Diskuze k článku

Západ na území bývalé Jugoslávie tone stále hlouběji ve vlastních lžích

Příspěvků 7

20.10.2017 9:54

Někteří obyvatelé Jugoslávie překáželi banksterům v loupení,taková drzost gojimů je nepřípustná

Pátá Mojžíšova 7:24 37.?.?.?

>„V Bosně a Hercegovině neexistuje žádný nezávislý soud a ve skutečnosti nemá tento stát vlastní svrchovanost. Byl vytvořen tak, aby fungoval pod patronátem „mezinárodního společenství“, jímž se rozumí Západ.

>Orič jako polní velitel armády Bosny a Hercegoviny je odpovědný za zabití asi 3500 civilistů v obcích Srebrenica a Bratunac v letech 1992-1993, kdy bosenské muslimské jednotky napadly srbské vesnice na tomto území a spáchaly četné závažné zločiny. Před soudním procesem v Bosně a Hercegovině vynesl Mezinárodní tribunál v Haagu rozsudek pouze v jednom bodě z mnoha četných obvinění a odsoudil Oriče na pouhé dva roky vězení

Na svůj rozum a vůli nespoléhat. Věřit zcela odevzdaně v Jahve-Alláha a oddávat se svaté válce s nevěřícími jsou nejvyšší povinnosti muslima.

Muslimská vražedná komanda jednala z vůle neviditelného nepoznatelného Alláha, xxdovského strach vzbuzujícího boha (také Hospodin nebo Jahve, ale hlavně svatošmejdský podvod). Muslimští vrazi byli povinni vraždit nevěřící psy (rozumějte; lidi, kteří nemají vymytý mozek xxdo-islámem).

Banksterští poskoci:
Xxdo-chazar Milch, styčný důstojník mezinárodního xxdo-fašismu v Německé armádě, byl po druhé světové válce, ve které korporátní fašisti způsobili šedesát miliónů mrtvých, odsouzen. Na šest let, aby gojimové příliš neprskali.
Oriče odsoudili na dva roky?

Xxdo-fašisti šíří o holokaustu jedinou povolenou „pravdu", každý měsíc. Skuteční autoři lidských jatek a koncentráků, páníčci Milcha a dalších svatošmejdů, nebyli ani obviněni.
Páníčci Oriče, ze stejné talmudistické banksterské sekty, jsou zase ukrytí v mlze hierarchie. Vrchní šmejdi se nejspíš také, jako muslimové, cítí nevinní, neboť se starají o naplnění biblického úkolu – vyhubíš pronárody jako klaté.

Mezinárodní tribunál = mezinárodní xxd
= pohrdání, lest, klam.

A věčné slintání po růstu zdrojů a moci.

360552

20.10.2017 20:39

Pochybuje někdo o zločinech USA?

dunn 178.?.?.?

TO, co provedli Srbsku, nemůže žádný Slovan zapomenout!Nenávidím Ameriku a nikdy se nesmířím s Kosovem odtrženým uměle od Srbska.Srbové jsou jediný národ, který vždy podporoval Československo.Ti Havloidi, kteří uznali Kosovo, musí být před soudem, je jedno kdy!Kosovo je Srbsko!Srbové, většina je s vámi.

360553

21.10.2017 0:10

Co je pro západ nejlepší je pro východ vždy to nejhorší a nigdy to nebude jinak.

Sasin 178.?.?.?

Všichni hovada z města, včetně kolektivizátorů, v konečném důsledku skončí u překupění země do soukromých zlodějských rukou, které na ní nedělají. Jen kasírují vejvar a dělným lidem, okradeným z vlastní země, vyplácející papírky kvůlivá směně nepotřebností za nakoupění toho co jim beztak rostlo na jejich podílech, mají plné huby lží. Ty lži přejmenovali na informace a ty informace se snaží přeměnit na PRAVdu. Obchodní řetězce, některé dlouhé, některé kratší jako soutěží s ukradenými podíly s jinými zloději, kterým zaKONy umožmnily, a gdopak ty zaKONy dělá?, okrádat okradené. Jugoslávii nejdříve okradli místní papaláši, kteří vytvořili industrii a byrokracii na okrádání, říká se tomu něgde korporace. Ta korporace připojila vlastní národy k cizáckým korporacím, soutěžícím s jinými korporacemi. Páč obchod je boj o místo na ukradeném trhu, došlo v Jugoslávii k druhé fázi obchodního boje. Obchodní soutěž druhé fáze začíná bombardováním území druhé korporace. Výsledkem takové obchodní výměny bývá dvojnásobný užitek pro zloděje. Za prvé zničí KONkurenta a za druhé převezmou jeho národy ke svému užitku na pracovní úvazky. Ostatně tato ideologie u nás funguje industriálně od 45. roku. Lidi jako dřou jako mezci a gdyž má doít k podílovému vyrovnání, udělá se převrat a hned je to zpátky u obchodních řetězců. A je úplně jedno, zda umí korporace vyrábět auto-mobily, ledničky a nebo pronajímá moře za úplatu pro cizácké zaměstnance korporací.

