Diskuze k článku

A hle, kůň sinavý, a jméno jeho jezdce Smrt

Příspěvků 27

15.9.2017 8:41

My zahrádkář(i),

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 80.?.?.?

jsme zásadně proti všem smradlavým pokusům, škodí povětří i úrodě. Kima je nutno držet na uzdě, respekt mu neubyde. Zachvíli by tu mohl s atomovkou v ruksaku pobíhat kdejaký vytlemenec.
PCR se asi nemůže dočkat "hřibovitého počasí", dal jsem pětku za myslitelský výkon.

360029

15.9.2017 10:40

RE: My zahrádkář(i),

Kangaroo 103.?.?.?

Reakce na 360029

Pane "Zahrádkáři" (80),
všimněte si, jak dopadly všechny země, které nevlastnily jaderné zbraně a na které Washington dostal zálusk: byly likvidovány zcela bezohledně. Ať už to byla Jugoslávie, nebo Irák, Libye, atd. Amerika ráda předvádí své svaly stejně, jako největší rváč a hrubián na školním dvorku - seřeže každého slabšího. Kromě toho si také všimněte, že Severní Korea funguje dlouhodobě jako "fackovací panák" jehož hlavním úkolem je načas odvrátit světovou pozornost od vážných problémů nebo debaklů americké politiky....viz co podniknul Trump po raketovém útoku na syrskou základnu, atd.
Proč se Rusko a Čína chovají tak jak to vidíme je podmíněno skutečnostmi za oponou kam nemáme šanci vidět. Nedlouho po bleskové návštěvě Netanyahu u Putina poslal Izrael své bombardéry na syrskou továrnu hluboko ve vnitrozemí, dokonce jen asi 40 km od ruské letecké základny. V té oblasti má Rusko systémy S300 a S400....a přesto proti útočníkovi nezasáhly. Můžeme se jen dohadovat proč asi...

Kangaroo[zmaten]

360034

15.9.2017 15:07

RE: My zahrádkář(i),

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 80.?.?.?

Reakce na 360034

To co píšete zkraje, konstatoval i Putin v Číně na BRICS sešlosti, a v podstatě omluvil Kimovo zbrojení. Rusko je mnohonárodnostní stát již od dob carů, a dnešní tandem Putin - Lavrov jsou skuteční odborníci na mezinárodní vztahy s respektem k potřebám i ostatních států (národů a etnik). Chtějí -li dosáhnout trvalého míru v Sýrii musí uklidnit všechny obavy i okolních účastníků, bez ohledu na jejich "historické přešlapy". Tím si třeba (domýšlím) zajistili podporu pro určitý scénář řešení i od Israele. Také musí nechat gestikulovat silácky USA, bez zbytečného rozčilování se. Trump to nepotřebuje pro sebe, ale též musí čekat, než ten močál začne vysušovat. Tím nemíním ten čerstvý hurikánový přísun vody.

360041

17.9.2017 13:00

RE: My zahrádkář(i),

Nevěřící 2a00.?.?.?

Reakce na 360041

Docela slušný výkon slovní, ale zajímalo by mě, jestlipak pane zahradkáři víte jak se jmenuje prezidentka Jižní Koreje? To už napovídám, že je to žena. A proč Vám pane zahradkáři nevadí, že Jižní Korejci balistické rakety již vyzkoušené a funkční mají k dispozici (od koho asi?), a když je Severní Korea vyvíjí a zkouší tak pištíte, jako by Vám obaleč napadl celý sad. A myslím si, že Severní Korejec není tak zbožný křesťan, že by u nej platilo, když ušák do tebe raketou ty do něj chlebem.

360079

15.9.2017 9:14

Mají ve Washingtonu mapu a umí číst?

JaJa 185.?.?.?

