Diskuze k článku

G20 – je Západ řízen psychopaty?

Příspěvků 19

14.7.2017 13:17

Psychopati ?

Altman 93.?.?.?

Mnozí určitě, ale většina jen zblbla z vidiny hromady peněz. Hlavními viníky jsou ženské. Manželky, druhé a třetí manželky, milenky, tutky.
Mají obrovskou spotřebu a chtějí stále víc než má ta druhá. Větší dům, větší auta, větší letadla, vrtulníky, jachty.
A pak to ego, oněch G. Boj o vůdce této vlčí smečky.
To vše pak odserou ti dole.

359003

14.7.2017 16:03

RE: Psychopati ?

vvv 65.?.?.?

Reakce na 359003

Mnozi urcite, a ostatni jsou charakterove naruseni skoro-psychopati.

359005

14.7.2017 17:20

RE: Psychopati ?

Aja 82.?.?.?

Reakce na 359003

A....zase jeden misogyn.

Četl jste ten článek?

359007

15.7.2017 16:42

RE: Psychopati ?

ROMAN1 88.?.?.?

Reakce na 359007

Pardon, ale já ten příspěvek chápu jako osten proti leckterým prominentním chlapům. Ženské jsou ve své podstatě takové, jaké jsou. Odnepaměti. Využívají svých ženských "zbraní". Čest výjimkám, které potvrzují pravidlo.
Spíš je tu jakási morální vada mužské části "privilegovaných" a mocných. Jen se podívejte třeba jen na scénu šoubiznisu. Například Michael Kocáb, Petr Janda (z Olympiku), Karel Gott... a další, - všichni tito dnešní bohatí starci si pořídili mladou a krásnou ženu. Tu oficiální... O těch dalších, nemanželskách, raději pomlčet. S mocnými politiky je to stejné, ne-li horší. Myslíte si, že všechny ty samičky si je vzaly pro jejich krásné oči a vznešené ideály...? Prdlajs! Pro jejich prachy a pozornost mediálního bulváru. Protože být dnes bohatý a mocný (což je prakticky totéž) znamená být silný. Je to jako být v pravěku předisponovaným nadsamcem s nárokem na jakoukoliv samici v tlupě. To je ta konečná síla, to je to EGO, které je žene. Někteří nadsamci chtějí vlastnit mladou samičku, jiní jsou ještě pedofilnější, další jsou na chlapečky. A ty mnohé (či mnozí) se dají ochotně koupit... Vypočítavost... Každá (či každý)má svou cenu. Čím je "zboží" atraktivnější, tím je vzácnější a cena vyšší - to je politika nedostatku. A kdo je ve vatě, ten nakupuje, protože jeho peníze a moc představují svaly a velké přirození toho pravěkého nadsamce. Navíc, dnes se dá malé péro navenek vykompenzovat silným a drahým sportovním autem, či velkou jachtou a tučnou šekovou knížkou. Je to tlak jejich vlastních genů. A pro tohle jsou mnozí schopni a ochotni těch nejodpornějších zločinů, i vůči svým bližním z vlastních (ná)rodů. Natož vůči těm cizím, které pro ně představují pouhou konkurenci, ve všech ohledech.
Primáti (tedy i lidé) se vyvinuli z prehistorických plazů a jejich kůra mozková (kterou přemýšlejí) pochází z tenké mozkové vrstvy, která u plazů řídí rozmnožovací pud. Ironie evoluce...
Sex a tlak genů, to je ta konečná instance, skrz kterou lidi myslí. Těžko se to potlačuje. Protože se toto objektivně děje, tak dotyční jsou vlastně obětí sebe sama - zvláště, když o tomto mechanismu třeba ani vědomě netuší. Což ovšem pro ně není omluvou, spíše vysvětlením.
[chechtot]

359024

15.7.2017 17:46

RE: Psychopati ?

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 213.?.?.?

Reakce na 359024

omg, dej si obklad... Další freudodarwinista, nebo co to má vlastně být.

I kdyby to byla nějakým omylem pravda - což není - tak to ještě neznamená, že je to legitimní a v pořádku - také není. Máme mozek a umíme se vědomě rozhodovat i podle jiných hodnot než jen sex a majetek, a umí to každý.

Taky mám vysvětlení: Snažíš se tu lidem jen podsunout, že to co popisuješ (defakto jejich slabosti) je „vlastně v pořádku”. Omítám tvou lež, stejně jako každý slušný člověk, který okolo sebe dnes už vidí, kam všechny ty lži a omlouvání lidských slabostí nakonec vedou.