Všechny korporace tvrdí, že jsou demosgratické. Fungují jako firma už dávno s tím rozdílem, že se tento fakt lidem podsouvá jako právo na práci. Lidem, kteří byli vyvlastněni a okradeni na podílech nejen na půdě, ale i rozpočtu, o kterém jim není za žádných okolností, ani referendem s pitomou otázkou, dovoleno spolurozhodovat, se vytváří v korporacích stále horší pracovní podmínky. O těch podmínkách si každý prý může vyjednat s korporací svoji pozici a mnoho, opravdu mnoho blboňů věří, že si nějaké podmínky vyjednají. Lepší podmínky dostávají jen kazisvěti, ničemové a kolaboranti, ostatní letí okamžitě za bránu a na jejich místa se vozí kazisvěti z jiných zemí. Na území Jugoslávie už se zlodějům povedlo nasadit miliony kazisvětů z neuvěřitelně neslučitelných zemí kazisvětů, kterým korporace vytvoří vždy podmínky. U nás to proběhlo po Svatuplukovi, pak po Kárlovi ze čtvrté třídy a po Bílé hoře už to uchopili do vlastních rukou inkvizice, pobočky katolické estébé, kteří dbali na čistotu. Od té doby lze pochybovat esli z polabskými slovany nebyli vymícení i češi, páč je mnohým obtížné se vůbec se svojí minulostí jakkoliv identifikovat. Ostatně dnes už většina těchto potomků je nacpaná ve městěch a nevím kolik to dělá, ale myslím si že skoro polovina už tak žije velmi dlouho. Zločiny proti našemu n

360554

21.10.2017 0:14

Pokračování

Sasin 178.?.?.?

Ostatně dnes už většina těchto potomků je nacpaná ve městěch a nevím kolik to dělá, ale myslím si že skoro polovina už tak žije velmi dlouho. Zločiny proti našemu národu nebyli odsouzeny ani potrestány jako zločiny v Jugoslávii a to máme velice mnoho společného už od dob, gdy na jejich území gdysi byla zřízena Dolní Morava, která s Horní Moravou tvořila Velkou Moravu dle vzoru tartariíí, gdy Velká Tartarie znamenala pro všechny národy velkých i malých struktur spojených jedním kulturním vnímáním světa.

Malé národy velkého kulturního dubiska tvoří listy a gdyž ty listy jeden po drhém odpadávají zůstaně jen hoý kmen, který ještě nějakou dobu stojí, Ještě odolává, ale ve skutečnosti je už připraven padnout. Gdo už ví, jak roste statné dubisko, bude vytvářet skutky, které povedou k rozkošatění dubiska a vůbec o tom korporacím nemusí nic vysvětlovat. Gdo už ví jak se ničí , jednoho dne přinde a to jak lze tvořit přirozeně košaté lultury, které jako jedno tělo budou rozkvétat a né jeden pod ruhém pod taktovkou zlodějů se ničit a pálit. Spravedlnost je disciplína, na kterou neexistuje v "právu" žádné užitečné vysvětlení. Všechny bolesti v jugoslávii, potažmo Srbsku se uzdraví jedině při uzdravění celého kmene. Kmene dubiska, které oživí všechny životodárné žíly ke každému národu, listu, o kterém se píše jakoby sám vyrostl v poušti mezinárodní pouště obchodních řetězců. Heh

P.S. DemosGrácii mají lidi pod kůží zažranou tak silně, že gdyž se jim řekne, že ten režim byl ustanoven ústavou jen vyvoleným, a že gdyž o tom vyvolení hlasovali otroci sklízeli pro vrchnost úrodu na svých ukradených podílech na půdě (uražáj) a po večerech jim eště vynášeli nočníky, stále věří pohádce o tom, že se jedná o vládu právě toho lidu, co u hlasování nigdy nebyl a nigdy není. Dokonce věří, že jejich nápady a jejich potřeby nestojí za starou bačkoru, a že si raději budou volit vyvolené a těšit se, že jednou, snad tu jejich potřebu uhodnou. A ti vyvolení, "občané" stejně jako tenkrát lhali, a na to co nalhali vždy a pravidelně zapomenou, páč jediné co je zajímá je jejich kapsa. Na tento úzus dojedou všichni, kteří se do omrzení domnívají , že se to zvolením dalších vyvolenců změní.

360555

21.10.2017 0:17

V souvislosti s tímto tématem se objevila zajímavá zpráva...

E.R. 107.?.?.?

