Diskuze k článku

Střelba v Chomutově ukázala na policejní super-mindrák

Příspěvků 22

1.6.2017 8:21

monopol policie na efektivní sebeoobranu

ppppp 178.?.?.?

...je pravda, co píše autor v záveru. Opravdu jde o monopol policie a její mindrák, strach z konkurence od bežných lidí. Proč? Prece výsluhový duchod na ne čeká. A k tomu se je treba propracovat pokud možno s minimem práce a komplikací.
Jenže.
Já když neco udelám špatne, nebo pracující udelá neco špatne, tak nasleduje ztráta. Kde je ztráta policie, když neco zpacká? Jak to, že dostává odmeny i za špatnou, nebo žádnou práci? Kdo je schopen policii hodnotit?

Už jsem jednou psal, že existuje zákon podle nehož trestní čin není považován za trestní, pokud se tím zabrání vetší škode, ujme. Neplatí to, pokud pri tom dojde k usmrcení, pak to patrí do kompetence soudu. Tím je ale pouze rečeno, že o tom rozhoduje soud, a ne že je takový čin automaticky trestním činem. Proste se požaduje presnejší objektiv, a ne vyhodnocení na míste. Jak je videt, nekdo tohle parádne zneužívá. Co na to právníci? Nepriživují sa na tom také?

358037

1.6.2017 10:41

RE: monopol policie na efektivní sebeoobranu

Spektátor Čumilovič Puk 62.?.?.?

Reakce na 358037

Není to možná tak. Zkuste si o problematice pokecat s policisty a policejními vyšetřovateli. Brzy zjistíte, že ti hoši jsou svázáni kupou paragrafů, nařízení, procedurálních postupů, a že ze shora k nim proudí pořád nějaké rozkazy, a já vím co ještě jiného. Obyčejní policisté se celkem snaží dělat si svou práci, ale jsou taky utahaní jak zvířata, a ve skutečnosti dnes jde o neuvěřitelně stresující práci. Zkuste si představit, že denně jdete do služby čelit všelijakým těm feťákům, vrahům, zlodějům, sebevrahům, rozkládajícím se mrtvolám apod. A budou to mít v budoucnu ještě horší, až budou muset hlídat další pytel blech v podobě "těch nových samců, za kterými nakonec půjdem" (Veronika Žilková) za situace, kdy budou muset striktně dodržovat spoustu multikulti-gender-neomarxistických předpisů, které se na ně jen sypou již nyní. Vzpomeňme jen na jejich nedávno upálené francouzské kolegy. Co se týče Chomutova - vidím to takto:
1. Jeden Rom chtěl zavraždit jiného Roma. Pro mě je nepochopitelné, proč rodina toho zachráněného Roma nevyjádřila vděk onomu muži a nehájí jej ve své komunitě. Mě to smrdí předpojatostí vůči gadžům a záminkou k skrytému rasismu z jejich strany. I onen zachráněný, co vím, mlčí. Divné.
2. Všem držitelům střelných zbraní bych určitě příště doporučil neplést se do konfliktů Romů mezi sebou a volat policii. Ať se třeba vyvraždí. Jak se ukazuje, je to velice nevděčná práce... Zbytečné hrdinství, které ani Romové a ani dnešní společnost, jak se zdá, neocení (leda tak "napařením několika let"[mrknutí jedním okem]. Kdyby onen zastřelený feťák svého příbuzného zajel, ze sídliště by zmizeli oba - jeden do hrobu a druhý na mnoho let do lochu. Ano, je to smutné a hrozné takto to napsat. A je možné, že naše represivní složky uvažují právě v této rovnici i když říkají něco jiné. Pro mě je to jasné - neměl se do toho plést. Hrdinství na Darwina... Leda by onen Rom chtěl zavraždit neroma - třeba černocha či Vietnamce. Ale ani zde si nejsem jist. Do přestřelky mezi mafiány bych se taky nepletl. Ať se ti debilové vystřílejí, ať si to pak policie vyšetří. Střelnou zbraň bych užil jen k obraně své a svých nejbližších a snad k zabránění teroristického činu, kdybych si byl právě tímto velice jist.
3. Je jisté, že materiálu se chytí "temné síly" a budou se to všelijak snažit politizovat a ohýbat vyšetřování. Což onen hrdina na toto nepomyslel?
4. Je jisté, že těch 120 000 neziskovek, co u nám máme, tragicky selhávají ve věci začleňování většiny Romů do občanské společnosti. Rád bych kolem sebe viděl dobře a poklidně si žijící, úspěšné, vzdělané, nekradoucí, neloupící, nefetující, neparazitující atd., Romy, kteří společnosti přispívají k chodu, jako ostatní ... A zdá se mi, že to je čím dále tím horší, a oni i neziskovkáři svorně z problémů obviňují jen m...Automaticky kráceno

