Diskuze k článku

Texty projevů Marie Neudorflové a Lenky Procházkové ze sobotní předvolební manifestace na Václavském náměstí

Příspěvků 16

11.9.2017 11:00

Blbec jako většinová diagnoza.

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 86.?.?.?

Jedním z neoddiskutovatelných důkazů naprosté nepoučitelnosti Blbců jsou tzv. "demokratické volby" v čechách za posledních 27 let. Pokud je dle oficiálních statistik odborníků více 75 procent populace s touto diagnozou hospitalizovatelné v Ústavech duševního zdraví národa, zvaných kdysi psychiatrie a nebo ještě lépe blázince, a pobíhá před branami těchto ústavů jen z tohoto důvodu, že tam není místo, pak tzv. "demokratické volby" v čechách jsou zřejmě dalším dobrým vtipem a názornou demonstrací absolutní moci jisté vládnoucí menšiny, stejně tak jako třeba zvolení černocha prezidentem ameriky, a podobně.
[velký smích]

359949

11.9.2017 15:43

RE: Blbec jako většinová diagnoza.

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 84.?.?.?

Reakce na 359949

Tentokrát s Vámi, pane "86", souhlasím. Jen s jednou drobnou výhradou. Blbců je ještě o něco víc. Dle jednoho z nejvýznamnějších přírodních zákonů (Pareti) jich nutně musí být v každém lidském společenství 85%.

A možná, že v české kotlině ještě o trochu víc. V důsledku opakovaných útěků těch schopnějších do zahraničí. Ať už emigrovali pod tlakem německé okupace, komunistického převratu či sovětské okupace. Zkušenost ukazuje, že v zahraničí narozené (chytré) děti se do vlasti svých rodičů obvykle nevracejí. A tak se může u nás klidně stát i to, že dokonce 90% elektorátu jsou blbci.

Za tohoto žalostného stavu nelze očekávat nic lepšího, než dosud máme. Co s tím?

Vojta

359952

11.9.2017 17:56

RE: Blbec jako většinová diagnoza.

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 86.?.?.?

Reakce na 359952

Jako tradičně se podepisující jste mi dal jako věčnému anonymovi téměř polibek smrti...

Sledujte li životní osudy českých emigrantů, třeba již od Komenského / poté, co se neúspěšně snažil reformovat anglické školství, uchlastal se na stará kolena červeným vínem s mlékem mezi nizozemskými sedláky /, uvažujete, zdali nezaložit kromě 85 procentní kategorii Blbců ještě tak 10 procentní kategorii českých Idiotů, přičemž Blbec je jen stav, ale Idiot je již lékařská diagnoza. Házet perly sviním je kontraproduktivní, a mnozí okolo se s tím dokonce dobře baví Nejzajímavější je, jak se pak přemnozí z těch "úspěšných" českých emigrantů" na sklonku svého úspěšného života v zahraničí stahují zpět do čech, protože náklady na dožití jsou zde podstatně nižší než v "jejich zemích vyvolených", kde většinou skončili jako za polovinu platu místních najatý východoevropský šmejd. Před časem jsem se byl podívat, jak zkrachoval jeden domov zahraničních důchodců v pražských Průhonicích. Platilo se tam bakšiš, 35 papírů měsíčně. Samozřejmě že po několika letech to dokonale rozkradli, a všichni VIP důchodci, včetně několika českých letců z Anglie na vozejcích se ocitli na ulici, mezi bednami svého zbylého v podstatě haraburdí. Mezi tím se procházeli dva mladí exekutoři v kožených bundičkách a růžových košilkách, a mezi rozčilenými důchodci hledali co by se dalo zabavit. Jeden vytáhl z bedny nějaké vyznamenání, a druhý mu řekl:

Ty vole, hoď to tam zpátky, tohle by nám nevzali ani ve sběrně, je to sice mosaz, ale nevidíš, že jsou v tom zasekaný železný rezavý hřebíky...?

[velký smích]

359955

12.9.2017 8:03

RE: Tak to je šílené

výjimečné porušení omerty 194.?.?.?

