Diskuze k článku

Konec „levných válek“ pro Spojené státy

Příspěvků 12

10.8.2017 12:20

Jak zachránit

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 80.?.?.?

Spokojené Státy https://www.youtube.com/watch?v=dcYuIuQlb7M&t=84s

359527

11.8.2017 18:27

kde je zatmění měsíce

r.m. 80.?.?.?

Reakce na 359527

tam bývá pár dní poté zemětřesení

359543

10.8.2017 14:14

Dan989

Dan989 83.?.?.?

Ron Paul neni sam, je zde jeste zkuseny P.C.Roberts. Divim se, ze jeste oba ziji. Clanek nezohlednuje zhoubny vliv US propagandy plne lzi na obcany v USA i EU, ktera je slouhou USA. Z USA prichazeji jenom lzi a Fake News. Hegemon se zoufale brani, koleduje si o drstkovou od Kima. Uz se nemuze financovat, uz nemuze vsem hrozit. Prichazi cas zuctovani s temi zidovskymi podlymi padouchy, vyznavajicich zlate tele, opovrhujicich lidmi a jejich zivoty.

359529

10.8.2017 18:40

RE: Dan989

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 31.?.?.?

Reakce na 359529

Máš recht ty spravne informace přichází je z Ruska, které je synonymem pravdomluvnosti a čestnosti, ještě že ty kluky rusky máme, jinak by už byl konec světa. Když vidím jak Vláda Putin odvážně loví štiku harpunou hned mé srdce jásá.

359531

10.8.2017 23:05

RE: Dan989

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 101.?.?.?

Reakce na 359531

Uz si si ulavil svoje citlivé heterosexualne srdiečko?

359533

11.8.2017 5:00

RE: Dan989

lindsay ntqld (zavináč) mail (tečka) com 124.?.?.?

Reakce na 359531

Nenavidel jsem k smrti Brezneva, Cernernka, Andropova a toho koralu Jelcina ale prd panem Putinem a Medvedevem si slusny clovek musi smeknout klobouk oba dva si to zaslouzi

359534

12.8.2017 13:01

RE: Dan989

mongolský fašista 195.?.?.?

Reakce na 359531

Ty si typický kandidát na kvalitnú přesdržku

359552

11.8.2017 9:07

Dominance USA

disident 83.?.?.?

Pět hlavních pilířů dominance USA nad zbytkem světa:
1.dolar
2.angličtina
3.vojenské základny
4.Hollywood
5.pop music
Pomocí těchto instrumentů pronikají USA různě hluboko(jedná se o to o jakou zemi jde)do infrastruktury daných států a působí tak na jejich instituce a obyvatelstvo a v bodech 4 a 5 hlavně na mládež což je nebezpečné,jelikož světonázor se u mládeže teprve formuje.Pokud se nějaká země pokusí některého z těchto pilířů zbavit,tak narazí na zuřivou reakci Říše zla,což v případě malého státu znamená vojenskou intervenci.

359538

11.8.2017 17:26

RE: Dominance USA

salimon 90.?.?.?

Reakce na 359538

Fakt, že "všichni" hovoří anglicky není pro současné USA výhodou. V článku je to dokonce okrajově zmíněno.
Pokud každý rozumí vaší řeči a vy nerozumíte jejich řeči, pak kdo má výhodu?
Drtivá většina aktivních lidí dnes více či méně rozumí angličtině.
Což znamená, že pokud se zajímají, pak jsou schopni přečíst si i informace primárně určené pro domácí americké publikum.
Mluvím sice o aktivních lidech, což je jistě menšina celkové populace. Ale zároveň jsou to právě schopní a v různých směrech aktivní lidé, kteří svým jednáním a svými názory nejsilněji ovlivňují své okolí a tím i veřejné mínění (a to i navzdory snahám sdělovacích prostředků).
Je veliký rozdíl, jestli si poslechnete pana Friedmana ze Stratfor naživo a rozumíte mu, nebo musíte věřit nějakému překladu. Ten živý projev vám poskytne daleko přesnější a hůře bagatelizovatelný obrázek plánů našich vzácných amerických spojenců.

