Diskuze k článku

#MeToo? #KillToo!

Příspěvků 30

26.12.2017 19:58

The end of the patriarchy

Ludvík Jahn 95.?.?.?

V minulosti se ale někteří chlapi opravdu chovali jako prasata. Tím myslím i Kevina Spaceyho a Billa Cosbyho. Ted se bohužel kyvadlo přehouplo na opačnou stranu. Karma pracuje a patriarchát asi opravdu skončil což není nějaké zednářské spiknutí ale logický důsledek technologického vývoje. Hrubá síla je na nic v dnešní době. Jenom doufám že to neskončí jako v tom polském sci-fi filmu Sexmise.[naštvaný]
Sexuální obtěžování je primárně o moci tudíž v úloze toho špatného může být i žena a obět muž.

361602

27.12.2017 0:05

RE: The end of the patriarchy

lindsay ntqld (zavináč) mail (tečka) com 121.?.?.?

Reakce na 361602

neni to nic jineho nez feministicka filosofie tedy marxisticky terror

361605

27.12.2017 1:31

RE: The end of the patriarchy

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 94.?.?.?

Reakce na 361605

Opět se někdo může zeptat - jak to souvisí s původním marxismem a autorem nebo obsahem Kapitálu. Někdo jiný odpoví: nijak, je to jen takové slovo...

Případně někdo další se může pokusit najít souvislost podle vzoru V. I. Lenina, který prý kdysi řekl, že všechno souvisí se vším. Jak jsme se někteří povinně učili v nenáviděném předmětu během studia vysoké školy, jehož obsahem byla stejně nenáviděná marxisticko-leninská filozofie a "vědecký" komunismus (ty uvozovky tam tehdy nebyly, ale nemohl jsem si je odpustit, abych neublížil opravdické vědě). Netušil jsem, že jednou ocením asi jedinou výhodu tohoto znásilňování mladé studentské mysli - zřejmě už navěky budu schopný rozeznat marxistické myšlenky od jiných. A tyhle ty to fakt nejsou.

Zřejmě stačí, aby některý nevzdělanec zpoza oceánu jednou označil jakoukoli lumpárnu jako komunismus, marxismus nebo tak podobně, a už to po něm budou opakovat až do skonání světa. A nebo, nabízím konspirační, už jednou zde zmíněnou teorii, že to někteří dělají schválně...

361607

29.12.2017 9:00

RE: Prosím o radu či vysvětlení

Oldřich Kočka cracatoa2 (zavináč) seznam (tečka) cz 85.?.?.?

Reakce na 361607

PROSÍM ZKUŠENĚJŠÍ A VZDĚLANĚJŠÍ ČTENÁŘE O RADU: Ač jsem býval antikomunistou (když vrstevníci dělali kariéru v SSM a mnozí již i v KSČ, zatímco já měl problémy s STB), tak dnes jím nejsem. Sám nevím, jak označit tu prapodivnou multi-kulti tradiční hodnoty rozvracející sluníčkářskou ideologii. Sám pro sebe jsem ji nazýval už před lety, vždycky jsem malinko ve společenských vědách napřed, zatímco v technických pozadu, avšak teď již pozadu i ve společenských, židoliberalismem (ač nejsem primitivní antisemita), ale dnes se mne snaží kde kdo přesvědčit, že je to neomarxismus, proto mne docela mrzí, že jsem se povinného učení marxismu-leninismu a vědeckého komunismu nedočkal (když už jsem se dostal na školu, tak se neučil), abych pochopil, zda to, co nyní je (onen neomarxismus či cokoliv jiného) navazuje na to, co bylo. Nějak se mi to nezdá, ale jisté stopy pro to nacházím. Jsem socialisticky, antikapitalisticky smýšlející člověk (též racionální skeptik, tedy i ateista), ale odmítám reálný (možno asi říci stalinský nebo byrokratický) socialismus, taktéž leninský a trockistický teror, stejně jako kapitalismus, řekněme, že mi může být blízký socialismus s lidskou tváří nebo socialismus národní (nezkracovat ani slovně, ani myšlenkově do nacismu - holocaust a hrůzy 2. světové války odsuzuji) - můžete mi poradit? Navést mne na prameny, co studovat, abych rozpoznal vývoj, genezi, evoluci, dialektiku toho co tu je - zvrácené jakési multikulti unisex ideologie, ať už je to marxismus, židoliberalismus či cokoliv? Nebo mi to stručně vysvětlit? Mailem? Nebo v hospodě? Opravdu nejsem nějaký provokatér BIS, ti asi pracují jinak, já se ptám. Děkuji.

361661

29.12.2017 10:32

RE: Prosím o radu či vysvětlení

Sugar 84.?.?.?