Reakce na 359956

Zemědělství už dávno není, jsou jen traviči , dobrou chuť. Za mého dětství jsme se koupali v rybníce mezi poli, kde za slunného dne bylo lze dohlédout skrze čistou vodu na kapry u dna ve dvoumetrové hloubce. Jako děti jsme zlobily čolky a mloky. Pak přišla normalizace politická a do zemědělství ještě větší idioti než v padesátých letech . Hnojiva a chemie od roku 1970 způsobily, že za dva roky se z rybníku stala mrtvá smradlavá žumpa. Komunistické okresní zemědělské správy soutěžily, kdo vyleje těch sraček na pole víc a víc.
V letech 1990-94 došly těmhle venkovským oslům peníze, tak to chvíli vypadalo i na návrat motýlů. No a pak to zachránila EU a jeduje se 10x tolik. Stříká se úplně vše , insekticidy, pesticidy, fungicidy, defolianty, "hnojiva" a znova a znova. U některých plodin za vegetační období 12x.
Buzeranti z výzkumných ústavů vyzkoumali po 50 letech jedování, že klesá prý kvalita ornice, jenže ona už žádná ornice není.
Ornice totiž není ten písek, ale ty živé organismy milionů druhů mezi tím pískem. Když je X-krát do roka vytrávíte do hloubky několika metrů jedy, zbude jen písek.
Takže do písku sypou sračky , aby tam "něco" rostlo , a ono tam roste vskutku něco : https://cs.wikipedia.org/wiki/Sn%C4%9B%C5%A5_kuku%...
A pak vám židopédie napíše, že je to pochoutka - pro gojim jistě.
Konec je neodvratný , dnes do travičství na venkově přichází další generace idiotů ze "škol" řízených kretény z institucí centra, a to jsou teprve hlavinky vyškolené , hlavně genderově. [naštvaný]

359963

12.9.2017 13:14

Trochu k "věci".

Altman 93.?.?.?

Těch všech proklamací je už spousta, většinou tam rezonuje slovo demokracie.
Jenže demokratem je tady už každý, ale demokracie ve skutečném smyslu slova, nikde.
Přiznám se, že jsem to četl ale nijak hloubkově. Není tam nic nového či převratného.
Navíc mně vadí ta silná adorace Masaryka a té slavné první republiky, která vlastně je tady opět, se všemi neřestmi a problémy pro normované, normální lidi, kteří se chovají jako lidi, pracují, nekradnů, ale žiji prakticky z ruky do úst. Na rozdíl od těch všech "demokratů", velkozlodějů, lichvářů a podvodníků, kteří "prostřednictvím předsedajícího" nám vládnou.

359973

13.9.2017 4:29

Jednou o vecech a hlavne tech demo , zacnete

favela 203.?.?.?

