Diskuze k článku

Trump zastrašuje Severní Koreu preventivním útokem?

Příspěvků 37

6.4.2017 8:27

Re: Trump zastrašuje Severní Koreu preventivním útokem?

F. 82.?.?.?

Dovolím si otevřít diskusi. Trump buď chce na S. K. útočit, nebo chce vyhovět tlaku na sebe nebo to jeh hraje. Vážná by byla první možnost. Proč by chtěl? Musí přece vědět, že S. K. je, jak článek správně uvádí, "box. pytel". Znamenalo by to, že chce pokračovat ve zlé politice tamní spodiny, obecněji západní spodiny. A tím se dostávám k meritu svého příspěvku. A dovolím si příklad ze včerejška. Plyn v Sýrii. Všichni vědí, jak to bylo. Ví to i západní spodina, i Trump. A přesto jednoznačně házejí vinu na Asada? Proč? Pokud by přiznali barvu, hned jsou tu další otázky: Kdo to platí? Atd. Takže musejí pokračovat ve zlu svých předchůdců, nemohou přiznat pravdu. Putin může říkat pravdu. Proč? Protože Rusko prodělalo katharsi, dokonalé očištění politiky zhroucení všho za Gorbačova a Jelcina a Putin má už čistý stůl. Západ naprosto ne, musí pokračovat ve zlu. I Trump bude muset, pokud nezařídí katharsi, pokračovat ve zlu. I se S. K. PROTO je o západní SPODINU, spodinu jako celek. Ve své lži je až směšná.

356954

6.4.2017 9:50

RE: Re: Trump zastrašuje Severní Koreu preventivním útokem?

libertarian 31.?.?.?

Reakce na 356954

Myslím, že platí alt. 2 - "nebo chce vyhovět tlaku na sebe "
Trump je pod extremnym tlakom, ide mu doslova o politický život . A možno nielen politický.
Putin dáva jasne najavo, že diskutovať chce, ale ustupovať nie. Čína má v rukách priveľa USA aktív - a na nich nemajú USA žiadnu páku. A tak si našiel obetného baránka - na ktorom ukazuje ochabnuté svaly.
Trump mal veľké ideály - ale McCain mu jasne ukázal, kde mu nakreslili hranice. Trump má nepriateľov v opozícii ,(demokrati), ale aj vo "vlastnej" strane. A tá "vlastná" ho ohrozuje viac ako opozičná.

" Putin může říkat pravdu. Proč? Protože Rusko prodělalo katharsi, .... a Putin má už čistý stůl."
-Ano. Putin jasne pomenoval vnútorných nepriateľov, a verejne ich zničil .
A Putin už nemá tak silných protivníkov vo vnútri. Trump dosiaľ nenabral odvahu, a nedokázal VEREJNE VYČISTIŤ politický stôl , zasratý z predošlých dôb. A pohyb medzi sračkami z minulosti je ťažký.
Skoro mi je Trumpa ľúto.

356958

6.4.2017 10:57

RE: Re: Trump zastrašuje Severní Koreu preventivním útokem?

Jirkap 195.?.?.?

Reakce na 356954

A co osud Asada?Konec?

356959

11.8.2017 8:13

RE: Re: Trump zastrašuje Severní Koreu preventivním útokem?

JIRICECH 217.?.?.?

Reakce na 356954

NEJVÍCE SE MI LÍBÍ NÁZORY OBČANU ČESKÉHO STÁTU KTEŘÍ SE JAKO STÁDO OVCÍ
NECHÁVAJÍ OVLIVNIT AMERICKOU PROPAGANDOU..DOUFÁM ,ALE ŽE VĚTŠINA NÁRODA VIDÍ A UMÍ DOSTATEČNĚ ČÍST A PSÁT PROTOŽE KAŽDÝ ROZUMNÝ
ČLOVĚK TÉTO PLANETY VIDÍ, ŽE "SPOJENÉ STÁTY AMERICKÉ"
JE HROZBA LIDSTVA- OD ZALOŽENÍ UŽ JSOU ZVYKLÍ JEN VRAŽDIT A ROZVRACET
OKOLNÍ STÁTY.
TAKŽE, MUJ NÁZOR "chudáci američané ti zlý šikmoočci nás chtějí napadnout"
K PŘEČTENÍ ZDE
Seznam všech amerických válečných zločinů
OPĚT NOVÝ AMERICKÝ PREZIDENT- OPĚT USA TERORIZUJE A NAPADÁ
SUVERENNÍ STÁT
SEVERNÍ KOREU

Facing the world is wondering who to blame "today's greatest Cold War" ???

Every reasonable person knows, from the e vagina without humanity can not
exist on this planet-just as the United States of America
who forever foment wars and riots across the planet!