Obecná znalost vašeho jazyka je pro vás výhodou, pokud hrajete férovou hru. Protože usnadňuje komunikaci s ostatními partnery. Pokud předvádíte pokrytectví a hrajete nefér, pak je pro Vás naopak výhoda, pokud minimum protihráčů rozumí vašemu jazyku, zatímco vy rozumíte tomu jejich.

359542

11.8.2017 19:23

Tady se mluví česky ale stejně nechápou. Z PL

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 185.?.?.?

Reakce na 359542

Nepochopím, jak vůbec mohli lidé žít za vlády komunistů., Volit budeme zase pana Zemana, 11. 8. 2017 17:04:38
Nebyli nezaměstnaní, bezdomovci, exekutoři, nebyly rodiny na pokraji chudoby, nebylo dokonce ani dost banánů, podniky, banky i obchody byly české, byli jsme soběstační v zemědělství a potravinářství, na každé vesnici škola a doktor a autobusy jezdily každou hodinu, nemuseli jsme se bát uprchlíků, protože hranice byly zabezpečené, byly sociální jistoty, byly i byty přidělované zdarma, nikdo neokrádál stát na daních, poslanci brali jen náhrady za cestovné, jak za 1.republiky, nebyl internet a předražené zakázky, státní dluh atd. A dokonce jsme byli vyspělý stát a ne rozvojová republika. DĚSNÁ TO DOBA. BRRR…………… Americká investiční banka JPMorgan Chase přeřadila Českou republiku ze skupiny vyspělých zemí do rozvojových. Důvodem je fakt, že příjem na hlavu se v ČR pohybuje pod bankou stanovenou úrovní pro vyspělé země……. Americká investiční banka JPMorgan Chase přeřadila Českou republiku ze skupiny vyspělých zemí do rozvojových. Důvodem je fakt, že příjem na hlavu se v ČR pohybuje pod bankou stanovenou úrovní pro vyspělé země……. "Americká banka JPMorgan vyřadila české státní korunové dluhopisy ze svých indexů rozvinutých trhů a zařadila je od dubna mezi dluhopisové indexy rozvíjejících se zemí GBI-EM."……… Praha ČSÚ 24.4.2017 - Zhruba 1,02 milionu obyvatel Česka žilo loni pod hranicí příjmové chudoby.…
Reagovat
_____________________________
S tou statistikou lží a nastavení podvodů 80% v systému dluhu.
A skutečná bída?
https://www.youtube.com/watch?v=anUl8K8xpFE
Klíčové tam patrně bude schopní se adaptovat do society ale zatím si tu velkomožní s neuvěřitelnými žvásty lidských práv kdy vlastní zaměstnavatelé voliči jsou ze čtvrtiny na hranici bídy a pod, no a řeší si kapitálový bysnis i migrační a převisy lidských zdrojů do otrokáren korporátů kdy tedy platí jen pro skupinu domorodců s formátováním.[chechtot]

359545

12.8.2017 6:16

RE: Dominance USA a rozpatlavani dojmu

favela 203.?.?.?

Reakce na 359542

Neni mozne si nepovsimnout Podobnosti obou protagonistu dnesniho konfliktu.
Samozrejme vytvoreneho obrannou agresivitou Conga a utocnou brutalni zbabelou "odvahou " mnoho tisic kilometru vzdaleneho a 100 metru pod zemi ukryteho Trumpa. Oplyvajici totalni nicivosti a s fanatickou snahou vyuzit domnele prevahy za kazdou cenu.
Kdyz nepochybne vysledkem konvencni valky by bylo sjednoceni Koreje pod Congem.
Tedy vyuzit zase hystericke prevahy a z toho plynouci posedlosti spravedlivym hnevem posedlesmrtonosne odvahy zapojene do role sebevrazedne zachrany sveta ...
Pouceni pro Rusko a Cinu je zde samozrejme. Totez vypukne , kdyz projevi neco mene rozhodnosti , nebo sklony ke smirlivosti, vuci Agresorum , kteri jen na neco podobneho cekaji...
Mastodont zde utoci za ucelem rozdrtit nepodajneho mravence..
Stoji za povsimnuti jiste to ticho za povykem o osudu dalsiho verneho spojence /az za hrob/ Koreje Severni !! Prospikovane vojenskymi zakladnami ...
Osud a velmi kruty , vernych pratel USA se zda, je nemine a stava se pravidlem...
Pudl z Tramtarie ihned zacal ponizene pistet o pomoci , ktera zavazuje Anzac smlouva. Do posledniho vojaka.. Ovsem pomoc napadenemu statu , ktery smlouva zavazuje, nikoliv o pomoci statu , ktery jiz po staleti provokuje za kazdou cenu valecne masakry vseho druhu. V Koreji to bylo zniceni cele zeme a miliony mrtvych, pomoci chemickych , biologickych zbrani..v 1950-53.
Cong, straslive nebezpecna vec, je na vine, vystrelenim rakety do more...
A tez, kazdy z nas , kdo je treba jen schopen vystrelit z flinty a trefit stodolu je v podobne situaci...Nepritel vzdaleny tisice km, ale cihajici na svoji prilezitost je pak potrefenim stodoly nalezite znepokojen ...Vyprovokovan...atd.
Media pak vse nalezite upresni zfalsovanymi " fake fakty" !!!
Uplne zajedno s Trumpem.
Lamal jsem si hlavu v noci, s hlavnim , nebo s jednim z hlavnich problemu dnesniho sveta...pokr..

