Diskuze k článku

Trumpovo vyhlášení války

Příspěvků 32

24.1.2017 5:58

Válka.

masmil masmil (zavináč) zoznam (tečka) sk 85.?.?.?

Zdá sa, že USA speje k občianskej vojne.

355321

24.1.2017 7:32

RE: Válka.

omar 147.?.?.?

Reakce na 355321

Súhlasím. Pjakin používa termín "reformátovanie" SŠA.
Trump ale (asi) vyhrá. Je to šialené tvrdenie? Je. Are rovnako bolo šialené v auguste či septembri tvrdiť, že Trump vyhrá voľby (čo som tvrdil a doteraz ľutujem, že som sa nestavil).
Svet asi dospel ku hranici katastrofy. "Niekto" to rozpoznal. A snaží sa tomu zabrániť. Aby bolo jasné, nie je to nijaký altruista, lenže tá katastrofa by zničila aj jeho. Zlyhala idea "uchopiť"ľudské vedomie či pamäť a premiestniť ho/ju na kremíkové čípy, vypadnúť kdesi do vesmíru (a vy sa tu na Zemi potom poj.bte). Ľudstvo nejde vyhubiť, tak aby sa to toho "Niekoho" nedotklo. Nemôžeme spáchať epidémiu moru, eboly, pravých kiahní pretože ľudstvo je naozaj odolné. Aj španielska (či americká) chrípka zabíjala tých najsilneších - medzi 20-40 rokom, deti a starších vynechala.
Zdroje sa míňajú, planéta sa (možno) otepľuje, hoci príčina nie je známa.
Takže ako z toho von?
Trump sa ukázal ako ideálne riešenie. Rád by som vedel, kto je jeho riadiaci dôstojník...

355322

24.1.2017 11:31

RE: Válka.

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 95.?.?.?

Reakce na 355322

Ja by som niekoľkomesačné nepokoje(občiansku vojnu) v USA nevnímal ako katastrofu, ale ako ozdravní proces civilizácie na planéte Zem [chechtot]

355325

24.1.2017 21:47

RE: Válka.

F&T 212.?.?.?

Reakce na 355325

To je zatím jen začátek. To je takové malé pošťuchování, které má daleko k občanské válce.

Ale ono se to může zvrhnout a lidi mezi sebou střílet. Zaděláno je tam na to důkladně. Stačí, když někdo zastřelí černocha při vloupávání se do jeho domu. Celá banda černochů půjde viníka "potrestat" a za napadeného se postaví jeho přátelé. A pak už se to začne mydlit tak, že nikdo neví, kdy a kdo s tím začal.

Podobně jako na Ukrajině. Tam také nácci začali střílet vlastní lidi.

355342

24.1.2017 23:28

RE: Válka.

Jarda z Brna 185.?.?.?

Reakce na 355325

Mám slovenský jazyk rád a nechápu jak někdo může napsat ozdravní, když je to jeho řeč. Ozdravný proces tady asi bude potřeba ale podle mého úsudku k němu nedojde protože se to bude vyvíjet jinak, dle Biblické predikci o ,,časech konce,, .

Jak by mohla Emérika být zachráněna a jak by to asi pan Trump mohl udělat, když všichni ti syčáci co mu stojí v cestě jsou obtíženi duchem zla, samotným Satanem Ďáblem?

Naopak, bude to postupovat od špatného k horšímu.
K dělení na ovce a kozly teprve dojde ale už nyní je patrné kdo se kam kloní svým způsobem myšlení, životním stylem který určitě Stvořitele nevelebí...

Drtivá většina lidí půjde po široké cestě ale jen málo lidí nalezne a půjde po cestě stísněné, do ůzké brány, vedoucí k životu.

Ne že by těm na široké cestě někdo něco upíral.
Sami si vybrali svou cestu na Bohu nezávislou.Je to cesta smilstva, rouhání se Bohu, nenávisti člověka k člověku, pohrdání mravními hodnotami. Nikam jinam lidstvo jako celek nespěje než ke konci, jak praví Bible, ,,Nebudou oplakáváni, nebudou pohřbeni,, .....Prostě tady končí. Stačí se zamyslet nad slovy proroka o konci systému věcí, jak je popsán v podobenství s koncem Sodomy a Gomory, starověkých měst jež rozvrátil ohněm z nebes sám Bůh. Písmo říká že to při záveru systému bude stejné jako v těchto dvou městech, neboť tyto rozsudky nám mají být vzorem budoucích věcí.