200 let terorismu USA:
Přehledný seznam všech amerických válečných zločinů, teroru a válek
5.6.2013
Za účelem utvrzení a udržení jejich „práva“ na vykořisťování jiných národů, Spojené státy se pravidelně uchylovaly k extrémnímu násilí, a zejména vojenskému. Zde je seznam známých ozbrojených intervencí a jiných trestných činů. Samozřejmě není úplný, ale můžeme tvrdit, že lepší asi není.
„Třesu se někdy o svou vlast, když pomyslím na to, že Bůh je spravedlivý.“ – Thomas Jefferson
„Věřím, že všichni ti, kteří těží z války a přispívají k jejímu vzniku, by měli být zastřeleni hned první den občany své země.“ – Ernest Hemingway
Jen v letech 1661-1774 byl z Afriky do USA dovezen asi jeden milion živých otroků a více než devět milionů zemřelo po cestě. Příjmy otrokářů z této operace v cenách poloviny 18. století byly nejméně 2 miliardy dolarů, což na tu dobu byla astronomická částka.
1622 – Americké války začínají prvním útokem na indiány v roce 1622 v Jamestownu, poté následovala válka s indiány (Algonquini) v Nové Anglii v letech 1635-1636 a válka v letech 1675-1676, která skončila zničením téměř poloviny měst v Massachusetts. Další války a potyčky s indiány pokračovaly až do roku 1900. Američané zničili asi 100 miliónů indiánů, což se dá plnoprávně považovat za genocidu, výrazně převyšující masové vraždění židů Hitlerem (4 – 6 milionů obětí).
Od roku 1689 do roku 1763 proběhly čtyři hlavní imperiální války, do nichž byla zapojena Anglie a její severoamerické kolonie, stejně jako francouzská, španělská a holandská říše. Od roku 1641 do roku 1759 bylo 40 vzpour a 18 vnitřních konfliktů mezi osadníky, pět z nich dosáhlo úrovně povstání. V roce 1776 začala válka za nezávislost, která skončila v roce 1783. Druhá válka proti Anglii v letech 1812-1815 posílila nezávislost, zatímco 40 válek s indiány v letech 1622 – 190...Automaticky kráceno

359536

6.4.2017 9:30

Autor asi trpi selektivnou slepotou.

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 84.?.?.?

KLDR sa preventivnym utokom vyhraza 2x do roka. Ak maju sucho a potrebuju od Soulu potravinovu pomoc, aby nepomreli od hladu, tak len raz rocne.

Co sa tyka trumpovej aktivity - on neche KLDR obsadit, len im zrusit jadrovy program a mozno program rakiet dalekeho dosahu. To je ale zaujem vsetkych aj Ciny aj Ruska. Jasne sa proti takymto aktivitam KLDR postavili. A samozrejme najviac to chce Soul a Tokio.

Takyto utok ale nesie so sebou politicky problem. Nevedia ako udrzatelny je rezim v KLDR (cong-un musel pozabijat nejaku svoju rodinu - zjavne su tam snahy o zmenu) a v pripade rozpadu rezimu mnozstvo korejcov vtrhne do bohatsej Ciny - tak si to musia koordinovat.

356957

6.4.2017 15:50

RE: Autor asi trpi selektivnou slepotou.

F. 82.?.?.?

Reakce na 356957

Jste dost rázný. K prvnímu odstavci: nevyhrožuje snad J. K. severu? Nejsou snad jader. zbraně v Japonsku nebo v J. K.? Pokud ano, má S. K. plné právo na jaderné zbraně. Další otázkou je, co dělají jaderné zbraně a vůbec vojska USA kdesi v prčicích? Asi i tak daleko od USA musí být America first. A konečně: takýto útok nese s sebou něco daleko horšího, než "politický problém". Nevíte, co asi? Napovím Vám. Mrtvé Severokorejce. Ano, přesně to je logika Západu. Masovému vraždění se říká chyba. Nebo politický problém. Nebo humanitární bombardování. Nebo preventivní úder. S. K. jen dosr.ná strachem opakuje US-slova. Nač by jí byly rakety a atomovky, kdyby ji nechtěli zničit? A tak ji zničí. Ale to všechno se vyskytuje jen ve světě rázných bláznů, trpících mentální selektivní slepotou, ne normálních lidí.

356969

6.4.2017 18:40

RE: Autor asi trpi selektivnou slepotou.

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 84.?.?.?

