Diskuze k článku

George Soros a politika naděje a nenávisti

Příspěvků 13

20.9.2017 4:29

Zatimco vsichni Obvinuji, Pravi zlocinci se

favela 203.?.?.?

se ovsem skryvaji vetsinou ve stinu anonymity. A neda to ani moc prace premyslet, kdo jsou nejen , ti pravi Zlocinci s mnoha zivoty na svedomi a s masakry vykonane jejich sluhy, teroristy, ktere financuji a rozkazuji vladam a uradum co musi udelat.
Vse je dnes kulisa a my jsme jen usefull , USEFOOLS a kdyz se nehodime, tak se nas , pomoci sluhu , zbavuji, a budou ve stale vetsim meritku zbavovat !!!
Nektere afroaraby nehodici se urady vraci !!
Invaze a Okupace a s tim spojeny , bleskovy /Empowerment /vetsiny afroarabau a feministek, homoroidu atd... Nad nami , jsou z 90% vedeny Monopolnimi Korporacemi propojenymi do Konglomeratu.
Vlady vsude na svete pak Ochotne az Preochotne spolupracuji , vykonavaji poslusne vsechny rozkazy a Za Odmenu je cekaji Milionove stedre odmeny od Korporaci a bank , Nedavno jimi/vladami/, masove Zprivatizovanych pro zbohatnuti vsech Urcenych. V Miliardach .
Banky pak provadeji LEGALIZACI v Miliardach dolaru penez ,denne" vydelanych " zlocinem , hlavne pro obchodniky s drogami , se smrti, se zbranemi , bombami atd.. , BEZTRESTNE ovsem...Jsou Nad Zakonem .Ochranovani KORUPCI vseho druhu , ktera jako rakovina metastazuje do vsech oblasti spolecnosti !!!
Napriklad v nemecku NEMA volic vubec na vybranou.Ani trochu.
Bud Merkel Matka zlocinu a afroarabu a zlocincu vseho druhu , hlavne tech Byznysovych a druha moznost, Schulze je snad jeste Horsi..%^&^$##!!.
Racte si panove a damy a afroarabove Vybrat a Demokraticky Samozrejme ...
Korporace se pak skryvaji v anonymite , bez adres , bez moznosti je najit a odhalit. Jedine spojeni Korporacne Organizovaneho zlocinu a jejich Ochrancu , kteri se ale tvari ,ze pomahaji populaci naroda, tedy vam , vam nekdy v telefonu po dlouhem cekan a kdyz odpovi, treba Ind z Indie , ktery nic netusi, ani nezna /jak by mohl/vysvetleni cehokoliv....Vetsinou uz dnes odpovidaji Roboti....
A proto neni kde si stezovat nebo protestovat !!!.
A tak se steka prevazne na spatnej strom a place nad nespravnym hrobem...
Korporace a vlady Preochotne poskytuji "Zamestnani" afroarabum, feministkam atd. Dostanou zlutou reflexivni vestu s tim aby se sli projit , projet s firemnim autem, na kafe na obed , placene, zatelofonovali vsem pribuznym a znamym vsude po svete Samozrejme zdarma a potom se vratili aby obdrzeli 100% vyssi Platy. Jine A VYSOKE TEZ prijmy pro ty co nemohou a nechteji delat ani to...
Najmy Astronomicke plati ochotne vlada, lekarskou peci atd vlada a vlastne pracujici. Jako u cikanu , presne tak !!!
A vsechny jejich zlociny jsou predem zlegalizovany. Kdyz jsou odsouzeni , za kratkou dobu se udela revize rozsudku potichu a jdou z vezeni vrazdit , loupit a znasilnovat atd. opet ...Tohle uz bylo v planu nekdy pred 30 lety a vim, jak jsem se podivoval nad nekterymi tehdejsimi zalezitostmi ///Vidime jak maji uplne volny a nekontrolovatelny pohyb vsude na svete...nAPRIKLAD .
.

360121

20.9.2017 7:59

Soros

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 217.?.?.?

vždy byl a je jen poskok Rothschildů pro špinavou práci v jejich zájmu. Dali mu také slušně vydělat na zinscenovaném pádu britské libry. Kde se objeví jím financované neziskovky a nevládky, tam pod falešnou vlajkou brzy dojde ke krvavým státním převratům, barevným revolucím,válkám, konfliktům a krizím. Poslední jeho kousek se jmenuje masový import lidí z vybombardovaných a totálně vykradených zemí Asie a Afriky do zatím blahobytné a relativně poklidné Evropy. Pikantní je, že ty země, kde bylo co ukrást nebo alespoň měly strategický význam, byly zničené na přání a v zištném zájmu jeho chazarských pánů.Pro ně totiž makají i tajné služby, média, banky a korporace Západu. To je druhá strana mince vydávaná v médiích pokrytecky za filantropii a šíření demokracie, svobody a lidských práv do světa.

