Diskuze k článku

Strhávání památníků je příznakem americké sebevraždy

Příspěvků 16

28.8.2017 8:58

Začátek konce USA

senil1 hrubisko (zavináč) centrum (tečka) cz 94.?.?.?

USA se rozpadnou stejně jako Jugoslávie a Rakousko-Uhersko. Rozdíly mezi různými častmi obyvatelstva názorové, etnické, rasové jsou příliš velké na to aby USA mohli existovat jako jeden stát s centralizovanou vládou.

http://www.epshark.cz/clanek/114/rozpada-se-amerik...

359738

30.8.2017 1:42

RE: Začátek konce USA

lindsay ntqld (zavináč) mail (tečka) com 123.?.?.?

Reakce na 359738

na priste se budou tihle marxisticti idioti snazit zbavit se bitevni hymny americke republiky.to nam pouze poukazuje jaka je to neinteligentni nevzdelalana marxisticka verbez

359765

28.8.2017 10:46

léčebný proces

salimon 90.?.?.?

Rád bych nabídl alternativní a optimističtější pohled na aktuální dění kolem památníků.
Představte si organismus, který je napaden nějakou infekcí. Dokud je infekce neaktivní, jenom se šíří a organismu přímo neškodí, potud se hlavní obranné mechanismy organismu neaktivují. Až v momentě, kdy infekce spustí svou destrukci, pak se organismus začne bránit a skrze různé (často bolestivé) aktivity (horečka, vředy, hnis) se infekce zbaví.
No a pokud věříte, že v americe se rozšířily myšlenky, které jsou pro tamní společnost zhoubné, pak analogicky organismus se nezačne bránit do té doby, dokud tyto myšlenky nezačnou viditelně škodit.
Jakmile se tyto myšlenky promění v násilnosti vůči neinfikovaným částem organismu, pak je tu šance, že si organismus (neinfikované části) uvědomí jejich škodlivost a začne se jich zbavovat. Aneb dokud hlásám, že mi ostatní ubližují, nejsem pro organismus nebezpečný a snadno získám na svou stranu ostatní ukřivděné. Jakmile však ve jménu minulých (domnělých či skutečných) křivd začnu aktivně škodit, pak se obvykle diskredituji a spolu se sebou i myšlenku, kterou hlásám.
Osobně jsem zvědav, jak se bude situace vyvíjet a jestli aktuální touha likvidovat památníky nebude tím spouštěčem, který vyvolá imunitní reakci organismu.
Berte v potaz, že stejně jako jiné analogie, ani tato není dokonalá. Má jen naznačit jiný úhel pohledu.

359739

28.8.2017 11:00

Nejsme o moc lepší

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 195.?.?.?

Před časem rušili v Budějicích čestné občanství Josifu Vissarionovičovi a Klémovi, jenom 65 let po jejich smrti. Což raději těm servilním, kteří to tenkrát prosadili?

359740

29.8.2017 22:48

RE: Nejsme o moc lepší

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 62.?.?.?

Reakce na 359740

> Což raději těm servilním, kteří to tenkrát prosadili?
To by asi nešlo. Tí, čo presadili jeho zrušenie sú pokrvní potomkovia tých, čo presadili jeho udelenie.
Riťolezectvo je dedičný spôsob existencie.

359764

28.8.2017 11:54

Zacatek svetoveho blazince,jez,krvave zkonci.

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 1.?.?.?