359025

15.7.2017 19:13

RE: Psychopati ?

Aja 82.?.?.?

Reakce na 359025

Ano, pánové, ROMAN1 a 213, z vašich komentářů se dá vyzobat podstata.
Moc, nebo pocit moci a peníze překopají priority a životní hodnoty, ale ne vždy a ne u všech.
Kvituji s povděkem, že za vším nevidíte "cherchez la femme".

I v křivé době se dá žít rovně.

359028

16.7.2017 14:06

RE: Psychopati ?

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 84.?.?.?

Reakce na 359028

>Moc, nebo pocit moci a peníze překopají priority ...

Naprostý souhlas, paní Ájo. Je to jev, který se i mně zdá nesmírně zajímavý. Doktor Koukolík tvrdí, že "pocit či výkon moci patří k těm nejslastnějším prožitkům v životě člověka". Důkaz o tomto tvrzení přináší například vězeňský experiment profesora Zimbarda.

Otázkou ovšem je, PROČ? Je-li pravdivé tvrzení pana Dawkinse, jsou vlastnosti všech žijících organismů účelné. Výhradně a jen účelné. Tedy takové, aby se jejich nositelé co nejúspěšněji množili. Co z toho plyne? V minulosti se nejúspěšněji množili lidé s vysokou touhou po moci a majetku. Ti ostatní méně úspěšně. A my, dnes žijící lidé, jsme bezpochyby potomky těch, kteří byli v minulosti úspěšní. A jsme tedy vybaveni jejich účelnými vlastnostmi. Tedy touhou po moci a majetku.

Závěr? Z předchozí úvahy plyne, že mezi lidské účelné vlastnosti patří i touha po moci a majetku. Z evolučního hlediska to je zřejmě SPRÁVNÉ. Proč nám to připadá tak strašně ŠPATNÉ?

Přeji krásné dny
Vojta

359031

16.7.2017 20:26

Psychopati, deprivanti!

Pátá Mojžíšova 7:24 37.?.?.?

Reakce na 359031

>"pocit či výkon moci patří k těm nejslastnějším prožitkům v životě člověka".

Slast z moci na úrovni tyranie má leda lidská zrůda.

Psychopatů deprivantů je prý jedno procento. Ve společnosti se vyskytují i sociopati v různém stupni postižení, těch je několik procent.
Ze Zimbardova pokusu lze vyvozovat podle mě především; jak jsme pánbíčkářskou debilizací ovlivněni

k tupé poslušnosti

vůdce a mrzácké ideologie. Jak nás nás ovlivňuje prostředí. Jak jsou mnozí schopni potlačit svůj rozum a laskavost, jen aby se zalíbili nějaké lidské bestii.

359040

16.7.2017 21:00

RE: Psychopati ?

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 89.?.?.?

Reakce na 359031

Nevím, co o tom soudí paní Ája. Mně připadá, že všechno je otázka správné míry. Žádná věc, moc ani majetek, není sama o sobě špatná, záleží na tom, jak se použije. Určitě je možné s mocí i majetkem vykonat spoustu dobrého.

Někdo po moci příliš netouží, jelikož chápe, že mít ji a správně používat, je veliká zodpovědnost. A pokud jí chcete dostát, nebude to snadná práce. Jiný si s tím hlavu neláme, a obvykle právě proto ji (moc) má. Skutečných vládců zároveň s mocí i přijímanou odpovědností je opravdu málo. Je těžké o moc neusilovat a přitom jí dosáhnout a udržet si ji. A taky je těžké ji mít a nebýt jejím otrokem. Podobně je to i s velkým majetkem.

Někdo touží po lásce, někdo zase po poznání, někdo po tom, aby jeho život měl smysl, někdo po absolutním naplnění, někdo možná už vůbec po ničem...

To, že evoluce některé vlastnosti zvýhodňuje, ještě neznamená, že zároveň vedou ke štěstí jedince. Naopak, většina bytostí, jedinců, je přírodou použito k záměru, který (pokud takový existuje - což je spíš určitý druh hypotézy, než jistota) jim obvykle uniká. A někdy, z lidského hlediska, dost "brutálně" a nemilosrdně. Cíl života a jeho evoluce obvykle před sebou nevidíme.

359041

16.7.2017 22:12

RE: Psychopati ?