...Jihočínské moře nespadá do teritoriálních vod Číny, ale jsou to teritoriální vody USA.
Vždycky jsem si myslel, že pokud se ta voda vyskytuje u Číny, tak by měla patřit Číně (nemluvě o tom, že se to jmenuje moře "jihočínské"[mrknutí jedním okem]. Pokud se o nějaké ostrovy/vody hádají s Filipínci/kýmkoliv jiným, mělo by si to řešit mezi Filipínci/příslušnou zemí a Číňany. Zdá se ale, že Amíci berou všechny ty země tam stále jako své absolutně podřízené kolonie. Tak nevím, jsou vůbec ty dané země mající zájmy v Jihočínském moři svrchovanými zeměmi a nebo přetrvává status quo ze 2.sv.v.?

360030

15.9.2017 10:34

Chyba je, že tihle politici

ppppp 78.?.?.?

nejenom z rad OSN, ale i po parlamentech se často nenamáhají vysvetlit, nebo jejich vysvetlení účelove nejsou sdelena, proč hlasovali, jak hlasovali.
Dost by tím by ubylo ruznych konspirací, dohadu a jasnovidectva.
Je pravda, že harašení jadernými zbranemi je neekologické.
Na druhé strane je pravda, že pokud by Kim nemel tolik duvodu, tak nač by tím ztrácel čas a peníze, je to prece velká hospodárská zátež.
V tomhle prípade jsou sankce také kontraproduktivní. Také Rusko s Čínou mohou spoléhat na to, že sankce stejne nejsou moc účinné, až jsou S.korejci primerene sebestační, a Kima dotlačí více uvažovat o zmene politiky. Kim však zase ví, že bez zbraní bude lacinou koristí. Tahle situace je proto hodne patová.
Rusko s Čínou nevím kolik tím toho získají, sotva zacpou hubu americkovládní rozpínavosti, tohle vyderače jen dále rozmazluje a také oslabuje schopnost je účinne brzdit. Zase aby se S.Korea stala rukojmím, také není nic moc z jejich strany.
Chtelo by se to tech poslancu prímo zeptat.

360033

15.9.2017 11:07

Klídek

set 92.?.?.?

Roberts to myslí dobře, ale je to jen Američan s US optikou, kultovní absencí chápání jiných kultur a civilizací, navíc je jen (geo)politik. A tady jde o tahy na hřišti o ligu výš - na hřišti globální politiky. Oddalování konfliktu, získávání času na vojenskou přípravu na konflikt, zeslabování/unavování vojenský sil zbytečnými konflikty, defamaci moci hegemona mezinárodně, vytvoření prostoru pro občasnou válku a vnitřní rozpad USA - to chce čas. Tak jak Ribbentropp/Molotovův pakt byl o tom, získat čas a odsunout nástupní prostor nacistických vojsk (de=facto skoro celé Evropy) o pár set km na západ "za každou cenu", totéž sledujeme u dua Putin/Xi . USA nemají padnout z trůnu s rachotem světové války, ale samy, vlastní vahou, silou zločinů vnitřního siopredátora, smrtí z milionu malých krvácejících ran, které si USA samy způsobí svojí lidskou, společenskou i politickou omezeností, přecházející u neoconů v ghettoidní, cyklonem smrdící tupost.

360036

17.9.2017 11:49

RE: Klídek

PavelSam 2a00.?.?.?

Reakce na 360036

Já osobně nic zlého lidem v USA nepřeju, ale je jasné, že jejich politické elity (a finanční elity v pozadí) musí být donuceni změnit svou politiku. Je víc než jasné, že to jde pouze dvěma cestami - válkou, nebo dohodou.

Svět se změnil, Čína je opravdu totalitní země, ovšem taky velmi ekonomicky silná země. Rusko bych nezaháněl k Číně, ale naopak ke spolupráci s Evropou, ale to by Francie nesměla být už století loutkou finančních Anglo-Amerických elit, a Německo by nesmělo být v tom svém "mentálním ztuhnutí" (už od dob 1. sv. války, kdy Vilhelm II. naletěl ujištění britského velvyslance - který spíš sloužil panu Milnerovi - že Rusko nepůjde kvůli Srbsku do války - a Němci tak prohráli svou oceánskou flotilu, protože s Ruskem šla Francie, s ní Británie, a Itálie zdrhla k nim, flotilu Němci nemají dodnes a to bylo přání Britů, štvát Němce a Rusko proti sobě), ... a i když je Německo velmi výkonné, tak mi přijde, že nikdy neoplývali potřebnou mírou představivosti, aby pochopili, jak je s nimi již počtvrté "oráno".