Reakce na 356969

Skusim apon od zaciatku po vetach....
- nezaregistroval som ziadnu vyhrazku Soulu o tom, ze bude bombardovat Pchjongjang.
- ani Soul ani Tokio nema atomove zbrane
- po tom, co tieto zbrane ziskali nespolahlivi posuci ako india a pakistan sa velmoci (v OSN) dohodli a zamedzeni sirenia tychto zbrani - teda KLDR na ne nema pravo.
- preco tam maju USA zakladne - lebo aj Soul aj Tokio ich tam chcu, maju totis za susedov posukov a boja sa.

Aby sme sa nerozumeli zle - ja chapem, ze taky utok zabije desiatky ludi - a je mi to luto. Ale chapem aj ludi z juznej koreje, ktori vidia, ze KLDR riadi ukazkovy magor a ak bude mat tu atomovku moze zabit milion ludi. A chape to aj Cina aj Rusko a budu s tym suhlasit - staci aby ich USA presvedcili, ze KLDR sa blizia pouzitelnemu vysledku.
A co sa tyka hladu svetovych velmoci po KLDR .... jedine co maju su miliony hladnych korejcov a aj to je komodita, ktoru Cina rada zuzitkuje ked sa u nich vyhroti problem suvysiaci so starnutim (politika jednoho dietata) - dovtedy moze byt cong-un pokojny o tu skalu nema nikto zaujem.

356977

7.4.2017 8:16

RE: Autor asi trpi selektivnou slepotou.

F. 82.?.?.?

Reakce na 356977

Nic ve zlém, ale je to Váš moholog a ostatní diskusní příspěvky, které thema už plně objasnily a není tedy třeba už v diskusi pokračovat, nečtete. Proto nejste hoden reagování. Jen ohledně té Vaší zmínky o desítkách obětí bych si dovolil Vám připoměnout, že totéž říkali agresoři před nájezdem na Irák – a bylo z toho obětí circa půl milionu. Takže tento Váš diskusní vstup je nejen autistický, ale je i velmi nebezpečný.

356990

7.4.2017 21:18

RE: Autor asi trpi selektivnou slepotou.

hestroy 77.?.?.?

Reakce na 356990

Máte samozřejmě naprostou pravdu. Ragovat na takové kvíkání nemá žádný význam. Místo toho si můžete pustit televizi nebo přečíst noviny, dozvíte se naprosto totožné informace. Ten kdo nevidí širší souvislosti, by měl raději držet papulu. Nicméně dnes je každý trouba po přečtení novin hotový analytik.

357015

9.4.2017 9:47

RE: Autor asi trpi selektivnou slepotou.

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 176.?.?.?

Reakce na 356990

Kdepak půl milionu. Zde je statistika z roku 2007:
V září 2007 uvedl generál Petraues před Kongresem USA, že od roku 2003 bylo v Iráku zabito více jak milion obyvatel.
Irácká ministrině životního prostředí (již počátkem roku 2007) Narmín Othmán uvedla,že Američané použili při bombardování zbraně s ochuzeným uranem,což působí současný nárůst případů rakoviny v zemi. Bylo kontaminováno 350 míst v Iráku a výsledkem je nyní 140 000 případů rakoviny,přičemž každoročně přibývá
7-8 tisíc dalších. Byla vypracována podtobná statistika, která uvádí celkový počet mrtvých Iráčanů 1 320 110 obětí. V Iráku živoří 5 milionů sirotků.
Mimoto máte na Zvědavci souhrnnou statistiku ztrát -článek ze dne 27.10.2009
s názvem: Katastrofa a šokující oficiální statistika.

357047

6.4.2017 17:34

RE: Autor asi trpi selektivnou slepotou.

martin bares 46.?.?.?

Reakce na 356957

ještě dodám k F několik drobností:
Jižní Korea má 10x - ano slyšíte dobře - silnější pozemní armádu, než Korea Severní.
Pokud by úder Američanů na Severní Koreu neznamenal začátek celosvětové nukleární války, došlo by ke změně geopolitických a vojenských poměrů.
Nestačí Vám nahromadění US vojenských základen kolem Ruska, systematické ničení Syrie, atd.?

Co mám víc psát? Fašounů je mezi námi spousta a psychicky narušených lidí z počítačových her a Hvězdných válek ještě víc.

Severní Koreu nemusíte mít rád. Já o ní nic nevím, předpokládám, že ani Vy. Bude to z dnešního pohledu pravděpodobně společenské uspořádání, které se možná přežilo i v tamním světě, ale nebudu na něj ukazovat prstem, ježto mám sám špínu za nehty. Tolik pro naše chytráky politiky. U nás i v USA.

356975

6.4.2017 22:21

RE: Autor asi trpi selektivnou slepotou.

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 84.?.?.?