...že autora několika velmi zajímavých,faktologických knížek o válce proti Jugoslávii a srbskému lidu a gen.Mladičovi, známého a populárního Rajko Dolečka postihla zvláštní nehoda.Byl za poněkud zvláštních okolností sražen automobilem,utrpěl těžké zranění a vše okolo jeho pobytu ve špitále i zdravotním stavu podléhá z neznámých důvodů přísné cenzuře...
Jinak,kdo se chce dovědět opravdu něco mimo oficiální propagandu "svatošmejdů" nechť čerpá z jeho knih...

360556

21.10.2017 11:54

RE: V souvislosti s tímto tématem se objevila zajímavá zpráva...

Pátá Mojžíšova 7:24 37.?.?.?

Reakce na 360556

z Parlamentních listů

Rajko Doleček (k xxdo-fašitickým akcím v Jugoslávii);

V souvislosti se Srebrenicí existuje Historický projekt Srebrenica, který ve svém letošním memorandu uvedl zajímavou spojitost mezi politikou NATO a děním kolem Srebrenici, na Kosovu, v Iráku, Libyi, Sýrií. Podle toho memoranda NATO a jeho pánové potřebovali příklad „velikého zločinu“... jak „legálně“, tedy před světovou veřejností, trestat ty, kteří nechtějí poslouchat...aby je přinutili k poslušnosti, použilo NATO, jako svou první „trestnou expedici“, zločin agrese proti „malé Jugoslávii“, vlastně hlavně proti Srbsku. A vše to bylo podniknuto na základě trapných dezinformací až lží, na pozadí i jednoznačného amerického požadavku získat rozsáhlou základnu na Kosovu, která tam byla po uskutečněné NATO agresi i vybudována pod jménem Bondsteel.

v New Yorku 10.června 2000 sešel panel 16 soudců z 11 zemí za účasti 500 lidí. Panel prohlásil vojenské a politické vůdce USA a NATO za viníky válečných zločinů. Bývalý generální prokurátor (attorney general) Spojených Států Ramsay Clark (pokud vím, dosud zřejmě žije ), jako vedoucí prokurátor Mezinárodního tribunálu o válečných zločinech USA a NATO proti Jugoslávii a členové tribunálu prohlásili obžalované za vinné z 19 zločinů a tyto zločiny byly uvedeny pod záhlavím OBŽALOBA. Byli obžalováni William J.Clinton, vláda Spojených Států, NATO a ostatní z mezinárodních zločinů a porušení mezinárodních a domácích zákonů, s následnou smrtí, ničením a utrpením.
1.) Plánování a uskutečnění rozkouskování, segregace a zchudnutí Jugoslávie,
2.) Způsobení, vyvolání a povzbuzení násilí mezi Muslimy a Slovany,
3.) Přerušení snah k udržení jednoty, míru a stability v Jugoslávii,
4.) Zničení mírotvorné role Spojených národů
5.) Použití NATO pro vojenskou agresi a obsazení zemí, které to nechtějí,
6.) Zabíjení a zraňování bezbranného obyvatelstva po celé Jugoslávii,
7.) Plánování, ohlašování a vykonávání vražedných útoků na hlavu státu,
8.) Ničení a poškozování zdrojů ekonomických, sociálních, kulturních,
lékařských, diplomatických, náboženských, atd.
9.) Útoky na objekty nepostradatelné pro přežití obyvatelstva Jugoslávie,
10.) Útoky na zařízení, obsahující nebezpečné látky a síly,
11.) Použití ochuzeného uranu,kazetových bomb, jiných zakázaných zbraní,
12.) Vedení války proti prostředí,
13.) Zavedení sankcí prostřednictvím OSN, jako genocidní zločin proti
lidskosti,
14.) Vytvoření ilegálního ad hoc trestního tribunálu ke zničení a démonizací
srbského vedení.

360557

21.10.2017 12:00

RE: V souvislosti s tímto tématem se objevila zajímavá zpráva...

Pátá Mojžíšova 7:24 37.?.?.?

Reakce na 360556

pokračování z Parlamentních listů

Rajko Doleček (k xxdo-fašistickým zrůdnostem v Jugoslávii)

15.) Použití kontrolovaných mezinárodních medií k utvoření a udržení
podpory pro agresi USA a démonizaci Jugoslávie, Slovanů, Srbů jako genocidiích národů,
16.) Ustavení dlouhodobé vojenské okupace strategických částí Jugoslávie
silami NATO,
17.) Pokus o zničení suverenity, práva na sebeurčení, demokracie a kultury
slovanského, muslimského, romského a jiného lidu Jugoslávie,
18.) Pokus o nastolení americké dominace a kontroly Jugoslávie, vykořis-
ťování jejího lidu a zdrojů,
19.) Použití vojenských prostředků a ekonomického přinucování k docílení
dominace USA.
Obžalováni jsou obviněni za zločiny proti míru, válečné zločiny, zločiny
proti lidskosti a další trestné činy, které porušují principy Norimberského tribu-
nálu, Směrnic z Haagu, Ženevské konvence a další.
Členové tribunálu pokládají NATO a jeho členské státy a jejich

vůdce (bankstery, korporátní xxdo-fašisty, domníván se)

za odpovědné za jejich kriminální činnost.