358041

1.6.2017 21:34

RE: monopol policie na efektivní sebeoobranu

ppppp 178.?.?.?

Reakce na 358041

Tak to jsem si tedy pokecat zkusil a nekolikrát. Nejméne 2x jsem si zkusil, že se policisté v zájmu rychlého a pro ne efektivního rešení snažili z mého oznámení udelat vandala ze mne. Sám jsem si preložil auto v noci, nebo ve vandaly napadeném objektu nemel co delat a podobne. Když jsem to za 5 minut dotyčnému vytkl, že tímhle zpusobem se nejde dál bavit, a že mohu tak podat na ne stížnost, tak mi odpovedel, že mu to nemám jak dokázat, pritom to slyšel jeho kolega. Takhle pohodlní, vychcaní a líní jsou nekterí naši policajti. Jména znám. Líní si overit kamerový záznam na správní budove. Zase takový stres, co jsem videl nemají. Také je to jejich práce, a jdou brzy do duchodu a moooc hezky placeného.
Dále já když nemám napríklad vrtačku, nebo cokoliv, tak se na mne každý vybodne a nic nezaplatí. Proč by me melo zajímat, že v policii nemají co mít mají, když jsou navíc dotováni nemalými penezi. Mne se pojišťovna, zákazník, nebo kdokoliv na nic neptá, bere, nebo nebere. Mohu já neplatit za takovouhle neefektivní policii? Proč mi nabízí až vnucuje své neefektivní služby, když by je mohla témer jakákoliv firma zajistit efektivneji? Jakou ztrátu utrpí policista, když neco neprovede, nebo zpacká? V porovnání s podnikáním jsou jeho rizika absolutní nepomer. Exekutor vezme majetek, a človek jde i pod most. Co se stane policistovi?
Ve zbytku se dá kolikrát souhlasit, ale ne vždy je zrejmé, že se mafie mele s mafií. Kolikrát to vypadá tak, že jde o útok na bežného človeka, nemafiána. Tam se dá mluvit podle situace i o zbabelosti.
Neziskovky jen zpívají podle placených not.

358056

2.6.2017 4:41

RE: monopol policie na efektivní sebeoobranu

hanns 195.?.?.?

Reakce na 358041

a co by jako ty neziskovky dělaly, když se budou cikáni slušně chovat? Nevidíte si na špičku nosu?

358060

1.6.2017 11:10

RE: monopol policie na efektivní sebeoobranu

Jacob 193.?.?.?

Reakce na 358037

Z principu taková obrana musí být kriminalizována. Pokud by bylo možné se bránit nebo bránit svůj majetek legálním, přiměřeným účinným prostředkem vedlo by to k ozbrojení občanů, kteří by takto řešili zprvopočátku svoji bezpečnost (absence práce policie a justice). V další generaci by se už spory řešili zbraněmi a občanskou válkou, která by smetla především establishment. Nefunkční policie a úplatná justice svým jednáním takto k tomuto stavu společnost stejně přivedou - jiná možnost není. Je to jen otázka času a je úplně jedno jaké budou zbraně. Co je cílem - zničení státnosti. dokázat nám, že svůj stát neumíme řídit a proto nás někam EU milostivě přičlení. Slova Pilného, že budou důchodci makat - otroci důchod neberou nebo jak to myslel? Když nebude stát nebude po kom požadovat důchod a v této chvíli se bude hodit nepodmíněný příjem (almužna) pro přežití. Všechno jde jak na drátku podle dávných not. Za pár měsíců bude už jen region Čechia for ever. Jakékoliv kroky, které vedou k rozvrácení státnosti jsou vítány a zelenou tomu dali v 90-letech Klaus, Havel a Mečiar, který se stal tím, kdo pohřbil Slovenský národ, který si rozdělí Maďaři a Poláci, tak jak to plánovali v roce 1939.