359548

12.8.2017 7:07

Dolamal jsem si hlavu az k vysledkum

favela 203.?.?.?

mentalni spekulace...Kdyz jde o celkovy pohled na dnesni situaci a jevy , ktere to vsechno provazeji...Jak mnozi ani nestaci vyvoji ani jeho pochopeni..
.A tedy ani netusi jaky druh obrany je nezbytny..
.Na vine stavu dnesniho sveta a na nevysvetlitelne nadsene spolupraci /vedome i nevedome/ a na vytvoreni nebezpecnych katastrof vseho druhu , je zrejma zavislost predevsim na rozmnozeni zradnych parazitu opatrenych a vyzbrojenych tzv. Stocholm Syndromem!!! .
Sirici se , podobne jako v priznivych podminkach epidemie cholery a cerneho moru na vsechny strany /jako neviditelna nakaza/ , k urychlenemu zaniku. Priklad treba, Jonestown. Tedy celkem nepozorovane a detekce prichazi az kdyz je pozde....
V podobne situaci neni uniku. A neni ani vubec mozne vysvetlit neco podobneho.
Bez jakekoliv moznosti obrany, organismus nema nejen prostredky ale z obranneho systemu se stal nepozorovane agresor...
Parasiticke Obeti Syndromu se dokonce nemohou dockat chvile kdy dostanou povel k dokonceni zahuby vseho kolem vcetne svych rodin. A casto jasaji uz dopredu.
Epidemie syndromu je velmi podobna /az podezrele/ utoku rakoviny na lidske telo.
Bunky v organismu poverene ochranou vlastniho tela a vsech organu se znenadani zacnou premnozovat a napadnou z niceho nic vlastni organismus !!!.
Zadny lek, zadna opatreni, osetreni nejsou sto zastavit utok. Vse je obracene.
Vlady, policie, soudy , armady /EU soud s vysledkem , ktery kazdy vedel dopredu nas odsoudil k prijeti zhoubnych bunek/,kdyz predtim predstirali do jednoho a uspesne, ze jsou odhodlani a ze musi za kazdou cenu prave oni , byt povereni prave nasi obranou ...
Podobnost s Mnichovem/ 1938/ atd., kdy take nikdo nesmel byt prizvan na stranu obhajoby/ a bez moznosti obrany a tak uspisit sireni rakoviny a metastazi fasismu je i zde totozna../Pomoci syndromistu a jejich nadsenych usili, Chamberlaina a Daladiera +Mussoliniho/.
Orientace v rychle se rozvijejicic situaci je temer nemozna..
Nasleduji destrukcni utoky , napadeni vsech zivych organizmu v tele statu/ sveta a celkem bezduvodne nasledujici katastrofy a zhrouceni vseho , kdyz vsechny prostredky narychlo mobilizovane k obrane selhavaji..