Reakce na 361661

Nejedná se samozřejmě o marxismus, to je nesmyslné přirovnání těch, kteří se marxismem nikdy nezabývali. Pokud nesouhlasí, ať si porovnají reálnou ideologickou moc v SSSR v době, kdy tam byl marxismus prosazován s dnešní dobou...

V širším pojmu lze současná ideologie západu definovat jako kapitalistický liberalismus. Více např. zde:
http://files.leva-net.webnode.cz/200006489-d9d75da...

361665

29.12.2017 13:00

RE: Prosím o radu či vysvětlení

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 94.?.?.?

Reakce na 361661

Napsal jsem, že jsem v hodinách marxismu-leninismu duševně trpěl, ale je to taky mým zaměřením, studoval jsem fyziku a matematiku. Ve srovnání s těmito obory jsou spisy Marxe, Engelse a Lenina, řekl bych, myšlenkově zředěné, málo hutné a plné nerigorózního vyjadřování. Ale to platí o dílech většiny filozofů, i těch z opačného konce ideologického spektra.

Navíc to bylo povinné, pro studenty i učitele, což je silný důvod, aby tím byli všichni otráveni. Někteří učitelé byli bývalí vojáci z povolání, tzv. "lampasáci", nechtěli o ničem diskutovat a studenty zastrašovali. Za takové situace nemohl zalíbení v těchto předmětech najít snad nikdo. Jistě i tato výuka přispěla k tomu, že jsem odmítl vstoupit do KSČ, ale nikdo mi za to neublížil.

Netvrdím ale, že by intuice klasiků marxismu nebyla v něčem správná a že by správně nevystihli a nepopsali některé společenské jevy. Spíš bych řekl, že v tom nikdo adekvátně nepokračoval a nepřizpůsobil to učení nové době. Aspoň pokud vím. Antikomunista nejsem, řekl bych, že nejsem anti - "téměř cokoliv", jelikož být "anti" v sobě nese emoční náboj, bránící vnitřní rovnováze. Ale jsem proti násilí, tělesnému i duševnímu na lidech, zvířatech i přírodě obecně. V případě nutnosti bych ale zcela jistě bránil sebe i svoje blízké.

Dávat nějakou radu je těžké, každý je jiný, z mého pohledu je věnovat svůj čas studiu těch směrů které jmenujete, ztráta času, jejich kvalita je zřejmá z jejich projevu. Spíš bych věnoval pozornost rozšíření vědomí, pátrání po důvodech a smyslu toho, proč tu jsme a vlastní tvorbě něčeho smysluplného, hezkého. Když se člověk zabývá hnusnými věcmi, byť z ušlechtilých pohnutek, zcela zákonitě se následkem toho cítí hnusně.

Na internetu najdete spoustu zdrojů a názorů pro to, co vás zajímá, mně ovšem jako nedoceněný připadá filozofický (tedy ne-náboženský) taoismus, najdete v něm v podstatě i tu dialektiku a kromě toho vysvětlení mnoha jevů a věcí, které se kolem nás i v nás dějí (ovšem ne hotové odpovědi). Takové dobré východisko pro další "výlety" za poznáním různými směry.

Kromě toho, navazuje na něj i řada zdraví prospěšných aktivit, napomáhajících tomu, aby se člověk cítil dobře ve svém těle i životě. A byl milejší a laskavější na všechny živé bytosti kolem sebe [smích].

361670

29.12.2017 14:35

RE: Prosím o radu či vysvětlení

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 77.?.?.?

Reakce na 361661

Logiku v tom nehledejte páč to jsou choutky velkomožných a využívají nad dané.
https://www.youtube.com/watch?v=U9Wj4MILkjc
https://www.youtube.com/watch?v=zkf68CEUHrM

361672

29.12.2017 21:03

RE: Prosím o radu či vysvětlení

Pátá Mojžíšova 7:24 89.?.?.?

Reakce na 361661

Můžete si pročíst články zde. Kupříkladu – banksteři. Jestli vás skutečně zajímají mocenské záhadnosti, kejkle chazarských banksterů, najděte si díla Petra Bakaláře nebo Františka Koukolíka, oba v závěru svých prací zapsali mnoho zdrojů. Také místní diskutující pod značkou pozorovatel uvádí různé zdroje a píše články. Klikněte si na něj, zobrazí se vám jeho diskusní příspěvky.
Můžete studovat roky.

361680

30.12.2017 12:19

RE: Prosím o radu či vysvětlení

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 86.?.?.?

Reakce na 361661

neozidobolsevismus nakvadrat....a je to....

361692

29.12.2017 17:31

RE: The end of the patriarchy

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 62.?.?.?

Reakce na 361607

Klobuk dole, lepsie by som to sam nevedel sformulovat.

361677

29.12.2017 8:12

RE: The end of the patriarchy

lindsay ntqld (zavináč) mail (tečka) com 121.?.?.?

