Diskuze k článku

Proč přetrvává nenávist vůči bělochům

Příspěvků 12

16.11.2017 7:30

A támhle ten třetí vzadu...

Pacholíček 93.?.?.?

Že budou závidět těm kdo mají víc a dokážou víc je přirozené. Ale o tvorbu těch nenávistných vraždícich ideologií se už tisíce let stará " ten třetí vzadu" ten co se klaní Satanovi. A tož hezký den.

361054

16.11.2017 8:47

Běloši jsou úspěšnejší

senil1 hrubisko (zavináč) centrum (tečka) cz 94.?.?.?

Běloši jsou úspěšnejší, takže obyčejná lidská závist. Další důvod je kulturní marxismus, který hlásá nenávist k bílé rase. Pokud jste v USA černoch můžete být i profesorem a hlásat genocidu bílých a projde vám to.

http://www.epshark.cz/clanek/180/americky-profesor-belosstvi-musi-byt-za-kazdou-cenu-zniceno

361056

16.11.2017 8:48

Konečně správně pojmenovaný problém

Jan Hanuš 94.?.?.?

Ani si nevzpomenu, že by někdo takhle přesně, ale i univerzálně, popsal stav současné společnosti. Zřejmě té západní, o té druhé straně zase tak moc objektivních informací není. Mám pocit, že ta závist je ještě univerzálnější, tady u nás se naštěstí omezuje na udání souseda, že má lepší auto nebo barák, což stačí jako předpoklad, že určitě krade. Nevěřím, ře se to může změnit, ale věřím, že musí existovat způsob, jak zabránit tomu sekání sekyrama a mačetama. Ale mám pocit, že k tomu taky nějak chybí vůle. Proč? Prý nás může zachránit z toho bahna Rusko, ale neumím si představit jak. Vzor je to zakázaný (tedy kladný). Asi by snad musely znovu přijet tanky, jinak si to představit neumím. Zdá se mi, že po dobrém se nevyřeší nic. Je to nenásilí vůbec k něčemu?

361057

16.11.2017 11:03

Elmer Pendell: Pohlaví versus civilizace

vyjímečné porušení omerty 2a00:x:x:x:x:x

Tatáž sounáležitost a sociální spravedlnost, která pomáhala přežít
malým, kvalitním skupinkám lovců, vede při aplikaci na větší společnost
k degeneraci. Nejméně inteligentní a vhodní se rozmnožují rychleji
než ti nejlepší. Ti, kteří dělají problémy, se množí rychleji než
ti, kteří je dokáží řešit.
...
Nahromadění bohatství a vědomostí vedlo po generace, někdy dokonce po staletí, k pokusům o sbližování civilizací. Ale civilizace byly podkopávány
dysgenickým, cizím genetickým základem až do doby, kdy se zhroutily,
obvykle mnohem rychleji než vyrostly, a jejich společnosti byly
ovládnuty vitálnějšími národy. Geneticky oslabení lidé byli nakonec
odsouzeni k životu v ruinách předchozích úspěchů.
...
Takže velkým paradoxem člověka je to, že přes všechny nástrahy
drsné přírody v průběhu věků stvoří díky svým geneticky daným
schopnostem civilizaci. Potom zákonitosti a procesy civilizace, kterou
stvořil, zvrátí evoluční proces, geneticky ho oslabují a nakonec ho vrhají
zpět k barbarství.
...
Zpočátku může být zjištění o cyklickém osudu
úpadku civilizace skličující, ale když člověk tento proces pochopí
beze zbytku, vidí možnost, jak se z něj poučit.

361061

16.11.2017 16:50

Rádoby "dobráci od kosti rozdávají od těch kteří se pílí přičinili

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 107.?.?.?

Reakce na 361061

Menšina v 9. mil. švédsku když doma je jich 158.
https://www.youtube.com/watch?v=IuQkrqQ89nw
Neuvěřitelné obludárium dělají z povolných.

361064

16.11.2017 19:13

Proč ?

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 217.?.?.?

