Diskuze k článku

Kdy se Spojené státy budou zodpovídat za své války a agrese?

Příspěvků 18

9.2.2018 0:44

Novodobá Atlantída

Svatoslav Butora 85.?.?.?

Ve velice působivém nadčasovém filmu Planeta Opic budoucnost americké Sochy Svobody a tím všeho, co za ní stálo zhodnotil vesmírný cestovatel Taylor. Svého času šplouchání vln oceánu lží pohltilo i starobylou Atlantídu. Zůstaly po ní jen pověsti...

362373

10.2.2018 0:08

No a co

ignorek 2a02:x:x:x:x:x

Reakce na 362373

Planeta opic tu evidentne je.

На фoтке выглядит воровато и испуганно. Похоже Навальный накрыл с поличным Trumpa. No a co se stalo.
Nic.No jakže nic??? taky chci takú Melanii jag má ten Tramp americký!!!!!


Je putna po tém co navalný s trampem !!!!!!

362395

9.2.2018 1:20

Kdy. . . . . . . / Sasine zdař

brko jedno 107.?.?.?

Dokud se budou házet perly sviním tak to není možné. Ale to by se muselo zrušit povinné školství v podstatě sociopatizace kdy obluzení nevnímají příčiny zel. A podle jejich taxace který téměř kopíruje podvod známek který byl už okatý a v tom tedy totalita vskutku byla, ale tomu nechtěnému efektu předešli po 89. privatizací a jsou poté dosazovaní do masomlýnku v eu jasně světoobčanů.

Cenzurujte, korektrůjte, zůstanete hlupáky nebo fachidioty s tituly a prázdnými bezednými nádobami na naházení jakéhokoliv odpadu který vyvolení vyvolenými obdařením potom trousí s pletením si pojmu a průj... Na což je institut především.

362374

9.2.2018 10:37

RE: Kdy. . . . . . . / Sasine zdař

J_Pitralon 178.?.?.?

Reakce na 362374

Protože kdo nechce být "světoobčanem" chazar Satanlandu-Magorlandu, bude zaměřen jako následující cíl humanitárního bombardování.
Patologie generující západní Satanland-Magorland je třeba izolovat od lidské společnosti.

NATO bombing of Yugoslavia 1999
https://www.youtube.com/watch?v=gelCe981y0I

362382

9.2.2018 13:52

RE: Kdy. . . . . . . / Sasine zdař

WAZARI Milan (tečka) Javurek (zavináč) upce (tečka) cz 195.?.?.?

Reakce na 362374

Vzhledem k velikému množství pravopisných chyb a neuspořádanosti logiky myšlenek vidím absenci školství zejména v tomto příspěvku.

362386

9.2.2018 15:34

RE: Kdy. . . . . . . / Sasine zdař

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 107.?.?.?

Reakce na 362386

Psáno přes proxy. Zrušeno.

362390

9.2.2018 9:01

Zodpovednosť

vladimir7 195.?.?.?

Usácké médiá spolu s politikmi nesú "URČITÚ" zodpovednosť za toto vraždenie.
No tak toto je gól. Ja som si doteraz myslel že veľký Satan za oceánom môže výhradne za tieto vojny, ktoré bežia s malými prestávkami po celom svete od roku 1789.

362378

9.2.2018 9:24

Destrukce a chaos

senil1 hrubisko (zavináč) centrum (tečka) cz 94.?.?.?

USA způsobili destrukci na celém blízkém východě. USA by se měli stáhnout z ze Sýrie. Jenom tam napáchali škody a podpořili radikální islám. Intervence USA poškodili křesťany na blízkém východně a pomohli islamistům. V Iráku už křesťané nejsou. Podle nedávné zprávy USA dodaly zbraně do Sýrie v hodnotě dvou miliard dolarů. Většina z těchto zbraní skončila v rukou ISIS přímo nebo nepřímo prostřednictvím "umírněných", kteří si sebou vzali zbraně, když se přidali k ISIS nebo al-Káidě. Kdyby vyhráli takzvaní "umírnění" (ve skutečnosti ISIS) v Syrii, tak by tam křesťané taky nebyli.

http://www.epshark.cz/clanek/152/ceho-dosahli-usa-...

362379

11.2.2018 2:09

RE: Destrukce a chaos

lindsay ntqld (zavináč) mail (tečka) com 121.?.?.?

