Diskuze k článku

Všechny chlapy preventivně zavřít

Příspěvků 19

26.3.2018 4:22

Taak Marketko ...

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 63.?.?.?

A mame te !, Jsi Putinova agentka, ktera otravila v Londyne na lavicce agenta a popiras holocaust. A nejsi lesba . 20 let te nemine.

363237

26.3.2018 5:22

Mno...

Kouba 46.?.?.?

kdyby se ten kriminál podobal mé milované hospůdce a sešel bych se tam se svými kamarády (jsem si jistý, že určitě), s několika babami nepodléhajícími tomuhle feministickému šílenství a dostával bych dávky, jaké obdrží každý měsíc individua zvláště se přizpůsobivší velkorysým pobídkám změkčelých ouřadů, tak proč ne.

363238

26.3.2018 11:33

RE: Mno...

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 89.?.?.?

Reakce na 363238

Jak se pan Winston sešel se všemi svými kamarády "tam kde je pořád světlo", popisuje zcela věrohodně pan Orwel ve svém známém románu 1984...

[velký smích]

363244

26.3.2018 8:23

Zatím s úsměvem...

Svatoslav Butora 85.?.?.?

pozdravuji a přeji hezký den. Zatím se ještě usmívají i Hoši i Holky Z Naší Školky. Žádné obchodní transakce a mezinárodní "smlouvy" nemůžou vymazat úsměvy. Ani ten virus s názvem Istanbulský dohovor, ani to genderové duševní bláto.

363239

26.3.2018 21:30

RE: Zatím s úsměvem...

kolemjdoucí2 213.?.?.?

Reakce na 363239

Butora, běž si laskavě tu svou psychologickou přípravu na válčení hlásat někam do dubu, buď tak hodnej.

Lidé, tohle je přesně to jak to dělají - kdejakej troll vás tahá za fusekli a očkuje vám cizí myšlenky, a vy nechápete jaké ani jakým způsobem. Takže pochopit tohle je klíč. Poznejte sami sebe, protože o vaše mozky a myšlenky v nich se vede ta válka. Tam je klíč k tomu, co se děje.

363249

26.3.2018 23:23

RE: Zatím s úsměvem...

R.E. 46.?.?.?

Reakce na 363239

Butora, máte recht, nebude to trvat dlouho a on je ten strojenej škleb, který vydávají za úsměv a projev spokojenosti a optimizmu, jistě brzy přejde...Už teď je to v tak absurdních polohách, že vymotat se z nich bude stát množství energie a obětí o řády vyšší, než to úsilí, které nás do nich dostalo a to i těm, kteří jsou v obraze...
Lidi se v tom vyznávají čím dál tím míň a "motají se v tom, jak slepí psi na honu", jen ty jejich motance jsou čím tál tím chaotičtější...
No, do tří let "se to začne mazat" i v EU, o tom žádné pochyby a nepomůže tomu žádnej z těch pánbohů, co jich tu jsou už nejmíň 3 prdele, čili 6 půlek, ani jejich fankluby a už vůbec ne ty houfy blbců s pocitem, že "vše se dá do pořádku, když budou vyzařovat pozitivní energii" a kdoví co ještě...
[chechtot]


....zašlo to už příliš daleko...[oči v sloup]

363253

26.3.2018 9:09

Zážitek z rychlíku, pak že dobrovolné...

Chladik 212.?.?.?

Dobrý den, děkuji za Váš článek a nesouhlas s touto novou vymožeností Českých drah.
Před cca čtrnácti dny, se mi stala velmi nepříjemná situace v rychlíku na Č. Budějovice.
Dojíždím s ním občas domů a ten týden velmi silně mrzlo, sedl jsem si do příjemně vytopeného kupé, kde seděl nějaký student a studentka a ještě jedna starší dáma.
Vystupuji v Benešově a asi tak čtvrt hodinu před Benešovem, se celkem milá průvodčí jala kontrolovat jízdenky, načež nás s oním mladíkem velmi energicky vykázala z poloprázdného kupé. S poukazem na nějaký titěrný štítek nahoře vedle dveří. Do mé cílové stanice zbývalo pár minut a okolní kupé ve vlaku byly nepříjemně plné. Vzal jsem si rozečtený modelářský časopis, batoh a svetr a s tím v náručí odešel do chodbičky. Kde jsem dostál, při trochu chaotickém uklízení věcí,až do Benešova. Zcela nečekaně jsem dostal pěkný vztek na tuto genderovou vymoženost. A cítil jsem se jak vypráskaný malý kluk. Přiznávám, že jsem za průvodčí utrousil slušnou, leč peprnou poznámku o genderové korektnosti dorazivší do ČD dříve, než modernizace vozového parku a služeb.
Martin

363241

26.3.2018 10:21

A co dalšího nám "experti" připraví?