Reakce na 361605

Dostaly se mi do rukou australske vladni statistiky o homosexualite a lesbianism mane v Australii 4,6% homosexualu ale to cislo lesbii je uzasne !9,7% to mi takrka vyrazilo duch s tela je to cislo of mesta do mesta je presna prace byrokratu do dusledku opet je to zcela jasne ze za toto je vinny marxismus ty zkurvysynky ktere diriguji tuto nechutnou komedii nenavidi samy sebe natoz proc by jsme ocekavat mit respect a lasku pro muze??? Anglicky receno "human garbage"

361659

27.12.2017 4:42

RE: The end of the patriarchy

Saša 50.?.?.?

Reakce na 361602

Ženy neodolatelně přitahují úspěšní muži. Je to proto, že jejich sexuální pud je poněkud jiný než těch mužů, je jim dána touha po dětech a jejich nejlepší zajištění, což je nějak spojeno s tím pudem. Alespoň tak je to galantně vysvětlováno [vyplazený jazyk], abychom nedospěli k mylnému závěru, že jsou to všechno kurvy.[naštvaný] Občas „podlehnou“ a jen tak „vyjímečně zahnou“ s vtipným vysokým mužem ale to nemyslí nijak vážně. Pudově se podbízejí mužům typu Kevina Spacey, Billa Cosbyho, hráčům NHL atp. Ten muž se přímo musí chovat jako prase nebo obecní bejk (nejlépe půl na půl), aby je prostě uspokojil. Vzpomeňme však ty ženské nešťastné sexuální pudy, ony očekávají finanční zabezpečení ("těch nebohých jejich dětí"[mrknutí jedním okem]. Jsou tedy zklamány a zhrzeny a teď se mohou o to své neštěstí rozdělit díky #MeToo a dokonce dostat nějaké to soudní nebo mimosoudní vyrovnání na přilepšenou. Za vše může příroda a náš „vývoj“.

361610

27.12.2017 8:56

RE: The end of the patriarchy

Pacholíček 93.?.?.?

Reakce na 361610

Sašo, tohle je uplně mimo mísu.
To není "vývoj" , to se nedělá samo sebou. To je naplánovaná konspirace k rozbití vztahů mezi muži a ženami. čili řízená plíživá genocida bílé rasy.
Provázanost s dalšími "vynálezy" té satanské party které směřují k témuž je nepochybná. ( pro toho kdo ví co hledá)
A protože takových lidí je čím dál víc , budou "vládci" nuceni začít místo cukru používat bič. To je taky vývoj.

361611

27.12.2017 22:32

RE: The end of the patriarchy

Saša 50.?.?.?

Reakce na 361611

Milý Pacholíčku , děkuji za reakci, už jsem si myslel, že diskuzi nikdo nečte. Dle mne, můžete mít sice pravdu, ale bílá rasa prostě degeneruje. Potom zákony jsou nastaveny tak, že z nařčení mohou naše „lepší polovičky" jen získat nemalý peníz a ony nejsou blbé. Všude se o tom píše a mluví, jak za sáhnutí na prdel nějaká dostala milióny. Samozřejmě touží, aby si sáhl a bude křičet me-too i kdyby si ten blbec nesáhl. Rádi se podíváme na pohádky z Hollywoodu jako Pretty Woman (z roku 1990), Fifty Shades of Grey (2015 dle romantického erotického románu z r.2011). Tam je návod.

Tedy ženy využívaly mužské zaslepenosti od nepaměti a dokonce naši příbuzní paviáni se chovají obdobně. Řekl bych, že sexuální zneužití muže k vlastnímu prospěchu je normální a prostě dáno tím „hříšným“ pudem. Ve středověku se za zámožného musela vdát, dnes ani nemusí a odrbe ho stejně. [velký smích]

361632

6.1.2018 1:06

Problem je jeden, ze

favela 203.?.?.?

Reakce na 361632

zensky nejen nevedi co chteji , ale nevi take co jsou...
A kdyz jim to nekdo nerekne a neurci zacnou ZMATENE blaznit..
/Jsou jen momenty kdy vedi co chteji , svatby,zlato,diamanty, penize , ale pak zase neco dalsiho/.

361793

27.12.2017 11:16

RE: The end of the patriarchy

bosorecka 94.?.?.?

Reakce na 361610

Ale prd, zenske z #mee too robili karieru cez postel, ale uz su asi moc stare, aby to cez postel slo hladko, tak to ide hladko cez #mee too. Ziadnej obeti to nepomoze, zas len postelovym karieristkam ... a feministky sa idu ... one ...

361617

27.12.2017 10:20

Kamufláž

senil1 hrubisko (zavináč) centrum (tečka) cz 94.?.?.?