Reakce na 359973

premyslet a uvazovat, stane se to brzy kazdodenni samozrejmosti a pritizi to nejen demokratum , ale hlavne fasistum.. Povsiml jsem si potom , kdy na mne najizdel afroarab s autem , tesne pred znackou dej prednost,zvysujici se rychlosti, ze starsi lide , kdyz za nimi sel nekdo ???
Zastavili se a pockali az prejde.
Dopustili se predsudku a diskriminace , ale lepsi nez akbarizace do rakve.
.Tedy vskutku Vyber...
A tak nektery veci provokuji , nuti k uvaham, premysleni pro dulezitost,
orientace i jako tema na pokojne prochazce ulicemi...
Videli jsme policistky ku prikladu , ktere se prochazely ve Francii mezi znacnymi davy afroarabu , nechali se OSMATAVAT/a celkem vsude po tele/ , nic jim zkratka nevadilo a zrejme jim to delalo i naramne dobre !! Vime , kdyz je nekde bitka ,casto utecou do aut a zamknou se a nechaji kolegy v "rejzi", nekdy jim ukradnou zlodeji i pistole atd...
1/ Proc zavedli zeny do policie , Nehodi se k te tezke praci ,to je ocividne...
Pod rouskou rovnosti schopnosti mezi muzem a zenou ?
Melo to oslabit policii a jeji praci ? Schopnost chranit spoluobcany ,
usili udrzet poradek atd ? Az prijdou ...?
2/Proc se ty policistky vubec nebaly , a neboji doted. Nemaji strach vubec z predchozich hojnych akbarizaci, ktere skonci temer vzdy smrti bezbrannych /i ozbrojenych policistu/, zakerne bez varovani napadenych ?
Kteri spolehali prave na policii , aby je chranila Proc.
3/Byli jejich policejni kolegove opravdu ukladne zavrazdeni , nebo to byl jen cynicky trik na nas , jako valky s terorismem, dale nova, nescetna bezpecnostni opatreni , ktera jsou velmi nebezpecna pro obcana EU, uz proto ,ze spoleha na policejni zasah , kdyz desitky lid volaji zoufale o pomoc pri napadeni ???
Byli mrtvi policiste skutecne policiste ? Nevideli jsme ani jejich pohrby atd.!!!
A nebyli ty policistky jen najate prostitutky , dle jejich chovani soude , ale nechci delat ukvapene zavery , i kdyz to chvilemi tak vypadalo....
4/ Nebyli ti ukladne zavrazdeni policiste treba , nekteri opravdovi, s tim , ze nesouhlasili s rozkazy , vzdorovali se podridit arabizaci , se vsemi dusledky ??
Chteli branit sve spoluobcany....
Jak je videt i tahle mala epizoda ma sve PROC a vice nez jedno...
Hlavni stab vTR. vydal tajny zakaz najimat muze do armady. Vysledkem bylo ze ani jedna z zen /okolo 70 v poctu/ neprosla zkouskami. Pred tim vsak , G. Sach pr. vlady vyhlasil ,ze pobezi armada do valky proti Koreji po boku USA /odnesou to i dalsi jako Japonsko atd./ , ale kde vzit vojacka hlavne Vojandu.
"Stat , kdo tam ? Patrola ! Jaka a kdo ji vede" ? ............

359984

15.9.2017 4:41

RE: Jednou o vecech a hlavne tech demo , zacnete

favela 203.?.?.?

Reakce na 359984

A elity to chteji, co nejvice zvatlani o demokraciich , ktere neexistuji a skoro nikdy neexistovaly v moderni dobe...
A tak nam pod vedenim opilce a hlavniho Dissidenta Havla, a jeho kumpanu ,kteri se zoufale drapali k moci, aby si nakradli ve sta milionech a poslusne souhlasili s kazdym zlocinem a vychvalovali zlocince a tak nam take urychlene podstrcili jinou formu totalniho fasismu..
.Prohnane tvrdili denne milonkrat a s vaznou tvari , vzyvvali tu modlu vsi spiny a zlocinu oslavovat a zboznovat.......
A ovoce vseho spatneho, jak jinak se urodilo nam az beda !!! A jeste asi urodi az prijde k osudnemu datu zase s OSMICKOU !!!!!! /2018/.
A s tim automaticky i necekane dalsi a trestne dusledky, za treba nasi duveru, uprimnost a naivitu pochazejici z isolace , i kdyz nikdo imperialni EURO fasismu nechtel...A nevinej to vzdycky od...re.
A TED JSME OPRAVDU a navic jeste a taky VSICHNI DISSIDENTI. Do jednoho/.
My vsichni , i kojenci a nemluvnata , i domaci zvirata at jsou disidenti nebo ne...
Kazdy je take jeste navic PODEZRELY...
Jdete na ulici, do prace,na robotu , nebo do obchodu, do uradu a smiruje vas tisice kamer. A vsude. Jako dissidenti, /to je kazdy/, musite byt hlidani tisici , miliony kamerami a urady , prijdete domu , hlida vas televize /novejsi typ/ zvukem i obrazem, hlida vas pocitac , zvukem a obrazem i mistem, kdyz se nekam pohnete ,pohlida vas spolehlive vas mobilni telefon, tez zvukem a obrazem, tez kamkoliv se pohnete a to i kdyz je vypnuty a kdyz odstranite SIM kartu.Ikdyz telefon zahodite do odpadkoveho kose...
To dnes umi a ma pravo sledovat vas 24 hodin denne , bezne skoro kazdy urad...Cena za pseudodemokracii jde tak do trilionu. /Jeden trilion je jeden milion milionu /.
Vyjimkami jsou pouze nedissidenti z rad afroarabskych teroristu.
tem nic takoveho nedela zadne problemy ani zadne potize....
O tech se nevi nic a nikdo je nikdy nespatril....
Po masakru ve Spanelsku jsem si myslel ,ze policie / a nejen tamni/, potrebuje aspon cerne bryle, bilou slepeckou hul a psa vodice slepych , protoze terorista odesel z mista cinu pesky.!!!!
To si dnes nedovoli ani lupic treti kategrie, protoze by se mu kolegove asi dlouho posmivali..Po propusteni z vezeni...
Nakonec to /co vlastne , da se to nazvat patrani ?? vubec ?/, zachranila zena z domacnosti, ktera prestala nahle krajet zeli a nahodou se podivala se z okna,. Kolem se potuloval terorista , zrejme se ani nesnazil nekam uprchnout, nebo se utajit pred policii !!!
Zena oznamila podezreleho policii a ta musela a byla prinucena jednat..
.A zadrzet neznameho NEDISSIDENTA...
Na vvzdalene farme asi bylo o spehovaci kamery nouze a tak proto !! asi doslo k zadrzeni masoveho vraha nevinnych obeti...Policie tam zrejme nemela prehled , nebyla dostatecne pripravena, nemela ani dostatek kamer , ani bilou hul a slepecke bryle ...."Zachranit "demokracii" pro teroristy...