Aja 82.?.?.?

Reakce na 359031

Zimbardův pokus by mohl ukázat, že pocit moci se velmi snadno zvrhne a je v každém z nás. Jestli si dobře pamatuji, ukončil ho předčasně, jaksi se mu to vymklo z rukou.

Je to všechno ošidné, shodou okolností jsem včera v TV shlédla americký film Čingischán, jistě je to jen film, idealizovaná realita, nicméně....jaký vlastně byl hlavní hrdina...toužil po moci pro moc samotnou a nebo účelně pracoval, aby vybudoval silný národ, který dosud neexistoval, jen jednotlivé kmeny, které se bily mezi sebou? Zabíral území a bohatství pro vlastní pocit slávy a moci, nebo ve prospěch budovaného národa?

Je tedy otázka, kam to směřuje..... pocit moci do té míry, že mohu nechat sledovat manželku mého milence-politika a majetek proto, abych si kupovala značkové kabelky?

Evoluce nechává přežít silné, ne nezbytně nutně bohaté a mocné.

359043

17.7.2017 10:58

RE: Psychopati ?

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 84.?.?.?

Reakce na 359043

Díky všem za reakce, dámo a pánové. Omlouvám se, ale nemám čas na hlubší úvahy.

Snad jen to, paní Ájo, že evoluce není ani tak o úspěšném přežití, jako spíše o úspěšném rozmnožování. Zkuste se podívat, kolik potomků zplodil třeba Sámo.

Přeji pěkný den všem

Vojta

359047

16.7.2017 18:41

RE: Psychopati ?

Noe 82.?.?.?

Reakce na 359025

Ano, je snadné Romana napadnout, horší je přijít s nějakým protiargumentem.

Když odloupnete to tenké pozlátko civilizace, když odložíte masku falešené morálky, co vám zbyde? Podotýkám, že sílu civilizace uvidíte v momentě kdy na pouhý měsíc vypnete el.proud. Co se stane z nás kulturních, vyspělých a mírumilovných lidí v momentě kdy v lidské džungli začnete bojovat o své holé přežití?

Já vám řeknu co, stanou se z nás divoši kterými stále ze své podstaty jsme. Můžeme se stále opájet svoji inteligencí, svoji možností volby ale skutečnost je bohužel taková, že jsme stále zvířata podvědomě ovládaná pudy starými od dob kdy náš druh začal chodit po tomto světě. Člověk se ze své podstaty za ty tisíce, možná miliony let nezměnil.

A kupodivu toto sociální chování nám umožnilo jako druhu přežít. Poskytlo nám obrovskou výhodu a díky ní jsme opanovali tento svět.
Jenže dnes je tato naše přirozenost a podstata nevýhodou. To co nás dříve hnalo kupředu a umožnilo nám přežít dnes pracuje proti nám. V současném propojeném světě je toto sociální chování destruktivní a může nás zahubit.

Globální elita nevznikla ze dne na den, nespadla z Marsu. To co tato kořistnická část naší společnosti představuje není ničím vyjmečným. Naopak, pouze reflektuje divocha který se skrývá v každém z nás. Zeptejte se lidí kolem sebe, všichni vám řeknou, že se chtějí mít lépe, chtějí mít víc než druzí a o tom to celé je.

359039

14.7.2017 16:29

Trochu inak

Zavodny 109.?.?.?

Viac ako 2/3 obsahu clanku su.. trochu mimo. Mam pocit, ako keby mal autor za ulohu len ozvucit to, co vladci tohto sveta potrebuju a chcu, aby sme si mysleli. Od prveho dna bolo do oci bijuce, ze vsetky tie protesty musia byt niekym dlhodobo pripravovane, financovane, popularizovane a vizualizovane. A nakoniec boli tyzden bez prestavky ozvucovane fake-streamom. Klinec clanku je toto:
--- Policie v Hamburku nemá právo potlačovat hnutí proti nelegitimní síle šílených diktátorů... ---

Hlavnym a mozno jedinym bodom stretnutia bola schodzka Trump-Putin, plus minus nejake dohovory s Merkelovou. Na to tieto stretnutia sluzia, vymena informacii na globalnej urovni, predanie noticiek do spravnych ruk a pokracovanie v oblbovani oviec. A nakoniec nastavenie globalneho kormidla tam, kde to globalisti potrebuju mat. A samozrejme medialny cirkus a vytvaranie strachu.