Campanula 77.?.?.?

Mnohé z žen našeho kulturního okruhu má určité problémy s muži a mnozí muži mají určité problémy se ženami.Taková je realita a mnozí by potřebovali kvalitní psychologickou pomoc nikoli "pomoc" některých novodobých "odborníků" a placených (ne)ziskovkářů.
Nicméně neumím si představit klasický "zdravý"pár,tedy ženu a muže,kteří k sobě navzájem chovají úctu,plánující společný výlet vlakem a jsou již na nádraží u kasy uměle "roztříděni" - každý zvlášť do příslušného vagonu nebo kupé.
Toto oddělování je vlastní jiným kulturám např. při náboženských obřadech.A nejenom při nich.
Je přirozené,že jsou např. toalety nebo šatny odděleny nebo že si spolu parta žen nebo parta mužů občas zajde na kus řeči nebo třeba "odděleně" chodí za nějakým společným koníčkem nebo na nějakou akci,která jejich protějšky nebaví.
Ale tahle selekce už nemá s dobrými úmysly navrhovatelů nic společného.Ba co víc - je pro tu naši civilizaci nebezpečná,rozkladná a vražedná.A o to těm "neviditelným" sociálním konstruktérům,kteří toto všechno připravují,jde především.

363242

26.3.2018 10:59

zavřít ..a nejlépe vykastrovat

Pacholíček 93.?.?.?

Ty kupéčka nejsou všechno.

U nás v Přerově například vymysleli pokrok tím , že ženy mohou do mužské šatny na bazéně.Takže přijdu ke skříňce a v uličce na mně čumí pět tlustic , nebo jindy nějaká pěknější stvoření která si dokazují ,že jsou pokrokové a nebojácné.

Já se sice před ženami nestydím ale tohle je to přece šílené.
Dovedu si představit ten vřískot kdybych se jim šel převléct do šatny.

Asi by mi taky hned založili složku na ministerstvu lásky.

363243

26.3.2018 15:38

jojo, toto jsem zažil taky

jendabenda 37.?.?.?

nacpaný mezinárodní rychlík, jediné kupé bylo volné, zeptali jsme se a s kamarádem si sedli ( on-policejní vyšetřovatel, já inženýr) byla tam jedna studentka a manželský pár středního věku. Všechno v pohodě, pak si přisedla asi 65ti letá madam zo slovenskej republiky a začala prudit, pak přišel průvodčí a prudil taky. Nebyli jsme blbí a tak jsme to s kámošem označili za diskriminační a dokud nebude ve vlaku kupé jen pro muže, tak nikam nepůjdem. Rychlík byl natřískanej. Studentka se smála, manželský pár také. Upozornil jsem manžela té ženy, aby se moc nesmál, protože by měl sedět odděleně... Slovena se naštvala, průvodčí vycouval a svedl to na EU. Vyhráli jsme a zbytek cesty probíhal ve smyslu genderových narážek. Smáli jsme se všichni, slovena se mezitím vypařila.
Kdyby šlo do tuhého, trvejte na kupé pro muže a vyhrožujte podáním diskriminační žaloby na české dráhy. Případně můžete tvrdit, že jste trans

[velký smích]

363245

26.3.2018 16:50

Koment

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 90.?.?.?

Madam, Váš přispěvek bych dal vytesat do kamene .... Velmi velmi trefné.

363246

26.3.2018 21:21

Neziskovky a presstituti

kolemjdoucí2 213.?.?.?

Zřejmě je to jednoduché - začít konečně čistit ten augiášův chlév v podobě neziskovek a zaprodaných zprofanovaných médií, které tohle všechno na lidi valí ve velkém, a vrátit se k Bohem posvěceným hodnotám a Bohu samotnému.