360027

13.9.2017 8:28

RE: Trochu k

FakeObcan 2a02.?.?.?

Reakce na 359973

veru veru, autori prihovorov hovoria plamenne, ale mam pocit, ze nas chcu vratit o 100 rokov spat, ked bolo vsetko ruzove, ale uz vtedy infikovane. Nikto sa nezmieňuje o tom, ze samotny politicky system volby do parlamentu nutne potrebuju upgrade. Ked si mna zamestnavatel zvoli na pracovnu poziciu pretoze splnam jeho poziadavky a kvalifikaciu pri prijimacom pohovore, este stale ma 3 mesacnu vypovednu dobu ako zolika a malokto dostane rovno kontrakt na 4 roky (aj ked v nasich koncinach sa to v tej politike zda na dobu neurcitu). A obcan, ako hlavny zamestnavatel vlady ci parlamentu a jej financovatel, nemoze svoju volbu nijako prehodnotit. V dnesnej dobe uz neexistuju bariery odvolat fake politika priamo obcanom. Preco teda nikto z tychto pravdomilnych ludomilov tlaciacich sa riesit nase problemy neriesi tuto zakladnu otazku, ale nariekaju nad klesajucou volebnou ucastou a nestitia sa doslova varit z vody len aby vysnivany flek dostali? Aka je v tom rovnopravnost mna obcana ako zamestnanca firmy a politika ako zamestanca obcana? Ocakavam prvu politicku stranu, ktora sa nebude alibisticky vyhovarat na 4 rocnu doveru ale postavi sa k volbam zodpovedne? Vari by sa adorovany taticek TGM alebo hocktory politik tiez bal priamej odvolatelnosti ak by bol naozaj rovny a cestny clovek? Kym sa toto nevyriesi, alebo aspon nezacne riesit, ziadny politik odo mna nedostane svoj hlas.

359987

13.9.2017 12:11

RE: Trochu smíchu

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 86.?.?.?

Reakce na 359987

Jako absurdní vtip dobrý, ovšem v ekonomické gramotnosti Vás bohužel značně převyšuje jakýkoli cikán, který je si vědom ceny svého volebního hasu 500,- Kč za kus, a toho, že stabilní systém, který tím hlasem zvolí mu za něj dá každý měsíc pro rodinu tak 50 a více papírů sociálních dávek, pro které si může kdykoli přijet na úřad svým medákem, a většinu z nich dle své svobodné a demokratické úvahy během půl dne prohrát u automatů a nebo profetovat. Ceny jdou ale strašně dolů. Kdysi za Rakouska Uherska chtěl v jedné Haškově povídce bezdomovec z místní pastoušky za hlas pro velebníčka kozu. A velebníček mu ji nakonec musel dát. Zkuste dnes chtít za svůj volební hlas kozu. Bude tak za patnáct papírů, a pět papírů zvěrolékařské potvrzení, tedy dohromady dvacet....