360127

20.9.2017 8:32

Veľký hýbateľ

omar 147.?.?.?

A za touto bábkou je kto? Kto je riadiaci dôstojník?
Bez jeho pokynov a "starostlivosti" by tento zmrd neprežil ani deň.

360129

20.9.2017 12:50

RE: Veľký hýbateľ

vladimir7 195.?.?.?

Reakce na 360129

Kto je za touto bábkou?
Ja si už dlhšiu dobu myslím, že Soroš je služobník tých niekoľkých rodín ktoré vlastnia FED, pochopiteľne musia byť skryté, je ich predlžená ruka, tie peniaze ktorými disponuje sú ich peniaze, rozvracia národy k ich prospechu.

360133

20.9.2017 8:34

Psychopatie

kolemjdoucí2 213.?.?.?

Celý článek se točí kolem toho, že autor sice podvědomě tuší, ale přesně neví co je psychopatie a nezná přesně všechny její projevy. To že je Soros patologicky nenávistný spolu (s některými jinými - a skutečně je? nebo je to "chladná mašina na zlo"?) je spíš takový přidružený efekt, než podstata problému. Podstata problému je jinde, a neuškodí když si opět připomeneme jeden odkaz, který v tomto případě bude sdílnější a informativnější než dobře míněný, ale v kruhu se pohybující článek:

http://elyna.wz.cz/

Doporučuji pozorně přečíst - je to asi šest nebo sedm stránek a mnohým to dost otevře oči.

360130

20.9.2017 14:13

RE: Psychopatie

drn henrymakow (zavináč) centrum (tečka) cz 5.?.?.?

Reakce na 360130

moc zajimave. mimochodem na konci je odkaz na kontakt ale neni zadny email ci jiny zpusob, jak kontaktovat autora te stranky, nevite? diky

360134

20.9.2017 8:56

Soros je zlo

senil1 hrubisko (zavináč) centrum (tečka) cz 94.?.?.?

Soros je zlo. Dokonce za války pomáhal nacistúm proti židům. Dělá židům špatné jméno. Mnohli lidí nemá rádo židy kvůli Sorosovi, přitom Soros ve skutečnosti taky židy nemá rád. Jeho názory jsou skandální a otevřeně o nich mluví na bilderbergovských konferencích. Chtěl by islamizovat Evropu a zničit její původní kulturu. Chápu Maďary a Izraelce, že se proti němu postavili. Je to světový darebák číslo jedna!

http://www.epshark.cz/clanek/90/jak-vypada-konfere...

360131

20.9.2017 20:41

RE: Soros je zlo

Pátá Mojžíšova 7:24 37.?.?.?

Reakce na 360131

Lži autora článku:

>nenávidí svou vlastní x x dovskou civilizaci a velký stát i ( S S ) rael.

Tes svatošmejdský zmetek, poskok Rothschildů, by sám v Anglii nebo kdekoli jinde lupičství ve zmíněných objemech neuskutečnil. Koná podle přání banksterů a v součinnosti se souvěrci svatošmejdy, v hierarchii pod Sorošem, kteří škodí po celé Zemi.
Ve zločineckém blízkovýchodním státě, talmudistickým zrůdám zaslíbeném, podle Sorosových páníčků pojmenovávají ulice. Za zásluhy. Za významnou účast na zločinném spolčení proti gojimům.

Podle psychiatra Lambrosa je mezi svatovyvolenci sedmkrát víc duševně chorých. Základ zrůdnosti, zvrácenosti a mrzáctví je v tom zločineckém

mojžíšsko-talmudistické vyznání, morálka svatošmejdů;

Právo silnějšího, které nám umožňuje vložit ruku na stávající zákony, na celý vládní pořádek, na změnu všech institucí, a nakonec i právo na uchopení moci nad těmi, kteří se ve jménu liberalismu sami zřekli v náš prospěch práv.
(Ne, že by se gojimové zřekli svých práv, ale svatošmejdi se gojimů neptají.)

Zatímco se všechny vlády kymácí, naše moc je stále silnější.
(Vlády se kymácí, protože jsou zapleveleny záškodníky, svatošmejdy.)