358043

1.6.2017 11:50

RE: monopol policie na efektivní sebeoobranu - Společenská smlouva

P.A.Semi 79.?.?.?

Reakce na 358037

Odhlednuto od tohoto konkretniho pripadu (od vsech), obecne:

Proc ma Stát resp. Policie monopol na vynucovani Práva ?

Nekdo kdesi tvrdil, ze kdyz lide nemaji přirozené právo zabijet nebo omezovat neci svobodu, tak takove pravo nemohli ani delegovat Statu, takze je Stat provozuje nelegitimne.

Tak to ale neni.

Lide měli takove prirozene pravo zabijet a krast, jmenovalo se Právo silnějšího nebo taky Zákon Džungle. Jenze jsme se my, inteligentni beta-samci, spojili a dohodli se, ze takove pravo delegujeme na Stát, ktery bude omezovat nasilniky, predevsim gorily alfa-samce, aby nemohli terorizovat lid, aby nam nemohli brat manzelky a majetek atd... Za to Státu platime Daně, aby mel tyhle a dalsi vseobecne-prospesne cinnosti z ceho provozovat, v nasem zajmu a s nasim souhlasem, alespon puvodne. Rika se tomu Společenská Smlouva.

Lide si sami a dobrovolne zvolili Krale, ktery je mel ochranovat pred Gaunery. Take byli kralove, resp. jejich Dynastie od zacatku voleni (Stavy a Slechtou, ne celonarodne)

A dnes? Hle na Ukrajine. Takovy Kolomojskij ma na to, aby si najmul bandu Hrdlorezu, kteri vynucuji Pravo, jake si urci Oligarcha. Stat tam nefunguje, aby omezil Silnejsiho od vynucovani svych pozadavku nad Slabsimi. To je pak fatalni selhani Statu v jeho nej-zakladnejsi funkci - ochranovat nas Slabsi pred Silnymi gaunery a Mafií...

Nekde jsem nedavno cetl: Méně Státu = Více Svobody. Jenze to je, jako kdyby Vlci presvedcovali Ovce, ze pokud bude mene Pastyru s Hlidacimi Psy, tak bude vice Svobody. To sice ano, ale jak pro koho...

POKUD date obcanum moznost vynucovat si bez Soudu a bez zodpovednosti Právo tak, jak ho ti obcane chapou, predevsim se toho chopi Oligarchove, ktere si na to najmou Gorily v tzv. "Bezpecnostnich agenturach", vzdyt oni jenom brani ""právo"" toho Oligarchy??

Ne, tohle nejde. Je predevsim v zajmu nas vsech tech Slabsich, aby Monopol na vynucovani Práva mel Stát, ktery je navic z toho mozne pohnat k Zodpovednosti, kdyz toho zneuzije...

Je otazka, kde je hranice rozumne Osobní Obrany. Dnes je ta otazka špatně zodpovězena, ale to neznamena, ze takova hranice neni...

Pokud ovsem Stat selze a prestane chranit nas Slabsi (vymenou za Dane, ktere mu platime), treba tak ze dlouhodobe bude stranit Oligarchum nebo Rasovym Gangum a umoznovat jim pachat Nasili a Bezzakonnost, tak ztraci Stat Legitimitu a je na Lidu, aby si vynutil Napravu. Vzhledem k tomu, ze my tuhle funkci od statu chceme, nezrusime ho, ale vymenime Správce, kteri selhali treba ve vynucovani Poradku a Bezpecnosti...
(Jenze kdyz se kaci les, letaji trisky, takova Vymena Statu (revoluce) bude bolet leckoho, takze se k ni nepristupuje jen tak kvuli snesitelnym drobnostem, ale az kdyz mira opravdu pretece...)