[velký smích]

359993

13.9.2017 21:43

Pry demokracie, je to nejlepší

huhňal 89.?.?.?

Demokracie je odvozená od řeckých jako demos a kracie a v překladu to znamená vláda lidu, říkají si hlupáci mezi sebou a myslí si, že je to, to nejlepší na světe. Přitom každy normální člověk ví, a nemusí být 2x studovaný, že v demokracii vládne ten, kdo má peníze. Třeba jako v USA, kde nejbohatší rodiny mají tolik peněz, že si koupili stát, USA a přes něj vládnou celému světu. To je ta vaša demokracie. FAK-ju demokracii.

360001

14.9.2017 10:24

Medvědí civilizace

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 80.?.?.?

Trochu pozdě, situace je natolik nakloněná ke konci stávající civilizace, že to i autorkám uniká.
Ono se jen zdá, že stačí „pár čestných demokratů“ aby zaplnili většinu v parlamentu. I ve starém Řecku se demokracie účastnilo jen svobodné obyvatelstvo. Ukrajinizace celé civilizace je ve finále, jakýkoli pokus o nápravu selže, protože všechny necky ve kterých tato civilizace plave nad vodou jsou příliš děravé. Už za socíku se o něm vtipkovalo oprávněně, že jde o necky s deseti dírami a devíti špunty. Socialismus měl ve vínku špatně základní: „dohnat a předehnat“. Prostě ale i mravně to řídili lidé s rozhledem žížaly. Bez pokročilé chemizace, automatizace tak napáchali poměrně málo škod. Dnes ale jsou zjevně vidět efekty „hlubokého státu“ nejen v rezavějící Americe. Skoro na vše chybí peníze. Ale když se nakonec nějak vyšťárají, skončí u různých gangů bez naplnění původního určení, někdy už se ani nenamáhají ani o předstírání, případnou efektivnost někde nelze ani kontrolovat („neziskovky“). Jde o tak silný efekt, že lze vytušit že nejde o drobné, ale o hlavní toky. Společnost řídí gangy vnořené v „hlubokém státě“ ve svůj finanční prospěch. Z vývoje je patrné hlavně to, že parlament a demokracie nemá očišťující efekt, ale naopak. Chybí zde možná jen nějaká esence mravnosti.

„Sám svobody kdo hoden
svobodu zná vážiti každou,
ten kdo do pout jímá otroky,
sám je otrok “

Otrokářství máme zakódované i v jazyce (a možná i v genech).
Třeba slovo „medvěd“, zní podobně jako vševěd. Asi to bude o chytrosti onoho tvora, nejspíš je chytřejší než pracovité včelky. Co on o tom medu všechno ví? Ví, že mu chutná, umí ho najít, umí se ho zmocnit, je-li na dosah. Přitom navíc poničí včelí architekturu... Toť vše. Pán tvorstva (nebyl to ani trochu jako Kollár) mu kdysi přisoudil název medvěd, ale výstižnější by bylo medzloděj, když už ve vztahu k medu. Na druhou stranu musíme uznat, že se něčím živit musí, takže se živí vším co najde, nic si nedopěstuje.
Pán tvorstva med taky zná a oblibuje, ale med si také sám nedopěstuje. A takové troškaření jako medvěd nemůže provozovat pro masy spotřebitelů na trhu, tak to trochu zprůmyslní, snad mu to ani nepřijde jako otrokářství, když o včelstva včelař „pečuje“. Sebere jim sice vše co užitečného pro sebe vyprodukují a pak je opečovává náhražkama: cukrem a antibiotiky, když už jim „překopal“ i přirozené prostředí pesticidy a jiným smogem.
Jsme ale stále jen medvědí civilizace zdokonalená masovostí otrokářství, které už ani nevnímáme. Obdobně jsme překopali planetu pro mnoho jiných živočišných druhů, které už skoro najdeme jen v ZOO a červených knihách.
Jsme přece pán tvorstva, necítíte zde původ oněch nadlidí u některých ideologií (věrouk).
(následuje Dokončení)

360010

14.9.2017 10:34

Medvědí civilizace

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 80.?.?.?