Podle mě je meeToo kamufláž, která má zakrýt skandály Hollywoodu, jako je Harvey Weinstein. Snaží se ukázat, že to co se děje v Hollywoodu je naprosto běžné aby to zlehčili, o to tady jde.

http://www.epshark.cz/clanek/175/zacatek-konce-progresivni-nadvlady

361613

27.12.2017 10:20

nerušit při práci prosím

výjimečné porušení omerty 2a00:x:x:x:x:x

20 let v protentokrátu řádí demokraticky feminacistická justice a žír je v klidu, jen se pár kurev ztopoří v zemi NEOMEZENÝCH možností, je tu poplach , žír začne na povel ošetřovatelů znepokojeně mrskat ocasy a pofrkávat. Se divím, vždyť ve žlabu jsou ještě zbytky pomejí, tak vo co 'de ?
Vše jde podle plánu jak po másle. Mějte se rádi a množte se a nezapomeňte platit DPH z rakoviny a defekace. Pac a pusu do přelomového roku 2018, to bude jízda.

361614

30.12.2017 2:38

RE: nerušit při práci prosím

kolemjdoucí2 213.?.?.?

Reakce na 361614

Další co se povzneseně raduje, že někdo chystá nebo dělá něco zatraceně zlého? To by mě opravdu zajímalo co máš za práci, nic poctivého to zřejmě nebude.

361685

6.1.2018 4:24

Feminismus a jine ideologie.

favela 103.?.?.?

Reakce na 361614

- nejdrive tedy jsou vytvorene podminky/to se stale opakuje/ , kdy je treba neco napravit.
/Bohaci moc kradou, lidi otroci a nemaj co zrat,co do huby , rezim trva moc dlouho a lid se nudi, mocni nechtej zacit aspon valku ,atd. kral jetreba pederast a nerodi se mu deti,nebo nema na kvadro atd... media nemaji do ceho pichnout/
- pote se objevi teoretici, inteligenti , kteri problem, radne zkritizuji , prohloubi a zhorsi.
Napisou obrovske svazky a bible , jo I bible je poburovaci spisek...
.Vytvori nejspravnejsi ideologii, ta ziska privrzence ochotne ke vsemu..Papir snese vsecko , a kazda napsana blbost slibuje a vypada a vznesene a uslechtile...
.Ideologove samozrejme Slavnostne a svate prislibi , ze
po prevratu se vsichni budou mit jako prasata v zite. V kazdym pripade.
- pak se objevi kriklouni, fanatici, psychopati atd. s patricnyma hlasitym vlivem na lidi a nebo je system zkorumpovany a prohnily a spadne sam..
Po revoluci vypukne neideologicka nenavist , zast , objevi se zaryti nepratele vseho lidu I zvirat, hazi na lid mandelinky bramborove a stesti prinasejici system tak ohrozuji nepratelsky , a mnozi se krvelacne myslenky vuci byvalym druhum v boji za lepsi svet....
zacnou se brousit chrbatove kudly,sekery, gilotyny a jine nastroje na potlaceni zivlu , kteri chteji Posvatnou Ideologii zakroutit jinam a bez povoleni...
Postavi se koncentraky , gulagy , velke sportovni stadiony , vytvori se specialni I tajne policie vybavene tim nejdrazsim technickym pristroji aby se vedelo vse/pro jistotu/, , na bezpecnost obcanu/hlavne tech co nekdy brblaji, a kteri jsou jiz davno na seznamech s kterymi si to pak moc lehce vyridi/... Ti pomahaji pak propagandam , kdyz se vsichni porad maji blbe az na bliti.
Na nevinny se vsecko svede a jsou po pravu potrestani. Pac , kdyz jsou nevinny netusi , ze skodi...Vlady novych vernych privrzencu pak delaji zazraky a to hlavne , kdyz nic neudelaji....Jinak je nebezpeci,ze na co sahnou to se posere vcetne se rozmnozujicich opravnych ideologii, novych ekonomickych vymozenosti na reseni problem , ktere by jinak nemohly nastat .. atd...
Feminismus je ze se zeny rozhodly za kazdou cenu napodobovat muze a ve vsem. Kdyz chlap hraje kulicky zacnou taky, ale beda nikdy ne proti muzum. To by ohrozilo v zakladech jejich ROVNOPRAVNOU ROVNOCENNOST a nebo ROVNOCENNOU ROVNOPRAVNOST a to se nesmi dopusti. nebo si nechaji narust fousy.Prevrtat,cokoliv. Jinak nic. Agresivne se chovat vypoustenim bludu a vymyslu, nosit panske saty, provadet justicni omyly a vse dalsi jakmile je prilezitost a mluvit nesmysly , protoze netusi co delaji, ale chteji napodobit chlapy ve vsem...

361796

27.12.2017 11:45

Feminismus jako úpadek společnosti

Miroslava 46.?.?.?

