Diskuze k článku

Austrálie přikyvuje na válku s Čínou

Příspěvků 18

20.4.2017 8:58

Podla mna si autor s citatelov robi srandu

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 84.?.?.?

Krajina s 30000 armadou ide napadnut Cinu? Slovensko minule kupilo nejake vrtulniky mame porovnatelnu armadu (s Ceskom mame aj viac ako australia) - a do Ciny zhruba rocnako daleko - aj my ideme napadnut Cinu?

Uz cakam len clanok o tom, ze aj Kiribati ide napadnut cinu a aka hrozba to pre nich je.

357311

20.4.2017 10:05

RE: Podla mna si autor s citatelov robi srandu

Toma 93.?.?.?

Reakce na 357311

Asi jste nepochopil o čem článek je. Autor nepíše nic o napadení Číny Austrálií. Pouze o provokacích a zejména o umístění různých center a základen US army do Austrálie. A je všeobecně známo, že při případném konfliktu - myslí se USA - Čína, tak by byly ničeny tyto cíle ... v Austrálii!!! O australské armádě tam nic není.

357315

20.4.2017 10:20

RE: Podla mna si autor s citatelov robi srandu

hestroy 77.?.?.?

Reakce na 357311

Opět jsi nic nepochopil. V článku se nepíše nic o tom, že Austrálie jde napadnout Čínu. To je jen v tvé hlavě.

357318

20.4.2017 10:49

Vzkaz hestroyovi

Vladimír Stwora editor (zavináč) zvedavec (tečka) org 185.?.?.?

Reakce na 357318

Poslyšte, přestáváte mě bavit. Jakýkoliv váš vklad zde je vždy zaměřen osobně proti diskutujícímu. Vy nikdy nepřijdete s argumentem, jen urážíte a napadáte. Měl jsem vás varovat už dříve, ale pořád jsem přivíral oči. Takže ještě jeden útočný komentář a skončil jste zde natrvalo.

357320

20.4.2017 11:14

RE: Podla mna si autor s citatelov robi srandu

F. 82.?.?.?

Reakce na 357311

Neřekl bych, že si autor dělá srandu, ale že srandou je postoj australského Deep State, tak daleko postoje různých D. States došly, jsou srandou. Zde bych asi měl, podle svého, vyložit ono D. S. (byla tady o tom včera diskuse). D. S. je fenomén, jenž je označován různými názvy. Např. washingtonská aj. bažina. Nebo pražská aj. kavárna. D. S. by se dalo přeložit jako hluboký stát, ale překlad to není dobrý (nakonec ani originál ne). Co se tím myslí. Je to společenství lidí provozujících trojí fungování: 1. Vykořisťování vzdálených zemí, ale i domácích otroků a otrokyň v montovnách nebo supermarketech. 2. Finanční toky bank, neziskovek a korporací. 3. Podplácení občanů pomocí sociálního státu a přihlouplé zábavy vč. intelektuálních keců (např. denně koukám na moudrost předstírající ksicht pana Peheho nebo Mitrofanova; nebo: západní školství). Je jasné, že D. S. není specialitou jen USA, ale každého státu Západu. I v ČR máme svůj D. S.: Trump protiprávně napadne Sýrii a český Sobotka, přední člen českého D. S., hýká na souhlas. Nebo nekonečné žvanění a předstírání práce v parlamentu není nic jiného, než vnější projev českého D. S. Já sám nepoužívám ani termín D. S., ani bažina, ani kavárna, nýbrž západní "vládnoucí spodina" (spodina: Trump – Korea bývala součástí Číny); jiní útočí na tzv. západní elity. Takže nakolik chce australská vládnoucí spodina útočit na Čínu, natolik si z ní autor "robí srandu".

357321

20.4.2017 9:41

Článok len potvrdzuje, že Austrália je rovnako ako EU vazal USA

Lubosmat 212.?.?.?

