Diskuze k článku

Olomoucká elegie o znepokojeném rektorovi

Příspěvků 18

9.3.2018 7:53

Ano, to je přesně on, Miller

Incogman 83.?.?.?

Chazara Millera znám velmi dobře, tu "čest" jsem s ním bohužel měl. Autor článku má naprostou pravdu. Miller je neuvěřitelný mentální trpaslík, hrbatý malý prcek, namyšlený a podlý člověk, který s přehledem dokáže lhát do očí. Ego až na půdu, žvanění by mu šlo, ale pracovat se mu nikdy moc nechtělo. Inu, mimo jiné, na katedře historie v Olomouci to byl asi první vyučující, který se ani neobtěžoval přijít na obhajobu diplomové práce, kterou vedl. A to prosím bez omluvy. Vždycky, když si na internetu přečtu, co nového ho opět napadlo, jak nás lůzu chce (pře)vychovávat, chce se mi blejt. Tento odporný Chazar to dotáhne ještě daleko. Minimálně do Prahy.

362965

9.3.2018 10:39

“Chceš-li porazit nepřítele – vychovej jeho děti”

výjimečné porušení omerty 2a00:x:x:x:x:x

A tak z bažin vylézá armáda jásavých blbů, která pod praporem univerzit začíná vést boj za debilizaci českého národa - a český národ rád přidrží a ohne páteř, jak je za 400 let zvyklý.
“Chceš-li porazit nepřítele – vychovej jeho děti” - to zde platí už od Bílé hory. Vlastně mnohem dřív , Cyrilek a Metodek o tom vědí své a i současný Mohamed taky. A konečně i Vieweghové a Hřebejkové též, jen Máňa a Pepa nemají čas, musejí makat a nekecat.
Blahoslaven budiž kapesník:
https://youtu.be/nGRIKGHIA5M

362968

9.3.2018 10:58

Sakra, to je slovní zásoba, a ta větná skladba.

Jan Vok 78.?.?.?

Zdá se mi, že se kruh uzavřel a na vrcholných místech naší země je elita kam se podíváš. Pravda a láska definitivně.......bla, bla, bla

362969

9.3.2018 14:03

/J/elita...

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 89.?.?.?

Pane dochtore, řekl bych, že za současnou již více než čtvrt století trvající fantasmagorii nejen v čechách nejsou ani tak odpovědní zloději "nahoře",kteří jen využívají co se dá, / což jest základní princip každé politiky /, ale dokonale mnohdy podle zahraničí za babku prodejní "intelektuálové", kteří jim oddaně slouží jako věrní psi. Pokud to co zde je, bude chtít někdo napravovat, portvá to opět minimálně čtvrt století, a bude to stát biliony z kapes těch dolních deseti milionů, kteří to vždy odnesou.

[velký smích]

362971

9.3.2018 14:49

RE: /J/elita...

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 63.?.?.?

Reakce na 362971

Dalo by se to urychlit. Sahnout do komina pro dedovu flintu, a granaty po babicce. A ten spagat s klamerkami na pradlo taky neeco unese .

362972

9.3.2018 15:02

Tady u nás na venkově všechno trvá déle a má větší setrvačnost

R.E. 46.?.?.?

a převratné věci se tu nikdy nedějí a tak ani ta dnešní lysenkovština od potrhlých rektorů z PéeŠky Gyorge Seroše tu nejspíš moc úspěchu mít nebude...
Lidé zde jsou zvylkí spoléhat se sami na sebe a vypomáhat si a už se na kdeco připravili a různé ruční zemědělské nářadí stále ještě vlastní a umí s ním i obstojně zacházet...
Ti mladí, předčasně zmoudřelí dobrovolní šiřitelé Sorosova světla budou muset s velkou rozvahou vytvářet ty svoje misijní delegace a v žádné z nich by neměl rozhodně chybět nějaký schopný student z toho "Centra prevence rizikové komunikace" a taky medik raději vyššího ročníku s dobře vybavenou lékárničkoui...[velký smích]