(Dokončení)

Oligarchizace dostoupila vrcholu. Velké peníze (konta) se snaží všemi směry o expanzi. Uskupení která navenek (i podle zákona) se tváří že něco řídí, neřídí nic, pouze předstírá řízení a většinou jen vidíme intrikující jedince (zavedené politiky) aby se udrželi u koryt, protože kromě intrikování nic jiného neumí. Zde se mi vybavuje Batismus jako filtr pro rychlokvašky. K tomu abychom to vše překonali bychom potřebovali ideologii (věrouku) vítězící a jednotící celou planetární populaci vedoucí ke skromnosti vůči prostředí, zdrojům. Opatrnickou spolupracovnickou, žádnou - poručíme větru, dešti, či svobodu soukromého podnikání. To jsou ty ideje které nás dovedly do slepé uličky.
Ale to co tady už rozvádím je jen scifi.. Takže končím.
Možná by to chtělo něco užitečného, co ještě zvládnout lze časově do kolapsu, třeba jak vytvořit místní obranné uskupení proti loupeživým gangům…
Možná složit píseň o pravdivých příčinách konce této civilizace, která by měla šanci zlidovět a tak přenést informace do doby, kdy se bude opět otvírat nová cesta.

Mimo téma: Učitelům nepřidávat, učitelství je hlavně o poslání. Ty jednoduché pitomce co jdou po penězích to rovnou vyloučí. Až bude všem tvůrcům hodnot veseleji nepochybně i zásluhou učitelů, pak se na ně také zcela jistě i finančně dostane. Za to, co školy produkují dnes, jsou myslím ještě nadhodnoceni, výjimky zcela jistě jsou. Ale tohle téma zcela jistě o penězích není, to co je slyšet jsou jen předvolební intriky.

360011

14.9.2017 12:44

Ovládá nás Německo, nebo korporátní chazarští fašisti talmudistického vyznání?

Pátá Mojžíšova 7:24 37.?.?.?

Masaryk byl z Chazarů a s globalistickými talmudistickými Chazary, korporátními fašisty, vytvořili Československo. Tak jako předtím vytvořili národní uvědomění, aby proti sobě štvali Čechy a Němce, Slováky a Maďary…

Nauka našich majitelů, Temné Síly, jejímž konečným řešením je podřídit svět tyranskému vlivu xxdovskému;

„Sémě cizince gojima je rovno semeni dobytčímu.” (Traktát Jebamoth fol. 94, col. 2.)

Sanhedrin 59a: „Zavraždit gojima je jako zabít divoké zvíře.“

Abodah Zara 26b: „Nejlepší z gojimů musí být zabiti.“

Babha Kama 113a: „Každému (pejzatému) je dovoleno používat lež a křivou přísahu, aby přivodil gójovi zkázu.“

Sanhedrin 59a: „Gój, který strká nos do Talmudu je vinen smrtí.“

Tak se neoblbujme spasitelem Masarykem nebo Jéžišem. Nenechme se debilizovat žvásty o mírumilovném svatoválečném islámu nebo moci Německa či Francie. Podobné nesmysly jsou určené k našemu zotročení. Rozeznávejme globalistické lstivé zhoubné mocenské zrůdy i s mafiánskou hierarchií a jejich místními poskoky.

>…jejich stálé úsilí držet společnost atomizovanou, veřejnost politicky nevzdělanou, desinformovanou a desorientovanou… aby se možnost poučení z dějin zcela vytratila.

Rozeštvi a panuj !

Zákony, nařízení pro otroky, svatošmejdi stále mění. Vymýšlejí jich takové spousty, že se v tom nikdo pořádně nevyzná. Mnohdy jedno popírá druhé. Mojžíšský fašismus zůstává v programu nástupců farizejů - korporátních fašistů, banksterů.