A konkretne - clanek vyjmenovava spoustu pripadu, kdy Stat (Soudy tedy tzv. "jewstice", ne Policie!) selhal ve vymahani Prava. Je potreba protestovat, cim dal hlasiteji, u kazdeho pripadu zvlast a u vsech dohromady.
ZATÍM to jeste neni na Revoluci, ale ...

358045

3.6.2017 21:57

"jewstice"

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 159.?.?.?

Reakce na 358045

Rozhodnutí Ústavního soudu, po kterém se na Klinice možná slavilo až do rána. Zabrat cizí majetek prý sice není správné, ale...
Ústavní soud se zastal squatera Marka Ďuriše, píše Deník Referendum. Senát Ústavního soudu uznává, že zabrat cizí majetek není správné, ale že české soudy by podle soudců ústavních měli přihlédnout také k tomu, zda squateři obsadili objekt, s nímž měl jeho majitel nějaké plány nebo šlo jen o chátrající ruinu.
A to podle Ústavního soudu není jediný problém. „Přispěl k tomu pravděpodobně také fakt, že obvodní soud označil stěžovatele a celé squaterské hnutí za ‚parazity‘. V prohlášení Ústavního soudu je totiž uvedeno, že takový výraz vyvolal v Ústavním soudu pochybnosti o objektivním přístupu obvodního soudu k tak komplexnímu fenoménu, jako je squatting. ‚Nejde o fenomén tak jednoduše a jednostranně odsouzeníhodný‘, píše se v textu odůvodnění doslova.
http://www.parlamentnilisty.cz/arena/monitor/Rozho...

358117

1.6.2017 12:21

RE: monopol policie na efektivní sebeoobranu

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 86.?.?.?

Reakce na 358037

Podle stařičkého ale tragikomicky pravdivého tvrzení profesora Masaříka z jeho knihy Ideály humanitní, státy vznikají na určitých základních principech, a na těch pak fungují až do jejich zániku. Pokud dnes prakticky vládnou již jen party po zuby ozbrojených policajtů s partami jim smluvně nekonkurujících zločinců, pak se bojím pátrat, na základě jakých ve skutečnosti vlastně vzniknul z rakouska Uherska pozoruhodný paskvil, který byl pojmenován "československý stát". O skutečných záměrech vládní kliky již v roce 1918 prozrazuje například parlamentní výrok jistého dochtora Rašína, majitele takzvané "modré knížky", osvobozeného od vojenské služby :

Dělnící zlenivěli v zákopech, a nyní nejsou schopni pracovat s potřebným úsilím pro republiku.

Takovéto výroky zasluhují kulku . Taky ji spravedlivě dostal. V dnešní totálně vykradené a morálně rozložené zemi, kde policie v podstatě tvoří arogantně vystupujícího, ale zcela nefunkčního až směšného strašáka, který v mnohých případech již jen slouží smluvně zločincům, již situace dospěla tak daleko, že i po absurdně arogantních výrocích dnešních politiků již nikdo zdánlivě ani nehne prstem. Nehne ovšem do té doby, než jednou skončí zničeho nic všichni zločinci a jejich spojenci a sympatizanti s rozšlapanými ksichty mezi ohnutými zásobníky na dlážděních náměstí. Tuším, že už to přijde brzo, a docela se na to těším... [velký smích]

358046

1.6.2017 8:57

Pár poznámok

JozefPol 85.?.?.?