362974

9.3.2018 15:08

Vážený pane doktore

martin bares 2001:x:x:x:x:x

mícháte v něčem hrušky s jablky. Jako ti "správní" na pravici.
Vaše kritika vysokého školství je vynikající a názvy kateder a oborů, co se studují, to mluví samo za sebe. Ostatně tady na Zvědavci byl podobný článek s popisem specializací na jiných univerzitách. Je to všude stejné, to určitě víte. A hrozné.
Ale toto začíná už na školách prvního stupně, na školách základních a pokračuje. U nás nedávno běžela v muzeu výstava studentů nějaké střední školy "Jak se žilo za socialismu". Pracné a úchvatné.

Ale za druhé. To v čem si mácháte ústa, nepíšu hubu, to jsou levičáci. To není opravdová levice. Pro Vás dobře skrytá záměna, pro mnohé nemyslící lehce stravitelná. Doktor budete asi dobrý, ale tohle je hokynářství.
Ona totiž každá revoluce (a bez ní se paskřivců a blbů, o kterých píšete a přimíchejte si tam i své miláčky třeba Klause a jim podobné, já nevím, nezbavíte) vypustí na svět též spoustu zla a teroru páchaného právě levičáky a rádoby-radikály, fanatiky a další verbeží, tak jako " buržoazní demokracie a svoboda" sama o sobě je džin zla vypuštěný z lahve. Jak příživníků a zlosynů, tak i naivů je vždycky hrozně moc. I Žižka jednu z prvních věcí, co musel udělat bylo, že pobil adamity, kteří si tu slavnou revoluci vzali po svým. Šukali každej s každým a každá s každou a vůbec všichni navzájem, tedy smilnili a tak dělali husitům, tedy těm vyšším, vlastně husitským politikům, ostudu. Musela to pro živočišné adamitské odpadlíky a volnomyšlenkáře být krásná chvíle žití, než přijeli husitští válečníci.
A nebylo to v historii poprvé ani naposled, tak jako Jan Žižka nebyl první ani poslední. To jen bokem k tomu, jak jste to úmyslně (?) a dovedně promíchal.

Jinak zdravím Vás, že jste si s tím dal takovou práci a naše pokakané školství už vlastně od základů na správném místě znectil a taky zdravím, i když trochu jinak, učitelské sbory, sborovny a kabinety, laboratoře a závažné vědecké konference až budou buntovat pod odborářskými prapory za více penízků.

362975

9.3.2018 19:08

RE: Vážený pane doktore

Zase minulost, program? 107.?.?.?

Reakce na 362975

Psáno přes proxy. Zrušeno.

362976

9.3.2018 20:50

Ne jen v Evropě

Mirra 89.?.?.?

něco takového se dělo i v Turecku a i dalších turkických muslimských regionech. Také filantrop a zakladatel škol - Gülen. A pod rouškou pomocí vzniklo v těchto školách nové elitářské a velmi disciplinované společenství prosazující ideje svého zakladatele. Fakticky vytvořil paralelní společnost čekající na převzetí moci. Erdogan to prohlédl a snaží se tu hrozbu vykořenit. Podobné věci dělá i Soros.

362977

10.3.2018 12:30

Nevím

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 109.?.?.?

co pan doktor řeší, však nám vládnou kapacity, co chtěl. Na Hradě Zeman, kterého si vodí jak loutku agenti z RF Mynář s Nejedlym plus ten čínskej poradce a premiérem máme Stbaka, kterého drží nad vodou komunisti a japonští náckové, no není to ukázka jak jsou zdejší voliči ynteligentni

362980

10.3.2018 16:57

RE: Nevím

R.E. 46.?.?.?

Reakce na 362980

No, to je jasné, že víte, neboť doktor o voze a Vy o koze...[velký smích]

362982

10.3.2018 17:09

RE: Nevím

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 78.?.?.?