Protože běloši zacházeli, až na výjímky, s černochy celá destiletí jako se zvěří, jako s otroky. Teď jim to černí vracejí. Po svém. Obdobně dopadnou i namyšlení chazarští "světovládci", kteří mají na svědomí stamilióny naivních životů a hory utrpení jen kvůli své psychopatické touze po moci a bohatství. Žádná média, intriky, lži, "barevné" revoluce a zkorumpovaní politici to již nemůžou změnit. Svět se prostě mění rychleji než někdejší "světovládci" stačí intrikovat, bombardovat, lhát, manipulovat, korumpovat atd.

361065

16.11.2017 20:39

RE: Proč ?

Malý a zvedavý 46.?.?.?

Reakce na 361065

A čo majú súčasní bieli spoločné s tým, že nejakí iní bieli (Angičania, Španieli, Fracúzi, Portugalci, Hlanďania) pred 100 alebo 200 rokmi mali čiernych otrokov? Úmyselne vynechávam Slovanov, my sme nikdy neboli otrokári. Takže my nemáme ani najmenší dôvod pociťovať nejakú vinu za činy iných bielych spred 200 rokov. Skôr naopak, naši predkovia boli obeťami tureckých a arabských otrokárov, ale doteraz som nepočul, že by nad tým nejaký Turek alebo Arab vyjadril ľútosť.
Tak prestaň trepať hlúposti, každému rozumnému človeku je jasné, že "dedičná vina" je nezmysel a slúži len na psychologickú a politickú manipuláciu.

361066

16.11.2017 23:55

RE: Proč ?

Pali Bacsi 2602:x:x:x:x:x

Reakce na 361066

Maly, zvedavy a nevzdelany? Co su Angicania, Fracuzi a Hlandania ? Zober si
kurz slovenciny. Ostuda sa ozyvat !

361067

17.11.2017 11:15

Tady,pres svetova media prodi jed nenavisti a nijak se s tim netaji.

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 1.?.?.?

Je to tak,bily lide nevenuji pozornost, kdyz jim nekdo do obliceje rika ,ze je bude vsemi prostredky hubit,ze zeny deti a vsichni ostatni i s kolaborantama-"i nejlepsi s goimu musi byt utracen"Mozna ,ze prijde den ,kdy umirajici bila rasa pozna ,ze vlastne umira na nasledky vlastni lenosti se neco naucit ze zivota,nemyslim,toho materialniho.#We will loot and burn and destroy. We are the incubation of your mother’s nightmares!”[31] White, non-Jewish mothers, that is.
The anti-White hatred reflected in the remarks of Dohrn and Jacobs was a central theme of the council. The Weathermen debated whether killing White babies was a salutary revolutionary act, which one Weatherman affirmed in a rant before the assembly, “All white babies are pigs.” Mark Rudd said Weather doctrine was that “all white people are the enemy.”[32] A witness writing for the radical paper San Francisco Good Times commented: “The Weatherman position boiled down to inevitable race war in America, with very few ‘honkies’ . . . surviving the holocaust.”[33] Susan Stern described these bloody orations as “some of the most beautiful and moving speeches I have ever heard,” and that Jacobs’ speech (which met with much applause) “said exactly what I felt about white America.”[34]
Mozna,ze lide poznaji,ale ,uz pozde,nebot ted v pritomne dobe muzem sledovat na TV ,jak program odlidneni od bile rasy probiha dle planu,urceneho stoletimi nazpet.
300 zidovskych rabinu podepsalo,ze vitaji islamce,tedy ne do Israelu,ale,do evropskych narodu,tady jsou ti jez stoji za oponou a ridi svet.
Hloupeho trkni,chtremu napovez.
# The English became a minority in London through “legal” migration, mind you.
------------
Jews ‘blamed for Holocaust’ at House of Lords event
RT International | 11:30 GMT, Oct 28, 2016
Israel has condemned a “shameful” event hosted by the British House of Lords in which Jews were blamed for the Holocaust and Israel was compared to Islamic State #

361070

18.11.2017 0:03

Žije takový národ .. Amazachi - bílí lidé severní Afriky. Slovanská minulost Egypta

Ilona 88.?.?.?

Jen málokdo ví, že původním národem Maroka, jsou slovanské kmeny Amazachů. Amazachi - bílí lidé severní Afriky. Slovanská minulost Egypta.

http://www.ovkscmfm.estranky.cz/clanky/postrehy-k-...