360141

20.9.2017 16:36

Mistr Soroš má hodně práce. Právě likviduje neunifikovaná média.

J_Pitralon 178.?.?.?

Soroše a spol. teď nejvíce zajímá, jak omezit alternativní média, třeba ořezáním příjmů z reklamy. To ho přímo fascinuje a už na tom jeho nastrčenci u nás tvrdě pracují. Samozřejmě pod záminkou zvýšení obecné kvality médií a zabránění dezinformacím a konspiračním teoriím. [zmaten] [zmaten]

Reklama na konspiračních a dezinformačních webech
http://osf.cz/cs/reklama-na-konspiracnich-a-dezinf...

360136

20.9.2017 19:13

kde zaostalá KLDR sehnala peníze a znalosti na výrobu jaderné zbraně?

te 37.?.?.?

http://www.literarky.cz/politika/svet/24877-jak-severni-korea-k-atomu-pila
http://www.literarky.cz/politika/svet/24877-jak-se...

360137

20.9.2017 20:13

Zmatený článek a ještě zmatenější komentáře

Ludvík Jahn 37.?.?.?

Soros jako poskok Rothschildů? Měl jsem za to že Rothschildové jsou příznivci a donátoři Israele. Soros jistě není svatý ale pořád mi připadá jako menší zlo než Netanyahu nebo Abe Foxman.

360139

21.9.2017 12:13

Zrůdné aktivity s poskokem banksterů Sorošem

Pátá Mojžíšova 7:24 37.?.?.?

Reakce na 360139

Soros hrál klíčovou roli v „demokratizaci a privatizaci“ socialistických států v Evropě, v asijských krizích 90.let, a „barevných“ revolucích v bývalých sovětských republikách. Lupičství globalistických psychopatů, banksterů, s poskokem Sorošem.
Podle The Executive Intelligence Review je Soros veřejnou tváří Rotschildových bankéřů.
Sám Soros brzy po asijské krizi prohlásil: „Pokud někdy existoval muž, který by mohl být vzorem xxdo-plutokratického bolševického sionistického světového spiklence, jsem to já.“ (Sydney Morning Herald, rozhovor z 15.listopadu 1997)

Soros, jeden z nejdrzejších mega-spekulantů na světě, sám sebe umístil do služeb anglo-amerických bankovních zájmů a Mezinárodního měnového fondu (IMF/MMF), útočících na ekonomiky a politickou suverenitu zemí východní Evropy. Australský autor Peter Myers poznamenává, že Soros sehrál hlavní roli v restrukturalizaci polského hospodářství, společně s bývalým předsedou FEDu (Federal Reserve) Paulem Volckerem (pozdějším severoamerickým předsedou Trilaterální komise Davida Rockefellera); místopředsedou Citibank Anno Rudingem (býv. IMF/MMF); a harvardským profesorem Jeffrey Sachsem. Klíčovou roli v rozšiřování „tržní ekonomiky“, která ničila státy, hrál Sorosův „Open Society Fund“, jeho síť institucí a nadací, nemluvě o lidsko-právních nevládních organizacích (NGO).

Až do zahájení bombardování NATO v roce 1999 Sorosův fond v Srbsku sponzoroval v kosovské Prištině Občanské centrum („Civil Centre“) za účelem boje za národní nezávislost albánské muslimské většiny. V Bělehradě zase ovládal „rádio B-92“ , které v letech 1996-97 sehrálo hlavní úlohu při studentských vzpourách proti Miloševičovi.

Zrůdné aktivity s poskokem banksterů Sorošem mohou uspět pouze v případech, v nichž konají konfidenti s globál fašismem, svatošmejdi, kteří z veřejného života odstraňují lidi málo nadšené z banksterského lupičství. Běžným trikem je označit je za „komunisty, fašisty, reakcionáře“; někdy jsou uneseni a vzati do Haagu k soudu jako mezinárodní zločinci (za zločiny, které nelze prokázat). Další tiše mizí rukama „neviditelných eskader smrti“

360146

20.9.2017 20:29

Autor článku je mojžíšského vyznání?

Pátá Mojžíšova 7:24 37.?.?.?

Lest a klam!