Dnešní Němci jsou jen loutkou v multikulturním projektu rušení národních států, a převádění pravomocí na nadnárodní celky, ovládané korporacemi (viz plánovaná reforma OSN, zasedání 18. září).

Rusko s Čínou se logicky brání, oligarchická armáda NATO (skvěle na ČT podpořena i politickými piráty, fuj) táhne na Čínu i Rusko, ti ale otevírají zlatou burzu, rozvojovou banku, vlastní platební karty a vlastní systém SWIFT, to chvilku trvá. Čína už sto let nemůže odpustit Britům, že je porazili a ovládli Pacifik.

Trump jako první zrušil TPP smlouvu, my příjímáme oligarchickou CETA. Evropa, řízená loutkami, tak kráčí k dokončení této proměny (kterou zkoušeli tito lidé už v trockistické revoluci v Rusku, ale tam je vymlátil "národní" totalitář Stalin).

EU i USA míří k hluboké krizi, ale mám pocit, že někdo si tu krizi přeje (elity v pozadí), aby mohli prosadit ten nový světový řád (rušení hranic, převod pravomocí, ovládnutí výchovy dětí proti zájmům jejich rodičů, napadání vzpírajících se zemí).
Ta krize (a masová migrace, kdy tito lidé budou mít volební právo, to je zásadní krátkodobý cíl) jim umožní "přeformátovat" USA i EU, zákony, převést pravomoce.

Letošní volby v Německu přirovnávám k volbám v r.1933, plíživý nástup totality je zjevný (trestání lidí v pokutách tisíců euro za kritiku migrace, islámu, sexualizaci dětí na školách a multikulturní politickou indoktrikaci školství). Evropa byla napadena, ale média toto nereflektují - jsou ve sféře vlivu těch globálních elit v pozadí, co chtějí zrušit národní státy a zavést povinnou migraci.

360075

17.9.2017 14:48

RE: Klídek

glosatorrr 46.?.?.?

Reakce na 360036

Rád bych dal bod. Mám intenzivní potřebu vyjádřit souznění se zde nečekaně smysluplným názorem. Tak snad se bude ve výše uvedeném dařit.

360084

15.9.2017 11:08

Dvě tváře?

WAZARI 78.?.?.?

Domnívám se, že Čína naoko půjde s proudem a zatím bude s KLDR dále čile obchodovat. Kimovi držím palce.
Zajímavé je, že jedna velmi kontroverzní zemička na břehu Středozemního moře má tyto zbraně už léta a nikdo se nad tím nepozastavuje.

360037

15.9.2017 12:00

Rusko a Čína kontrolují

josifek v 85.?.?.?

"Rusko a Čína kontrolují jednostrannost Washingtonu, ale očividně tomu tak není. Obě vlády se podrobily Washingtonu.“
Myslim ze pan Roberts zde trosku prehani. Na jedne strane chce mit Kim zaruku obrany s pomoci atomove zbrane. OK. Na druhe strane je situace, kdy spousta podobnych „malych“ statu s „podivnymi“ vladci bude atomove zbrane vlastnit. Jak by asi svet vypadal? Dle meho, zadny idealni stav. Staci kdyz velmoci tuto zbran vlastni. Postup Ruska a Ciny shledavam rozumnym. Totalni embargo jak bylo navrzeno, by vedlo k naprostemu zostreni situace.[zmaten]

360039

15.9.2017 16:20

Trochu dýmu na Severní Koreou

Jacob 78.?.?.?