Bývalá koloniálna ríša GB bola odovzdaná W.CH. za otvorenie západného frontu na konci II. SV pod neokoloniálny vplyv USA.

Okupačná mašinéria USA pod pláštikom NATO sa pomaly plíži cez novo nadobudnuté kolónie v4, balkánu a pobaltia / prakticky takmer bez boja/ smerom na východ.

Rovnako ako v EU aj v Austrálii je pri moci len tlupa Čínskych hračiek ktoré pri pohybe autíčka na ktorom sedia pohupujú hlavičkami hore a dole, tak ako si to vodič - bábkoherec praje.

357313

20.4.2017 15:45

999Dan

Dan999 185.?.?.?

Kam bude asi Australie vyvazet sve uhli a jine suroviny, kdyz Cina nebude? Australani jsou jako GB lokajove USA. Napnou vzdy sily spolecne, kdyz USA volaji! Ve svetovych valkach i v konfliktech kolem Australie. Vsechny zeme drzi nejenom historicky pospolu.Maji i spolecnou historii tykajici se uzemi, kde nyni jsou. USA i Ausis zmasakrovali a vyhubili domorode obyvatelstvo, aby se zmocnili jejich zeme a z nich udelali lovnou zver. GB si tak vytvorila kolonie a Commonwealth. Tahle politika se stale obraci vuci vsem, kdo maji co nabidnout, jako suroviny, zemi, vyrobni potencial a nenechaji jako lokajove USA na sobe parazitovat a podridit se, Aby se jich USA zmocnily, musi je prohlasit za nebezpeci a vselijak je provokovat, vydirat a oslabovat. Neustale jim hrozit valkou, obklicovat je, aby uznaly, ze jejich vzdor je marny. Neni marny. Dnes uz ne. Cina i Rusko a Iran, brzy i Korea maji atomove zbrane, ktere nezastavi zadny americky destnik. USA budou znicene, neobyvatelne. Jejich Rotschildove a Rockefellerove budou zniceni take. A lidstvo si oddychne.

357326

24.4.2017 10:01

RE: 999Dan

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 202.?.?.?

Reakce na 357326

Lidstvo si neoddychne,nebot zadne nebude. Obohaceny uran ma polovicni rozpad 4.2 billiony roku. Pocitam,ze bude velka tlacenice "do nebe".
Nakonec,koukneme na svet cinskym aocima a pameti slona.
Stolete lzi o Cine stale pokracuji i v moderni-demokraticke dobe.
Cina ma dobrou pamet,nikdy nezapomenou,co s edelo v opiove valce a v boxerskem povstani,kam sly vydelky a kontroli opia. Do nasi doby vzpomenme pokoreni Jugoslavie , kdyz NATO bombardovalo i cinske vyslanectvi v Belehrade, kde byl zabit jejich urednik, velitelem letectva-general, byl zid ,jez si nechal rikat Clark,jinak Nemenovsky.V americkem senaty uz v roce 1999 hovorili o valce s Cinou, diskuse byla vedena strachem,prikladne:Cina ma za cil USA a jejich 18 interkontinentalnich raket miri na americke deti. Vetsina ustrasenych zprav byly lzi tisku.
Jeste nedavno jsme cetli,jak cinske letectvo donutilo k pristani americke spionazni letadlo, pod hrozbou "cinskych" raked,prodanych Israelem do Ciny,jez,Israel dostal od vlady USA.
Zde,pracovala lez,ze, Cina ukradla, tajny, nejnovajsi , nuklearni tajemstvi
USA, tak zvana W-88 nuklearni hlavice a tim je ohrozena bezpecnost USA. President Clinton musel nakonec priznat,ze zadna raketa nemiri na americke deti, to bylo stale v roce 1999, zatim se davali prispevky na volbu presidenta,kam prispel i cinsky obchodnik se zbranemi,John Huang ,Charlie Trie, Jonny Chung ,James Riady, vsichni s cinskymi styly.Michael Kelly ve Washington Post napsal clanek"Lzi o Cine" V roce 1999 se rovnez mluvilo o Severni Korei,zejmena o hladu, kde ,udajne na 2 miliony lidi zahynulo.Rovnez se mluvilo,ze Severni Korea drzi v tajnosti valecne zajatce z Jizni Korei.Kdo z Vas pamatuje hlaseni z zradia”Cina protestje 1024 vaznym varovanim nad preletem Americkeho letadla v cinskem vzdusnem prostoru Cina ,nezapomina, od opiove valky,k dnesku.
Daleko,pred nasim dnem,se planuji pod propagandou medii dalsi,budouci valky, tak,jak po Versilske schuzce se vedelo,ze dalsi valka je v planu.

