Diskuze k článku

Válka je mír

Příspěvků 14

11.12.2017 7:36

Veď práve o to ide:

omar 147.?.?.?

"... Trumpovi se velmi dobře daří vymýtit to, co zbylo z americké světové hegemonie. Pokud bude Trump zastávat prezidentský úřad ještě další rok... prestiž a vliv Ameriky se natolik smrsknou, že z nich nic nezbude..."

Toto je presne a jednoznačne Trumpova úloha. Práve kvôli tomuto bol dosadený do úradu prezidenta SŠA.

361403

11.12.2017 8:40

Prča je v tom,

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 82.?.?.?

že Američani jsou tak mentálně vygumovaní, že si toho ani nevšimnou, že jdou do kopru. Anebo všimnou, až bude pozdě. To pak teprve bude legrace ...

361404

11.12.2017 11:16

RE: Prča je v tom,

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 188.?.?.?

Reakce na 361404

Lidské zd(st)roje v kotlince na tom nejsou vzdělaněji. A legrace to může být pro ty co chtějí mít chudé sousedy s vlastněním něčeho pofidérního proti kultuře a humánní civilizaci a to právě tržníci i někteří se budete divit po výplachu mozků pedagogoklystýry [smích] mají v oblibě.[překvapení]

361408

11.12.2017 14:05

RE: Prča je v tom,

r.m. 80.?.?.?

Reakce na 361404

ale všímají, bělochy řádně na*ral. Dobře vědí, kdo jim tiskem hajzlpapíru ukradl úspory i penze.
Mr. Bond - Dear Donald White nationalist rap cz titulky
https://youtu.be/vBCX33cydRQ

361409

11.12.2017 17:00

RE: Prča je v tom,

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 78.?.?.?

Reakce na 361404

Nejzajímavější je, že přesně stejně jako amerika je na tom střední a západní evropa. Vypadá to na to, že někdo dosazuje na vedoucí funkce všude patologické loutky. Možná však, že všichni již leta systematicky zpracováváni a oblbováni, zblbli natolik, že je tam dokonce dobrovolně a zadarmo skoro tři desetiletí volí, a tak stačí usměrňovat a nezasahovat do procesu. Samozřejmě že všechny takovéto akce již byly drze a podrobně popsányvíce než před sto lety. Bolševické děti, to je nejstrašnější trojský kůň všech komunistických společenských systémů, a to ať jde o komunistický systém západní, a nebo komunistický systém americký...

[velký smích]

361412

11.12.2017 16:53

Trump za to nemůže

tartus 213.?.?.?

Amerika jde dolů vodou už minimálně dvacet let.

361411

11.12.2017 19:01

RE: Trump za to nemůže

F&T 212.?.?.?

Reakce na 361411

To sice ano, ale slumové osady místních američanů nejsou z hlediska globální politiky tak důležité.

Nejdůležitější je okamžik, kdy jejich armáda natolik ztratí bojeschopnost, že už nebudou schopni udržet petrodolar dalšími válkami. Pak to teprve pojede tím správným sešupem.

361414

11.12.2017 19:22

Válka je vždy válka

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 217.?.?.?