Reakce na 356975

No neviem podla verejne dostupnych informacii
bohata juzna ma pri 50mil obyvatelov 600 tisicovu armadu
a chudobna severna ma pri 25mil obyvatelov 1,2milionovu armadu

mne to vychadza ze severna ma 2x viac a pri pomere k velkosti dokonca 4x viac

----------
Ako moze znicenie jednej alebo dvoch zakladni, kde sa KLDR pokusa vyvinut jadrovu bombu (o co maju zaujem vsetky nuklearne mocnosti) vyvolat globalny nuklerany konflikt to fakt neviem. Ale je to asi len retoricke cvicenie na odklon od ktoho neovereneho faktu na zaciatku.

356980

8.4.2017 12:22

RE: Autor asi trpi selektivnou slepotou.

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 178.?.?.?

Reakce na 356980

Jednoducho a to tak že to severná Kórea nenechá len tak a začne vojna a ak bude sever ťahať za kratší koniec, čo je na 99% isté tak sa zapojí do konfliktu Čína a tu už je jasné že by nebezpečenstvo lietania atomoviek z jednej na druhú stranu bolo veľké a k spojenectvu Čína a severná Kórea, je to síce pre Čínu spojenec ako za trest, lenže musí sa ho zastať(ako Nemecko Talianska cez WW2)

357026

6.4.2017 11:52

Jasně

Kdesi_cosi 185.?.?.?

Ukončeme nepřátelství, ukončeme sankce, nechme Severní Koreu být. Otevřete konečně oči! Vždyť Kim-jong-un je vlastně docela příjemný chlapík a severokorejská diktatura je sice přísná, ale spravedlivá vláda, se kterou by slušný člověk neměl mít problém.
Neříkám válku, ale politiku usmiřování s diktaturou jsme tady už jednou měli a nedopadlo to dobře. Podej čertu prst, utrhne ti ruku.

356960

6.4.2017 13:09

RE: Jasně

F. 82.?.?.?

Reakce na 356960

Nikdo neříká, že S. K. diktatura je spravedlivá, je hodně nespravedlivá. S. K. předák není příjemný chlapík, stejně jako J. K. presidentka nebyla příjemná dáma, sankce některý stát ať ukončí, některý stát ať je neukončí, je to na vůli toho kterého státu, ale nepřátelství dobré není. Máte nepřátelství tady s nějakým člověkem? Vaše chyba. A nejde o vztah zde slušný člověk vs. S. K., ale o vztah těch nebo oněch dvou států. Slušný člověk se zabývá vztahem ke svému státu a do cizí rodiny se nes.re, to je věcí té které rodiny. Žádný stát by se neměl usmiřovat s diktaturou, ale neměl by být vůči ní nepřátelský, třeba by se měl od ní isolovat. A S. K. ani její předák není čert, ale jsou to lidé, to si především uvědomte, prosím. Tolik k Vašemu výlevu. Ještě hodně by se toho dalo napsat, ale raději počkám na Váš další výlev.

356963

6.4.2017 14:49

RE: Jasně

E.R. 107.?.?.?

Reakce na 356960

Kim je rozhodně paskřivec a pes hrbatej,ale pane spravedlivče,myslíte si,že má na svědomí víc obětí,než třeba ti skvělí demokracii a lidská práva celebrující politici EU,nebo nositel nobelovy ceny za mír,keňský pigmej a že je ta Kimova diktatůra v J.K. horší,než diktatůra "hlubokého sátu" v USA,které buzerují a i fyzicky ničí celé státy a národy,zatim co on jen ten svůj ??!!

Za odpověď předem děkuji.

356965

6.4.2017 17:23

RE: Jasně

F. 82.?.?.?

Reakce na 356965

Podívejte se, že žádáte odpověď, myslím, že bychom neměli rozebírat, který stát je horší a který lepší, spíš bychom asi měli hledat to, co by se mělo zlepšit. U S. K., i u USA, i jinde. A přitom šlo skutečně o zlepšení. U S. K. je asi nejhorší to, že je u zdi. První by tedy mělo být říct jí, že se nemusí bát. Přitom se děje opak, různí papaláši nejen v USA mezi žvýkáním hamburgerů uvažují, co jí ještě provést strašného. U USA je asi nejhorší to, že takto uvažují, dokonce nahlas. Tak ani Babinský nevyhrožoval, jen konal. Je tam sice to, co nazývají demokracie, ale takové úvahy by neměl nikdo vypustit z huby. Ostatní slušná společnost by si ho měla podat. Ovšem je to ještě horší, oni to o,nejen o S. K., ale i o jinde ve světě nejen říkají, ale i konají. Dokonce mám dojem, že může něco být např. na tom, že stvořili IS. To jsou velmi špatné věci. To by bylo dle mého třeba na USA zlepšit. S. K., pokud by nebyla u zdi, by se mohla taky v mnohém zlepšit. V prvé řadě třeba to, že by se rodinám umožnilo a pomohlo, aby byly více soběstačné a méně závislé na státu, tedy decentralizace. Pozorujete, jak tady v evropě postupuje naopak masivní centralizace a stále větší přisátí na státu? To by mohlo S. K. učinit reálně vnitřně silnou, síla se nazakládá na bodácích. Tolik má Vámi žádaná odpověď.

