Diskuze k článku

Neokonzervativci ženou USA a zbytek světa do nebezpečné krize

Příspěvků 15

25.8.2017 8:47

Pošahaní chazar psychopati vedou svět do pekel

J_Pitralon 178.?.?.?

9/11 Is the Litmus Test
https://www.youtube.com/watch?v=p6O4LE0eTYc

359710

26.8.2017 0:55

RE: Pošahaní chazar psychopati vedou svět do pekel

lindsay ntqld (zavináč) mail (tečka) com 123.?.?.?

Reakce na 359710

15-20 millionu zkurvysynu terrorizuji cely svet hrozi nam atomovou valkou vyrabeji hlad, a hruzu takrka na kazdem kontinentu je treba postavit se jim na odpor anebo se budeme divat na jajich zlocinecke akce a daofat ze se nas to nebude tykat

359719

25.8.2017 9:56

Pan The Saker zklamal

F. 82.?.?.?

"... nevím." Je příliš pohroužen do problému. Jinak by viděl, že Trump pokračuje a má pokračovat v Obamovi. Cíl: zeslabovat USA. A celkem nezáleží na tom, zda bude pokračovat Trump nebo Pence. Jak má pokračovat toto zeslabování? Stejně jako dosud. Dobrá byla Libye: žádný velký protivník, plno náletů, sjednocení amerického stáda v boji s vnějším nepřítelem. Média řičí blahem, USA vítězí. Ve skutečnosti ale je vše v pořádku, dochází k dalšímu oslabení USA. Ať Trump nebo Pence, tisíce US vojáků jdou navíc do Afghánistánu, dochází k dalšímu oslabení USA. Ale to nestačí. USA potřebují válku. Válku s někým slabým. Ne s KLDR, ta je silná, snad ani ne s Venezuelou, ta je taky silná. S kým? Možná, že ideální je právě ten Afghánistán. Přeměnit posilu na zprávy z bojiště. To je hlavní. Vedlejší je dodávat zbraně. Tak třeba na Ukrajinu, jenže kdo bude platit? Možná by dobrým plátcem byla Indie. A tak pořád dál až k hořkému konci, konci USA, jak je známe. Obama udělal pro to dobrou práci. Trump zatím také. Pokud by vyhrála Clintonová, dělala by totéž. I Pence by dělal totéž. Je nesmysl si myslet, že by třeba Clintonová dělala velkou válku. Ne, jen malé války a média plná zpráv z bojišť o udatným mariňácích. Vše pokračuje normálně.

359711

26.8.2017 9:10

RE: Pan The Saker zklamal

lindsay ntqld (zavináč) mail (tečka) com 123.?.?.?

Reakce na 359711

Afganistanci vyhnali Anglicany, vyhali Sovety a vyzenou americany To je historie ktera nelze zmenit vzdyt ti vojaci brani pouze vyrobu opia a heroinu je to prakticky ta sama valka jako byla v Cine v devatenactem stoleti kdy Cinsky cisar dal pravo prodavat opium v cine a dal Hong Kong Britum jako kolonii na sto let

359722

25.8.2017 11:04

Subvarianta je, že do rozpoutání jakési mely

Velekněz Ratata 88.?.?.?

bude dotlačen Trump sám nějakým špekem, který nebude moci odmítnout a (ultra light verze už přece realizoval, třeba "bombardováním" Sýrie), ale to se právě následně použije proti němu, samozřejmě za plné a nestydaté "fruktifikace" (jak rád říká jeden ze lokálních vodonosičů té bandy europoslanec Telička) toho, co Trump stačí do rezignace napáchat.

Samozřejmě to bude chtít vychytat mouchy, třeba formální impeachment uprostřed války by nebyl moc komfort, ale hoši si jistě nějak poradí. Anebo z toho spíš jako vždycky vyleze něco jiného.

Maně vzpomínám na Moniku Lewinsky, tedy na to, co mě zaujalo snad nejvíc (zajisté krom techniky práce s doutníkem). Poučenější komentátoři tehdy poukazovali na to, jak surreálně celá záminka útoku proti nominálně nejmocnějšímu muži Ameriky a světa i fakt, že jeho postavení se vůbec může takhle otřást, působí na různé vůdce hlavně ve třetím světě a varovali před důsledky celé té pitomosti. Bezprostředně následoval útok na Jugoslávii. Celkově ale i tahle epizoda prostě zapadá do linie oslabování faktické moci prezidentského úřadu v USA - pokud skutečně někdo v pozadí uvažuje až takhle dlouhodobě strategicky.