361085

19.11.2017 0:09

Běloši jsou úspěšnější?

hank 91.?.?.?

Každý, kdo chce pochopit, proč jsou běloši tzv. úspěšnější (nebudu teď rozebírat, v čem ta "úspěšnost" spočívá a co všechno museli ti "méně úspěšní" v zájmu jejích nositelů obětovat), by si měl uvědomit, odkud, kam, za co, na čí úkor a v čí prospěch tečou na zeměkouli peníze a přírodní bohatství. Tento stav se až dodnes nezměnil přinejmenším od dob Kryštofa Kolumba, Fernando Magellana a nejkatoličtějších veličenstev španělského a portugalského impéria. Měnili/mění se aktéři na té bohatší/silnější straně, dnes se do ní úspěšně začlenila čínská věrchuška (která tak teprve teď napravuje 500 let staré čínské zanedbání, kdy se Říše středu sama a dobrovolně vzdala imperiálních ambicí...), ale směr těch toků od chudých k bohatým nikoliv. (Taky si prosím povšimněte, že tam, kde ta bohatá strana jsou Číňané, jsou předmětem nenávisti oni.) Kolonizátoři sice před 60 - 70 lety odešli, ale vliv i majetky jim zůstaly a peníze tečou pořád stejným směrem. Prohlubuje se nerovnost a nesouměřitelnost rozdělení bohatství. Chudí všech barev, místo aby se sjednotili proti skutečným nepřátelům, si k velké radosti těch "úspěšných" rozbíjejí hlavy sekerami a bejsbólkami navzájem. Koneckonců jejich vzájemná nenávist někomu velice vyhovuje a proto je vrcholně pokrytecké, když ti samí o ní něco křičí. Jak asi skončí společnost např. v USA, když 3 (slovy tři) nejbohatší Američané drží větší bohatství než celá chudší polovina tamního obyvatelstva dohromady? Až to vyvře tam, tak proti tomu bude situace v Jižní Africe procházka růžovou zahradou.

361095

20.11.2017 7:52

Go West

disident 83.?.?.?

Skupina 48 poslanců v novém našem parlamentě,která se prohlásila za t.zv."demokratický"blok,stále mele svou obehranou písničku svého zesnulého guru(Havel),že patříme k Západu a musíme tam trvale směřovat.Podle toho by jsme se měli identifikovat se západními koloniálními mocnostmi,které jsou odpovědné za zvěrstva,která se děla v období jejich koloniálního panství(mimochodem za největší genocidu v novověkých dějinách je odpovědný belgický král Leopold,kterému až do roku 1908 patřilo Kongo jako osobní majetek-10 milionů zavražděných černochů).Naše země patří do střední Evropy a v minulosti,kdy jsme spadali pod Rakousko-Uhersko,jsme žádné kolonie nevlastnili.Proto by naše vláda měla trvale prohlašovat,že my žádný pocit viny necítíme,protože k západním koloniálním zemím nepatříme a proto černoši patří do Afriky tak jako běloši patří do Evropy.Všechny nynější zvrácenosti jsou fabrikovány v USA(multi-kulti,homo,gender atd.) a my je musíme co nejdůrazněji odmítat,jinak nám hrozí zánik naší civilizace.Je zajímavé,že největší tlak na evropské národy na přijetí multi-kulti a homo kultury byl za osmileté vlády Obamy.

361110

Příspěvků: 12

16.11. 07:30 Pacholíček  A támhle ten třetí vzadu...
16.11. 08:47 senil1  Běloši jsou úspěšnejší
16.11. 08:48 Jan Hanuš  Konečně správně pojmenovaný problém
16.11. 11:03 vyjímečné porušení omerty  Elmer Pendell: Pohlaví versus civilizace
16.11. 16:50  Rádoby "dobráci od kosti rozdávají od těch kteří se pílí přičinili
16.11. 19:13  Proč ?
16.11. 20:39 Malý a zvedavý  RE: Proč ?
16.11. 23:55 Pali Bacsi  RE: Proč ?
17.11. 11:15  Tady,pres svetova media prodi jed nenavisti a nijak se s tim netaji.
18.11. 00:03 Ilona  Žije takový národ .. Amazachi - bílí lidé severní Afriky. Slovanská minulost Egypta
19.11. 00:09 hank  Běloši jsou úspěšnější?
20.11. 07:52 disident  Go West

Vybrat pouze nové | Odznačit

Káva pro Zvědavce

63

Být v obraze něco stojí.
Připojte se k ostatním a staňte se
také sponzorem Zvědavce, stačí
částka v hodnotě jedné kávy měsíčně.