359006

14.7.2017 21:18

Giorgij Petrovič Klimov...

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 86.?.?.?

- Grigoriji Petroviči, vy se zabýváte lidmi zvláštního typu, lidmi s komplexem vlády, už víc jak 50 let. Co je to za lidi? Co je to "komplex vlády"? Co je to "komplex vůdce"? V čem spočívá podstata problému?
__________________________________
Když se blízcí příbuzní žení mezi sebou, jejich děti budou degeneráti. Je to starý, všeobecně známý fakt. Proto naše církev nedovoluje se ženit mezi příbuznými. Až do šestého kolena.

Jestliže nějaká skupina náboženských lídrů rozhodne jednat opačně a začne povzbuzovat taková manželství nebo dokonce zakazovat manželské svazky mimo svoji sektu, bude tato sekta za 4 - 5 generací plná degenerátů.

A znáte snad nějakou sektu, která zakazuje smíšená manželství a dělá to už několik tisíciletí? Správně. Všichni známe takovou sektu.

Mnozí degeneráti mají výjimečné schopnosti. Například, neuhasitelnou touhu po dominaci, nenormální, přímo patologickou potřebu být vždy šéfem. Mnozí z nich zjevně a nenasytně touží po vládě.

Tito degeneráti sami sebe pokládají „za vyvolené, za elitu”, ale současně se cítí „persekvovaní” a „pronásledovaní”. Vždyť „mánie velikosti” a „mánie pronásledování” jsou dvě rodné sestry. To jsou fakta veřejně známá.

Teď to prostudujme na vyšší úrovni - pomocí vyšší sociologie (degenerologie), v které pracuji už víc jak půl století.

Prakticky všichni světoví vůdci mají ostře vyhrazený vrozený komplex vlády. Tento komplex je výsledkem potlačeného sadismu, který bývá spojen s latentní homosexualitou.

Komplex latentní homosexuality Lenina ("komplex vůdce"[mrknutí jedním okem] byl pečlivě studován v CIA koncem 40-tých a začátkem 50-tých let. Tyto přísně tajné vědecké práce nesly zakódovaný název „Hardvardský projekt”. Pracoval jsem tam ve výzkumné skupině a setkal se poprvé s tímto námětem.

Libovolná, dobře organizovaná skupina lidi, obeznámená s touto zakázanou prací, je schopna objevovat a přivádět do vlády budoucí lídry jako loutky na světové šachovnici.

Je pochopitelné, že vůdci sekty degenerátů mají tento problém vyzkoušený na vlastní kůži. Jelikož hrají tuto hru už několik tisíciletí, mají obrovskou výhodu před těmi, kteří vstupují do hry naslepo, bez zkušeností, bez přípravy.

Všichni jsme viděli v televizi, jak 5 - 6 ošetřovatelů mělo co dělat, aby ovládli jednoho neduživého blázna. Síla, kterou projevil, nám dává představu o tom, jakou energií disponuje pološílený sadistický degenerát, ovládnutý touhou po moci.

Takoví lidé jsou zbraně masového ničení. Dneska už mnozí znají princip výroby atomové bomby, ale jen velmi omezený kruh má znalosti, nutné k její realizaci, jakož i možnosti, dopravit bombu na stát, který má být zničen. To samé platí o znalostech vyšší sociologie. Degeneráti však mohou zničit zvolený stát snáze, než jaderná zbraň. Jsou téměř stejně efektivní a ne...Automaticky kráceno

359008

14.7.2017 21:19

Pokračování...

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 86.?.?.?

Degeneráti však mohou zničit zvolený stát snáze, než jaderná zbraň. Jsou téměř stejně efektivní a nebezpeční, jako biologická zbraň.

"Degeneráti" zpravidla nenávidí normální lidi. Vždyť „ďábel nemůže milovat a nemiluje lidi, kteří milují”.

"Ničemné degeneráty" sadisticky raduje pohled na pološíleného lídra-degeneráta, kterému dopomohli k vládě v jednom státě, když vede válku s druhým pološíleným sadistou-degenerátem, kterého přivedli k moci v druhém státě. Miliony a miliony normálních lidí při tom hynou k zábavě a sadistickému uspokojení těchto lídrů degenerativní sekty.

Ptáte se mne, jak je možno přivést degeneráty k vládě? Dělá se to přes "zednáře". Zednáři, Illumináti, Rotary a tak dále („jmen máme celé legie, pravili běsové Jemu”) - jsou to různé kluby, kde degeneráti pečlivě zkoumají jednání potencionálních kandidátů. Při potvrzení příznaků homo-sadistických, začínají je strkat na cestu, která vede ke kormidlu.