Jedno jestli současná, zatím studená,a to mezi krachujícím a nesplatitelně, hlavně u Rothschildů zadluženým Západem a Ruskem a asijskými státy na straně druhé, nebo ta horká, kterou alespoň na oko připravují stále zoufalejší, stále ještě namyšlené, zcela bezohledné, přestárlé a patologické "elity" Západu. Vždy na války dopláceli naivní,chudí, neinformovaní a nevzdělaní. Války slouží ku prospěchu a zisku jen zanedbatelnému promile lidstva, k obohacení a k rozšíření moci a vlivu. Ostatní na to jen doplácejí. Životy, zdravím, bídou, hypotékami nyní už pouze virtuálních peněz na horentně předražené nemovitosti, potraviny, energie, vodu atd. Kdy už lidé konečně pochopí, že luxusní život promile patologických a naprosto bezohledných parazitů je těžce vykoupen smrtí, bídou, zadlužením a strádáním miliard lidí ? Kdo alespoň trochu myslí, ten už dávno ví, kdo jsou ti bezohlední paraziti, parchanti, kteří ničí ostatním život. Vlastní dosud mocné banky, jejichž navenek obrovská aktiva jsou však zanedbatelná v porovnání s tím, kolik mají rizikových úvěrů na ničím nekryté sázky, nadnárodní korporace, které však kvůli vyššímu zisku přemístili do lidnaté a levnými pracovními silami oplývající Asie, zbrojní továrny na smrt, neuvěřitelně prolhaná média, zkorumpované politiky, všehoschopné tajné služby atd. Vypadají vždy velmi seriózně a nažehleně,tito vzdělaní pánové a dámy, mluví spisovně a učeně, ale jsou to většinou jen zrůdy v lidské podobě. Pro ně jsou ostatní lidé jen hloupí otroci, kteří mají svou mizivou a nahraditelnou cenu, a to jen tehdy, pokud jim přinášejí zisky a rostoucí moc. Ostatní jsou pro ně jen přítěží, které by se rádi a rychle zbavili. Války jsou na to jak dělané. Jediné, co jim dělá opravdu velkou starost je to, jak z toho v éře jaderných zbraní vyjít se zdravou kůží, protože se mají velmi a ještě více rádi.

361415

12.12.2017 11:10

jednoho dne se vratime do doby kamenne,diky,politikum

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 1.?.?.?

Vseobecne receno obycejni lide nechteji valku, at je to v Rusku, nebo v Anglii a ovsem I v Nemecku. Tomu vsichni rozumime. Ale, vseobecne problem je v kazde zemi, tech, co delaji politiku, jez stahnou lidi do jejich vlivu, do jejich politiky a je uplne jedno jestli maji parlamentni demokracii a nebo totalitni komunismus.
Hlas lidu a nebo ne, lide se podridi svym vladcum. Tak snadne. Vsechno, co lide maji udelat, jim staci rici, “ze jsme napadeni” a okamzite napadnete lidi pro mir s tim, ze nemaji pocit vlastenectvi, kdyz je narod v nebezpeci.
Tohle , tak , pracuje v kazde zemi.

Hermman Goering, president of the Reichstag, Nazi Party, and Luftwaffe Commander in Chief from Gilbert, G, M, (1947 ) Nuremberg Dairy, New York;
Signet

PS; Neprelozil jsem to doslova, ale sledoval jsem podstatu myslenky, co by vzkaz lidem. Kazdopadne to stoji za precteni a zauvazovat nad slovy leteckeho marsala Georinga, jeho slova , plati I dnes, mozna i dvojnasob. Dnes vlastenectvi vymenili za placene zoldnere a vlastenci jsou ti, jez mozna nazyvame terroristy, nebot valky se dnes odbyvaji za “zachranu lidstva’ vis Irak, Afganistan, Syria, drive Vietnam, Kambodze, Laos a jine zeme, daleko od Ameriky.

361422

13.12.2017 0:11

RE: jednoho dne se vratime do doby kamenne,diky,politikum

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 188.?.?.?

Reakce na 361422

Kdyby ti politici nebyli hadry na holi kapitálu tak i jo, ale je tu zásadní věc. Trh podřízený mamonu a to že politici s lidmi poté zacházejí zcela proti smyslu co by zaměstnanců voličů je jen přenesení stejného zacházení s poddanými a mají to patrně za normu a nepsaný bontón normálnosti, když to přeci dělají všichni. Vyjma
Vložený obrázek [velký smích] Vložený obrázek

361429

13.12.2017 21:22

RE: jednoho dne se vratime do doby kamenne,diky,politikum

kolemjdoucí2 213.?.?.?

Reakce na 361422

Podstata myšlenky je ta, že všichni nahoře jsou psychopati. Je to jednoduché, je to o lidech - až za vámi přijdou, prostě zůstaňte lidmi a odmítněte, za jakoukoliv cenu a pod jakoukoliv pohrůžkou. Dokonce to můžete udělat legálně, z důvodu náboženské víry. Když to takto udělá každý, žádná válka nikdy nebude. Na Ukrajině si tento postup účinně vyzkoušeli v praxi - když kyjevší přišli do Doněcku dělat odvody mladých do ukrajinské armády, místní je hnali svinským krokem a žádné odvody do války se prostě nekonaly.