No a na opačné strane Erdogan uzavírá vzdušný prostor nad Tureckem pomocí S-400. Svět bouří nad Severné Koreou, které USA prostřednictvím Ukrajiny poskytly raketové nosiče a s otevřenou hubou teď J. Korea, Japonsko i USA čumí jak Kim odpaluje rakety. Co jim brání (USA i Japonsku) tyto rakety sestřelit, které vyrobili úplné muly (asi budou na parní pohon). Je to takový komiks o zlu a dobru. Za pár týdnů se dozvíme, že Sýrie byla osvobozena (jedna nebo dvě zprávy) a co nám připraví scénaristé nového? Odstoupení posledního asi normálního poradce Trumpa a jednání vysokého vojenského pohlavára s prezidentem Číny něco signalizuje i to, že USA oznámily, že si vyhrazují nějaké právo úderu na Severní Koreu. Přítomnost lodí US je jasný signál Číně, že může mít jejich lodní doprava problémy, ale o to usilovněji budou budovat Hedvábnou stezku. Nicméně dělaní ramen USA bude stát peníze, vážené občanstvo US chudne (50 milionu na food stamps), jsou zadlužení, rozčarování roste a kdeže jsou ty skvělé léta 5O a 60. Zchudnout musí i Evropa a to je teď na pořadu dne. Svět se připravuje na 4. průmyslovou revoluci, Alon Musk hovoří o osidlování planet, druzí o budováni spravedlivé společnosti po další industriální revoluci, Putin o umělé inteligenci, papež o právech pro nevěřící, další válčí za různá práva menšin, sexin, národů, imigrantů apod - co Vám to připomíná? Z toho vyplývá jen jedno: Nebude míru na této planetě .....................pokud bude cesta jak přežít (GEN lidstva) pak ven z této planety, schovat se pod zem nebo totální reset .......................

360043

15.9.2017 17:06

RE: Trochu dýmu na Severní Koreou

kolemjdoucí2 213.?.?.?

Reakce na 360043

Pokud nebude míru na této planetě, pak nemá cenu kamkoliv utíkat a přesidlovat gen lidstva, protože před sebou stejně neutečeme a nebylo by míru ani jinde - a nejsme toho jako lidstvo tudíž hodni.

Musíme ukázat ZDE, na Zemi, že dokážeme žít v míru a bez vykořisťování druhých.

360045

15.9.2017 21:04

RE: Trochu dýmu na Severní Koreou

Jacob 78.?.?.?

Reakce na 360045

Dnešní technologie jsou tak rozvinuté, že dokážou ovlivňovat život kdekoliv na světě kde je nějakým způsobem rozvita a tam kde není jsme schopni se dopravit velice rychle dopravit. Nastáva čas technologickýcg revolučních změn ve způsobu ovládání světa, industriální revoluce trvala dejme tomu 100 let, další revoluce proběhne ve zlomku tohoto času - vývoj HiTech technologií je už řadu let uměle zdržován - nejsme na toto jako lidská rasa připraveni. Člověk jako jedinec neznamená nic a nikoho nezajíma, stejně jako rodina, národ apod. Lidská rasa jak ji známe v dnešní podobě už není potřeba nebo už splnila svůj účel. Poznatky z kvantové fyziky zpúsobí reset dosavadního uspořádání světa i vědění. Umělá inteligence bude umět řídit a řešit složité úkoly - otázka je jaké a kdo je bude generovat? Nebude na zemi potřeba už tolik lidstva - lidské sluhy nahradí umělá inteligence, automaty a roboti. Než toto nastane vzplane poslední bitva o planetu země a vítěz bere vše. Protože je země kulatá není útěku a nebude míru na zemi. Jedina záchrana je útěk z planety země, ale k tomu je potřeba soustředit všechny zdroje a síly k vývoji takových technologií, které toto umožní. Alon Musk o tom hovoří, on má info o tom co se děje se zemí, podzemí sluncem nebo na orbitu této země.

360050

15.9.2017 16:49

Rusko

sys 86.?.?.?

a Čína má hodně daleko do jakékoli kapitulace.

360044

15.9.2017 17:34

To chce klid

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 217.?.?.?