Byly by útoky na nepohodlného Trumpa nebo nepohodlného kohokoli jiného (možná Sanders, akorát by to bylo z jiné strany) tak snadné, kdyby nepředcházelo tohle, kdyby nepředcházelo působení lehce slabomyslného GWB, ze kterého měli všichni ohromnou bžundu, kdyby nebylo robota Obamy s jeho vybroušenou slibotechnikou, mlácením prázdné slámy a "předinstalovaným vypínačem" v podobě rodného listu ??

359712

29.8.2017 5:43

Vyvoj USA ma nejakou logiku v tom ,ze

favela 203.?.?.?

Reakce na 359712

vsichni, celej svet jsou jejich dnesni nebo zitrejsi nepratele....Kdyz jsou pratele musi ,se do nich cpat obrovske miliardy .Jinak nejsou... Vyvoj co se tyce presidentu je od genocidy ke genocide z umeleho strachu ,aby zbrojni korporace a bankerovi OBCHODNICI SE SMRTI meli zisky , ale samozrejme dnesni situace a urychleny rozklad i moralni , ma i velky vliv na stav v jejich Armade...
Poznam svoji Ameriku, kdyz se vratim , pta se asi vojacek sam sebe ?? Kdyz se po nem strili nejmodernejsima zbranema Made in USA , dodanych Uber Strategem Brzezinskym...Co se mi stane asi , az se vratim.
A kdyz cerny zivoty jsou dulezity,/matter/, proc afroarabove tak radi a casto musi vrazdt i jine a tvori velkou cast Usackych Armad !!
Asi nemaji potuchy,, ze i jini lide maji zivoty #%&&%##@!!! To bude vono. Ani dnes mit NEMUSI !!
Importovany Obama pak rozsiroval terorismus i ten korektni ve svete..
.Medajle to mela pred nami zamaskovat...
Uz od nepameti , nekteri v Rusku opakovali , ze rusove jsou PREDURCENI zachranit Evropu a svet , ale netusili ,ze to bude muset bejt vicekrat !!
A svine si zakoupili veprin. nevidim na tom nic zvlastniho...
Oslabeni a ustup z pozic /uz jsme se dockali/Usaku pak vytvori vakuum,do ktereho vstoupi zcela nekorektni Cina a udela se vsema vyvrhelama kratkej proces...Cina ted , uz nejakej cas bojuje se zapadem pouzitim Jejich vlastnich Zbrani a Vymyslu Ekonomickych Voodoo sarlatanu...Ma Obrovske zisky, ktere jim zapad pasivne A DOBROVOLNE PRENECHAL
Kazdej rok skupuje , pozemky,tovarny, doly , farmy atd.vsude na svete , az imperialisti museli urychlene zastavit globalizaci a volnou ruku Trhu nebot jim Cina TRHA vod huby uplne vsechno ....!!!!..... I s rukama...
Dalsi nepritel Usaku je jim vrozena premrstena HYSTERIE,/ tam celkem fasisticky normalni jako u normalniho nevdavajicicho se Dolfa a zenskych/ ktera z nich dela stale vetsi idioty, pomatence, uchyly , psychopaty a nepratele vseho ziveho a svet bez nich by bylo moc lepsi na zemi...To jediny je jisty...
Kdyz se ovsem nekde odjinud nevynori dalsi monstra..
Nedelal bych predcasny zavery ze zniceni nekolika soch , coz je obycejnej vandalismus kriminalnich zivlu , kteri znaji jen destrukci a dostali volnou ruku....
A Sorosove se asi vyskytovali i v minulosti s jejich maximalni snahou rozzurit populace vsech narodu v dejinach...

359751

25.8.2017 22:05

Strach mnohým brání i pomyslet

Pátá Mojžíšova 7:24 37.?.?.?

>přemýšlejte o tom: všichni nenávidí neokonzervativce, a to nejen většina Američanů, ale skutečně celá planeta. A přesto se této početně malé skupince osob nějakým způsobem podařilo uvrhnout všechny lidi do nebezpečí

>všichni nenávidí

Dovolím si polemizovat o vztahu lidí k moci deprivantů talmudistických. Mnozí se o zvrácenostech svatošmejdů kazisvětů bojí i přemýšlet. Moc svatošmejdů není novinkou nebo vynálezem dvacátého století. Důkazem budiž kostely, vymývárny mozků otroků.
Někteří lidé přežvatlávají lži o dobyvačných Portugalcích, Španělech, Angličanech, zlém Hitlerovi, zlých Němcích nebo Rusech. Strach jim nedovolí si v ničení Země, lidských jatkách, revolucích a velkolupičství dohledávat účast zrůdných světoobčanů kazisvětů talmudistického vyznání.