V bezbožném světě jsou vzájemné konflikty lidí kvůli různým hloupostem normou. Konflikt žen proti mužům je jedním z podobných konfliktů UMĚLE ZVELIČENÝ do světových rozměrů, které normální člověk pociťuje jako nepochopitelný, nemajíčí žádný přirozený základ. Lidská společnost se po tisíciletí rozvíjela, zdokonalovala, harmonizovala, rostla v populaci, duchovně i mravně se zušlechťovala, aniž by probíhala nějaká konfrontace práv žen, mužů, dětí, sexuálních menšin...V současnosti stojí lidstvo před katastrofickými problémy: miliardy lidí žijí v bídě, barbarsky ničíme a znečišťujeme naši planetu, nacházíme se na hraně nové a už poslední světové války, strašné ďábelské vynálezy a zároveň masová degradsce lidstva napomáhající k nevyhnutelnému vytvoření tyranské globální společnosti. Bohužel diskusí o těchto reálných problémech lidstva je mnohem méně než téch o DEBILNÍCH PRÁVECH MIKROSKOPICKÝCH SEXUÁLNÍCH MENŠIN!

361622

30.12.2017 12:17

RE: Feminismus jako úpadek společnosti

baba_Blažková 89.?.?.?

Reakce na 361622

Přesně. Aneb vypíchni marginalitu, zaměř se na ni, založ ouřad, který ji bude "řešit". Vyhni se zásadním tématům. Úspěch a popularita tě nemine, neboť řešení nedůležitých volovin těm, co drží špagátky politických loutek, v jejich činnosti (devastace životního prostoru, vysávání prostředků zdola nahoru, přivlastňování si nepřivlastnitelného) nikterak nepřekáží. Za tuto činnost budeš loutkaři patřičně ohodnocen, zle se ti nepovede.

361691

27.12.2017 16:47

Trumpa se také pokusili obvinit

F&T 212.?.?.?

Trumpa se také pokusili obvinit ze sexuálního obtěžování a ten se jim do očí vysmál. Trump má dobře krytá záda.

A tahle kampaň se skvěle dá využít k totálnímu rozvratu USA. Nikdo s výjimkou poustevníků v celibátu - a ti se do politiky neženou - si nemůže být ničím jistý.

361623

27.12.2017 17:59

odkaz na článek

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 86.?.?.?

Seká Dominique Strauss-Kahn už zase latinu?
http://zvedavec.org/komentare/2013/09/5661-seka-do...

361624

27.12.2017 18:14

Matení pojmů

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 217.?.?.?

Nazývat chazarskou ideologii ovládání, ždímání a zotročení gojimů (neo) marxismem je opravdu zcestné a neférové. Ti, kdo zosnovali a zaplatili z potu a dřiny otroků VŘSR, dvě světové války, nespočet státních převratů zvaných barevné revoluce nebo arabská jara, nikdy nemysleli na ty zoufalce dole, kterým svou chamtivostí a bezohledností připravili na světě jen bídu, očistec a smrt, ale pouze na své zisky a svou globální moc. Jejich jména, nóbl adresy a skutečné cíle jsou již známé. Neoliberální kanibalismus nastolený od konce 70. let eufemisticky zvaný kapitalismus, je jen hodně falešným pozlátkem, na který se, bohužel, nachytaly miliardy chazarských otroků. Ve skutečnosti je to novodobé otrokářství a genocida nevzdělaných a naivních otroků pro 21. století. Vítěz v této válce všechoschopných proti naivním bere vše. Promile chazarských psychopatů v bankách, nadnárodních korporacích, médiích a jejich politických poskoků se snaží intrikami, lhaním, manipulacemi, ekonomickým vydíráním a vojenským nátlakem realizovat přes hory mrtvol a zničených osudů své světovládné cíle. Tentokrát ale tvrdě narazí.

361625

27.12.2017 19:36

Pohádky jsou útěkem z reálného života

Pátá Mojžíšova 7:24 89.?.?.?

>stačí připomenout třeba bývalého šéfa Mezinárodního Měnového Fondu, Dominique Strauss-Kahn, kterému zlomila kariéru zlatokopka z newyorského hotelu - prý příležitostná prostitutka.

Komu to prospělo? Stauss-Kahn překážel, banksterská vrchnost se ho potřebovala zbavit. Ale na tak vyvoleného si netroufli s nějakou „dobrotou“ nebo „nehodou“, tak nastrčili kurvu.


#MeToo?

Zase další xxdofašistická zvrácenost!

361627

28.12.2017 13:02

Velmi tezke tema

none 193.?.?.?

Nechtel jsem reagovat. Ale nenasel jsem podstatne veci.

