Diskuze k článku

Konspirační teorie

Příspěvků 15

29.8.2017 4:49

Skvělé, až na ten optimistický závěr

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 80.?.?.?

- o tom pokračování svobody. Svoboda nebude možná pokračovat ani tam, svody jsou velké. Už i Indie sešla z cesty. Západní oligarchové už jistě mají vyměněné své dolárky za perspektivnější měny, kasína na Východě čekají s otevřenou náručí. Dodáme tam zábavu i pro bohatnoucí lid východu - sazky, sportky, home kredity... a nakonec beznaděj.

359749

29.8.2017 6:13

Jedna z konspiraci...

favela 203.?.?.?

kterou se podarilo dodnes utajit je a byl vyskyt OLIGARCHU v Rusku , kteri totalne rozvratili a znicili Rusko/1992-1999/, pod vedenim Jelcina a coz se mylne hazi na Gorbaceva.
Vyskyt NECONS v USA /ve vlade Reagana/ a do nejake miry Soros , mel primy vliv dopad na vytvoreni skupiny sionistickych /pouze/ zbohatliku , miliardaru v Rusku.
Nahle z niceho nic se vyskytli a zase ta nahoda vsichni /snad vyjma jednoho/ byli zidi...
A vsechno bohatstvi Ruska, ktere rozkradali , dodavali na zapad. A NEJEN TO..
Chodorkovskij a dalsi , kteri uprchli do Izraele /kam jinam/ se chtel po prodeji celeho naftoveho prumyslu do USA , jehoz cast mel ve vlastnictvi , ujmout vlady a ve funkci ruskeho !!! presidenta zrusit uplne ruskou armadu ,cely prumysl i kulturu a nastolit zase opakovane otroctvi rusu a vsech slovanu ..
To uz neni nic noveho...Akorat,ze se to porad opakuje...

359753

29.8.2017 8:32

Pchafda a láska musí zvítězit

J_Pitralon 178.?.?.?

Daňové poplatníky je občas potřeba oblbnout pro blaho západních mocnářů, chazarů a militárního komplexu. Pokud se to někomu nelíbí, tak je pochopitelně konspirační teoretik, paranoidní úchyl, komunista a Putinův agent.

9/11 Truth March in Brussels - 09-Sep-2007
https://www.youtube.com/watch?v=KaixrURYk7s

[zmaten]

359754

29.8.2017 10:40

PCR

Casass 91.?.?.?

Kde žije ten muž ? Predpokladám , že v USA . Je to celkom vtipné , že tak kritizuje americký systém , ktorého bol sám súčasťou .Vlastne aj je. A z čoho žije ? To mu tie jeho knihy a články tak vynášajú ? No hate , len ma to zaujíma .
Nič proti , ale k tým krajinám kde bude tzv. skutočná sloboda , to myslí vážne s tou Venezuelou ? Nenechaj sa vysmiať Paul ...

359755

29.8.2017 18:18

RE: PRC

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 86.?.?.?

Reakce na 359755

To je stejné jako Bob Dylan. Převzít si nobelovu cenu /!!/ neměl pro kšefty měsíce čas, a taky s úsměvem tvrdil, že vlastně píše a zpívá písničky proti vládě, a ta vláda ho za to vlastně platí. Je to však již prastarý, ale stále dobrý židovský vtip, ukazovat svou moc realizací nějaké absurdity, například nechat zvolit černocha americkým prezidentem...[velký smích]

359761

29.8.2017 10:51

Protispolečenské patologické jevy je třeba potírat už v zárodku

J_Pitralon 178.?.?.?

Očekávám zásadní vystoupení odborníků z Chovancova Centra proti hybridním hrozbám, kteří profesionálně vyvrátí chazarské konspirační teorie o útoku bin Ládina na Spojené státy fašistické, plus jako bonus to 6x nafilmované přistání podvodníků na Měsíci. Ať se tu zbytečně nešíří FAKE NEWS.

9/11 Is the Litmus Test
https://www.youtube.com/watch?v=p6O4LE0eTYc

359756

29.8.2017 14:58

RE: Protispolečenské patologické jevy je třeba potírat už v zárodku

kolemjdoucí2 213.?.?.?