Oni nad lidmi ztrácí svou moc přesně ve chvíli, kdy si každý jeden člověk naplno uvědomí, že je pouze a jedině on sám sobě svým pánem a zároveň až mu dojde jak fungovala ona lest, že přesně tohle ho nechali si myslet a přesto svým pánem až doteď nebyl.

Jinými slovy, psychopat se vždy objevuje všude tam, kde lidé (často rádi) přestávají nést odpovědnost za svoje vlastní životy a odevzají ji (a s ní i sebe). Náprava je tedy celkem jednoduchá, je to celé o tom co nosíme v hlavách a srdcích, jen je někdy trochu složitější k tomu poznání sám dojít a pochopit ho.

361436

16.12.2017 10:12

Chytte zlodeje,krici zlodej, v politice je to same.

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 1.?.?.?

Kazdopadne valka stoji velke penize,stat na tom prodelava ,velke prumyslove spolecnocti na tom vydelavaji,politici v ramci zadani statnich zakazek,dostanou vsimne-uplatky,na tom nakonec take vydelaji,kdo prodela je danovy poplatnik a mimo jine v dobe valky,ztraci svoji svobodu,svoji demokracii,sva prava.
Jak to vlastne vse pracuje,Spojene staty,poslou bakteriologicke zbrane do Iraku,zcela legalne,pod patronaci UN inspektoru,centra pro prevenci epidemii a ovsem Senatni bankovni odbocka,kde se dolary plati,ale i prijimaji.
Takze,Irak zprave z roku 2002 poslal2200 galonu (1galon 4 litry) smrtelny antrax, jez se muze pouzit co by zbran,biologicke vzorky zaslane z Manassas,Va byly uz odeslany v roce 1980,to Saddam Hussein nikomu nevadil,v kvetnu 1986 zaslali zasilku pro Bagdadskou Universitu. V roce 1988 dalsi varka pro Irak,to neni vse,Botulinum smrtelny jed, poslany v mnozstvi 5.300 galonu k vyrobe clostridium botulinum baktera, pouzito v raketach.Take Gas Gabgrene namnozena ve stovkach kontejneru,jez ma ucinek zabijet bunku,vnitrni krvaceni,plice a jatra jsou napadena.Opet dodano vse v roce 1986 a zase v roce 1988, samozrejme v Iraku, v Amiriyah,laboratorich probihal proces genetickeho inzenyrstvi. To je jen mala ukazka toho,co se stalo,zkutecnost je mnohem otresnejsi.
Tak,je otazka ,kdo je valecny zlocinec?
Zdroj: U.S.Shipments of Pathogens to Iraq.

361453

18.12.2017 10:51

Co s Hitlerem,co s Husejnem,co s Kadafim,co mozna s Putinem?

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 1.?.?.?

Dnesni svet jde od jedne valky k druhe a kdyz to vypada,ze by nastal mir,tak se zaridi,povstani,obcanske nepokoje, nabozenske rozdily,kmenova nenavist,proste a kratce od konce druhe svetove valky, podrzte se, nebyl na svete jediny den,aby se nekde nestrilelo, nevrazdilo a nedelali se hrdinove, uz za cokoliv.
Winston Churchill, tou dobou, uz na odpocinku, kdyz shledlo,jak se Evropa rozdelila, jak,Stalinovi vydali narody bojujici proti fasismu,tak nakonec lakonicky prohlasil s pohledem na Evropu;”Tak se mi zda , ze jsme zarizli spatne prase!”.to znacilo, ze nemeli , rozumej, Anglie a spojenci, podporovat rusky bolsevismus a nedat mu pul Evropy.Mimochodem v roce 1945 americky general,George S.Patton, chtel pokracovat ve valce a bolseviky vytlacit z Evropy ven.
Zajimavost je, ze ke konci druhe valky, se ozvaly hlasy, v dubnu 1945, co s Hitlerem, az jim “padne do rukou “, co, by , valecny zajatec. Pravni komora, pravnici, soudci, v Britanii, pohledli na valku vedenou Hitlerem a shledali ,ze dle zakona a mezinarodniho prava, a i Zenevskych dohod, se Nemci a Hitler nedopustili, valecnych zlocinu, co by bojujici armada. Takze, by se mohl Hitler poslat do exilu, az se Nemecko bude kapitulovat spojencum.
Ovsem, pozdeji vse pracovalo, aby Hitler byl oznacen za valecneho zlocince a na to konto se prijaly nove zakony, dodatecne, jez neexistovaly behem a po valce! Na zaklade techto dodatecnych zakonu, byli mnozi dustojnici Wermachtu poveseni v Nurimberku. Tou dobou se zavrazdeni polskych vojaku v Katyne prisuzovalo Nemcum, ne Rusum a rusky procurator soudil za Katyn nevinne Nemce.
Casopis,The Spectator v 8 breznu 1997 otiskl clanek z USA a doslova napsal z pera Abe Rosenthal,New York Times Given the fact that Lenin`s murder squads were more efficcian that the Nazi`s as were Pol Pot`s Khmer Rouge the costant Harping on about the Germans seems to have been motivated by profit.
http:globalfire.tv/nj/history/hitlers_glorious_men.thm.htm
Prakticky na konec, doznali, ze Nemci bojovali na bojisti, jako, jakakoliv armada do posledniho muze. V podstate , jde zase jen a jen o penize.Valka je predevsim obchod.