Sú len 2 životné situácie, kedy zákon (naše legislatívy sú podobné) pripúšťa použitie strelnej zbrane:
1. krajná núdza
2. nutná obrana
V prípade krajnej núdze môžem ochraňovať aj inú osobu alebo majetok, ale nesmiem spôsobiť vážnejšiu ujmu ako škoda spôsobená útočníkom. Už ukázanie zbrane útočníkovi je vnímané ako jej použitie.
V prípade nutnej obrany odvraciam prebiehajúci alebo zahajovaný útok voči svojej osobe (a usmrtenie útočníka môže byť zdôvodniteľné). Pokiaľ ale útok pominul (napr. útočník je otočený chrbtom), tak to neobhájim.
V bežných životných situáciách pri použití zbrane v krajnej núdzi sa stáva, že útočník nasmeruje svoju agresiu voči držiteľovi zbrane, čo mení situáciu na nutnú obranu, kedy je streľba do útočníka zdôvodniteľná.
V každom jednotlivom prípade je nesmierne dôležitý priebeh udalosti (policajti sú na to trénovaní a aj tak často pochybia). Akékoľvek použitie zbrane je posudzované veľmi prísne a hľadá sa akékoľvek pochybenie zo strany jej držiteľa.
V konkrétnom prípade z Chomutova budú tie okolnosti kľúčové:
- pokiaľ strieľal na toho vodiča bez výstrahy (snahy zabrániť protiprávnemu konaniu) s najväčšou pravdepodobnosťou bude sedieť,
- pokiaľ sa ale pokúsil zastaviť útočníka so zbraňou a tento otočil auto proti nemu (a bude to schopný dokázať - bez kamerového záznamu náročné, keďže proti nemu budú svedčiť občania komunity známi svojou "pravdovravnosťou), má dosť dobré šance.
Všetky spomínané prípady nemám čas ani chuť študovať, ale opäť si treba uvedomiť, že prísne posudzovanie použitia strelnej zbrane smeruje k vylúčeniu držiteľov, ktorí majú niektoré nebezpečné vlastnosti (agresivita, nespoľahlivosť, ...) Férovo treba povedať, že aj v rámci polície prebiehajú podobné vyšetrovania proti samotným policajtom pri použití zbrane.

Som držiteľom ZP, v polícii alebo pre políciu som nikdy nepracoval, ale ich prácu si vážim.

358038

1.6.2017 21:53

RE: Pár poznámok

ppppp 178.?.?.?

Reakce na 358038

Je tu jeden problém. Ten, kto sa bráni nepozná úmysel útočníka. Nie je jasnovidec a nemá reálne šancu koľkokrát behom sekundy posúdiť, či je obrana primeraná. Nie vždy je to možné. Pri akejkoľvek obrane ani nie je čas požadovať akúkoľvek presnosť zásahu, obranca nemôže mať v tomto smere žiadnu povinnosť, je nereálna. Nie je na to vždy čas, a nemusel by to lepšie zvládnuť ani sudca, ktorý to posudzuje. Tento faktor je príliš gumový a zneužívaný.
Naopak ak niekto preukázateľné spácha čin, ktorým sa obranca cítil ohrozený na živote, alebo významnej časti majetku, tak musí počítať s tým, že obrana bude absolútna, a nie primeraná. Primeranosť obrany nie je možné v kritických situáciách požadovať. Rovnako ako neexistuje záruka na primeraný útok.

358057

1.6.2017 9:31

jak prosté milý Watsone...

ladaaa 192.?.?.?

...ještě chvíli to bude zrát.
tak jako zrála a uzrála nálada na 1. i 2. světovou válku, tak jako uzrály nálady na všechny občanský války, na revoluce i krvavý převraty.
uzraje čas, kdy lidé než aby se nechali nespravedlivě zavřít, pak raději spravedlivě zabijí ty, kteří budou šířit nespravedlnost.
budou zabíjet i ty, kteří s nespravedlností budou mít jen trochu společného.
a budou zabíjeni i ti, kteří za nic nemohou.
...a opět budou zabíjeni lidé pro společnou vinu.
ten čas nazrává...

358039

1.6.2017 10:53

Jeden prípad zo Slovenska

pozorovateľ 217.?.?.?

Udialo sa to niekedy v 90tych rokoch, detaily si už nespomínam, ani na lokalitu. Išlo približne o to, že sa pohádal biely s susediacou rómskou rodinou. Rómovia sa rozhodli nenechať to tak a v noci mu tlupa 4 rómov vylomila dvere na dome a vtrhli do bytu. Majiteľ v panike zobral brokovnicu a v pyžame v predsieni vlastného bytu ich postrieľal (troch zabil, jedného postrelil). (resp. 5 vtrhli do domu, 4 zastrelil, jedného postrelil, detaily si presne nespomínam)

Napriek do očí bijúcej jednoznačnosti, že sa jednalo o nutnú sebeobranu, sa okolo neho niekoľko rokov ťahal súd a reálne hrozilo, že skončí vo väzení za viacnásobnú vraždu. Napokon bol našťastie oslobodený. Možno by niekto k tomu dokázal nájsť zdrojový článok.