V Americe, co kdysi v Cechach s kultem osobnosti,pokud zaziva na Stalina nemohli,tak jeho sochu schodili do Vltavy,co,lidi bylo v ramci jejiho budovani zavreno do vezeni,to nikdo nezpocita.Tak,ted je na rade Amerika ,General jiznich vojsk,general Lee uz neni na svem podstavci,ovsem,zde to nezkoncilo,to bude mit sve pokracovani. Mexiko muze chtit sve uzemi zpet,indiani se rovnez muzou ozvat se svymi pravy. Evropa uz naznacuje,ze tu klid nebude,spise naopak atak neni divu ze nejvyssi z rabbinu radi zidum v evrope se prestehovat do Israelu,ktery by mel byt rovnez postizen co by palestins uzemi, ramci akce "Evropa je ztracena" pro muslimskou invasi. Zde to nekonci v Australii se rovnez stalo pomalovani sochy James Cook a rovnez se uvazuje jit dal,co takhle zmenit konstituci a jine,opravit historii na pravdivou zakladnu a nebo jenom,tak,jak si to sami predstavuji,cili,zase propaganda z druhe strany. Anglie rovnez ma rabina ,jez upozornuje na rostouci antisemitismus a rovnez doporucuje zmenit "vzduch" a odcestovat do Israelu, takze bude nove stehovani narodu a obcanu vseho druhu.Dooruceni tak zvanym zidum uteku,nez prijde "islamsky pogrom" je trochu predcasne,pripomina to utek zidu z Nemecka v tricatch letech.
JEWS explain WHY they bring millions of Muslims and African immigrants to Europe Dobre pocteni.
Jeste navic k tomu jsme si precetli nedavno prohlaseni sta rabbinu,jez vitaji muslimi do Evropy,tady neco nehraje,ze ano?
Zajimavy clanek"Why Jews Must Fight for the Civil Rights of Muslims"
Jew Rabbi Says Jews Workilg with Moslims to Destroy "Old Europe.
Nakonec,neco na premysleni:http;//nonalignedmedia.com/2015/11/is-the-migrand-crisis-part-of-a-zionist-plot-again...
Vrele doorucuji si precist:The speech was alleged to have been delivered to the "Emergency Council of European Rabbis" in Budapest, Hungary on January 12, 1952. In it Rabinovich outlines a plan for Jews to subjugate the world via a "Third World War.
Jeste lepsi vysvetleni je " Anti-Semitismus makes us feel Jewish,says top rabby--http.//au search.yahoo.com/search?fr-ihs....
Aby,tech informaci nebylo az moc:"Islamization of Europe Good for Jews"Says Rabbi.

359742

28.8.2017 16:46

Odvádění pozornosti

Bety 213.?.?.?

Odvádění pozornosti od skutečných problémů - hádejte se debilové, zda zrušit ten či onen pomník, pěkně si do něj kopněte, nebo případně do těch, kterým se to nelíbí -
Upustíte přitom páru a nějak vás nenapadne, že ti, co vás k takovému jednání vedou, by se měli spíš zabývat takovými problémy jako je nezaměstnanost a vzrůstající chudoba všech, černých, bílých.... Nebo se bavte tím, jak se ruské tanky barví na růžovo a úplně vám uteče, jak si hlasatelé pravdy a lásky rozebírají republiku....
Dva se perou a třetí se směje, pořád to samé dokolečka dokola.

359744

29.8.2017 5:53

Dite a jeho fotografie !!!!

favela 203.?.?.?

Reakce na 359744

ktera vyvolala zachvaty "spravedliveho" vzteku u multifasistu , je tak znamenim , ze boj o svobodu slova jiz byl vybojovan a ted jde predevsim...
O dalsi valku a uplny ZAKAZ SVOBODY RASY ....Tedy ,ze cast populace te nespravne bude,/uz je/ CENSUROVANA a vseobecne / i s tim rasisticky /nekorektnim/ ditetem / a automaticky, vsude ZAKAZOVANA...

359752

2.9.2017 10:41

RE: Odvádění pozornosti

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 159.?.?.?

Reakce na 359744

Jen ať jdou všichni ti paraziti do Israelu nebo kamkoliv, hlavně pryč a co nejdál od nás, je to horší než mor.

359787

28.8.2017 17:48

USA jsou již dávno zralé na bankrot,

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 217.?.?.?

pouze se to v evropských koloniích dosud mocné země ukradené kdysi Indiánům a dalším národům nesmí říkat. Ale už si o tom štěbetají i vrabci na střeše. Od doby, kdy psychopatické a zločinecké chazarské a iluminátské "elity" Západu záměrně vyvolávají a financují nekonečnou řadu lokálních válek, etnických a náboženských konfliktů, státních převratů s cílem naprosto ovládat a podmanit si celý svět (Vietnam byl zásadní zlom), jde životní úroveň v této kdysi výstavní síni novodobého chazarského kaganátu od desíti k pěti, někde i od pěti k nule. Ono to financování válek, převratů a konfliktů nejde krýt penězi virtuálně emitovanými jen ze začouzeného luftu donekonečna a je drahé. Velmi drahé. Tím se Amerika nejen stane jen velmi rozvinutou zemí (jednou z mnoha), ale především zcela ztratí svůj dlouhodobý diktát nad zbytkem světa a přestane jej beztrestně vykrádat. Až toto nastane, bude v novodobém chazarském kaganátu hodně "veselo", zatímco zbytku světa se bude volněji dýchat. Západním "elitám" bude naopak zeměkoule malá a těsná.