Tak trochu drze, pro zeny:

Mi ty koule neplnime fetovanim, chlastanim, intavernozne....
Rodime se tak, rodite nas VY. A ze nekdy nestaci ten testosteron promenit v tvorbu, ale je tam potreba take citit pocit domova, lasky i toho sexu?

Jako matky nas hyckate, starate se o nas, jste stastne. Je to ostatne normalni hormonalni reakce zeny.
Veci se zmeni, prichazi partnerka, mama se jde zcvoknout jen kdyz na moment nezapada do oka. Jste mezi mlynskymi koly. kdyz vidite, jak 2 zeny, ktere milujete, mezi sebou valci. Z blbosti, zbytecne, jednosuse "soutezi". O co?
Vy musite 50 hod. programovat, hrabete se v gitech, kde litate mezi 500.000 soubory a vse je pro ne nepodstatne, mimo stekani. Jste soustreden na max. a prijde jedna i druha at chutnate ci polevka je lepsi...
Katastrofa, no co uz.

A TED druha stranka:
Zeny se jedine, mozna i diky tomu, ze rodi, snazi o zachranu zivota.
My riskujem, blbnem, valcime, delame jednoduse hovadiny.
Zeny se soustredi na docialni pracovnice, zdravotnice, pedagogiku. Vytiraji nam prdele, pecuji, zachranuji.
My si zajdem "zasportovat", doneseme divocaka, zastrilime si, ze ano, no zena to syrove maso cisti, uskladnuje a vari, at nas i deti nakrmi.....
Nyni na moment premyslejte...

Posledni vec, do tretice.
Jakmile to vzdavate (zivot, rodinu, svet), nebo nemate dostatek oxytocinu, serotaminu, endorfinu, v sobe - ano, tam riskujete i zivot.
Souvisi to s vyse uvedenym....

361642

28.12.2017 19:33

RE: Velmi tezke tema

Pátá Mojžíšova 7:24 37.?.?.?

Reakce na 361642

Sex z našich životů jednou provždy vymýtíme

(Připomínám nadsázku Daniely Kovářové, reagující na zrůdnosti svatošmejdů)

Milé sestry, kolegyně, spolubojovnice …Nejprve je třeba si vybrat vhodný objekt. Tím je muž na vrcholu slávy, ideálně stále ještě mocný a v každém případě dost movitý.

Pravda či realita dnes není rozhodující, důležité je jako první přijít s obviněním ze sexuálního obtěžování. Vždyť přece stačí si jen rozpomenout na emotivní zážitek, jenž vás navždy negativně ovlivnil, ublížil vaší křehké ženskosti a dodnes jste kvůli němu plné traumat. Co na tom, že vzpomínky jsou neprokazatelné a vždy subjektivní, obzvláště pokud nikdo třetí nebyl nablízku? Sáhl vám lehce na kolínko? Žádný div, že vás ten dotyk dodnes budí ze spaní. Podíval se na vás s vilným úsměvem? Nehorázné a je třeba ho zaživa hodit lvům! Učinil vám sexuální nabídku, anebo vypustil z úst dvojsmyslnou větu? Pak jen do něj, milé kolegyně. Nabídl vám kvalitní sex? Hvízdl za vámi na ulici? Otřel se o vás ve vlaku? Hvízdl na vás? Jak odporné, jak podlé! Je nejvyšší čas a řekněme dost! Ukážeme jim, že nic podobného už se nikdy nesmí opakovat.
Hra je tedy dobře rozehraná a ničeho není třeba se obávat. Varianty možných obvinění vás lehce naučíme, noční traumata dostatečně popíšeme, představíme vám rejstřík náhrad, které lze po našich českých mužích požadovat. V této souvislosti vás však, milé sestry a drahé přítelkyně, musím upozornit na jedno velké nebezpečí, jemuž je ovšem třeba se od počátku našeho projektu vyvarovat. Ani na vteřinu nesmíme připustit myšlenku, že by se nám snad chování mužů líbilo, ba dokonce že bychom o jejich návrhy či ocenění našich kvalit někdy usilovaly. Podobně podlé obvinění je třeba udusit hned na počátku a vždy důrazně popřít, že bychom se líčily, česaly, oblékaly a fintily proto, abychom oku muže zalahodily, že bychom se snad někdy na ono proradné plémě usmívaly, abychom v něm zájem o nás vyprovokovaly.

Orwell, 1984;
…v jakém
ponížení žijí masy lidských bytostí a pomocí jakých lží a barbarství je v něm
Strana udržuje.