---

Potom si ešte spomínam na ďalší prípad obrany legálne držanou zbraňou. Predavač zlatníctva (možno profesiou bývalý policajt). Do obchodu mu vtrhla štvorica ozbrojených maskovaných lupičov. Predavač siahol do zásuvky stola, vytiahol pištoľ a začal po nich strieľať. Prvý lupič bol mŕtvy na mieste po zásahu do srdca. Druhý dostal zásah do krku, utiekol, ale na úteku zraneniu podľahol a komplici sa ho zbavili cestou vyhodením z auta. Útočníci aj predavač boli zo skupiny "bielych". V tomto prípade bolo vyšetrovanie veľmi rýchle a prípad bol uzatvorený ako ukážkový príklad nutnej sebeobrany. Aj toto sa odohralo niekedy v 90tych rokoch.

358042

1.6.2017 11:41

Odporní fízli

Jarda z Brna 185.?.?.?

a soudci a právnická verbež, jednají přesně podle proroctví písem.
,, Soudci soudí za úplatek, ztrápeného drtí a nikde na zemi neexistuje právo,,.

Přichází doba a bude to už brzy, kdy živí budou závidět mrtvým. Když se nesmíme bránit cigošům, co myslíte že se stane až sem přitáhnou negři které vyzbrojí naše vlastní vláda? Hnus, přesně jak se píše v Bibli:,,Jako to bylo za dnů Sodomy a Gomory, takové to bude v posledních dnech systému,,.

A jaké že to bylo tehdy? Smilstvo i mezi dětmi, vraždy, loupeže, nemravnost všeho druhu, dokud nepřišel na ty prasata oheň z nebe.
Chci vidět ty soudce, policajty,všechny co trápí druhé lidi, jak žerou prach a jak z nich opadává maso a žerou je červi. Chci to vidět! Těším se na to.

358044

3.6.2017 4:08

Jen jina tvar teroru a

favela 203.?.?.?

Reakce na 358044

jeho revolucniho vyvoje , kdyz po ekonomickem, "bezpecnostnim", vladnim a justicnim teroru logicky prichazi stale vetsi nasili , pomoci "zakonu" predem pripravenych tajne a mocnymi a na jejich rozkazy odsouhlasenych..Vsude..
Jako na bezicim pasu, udalosti se blizi do katastrofy..
Na rozdil od predeslych revoluci se postupuje pomaleji a tim se zabrani protestum a odporu..A reakcim populace, na nahle akce revolucnich teroristu.
Prohlaseni a informace prichazeji ze stejneho zdroje ..
.A jsou viditelne koordinovane..
.Pak se vytvari verejne sceny naplanovanych provokaci a reakci uradu..
A nasleduji jejich zneuziti .Proti nam , vsem.

358092

1.6.2017 13:05

vše je záměr

dub 89.?.?.?

zmrdi chtějí rozeštvat cikány proti bílým, protože
a) potřebují záminku k zavedení vojenské fašistické diktatury
b) odvést nasratost lidí od skutečných viníků, tedy sebe

takže ze strany páníčků a jejich poskoků nic nového.
co se týký poskoků v šerifských uniformách a plzeňských talárech, tak jim ale nějak uniká, že jednou každý kotel přeteče, a pak to budou oni, kdo občany nebránil ale perzekuoval a stavěl se na stranu útočníků, kdo to odsere jako první a vyzkouší si účinky kalacha na vlastním těle. a nikdo pak po nich ani nevzdechne, budou nepřáteli lidu.

358047

1.6.2017 13:15

RE: vše je záměr

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 86.?.?.?

Reakce na 358047

Cikáni jsou jen rychleji se množící voliči politiků než bílí. Jsou taky při volbách relativně levní, a jejich sociální dávky, aby vydrželi i donásledujícího volebního období zaplatí gadžové. Proto jsou pro politiky perspektivnější, a jsou tak hýčkáni. Bílí jsou jen na robotu. Postupně jejich volební právo přestane mít smysl jako smysl každé minoritní nemšiny. Možné boje mohou nastat jen mezi v česku nejrozšířenějšími komunitami / mafiemi / jako ukrajinci, vietnamci a slováky. [velký smích]

358048

1.6.2017 18:06

RE: vše je záměr

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 86.?.?.?