359009

16.7.2017 11:10

Koukolík, Život s deprivanty- Zlo na každý den

Pátá Mojžíšova 7:24 37.?.?.?

„Proč příslušníci druhu života, jenž sám sebe pojmenoval Homo sapiens sapiens (Člověk moudrý moudrý),
dokáží být tak patologicky destruktivní a s veškerou, někdy geniální inteligencí tak stupidní a iracionální.
Odměnou za námahu (zkoumání) může být čtenáři lepší pochopení sebe samého, ale i světa, v němž žijeme…
V hlavním textu i v poznámkách citujeme informační
zdroje, čtenář by měl vědět, odkud své poznatky čerpáme.

Zlo …»a my nevíme proč. Nechápeme to, a myslím, že to nikdy nepochopíme.«
To je jednoduché vysvětlení Jestliže je lidé přijmou, možná je
utěší. Zároveň však sami sobě zabrání, aby pochopili, proč k takové události mohlo dojít. V zásadě stejným způsobem tato snadno pochopitelná »vysvětlení« celá tisíciletí zabraňují

pochopení příčin, jádra i souvislostí

čehokoli katastrofálního, otřesného, složitého, pro jedince nezvládnutelného
- a čím dál častěji zbytečného.
Společnými znaky těchto »vysvětlení« bývají:
1. nepřímo vyřčená nutnost zříci se vlastního zdravého rozumu;
2. zdánlivě morální vyznění;
3. zastření podílu na odpovědnosti;
4. zahalení katastrofální skutečnosti, které se dalo předejít, a to
5. odkazem na vyšší, neověřitelné síly;
6. přesunem odpovědnosti tvrzením, že jde o druh trestu za provinění vůči vyšším, neověřitelným silám.

Můžeme podobná »vysvětlení« považovat za projev manipulace s posluchači, cynismu, stupidity, za projev stavu osobnosti, kterému se nyní říká disociativní, dříve hysterie.

…A co když do tohoto kontinua patří i chování některých lidí s vybraným vkusem, dokonale oblečených, promlouvajících z televizních obrazovek, rozhlasových stanic, stránek novin a časopisů i z tribun volebních kampaní, lidí
sbírajících umělecké předměty, mluvících několika jazyky, lidí, kteří se veřejně modlí a pronášejí zákonem předepsané sliby, stejně jako některých dalších, zcela neznámých, na veřejnosti nikdy nevystupujících příslušníků

mocenských elit,

lidí, kteří si sami ruce nikdy neumaží, nicméně odpovídají za neustávající zbrojení včetně výroby a hromadění nukleárních, chemických a biologických
zbraní hromadného ničení, za přípravu a vedení válek, za epidemie hladu, vyvražďování menšin, vyčerpávání přírodních zdrojů, za výrobu a distribuci drog, terorismus, poškozování životního prostředí, za ničení celých kulturních odvětví, za korupci přesahující všechny představitelné meze, lidí, kteří se bezpracně, nade všechny myslitelné meze, obohacují na úkor lidí jiných, lidí, kteří odpovídají za zakrývání skutečnosti a ohlupování lidstva lživou masovou propagandou, za ožebračování a bídu milionů, za hromadné umírání...“

Dodávám; úspěšných (talmudistických) psychopatů - po moci a zdrojích chorobně slintajících.

359029

16.7.2017 21:35

Ano,

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 217.?.?.?

až na čestné výjímky je celý "slavný" Západ řízen pouze psychopaty, kteří touží jen po moci a bohatství. Západní "světovládci" stále více připomínají úchylného psychopata Nera a celý Západ pak připomíná stále více starověký Řím za jeho panování. Proto ho čeká ho i stejný osud. Historie se stále opakuje, protože lidé jsou nepoučitelní.

359042

17.7.2017 8:49

RE: Ano,

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 86.?.?.?

Reakce na 359042

Již kdysi Einstein tvrdil, že doba má mocné prostředky ale chaotické cíle. Pokud technika definitivně předběhne filozofii i, sestává se "elita" z někdy ani ne učených idiotů, kteří mohou všechno, kromě toho vymyslet něco nového a užitečného. Stanout na vrcholu moci, udělat si pro sebe zákony, vlastnit represivní aparát, a pak už jen do konce života čekat na vzpouru a nebo na infarkt.