Reakce na 362980

Řekl bych, že obchodní vztahy slovenska k Babišovi jsou daleko vřelejší než se zdá, že je to jejich trojský kůň, a že dnešní "česko" je v podstatě dosud nejpovedenější slovenský protektorát Bohmen und Mahren. Vyhovuje to tak východu, západu,i americe kteří zde mají vše obsazeno svými agenty, všichni jsou spolu domluveni, a z toho stavu totálního vykrádání všichni vydatně těží. [velký smích]

362983

11.3.2018 8:57

RE: Nevím

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 95.?.?.?

Reakce na 362983

Vzhľadom k tomu, že sme na Slovensku doteraz nepostrehli, ba ani nepocítili žiaden prínos toho trójskeho koňa v Čechách, považujem Vašu myšlienku za scestnú.....Skúste si aspoň raz pripustiť fakt, že v ére prekvitajúceho nadnárodného korporátneho bolševizmu sa už na nacionálne struny dávno nehralo, ibaže by sa im to občas hodilo do krámu, tak s radosťou využijú takéto trolloviny ako Váš príspevok.

362988

11.3.2018 18:20

RE: vím...

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 78.?.?.?

Reakce na 362988

Profesor Klaus píše velice vtipně na svém blogu o návštěvě maďarska, že se pan Orbán v bělehradském sále prej dívá na obrovský obraz trenčianského hradu, a na profesorovu zmínku o tom, že maďarsko nemá žádné vysoké hory odpovídá, že maďarské hory jsou na slovensku a v Rumunsku. A to prý je především názor mladé generace, a ne pár rychle již vymírajících penzistů, které ještě stále irituje Triatonská smlouva...

Když vidím v Praze téměř stotisícovou záplavu slovenských studentů, studujících tu v podstatě dvě desetiletí zadara na vysokých školách, nemohu než se domnívat, že všechno v nakonec stejně skončí opět korunovací, a následujícím atentátem na Ferdinanda v Sarajevu.[velký smích]

362992

12.3.2018 7:28

RE: vím...

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 95.?.?.?

Reakce na 362992

Ani netušíte, ako ste pár vetami vo dvoch svojich príspevkoch vykreslili typickú schizofrenickú mentalitu svojho povedomia, pretože pri vašom phŕdavom pohľade na východ sa cítite ako My Anglosasové - ( z autobiografie Marka Twaina ) - " když Anglosas něco potřebuje, jde a bere si to." Ale pri pohľade na západ už ste ubolená slovanská duša v Prahe, ktorá je dnes kolónia Bruselu, zajtra možno súčasť Spojených nemeckých emirátov. Žijete iba nostalgiou za časom nedávnym, keď ešte Praha mala svoj dve kolónie a vôbec vám nedoplo, že tento následok budete znášať ešte dlho po zmene spoločenských pomerov. Naopak my na Slovensku po intenzívnom odlive mozgov na západ, sa ako euromontovňa zrejme dostávame do sféry Balkánskych Slovanov a Maďarsko bude nimi takisto pohltené.

362998

12.3.2018 16:31

RE: vím...

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 78.?.?.?

Reakce na 362998

Vaše poznámka o schizofrenii je možná jen Vaší psychologickou / psychiatrickou / sebeprojekcí pacienta, který se velmi dobře zná, a dovede tedy velmi rafinovaně obviňovat ze svých úchylek i ty ostatní, které nemá rád. Vzájemné obviňování se z psychiatrických úchylek tvoří v dnešní době nejen na veřejnosti, ale i v takzvaných ústavech duševního zdraví národa , zvaných kdysi psychiatrie a nebo prostě pakárny, nejčastější příčinu konfliktů , a to překvapivě nejen vzájemně mezi pacienty, pacienty a lékaři, ale i mezi lékaři samotnými.