Reakce na 358048

Politiky budou nakonec volit výhradně cikáni, a policajti a armáda bude chránit zločince, kteří jim zato budou odvádět polovinu uloupeného ostatním nezůčastněným. Bílí budou robotovat a platit, a nikdo další nebude potřeba. Systém bude stabilní. [velký smích]

358053

2.6.2017 13:25

RE: vše je záměr

výjimečné porušení omerty 109.?.?.?

Reakce na 358053

Samozřejmě, spočítejte si cikány, fízly, gumy, úřední parazity a neúřední parazity ( bílí cikáni ) a dostanete dostatečné číslo , aby se čssd & spol. s r.o. vždy kvalifikovaly do finále, něco za něco. Rovné volební právo je ten nejúžasnější košer vynález od dob , kdy Mojše slezl z kopce.
Systém už je stabilní, že si toho plátci DPH nevšimli je jejich problém. A co se týče chytrosti a hlouposti skupin obyvatelů pod Řípem, stačí si položit kontrolní otázku "kdo koho živí?" [oči v sloup]

358072

2.6.2017 8:23

RE: vše je záměr

Sugar 84.?.?.?

Reakce na 358047

Přesně tak...
Jedná se o uměle tvořený pseudoproblém - klamný cíl.
Elita jako největší parazit vůči populaci takto uměle vytváří problémy, na které jsou pak pomocí médií vybičovány emoce davu, aby se v pozadí mohly dít dalekosáhlejší svinstva bez zájmu populace.

358064

1.6.2017 13:25

Soud

kalik 193.?.?.?

Nejsem spacialista na trestní právo, ale myslím, že před souto to musí jít přinejmenším z procesních důvodů. Hodnotit to jako šikanu tzv. fízlů je dle mého názoru dosti přehnané. Neznáme přesné okolnosti tohoto incidentu. To je práce police a soud by měl ze zjištěných důkazů posoudiot, jestli šlo o obranu nebo o vraždu. Čili běžný postup.

358049

3.6.2017 3:45

Tak za to ze vodbouch tu agresivni cignu mel dostat astatni vyznamenani ani

Satanist 154.?.?.?

a taky odmenu,jen at si erar vypocita kolik penez kdyz neni ten morgos na podpore a prdi v drevenym pyjamas kde lenosti snad nebude ani hnit usetri .[velký smích]

358090

6.6.2017 15:15

řidičský průkaz

J. 193.?.?.?

Zajímalo by mě, jestli měl ten řidič dodávky ŘP a kde autoškolu absolvoval.
Neznám nikoho, kdo by absolvoval autoškolu s nějakým Romem.
Vy ano?

358244

Příspěvků: 22

01.06. 08:21 ppppp  monopol policie na efektivní sebeoobranu
01.06. 10:41 Spektátor Čumilovič Puk  RE: monopol policie na efektivní sebeoobranu
01.06. 21:34 ppppp  RE: monopol policie na efektivní sebeoobranu
02.06. 04:41 hanns  RE: monopol policie na efektivní sebeoobranu
01.06. 11:10 Jacob  RE: monopol policie na efektivní sebeoobranu
01.06. 11:50 P.A.Semi  RE: monopol policie na efektivní sebeoobranu - Společenská smlouva
03.06. 21:57  "jewstice"
01.06. 12:21  RE: monopol policie na efektivní sebeoobranu
01.06. 08:57 JozefPol  Pár poznámok
01.06. 21:53 ppppp  RE: Pár poznámok
01.06. 09:31 ladaaa  jak prosté milý Watsone...
01.06. 10:53 pozorovateľ  Jeden prípad zo Slovenska
01.06. 11:41 Jarda z Brna  Odporní fízli
03.06. 04:08 favela  Jen jina tvar teroru a
01.06. 13:05 dub  vše je záměr
01.06. 13:15  RE: vše je záměr
01.06. 18:06  RE: vše je záměr
02.06. 13:25 výjimečné porušení omerty  RE: vše je záměr
02.06. 08:23 Sugar  RE: vše je záměr
01.06. 13:25 kalik  Soud
03.06. 03:45 Satanist  Tak za to ze vodbouch tu agresivni cignu mel dostat astatni vyznamenani ani
06.06. 15:15 J.  řidičský průkaz