Reakce na 359756

To tvoje "potírání v zárodku" už někdo delší dobu prosazuje, a nedá se říct, že by to fungovalo - nějaké info od překrucovačů:

https://www.novinky.cz/zahranicni/447548-kldr-vypalila-raketu-nad-japonsko.html

Tady je "diplomatická odpověď", která "vůbec nestupňuje napětí" (ironie samozřejmě):

https://www.seznam.cz/zpravy/clanek/jizni-korea-odpalila-osm-tezkych-bomb-pobliz-hranic-v-reakci-na-strelu-kldr-36315?seq-no=1&dop-ab-variant=&source=article-detail

A jako bonus nějaké další překrucování - už zjistili, že lidé začínají rozlišovat mezi normálními lidmi a psychopaty, tak je už potřeba náležitá agitka ke zblbnutí a uklidnění ovcí - samozřejmě lživá, výkony psychopatů při řízení jsou ve skutečnosti značně podprůměrné a bylo to již několikrát studováno a ověřeno. V praxi si to dokonale ověří každý, kdo dělá ve skupině lidí, kterou je k dobrým výsledkům potřeba řídit na sociální úrovni, tj. týmově - psychopaté tohle absolutně nezvládají a týmy se jim rozpadají, protože psychopaté prostě nemají sociální cítění a nedokážou tak tým úspěšně řídit (prostě netuší, co je aktuálně potřeba, nebo někdy tuší, ale nedokážou to provést/zajistit). Zato sebevědomí mají nabubřelé neskutečně a jsou velmi soutěživí.

https://www.seznam.cz/zpravy/clanek/dve-tretiny-lidi-maji-sklon-k-poslusnosti-a-vedou-nas-charismaticti-psychopati-rika-znamy-psychiatr-36318?dop-ab-variant=&seq-no=1&source=hp

359758

29.8.2017 17:15

.

te 89.?.?.?

Bulharští vojáci odmítli na cvičení NATO zahájit palbu na cíle označené ruskými výsostnými znaky, cvičení NATO v Rumunsku Noble Jump 2017 pokračovalo až poté co došlo k jejich odstranění.

359760

29.8.2017 20:02

Západ ovládaný chazarskými gangstery je zoufalý a zkouší všechny možné fígle,

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 217.?.?.?

aby nemusel vyhlásit bankrot, na který je už dávno zralý. Stále vyhlašuje všem neposlušným státům sankce místo toho, aby konečně přiznal pravdu. Jen tak na okraj, chazarský Západ bez ruského plynu přežije tak tři či čtyři měsíce. Rusko bez chazarských půjček a technologií celé roky a možná desetiletí. Jsou už zvyklí na to, že Západ je křivácký, podrazácký,věčné nenažraný a vypočítavý a jeho věčným cílem je dostat Rusko na kolena a do otroctví. A rozhodně to bezpečně ví. Tentokrát už obě strany.

359762

29.8.2017 21:29

Poslední

xenofobCZ 5.?.?.?

věta článku vystihuje smutnou skutečnost. Více není nutno dodávat. Týká se to stejně naší republiky i celé EU. Jsem zvědav, jak, po tolika příspěvcích na proruských webech a na sociálních sítích, které tuto skutečnost kritizují a dušují se, že současné strany ve volbách smetou, toho dosáhnou. Již jen to, že do volebního boje se přihlásilo 28 stran a hnutí, přičemž ty, které mají "stejné" cíle se nejsou schopni vzájemně domluvit na rozumném spojení, aby hozené hlasy nepropadly, svědčí o tom, že opět "staré struktury" zvítězí. Z toho je jasné, že všem jde jen o to, aby se dostali alespoň na ty čtyři roky k penězům. Ale nechápu, že nevědí, že toho takto nemohou dosáhnout.

359763

30.8.2017 5:12

Samozrejmes se dockal obrovskeho

favela 203.?.?.?