359745

29.8.2017 4:59

Sochy budou muset projit testem polit. Korektnosti.

favela 203.?.?.?

Reakce na 359745

Ale Kolumbus byl jeden z nejhorsich bestii co se tyce genocidy..Lincoln nebyl o mnoho lepsi. Jizni Staty meli zarucene v Ustave jejich odtrzeni !!! Na strane britu v Us revoluci bojovali germani / rent a german/.
Tak vedci zjistili ze domorodci jsou v Tramtarii /byvala Australie/ 65 tisic let. Spletli se predtim o 40 tisic...Od te doby pouzivali klacek na uloveni potravy/nikoliv inteligentni vedci, pod jejichz vedenim spejeme zarucene tamtez !!..... a zhruba pred 10 tis. lety se naucili klacek i hazet...Totez v oblasti stredniho Vychdu , kde pouste primo vyzyvali ke kultivaci.Ale vrazdeni,drancovani je cemu davali a dodnes davaji prednost !!
A dnes jsou spolu s femin., homos. Uber. Jako byli germani, to se porad pakuje spolu s masakrujicicmi vladami vsech dob, protoze normalni clovek nechce nikomu vladnout.../Putin, Karel IV.jsou vyjimky/..
Ale bijou se mezi sebou aby ukoristili a vysali co nejvic , co my vytvorime...Afroarabove pak nemuzou zit v prostredi bestialnoho masakrovani a proto utikaji a radi pak masakruji nas..
Od roku 1945 se necpaly OBROVSKE TRILIONY nasich PENEZ do "rozvojovych zemi , ktere se nikdy nerozvojily a odmitaji to tvrdohlave a za kazdou cenu..
A vysledek je, ze se cpou do Evropy a vsude !!!!
Pro ilustraci. Co si reknou svatebcane druhy den po buzerantsky svatbe?
Zase jedna svatebni noc uplne v prdeli.
To me napadlo , protoze jsem prinucen volit v plebiscitu /ktery ma byt o zavaznych otazkach statnich,ale jiz pres 10 let udesna hysterie vladne, podporovana Soros mediovymi agitatory a tresty za nevoleni jsou horsi nez co dostane Merkel terorista za znasilneni ditete. Merkel zadny nema, tak...
Zacal jsem dumat, jak rozhodnout volbu...A zacal nejak patrat v minulosti...
Napr. Cisarovna NERO se vdavala rada a casto, mimo spoustu zlocinu. Jina zase behala do homosex.vlastne multipederastickych bordelu nikoliv jako zakaznik ale jakoochotna prosttutka. Ale Cisarovna Caligula byla z nich /Domitian, Elogabalus, Tiberius/ daleko nejhorsi, moc nejhorsi a k svatbam nedoslo, nebot zenisi byli bestilane vrazdeni v mnozstrvich jeste nez k svatbe a veselce mohlo dojit ??? ...Zlocin, krutosti, sileny nasili bylo v mode...Asi podobnost dneskem je tady zase znova... Usaci si pak vymysleli ,ze jsou pokracovatele toho Rima *%$#3@#$$%!!!
Pak byl /byla Alexandr , kterej behal po Stredni Asii, a dobyval mesta a porazel primitivni kmeny tam a zbytecne. Pro nic a za nic./Voni jsou fickle, volatile atd./. Egypt pak dodnes muze dobyt kdokoliv ani nemusi bejt velkej pederast..
Cisar asi Wilem mel kolem sebe mnozstvi mladych zletilych i nezletilych /kdo by obvinoval cisare,ze jo ? Rent a boy /.Bohuzel redsudky nedovolovali svatby tenkrat/. Po valce se nikomu nic nestalo.
Ihned potom uplne normalni Hitler , zacal tyto Rent a boy pouzivat jako SA gangy , fasisticke Uber /jako dneska/ nadrazeny jedince... Rohm.
To uz staci myslim, a Putin , kdyz zjistili ze davaji ruske sirotky v USA multipederastu, tak tyto adopce okamzite zakazal...