Reakce na 362379

Pamatujete si jakym zpusobem zavrazdili plukovnika Gaddafiho??? Pamatujete si jakou mel osobni gardu Krasne zeny Proc??? nemam poneti Co se jim stalo Predevsim byly hromadne surove znasilnene pote jim ti HRDINOVE vyrizli vaginy, urizly prsa a otevreli bricha zpusobem Japonskeho harakiri. Takova zverstva nepachal Heinrich Himmlers SD, Lavrentii Berija NKVD , Jezovs NKVD ani Japonska Kampei-Tai se nedopoustela takovych zverstev. Za to je plne zoodpovedna Clintonova byla to ona ktera si mnula ruce na televizi kdy zavrazdili Gaddafihi to je dnesni Amerika. Fuj

362425

9.2.2018 10:22

US Chazar Satanland

J_Pitralon 178.?.?.?

Mrtví nechodí nikam podávat stížnosti. Veteránům válek připnou metály a uctívají je jako statečné hrdiny. Ostatním je to víceméně fuk a nestaví se té chazar mašinerii do cesty. Pokud ano, málokoho to zajímá.

"Los Angeles anti-war demonstration, 8th anniversary of Iraq invasion"
https://www.youtube.com/watch?v=pL4W0taQJYE
[bliji]

362381

9.2.2018 12:20

Pkiaľ bude existovať štátny terorizmus, dolár a vojnová doktrína USA!

lubosmat 212.?.?.?

Dolár je nadnárodná mena a pritom jej životaschopnosť je existenčne závislá od vojenskej doktríny USA. Pokiaľ by bola moc okupačných vojsk a vedúca úloha USA podlomená, alebo nejako významne spochybnená, mohlo by to spôsobiť kolaps svetového monetárneho systému založeného na dolároch.

Financovanie štátneho dlhu USA požičiavaním dolárov od súkromnej spoločnosti umožňuje neustále zvyšovať vojenské výdavky, ktoré sú nevyhnutné na chod „Fašingtonskej“ vojnovej mašinérie pôsobiacej po celom svete, navršovanie výdavkov je odôvodňované nárastom napätia "terorizmu" vo svete.

Zástancovia tzv. „Tvrdej ruky Fašingtonu“ odôvodňujú nelichotivé výsledky v boji s terorizmom "Diktatúrami", ktoré sú za bordel vo svete podľa "Fašingtonu" zodpovedné„Mäkkým prístupom“ , skrátene, že nejednali dostatočne rázne a tvrdo, ináč by sa očakávaný účinok „určite“ dostavil.

Je len paradoxom, že najlepšie sa darí teroristickým skupinám, všade tam, kde pôsobí okupačná armáda USA, tento fenomén bije do očí, každému nezávisle zmýšľajúcemu človeku.

Vymýšľajú sa sankcie a hospodárske obmedzenia všetkého možného druhu za kadejakú volovinu, najnovšie sú vedené sankcie aj proti "dopingu" športovcov "jednej darebáckej krajiny", ale aby sa konečne vnieslo svetlo a zatočilo s čiernym obchodom s ľuďmi, drogami a zbraňami, toho sa asi nikdy nedočkáme.

362384

9.2.2018 14:40

Kdy?

Pepan 217.?.?.?

Až všichni europští rektální alpinisté přestanou alpinovat v Yankee konečníku, a bude zrušena útočná organizace NATO jenž svazuje ruce všem jejím členům ve prospěch USSA. Nebýt NATO tak amíci pokorně dřepí za oceanem, aly opět někde nedostali po tlamě. Neboť s tím už mají velké zkušenosti.
Ovšem evropské státy už si také rády hrají na hrdiny dle Hoolywoodského vzoru takže co bychom chtěli že.

362389

9.2.2018 19:19

Zatím to vypadá,

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 217.?.?.?