Tvář Velkého bratra zdánlivě ještě několik vteřin na obrazovce setrvávala,
jako by její otisk na sítnicích všech přítomných byl příliš živý, než aby okamžitě
zmizel. Drobná žena s pískovými vlasy se vrhla dopředu na opěradlo židle.
Horečnatě šeptala cosi jako Můj spasiteli!, a rozpřáhla ruce k obrazovce. Potom
si skryla tvář do dlaní. Bylo zřejmé, že odříkává modlitbu.
V tu chvíli začala celá skupina lidí tiše a pomalu rytmicky skandovat: .VB!
. V-B!. V-B!. - a znova a znova…

Některé ženy mají nadání přidat se na stranu moci, jakkoli zrůdné. Emoce zvítězí. Ať to byl neviditelný nepoznatelný pánbůh, „mocný“ Hitler, Stalin nebo Babiš. Šmejdi umějí oblbovat otroky.

361650

29.12.2017 12:36

RE: Velmi tezke tema

none 193.?.?.?

Reakce na 361650

Opet tezke a trefne.

Tak jinak, pokud ty znalosti nenabusime zenam, tak nas ten nahore za....

Osobne bych toho magora, co dostal predcasnou Nobelovku asi povesil za to, co nam nejak chybi. A to nejsem "pravicak", i kdyz vetsina mych pratel se k nim radi. Rekneme, jsou vice konzervativni...

1984 nebude a hotovo! Tak drze jsem schopny to napsat[smích]

Ale, v Japonsku aktualne dorabi Silikon na max. Nanotechnologie postoupila....
Dovedes si predstavit, co bude se zenami a pripustis to?

Nejake cisla?
68% (Japan) mladych zen odmita sex uplne.
Nocni prochazka Tokiem je zkouskou zivota.
Sebevrazdy jsou v Japonsku tradici, tam to je horsi, no silicon rotacky jedou na plne koule... Proc asi. Mozna misto walkmanu dostanem jine hracky. Pro me problem, dusi mit nebudou, alespon spevnim pravacku[smích]

14% pokles penetrace v RF od 2015-2017.. Takto da ruce pryc i pravoslavi a skutecne muze byt v zemi, ktera historicky chranila nejvetsi cast planety, i zablbana revoluce, misto evoluce... Na to tedy nikdo neni pripraven, nechce, jednoduse konec saskaren...

A na Orwella zapomen, odvadi od jinych udalosti. Jak minulych, pritomnych, budoucich.

361669

29.12.2017 21:26

RE: Velmi tezke tema

Pátá Mojžíšova 7:24 89.?.?.?

Reakce na 361669

Na Orwella (podobně jako na bibli, talmud nebo korán), zapomenout nemohu[mrknutí jedním okem] Domnívám se, že Orwell dobře znal „svaté“ svého neviditelného boha. Snad se dokonce účastnil lidských jatek ve Španělsku, zorganizovaných xxdo-chazarskými bankstery. Pan editor kdysi zmínil, že byl Orwell zednářem.

Otroci a základní instinkt

Chazarští banksteři učinili z většiny Japonců těžce závislé otroky, kteří jsou ochotni, či přinuceni, pracovat až do zhroucení se. Na rozdíl od otroků v koncentrákách, na Japonce šmejdi potřebují méně dozorců. A o jídlo a ubytování se jim přímo nestarají. Svatošmejdi však i v Japonsku ovládají obchodní řetězce a „trh“ s (předraženými) nemovitostmi.
Na rozmnožování vytěženým Japoncům v otrokářském zlořádu nezbývá mnoho sil. Kvůli jedům jsou někteří, podobně jako Evropané, neplodní.

Sebevraždění se vydatně oddávají i Jihokorejci.

„Svobodné“ státy, vyspělá infrastruktura, a vzdělaní účastníci „demokratického“ uspořádání vzdávají svou pozemskou pouť.

361682

Příspěvků: 30

26.12. 19:58 Ludvík Jahn  The end of the patriarchy
27.12. 00:05 lindsay  RE: The end of the patriarchy
27.12. 01:31  RE: The end of the patriarchy
29.12. 09:00 Oldřich Kočka  RE: Prosím o radu či vysvětlení
29.12. 10:32 Sugar  RE: Prosím o radu či vysvětlení
29.12. 13:00  RE: Prosím o radu či vysvětlení
29.12. 14:35  RE: Prosím o radu či vysvětlení
29.12. 21:03 Pátá Mojžíšova 7:24  RE: Prosím o radu či vysvětlení
30.12. 12:19  RE: Prosím o radu či vysvětlení
29.12. 17:31  RE: The end of the patriarchy
29.12. 08:12 lindsay  RE: The end of the patriarchy
27.12. 04:42 Saša  RE: The end of the patriarchy
27.12. 08:56 Pacholíček  RE: The end of the patriarchy
27.12. 22:32 Saša  RE: The end of the patriarchy
06.01. 01:06 favela  Problem je jeden, ze
27.12. 11:16 bosorecka  RE: The end of the patriarchy
27.12. 10:20 senil1  Kamufláž
27.12. 10:20 výjimečné porušení omerty  nerušit při práci prosím
30.12. 02:38 kolemjdoucí2  RE: nerušit při práci prosím
06.01. 04:24 favela  Feminismus a jine ideologie.
27.12. 11:45 Miroslava  Feminismus jako úpadek společnosti
30.12. 12:17 baba_Blažková  RE: Feminismus jako úpadek společnosti
27.12. 16:47 F&T  Trumpa se také pokusili obvinit
27.12. 17:59  odkaz na článek
27.12. 18:14  Matení pojmů
27.12. 19:36 Pátá Mojžíšova 7:24  Pohádky jsou útěkem z reálného života
28.12. 13:02 none  Velmi tezke tema
28.12. 19:33 Pátá Mojžíšova 7:24  RE: Velmi tezke tema
29.12. 12:36 none  RE: Velmi tezke tema
29.12. 21:26 Pátá Mojžíšova 7:24  RE: Velmi tezke tema