Reakce na 359763

zklamani Putin jako vsichni , kdyz po skonceni valky proti Srbsku /Bosna a Albanie dnes CIA a voj. zakladny/ , kdyz Ceceni napadli Dagestan 1999 a Putin /pr. vlady/ zjistil ,ze fronty pred Us velvyslanectvim jsou na falesne pasy pro mezinarodni teroristy premistovane do Cecny. Zahadne arabske organizace jim pak z USA !!! platily miliony ..Putin zadal o zruseni podpory teroristum. Marne. Ve snaze pomoci Usa v boji proti terorismu souhlasil se zakladnou Usaku /prechodne/ v Kyrgystanu. Kdyz se rusove dotazovali /po docasne porazce Talibanu/ kdy Us opusti zakladnu zmije odpovedela /Conolezza/ Nikdy !!
Podas gangsterum pomocnou ruku ..
Mimo jine srbove meli sve vyzvedace primo na velitelstvi NATO !!!
Zahlid jsem cast rozhovoru s Putinem kde ukazuje svoje velitelske stanoviste Stoneovi. Nezaregistroval jsem zadnou reakci, usmev s porozumenim, vyraz atd. /necekal jsem nic slovniho ,ze slusnosti vuci hostiteli/ , ale bylo mi jasne ,ze Putin ukazuje Kulisu z 50. let , kde bylo asi 20 bakelitovych telefonu nekolik tv obrazovek na nichz sotva bylo neco videt !!!.Pocitac ?
Nikde prostor kde by se skupina vudcu Ruska mohl a sejit /v situaci nutne rychle resit/ , orientovat se a na porady s velkymi informacnimi obrazovkami TV a rychle komunikovat rozkazy a instrukce a dojem , ze v pripade nejake nahle situace beha Putin od telefonu k telefonu a rychle vytaci cisla na ciselniku , spolu s jeho spolupracovniky byla podobna kdysi zabavnym groteskam , ktere dnes jsou uvedeny ve skutecnost...Ty cisla nejprve najit na seznamu...?
Usaci si nedaji pokoj az si najdou to nejhladovejsi pijavici. Ani deset Krymu nestoji za vyhody spoluprace s Ruskem. A vsadim se ,ze brzy budou velmi potrebovat treba obranne SS-400 jako sul...Krym je dulezity pro elity mezinarodnich fasistu a jejich prisluhovacu ....A pro Putina je Krym s Ukrajinou jakodalsi rezavej hrebik v bote fasistu..Kdy nasleduje otrava krve atd...
.A touzi Usaci se nedoplatit...A nakonec jako mnoho zemi predtim /Irak/se Ukr. otoci proti nim...A s velkou nenavisti...
Spolu s neuveritelnymi triliony afroarabum /kdy africti prezidenti odmitaji odejit kdyz nemaji aspon 2-10 miliard na konte od OSN a dalsich vypomocnych organizaci , cast penez byla na vycvik a vyzbroj malych deti, /okolo 10 let, /ktere tito presidenti vyzbrojovali a pouzivali ...Deti byly spolehlive navic pomoci zavislosti na ruznych drogach....Dnes dospeli jsou potreba pro Merkelni euro fasismus . A zavisli na drogach je nejen uzivaji ale i obchoduji s nimi...Spolehlivy zdroj nasili vrazd atd..Hodi se velice jako posledni obrana svetoveho fasismu...

359766

2.9.2017 13:09

Konspirace,znamena strhnout vladu na sebe.

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 1.?.?.?

Lide mluvi, pisou o politicke konspiraci, ale, ta konspirace jde s nami po cely zivot, v podstate je to boj o moc, boj o koryto, I kdyz vitez konspirace je jen a jen loutkou, jinych konspiratoru. Slepa baba Vanga predpovedela , co se bude dit na tomto svete, prakticky, pod vlivem konspiratoru, na rok 2014 prorokovala, ze mnoho lidi bud emit rakovinu kuze , jako, pozdejsi vliv chemicke valky, v roce 2016 ma byt Evropa skorem bez populace, 2018, Cina se stane svetovou velmoci. Nostradamus rovnez “ videl” do budoucnosti, ze bude valka a zase mir, ackoliv, na to nemusi byt ten Nostradamus. Pamatuji si,ze predpoved byla, ze az na reku Ryn dojdou muslimska vojska, coz by dnes byl lehky ukol, ze, Rim a Vatikan bude v takovem stavu, ze papez odejde z Vatikanu, ze, v cele Evrope po valce, sotva soused potka souseda, tak Evropa bude vylidnena, vse, k tomu speje. Mocni tohoto sveta, konspiratori zase, vyvolaji valku a kdyz se vse rozbije a oni schrabnou vydelek z valky, tak zase na nejakou dobu, bude mir, aby byla za nejakou dobu zase dalsi valka, tak, totiz lidska spolecnost funguje po cela tisicileti, vzdy v prospechu tech konspiratoru. Kolik, vselijakych tajnych organisaci , ma tento svet? Bezpocet, by rekl laik.
Rome 200, Bildebergers , Svobodni zednari, Tavestok,Evropska Umie, Trilaterial Commission, Sioniste, Zioniste, Golden Gate, Rosecruciani, Lebky a hnaty, Jehovisti, G7, nikym nevolena byrokracie, oteplovani planety,” neocon”, Saitologi, faministky, ted jsou na rade muslimove, manipulovany, kym asi? A, co ostatni nabozenske spolky, mnoho jinych vselijakych spolku, vsichni dohromady maji, jedno spolecne, moc-kontrolu, nad lidmi s pomoci konspirace, nakonec I komuniste byli anarchisti-konspiratori. Amerika udajne odzkousela 1 trillionou nejstrasnejsi nuklearni bombu, rikame Amerika, ale, kdo vi, kdo ma prsty na spousti.Kdysi, na Zemi, existovaly staty-narody, jez zmizely bezestopy, proc ne my ,take, zmizet.