Za měsíc listopad přispělo 130 čtenářů částkou 22 170 korun, což je 63 % měsíčních nákladů provozu Zvědavce.

Bankovní spojení: 2000368066/2010

IBAN: CZ4720100000002000368066
Ze Slovenska 2000368066/8330
IBAN: SK5883300000002000368066
BIC/SWIFT: FIOBCZPPXXX

[PayPal]

Bitcoin:
15SucVps1Cpxd6ahR6uxx6SJiR16SZgR7b

Další možnosti platby ›

Ve zkratce

Policejní robocapové zastavili zločin28.11.20 11:19 Česká republika 5

Jak migranti "obohatili" Švédsko27.11.20 21:12 Švédsko 1

České nemocnice jsou motivovány umístit co nejvíc covidových pacientů na JIPce27.11.20 21:02 Česká republika 1

Vláda se chystá vymývat nám za naše peníze mozky. BigPharma se tetelí radostí27.11.20 17:07 Česká republika 1

Odporné. Jako by to ani nebyli živí tvorové27.11.20 16:50 Dánsko 1

V Georgii a Michiganu byl právě vypuštěn Kraken26.11.20 17:24 USA 0

Sčítání hlasů v USA zřejmě ovlivňuje Harry Potter26.11.20 17:00 USA 7

Virginie: Mezi 5:07-5:12 ráno po volební noci zmizelo 169.000 hlasů26.11.20 16:33 USA 0

Obama napadl Hispánce za masivní podporu Trumpa a následně to od Hispánců schytal 26.11.20 10:59 USA 0

Volební fact-checker Facebooku dal v roce 2017 cenu Bidenovi, zaměstnanci dotují demokraty26.11.20 10:11 USA 0

Nevadský soudce odsouhlasil, aby Trumpův tým předložil soudu své důkazy o volebních podvodech26.11.20 09:21 USA 0

Pensylvánská soudkyně pozastavila certifikaci výsledků voleb 26.11.20 09:05 USA 2

Sadistická vláda nám dovolí nadechnout se, než zase přiškrtí25.11.20 22:48 Česká republika 1

Vývoj náboženství ve světě 1946 - 201925.11.20 12:36 Neurčeno 2

Novinky.cz zase straší covidem v Polsku, skutečnost je zřejmě jiná25.11.20 11:07 Polsko 0

Neuvěřitelně otevřený článek o teroru politické korektnosti na Expres.cz23.11.20 18:31 Česká republika 3

Sidney Powell: It will be BIBLICAL - advokátka bez obalu odhaluje podvody ve volbách23.11.20 13:53 USA 3

Newsroom ČT24 má jasno: hurá, očkovat!22.11.20 11:13 Česká republika 8

Spacákova revoluce 2?20.11.20 13:08 Česká republika 3

Novináři používají agregát dýmu pro zdramatizování protestů20.11.20 12:25 Slovensko 5

Měnové kurzy

USD
21,90 Kč
Euro
26,20 Kč
Libra
29,14 Kč
Kanadský dolar
16,86 Kč
Australský dolar
16,17 Kč
Švýcarský frank
24,19 Kč
100 japonských jenů
21,03 Kč
Čínský juan
3,33 Kč
Polský zloty
5,84 Kč
100 maď. forintů
7,24 Kč
Ukrajinská hřivna
0,77 Kč
100 rublů
28,78 Kč
1 unce (31,1g) zlata
39 175,25 Kč
1 unce stříbra
496,96 Kč
Bitcoin
389 478,80 Kč

Poslední aktualizace: 29.11.2020 07:33 SEČ

Tuto stránku navštívilo 2 934