359750

28.8.2017 21:45

Jak jsou lidé nepoučitelní!

Miroslava 46.?.?.?

Já se domnívám, že se tak děje záměrně, aby začal chaos, občanská válka a poté přišel diktátor, který navede tvrdou rukou pořádek. Jak jsou lidé nepoučitelní!

359746

29.8.2017 0:03

Deep State

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 64.?.?.?

Jenom by me zajimalo, proc se stale hleda to nejlepsi vyjadreni pro "Deep State" proc stare dobre, srozumitelne " STAT VE STATE" neni uvazovano jako to pravevorechove ??

359747

29.8.2017 0:17

RE: Deep State

Vladimír Stwora editor (zavináč) zvedavec (tečka) org 185.?.?.?

Reakce na 359747

Máte pravdu. "Stát ve státě" je výstižný pojem. Ale my jsme ponechali původní název bez překladu, protože už se to vžilo.

359748

29.8.2017 14:47

nejen památníky a nejen v USA, Volkswagen brouka vymyslel žid

r.m. 80.?.?.?

alespoň podle blistů.
"Maikäfer", česky chrousta, začala pod názvem "Superior" jako lidové
auto vyrábět automobilka Standard v Ludwigsburgu na základě projektu
Josefa Ganze. Jeho plány byly po Berlínské autošou r. 1933 ukradeny
Gestapem přímo z konstrukční kanceláře, Hitlerovi se chroust líbil.
Ganz byl žid,
po propuštění se mu podařilo uprchnout do Švýcarska.
https://blisty.cz/art/87892.html
[bliji]

359757

4.9.2017 18:02

Trpké ovoce osmiletého působení Obamovy administrativy

disident 83.?.?.?

T.zv.práva menšin patřila k základním projektům Obamova působení v čele USA.Tento projekt měl zásadně posílit vliv černošské menšiny.Jako vedlejší produkt se na toto nabalil problém t.zv.sexuálních menšin,které vzhledem k politické korektnosti byl doveden ad absurdum(začalo se hovořit o právech pedofilů,nezapomínejme na Overtonova okna!).Černošská menšina vědoma si své důležitosti za Obamy,byla nyní využita v boji proti demokraticky zvolenému prezidentovi a bylo použito forem,které USA rády používají v zahraničí,jako je falzifikace dějin a z toho plynoucí ničení pomníků a památníků.Fyzická likvidace památníků je svěřena "aktivistům",kteří jsou ve společnosti v menšině,avšak jsou mimořádně agresivní a vzbuzují ve většinové společnosti strach(jako příklad můžeme uvést řádění ukronacistických bojůvek).Je paradoxní,že dosud deep state používal této taktiky proti "nepřizpůsobivým"státům v zahraničí a nyní byl použit stejný prostředek doma v USA.Celý tento cirkus ohledně památníků svědčí o degradaci státnosti USA.Pokud agresivní bojůvky podporované zkorumpovanými medii budou dále pokračovat v této zvrácené činnosti,bude se dále prohlubovat rozkol americké společnost.

359840

Příspěvků: 16

28.08. 08:58 senil1  Začátek konce USA
30.08. 01:42 lindsay  RE: Začátek konce USA
28.08. 10:46 salimon  léčebný proces
28.08. 11:00  Nejsme o moc lepší
29.08. 22:48  RE: Nejsme o moc lepší
28.08. 11:54  Zacatek svetoveho blazince,jez,krvave zkonci.
28.08. 16:46 Bety  Odvádění pozornosti
29.08. 05:53 favela  Dite a jeho fotografie !!!!
02.09. 10:41  RE: Odvádění pozornosti
28.08. 17:48  USA jsou již dávno zralé na bankrot,
29.08. 04:59 favela  Sochy budou muset projit testem polit. Korektnosti.
28.08. 21:45 Miroslava  Jak jsou lidé nepoučitelní!
29.08. 00:03  Deep State
29.08. 00:17 Vladimír Stwora  RE: Deep State
29.08. 14:47 r.m.  nejen památníky a nejen v USA, Volkswagen brouka vymyslel žid
04.09. 18:02 disident  Trpké ovoce osmiletého působení Obamovy administrativy

Vybrat pouze nové | Odznačit

Káva pro Zvědavce

19

Být v obraze něco stojí.
Připojte se k ostatním a staňte se
také sponzorem Zvědavce, stačí
částka v hodnotě jedné kávy měsíčně.