Zámořský kaganát jen opět demonstruje svaly tak, jak je jeho běžným zvykem. Rusko, Čína, Irán a četné další státy, které zdaleka nejsou bezmocné a bezbranné, už mají plné zuby amerického diktátu, lží, intrik, křiváctví, podvodů a drancování. Vypuštěním dolaru z obchodních plateb přeruší chazarským predátorům tolik potřebné infuze a jejich potichoučku a ze zákulisí budovaný kaganát se postupně začne rozpadat zevnitř. Tato šachová partie se hraje o několik úrovní výše, než jsou běžní otroci schopni pochopit.

360046

15.9.2017 22:59

RE: To chce klid

Jarek* 217.?.?.?

Reakce na 360046

Asi tak se to dá částečně hodnotit. Při vědomí toho, že v Severní Korei má usa třetí tiskárnu na dolárky a celý Korejský poloostrov je plně pod dikcí G.P. s následným spojením obou Koreí do jednoho celku v budoucnu, tak ty mediální opičky okolo jejich raketových a jaderných zkoušek jsou velmi úsměvné.

360052

15.9.2017 18:24

Nejdůležitější na testu KLDR raket

Jura1 94.?.?.?

Nejdůležitější na testu KLDR raket s přeletem přes Japonsko je to, že ty rakety nesestřelil US PVO (protivzdušná obrana) rozmístěná v Japonsku (rakety letěly prý vysoko, takže by se PVO nemuselo trefit )

US má s Japonskem smlouvy, že Japonsko mu platí či je v podstatě kolonií výměnou za "ochranu".

A každý mafián si musí být vědom, že není-li schopen efektivně ochránit své vydírané poddané, že dříve či později o své mafiánské teritorium přijde.

360047

15.9.2017 23:52

RE: Nejdůležitější na testu KLDR raket

E.R. 107.?.?.?

Reakce na 360047

Ty Kimovy rachejtle přeletěly Japonsko ve výšce 550 km,což je už kosmos a tam nějaká PVO Japonska,nebo ani USA nemá šanci...Sestřelovat věci nad běžně používanou oběžnou dráhou Země má zatím prokazatelně v možnostech pouze Rusko a na družicemi běžně používané oběž.dráze ve výšce cca 350-400 km jen možná snad navíc jen USA a Čína...[mrknutí jedním okem]

360053

16.9.2017 6:13

Vybornej komentar 99999,

favela 103.?.?.?

Reakce na 360047

System Hn-Usa se postupne sestavil jako totalitarni /ovsem I antidemokraticka demokracie je pozor take hlavni nepritel/, Vojensky System, tvrde drzici moc v rukou a je stale zdokonalovan a vyzbrojovan a take zabezpecovan ale I zkorumpovan.... Kdyby zitra s tim prestali , vypukne katastroficka krize a 60-70% nezamestnanost a bida , ke ktere take jiz smeruji bezpecne a zabezpeceni vladami a urady , Sorosy a ziorosy...Proc ?
Dale moc jim zarucovala po dlouhou dobu beztrestne drancovani bohatstvi vsech bezbrannych a hlavne mensich teropristicke utoky proti nim , kdykoliv bylo treba....Vcetne CR. Zmeny vlad , hracka..
.To poridi druhy sekretar US vyslanectvi...Staty a narody se, ale cim dal tim vice lupicum brani...
Dnes se system otaci aby si zajistil pomoc posledni Pomoc teroristu. / Pomaha a rozkazuje treba Islamsky-Saria Nejvyssi Soud v Bruselu napr./.
Obrana naroda a statu /S.Korea pak je v tomto system nepripustna a vypukne silenstvi /militaristicke / zurivosti / vuci Cine, Rusku , Iranu, S.Korea atd a jejich zlocinu v odhodlani se branit !!!./.
S nimi, to stoji za pozornost dale rozhoduji stale vice SOUDY !!!
Tedy mala skupinka zradcu v talarech , tech soudu je jen nekolik hlavnich a rozhodujicich a maji ku pomoci miliony zakonu, ktere se hodi do kazde situace a rozhodnuti, rozsudky mohou byt" obema" smery. Dle toho co je treba.
Napr invaze a okupace afroarabu, muze pak byt tim Nejvyssim Soudem povolena, nebo zakazana a treba I omezena.. Dle toho jak elity potrebuji a to se bude vyskytovat , uplatnovat stale casteji.
.Zakony V RUKOU SUDCU jsou pak poslusne APLIKOVANY !!!
Evropa jiz ztratila britannii, Spanelsko , Italii a Recko , ktere jsou jiz plne okupovany a islam tam vladne a dela CO UZNA za vhodne.
Proc neni zadna obrana...Jiste a asi nejvetsi skupiny se nejsnadneji seskupi a organizuji pomoci nejakych kecu /Dolf a Goebbels napr./ ale jini jsou vice individualistict ia oplyvaji ruznymi a lisicimi se nazor...a JSOU V MENSINE...
Zde je usili jednotlivce je casto NEDOCENENE vsemi , usili , ktere prispiva k nasi obrane. Rad bych poukazal na individualni , kazdodenni usili a tezkou praci a velka risika p.Stwory ,v osamele snaze obrany proti nikdy nekoncicimi trably,persekucemi a narcenimi z ruznych /antitotalitnich / nePRavosti a nebo niceho ale zakon si p.S . vzdycky najde a usvedci...Muze prijit I cas , kdy naopak soudy a zakony /tech prikladu je spousty/ a rezimy najdou p. Stworu jako vyznamneho bojovnika za humanitu a spravedlnost....A lidsky prava....
Nakonec rad bych poznamenal ze dosazeni Saudske Arabie na OSN oddeleni pro lidska prava je podobne jako sverit Ugandskemu pres. a kanibalovi /Idi Amin/ "spravnou" vyzivu populace na celem svete...