359790

9.9.2017 20:03

RE: Konspirace,znamena strhnout vladu na sebe.

Jarda z Brna 185.?.?.?

Reakce na 359790

,,Kolik, vselijakych tajnych organisaci , ma tento svet? Bezpocet, by rekl laik.
Rome 200, Bildebergers , Svobodni zednari, Tavestok,Evropska Umie, Trilaterial Commission, Sioniste, Zioniste, Golden Gate, Rosecruciani, Lebky a hnaty, Jehovisti, G7, nikym nevolena byrokracie, oteplovani planety,” neocon”, Saitologi, faministky, ted jsou na rade muslimove, manipulovany, kym asi? ,,


Ty jsi asi nemocnej - míchat ty zrůdy s křestanskými svědky. Ty být koště?

359921

2.9.2017 23:13

najväčšia konšpiračná teória

maršal Žukov 78.?.?.?

A kde je 6-miliónová konšpiračná teória?

359793

6.9.2017 4:17

Od slov k valce je dnes tak blizko.

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 1.?.?.?

Napsal jsem predpovedi,ale,ze vsech predpovedi je podle mne predpoved Fatima,ktera rika:Kazdy bude mluvit o mirovem ujednani,ale,nas trest prijde,jedem muz s vysokym postavenim bude zavrazden,v ten moment vypukna valka a revoluce,velke armady prijdou do Evropy,nuklearni valka zapocne,znici naprosto vse,velky nuklerani mrak zpusobi tmu v delce 72 hodin, prijde zemetreseni,lide, co prezijou utecou do novych oblasti,mene zpustosene nuklearni valkou.
Co,delat,odlozit obleceni,zasazene radiativitou,zajistit pitnou vodu,uzavrit domacnost,nejit ven z domu,nevpustit lidi s radiaktivitou do sveho domu a tak dale.
Poradce Arian Sherona ,Ra`anan Gissin rekl doslova, treti svetova valka uz ted zacala,uverejneno Arizona DailyStar -Tucson,saturday,April 27 1997, tak,ted,krestansky svet se ji nebude moci vyhnout.Valku,lze vest mnoha smery, hladomor, vis Ukrajina a Rusko 30 roku, 6 milionu mrtvych na kazdestrane,tabory Gulagu 100 milionu-Solzenicin, infekci, jako byla spanelska chripka jez zavrazdila na 22 milionu lidi, AIDS,domaci nepokoje, obcanska valka, treba i povinne ockovani s pozdejsim vysledkem a nemusi to byt ani zbrane hromadneho niceni,etnicka bomba,ovladnuti pocasi ,vyvolani zemetreseni a sopecnou cinnost,co, takhle dosadit sve lidi,do dulezitych vladnich mist a odtud provadet svuj destruktivni program, vzpomente Slanskeho a spol,co jine staty a jine triky na lidi.NATO general letectva,Clark-Nemenovsky,Schwarzkoff,Eisenhover. Vest valku,cestou klamu-Mossad.
Jak,snadne za techto okolnosti delat vidinu budoucna.Putin naridil evakuaci 45 milionu lidi Sibire k Severo-korejskym hranicim.