356974

6.4.2017 18:19

RE: Jasně

hestroy 77.?.?.?

Reakce na 356965

Ten člověk jen provokuje, rozhodně na tohle neodpoví, protože by musel kápnout božskou, že v zabíjení a zotročování lidí nemá západ konkurenci.

356976

7.4.2017 15:21

RE: Jasně

Kdesi_cosi 178.?.?.?

Reakce na 356965

Zde prosím jest vaše odpověď:
Západní elity zcela nepochybně lepší nejsou, avšak to tady není důležité. Severokorejský režim si zaslouží být zničen a je jedno, kdo to udělá, dokud užije rozumných metod. Spojené státy sice mluví o vojenské možnosti, ale to neudělají. Nakonec to stejně skončí jen sankcemi (pokud se vůbec něco stane), což je asi nejlepší možnost, jak se Kima zbavit bez války. Navíc severní korea je v čínské sféře vlivu, takže lze očekávat, že po Kimově pádu tam číňané američanům nedovolí získat vliv.

357002

7.4.2017 17:04

RE: Jasně

Aja 82.?.?.?

Reakce na 357002

Nezdá se vám, že máme dostatek ukázek toho, jak dopadly státy, kam USA přikvačily zničit diktátora a přinést demokracii?

357003

8.4.2017 14:35

RE: Jasně

Kdesi_cosi 178.?.?.?

Reakce na 357003

Proto jsem doslova napsal: ...je jedno, kdo to udělá, dokud užije rozumných metod... Přitom plně souhlasím, že USA by se od toho měly držet dál. To se nevylučuje.

357029

7.4.2017 19:09

RE: Jasně

martin bares 46.?.?.?

Reakce na 357002

další drobnosti pane.

"Zničit" je hodně silné slovo.

Zalistujte v historii. Při poctivém hledání zjistíte, že:
Po skončení WWII, začali v Koreji budovat lidově demokratický režim, to jest demokracie zespodu, po válečných zkušenostech bych se zapojil též a s radostí také. Nikdo jim nepřivezl zvon svobody a nezvonil jím, jako onehdá jeden US superman pražákům na Václaváku.

US poslali do Koreje místo zvonu svobody Korejce žijícího v Americe, přírodovědce dr. Rhee (čti rí). Zjistěte si něco o pacifikaci a spoustě mrtvých, která následovala po příchodu tohoto amerického či korejského kovboje. O výsledku tohoto osvobozovacího procesu muže, později nazývaného Ly Sin Man - za měkká a tvrdá i a y neručím, už si to moc nepamatuju, byl jsem tehdy malý, padesátá léta: V našich mediích se o tom asi moc nepíše a historici si s tím hlavu nelámou, je to přeci na druhý půlce světa.

Je to stejné, jako když budete soudit krvavý režim Pol Pota a úmyslně přehlídnete fakt, jak američani bombardovali zoufalé Kambodžany obřími bombami. Kobercově - tak jako systematické pokrytí Vietmanu tím svinským defoliantem - Orange Agent, se to jmenovalo. A výsledek statečného leteckého bombardování Kambodže americkými nadlidmi? Pol Pot v čele vzniklé armády měl během několika týdnů dvěstě tisíc bojovníků ochotných umřít jen proto, aby ty fašistické americké zrůdy mohli vraždit.

A divíte se jak to pak dopadlo v samotné Kambodži za Pol Pota? Já ne.

Děkuju za trochu přemýšlení.

Hezký víkend. [zmaten]

357005

7.4.2017 19:40

RE: Jasně

hestroy 77.?.?.?

Reakce na 357005

Velice se obávám, že výsledek dnešního školství a celkově dnešní společnosti není schopen podobné věci vnímat, neboť jsou zcela mimo jeho rozlišovací schopnosti.

Zato kvákat něco o zničení, to umí každý idiot, který umí pustit televizi, ale nepřečetl jedinou knihu.

357008

7.4.2017 20:19

RE: Jasně

dub 89.?.?.?

Reakce na 357005

korea, a obecně korejský poloostrov, byly ze strany západu připraveny jako vojenské nástupiště pro případný útok na čínu a rusko.
a na tom se nic nezměnilo, proto potřebují čas od času provést tyto tanečky, aby si odůvodnili svoji vojenskou přítomnost na poloostrově.