[velký smích]

359046

18.7.2017 11:03

No to snad ne ?

P.A.Semi 79.?.?.?

Mira prekrucovani leváckých šmejdů uz snad nezna hranic.

Ne, ti zmetci, co tam protestovali, nebyli ani trochu umirneni, a nebyli v Pravu ani v Pravdě.

My, normalni obcane statu sveta chceme, aby spolu nasi zvoleni predstavitele jednali, aby na sebe nekriceli pouze pres Medialni děvky. Schuzka Trumpa s Putinem, schuzka Putina s Merkelovou a dalsi. My chceme, aby se nasi politici byli schopni spolu dohodnout, nejlepe na platforme nejakeho otevreneho fora.

Naopak velmi nechceme, aby se na nas potaji domlouvali Oligarchove v nejake temer utajene konferenci Bilderberg a podobne, doprovazene leckdy nejakym teroristickym utokem na druhe strane planety, aby se odvedla pozornost (jako loni i letos)...

Tohle vadi, ne otevrena jednani zvolenych politiku.

Bohuzel OSN bylo v posledni dobe otráveno temito levošmejdy z ruznych NGO, slouzicich oligarchum. Mozna proto se ted jejich posluhove snazi znicit ostatni platformy pro jednani politiku? A ano, chceme radsi G20 nez G7...

A pekelne protesty techhle ďábelských protestujicich by mely skoncit v Pekle, skoda, ze se jich nemcum nepodarilo vsech najednou nejak dobre zbavit, kdyz je meli pekne pohromade - o co by bylo vsem lepe ?! Ne, rozhodne nebyla policie nijak přiměřeně agresivni, meli byt o mnoho tvrdsi...

Anarfašisti - teroristicka komanda, vitajici uprchliky, sproste likvidujici pokojnou politiku AfD vlastenců, jsou zradci naroda, zradci Evropy, ti nejhorsi šmejdi co na tomhle kontinentu jsou, ti protestovali v Hamburgu, ve jmenu svych lží...

A jen na okraj - bidu Afriky nezpusobuji ani zvoleni vladci statu Evropy. Kdysi problem Afriky vytvareli anglo-sionisticti oligarchove, ti kteri se dodnes schazeji na Bilderbergu a pod, ale dnes nejvetsi problem planety zpusobuji humanitarni organizace, ktere prinesly do Afriky ockovani a peci o deti a zaroven nevysvetlili Africanum, ze fertility rate 7 je _katastrofa_ . Nejvetsi soucasna katastrofa planety je přemnožení Africanu. A to nesmime resit tim, ze jejich prebytky se budou prelevat k nam. Zadna populacni exploze se nesmi resit prelevanim prebytku jinam a rozsirovanim teto exploze na dalsi regiony.
Pokud se neregulovane mnozi, musi byt zredukováni na svem uzemi, lepe pokud dobrovolne, nebo prirozene, nebo to pujde katastroficky, nebo v nejhorsim pripade postupne hladem...
A je velka otazka, proc my bychom meli byt na minusove strane tohoto Řešení ?

-----
A ovsem celkove je ten clanek, co kazda veta, to ruzna lež a zkresleni... Hnus.

Falesne teze majici za cil odvratit boj spatnym smerem. Stejne i protesty v Hamburku byli falesny "majdan", takove ockovani, aby predesli protestum obdobne intensity namirene spravnym smerem...

Treba o NATO zde maji pravdu, ale prave G20 je vyvážená platforma, kde jsou zastoupeny na nejvyssi urovni i staty mimo NATO.
A ovsem, G20 je zcela legitimní, ti vladci jsou zvoleni a zatím neni lepsi Demokracie. Protestujici byli nelegitimni...

359062

Příspěvků: 19

14.07. 13:17 Altman  Psychopati ?
14.07. 16:03 vvv  RE: Psychopati ?
14.07. 17:20 Aja  RE: Psychopati ?
15.07. 16:42 ROMAN1  RE: Psychopati ?
15.07. 17:46  RE: Psychopati ?
15.07. 19:13 Aja  RE: Psychopati ?
16.07. 14:06  RE: Psychopati ?
16.07. 20:26 Pátá Mojžíšova 7:24  Psychopati, deprivanti!
16.07. 21:00  RE: Psychopati ?
16.07. 22:12 Aja  RE: Psychopati ?
17.07. 10:58  RE: Psychopati ?
16.07. 18:41 Noe  RE: Psychopati ?
14.07. 16:29 Zavodny  Trochu inak
14.07. 21:18  Giorgij Petrovič Klimov...
14.07. 21:19  Pokračování...
16.07. 11:10 Pátá Mojžíšova 7:24  Koukolík, Život s deprivanty- Zlo na každý den
16.07. 21:35  Ano,
17.07. 08:49  RE: Ano,
18.07. 11:03 P.A.Semi  No to snad ne ?