že na svatého dyndy, což znamená nikdy. Ale svět se hodně rychle mění, a to jinak než by si převážně chazarští světovládci za velkou louží přáli. Fakt, že hegemonie USA a jejich vazalů v Evropě je dlouhodobě neudržitelná, si už štěbetají i vrabci na střeše, stejně jako to, že dolar jako světová rezervní měna se blíží ke svému konci. Západní ekonomika je plná gigantických bublin např. s finančními deriváty, cenami nemovitostí, falešných ratingů a účelových manipulací s cenami komodit, akcií, dluhopisů. Nyní už západní "elity" začínají vnímat, že se situace ve světě pro ně nevyvíjí zrovna dobře, a tak chtějí alespoň určovat, kdy ten krach nastane, aby na něm opět vydělaly a měly čas zahladit stopy a přesídlit jinam. S krachem dolaru skončí i hegemonie Ameriky, a ta se stane pouze jedním z center globální moci. Pak možná bude volána mezinárodním společenstvím (ne však Rockefellerovou OSN) k zodpovědnosti za vyvolávání válek, státních převratů, krizí, konfliktů atd, i když tomu osobně moc nevěřím. Budoucnost je v Asii a pokud to lídří a především občani Evropy včas nepochopí, čeká Evropu osud už jen na dluh žijícího zámořského kaganátu. Pokud by se USA měly zodpovídat za všechny své loupeživé války a agrese a zaplatit jen materiální škody způsobené napadeným a vykradeným státům světa, byli by z tamějších "elit" jen opovrženíhodní žebráci a životní úroveň Američanů by se dramaticky snížila na úroveň rozvojových zemí. To se však zřejmě nestane.Takové Německo, které vyvolalo a vedlo dvě světové války, by po zaplacení oprávněných reparací rovněž dramaticky zchudlo. Místo toho Němci předvádějí zbytku světa, že nic platit nehodlají a nadále se vychloubají svojí vysokou životní úrovní a velkou mocí. To samé by Asiaté mohli nárokovat po Japonsku.

362394

10.2.2018 12:56

A co skuteční viníci, loutkovodiči?

Pátá Mojžíšova 7:24 37.?.?.?

USA, Německo nebo Japonsko by se podle mě neměly zodpovídat. Německu i Japonsku byly války vnuceny a jsou to dodnes okupované a zadlužené státy. Podobně lstivě je nyní Evropanům, účastníkům EU fašismu, vnucováno sebezničení národů povinnou tolerancí kazisvětských žoldáků z Afriky a Středního východu. Zodpovídat by se měli skuteční viníci lupičského a genocidního zla. Viníky jsou korporátní fašisti, xxdo-chazarští banksteři a jejich poskoci, kolaboranti, pátá kolona, vykonávající zlo po celé Zemi. Které zrůdy vydávají příkazy k největším „humanitárním“ genocidám, lupičství a pustošení? Po některých z nich pojmenovávají v „jediné demokracii“ na Blízkém východě ulice.

Koukolík, Život s deprivanty;
„…na veřejnosti nikdy nevystupujících příslušníků mocenských elit, lidí, kteří si sami ruce nikdy neumaží, nicméně odpovídají za neustávající zbrojení včetně výroby a hromadění nukleárních, chemických a biologických zbraní hromadného ničení, za přípravu a vedení válek, za epidemie hladu, vyvražďování menšin, vyčerpávání přírodních zdrojů, za výrobu a distribuci drog, terorismus,
poškozování životního prostředí, za ničení celých kulturních odvětví, za korupci přesahující všechny představitelné meze, lidí, kteří se bezpracně, nade všechny
myslitelné meze, obohacují na úkor lidí jiných, lidí, kteří odpovídají za zakrývání skutečnosti a ohlupování lidstva lživou masovou propagandou, za ožebračování a bídu milionů, za hromadné umírání…

...pochopit destruktivitu,
stupiditu a iracionalitu, jimž se mylně nebo lživě
říká »nepochopitelné zlo«, možné je. Mají vývojové kořeny“

Klimov, Boží národ;
Už v Bibli je dána výborná formulace, že Satan velmi rád přijímá obraz anděla světla, liberála.

„…v roce 1913 xxdovský bankéř Wartburg založil to, co se stalo základem deficitu a gigantického národního dluhu USA. Neboť státní dluh byl uměle vytvořen, díky deficitnímu budgetu. To bylo dítko kliky xxdovských bankéřů…

...co dnes dělají všichni liberálové-humanitárníci, starající se jakoby o blaho společnosti, dělají to ve skutečnosti s cílem rozrušit tuto společnost…
…starý xxdovský princip: dělat zlo a obviňovat ty, proti kterým toto zlo bylo namířeno…
Podle formule znamenitého profesora psychiatrie Lombrosa, mezi xxdy je šestkrát více psychicky nemocných, než u ostatních národů.

…kahal sám představuje sveřepou diktaturu, nelítostnou dokonce i vůči svému lidu. Vzpomeňte si, jak bolševici zabíjeli menševiky, trockisty a bucharince...
V kahalních dokumentech, které Jakob Bronfman vydal pod názvem "Knihy Kahalu", tento konvertovaný xxd dává nám možnost poznat divokou atmosféru, která vládla uvnitř ghett. ...s diktaturou, kterou uvnitř ghetta zavedli sami xxdé. Jinak smýšlejícím lili do krku roztavené olovo...