Zlu k vítězství stačí aby lidé nedělali nic, tedy kdo chce změnu tak pochopitelně začne u sebe - přestane mlčet a spoléhat na ostatní, a naopak začne pojmenovávat věci pravými jmény, svědomitě konat a problémy řešit (či vytvářet tlak na jejich řešení v zájmu lidí a hodnot).

Že je k tomu třeba naučit se prohlédnout ďáblovy lsti? Ano, to je. Sliboval někdo že to bude jednoduché? Nesliboval… můžeme si tedy dovolit luxus nekonání? Samozřejmě ne. Takže jak prohlédnou ďáblovy lsti? Tím že budeme žít čestně, poctivě, svědomitě, tj. je to o tom že je potřeba skutečně do hloubky poznat sebe samotného či samotnou, zahodit pokrytectví, image a další bludy a jednoduše začít žít v Pravdě.

Doba, kterou všichni prožíváme, je totiž zkouška. O nic jiného tu ve skutečnosti ani nejde než jen a pouze o to (co se v současnosti tak jako tak děje), na kterou stranu se každý jeden/jedna postavíme. Dělí se zrna od plev, máme dospět k poznání že sami to nezvládneme, prosit o odpuštění a pomoc. Člověk není stvořitel a pán, skutečný Stvořitel a Pán je jen jeden jediný, Bůh. Kdo chce kráčet po Jeho cestě Života, pokoří svoje ego a pýchu a poprosí o odpuštění, protože pozná, že jinak zkrátka nelze, Cesta je jen jedna. Máme poslední šanci.

363248

26.3.2018 22:36

Z jiného soudku..

RomanTička 178.?.?.?

..ale trochu souvisejícího....
Minulý týden jsme zašli s kolegy na oběd. Kolegové byli nudní a bavili se jen o práci, čemuž se na obědě vyhýbám jak čert kříži, na obědě se obědvá, práce mezitím v práci neuteče, takže jsem jejich hovoru nevěnoval pozornost a zároveň jsem nezvolil ze čtyř možností výběru jídla zrovna dobře, když tu náhle třem dámám odkvetlého věku u vedlejšího stolu přinesla obsluha velmi pěkně vypadající jídlo, které jsem si já bohužel nedal, takže jsem se tam dvakrát třikrát, možná čtyřikrát závistivě podíval. Podotýkám, že na talíř a opravdu ne na jeho majitelku, která na mne hodila zlostný pohled a docela nahlas začala vykládat svým dvěma kolegyním, jak ji obtěžuje, když na ní čumí cizí chlapi...
Madam možná před dvaceti třiceti lety mohla být hezká, ale v ten den si asi poněkud fandila, opravdu netrpím gerontofilní úchylkou na ženy stíhající šedesátku, jimž už více sluší jejich oběd, než ony samy...
Ano, banální příhoda, ale ne zas tolik, když se člověk v podobné souvislosti zamyslí nad tím, jakou současné metoo-gender-fašistické zhovadilosti dávají ženám moc nad muži, kteří jsou dnes v podobných případech prakticky bezbranní.
Naházel jsem do sebe svůj blaf otočen na své "pracující" kolegy, div jsem si hlavu neulomil a vidličkou se do huby netrefil a pevně doufal, že ta KRÁVA neztropí veřejný skandál....

363251

26.3.2018 23:20

RE: Z jiného soudku..

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 109.?.?.?

Reakce na 363251

Už je to asi rok stará informace, ale pořád naděje.... třeba se tolik nezměnilo... Byla jsem zas jednou navštívit příbuzné v mém rodném Brně. Jaro ve vzduchu, sluníčko, všude kolem ty šaliny, no a taky spousta studentů. Potkávali se na zastávkách, zdravili se navzájem, a nešlo si nevšimnout: TY HOLKY TAM FLIRTOVALY JAK O DUŠU!!! Tady, tam, a onde taky... To byla krása, jak se tam kroutily v jarních kabátkách, házely očkem na mladíky, jak jim stoupal a klesal tón hlasu,... no opravdu radost pohledět. Vrhlo mě to ve vzpomínkách nějakých třicet pětatřicet let zpátky, úplně jsem se potěšena usmívala pod fousy.... není vše ztracené! Jsou jako my! Svět je zatím ještě v pořádku...
Teď tam jedem na Velikonoce zase, zkontroluju je. Ale věřím jim, že ani letos nezklamou. Vím, že ty uražené nafrněnky gendristky tam už jsou nalezlé taky, ale přece jenom, ještě to tam není celé jejich Ještě není všechno zkažené a zhnilé. Je naděje a doufám, že jsem ji, navzdory vaší zkušenosti s vrstevnicí Krávou, co toho hodně zapomněla (a o moc přichází [mrknutí jedním okem] , vlila i do vaší duše, protože naděje je třeba... držme si palce!