357418

24.4.2017 11:09

RE: 999Dan

E.R. 107.?.?.?

Reakce na 357418

Jak jste přišel na toho "Nemenovsky"??!!
Už jsem se s tím setkal několikrát,ale nikdo mi to nijak nepotvrdil,ani neuvedl zdroj.
Ten darebák,ten gen.Clark je podle všeho vnuk běloruského emigranta z období před 2.sv.válkou,nějakého Jakoba Kohena/Kanne,syn Benjamina Jacoba Kohena,jen čistě náhodou taky jewrejského původu,jenž je vlastní všem darebákům v us.estabilišmentu a jeho pomocníků...
Ten "Nemenovsky by mě opravdu zajímal...[velký smích]

357419

24.4.2017 22:36

RE: 999Dan

Andrew Siddur 77.?.?.?

Reakce na 357419

Clark (Nemerovski)

357424

26.4.2017 10:23

RE: 999Dan

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 1.?.?.?

Reakce na 357424

Zide stale meni jmena,jejich synove jsou pod jinym jmenem,uprav ajmena ,podle prostredi,krestan a stale jedno jmeno ,ne u zidu,takto zametaji stopy jejich puvodni cinosti.Priklad, Wohlson take Woleson a konecne Woodrow Wilson,
Benjamin Nemerovsky & Wesley Clark jeho otec se jmenoval Benjamin Kanne.
Tech jmen najdete vice, u nas Slansky-Salzman a jini.

357447

20.4.2017 20:03

Blabol roku

ladasC 193.?.?.?

No jestli autor aspiruje na tytul "blabol roku" rekl bych, že ma docela sanci

357333

20.4.2017 21:14

RE: Blabol roku

dub 89.?.?.?

Reakce na 357333

důvod?

váš žvást není nic než jen pouhý zoufalý a ničím nepodložený a neodůvodněný výkřik blba, argument kde nic tu nic, jak je u blbů typické.

a můžete si být jist, že většina lidí bude spíše věřit veteránovi válečných zpravodajů, jakým john pilger je, se znalostí místní problematiky, nebož je to rodilý australan.

357334

22.4.2017 15:49

RE: Blabol roku

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 86.?.?.?