Hle, co ček

362401

10.2.2018 13:01

RE: A co skuteční viníci, loutkovodiči?

Pátá Mojžíšova 7:24 89.?.?.?

Reakce na 362401

Klimov, Boží národ;

"Knihy Kahalu", tento konvertovaný xxd dává nám možnost poznat divokou atmosféru, která vládla uvnitř ghett. ...s diktaturou, kterou uvnitř ghetta zavedli sami xxdé. Jinak smýšlejícím lili do krku roztavené olovo...

Hle, co čeká xxda, budou-li pomáhat svým šíleným spolubratrům ovládnout svět. Xxdy v takovém světě čekají tatáž mučení a zvěrstva, jaká čekají góje. Vzpomeňte si: Lenin-Blank, Stalin-Džugašvili, Trocký-Bronstein, Hitler-Schikelgruber... (Hitler i celé hitlerovské politické byro se skládalo pouze z lidí se smíšenou xxdovskou krví)

Copak toho bylo málo?“

362402

14.2.2018 21:16

RE: A co skuteční viníci, loutkovodiči?

ignorek 2a02:x:x:x:x:x

Reakce na 362401

Přesne!!!!
Ta otázka v článku není položena přesně tzn každá odpověď bude falešná!

Přesněji by bylo, kdy půjdou odpovídat Baruchy, Rotschildy a další havěť, co to tu otravuje už 3000 let!

362561

12.2.2018 20:06

USA

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 85.?.?.?

Ja si myslim ze nie usa sa maju zodpovedat, lebo to sa nebude zodpovedat nikto a budu postihnuti mnohi.. Nie je ziadne usa co nesie zodpovednost a nikdy nebolo.. Ake usa.. Kto je usa.. Zodpovedat sa maju jednotlivci tak ako v norimberskom procese.. nikdy o vyhlaseni vojny nerozhodla osoba menom usa.. zodpovednost treba vyvodit voci jednotlivcom..to dava zmysel.

362481

14.2.2018 19:07

Jen upřesnění

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 217.?.?.?

pro znalce Mojžíše. Již dlouho vidím hlavní příčinu mnoho příšerných zel a svinstev současného světa v obrovském bohatství a tím i moci rodinných klanů bankéřů a průmyslníků ( Rothschildů,původně Braunů z Frankfurtu am Main, Rockefellerů, původně Rockenfellerů z německého Neuwiedu, Warburgů z Hamburku, Schiffů,taky původně Němců, Lazardů z Paříže, Israel Moses Seifů přesídlených do Říma, Morganů,Vanderbiltů,Kochů, Bushů žjících v USA ad.), ve starých šlechtických a panovnických rodech Evropy a Asie (Rakousko,Itálie, Španělsko, Británie, Holandsko, Saudská Arábie ad.), v CFR, Bilderberg Group, Trilaterální komisi, v tzv. think tank Západu ( Chatham House, Brooking Institute),neocons ( Kagan ),v Sorosových neziskovkách typu OSF,v Murdochově, Turnerově, Springerově ad. mediálních koncernech), a tak bych mohl pokračovat ještě dlouho. Kdo četl mé předchozí příspěvky, je mu to jasné. Běžné obyvatele USA, západní Evropy či Japonska považuji za otroky a kanonenfutr šílených psychopatů známých také jako Deep State, jako jsme my, pouze tamější otroci dostávají o něco více drobečků z královsky prostřeného stolu psychopatů se světovládnými ambicemi. Naštěstí éra západních světovládců a především všehoschopných zločinců už končí, ať si to uvědomují nebo ne.

362552

Příspěvků: 18

09.02. 00:44 Svatoslav Butora  Novodobá Atlantída
10.02. 00:08 ignorek  No a co
09.02. 01:20 brko jedno  Kdy. . . . . . . / Sasine zdař
09.02. 10:37 J_Pitralon  RE: Kdy. . . . . . . / Sasine zdař
09.02. 13:52 WAZARI  RE: Kdy. . . . . . . / Sasine zdař
09.02. 15:34  RE: Kdy. . . . . . . / Sasine zdař
09.02. 09:01 vladimir7  Zodpovednosť
09.02. 09:24 senil1  Destrukce a chaos
11.02. 02:09 lindsay  RE: Destrukce a chaos
09.02. 10:22 J_Pitralon  US Chazar Satanland
09.02. 12:20 lubosmat  Pkiaľ bude existovať štátny terorizmus, dolár a vojnová doktrína USA!
09.02. 14:40 Pepan  Kdy?
09.02. 19:19  Zatím to vypadá,
10.02. 12:56 Pátá Mojžíšova 7:24  A co skuteční viníci, loutkovodiči?
10.02. 13:01 Pátá Mojžíšova 7:24  RE: A co skuteční viníci, loutkovodiči?
14.02. 21:16 ignorek  RE: A co skuteční viníci, loutkovodiči?
12.02. 20:06  USA
14.02. 19:07  Jen upřesnění

Vybrat pouze nové | Odznačit

Káva pro Zvědavce

47

Být v obraze něco stojí.
Připojte se k ostatním a staňte se
také sponzorem Zvědavce, stačí
částka v hodnotě jedné kávy měsíčně.