359868

Příspěvků: 15

29.08. 04:49  Skvělé, až na ten optimistický závěr
29.08. 06:13 favela  Jedna z konspiraci...
29.08. 08:32 J_Pitralon  Pchafda a láska musí zvítězit
29.08. 10:40 Casass  PCR
29.08. 18:18  RE: PRC
29.08. 10:51 J_Pitralon  Protispolečenské patologické jevy je třeba potírat už v zárodku
29.08. 14:58 kolemjdoucí2  RE: Protispolečenské patologické jevy je třeba potírat už v zárodku
29.08. 17:15 te  .
29.08. 20:02  Západ ovládaný chazarskými gangstery je zoufalý a zkouší všechny možné fígle,
29.08. 21:29 xenofobCZ  Poslední
30.08. 05:12 favela  Samozrejmes se dockal obrovskeho
02.09. 13:09  Konspirace,znamena strhnout vladu na sebe.
09.09. 20:03 Jarda z Brna  RE: Konspirace,znamena strhnout vladu na sebe.
02.09. 23:13 maršal Žukov  najväčšia konšpiračná teória
06.09. 04:17  Od slov k valce je dnes tak blizko.

Vybrat pouze nové | Odznačit

Káva pro Zvědavce

49

Být v obraze něco stojí.
Připojte se k ostatním a staňte se
také sponzorem Zvědavce, stačí
částka v hodnotě jedné kávy měsíčně.

Za měsíc říjen přispělo 100 čtenářů částkou 14 806 korun, což je 49 % měsíčních nákladů provozu Zvědavce.

Bankovní spojení: 2000368066/2010
Ze Slovenska 2000368066/8330
IBAN: CZ4720100000002000368066
BIC/SWIFT: FIOBCZPPXXX

[PayPal]

Bitcoin:
165eUVffx5CuUNwr12JbqqZi6AtrbN22Y7
Další možnosti platby › Související články ›

Ve zkratce

Podívejte se na studijní obory na Univerzitě Palackého v Olomouci21.10.18 21:38 Česká republika 1

Podle politiků islamizace Německu nehrozí20.10.18 12:04 Německo 2

Talibán v Afghánistánu zaútočil na schůzku velitelů Američanů a Afghánců19.10.18 14:37 Afghánistán 0

Sudety sobě: koho vlastně zvolili Pražané? Kvalitní analýza na aeronet.cz17.10.18 00:53 Česká republika 7

Ženy, pořiďte si šálu nápadně připomínající vaginu16.10.18 02:11 Británie 3

Soumrak mužství: Gucci odhalilo chystanou pánskou kolekci, muži vypadají příšerně15.10.18 19:23 Neurčeno 5

Porcování Trhání medvěda v Kladně15.10.18 15:01 Česká republika 3

Sýrie poukazuje v OSN na válečné zločiny USA15.10.18 03:42 Sýrie 1

Černoch, který měl být deportován, byl "zachráněn" cestujícími, přitom je to zločinec15.10.18 02:09 Británie 4

Juncker bude poroučet V4?14.10.18 22:58 Česká republika 3

Automatizace v Amazonu selhala. Robot u uchazečů o práci preferoval muže14.10.18 11:35 USA 3

Polsko nepodepíše OSN Globální pakt pro migraci - je hrozbou pro národní bezpečnost 14.10.18 05:34 Polsko 4

Dvěma samičkám myší se narodilo 29 potomků12.10.18 18:15 Čína 1

EU je úžasný projekt? Tvrdí to prezidenti V412.10.18 04:33 Evropská unie 12

V ČR a na Slovensku se prohánějí americká vojenská vozidla11.10.18 20:32 Česká republika 7

ČR vysílal pohádku, ve které gang ruských koček terorizuje Prahu10.10.18 21:08 Česká republika 8

Vstoupím do školky a zabiju bílé děti10.10.18 02:03 Francie 2

Americké úřady zmrazily majetky Olega Deripasky ve Spojených státech09.10.18 16:21 Neurčeno 1

Příjem azylantů je zastaven09.10.18 16:20 Švýcarsko 0

7. říjen - den obětí tzv. Rozmanité republiky Německo08.10.18 20:25 Německo 3

Měnové kurzy

USD
22,46 Kč
Euro
25,86 Kč
Libra
29,36 Kč
Kanadský dolar
17,16 Kč
Australský dolar
15,98 Kč
Švýcarský frank
22,55 Kč
100 japonských jenů
19,94 Kč
Čínský juan
3,24 Kč
Polský zloty
6,02 Kč
100 maď. forintů
8,01 Kč
Ukrajinská hřivna
0,80 Kč
100 rublů
34,25 Kč
1 unce (31,1g) zlata
27 585,31 Kč
1 unce stříbra
329,58 Kč
Bitcoin
144 505,06 Kč

Poslední aktualizace: 22.10.2018 06:33 SEČ

Tuto stránku navštívilo 2 355