Reakce na 357334

ja neviem, ako to sice myslel diskuter nad tebou, ale mne to pripada takto:
podla clanku: https://www.wsws.org/en/articles/2016/10/08/aust-o08.html, je ten Richard Marles defence speaker pre najsilnejsiu opozicnu stranu. je to jasny pro us panacik, tak ako cela opozicna strana. tento smrad podporuje odveku poziciu usa, a teda, ze mozu kafrat do vsetkeho. typicka monroova doktrina, vsetko spada pod usa, vsetko, a my mame boziu povinnost sirit nasu demokraciu do celeho sveta. sucasny premier Turnbull a jeho vlada je proti tymto aktom agresivity a preto bol napomenuty bidenom, aby nerobil zbytocne problemy, a aby si vybral, kto podla neho bude hrat ekonomicky prim do buducnosti, ci usa alebo cina. problemom je, ze cina masivne investuje do australie (http://demystifyingchina.com.au - klikni na "read the report"[mrknutí jedním okem], a tak si to premier nechce rozhadat s cinou a dokonca, podla clanku, sam zpochybnil veducu poziciu usa do buducna. a tak to bude mat samozrejme tazke, okrem ineho aj preto, pretoze sucasny kabinet ma len jeden hlas navyse, proti opozicii. v kazdom pripade, tento clanok je fakt hovadina v tom zmysle, ze hovori, ze "Protože je politický, vojenský a zpravodajský australský establishment začleněn do válečných plánů rostoucí americké posedlosti přesunout obchodní, bankovní a energetickou moc na východ, vytváří si Austrálie nepřítele, s kterým nikdy nepočítala", co akosi nie je celkom pravda. samozrejme, vzdy sa najde niekto v politike, ako ten opozicnik, kto bude chciet tahat s usa, takisto ho podpori aj nejake to spravodajstvo, vsak vieme ako to funguje. dolezite vsak je, ze sucasna vlada je proti. celkovo je ten opozicny kripel pouzity ako spinava handra na zvysenie tlaku na cinu. podpobne ako severna korea, taiwan atd. cina si proste nebude moct robit monroovsku politiku (ostrovy juhocinskeho mora) ala usa, na to je tu usa. o toto podla mna v skutocnosti ide.

357381

22.4.2017 17:48

RE: Blabol roku

dub 89.?.?.?

Reakce na 357381

pravda, neznám australskou politickou scénu, ale soudě dle obecných pravidel démongrácií (včetně té naší) je úplně jedno, kdo je ve vládě a kdo v "opozici", za špagátky tahají stejní páníčci.

a vzhledem ke zkušenostem autora a k tomu, že je rodilý australan, předpokládám, že on tu scénu zná a ví o čem píše více než dobře.

357383

23.4.2017 21:25

RE: Blabol roku

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 86.?.?.?

Reakce na 357383

davam Ti za pravdu, ono ta opozicia moze vzdy nahlas vykrikovat to, co vladna strana takto otvorene nemoze. beriem spat.

357405

21.4.2017 15:41

vzkaz "dubovi" nebude, pane šéf ?

Altman 93.?.?.?

[zmaten]

357362

24.4.2017 20:02

*

Jarle Halsnes 185.?.?.?

Nevěřím.
Ale, jestli je to pravda, tak bych toho hleděl využít! Číňani, až se to domaknou, budou se řezat smíchy a to se musí projevit na produktivitě práce!

357422

Příspěvků: 18

20.04. 08:58  Podla mna si autor s citatelov robi srandu
20.04. 10:05 Toma  RE: Podla mna si autor s citatelov robi srandu
20.04. 10:20 hestroy  RE: Podla mna si autor s citatelov robi srandu
20.04. 10:49 Vladimír Stwora  Vzkaz hestroyovi
20.04. 11:14 F.  RE: Podla mna si autor s citatelov robi srandu
20.04. 09:41 Lubosmat  Článok len potvrdzuje, že Austrália je rovnako ako EU vazal USA
20.04. 15:45 Dan999  999Dan
24.04. 10:01  RE: 999Dan
24.04. 11:09 E.R.  RE: 999Dan
24.04. 22:36 Andrew Siddur  RE: 999Dan
26.04. 10:23  RE: 999Dan
20.04. 20:03 ladasC  Blabol roku
20.04. 21:14 dub  RE: Blabol roku
22.04. 15:49  RE: Blabol roku
22.04. 17:48 dub  RE: Blabol roku
23.04. 21:25  RE: Blabol roku
21.04. 15:41 Altman  vzkaz "dubovi" nebude, pane šéf ?
24.04. 20:02 Jarle Halsnes  *

Vybrat pouze nové | Odznačit

Káva pro Zvědavce

80

Být v obraze něco stojí.
Připojte se k ostatním a staňte se
také sponzorem Zvědavce, stačí
částka v hodnotě jedné kávy měsíčně.