"Normálnost" / hospitalizovatelnost / je dnes věc nesmírně ošemetná, a i odborníci z těchot ústavů duševního zdraví národa, připouštějí a varují, že více než 70 procent dnešní společnosti se nachází ve stavu hospitalizovatelných
pacientů, pro něž však v ústavech duševního zdraví národa není místo, léky ani perzonál. Podle mne je veliké štěstí, že jsme naproti ku příkladu americe zpožděni tak o 30 let, protože třeba v americe je chodit pravidelně každý týden k psychiatrovi naprosto normální téměř pro každého příslušníka střední a vyšší třídy.

Nastává složitá situace, kdy vlivem dnes tak rasantně propagované demokracie se vlastně stává hospitalizovatelná část společnosti "normální většinou", a tu tedy je nutno dle demokratických principů respektovat. Všimněte si, že dnes již je třeba kdysi občas používaný termín "psychopat" politicky naprosto nekorektní, a jedinec jím označený se může cítit diskriminován do té míry, že na Vás
podá žalobu, zejména v těch případech, kdy je to na něm na první pohled vidět. Pokud mi tedy sdělíte, že mám k psychiatrii blíže, než Vy, pak Vám děkuji, a beru to jako poměrně věrohodný důkaz své prozatímní "nenormálnosti" na rozdíl od Vás...

[velký smích]

363003

13.3.2018 8:38

RE: vím...

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 89.?.?.?

Reakce na 363003

Ještě abych se po vysvětlení vrátil k postatě mého předchozího příspěvku o invazi slovenských studentů do čech, odhaduji, že těch deset procent, co se zde zdarma naučí číst a psát provede pak neprodleně další invazi do německa, kde je zaměstnají jako nějaké východní sluhy, zahradníky nebo v nejlepším případě řidiče, a těch zbývajících devadesát procent zde zůstane na sociálních dávkách. Pokud se člověk rozhlédne po slovensky mluvících pražských cikánských Nuslích, vidí výsledky předchozí invaze, ještě z dob bývalého socializmu. Protože nejsem xenofobní, znepokojuje mne tato skutečnost jedině z toho důvodu, že sociální dávky těchto v podstatě ekonomických migrantů, kteří celý život beztrestně nesáhnou na práci, a jejich jediná práce je, množit se jako králíci, musím taky celý život nedobrovolně platit ze svých kapes, stejně jako ze svých kapes budu nedobrovolně platit do konce života ony novodobé ambiciozní "vysokoškolské vzdělance"... [bliji]

363009

11.3.2018 20:41

RE: Nevím

zamp1 90.?.?.?

Reakce na 362983

BINGO !!!

362993

Příspěvků: 18

09.03. 07:53 Incogman  Ano, to je přesně on, Miller
09.03. 10:39 výjimečné porušení omerty  “Chceš-li porazit nepřítele – vychovej jeho děti”
09.03. 10:58 Jan Vok  Sakra, to je slovní zásoba, a ta větná skladba.
09.03. 14:03  /J/elita...
09.03. 14:49  RE: /J/elita...
09.03. 15:02 R.E.  Tady u nás na venkově všechno trvá déle a má větší setrvačnost
09.03. 15:08 martin bares  Vážený pane doktore
09.03. 19:08 Zase minulost, program?  RE: Vážený pane doktore
09.03. 20:50 Mirra  Ne jen v Evropě
10.03. 12:30  Nevím
10.03. 16:57 R.E.  RE: Nevím
10.03. 17:09  RE: Nevím
11.03. 08:57  RE: Nevím
11.03. 18:20  RE: vím...
12.03. 07:28  RE: vím...
12.03. 16:31  RE: vím...
13.03. 08:38  RE: vím...
11.03. 20:41 zamp1  RE: Nevím

Vybrat pouze nové | Odznačit

Káva pro Zvědavce

22

Být v obraze něco stojí.
Připojte se k ostatním a staňte se
také sponzorem Zvědavce, stačí
částka v hodnotě jedné kávy měsíčně.