361495

21.12.2017 13:30

Svet je jeden velky blazinec a my jsme jeho pacienti.

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 1.?.?.?

Nevraci se nam historie zpet ?
Nemecko navrhuje udelat unii evropskych narodu,podle me znalosti,spise mela dat tento navrh ,muslimum, nam "bilym",dnes, uz je to jedno,nebot vekove odchazime a neni nikdo,mimo muslimu,kdo by to prevzal.Rozhodne bude i jedna evropska armada, rozil bude mezi dobrovolniky minulosti a dnesnimi placenymi zoldneri dneska,muslimove je pozdeji stejne vystridaji.

,The Waffen-SS was an entirely voluntary, ideological army. Because of its voluntary nature, it developed a unique spirit amongst its members. In the ordinary German army, the Wehrmacht, soldiers were under strict orders to keep their trunks containing their personal possessions locked at all times to prevent theft. In the Waffen-SS all personal trunks were open at all times by order: no Waffen-SS man was expected to steal from another Waffen-SS man. This rule was easily enforced after one famous incident: two Waffen-SS men were caught stealing from a fellow soldier's trunk: they were both shot, buried without gravestones and the entire regiment then marched over their graves in formation. There was never again a single incident of theft in the whole Waffen-SS

Non-German volunteers came from the Netherlands, Finland, France, Denmark, Norway, Lithuania, Latvia, Estonia, the Ukraine, Byelorussia, Spain, Italy, Hungary, Yugoslavia and even a very small group of British volunteers, known as the Legion of St. George

Jenze ,zde bude asi zmena, z byvale albanske , dokument In addition the 13. SS-Gebirgs-Division Handschar provided a reinforced battalion of men of Albanian extraction. This was incorporated as III./Waffen-Gebirgsjäger-Rgt. 50 zaclenit do sjednocene Evropy, at, uz pouzitim, jakymkoliv programem “novych Evropanu”.
Churchill to spravne vystihl : Churchill also pointedly accused Leon Trotsky (Bronstein) of wanting to establish a "world wide Communistic state under Jewish domination" in this article. 1921

361531

Příspěvků: 14

11.12. 07:36 omar  Veď práve o to ide:
11.12. 08:40  Prča je v tom,
11.12. 11:16  RE: Prča je v tom,
11.12. 14:05 r.m.  RE: Prča je v tom,
11.12. 17:00  RE: Prča je v tom,
11.12. 16:53 tartus  Trump za to nemůže
11.12. 19:01 F&T  RE: Trump za to nemůže
11.12. 19:22  Válka je vždy válka
12.12. 11:10  jednoho dne se vratime do doby kamenne,diky,politikum
13.12. 00:11  RE: jednoho dne se vratime do doby kamenne,diky,politikum
13.12. 21:22 kolemjdoucí2  RE: jednoho dne se vratime do doby kamenne,diky,politikum
16.12. 10:12  Chytte zlodeje,krici zlodej, v politice je to same.
18.12. 10:51  Co s Hitlerem,co s Husejnem,co s Kadafim,co mozna s Putinem?
21.12. 13:30  Svet je jeden velky blazinec a my jsme jeho pacienti.