Vybrat pouze nové | Odznačit

Káva pro Zvědavce

47

Být v obraze něco stojí.
Připojte se k ostatním a staňte se
také sponzorem Zvědavce, stačí
částka v hodnotě jedné kávy měsíčně.

Za měsíc říjen přispělo 92 čtenářů částkou 16 306 korun, což je 47 % měsíčních nákladů provozu Zvědavce.

Bankovní spojení: 2000368066/2010

IBAN: CZ4720100000002000368066
Ze Slovenska 2000368066/8330
IBAN: SK5883300000002000368066
BIC/SWIFT: FIOBCZPPXXX

[PayPal]

Bitcoin:
12vZg7LszAecMsq3wRW4pNpoUAgGZB8aS5

Další možnosti platby ›

Ve zkratce

Už na nás "vláda" zase chystá další šikanu a buzeraci20.10.21 20:19 Česká republika 6

Majitelé lesů raději zakáží cyklistům vjezd do lesa úplně19.10.21 20:20 Česká republika 5

Americké vojenské biologické laboratoře v Kazachstánu19.10.21 18:59 Kazakhstan 0

Evropská agentura pro léčiva zahájila hodnocení vakcíny společnosti Pfizer pro děti ve věku 5-11 let19.10.21 09:23 Evropská unie 2

Krize toaletního papíru!19.10.21 08:31 Česká republika 5

USA jsou připraveny posílit obranné schopnosti Gruzie - šéf Pentagonu přijel do Tbilisi18.10.21 09:21 Gruzie 2

Fauciho jedy18.10.21 09:16 USA 2

Kanadská provincie vydala nová pravidla COVID, která umožňují vládě zabavit soukromý majetek17.10.21 18:30 Kanada 2

„Tak to ne!“ Povinné vakcíny narazily na vážný odpor. Hnízdil spustil kanonádu17.10.21 17:46 Česká republika 1

Volby, AfD naletělo šmejdům17.10.21 04:52 Německo 1

Od severu k jihu je Itálie zablokovaná16.10.21 19:43 Itálie 2

Slovinský premiér označil poslance Evropského parlamentu za "Sorosovy loutky"15.10.21 19:07 Slovinsko 4

Do Tatier už len elektromobilom?15.10.21 19:04 Slovensko 6

Izrael zaútočil na Sýrii pod krytím dopravních letadel15.10.21 18:55 Sýrie 0

Hlavní vražedný nástroj v britských nemocnicích15.10.21 18:39 Británie 0

Pilot zemřel při letu několik dní po očkování15.10.21 10:38 USA 3

Roušky všude a restaurace jen pro očkované. Vláda po volbách zvažuje zpřísnit opatření14.10.21 17:03 Česká republika 2

Osoby s vagínami14.10.21 13:29 Neurčeno 3

Plyn čerpaný do evropských zásobníků klesl na minimum13.10.21 17:33 Evropská unie 2

Policie Feriho stále nevyslechla13.10.21 12:48 Česká republika 1

Měnové kurzy

USD
22,02 Kč
Euro
25,63 Kč
Libra
30,41 Kč
Kanadský dolar
17,84 Kč
Australský dolar
16,50 Kč
Švýcarský frank
24,00 Kč
100 japonských jenů
19,36 Kč
Čínský juan
3,44 Kč
Polský zloty
5,57 Kč
100 maď. forintů
7,05 Kč
Ukrajinská hřivna
0,84 Kč
100 rublů
30,97 Kč
1 unce (31,1g) zlata
39 257,02 Kč
1 unce stříbra
531,88 Kč
Bitcoin
1 390 389,25 Kč

Poslední aktualizace: 21.10.2021 18:33 SEČ

Tuto stránku navštívilo 2 643