357010

8.4.2017 14:36

RE: Jasně

Kdesi_cosi 178.?.?.?

Reakce na 357005

Máte pravdu, ale i přesto není pochyb, že odstranění Kimovy vlády by bylo zásluhou.

357031

7.4.2017 19:36

RE: Jasně

hestroy 77.?.?.?

Reakce na 357002

Proboha... Je neuvěřitelné, jak někdo může mít tak vymytou kebuli, že mu v ní už zůstane jen to, co mu řekli v televizi. Debilizace společnosti pokračuje nebývalým tempem.

Takže západ lepší není, ale pan kdesicosi nechce zničit západní elity, ale Kima. Hochu, hochu, raději se nepleť do něčeho, čemu opravdu nerozumíš, jsi pak za blbce. V klidu dokonči školu, pak 10 let pracuj a studuj, možná pak pochopíš, jak strašně hloupé je tvé blábolení.

Mezitím si můžeš do zblbnutí opakovat: Iráčani vyhazovali nemluvňata z inkubátorů, Saddám měl ZHN, Kaddáfí rozdával Viagru, aby se jeho vojákům lépe znásilňovalo a Assad plynuje své obyvatelstvo. Přepodkládám, že těmto hovadinám bezmezně věříš. A pokud ne, tak proč věříš tomu o Korei?

A až dospěješ, tak si spočítej stovky miliónů, co povraždili hodní hoši ze západu a srovnej to s chudákem Kimem, který jim nesahá ani po kotníky. [oči v sloup]

357006

8.4.2017 14:43

RE: Jasně

Kdesi_cosi 178.?.?.?

Reakce na 357006

Já jsem neřekl, že nechci zničit západní elity. Naopak jsem napsal, že nejsou o nic lepší než Kim, z čehož by mělo být snadné vyvodit, že pro ně požaduji stejný osud, t.j. zničení.
Mluvíte o debilizaci, ale přitom ani neumíte číst.

Mimochodem, stovky miliónů? Desítky ano, ale tohle je přece jen trochu moc.

357032

8.4.2017 15:26

RE: Jasně

JN 81.?.?.?

Reakce na 357032

Toho si nevsimejte, hestroy má obecně problémy s porozuměním psanému slovu.

357033

6.4.2017 12:16

odputanie pozornosti

tartus 213.?.?.?

Dvě možnosti. Buď je to obchod, já si spravím co som slíbil a vám dám dalsie odbytiště municie. Alebo vyvolá šarvátku aby doma v klude robil svoju agendu. Vkazdom případě to nerobi pře demokraciu a slobodu, ani pre J.K.

356961

6.4.2017 15:45

Kdopak nám dostaví Tlemelín?

r.m. 80.?.?.?

Proč bankrotuje Westinghouse
http://www.erepublika.cz/article3863-Pro%C4%8D-bankrotuje-Westinghouse
Stanislav Blaha
Den 29. března 2017 vejde do historie jaderného průmyslu. V tento den požádala společnost Westinghouse Electric Company newyorský soud o ochranu před věřiteli podle kapitoly 11 amerického zákona o bankrotu.
V srpnu 2015 odstoupil generální ředitel Toshiby Hisao Tanaka v souvislosti s účetním skandálem. Nezávislá vyšetřovací komise zjistila, že Toshiba v průběhu sedmi let, pod vedením Tanaky a jeho předchůdců Nišidy a Sasakiho různými podvodnými účetními praktikami nadhodnotila své provozní zisky o 1,2 mld. USD.
Vaz jim zlomila Fukushima. A tihle s*áči by měli stavět v Jádro uprostřed propustných uzasezin Jihočeské pánve? [chechtot][chechtot][chechtot]

356967

9.4.2017 20:39

RE: Kdopak nám dostaví Tlemelín?

Pátá Mojžíšova 7:24 37.?.?.?

Reakce na 356967

Tihle bio-roboti ne, to byli jen loutky talmudistických banksterských zrůd.

357070

6.4.2017 20:14

Klasická Emericka politika

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 178.?.?.?

To že v prípade útoku na severnú Kóreu umrie niekoľko miliónov Kórejcov(severných aj južných)(Soul bude zničení atomovkou) asi mierotvorcov, humanistov a šíriteľov demokracie z USAkova moc netrápi

356978

Možná je příčina i jinde. Jižní Korea je hospodářsky pomalu silnější než usa, možná je třeba Jižní Koreu poněkud zdevastovat válkou, aby měli jiné starosti, než co dělat s těmi zelenými papírky z obrovského přebytku zahraničního obchodu. Takřka vždy je válka horká vyústěním války ekonomické ( i skryté). S Německem je to podobné, je hospodářsky příliš silné, silnější než usa, tak dochází k válce imigrační.
Jde o region a ne až tak o to , kdo vlastně firmy vlastní, protože vlastnictví je jen papír a materiální a lidské zdroje jsou svázány s regionem.