Vybrat pouze nové | Odznačit

Káva pro Zvědavce

80

Být v obraze něco stojí.
Připojte se k ostatním a staňte se
také sponzorem Zvědavce, stačí
částka v hodnotě jedné kávy měsíčně.

Za měsíc listopad přispělo 130 čtenářů částkou 28 058 korun, což je 80 % měsíčních nákladů provozu Zvědavce.

Bankovní spojení: 2000368066/2010

IBAN: CZ4720100000002000368066
Ze Slovenska 2000368066/8330
IBAN: SK5883300000002000368066
BIC/SWIFT: FIOBCZPPXXX

[PayPal]

Bitcoin:
12vZg7LszAecMsq3wRW4pNpoUAgGZB8aS5

Další možnosti platby ›

Ve zkratce

Ladislav Větvička také začíná mít problémy s cenzurou na blogu iDnes26.11.21 23:08 Česká republika 0

Demonstrace na Letné 28.11. 2021 od 14:0026.11.21 21:38 Česká republika 6

Rakousko-chorvatská diplomatická vojna! Chorvatský prezident nazval rakouský lockdown fašizmem!26.11.21 03:25 Chorvatsko 10

Odborová organizace Pro Libertate - pomoc neočkovaným v zaměstnání26.11.21 03:02 Česká republika 2

Už neexistují oběti Covidu, jen oběti zločinného jednání vlády a Mengele-lékařů26.11.21 02:53 Evropská unie 0

České nemocnice zahlcuje epidemie infarktů a mozkových příhod očkovaných26.11.21 01:33 Česká republika 0

Vědci varují: mRNA vakcíny proti Covidu dramaticky zvyšují riziko cévních příhod25.11.21 23:17 Evropská unie 0

Babiš: Očkování má být v Česku povinné pro lidi nad 50 let!25.11.21 17:38 Česká republika 8

Výpověď dvou lékařů:shedding po vakcínách ohrožuje děti+nebezpečí vakcín,podložené studiemi25.11.21 13:06 Slovensko 2

Zuzana Čaputová si dělá z lidí výsměch25.11.21 01:38 Slovensko 4

Petice proti povinnému očkování24.11.21 22:38 Česká republika 3

Jak manipulatori.cz manipulují24.11.21 17:30 Česká republika 2

Tajemný utrejch23.11.21 22:03 USA 4

Tak na udání. Dorazili. Ve dvou. Ani tak jsem se nezalekl a šel do boje23.11.21 19:12 Česká republika 7

Při povinném očkování by policie mohla přijít o 10 tisíc lidí, píše Švejdar23.11.21 16:23 Česká republika 2

Příběhy lidí z ČR a Slovenska o poškození z covid očkování23.11.21 13:28 Česká republika 0

Během úterý vláda rozhodne o povinném očkování lidí od 60 let a některých profesí23.11.21 11:35 Česká republika 6

Čučkaři z BIS už objevili další nebezpečné vazby v národě23.11.21 10:59 Česká republika 1

Už mají v Rakousku šikanu i očkovaní - lockdown22.11.21 21:27 Rakousko 2

Neočkovaná farmaceutka: U léčiv musíme hodnotit risk / benefit, to se u vakcíny proti covidu neděje22.11.21 16:44 Česká republika 1

Měnové kurzy

USD
22,66 Kč
Euro
25,65 Kč
Libra
30,23 Kč
Kanadský dolar
17,71 Kč
Australský dolar
16,14 Kč
Švýcarský frank
24,54 Kč
100 japonských jenů
19,99 Kč
Čínský juan
3,54 Kč
Polský zloty
5,44 Kč
100 maď. forintů
6,94 Kč
Ukrajinská hřivna
0,84 Kč
100 rublů
29,99 Kč
1 unce (31,1g) zlata
40 614,50 Kč
1 unce stříbra
524,05 Kč
Bitcoin
1 251 219,64 Kč

Poslední aktualizace: 27.11.2021 19:33 SEČ

Tuto stránku navštívilo 2 051