Lstí a klamem !

Kdo ovládá krále, je větší než král. Mojžíšismus, islamismus, komunismus, sionismus, nacismus, fašismus, multikulturalismus – vyvinuto a provozováno svatošmejdy.

Přitom kazisvěti ohlupují gojimy, že jsou spravedliví a ukřivdění. Jasně, vždyť plní jen evoluční strategii, kterou nesmí obětem přiznat; „Hospodin, tvůj Bůh, ti je však předá ochromené velikým zděšením, dokud nebudou vyhlazeni. Vydá ti do rukou jejich krále a zničíš jejich jméno pod nebem; nikdo se proti tobě nepostaví, dokud je nevyhladíš.“ (Četli jste ukázku slova Bóžího, nebo výplod psychopatických zrůd svatošmejdských - Mojžíš, Pátá kniha, Dt 9,24)

359716

26.8.2017 8:26

RE: Strach mnohým brání i pomyslet

J_Pitralon 178.?.?.?

Reakce na 359716

Inu, a ten psychopatický hmyzí šmejd se po tom, co spáchal, ještě klidně směje lidem do obličeje..
Michael Chertoff gets peppered with 9/11 questions on C-SPAN
https://www.youtube.com/watch?v=OYrUX0M9-YQ

359721

26.8.2017 18:18

Pošli to dál!

Jaroslav 31.?.?.?

Výborná analýza a shrnutí. Šiřte dál po internetu - MF dnes ani krajské deníky to neotisknou...

359724

27.8.2017 14:21

Deep state se snaží svrhnout Trumpa

senil1 hrubisko (zavináč) centrum (tečka) cz 85.?.?.?

Deep state se snaží svrhnout Trumpa. Na druhou stranu, je dobré že si většina lidí konečně uvědomuje, že volby v USA příliš neznamenají a moc drží úřednicko-korporativistická oligarchie. Její síla byla v tom, že si její existenci většina lidí neuvědomovala, to už je minulostí. Deep state to je byrokrtická oligarchie + korporace + demokraté + republikánští neokonzervativci.

http://www.epshark.cz/video/66/pat-buchanan-deep-state-chce-svrhnout-donalda-trumpa

359730

27.8.2017 19:51

Neocons

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 217.?.?.?

jsou především vychytralí a nekonečně seběvědomí chazarští psychopati, kteří dokud nedostanou opravdu pořádně po tlamě, budou vždy intrikovat, podvádět, lhát a krást, protože jsou zvyklí, že jim všechny zločiny a vždy pod falešnou vlajkou dosud beztrestně prošly. Je třeba je naučit slušným způsobům, a to velmi rychle a účinně. Tak účinně, že je navždy přestanou jejich choutky pomocí lží, intrik, podvodů a gigantických zlodějin ovládat a vykrádat svět. Je mi smutno, když vidím, jak ti, kteří pomocí úroků z imiginárních a neexistujících peněz, zabíráním cizího území, vykrádáním nerostného bohatství, lží a intrikami svých kompliců v politice a v médiích velmi zbohatlí ještě poučují svět o morálce. V 21. století ! To je velmi špatná vizitka pro lidstvo a je třeba to urychleně a navždy změnit. Způsobů, jak jejich zrůdný vliv jednou provždy eliminovat, se nabízí mnoho.

359734

29.8.2017 15:00

Neocons = chazaři

r.m. 80.?.?.?

Reakce na 359734

hezky jejich vznik popisuje dokument Bitter Lake, základem jejich učení je lež ve prospěch nejvyšších vrstev, kterými jsou jako na potvoru právě chazaři. Vymyslel chazarský rasistický nacista prof. Leo Strauss.
Chazar a muslim jsou si podobní. Neoconi jsou totéž co Muslimské bratrstvo.
Adam Curtis: Bitter Lake https://uloz.to/hledej?q=bitter+lake
Nebýt I. a II. světové války, žádný problém s Chazary by neexistoval. Jejich masová imigrace z Ruska, Ukrajiny, Haliče zničila nakonec i USA.

359759

28.8.2017 11:24

Dobra analyza

Jan007$$$$$$$$ 83.?.?.?