363252

26.3.2018 23:41

RE: Z jiného soudku..

RomanTička 178.?.?.?

Reakce na 363252

Já se omlouvám za to slovo. K ženám se chovám slušně, ale nějak se mi poslední dobou do hlavy v tomto ohledu vkrádá zhruba toto:
K dámě gentlemanem.
Ke krávě volem..
Ke svini řezníkem.... [chechtot]

363255

27.3.2018 4:35

Pocit

Tom 70.?.?.?

>Podle Šabatové cílem dámských kupé je zvýšit pocit bezpečí žen.

Šabatová si prostě fandí. Dámám jejího prototypu, reálné nebezpečí nehrozí. Tak proč si nezvýšit alespoň pocit. Jak vzrušující, že?

363256

27.3.2018 11:00

RE: Pocit

R.E. 46.?.?.?

Reakce na 363256

Ta praštěná trockistická ochechule vyrábí problémy a podsouvá sem segregaci "nach islámiše Art", jako přípravu na kalífát...Tady ve vedlejším městě se na sobotu chystá demonstrace před místními jatkami na protest zabíjení prasat (i když porážka "v narkóze" dle norem EU) , ale že se tu zabíjí i kozy a ovce těm trotlům nevadí a že Babiš má výjimku od min.zemědělství a dělá halál porážky a platí za certifikát od berlínské muslimské obce ročně tisíce a tím nepřímo podporuje terorismus, to jim nevadí...je to všechno selektivní a cílené k islamizaci...A že jsou zabíjení lidé po tisících a to všemi způsoby a hlavně v muslimských zemích, to jim taky nevadí a nestojí za protestování...

Jsem zvědav, co ta koza Šabatová bude dělat, až se ozvou všichni ti úchylové z těch dalších oficiálně uznaných 52 "pohlaví", jestli jim bude taky vynucovat soukromí při cestování vlakem a nebo autobusem atd....To aby takový vlak byl dlouhej, jak tejden před vejplatou a už vidím, jak jede bába s dědkem do lázní a on musí lapět hned za lokomotivou a ona až na konci a 3x budou přestupovat...to se do těch lázní nedostanou a skončí v blázinci, kam bezesporu patří ta Šabatová a ti její lidskoprávní komsomolci...

363268

27.3.2018 21:16

chlapy nezavirat !

JeyMila 64.?.?.?

Casto mam pocit, ze timhle "uprednostnovanim" zen z nas delaji vetsi debilky nez nektere z nas opravdu jsou takrikajic od prirozeni.
Ze my zenske podlehame navalum citu a pocitu , ktere s nekterymi z nas mlati a ze jsme nektere haklive, hasterive, ujecene, a nedej boze aby se nas nekdo dotknul at uz slovem, nebo nazorem to se !! nektere !!! z nas meni v prave litice !
Hysteria, kterou muzeme stale casteji videt v davovem blazneni, kde holky i zeny zrale popusti uzdu sve potrebe vyr`vat do sveta svoji nespokojenost s kdovi cim, se zene svetem a cim liberalnejsi system, tim vice toho r`vani , sprostoty, urazek a hysterie.
Jiste ze velka, prevelika vetsina zen, ktere si stale jeste mysli, ze jsou zenami a ne nejake "it" se za takovehle projevy stydi do morku kosti, ale co naplat, videt a slyset je tahle zblaznena masa .
Muzi od pocatku sveta pro nas lovili, bojovali , no proste se starali. To oni vymysleli pracku abysme nemuseli mladit pradlo v ledove vode klackem, sici stroj, zarovku a takove ty vselijake blbosti aby ten zivot byl jednodussi. Nemluve o tech milionech co v deni dejin polozili zivoty za sve rodiny, vesnice, mesta a zeme.
Priroda nebo ta vyssi sila (at uz verite v co chcete) je udelala takove jaci jsou ! Dala jim potrebu honit se za nejakym micem nebo na to alespon koukat, vrhat neco na nejaky cil, resit, chranit a ... rozsevat. Tak je proste zakon sveta a tahle trapna hysteria kvuli dvacetletstaremu sahnuti na koleno je podrezavani si vetve pod vlastni tou ... no ... pr&^&^ .
Mam kole sebe nekolik takovych semifeministek a ac to opravdu zase tak moc neprehaneji a svych muzi si celkove vazi, tak jsou opravdu placama sakra unavne ! Nabidku segregate coupe by urcite nevyuzily a takovych je nas velika, prevelika vetsina - zatim.
Vymyvani ale dela a udela sve, takze "tyblbciblbybudoutakdlouhoblbnoutaztonablbceblbycelespadne" [bliji][bliji][bliji][bliji][bliji]