Za měsíc září přispělo 94 čtenářů částkou 16 491 korun, což je 47 % měsíčních nákladů provozu Zvědavce.

Bankovní spojení: 2000368066/2010

IBAN: CZ4720100000002000368066
Ze Slovenska 2000368066/8330
IBAN: SK5883300000002000368066
BIC/SWIFT: FIOBCZPPXXX

[PayPal]

Bitcoin:
12vZg7LszAecMsq3wRW4pNpoUAgGZB8aS5

Další možnosti platby ›

Ve zkratce

I obhájci obviněných ze zločinů nenávisti půjdou za katr23.09.21 12:55 Česká republika 0

Jak reagovali američtí astronauti, když měli přísahat na bibli, že se skutečně procházeli po měsíci23.09.21 08:31 USA 3

Vyšetřování dvou mnichů kvůli zapálení antén 5G21.09.21 16:34 Francie 13

Izraelský lidový výbor – Ještě žádná vakcína nikdy nezpůsobila tolik zranění. Zpráva o nežádoucích účincích vakcín.21.09.21 15:49 Izrael 2

Výzva lékařů a odborníků zabývajících se problematikou nemoci Covid-1921.09.21 15:45 Česká republika 1

Šest válek, které Rusko ostudně prohrává20.09.21 21:43 Rusko 7

Zaočkovaný arcibiskup Babjak sa počas návštevy pápeža nakazil covidom-19. Hovorí sa aj o ďalších menách20.09.21 15:24 Slovensko 1

Jak vypadá elektromobilita v praxi :-)20.09.21 15:21 Česká republika 8

Náhubky u dětí způsobily oslabení imunity a teď se plní ordinace20.09.21 01:35 Česká republika 1

Odsunutý sudeťák potomkem sv. Ludmily - církev opět ukázala, kdo je jejím skutečným spojencem19.09.21 12:00 Česká republika 5

Ópiová akože "epidémia" v USA: Ako vyzerá jedna ulica vo Philadelphii19.09.21 10:43 USA 0

Očkovaná učitelka nakazila 3 očkované učitele a 60 dětí musí do karantény :-)18.09.21 14:24 Česká republika 3

Izraelští vědci hlásí, že třetí dávka vakcíny může ochránit očkované 12 dnů :-)18.09.21 13:56 Izrael 5

Naprosto šílená propaganda - "Očkovaný prý zemřel kvůli neočkovanému"17.09.21 18:59 USA 1

Zprávu o EU: Hrozí pandemie neočkovaných. Nové centrum pro výměnu citlivých informací. Green Deal...17.09.21 18:58 Evropská unie 0

WHO vydáva nové odporúčania týkajúce sa úpravy ľudského genómu17.09.21 18:24 Evropská unie 1

Odvolali Hanu Lipovskou17.09.21 16:11 Česká republika 7

Diskuze lékařů: Máme málo covidových pacientů. Mohli bychom započítat i uzdravené, aby to bylo děsivější17.09.21 11:38 USA 2

Italové budou moct do práce jen s potvrzením o bezinfekčnosti17.09.21 11:31 Itálie 3

Náhubky dětem! Teď!17.09.21 11:27 USA 1

Měnové kurzy

USD
21,62 Kč
Euro
25,39 Kč
Libra
29,67 Kč
Kanadský dolar
17,06 Kč
Australský dolar
15,79 Kč
Švýcarský frank
23,38 Kč
100 japonských jenů
19,58 Kč
Čínský juan
3,35 Kč
Polský zloty
5,50 Kč
100 maď. forintů
7,13 Kč
Ukrajinská hřivna
0,81 Kč
100 rublů
29,72 Kč
1 unce (31,1g) zlata
37 888,86 Kč
1 unce stříbra
490,47 Kč
Bitcoin
958 817,95 Kč

Poslední aktualizace: 24.9.2021 06:33 SEČ

Tuto stránku navštívilo 2 580