357020

8.4.2017 12:30

RE: možná

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 178.?.?.?

Reakce na 357020

Dobre na to idete, cez peniaze(ekonomiku), ale podľa mňa skôr ide o hrozbu že sa Taiwan, južná Kórea a Japonsko pridá ekonomicky/vojensky k Číne a tak každý spor v oblasti ktorý tomu zabráni je pre USAkov dobrý

357027

9.4.2017 10:53

Ale SK je přímo produktem GP

F&T 212.?.?.?

Severní Korea je lidský experiment GP, jak maximálně omezit spotřebu lidí jen na nejnutnější prostředky pro přežití. Je to takový velký koncentrák s mírnějším kázeňsko nápravným režimem.

SK je pro USA velice výhodná, protože její existencí mohou odůvodnit další a další dolárky do žumpy zbrojního průmyslu. Ono zbrojení ve stylu USA není efektivní a většina financí se rozkrade - počesku bychom řekli vytuneluje.

Ano, režim je to obludný, ALE jak Trump, tak i Kim pracují na stejného pána.

Možná jak píší jiní, Trump musí upustit trochu páry a ukázat navenek ochablé a stále více ochabující svaly USA. Jakákoliv vojenská konfrontace by v současné době znamenala kompletní zhroucení USA. Už na další bojování prostě nemají chechtáky.

357051

9.4.2017 17:02

Změny Trumpových názorů má na svědomí Kushner

r.m. 80.?.?.?

Žid Kushner, manžel Trumpovy dcery Ivanky, se snaží dostat prezidenta do mainstreamovějších postojů, zatímco Bannon se snaží udržovat při životě nacionalistický zápal, který vedl k jeho volebnímu vítězství v listopadu.
https://www.theguardian.com/us-news/2017/apr/09/bannon-and-kushner-agree-to-bury-the-hatchet-after-white-house-peace-talks

357062

9.4.2017 20:30

Kdo tupě neposlouchá psychopaty, je psychopatů nepřítel

Pátá Mojžíšova 7:24 37.?.?.?

Severní Korea ohrožuje mezinárodní svatošmejdy, protože její vůdci nehodlají dělat bio-otroky chazarským mocenským zrůdám. Banksteři kupříkladu lžou, že některé podniky v Česku jsou v majetku „demokratických“ jižních Korejců.
Kdo tupě neotročí talmudistickým svatozrůdám, je pro ně nepřítel, prašivý pes, černé prase určené k likvidaci, k „humanitárnímu“ bombardování, upálení nebo k „nehodě“.

357068

Příspěvků: 37

06.04. 08:27 F.  Re: Trump zastrašuje Severní Koreu preventivním útokem?
06.04. 09:50 libertarian  RE: Re: Trump zastrašuje Severní Koreu preventivním útokem?
06.04. 10:57 Jirkap  RE: Re: Trump zastrašuje Severní Koreu preventivním útokem?
11.08. 08:13 JIRICECH  RE: Re: Trump zastrašuje Severní Koreu preventivním útokem?
06.04. 09:30  Autor asi trpi selektivnou slepotou.
06.04. 15:50 F.  RE: Autor asi trpi selektivnou slepotou.
06.04. 18:40  RE: Autor asi trpi selektivnou slepotou.
07.04. 08:16 F.  RE: Autor asi trpi selektivnou slepotou.
07.04. 21:18 hestroy  RE: Autor asi trpi selektivnou slepotou.
09.04. 09:47  RE: Autor asi trpi selektivnou slepotou.
06.04. 17:34 martin bares  RE: Autor asi trpi selektivnou slepotou.
06.04. 22:21  RE: Autor asi trpi selektivnou slepotou.
08.04. 12:22  RE: Autor asi trpi selektivnou slepotou.
06.04. 11:52 Kdesi_cosi  Jasně
06.04. 13:09 F.  RE: Jasně
06.04. 14:49 E.R.  RE: Jasně
06.04. 17:23 F.  RE: Jasně
06.04. 18:19 hestroy  RE: Jasně
07.04. 15:21 Kdesi_cosi  RE: Jasně
07.04. 17:04 Aja  RE: Jasně
08.04. 14:35 Kdesi_cosi  RE: Jasně
07.04. 19:09 martin bares  RE: Jasně
07.04. 19:40 hestroy  RE: Jasně
07.04. 20:19 dub  RE: Jasně
08.04. 14:36 Kdesi_cosi  RE: Jasně
07.04. 19:36 hestroy  RE: Jasně
08.04. 14:43 Kdesi_cosi  RE: Jasně
08.04. 15:26 JN  RE: Jasně
06.04. 12:16 tartus  odputanie pozornosti
06.04. 15:45 r.m.  Kdopak nám dostaví Tlemelín?
09.04. 20:39 Pátá Mojžíšova 7:24  RE: Kdopak nám dostaví Tlemelín?
06.04. 20:14  Klasická Emericka politika
08.04. 09:15 výjimečné porušení omerty  možná
08.04. 12:30  RE: možná
09.04. 10:53 F&T  Ale SK je přímo produktem GP
09.04. 17:02 r.m.  Změny Trumpových názorů má na svědomí Kushner
09.04. 20:30 Pátá Mojžíšova 7:24  Kdo tupě neposlouchá psychopaty, je psychopatů nepřítel