359549

Příspěvků: 12

10.08. 12:20  Jak zachránit
11.08. 18:27 r.m.  kde je zatmění měsíce
10.08. 14:14 Dan989  Dan989
10.08. 18:40  RE: Dan989
10.08. 23:05  RE: Dan989
11.08. 05:00 lindsay  RE: Dan989
12.08. 13:01 mongolský fašista  RE: Dan989
11.08. 09:07 disident  Dominance USA
11.08. 17:26 salimon  RE: Dominance USA
11.08. 19:23  Tady se mluví česky ale stejně nechápou. Z PL
12.08. 06:16 favela  RE: Dominance USA a rozpatlavani dojmu
12.08. 07:07 favela  Dolamal jsem si hlavu az k vysledkum

Vybrat pouze nové | Odznačit

Káva pro Zvědavce

Být v obraze něco stojí.
Připojte se k ostatním a staňte se
také sponzorem Zvědavce, stačí
částka v hodnotě jedné kávy měsíčně.

Bankovní spojení: 2000368066/2010

IBAN: CZ4720100000002000368066
Ze Slovenska 2000368066/8330
IBAN: SK5883300000002000368066
BIC/SWIFT: FIOBCZPPXXX

[PayPal]

Bitcoin:
15SucVps1Cpxd6ahR6uxx6SJiR16SZgR7b

Další možnosti platby ›

Ve zkratce

Co nikdo neříká o lockdown29.11.20 23:02 Neurčeno 0

Seznamte se: Soudruh Vrábel, Vyvolený informátor29.11.20 17:01 USA 1

Policejní robocapové zastavili zločin28.11.20 11:19 Česká republika 6

Jak migranti "obohatili" Švédsko27.11.20 21:12 Švédsko 1

České nemocnice jsou motivovány umístit co nejvíc covidových pacientů na JIPce27.11.20 21:02 Česká republika 2

Vláda se chystá vymývat nám za naše peníze mozky. BigPharma se tetelí radostí27.11.20 17:07 Česká republika 1

Odporné. Jako by to ani nebyli živí tvorové27.11.20 16:50 Dánsko 3

V Georgii a Michiganu byl právě vypuštěn Kraken26.11.20 17:24 USA 0

Sčítání hlasů v USA zřejmě ovlivňuje Harry Potter26.11.20 17:00 USA 7

Virginie: Mezi 5:07-5:12 ráno po volební noci zmizelo 169.000 hlasů26.11.20 16:33 USA 0

Obama napadl Hispánce za masivní podporu Trumpa a následně to od Hispánců schytal 26.11.20 10:59 USA 0

Volební fact-checker Facebooku dal v roce 2017 cenu Bidenovi, zaměstnanci dotují demokraty26.11.20 10:11 USA 0

Nevadský soudce odsouhlasil, aby Trumpův tým předložil soudu své důkazy o volebních podvodech26.11.20 09:21 USA 0

Pensylvánská soudkyně pozastavila certifikaci výsledků voleb 26.11.20 09:05 USA 2

Sadistická vláda nám dovolí nadechnout se, než zase přiškrtí25.11.20 22:48 Česká republika 2

Vývoj náboženství ve světě 1946 - 201925.11.20 12:36 Neurčeno 2

Novinky.cz zase straší covidem v Polsku, skutečnost je zřejmě jiná25.11.20 11:07 Polsko 0

Neuvěřitelně otevřený článek o teroru politické korektnosti na Expres.cz23.11.20 18:31 Česká republika 3

Sidney Powell: It will be BIBLICAL - advokátka bez obalu odhaluje podvody ve volbách23.11.20 13:53 USA 3

Newsroom ČT24 má jasno: hurá, očkovat!22.11.20 11:13 Česká republika 8

Měnové kurzy

USD
21,83 Kč
Euro
26,29 Kč
Libra
29,24 Kč
Kanadský dolar
16,85 Kč
Australský dolar
16,06 Kč
Švýcarský frank
24,25 Kč
100 japonských jenů
20,91 Kč
Čínský juan
3,32 Kč
Polský zloty
5,90 Kč
100 maď. forintů
7,37 Kč
Ukrajinská hřivna
0,76 Kč
100 rublů
28,83 Kč
1 unce (31,1g) zlata
39 536,44 Kč
1 unce stříbra
518,84 Kč
Bitcoin
415 752,70 Kč

Poslední aktualizace: 1.12.2020 19:33 SEČ

Tuto stránku navštívilo 3 183