363280

29.3.2018 12:34

Námět

Karel Neufus 185.?.?.?

Paní Šichtářová, díky za článek, pěkný jako obvykle. Na EuroZprávách (ne, že bych tenhle fujky plátek četl) se uvádí následující. “Speciální kupé pro ženy České dráhy po inspiraci v zahraničí zavedly v roce 2012.. Mají do nich přístup pouze ženy, mužští cestující musí jinam. Podle dřívějšího vyjádření drah některým ženám není příjemné sedět v uzavřeném prostoru s muži, necítí se bezpečně..” Více zde: http://domaci.eurozpravy.cz/doprava/218358-ceske-d... .
Co z uvedeného vyplývá? ČD lezou do zadku (zapadnímu) zahraničí a bílý hetero muž je v “nové evropské” společnosti na přítěž. Další level feminizace společnosti bruselskými/berlínskými neosoudruhy dosažen. Na východě by takovou bejkárnu nevymysleli. Mně je zase nepříjemné sedět v uzavřeném prostoru s cikány a čičmundami z Afriky a Středního východu, necítím se pak bezpečně. Zavedou kvůli mě ČD speciální kupé vyhrazená pro bílé? Až bude eliminován ten bordel na ČT a České poště, moloch ČD by měl být další na řadě!
Nejvíc jsou muži diskriminováni v opatrovnických sporech. Už to jde snad do stovek tisíců a masmédia o tom zarytě mlčí. Jen na ČT občas ječí nějaká přizvaná feministka, že “zájmy dětí mají přednost před potřebami otců”. Zaplať výživné a drž hubu, děti možná uvidíš až vyrostou. Kdo nezažil takovou frašku u soudu na vlastní kůži, doporučuji přečíst toto: http://www.kdejsitato.cz/ .
Paní autorko, možná byste Vy mohla na toto téma napsat článek. Děkuji.

Poznámka editora: Psáno přes proxy, výjimečně pouštím, příště neprojde.

363336

Příspěvků: 19

26.03. 04:22  Taak Marketko ...
26.03. 05:22 Kouba  Mno...
26.03. 11:33  RE: Mno...
26.03. 08:23 Svatoslav Butora  Zatím s úsměvem...
26.03. 21:30 kolemjdoucí2  RE: Zatím s úsměvem...
26.03. 23:23 R.E.  RE: Zatím s úsměvem...
26.03. 09:09 Chladik  Zážitek z rychlíku, pak že dobrovolné...
26.03. 10:21 Campanula  A co dalšího nám "experti" připraví?
26.03. 10:59 Pacholíček  zavřít ..a nejlépe vykastrovat
26.03. 15:38 jendabenda  jojo, toto jsem zažil taky
26.03. 16:50  Koment
26.03. 21:21 kolemjdoucí2  Neziskovky a presstituti
26.03. 22:36 RomanTička  Z jiného soudku..
26.03. 23:20  RE: Z jiného soudku..
26.03. 23:41 RomanTička  RE: Z jiného soudku..
27.03. 04:35 Tom  Pocit
27.03. 11:00 R.E.  RE: Pocit
27.03. 21:16 JeyMila  chlapy nezavirat !
29.03. 12:34 Karel Neufus  Námět

Vybrat pouze nové | Odznačit

Káva pro Zvědavce

61

Být v obraze něco stojí.
Připojte se k ostatním a staňte se
také sponzorem Zvědavce, stačí
částka v hodnotě jedné kávy měsíčně.