Vybrat pouze nové | Odznačit

Káva pro Zvědavce

Být v obraze něco stojí.
Připojte se k ostatním a staňte se
také sponzorem Zvědavce, stačí
částka v hodnotě jedné kávy měsíčně.

Bankovní spojení: 2000368066/2010

IBAN: CZ4720100000002000368066
Ze Slovenska 2000368066/8330
IBAN: SK5883300000002000368066
BIC/SWIFT: FIOBCZPPXXX

[PayPal]

Bitcoin:
12vZg7LszAecMsq3wRW4pNpoUAgGZB8aS5

Další možnosti platby ›

Ve zkratce

Britská vláda přiznává: dvě injekce a kus vaší přirozené imunity je pryč27.10.21 18:30 Británie 1

Počas Španielskej chrípky 92% ľudí umrelo na bakterialnu infekciu z nosenia rúšok27.10.21 18:13 Neurčeno 0

České banky začínají podléhat teroru Green Deal26.10.21 23:01 Česká republika 5

Pravda s očkovacím utrejchem leze na porvch - vláda podepsala likvidační smlouvu26.10.21 19:51 Česká republika 3

Očkovaní: Nula protilátek. Neočkovaní: Plno. Vynesla laborantka26.10.21 18:51 Česká republika 3

Už je to tady: Covid se stal epidemií neočkovaných, tvrdí vladní loutky26.10.21 11:07 Česká republika 8

Nakažení očkovaní jsou podle Tečky bezinfekční25.10.21 17:51 Česká republika 16

Nová nařízení vlády? Máme pro vás právní návody pro důstojný a svobodný život 25.10.21 17:13 Česká republika 2

Ameriku zaplavila vlna lítosti těch, co se nechali naočkovat24.10.21 17:07 USA 3

Měnit pohlaví dětí je zločin proti lidskosti24.10.21 09:58 Rusko 1

Hliník se odstěhoval do Humpolce......24.10.21 09:53 Evropská unie 0

Po celé Itálii vyrazili lidé i přes zákaz do ulic, podpořili je i Francouzi (VIDEA)24.10.21 09:44 Itálie 2

Zákon, který omezuje základní svobody 67 milionů Francouzů, schválilo 23 % poslanců!22.10.21 17:54 Francie 2

Policie pokračuje ve stíhání exposlanců Volného a Roznera, souhlas sněmovny už nepotřebuje 22.10.21 17:34 Česká republika 4

Soud zrušil další nezánonný paskvil - příjezdový formulář21.10.21 19:50 Česká republika 0

Nesvítí, nefouká... Data z Německa kříží plány EU21.10.21 17:38 Německo 5

Už na nás "vláda" zase chystá další šikanu a buzeraci20.10.21 20:19 Česká republika 6

Majitelé lesů raději zakáží cyklistům vjezd do lesa úplně19.10.21 20:20 Česká republika 5

Americké vojenské biologické laboratoře v Kazachstánu19.10.21 18:59 Kazakhstan 0

Evropská agentura pro léčiva zahájila hodnocení vakcíny společnosti Pfizer pro děti ve věku 5-11 let19.10.21 09:23 Evropská unie 2

Měnové kurzy

USD
22,16 Kč
Euro
25,71 Kč
Libra
30,45 Kč
Kanadský dolar
17,96 Kč
Australský dolar
16,65 Kč
Švýcarský frank
24,13 Kč
100 japonských jenů
19,48 Kč
Čínský juan
3,47 Kč
Polský zloty
5,57 Kč
100 maď. forintů
7,08 Kč
Ukrajinská hřivna
0,84 Kč
100 rublů
31,47 Kč
1 unce (31,1g) zlata
39 772,43 Kč
1 unce stříbra
534,27 Kč
Bitcoin
1 304 326,71 Kč

Poslední aktualizace: 27.10.2021 18:33 SEČ

Tuto stránku navštívilo 3 583