Za měsíc listopad přispělo 130 čtenářů částkou 28 058 korun, což je 80 % měsíčních nákladů provozu Zvědavce.

Bankovní spojení: 2000368066/2010

IBAN: CZ4720100000002000368066
Ze Slovenska 2000368066/8330
IBAN: SK5883300000002000368066
BIC/SWIFT: FIOBCZPPXXX

[PayPal]

Bitcoin:
12vZg7LszAecMsq3wRW4pNpoUAgGZB8aS5

Další možnosti platby ›

Ve zkratce

Ladislav Větvička také začíná mít problémy s cenzurou na blogu iDnes26.11.21 23:08 Česká republika 1

Demonstrace na Letné 28.11. 2021 od 14:0026.11.21 21:38 Česká republika 6

Rakousko-chorvatská diplomatická vojna! Chorvatský prezident nazval rakouský lockdown fašizmem!26.11.21 03:25 Chorvatsko 10

Odborová organizace Pro Libertate - pomoc neočkovaným v zaměstnání26.11.21 03:02 Česká republika 2

Už neexistují oběti Covidu, jen oběti zločinného jednání vlády a Mengele-lékařů26.11.21 02:53 Evropská unie 0

České nemocnice zahlcuje epidemie infarktů a mozkových příhod očkovaných26.11.21 01:33 Česká republika 0

Vědci varují: mRNA vakcíny proti Covidu dramaticky zvyšují riziko cévních příhod25.11.21 23:17 Evropská unie 0

Babiš: Očkování má být v Česku povinné pro lidi nad 50 let!25.11.21 17:38 Česká republika 8

Výpověď dvou lékařů:shedding po vakcínách ohrožuje děti+nebezpečí vakcín,podložené studiemi25.11.21 13:06 Slovensko 2

Zuzana Čaputová si dělá z lidí výsměch25.11.21 01:38 Slovensko 4

Petice proti povinnému očkování24.11.21 22:38 Česká republika 3

Jak manipulatori.cz manipulují24.11.21 17:30 Česká republika 2

Tajemný utrejch23.11.21 22:03 USA 4

Tak na udání. Dorazili. Ve dvou. Ani tak jsem se nezalekl a šel do boje23.11.21 19:12 Česká republika 7

Při povinném očkování by policie mohla přijít o 10 tisíc lidí, píše Švejdar23.11.21 16:23 Česká republika 2

Příběhy lidí z ČR a Slovenska o poškození z covid očkování23.11.21 13:28 Česká republika 0

Během úterý vláda rozhodne o povinném očkování lidí od 60 let a některých profesí23.11.21 11:35 Česká republika 6

Čučkaři z BIS už objevili další nebezpečné vazby v národě23.11.21 10:59 Česká republika 1

Už mají v Rakousku šikanu i očkovaní - lockdown22.11.21 21:27 Rakousko 2

Neočkovaná farmaceutka: U léčiv musíme hodnotit risk / benefit, to se u vakcíny proti covidu neděje22.11.21 16:44 Česká republika 1

Měnové kurzy

USD
22,66 Kč
Euro
25,65 Kč
Libra
30,23 Kč
Kanadský dolar
17,71 Kč
Australský dolar
16,14 Kč
Švýcarský frank
24,54 Kč
100 japonských jenů
19,99 Kč
Čínský juan
3,54 Kč
Polský zloty
5,44 Kč
100 maď. forintů
6,94 Kč
Ukrajinská hřivna
0,84 Kč
100 rublů
29,99 Kč
1 unce (31,1g) zlata
40 614,50 Kč
1 unce stříbra
524,05 Kč
Bitcoin
1 251 219,64 Kč

Poslední aktualizace: 27.11.2021 19:33 SEČ

Tuto stránku navštívilo 2 785