360055

15.9.2017 21:46

Co? Kůň sinavý?

Sasin 178.?.?.?

Vidíš tu předvolební debatu zlod ějů? Stačila by jedna dávka samopalem. Hotové
P.S. píšu to sem proudovi, páč přeběhlíci v Kanadě mají jiné starosti jak vykuchat zbytek světa. Heh

360051

16.9.2017 5:25

Georgia monument rika,jak je nutne snizit populaci sveta.

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 1.?.?.?

To je hola pravda,jak snizit prelidnenost,neuzitecnne jedliky sveta,rozumejte ty dole,ne ty nahore,ted se jen hleda duvod, ktakove katastrofe,na kterou mocni tohoto sveta spolehaji,pomoci povinneho ockovani,klonovani supermana na vedeni valek,zaroven vybudovat otrockou tridu schopne vseho, kdyz v minulosti odlidneni nebralo takovou skodu na lidech, prikladne Afrika vystavena Embole,Aids a jinemu,tak,stale porodnost je velika a pocet obyvatel roste. Nova byrokraticka trida uz nepotrebuje manuelni pracovniky,jsou zde roboti a vysoka technologie,jez plne nahradi pracujici tridu,ktere se chteji zbavit.Takze,se hleda ,jen a jen opotstatneni legalni vrazdy,ve zdravotnictvi,jen ajen pro tve dobro,bezpecnost,jen a jen pro tvoji bezpecnost, v poravinach,ve skolstvi v pravech mensiny,v pravech prichozich emigrantu v pravech ,kde koho,jen docilit sveho planu,udelat par lidi,jez by tuto planetu udelali jen a jen pro sebe,smalem slouzicuch otroku,zredukovanych na minimum.
To je realna stranka veci,uz dokazana, vzpomente na sto milionu ruskych obeti,tak,zvanych ,obeti bolsevismu,na jmenu nezalezi,ale, na zkutecnosti,ze sto milionu se sikovne zmanipuluji,ze ani nevi,kdo je zabil,naopak z vrahu,lze ,udelat hrdiny.

360054

16.9.2017 11:52

Je to jako s tím králíkem.

Altman 93.?.?.?

Vyndám ho z kotce, poponesu, pohoupám a pohladím. On se uklidní a myslí si že dostane mrkvičku. Zatím už visí za zadní a bum za uši.
A není to z Ezopa.