Za měsíc červenec přispělo 105 čtenářů částkou 21 389 korun, což je 61 % měsíčních nákladů provozu Zvědavce.

Bankovní spojení: 2000368066/2010

IBAN: CZ4720100000002000368066
Ze Slovenska 2000368066/8330
IBAN: SK5883300000002000368066
BIC/SWIFT: FIOBCZPPXXX

[PayPal]

Bitcoin:
12vZg7LszAecMsq3wRW4pNpoUAgGZB8aS5

Další možnosti platby ›

Ve zkratce

Ministerstvo nehodlá respektovat rozhodnutí soudu ohledně uznávání protilátek22.07.21 18:33 Česká republika 3

V Malajsii zavřeli očkovací centrum, nakazilo se 200 už očkovaných zaměstnanců21.07.21 18:44 Malajsie 0

Afektované slečny ve službách státu dělají tečku21.07.21 18:31 Česká republika 0

Saúdská Arábie zakáže od začátku srpna neočkovaným lidem vstup na veřejná místa21.07.21 15:29 Saudská Arábie 1

Lékařka Křížová obviněna protiextremistickým oddělením Policie za šíření poplašné zprávy o COVID-1921.07.21 12:12 Česká republika 4

Ubodal ve Würzburgu tři ženy a křičel Alláhu akbar. A verdikt? Měl psychické problémy20.07.21 23:19 Německo 1

Paříž: Prefektura Seine-Saint-Denis povolila instalaci dočasných jatek u příležitosti muslimského svátku Aïd-el-Kébir20.07.21 15:40 Francie 3

Tak prý nebudou proplácet testy20.07.21 15:21 Česká republika 1

Červený kříž bude pašovat migranty na lodi Ocean Viking19.07.21 17:09 Evropská unie 1

Plně očkovaná americká gymnastka Kara Eaker je pozitivní na Covid-1919.07.21 16:49 Japonsko 0

Globalistická Británie: politika cukru a biče a nikoli svoboda19.07.21 16:17 Británie 0

Byznys zuří kvůli buzeračnímu trasování, do izolace musí i premiér Johnson :-)19.07.21 11:58 Británie 2

Očkovaný Ondřej Perušič přijel na Olympiádu a bum ho. Má to.19.07.21 11:27 Japonsko 2

Lejnová přiváží do Prahy nabídku, kterou nelze odmítnout19.07.21 11:12 Česká republika 1

Británie zažila hororový víkend - 5 lidí náhle zemřelo19.07.21 10:46 Británie 0

Zomrel Milan Lasica (†81): Odpadol na koncerte, oživiť sa ho už nepodarilo!19.07.21 07:48 Slovensko 3

Festival v Cannes se snažil dohnat Ameriku...18.07.21 13:13 Francie 1

Rusko zablokovalo článek o Palachovi na webu Českého rozhlasu.18.07.21 12:50 Rusko 5

Exministr kultury Herman převzal nejvyšší vyznamenání sudetských Němců17.07.21 18:58 Německo 1

Policejní bezmoc, stát na feťáky, žebráky, dealery drog v Praze kašle17.07.21 13:47 Česká republika 1

Měnové kurzy

USD
21,79 Kč
Euro
25,65 Kč
Libra
29,96 Kč
Kanadský dolar
17,35 Kč
Australský dolar
16,05 Kč
Švýcarský frank
23,69 Kč
100 japonských jenů
19,71 Kč
Čínský juan
3,36 Kč
Polský zloty
5,61 Kč
100 maď. forintů
7,12 Kč
Ukrajinská hřivna
0,80 Kč
100 rublů
29,50 Kč
1 unce (31,1g) zlata
39 271,88 Kč
1 unce stříbra
548,45 Kč
Bitcoin
739 090,63 Kč

Poslední aktualizace: 24.7.2021 18:33 SEČ

Tuto stránku navštívilo 2 235