Vybrat pouze nové | Odznačit

Káva pro Zvědavce

70

Být v obraze něco stojí.
Připojte se k ostatním a staňte se
také sponzorem Zvědavce, stačí
částka v hodnotě jedné kávy měsíčně.

Za měsíc leden přispělo 111 čtenářů částkou 24 460 korun, což je 70 % měsíčních nákladů provozu Zvědavce.

Bankovní spojení: 2000368066/2010

IBAN: CZ4720100000002000368066
Ze Slovenska 2000368066/8330
IBAN: SK5883300000002000368066
BIC/SWIFT: FIOBCZPPXXX

[PayPal]

Bitcoin:
12vZg7LszAecMsq3wRW4pNpoUAgGZB8aS5

Další možnosti platby ›

Ve zkratce

Poslanci používají legální restauraci, i když to plebsu zakázali25.01.21 17:14 Česká republika 3

Papaláši se chytili do vlastní sítě25.01.21 12:23 Česká republika 6

Začínám rozumět roli Navalného: užitečný idiot by mohl posloužit k zastavení Nord Stream 223.01.21 12:12 Evropská unie 4

Pane Volný, to bylo hloupé21.01.21 17:14 Česká republika 21

Slovenský lekár objednal pre svojich covidových pacientov Ivermectin. Colníci mu zásielku zabavili20.01.21 19:05 Slovensko 4

Na Seznamu se rozmáhá cenzura jako rakovina20.01.21 08:06 Česká republika 8

Sbohem, Kalousku. A zavři za sebou z druhé strany19.01.21 19:17 Česká republika 8

Chcete, aby skončil Lockdown? 26. ledna máte reálnou možnost to změnit19.01.21 10:14 Česká republika 3

Helena Duke poté, co udala vlastní rodinu, žebrá o peníze18.01.21 14:28 USA 3

Satanisté a jejich poskoci mají Vánoce17.01.21 23:15 Česká republika 3

V Norsku po aplikace vakcíny zemřelo 23 lidí a Blatný by chtěl očkovat15.01.21 20:37 Norsko 4

Humorem proti totalitě15.01.21 18:55 Česká republika 1

Fanatismus a nesmiřitelnost – aneb stane se Helena Duke legendou?15.01.21 16:52 USA 1

V protestu před Kapitolem 6. ledna sehráli roli „agenti provokatéři“ – Interview s Michaelem Yonem14.01.21 11:38 USA 2

Luboš Xaver do Českého rozhlasu patří!13.01.21 22:50 Česká republika 1

Zemanovi už doopravdy hrabe, mrzí ho ukončení okupace Afghánistánu13.01.21 18:25 Česká republika 2

Obnovitelná energie mohla způsobit totální výpadek rozvodné sítě13.01.21 09:36 Rakousko 14

Smlouvy s výrobci vakcín jsou tajné, nemohou je vidět ani europoslanci12.01.21 19:03 Evropská unie 3

Probuďte se: Uzamčení jsou navržena tak, aby vydržela navždy12.01.21 16:01 Neurčeno 4

Současné prodlužování nouzového stavu je porušením mnoha zákonů12.01.21 11:46 Česká republika 0

Měnové kurzy

USD
21,53 Kč
Euro
26,13 Kč
Libra
29,42 Kč
Kanadský dolar
16,89 Kč
Australský dolar
16,58 Kč
Švýcarský frank
24,24 Kč
100 japonských jenů
20,75 Kč
Čínský juan
3,32 Kč
Polský zloty
5,75 Kč
100 maď. forintů
7,31 Kč
Ukrajinská hřivna
0,76 Kč
100 rublů
28,52 Kč
1 unce (31,1g) zlata
39 951,75 Kč
1 unce stříbra
546,32 Kč
Bitcoin
729 191,17 Kč

Poslední aktualizace: 25.1.2021 19:33 SEČ

Tuto stránku navštívilo 2 390