Co mne desi je, jak je mozne, ze mala skupina lidi a jejich pomahacu muze USA manipulovat a svet uvest do nebezpeci atomove valky. Bez jakekoliv kontroly techto lidi, jejichz moc spociva na penezich, kterymi si kazdeho koupi. Zabranuji vysetrovani skandalu kolem 11. zari, Clintonovych kvuli spolupraci s Ruskem a zpronevery miliard $ z pomoci Haiti, atd. Musi znicit Trmpa, jako kazdeho, kdo se jim nechce podvolit. V atomovem veku tak uvadeji do smrtelneho nebezpeci nejenom USA, ale celou planetu. Jak z toho ven? Americane se musi probudit a tuhle chazarskou zidovskou mafii znicit, zrusit FED a vyhnat vsechny jejich slouhy. Zbavit je jejich vlady nad dolarem, a US bankami, aby nemohli dale financovat sve plany a ruinovat jimi USA a jeji obyvatelstvo neustalymi zastupnymi valkami, konflikty a zakladnami, zbrojenim, provokacemi a podporou terorismu vsude ve svete. To muze zaridit jenom obcanska valka, na kterou autor clanku nechce ani pomyslet. Bylo by to nebezpecne pro cely svet, znamenalo by to preformatovani nejenom USA, ale i svetoveho poradku na svet multipolarni, vzajemne spolupracujici misto staleho ohrozeni jednim hegemonem.

359741

3.9.2017 16:53

Na co ty berličky?

fass 90.?.?.?

Autor má chvílemi rozumné postřehy. Když mu ale dojde inspirace nebo fakta, zahalí vše do klišé. Vrchol je tvrzení o spolku "spolku s wahhábismem, nacisty a sionisty". Dál to nemá cenu číst. Buď neví, co ty pojmy znamenají nebo neví, co říci. Ty tři skupiny přeci spolu nikdy nemohou komunikovat!
Taky nevím, co má 5 milionový Izrael společného s vnitřní politikou v USA? Že by židovské spiknutí? To už tady bylo, to je moc jednoduché. Mohl by zkusit jiný pohled, ale to dá moc práce.

359812

4.9.2017 0:19

RE: Na co ty berličky?

E.R. 107.?.?.?

Reakce na 359812

Pane fass,měl by jste si to dočíst do konce a pořádně zapsat za uši,hlavně to o tom společném,co mají nacisté se sionisty.
Nikdy jste neslyšel,že "německý národ byl předurčen prozřetelností k vládnutí světu" a také to,že "židovský národ je bohem vyvolený k vládnutí světu"? Nepřipadá vám to skoro jako "z jedný huby"?
Už si přesně nepamatuji který že to odpudivý pejzatec s pohrdáním sobě vlastním prohlásil o Hitlerovi,že je potrhlý kašpar a že ten jeho slavný "nacismus není nic jiného,než špatná napodobenina sionismu"...musel bych to hledat,ale on mě jistě někdo opraví a doplní...

A jestli chcete vědět "co má Izrael společného s vnitřní politikou USA" a myslíte to upřímně a neděláte si z nás prdel,tak si zjistěte,co je FED a okolnosti jeho vzniku,kdo je jeho vlastníkem,co je AIPAC,kdo vysedává v kongresu a senátu USA,kdo má ve vlastnictví 96% sdělovacích prostředků a komu patří celý ten cirkus lidově nazývaný "HollýÚd" a kdo s ním tak dovedně šermuje a zaplavuje svět jeho mrzkým a dekadentním ejakulátem,plným perverze,úpadku a násilí...

Vsadím se ale,že vy nás jen zkoušíte,protože takového vola jsme tu už dlouho nezaznamenali,který by tak kategoricky popíral jevy tak zjevné a tolikrát notoricky dokázané,na jejichž základech dokonce dnes stojí i EU...

359826

Příspěvků: 15

25.08. 08:47 J_Pitralon  Pošahaní chazar psychopati vedou svět do pekel
26.08. 00:55 lindsay  RE: Pošahaní chazar psychopati vedou svět do pekel
25.08. 09:56 F.  Pan The Saker zklamal
26.08. 09:10 lindsay  RE: Pan The Saker zklamal
25.08. 11:04 Velekněz Ratata  Subvarianta je, že do rozpoutání jakési mely
29.08. 05:43 favela  Vyvoj USA ma nejakou logiku v tom ,ze
25.08. 22:05 Pátá Mojžíšova 7:24  Strach mnohým brání i pomyslet
26.08. 08:26 J_Pitralon  RE: Strach mnohým brání i pomyslet
26.08. 18:18 Jaroslav  Pošli to dál!
27.08. 14:21 senil1  Deep state se snaží svrhnout Trumpa
27.08. 19:51  Neocons
29.08. 15:00 r.m.  Neocons = chazaři
28.08. 11:24 Jan007$$$$$$$$  Dobra analyza
03.09. 16:53 fass  Na co ty berličky?
04.09. 00:19 E.R.  RE: Na co ty berličky?

