:51 Emil_Zawada  RE: Alebo nová vojna ideológií ? Demokracia proti Tradicionalizmu?
04.04. 09:05 J_Pitralon  Banda západních pošáhů otravuje lidi
04.04. 09:52 Svatoslav Butora  Novodobá Atlantída
04.04. 15:10  Vojna s Ruskem musí bejt
04.04. 19:45  Vlády Evropy,
04.04. 20:09 Ahura Mazda  Mohl to být pěkný článek, ale:
04.04. 20:33 Lovec idiotů  No...
05.04. 02:15 lubosmat  Ak pochopíte pohnútky "zločinca", nebudete ho chcieť súdiť
05.04. 09:31 disident  Klauniáda britské diplomacie
05.04. 23:06 hc  RE: Klauniáda britské diplomacie
05.04. 11:47  Z blogu P. Ďoubalíka na Nové republice
05.04. 20:29 Pátá Mojžíšova 7:24  Nadlidé připravují nekonečné dráždění nervů, civilizaci na strachu, nenávisti a krutosti
07.04. 13:49 Ahura Mazda  Je to False flag
08.04. 17:45  RE: Je to False flag, není protože nemyslíte majetnicky.
08.04. 23:51 Emil_Zawada  Odškodnění
11.04. 10:07 Altman  Podracký.

Vybrat pouze nové | Odznačit

Káva pro Zvědavce

40

Být v obraze něco stojí.
Připojte se k ostatním a staňte se
také sponzorem Zvědavce, stačí
částka v hodnotě jedné kávy měsíčně.

Za měsíc leden přispělo 50 čtenářů částkou 13 893 korun, což je 40 % měsíčních nákladů provozu Zvědavce.

Bankovní spojení: 2000368066/2010

IBAN: CZ4720100000002000368066
Ze Slovenska 2000368066/8330
IBAN: SK5883300000002000368066
BIC/SWIFT: FIOBCZPPXXX

[PayPal]

Bitcoin:
12vZg7LszAecMsq3wRW4pNpoUAgGZB8aS5

Další možnosti platby ›

Ve zkratce

V protestu před Kapitolem 6. ledna sehráli roli „agenti provokatéři“ – Interview s Michaelem Yonem14.01.21 11:38 USA 1

Luboš Xaver do Českého rozhlasu patří!13.01.21 22:50 Česká republika 1

Zemanovi už doopravdy hrabe, mrzí ho ukončení okupace Afghánistánu13.01.21 18:25 Česká republika 1

Obnovitelná energie mohla způsobit totální výpadek rozvodné sítě13.01.21 09:36 Rakousko 12

Smlouvy s výrobci vakcín jsou tajné, nemohou je vidět ani europoslanci12.01.21 19:03 Evropská unie 3

Probuďte se: Uzamčení jsou navržena tak, aby vydržela navždy12.01.21 16:01 Neurčeno 4

Současné prodlužování nouzového stavu je porušením mnoha zákonů12.01.21 11:46 Česká republika 0

Velký reset, krátký distopický film s čs titulky11.01.21 23:11 Neurčeno 0

Síť Parler přestala existovat11.01.21 19:03 USA 5

Policisté v Německu protestují proti povinnému očkování proti COVID-1911.01.21 16:39 Německo 4

Další krůček k otroctví11.01.21 11:42 Česká republika 3

Jaroslav Turánek 1. díl: Všichni nereagují na vakcíny stejně, část populace bude reagovat negativně09.01.21 17:58 Česká republika 1

Američtí manažeři sjíždějí fotky z obsazení Kapitolu. Když najdou svého zaměstnance, má padáka09.01.21 11:15 USA 3

Noc dlouhých nožů v USA09.01.21 10:28 USA 2

Zpěváka vyhodili ze soutěže, protože kritizoval opatření proti kovidu. 08.01.21 11:34 Německo 2

Na web Badatel bylo podáno trestní oznámení za "šíření poplašné zprávy"08.01.21 11:27 Slovensko 2

A další BLM/Antifa demonstrant v Kapitolu - Adrian De Los Dios08.01.21 07:16 USA 0

Průběh střelby v Kapitolu + 4 mrtví08.01.21 07:08 USA 1

Další muž zemřel po očkování vakcínou Pfizer/BioNTech08.01.21 05:51 USA 1

Globalisté se snaží zabránit Trumpovi v další možné kandidatuře na prezidenta08.01.21 05:28 USA 1

Měnové kurzy

USD
21,52 Kč
Euro
26,15 Kč
Libra
29,45 Kč
Kanadský dolar
17,01 Kč
Australský dolar
16,72 Kč
Švýcarský frank
24,22 Kč
100 japonských jenů
20,74 Kč
Čínský juan
3,33 Kč
Polský zloty
5,75 Kč
100 maď. forintů
7,28 Kč
Ukrajinská hřivna
0,77 Kč
100 rublů
29,36 Kč
1 unce (31,1g) zlata
39 893,98 Kč
1 unce stříbra
550,95 Kč
Bitcoin
828 856,55 Kč

Poslední aktualizace: 15.1.2021 07:33 SEČ

Tuto stránku navštívilo 3 248