Vybrat pouze nové | Odznačit

Káva pro Zvědavce

51

Být v obraze něco stojí.
Připojte se k ostatním a staňte se
také sponzorem Zvědavce, stačí
částka v hodnotě jedné kávy měsíčně.

Za měsíc leden přispělo 78 čtenářů částkou 17 954 korun, což je 51 % měsíčních nákladů provozu Zvědavce.

Bankovní spojení: 2000368066/2010

IBAN: CZ4720100000002000368066
Ze Slovenska 2000368066/8330
IBAN: SK5883300000002000368066
BIC/SWIFT: FIOBCZPPXXX

[PayPal]

Bitcoin:
12vZg7LszAecMsq3wRW4pNpoUAgGZB8aS5

Další možnosti platby ›

Ve zkratce

Sbohem, Kalousku. A zavři za sebou z druhé strany19.01.21 19:17 Česká republika 3

Chcete, aby skončil Lockdown? 26. ledna máte reálnou možnost to změnit19.01.21 10:14 Česká republika 2

Helena Duke poté, co udala vlastní rodinu, žebrá o peníze18.01.21 14:28 USA 3

Satanisté a jejich poskoci mají Vánoce17.01.21 23:15 Česká republika 3

V Norsku po aplikace vakcíny zemřelo 23 lidí a Blatný by chtěl očkovat15.01.21 20:37 Norsko 3

Humorem proti totalitě15.01.21 18:55 Česká republika 1

Fanatismus a nesmiřitelnost – aneb stane se Helena Duke legendou?15.01.21 16:52 USA 1

V protestu před Kapitolem 6. ledna sehráli roli „agenti provokatéři“ – Interview s Michaelem Yonem14.01.21 11:38 USA 2

Luboš Xaver do Českého rozhlasu patří!13.01.21 22:50 Česká republika 1

Zemanovi už doopravdy hrabe, mrzí ho ukončení okupace Afghánistánu13.01.21 18:25 Česká republika 2

Obnovitelná energie mohla způsobit totální výpadek rozvodné sítě13.01.21 09:36 Rakousko 14

Smlouvy s výrobci vakcín jsou tajné, nemohou je vidět ani europoslanci12.01.21 19:03 Evropská unie 3

Probuďte se: Uzamčení jsou navržena tak, aby vydržela navždy12.01.21 16:01 Neurčeno 4

Současné prodlužování nouzového stavu je porušením mnoha zákonů12.01.21 11:46 Česká republika 0

Velký reset, krátký distopický film s čs titulky11.01.21 23:11 Neurčeno 0

Síť Parler přestala existovat11.01.21 19:03 USA 5

Policisté v Německu protestují proti povinnému očkování proti COVID-1911.01.21 16:39 Německo 4

Další krůček k otroctví11.01.21 11:42 Česká republika 3

Jaroslav Turánek 1. díl: Všichni nereagují na vakcíny stejně, část populace bude reagovat negativně09.01.21 17:58 Česká republika 1

Američtí manažeři sjíždějí fotky z obsazení Kapitolu. Když najdou svého zaměstnance, má padáka09.01.21 11:15 USA 4

Měnové kurzy

USD
21,54 Kč
Euro
26,15 Kč
Libra
29,40 Kč
Kanadský dolar
16,95 Kč
Australský dolar
16,63 Kč
Švýcarský frank
24,26 Kč
100 japonských jenů
20,76 Kč
Čínský juan
3,33 Kč
Polský zloty
5,76 Kč
100 maď. forintů
7,31 Kč
Ukrajinská hřivna
0,77 Kč
100 rublů
29,21 Kč
1 unce (31,1g) zlata
39 840,56 Kč
1 unce stříbra
548,09 Kč
Bitcoin
760 240,34 Kč

Poslední aktualizace: 20.1.2021 07:33 SEČ

Tuto stránku navštívilo 2 669