360558

Příspěvků: 7

20.10. 09:54 Pátá Mojžíšova 7:24  Někteří obyvatelé Jugoslávie překáželi banksterům v loupení,taková drzost gojimů je nepřípustná
20.10. 20:39 dunn  Pochybuje někdo o zločinech USA?
21.10. 00:10 Sasin  Co je pro západ nejlepší je pro východ vždy to nejhorší a nigdy to nebude jinak.
21.10. 00:14 Sasin  Pokračování
21.10. 00:17 E.R.  V souvislosti s tímto tématem se objevila zajímavá zpráva...
21.10. 11:54 Pátá Mojžíšova 7:24  RE: V souvislosti s tímto tématem se objevila zajímavá zpráva...
21.10. 12:00 Pátá Mojžíšova 7:24  RE: V souvislosti s tímto tématem se objevila zajímavá zpráva...

Vybrat pouze nové | Odznačit

Káva pro Zvědavce

41

Být v obraze něco stojí.
Připojte se k ostatním a staňte se
také sponzorem Zvědavce, stačí
částka v hodnotě jedné kávy měsíčně.

Za měsíc leden přispělo 103 čtenářů částkou 14 202 korun, což je 41 % měsíčních nákladů provozu Zvědavce.

Bankovní spojení: 2000368066/2010
IBAN: CZ4720100000002000368066
Ze Slovenska 2000368066/8330
IBAN: SK5883300000002000368066
BIC/SWIFT: FIOBCZPPXXX

[PayPal]

Bitcoin:
15SucVps1Cpxd6ahR6uxx6SJiR16SZgR7b

Další možnosti platby ›

Ve zkratce

Česká firma umí zpracovat plasty na palivo25.01.20 08:11 Česká republika 4

Lauren Southern v australské no-go zóně23.01.20 20:13 Austrálie 4

Varuješ před mamografem? Na policii s tebou!23.01.20 17:41 Česká republika 1

Vánoční nákupy migrantů v Bruselu23.01.20 17:31 Nizozemsko 2

Politruk Kartous bude kádrovat ředitele škol22.01.20 22:58 Česká republika 4

Glyfosat v medu22.01.20 20:27 Německo 1

Raketový úder Íránu přerušil ovládání amerických dronů v Iráku21.01.20 21:50 Írán 4

Co nabízí Tesco v Británii21.01.20 21:15 Británie 10

Po brexitu je třeba mít větší obavy o osud EU než Velké Británie 21.01.20 14:56 Evropská unie 1

Vladimír Putin odtajnil archivy SSSR o Mnichovské zradě21.01.20 09:52 Rusko 9

Večer rebelů v Řeporyjích20.01.20 21:58 Česká republika 1

Zemřel Jaroslav Kubera, politik, který nikomu nevadil20.01.20 16:36 Česká republika 2

Události v Říši18.01.20 23:17 Evropská unie 3

Praha 3 má nové logo. "Umělec" se chechtá a poplatníci pláčou18.01.20 11:13 Česká republika 13

Jakl dostal pokutu 1000 Kč za to, že byl napaden, znát trest druhého útočníka nesmí18.01.20 10:59 Česká republika 3

Cena dobíjení elektromobilů letí závratně vzhůru17.01.20 22:54 Evropská unie 4

Brexit prý bude Brity stát tolik, co jejich členství za 47 let, tvrdí eurohujeři v iDěs16.01.20 21:50 Británie 6

Neuvěřitelné: Čtyři soutěže královny krásy -- všechny vítězky barevné16.01.20 18:07 USA 5

Další krok k likvidaci národních států: žádné vlaječky poslanců16.01.20 16:28 Evropská unie 2

Vyvadil podal trestní oznámení na Novotného14.01.20 22:31 Česká republika 2

Měnové kurzy

USD
22,83 Kč
Euro
25,17 Kč
Libra
29,85 Kč
Kanadský dolar
17,37 Kč
Australský dolar
15,59 Kč
Švýcarský frank
23,51 Kč
100 japonských jenů
20,89 Kč
Čínský juan
3,29 Kč
Polský zloty
5,91 Kč
100 maď. forintů
7,49 Kč
Ukrajinská hřivna
0,93 Kč
100 rublů
36,78 Kč
1 unce (31,1g) zlata
35 883,45 Kč
1 unce stříbra
413,62 Kč
Bitcoin
190 426,58 Kč

Poslední aktualizace: 25.1.2020 19:33 SEČ

Tuto stránku navštívilo 1 766