Sobotky, Zadolárky, Babiše, Kalousky, Gazdíky, Stanjury, Horáčky, Hermany, Sekyry, Soroše a další stoupence xxxismu ponechat, pokud možno, mimo moc.

Chceme-li přežít, musíme být schopni rozeznat nepřítele a jeho zrůdnou evoluční strategii. Využívat základního instinktu, svého mozku, svých přirozených schopností, protože zvrácenost a zrůdnost, to je jejich boj.

360017

15.9.2017 11:50

mariánský sloup a pražští šabesgojové

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 185.?.?.?

Ta Procházková a Neudorflová jsou taky pěkné dárečky z pražské zednářské líhně. Pražští křesťané chtějí obnovit Mariánský sloup k uctění panny Marie, který při zednářském puči v roce 1917 strhla pražská lůza. A 9 z 10ti pražských židů a šabesgojů (včetně Procházkové a Neudorflové) je proti jeho obnovení. Ó jak překvapivé.
http://www.nwoo.org/2017/09/13/tiskovova-konference-k-obnoveni-marianskeho-sloupu-na-staromestskem-namesti-v-praze/

Někdo by měl ten blázinec jménem Praha obehnat vysokou zdí a nikoho nepouštět ven. Ať se tam ti magoři sežerou navzájem a neobtěžují zbytek republiky.

Když se dívám do historie, tak z Prahy posledních cca 600 let nic dobrého pro zbytek českých zemí nevzešlo.
A ten klid a relativně i mír co jsme zažívali za habsburků nejspíš vycházel z toho, že Vídeň držela pražské zednářské zmetky hezky pod krkem. Takže zednáři mohli jen vyrábět různé zmanipulované hlupáky a pomocí nich provádět různé diverzní akce.

Občas se tam tedy vyskytli prudiči co museli být odklizeni do alpského penzionu s plnou penzí, plným poslaneckým platem a osobní ochrankou (K.H.Borovský) a neustále kvíleli že žijeme v žaláři národů. Většina prostých lidí na to měla jiný názor, že to pravé peklo se rozpoutalo až tady tatíček Masařík/Redlich nastolil ten pravý košer nelítostný kapitalizmus.
A ti stejní užiteční idioti a šabesgojové v roce 1989 cinkali klíči a zase tu máme kapitalizmus a ještě brutálnější než tehdy ikdyž tu do dělníků zatím nikdo nestřílel.

Stejná pražská verbež se v roce 1917 dostala opět k moci a následovala jedna pohroma za druhou. Od brutálního kapitalizmu přes nacizmus až po komunizmus. A pořád jsou v čele ty samé pražské rodiny, zatímco řadoví češi s rovnou páteří jsou těmito režimy drceni a likvidováni existenčně i fyzicky.

360038

15.9.2017 20:39

O demokracii

qx 89.?.?.?

Není tomu dávno, co jsem v nějakém diskusním fóru kritizoval demokracii, která je považovaná za svatou věc. A nějaký idealista mi vysvětlil, demokracie je od řeckého slova demos a kracie, neboli vláda lidu. Tak jsem mu napsal: že dnes každý ví, že v demokracii vládne ten, co má nejvíce peněz. A to je fakt, ten zbytek jsou pouze kecy pro hlupáky.

360049

Příspěvků: 16

11.09. 11:00  Blbec jako většinová diagnoza.
11.09. 15:43  RE: Blbec jako většinová diagnoza.
11.09. 17:56  RE: Blbec jako většinová diagnoza.
11.09. 19:03 Ahura Mazda  Tak to je šílené
12.09. 08:03 výjimečné porušení omerty  RE: Tak to je šílené
12.09. 13:14 Altman  Trochu k "věci".
13.09. 04:29 favela  Jednou o vecech a hlavne tech demo , zacnete
15.09. 04:41 favela  RE: Jednou o vecech a hlavne tech demo , zacnete
13.09. 08:28 FakeObcan  RE: Trochu k
13.09. 12:11  RE: Trochu smíchu
13.09. 21:43 huhňal  Pry demokracie, je to nejlepší
14.09. 10:24  Medvědí civilizace
14.09. 10:34  Medvědí civilizace
14.09. 12:44 Pátá Mojžíšova 7:24  Ovládá nás Německo, nebo korporátní chazarští fašisti talmudistického vyznání?
15.09. 11:50  mariánský sloup a pražští šabesgojové
15.09. 20:39 qx  O demokracii