360056

16.9.2017 13:24

Těžká sociální patologie dovedená do závěrečné fáze

J_Pitralon 178.?.?.?

Takhle to asi autenticky vypadá zevnitř Spojených států satanistých, kde deep state úspěšně dorazil vlastní občany a dovedl zemi do bezperspektivní pozice. Takže zevnitř se to jeví jako apokalypsa a konec světa. Plus ještě ten hurikán a záplavy, nedivím se.

A Structural Reevaluation of the Collapse of World Trade Center 7
http://ine.uaf.edu/wtc7

360058

16.9.2017 20:52

Obyčejné bláboly autora článku

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 209.?.?.?

Rusko a Čína samozřejmě žádnou válku nepodněcují. Kdyby Rusko hlasovalo v OSN proti, tak by se okamžitě strrhla obrovská vlna rusofobie, které už je tak více než dost, a obviňování Putina, že podporuje jaderný konflikt.

Putin současně s rezolucí jasně říká, že konflikt nemá vojenské řešení a je třeba jednat. Nakonec vše skončí tím, že USA ustoupí a budou ještě KLDR pomáhat, aby vznikl smír.

Články jako tento jsou naprosto kontraproduktivní a jsou spíše vedeny heslem "přání otcem myšlenky". Vždy mne podobné články na alternativách utvrzují, že alternativy ve skutečnosti nejsou žádné alternativy.

360060

17.9.2017 7:41

RE: Obyčejné bláboly autora článku

Jacob 78.?.?.?

Reakce na 360060

No a to mně na alternativě baví a ukazuje se v podstatě jedna pravda. I když všem ukážeš mozaiku světa jen několik uvidí celek.

360068

18.9.2017 15:04

Mozno ina realita

Roman 80.?.?.?

Dnes som sa docital ze Rusko a Cina sankcie proti KLDR v OSN vetovali.
http://www.hlavnespravy.sk/usa-zuria-rusi-cinania-...
Tak prosim aktualizujte relevantne informacie.

360094

Příspěvků: 27

15.09. 08:41  My zahrádkář(i),
15.09. 10:40 Kangaroo  RE: My zahrádkář(i),
15.09. 15:07  RE: My zahrádkář(i),
17.09. 13:00 Nevěřící  RE: My zahrádkář(i),
15.09. 09:14 JaJa  Mají ve Washingtonu mapu a umí číst?
15.09. 10:34 ppppp  Chyba je, že tihle politici
15.09. 11:07 set  Klídek
17.09. 11:49 PavelSam  RE: Klídek
17.09. 14:48 glosatorrr  RE: Klídek
15.09. 11:08 WAZARI  Dvě tváře?
15.09. 12:00 josifek v  Rusko a Čína kontrolují
15.09. 16:20 Jacob  Trochu dýmu na Severní Koreou
15.09. 17:06 kolemjdoucí2  RE: Trochu dýmu na Severní Koreou
15.09. 21:04 Jacob  RE: Trochu dýmu na Severní Koreou
15.09. 16:49 sys  Rusko
15.09. 17:34  To chce klid
15.09. 22:59 Jarek*  RE: To chce klid
15.09. 18:24 Jura1  Nejdůležitější na testu KLDR raket
15.09. 23:52 E.R.  RE: Nejdůležitější na testu KLDR raket
16.09. 06:13 favela  Vybornej komentar 99999,
15.09. 21:46 Sasin  Co? Kůň sinavý?
16.09. 05:25  Georgia monument rika,jak je nutne snizit populaci sveta.
16.09. 11:52 Altman  Je to jako s tím králíkem.
16.09. 13:24 J_Pitralon  Těžká sociální patologie dovedená do závěrečné fáze
16.09. 20:52  Obyčejné bláboly autora článku
17.09. 07:41 Jacob  RE: Obyčejné bláboly autora článku
18.09. 15:04 Roman  Mozno ina realita

Vybrat pouze nové | Odznačit

Káva pro Zvědavce

47

Být v obraze něco stojí.
Připojte se k ostatním a staňte se
také sponzorem Zvědavce, stačí
částka v hodnotě jedné kávy měsíčně.