360140

Příspěvků: 13

20.09. 04:29 favela  Zatimco vsichni Obvinuji, Pravi zlocinci se
20.09. 07:59  Soros
20.09. 08:32 omar  Veľký hýbateľ
20.09. 12:50 vladimir7  RE: Veľký hýbateľ
20.09. 08:34 kolemjdoucí2  Psychopatie
20.09. 14:13 drn  RE: Psychopatie
20.09. 08:56 senil1  Soros je zlo
20.09. 20:41 Pátá Mojžíšova 7:24  RE: Soros je zlo
20.09. 16:36 J_Pitralon  Mistr Soroš má hodně práce. Právě likviduje neunifikovaná média.
20.09. 19:13 te  kde zaostalá KLDR sehnala peníze a znalosti na výrobu jaderné zbraně?
20.09. 20:13 Ludvík Jahn  Zmatený článek a ještě zmatenější komentáře
21.09. 12:13 Pátá Mojžíšova 7:24  Zrůdné aktivity s poskokem banksterů Sorošem
20.09. 20:29 Pátá Mojžíšova 7:24  Autor článku je mojžíšského vyznání?

Vybrat pouze nové | Odznačit

Káva pro Zvědavce

47

Být v obraze něco stojí.
Připojte se k ostatním a staňte se
také sponzorem Zvědavce, stačí
částka v hodnotě jedné kávy měsíčně.

Za měsíc říjen přispělo 92 čtenářů částkou 16 306 korun, což je 47 % měsíčních nákladů provozu Zvědavce.

Bankovní spojení: 2000368066/2010

IBAN: CZ4720100000002000368066
Ze Slovenska 2000368066/8330
IBAN: SK5883300000002000368066
BIC/SWIFT: FIOBCZPPXXX

[PayPal]

Bitcoin:
12vZg7LszAecMsq3wRW4pNpoUAgGZB8aS5

Další možnosti platby ›

Ve zkratce

Už na nás "vláda" zase chystá další šikanu a buzeraci20.10.21 20:19 Česká republika 6

Majitelé lesů raději zakáží cyklistům vjezd do lesa úplně19.10.21 20:20 Česká republika 5

Americké vojenské biologické laboratoře v Kazachstánu19.10.21 18:59 Kazakhstan 0

Evropská agentura pro léčiva zahájila hodnocení vakcíny společnosti Pfizer pro děti ve věku 5-11 let19.10.21 09:23 Evropská unie 2

Krize toaletního papíru!19.10.21 08:31 Česká republika 5

USA jsou připraveny posílit obranné schopnosti Gruzie - šéf Pentagonu přijel do Tbilisi18.10.21 09:21 Gruzie 2

Fauciho jedy18.10.21 09:16 USA 2

Kanadská provincie vydala nová pravidla COVID, která umožňují vládě zabavit soukromý majetek17.10.21 18:30 Kanada 2

„Tak to ne!“ Povinné vakcíny narazily na vážný odpor. Hnízdil spustil kanonádu17.10.21 17:46 Česká republika 1

Volby, AfD naletělo šmejdům17.10.21 04:52 Německo 1

Od severu k jihu je Itálie zablokovaná16.10.21 19:43 Itálie 2

Slovinský premiér označil poslance Evropského parlamentu za "Sorosovy loutky"15.10.21 19:07 Slovinsko 4

Do Tatier už len elektromobilom?15.10.21 19:04 Slovensko 6

Izrael zaútočil na Sýrii pod krytím dopravních letadel15.10.21 18:55 Sýrie 0

Hlavní vražedný nástroj v britských nemocnicích15.10.21 18:39 Británie 0

Pilot zemřel při letu několik dní po očkování15.10.21 10:38 USA 3

Roušky všude a restaurace jen pro očkované. Vláda po volbách zvažuje zpřísnit opatření14.10.21 17:03 Česká republika 2

Osoby s vagínami14.10.21 13:29 Neurčeno 3

Plyn čerpaný do evropských zásobníků klesl na minimum13.10.21 17:33 Evropská unie 2

Policie Feriho stále nevyslechla13.10.21 12:48 Česká republika 1

Měnové kurzy

USD
22,06 Kč
Euro
25,65 Kč
Libra
30,44 Kč
Kanadský dolar
17,87 Kč
Australský dolar
16,50 Kč
Švýcarský frank
24,04 Kč
100 japonských jenů
19,34 Kč
Čínský juan
3,45 Kč
Polský zloty
5,57 Kč
100 maď. forintů
7,04 Kč
Ukrajinská hřivna
0,84 Kč
100 rublů
31,02 Kč
1 unce (31,1g) zlata
39 427,12 Kč
1 unce stříbra
533,66 Kč
Bitcoin
1 393 557,56 Kč

Poslední aktualizace: 22.10.2021 06:33 SEČ

Tuto stránku navštívilo 2 355