Vybrat pouze nové | Odznačit

Káva pro Zvědavce

Být v obraze něco stojí.
Připojte se k ostatním a staňte se
také sponzorem Zvědavce, stačí
částka v hodnotě jedné kávy měsíčně.

Bankovní spojení: 2000368066/2010

IBAN: CZ4720100000002000368066
Ze Slovenska 2000368066/8330
IBAN: SK5883300000002000368066
BIC/SWIFT: FIOBCZPPXXX

[PayPal]

Bitcoin:
15SucVps1Cpxd6ahR6uxx6SJiR16SZgR7b

Další možnosti platby ›

Ve zkratce

Co nikdo neříká o lockdown29.11.20 23:02 Neurčeno 0

Seznamte se: Soudruh Vrábel, Vyvolený informátor29.11.20 17:01 USA 1

Policejní robocapové zastavili zločin28.11.20 11:19 Česká republika 6

Jak migranti "obohatili" Švédsko27.11.20 21:12 Švédsko 1

České nemocnice jsou motivovány umístit co nejvíc covidových pacientů na JIPce27.11.20 21:02 Česká republika 2

Vláda se chystá vymývat nám za naše peníze mozky. BigPharma se tetelí radostí27.11.20 17:07 Česká republika 1

Odporné. Jako by to ani nebyli živí tvorové27.11.20 16:50 Dánsko 3

V Georgii a Michiganu byl právě vypuštěn Kraken26.11.20 17:24 USA 0

Sčítání hlasů v USA zřejmě ovlivňuje Harry Potter26.11.20 17:00 USA 7

Virginie: Mezi 5:07-5:12 ráno po volební noci zmizelo 169.000 hlasů26.11.20 16:33 USA 0

Obama napadl Hispánce za masivní podporu Trumpa a následně to od Hispánců schytal 26.11.20 10:59 USA 0

Volební fact-checker Facebooku dal v roce 2017 cenu Bidenovi, zaměstnanci dotují demokraty26.11.20 10:11 USA 0

Nevadský soudce odsouhlasil, aby Trumpův tým předložil soudu své důkazy o volebních podvodech26.11.20 09:21 USA 0

Pensylvánská soudkyně pozastavila certifikaci výsledků voleb 26.11.20 09:05 USA 2

Sadistická vláda nám dovolí nadechnout se, než zase přiškrtí25.11.20 22:48 Česká republika 2

Vývoj náboženství ve světě 1946 - 201925.11.20 12:36 Neurčeno 2

Novinky.cz zase straší covidem v Polsku, skutečnost je zřejmě jiná25.11.20 11:07 Polsko 0

Neuvěřitelně otevřený článek o teroru politické korektnosti na Expres.cz23.11.20 18:31 Česká republika 3

Sidney Powell: It will be BIBLICAL - advokátka bez obalu odhaluje podvody ve volbách23.11.20 13:53 USA 3

Newsroom ČT24 má jasno: hurá, očkovat!22.11.20 11:13 Česká republika 8

Měnové kurzy

USD
21,94 Kč
Euro
26,24 Kč
Libra
29,32 Kč
Kanadský dolar
16,92 Kč
Australský dolar
16,17 Kč
Švýcarský frank
24,19 Kč
100 japonských jenů
21,02 Kč
Čínský juan
3,34 Kč
Polský zloty
5,86 Kč
100 maď. forintů
7,32 Kč
Ukrajinská hřivna
0,77 Kč
100 rublů
28,77 Kč
1 unce (31,1g) zlata
39 153,71 Kč
1 unce stříbra
501,25 Kč
Bitcoin
426 318,99 Kč

Poslední aktualizace: 1.12.2020 07:33 SEČ

Tuto stránku navštívilo 2 190