Za měsíc září přispělo 94 čtenářů částkou 16 491 korun, což je 47 % měsíčních nákladů provozu Zvědavce.

Bankovní spojení: 2000368066/2010

IBAN: CZ4720100000002000368066
Ze Slovenska 2000368066/8330
IBAN: SK5883300000002000368066
BIC/SWIFT: FIOBCZPPXXX

[PayPal]

Bitcoin:
12vZg7LszAecMsq3wRW4pNpoUAgGZB8aS5

Další možnosti platby ›

Ve zkratce

I obhájci obviněných ze zločinů nenávisti půjdou za katr23.09.21 12:55 Česká republika 0

Jak reagovali američtí astronauti, když měli přísahat na bibli, že se skutečně procházeli po měsíci23.09.21 08:31 USA 3

Vyšetřování dvou mnichů kvůli zapálení antén 5G21.09.21 16:34 Francie 13

Izraelský lidový výbor – Ještě žádná vakcína nikdy nezpůsobila tolik zranění. Zpráva o nežádoucích účincích vakcín.21.09.21 15:49 Izrael 2

Výzva lékařů a odborníků zabývajících se problematikou nemoci Covid-1921.09.21 15:45 Česká republika 1

Šest válek, které Rusko ostudně prohrává20.09.21 21:43 Rusko 7

Zaočkovaný arcibiskup Babjak sa počas návštevy pápeža nakazil covidom-19. Hovorí sa aj o ďalších menách20.09.21 15:24 Slovensko 1

Jak vypadá elektromobilita v praxi :-)20.09.21 15:21 Česká republika 8

Náhubky u dětí způsobily oslabení imunity a teď se plní ordinace20.09.21 01:35 Česká republika 1

Odsunutý sudeťák potomkem sv. Ludmily - církev opět ukázala, kdo je jejím skutečným spojencem19.09.21 12:00 Česká republika 5

Ópiová akože "epidémia" v USA: Ako vyzerá jedna ulica vo Philadelphii19.09.21 10:43 USA 0

Očkovaná učitelka nakazila 3 očkované učitele a 60 dětí musí do karantény :-)18.09.21 14:24 Česká republika 3

Izraelští vědci hlásí, že třetí dávka vakcíny může ochránit očkované 12 dnů :-)18.09.21 13:56 Izrael 5

Naprosto šílená propaganda - "Očkovaný prý zemřel kvůli neočkovanému"17.09.21 18:59 USA 1

Zprávu o EU: Hrozí pandemie neočkovaných. Nové centrum pro výměnu citlivých informací. Green Deal...17.09.21 18:58 Evropská unie 0

WHO vydáva nové odporúčania týkajúce sa úpravy ľudského genómu17.09.21 18:24 Evropská unie 1

Odvolali Hanu Lipovskou17.09.21 16:11 Česká republika 7

Diskuze lékařů: Máme málo covidových pacientů. Mohli bychom započítat i uzdravené, aby to bylo děsivější17.09.21 11:38 USA 2

Italové budou moct do práce jen s potvrzením o bezinfekčnosti17.09.21 11:31 Itálie 3

Náhubky dětem! Teď!17.09.21 11:27 USA 1

Měnové kurzy

USD
21,62 Kč
Euro
25,39 Kč
Libra
29,67 Kč
Kanadský dolar
17,06 Kč
Australský dolar
15,79 Kč
Švýcarský frank
23,38 Kč
100 japonských jenů
19,58 Kč
Čínský juan
3,35 Kč
Polský zloty
5,50 Kč
100 maď. forintů
7,13 Kč
Ukrajinská hřivna
0,81 Kč
100 rublů
29,72 Kč
1 unce (31,1g) zlata
37 888,86 Kč
1 unce stříbra
490,47 Kč
Bitcoin
958 817,95 Kč

Poslední aktualizace: 24.9.2021 06:33 SEČ

Tuto stránku navštívilo 3 808