Za měsíc prosinec přispělo 45 čtenářů částkou 6 716 korun, což je 22 % měsíčních nákladů provozu Zvědavce.

Bankovní spojení: 2000368066/2010
IBAN: CZ4720100000002000368066
Ze Slovenska 2000368066/8330
IBAN: SK5883300000002000368066
BIC/SWIFT: FIOBCZPPXXX

[PayPal]

Bitcoin:
1CuErU28m5a2tod9eZjnkY4sdidBVMpX6K
Další možnosti platby › Související články ›

Ve zkratce

Konzervativci v Británii zvítězili. Drtivě. Brexit bude!13.12.19 10:53 Británie 3

Hidžábem to začíná12.12.19 11:38 Francie 1

Italské námořnictvo čelí Erdoganovi: Na Kypr dorazila italská fregata Federico Martinengo 10.12.19 21:50 Itálie 1

Turečtí vojáci vyvěsili tureckou vlajku na řeckém ostrově v řece Evros10.12.19 20:19 Řecko 1

Turecká letadla dnes 30x narušila vzdušný prostor Řecka v Egejském moři10.12.19 19:50 Řecko 2

Důkaz o "nezávislosti" průzkumů veřejného mínění10.12.19 14:14 Česká republika 6

Střelec v ostravské nemocnici zabil šest lidí. Neměl legální zbraň10.12.19 11:21 Česká republika 6

EU nařídila sledovat už od roku 2020 spotřebu každého řidiče, někteří na to doplatí10.12.19 11:10 Evropská unie 1

Poslanci chtějí zakázat domobranu10.12.19 11:06 Česká republika 2

Čína zakáže americkou technologii - začíná ná totální technologická válka 09.12.19 20:19 Čína 0

Cultural Enrichment #1309.12.19 19:39 USA 1

Belgie: Muslimský mob podpaluje vánoční strom na náměstí a řve "Allahu akbar"09.12.19 19:27 Belgie 1

Hihi. Chvilkaři se zlobí na Klause mladšího. Nemohou zneužit symbol trikolory09.12.19 17:51 Česká republika 2

Z dcery Angeliny Jolie a Brada Pitta se stává kluk09.12.19 11:20 USA 1

Chvilkaři proti Babišovi, Sardinky proti Salvinimu - stejný scénář, jak přes kopírák09.12.19 11:15 Itálie 1

Augsburg: Muslimové na vánočních trzích ubili hasiče09.12.19 11:11 Německo 0

V Jizerských horách místní obyvatelé obnovili nacistický památník padlým vojákům Wehrmachtu a oddílů SS 08.12.19 21:01 Česká republika 3

Istanbulská dohoda - čeští občané jsou záměrně podváděni08.12.19 20:02 Česká republika 3

Neschválení Istanbulské dohody je neakceptovatelné, řve feministka. Odhlasujeme, že k Istanbulské dohodě přistoupí EU jako celek, vyhrožuje EU komisař06.12.19 11:41 Evropská unie 5

Národná rada SR schválila Dodatkový protokol, zavádzajúci nové trestné činy za vyjadrenia rasovej a xenofóbnej povahy06.12.19 10:56 Slovensko 2

Měnové kurzy

USD
22,91 Kč
Euro
25,47 Kč
Libra
30,54 Kč
Kanadský dolar
17,40 Kč
Australský dolar
15,75 Kč
Švýcarský frank
23,28 Kč
100 japonských jenů
20,95 Kč
Čínský juan
3,29 Kč
Polský zloty
5,97 Kč
100 maď. forintů
7,73 Kč
Ukrajinská hřivna
0,98 Kč
100 rublů
36,45 Kč
1 unce (31,1g) zlata
33 803,92 Kč
1 unce stříbra
387,94 Kč
Bitcoin
161 867,17 Kč

Poslední aktualizace: 14.12.2019 19:33 SEČ

Tuto stránku navštívilo 2 445