Za měsíc duben přispělo 31 čtenářů částkou 6 653 korun, což je 19 % měsíčních nákladů provozu Zvědavce.

Bankovní spojení: 2000368066/2010

IBAN: CZ4720100000002000368066
Ze Slovenska 2000368066/8330
IBAN: SK5883300000002000368066
BIC/SWIFT: FIOBCZPPXXX

[PayPal]

Bitcoin:
12vZg7LszAecMsq3wRW4pNpoUAgGZB8aS5

Další možnosti platby ›

Ve zkratce

Pokrová radnice v Budapešti vztyčila duhovou sochu Svobody v BLM pokleku. Vydržela 24 hodin09.04.21 12:27 Maďarsko 1

Colorado: Vakcinační síť Covid vakcín Johnson & Johnson byla uzavřena kvůli nežádoucím účinkům09.04.21 08:00 USA 0

Odsouzení muslimové znovu před soudem09.04.21 04:30 Turecko 0

Guvernér Floridy: Nebudeme zavádět vakcinační pasy. Rozdělovat občany na základě vakcinace je chyba09.04.21 03:38 USA 0

Evropský soud pro lidská práva:Povinná vakcinace dětí je v demokratické společnosti nezbytná09.04.21 03:16 Evropská unie 2

„Více než 4 tisíce vojenských cvičení“: Ministerstvo obrany zahájilo kontrolní prověrku ozbrojených sil08.04.21 23:42 Rusko 1

Michigan: Úředníci vyšetřují 242 plně vakcinovaných lidí, kteří onemocněli Covidem-19 - tři zemřeli08.04.21 15:10 USA 5

Zavádění vakcinačního pasu porušuje Norimberský kodex - je formou nátlaku08.04.21 13:19 Evropská unie 2

Babiž si přivedl dalšího globalistu - z bláta do louže08.04.21 11:49 Česká republika 4

WHO nesouhlasí se zavedením vakcinačních pasů - zatím08.04.21 10:43 Evropská unie 2

V EU byla potvrzena souvislost mezi vakcínou AstraZeneca a případy trombózy07.04.21 14:59 Evropská unie 3

"Ekologická" náhrada stávajících elektráren spalováním lesů05.04.21 12:30 Německo 4

Trestní rejstřík 14letého chlapce z Německa: znásilnění, krádeže, ublížení na těle a drogy04.04.21 18:20 Německo 2

V oblasti Kerčského průlivu se konal meziresortní trénink a praktický výcvik03.04.21 10:08 Rusko 0

Most přes Kerčskou úžinu uzavřen a prohlášen za vojenskou zónu02.04.21 12:35 Rusko 6

5 manipulačních technik, jak zblbnout lidi pro souhlas s vakcínou02.04.21 10:09 Evropská unie 4

Zm. Blatný vydírá a vyhrožuje: Bonzujte, nebo nerozvolním01.04.21 18:15 Česká republika 1

A už to pomalu začíná, plánuje se zvyšování daní01.04.21 11:07 Česká republika 1

Nouzový stav od 27.2. do 30.3. byl protiprávní, rozhodl soud31.03.21 21:32 Česká republika 2

Naše chrabrá policie rozháněla procházky na pražské náplavce31.03.21 10:51 Česká republika 1

Měnové kurzy

USD
21,86 Kč
Euro
26,01 Kč
Libra
29,96 Kč
Kanadský dolar
17,44 Kč
Australský dolar
16,66 Kč
Švýcarský frank
23,64 Kč
100 japonských jenů
19,93 Kč
Čínský juan
3,34 Kč
Polský zloty
5,74 Kč
100 maď. forintů
7,28 Kč
Ukrajinská hřivna
0,78 Kč
100 rublů
28,23 Kč
1 unce (31,1g) zlata
38 116,60 Kč
1 unce stříbra
551,89 Kč
Bitcoin
1 292 581,25 Kč

Poslední aktualizace: 10.4.2021 06:33 SEČ

Tuto stránku navštívilo 2 735