Vybrat pouze nové | Odznačit

Káva pro Zvědavce

80

Být v obraze něco stojí.
Připojte se k ostatním a staňte se
také sponzorem Zvědavce, stačí
částka v hodnotě jedné kávy měsíčně.

Za měsíc listopad přispělo 130 čtenářů částkou 28 058 korun, což je 80 % měsíčních nákladů provozu Zvědavce.

Bankovní spojení: 2000368066/2010

IBAN: CZ4720100000002000368066
Ze Slovenska 2000368066/8330
IBAN: SK5883300000002000368066
BIC/SWIFT: FIOBCZPPXXX

[PayPal]

Bitcoin:
12vZg7LszAecMsq3wRW4pNpoUAgGZB8aS5

Další možnosti platby ›

Ve zkratce

Ladislav Větvička také začíná mít problémy s cenzurou na blogu iDnes26.11.21 23:08 Česká republika 1

Demonstrace na Letné 28.11. 2021 od 14:0026.11.21 21:38 Česká republika 6

Rakousko-chorvatská diplomatická vojna! Chorvatský prezident nazval rakouský lockdown fašizmem!26.11.21 03:25 Chorvatsko 10

Odborová organizace Pro Libertate - pomoc neočkovaným v zaměstnání26.11.21 03:02 Česká republika 2

Už neexistují oběti Covidu, jen oběti zločinného jednání vlády a Mengele-lékařů26.11.21 02:53 Evropská unie 0

České nemocnice zahlcuje epidemie infarktů a mozkových příhod očkovaných26.11.21 01:33 Česká republika 0

Vědci varují: mRNA vakcíny proti Covidu dramaticky zvyšují riziko cévních příhod25.11.21 23:17 Evropská unie 0

Babiš: Očkování má být v Česku povinné pro lidi nad 50 let!25.11.21 17:38 Česká republika 8

Výpověď dvou lékařů:shedding po vakcínách ohrožuje děti+nebezpečí vakcín,podložené studiemi25.11.21 13:06 Slovensko 2

Zuzana Čaputová si dělá z lidí výsměch25.11.21 01:38 Slovensko 4

Petice proti povinnému očkování24.11.21 22:38 Česká republika 3

Jak manipulatori.cz manipulují24.11.21 17:30 Česká republika 2

Tajemný utrejch23.11.21 22:03 USA 4

Tak na udání. Dorazili. Ve dvou. Ani tak jsem se nezalekl a šel do boje23.11.21 19:12 Česká republika 7

Při povinném očkování by policie mohla přijít o 10 tisíc lidí, píše Švejdar23.11.21 16:23 Česká republika 2

Příběhy lidí z ČR a Slovenska o poškození z covid očkování23.11.21 13:28 Česká republika 0

Během úterý vláda rozhodne o povinném očkování lidí od 60 let a některých profesí23.11.21 11:35 Česká republika 6

Čučkaři z BIS už objevili další nebezpečné vazby v národě23.11.21 10:59 Česká republika 1

Už mají v Rakousku šikanu i očkovaní - lockdown22.11.21 21:27 Rakousko 2

Neočkovaná farmaceutka: U léčiv musíme hodnotit risk / benefit, to se u vakcíny proti covidu neděje22.11.21 16:44 Česká republika 1

Měnové kurzy

USD
22,66 Kč
Euro
25,65 Kč
Libra
30,23 Kč
Kanadský dolar
17,71 Kč
Australský dolar
16,14 Kč
Švýcarský frank
24,54 Kč
100 japonských jenů
19,99 Kč
Čínský juan
3,54 Kč
Polský zloty
5,44 Kč
100 maď. forintů
6,94 Kč
Ukrajinská hřivna
0,84 Kč
100 rublů
29,99 Kč
1 unce (31,1g) zlata
40 614,50 Kč
1 unce stříbra
524,05 Kč
Bitcoin
1 251 219,64 Kč

Poslední aktualizace: 27.11.2021 19:33 SEČ

Tuto stránku navštívilo 3 381