Samozřejmě bych rád viděl všechny lidi jak se sjednotí ale to je jen sen, možná sen pana Trumpa nebo sen obyčejných lidí co chodí volit darmožrouty, v naději že se něco změní.

Způsob vykořisťování člověka člověkem se nezmění a proto všechny tyto špatnosti co jsou vyjmenovány v písmech musí být ukončeny násilně aby mohli pokojní lidé žít v klidu a míru, jak je slíbeno ve Zjevení Janově.
,, ..A každý jistě bude sedět pod svým fíkovníkem a nikdo nezpůsobí, aby se chvěl.
Můj lid bude plně užívat díla svých rukou.

Než se tak stane, -nechci nikomu kazit naděje (falešné)- bude tu takový šrumec, jaký si ani já neumím představit a to jsem ty pasáže v Danielovi, Ezechielovi, Zjevení a v evangeliích prolustroval i se všemi konkordancemi a překlady z Hebrejských a řeckých písem. A mám ještě podle mého mínění mnoho co studovat abych aspoň něco věděl.
Kde jsou se svými vědomosti ale lidé kteří na dopis od milujícího Otce nemají čas, nebo na varování v něm nedbají? Jak se mohou připravit na dny soudu, jak ho chtějí přežít, když ani nevědí jak se Bůh jmenuje a co si přeje od nás každého?

Prostě to s Trumpem nebo Putinem nebude fungovat, spějeme do zkázy a je marné proti soudu z Nebes bojovat, vždyť to tu vede pekelník Satan a podle toho ty podmínky na zemi vypadají.
Nezapomeňme, co stojí v knize knih:,,Běda zemi a moři, protože k vám sestoupil Ďábel a ví, že má krátké časové období.
A obchází jako lev ...Automaticky kráceno

355344

24.1.2017 23:29

RE: Válka.

Jarda z Brna 185.?.?.?

Reakce na 355344

Naštěstí neovládá všechny lidi a doufám že i já budu patřit k těm, co budou žít navždy na obnovené zemi v rajských podmínkách. Buď jako vzkříšený, nebo jako přeživší tuto velikou událost, která se přibližuje den za dnem stále víc a víc.

Neumím si představit, že ten marast co je v lidech tak hluboko by bylo možné napravit. Proto také musela přijít potopa a potom za nějaký běh času i zkáza Sodomy a Gomory, pád Jeruzaléma atd.... Dnes to bude poslední pád říše bezbožných. To už spravit nelze.

355345

25.1.2017 0:35

RE: Válka.

udo2 78.?.?.?

Reakce na 355345

Otázka by potom bola:
Je Apokalypsa Biblie
A) prognóza (proroctvo), alebo
B) projekcia (program)?

Presnejšie: Do akej miery ide o variantu A)
a do akej miery a v čom konkrétne o variantu B)
T.j., myslí to Boh s ľuďmi dobre, alebo
ide o krvilačného magora, "akože" nepochopiteľného psychopata?

Obávam sa, že v tej Biblii máte dvoch Bohov
a ide o to, či ich viete rozlíšiť a ktorého preferujete.

Ak to totiž pomiešate a zoberiete najznámejšiu knihu,
formujúcu, vedúcu západnú civilizáciu k tomuto "cieľu", ako nedeliteľný celok,
dostanete práve onen návod na apokalypsu nejakého sociopatického programátora.

Keď chcete, nazvyte ho hoc aj Setan.

Človek sa totiž nerodí zlý. To Vám každý dobrý psychológ potvrdí.
Tzv. "dedičný hriech" sú podľa gramotnejśej religionistickej interpretácie,
práve nesprávne, chybné stereotypy myslenia predkov,
ZloZvyky, ktoré máme rozpoznať a opraviť.
Dietkam svojim ne-pre-dávať.

Navyše..
Ak malému decku budete dokola opakovať,
že jeho oco bol zlodej a feťák,
matka prostitútka
a že ani z neho nikdy nič iné byť nemôže,
myslíte, že čo s jeho osudom
pravdepodobnostne predurčene nastane?
..česť výnimkám

Toľko k Vašej epilepticko-apokalyptickej, satanistickej projekcii.
Veríte V TOHO dogmatického klanového zlo-Ducha,
alebo skutočnéMU Bohu-Otcovi?
Musíte si vybrať.
Ostatne tak, ako aj všetky cirkvi.

(Lebo zvrhlí ich predáci, veky zamlčiavajúci,
že v zvitkoch starých sa,
o KĽÚČI k pravidlám.. Hory píše,
i On-ROZLÍŠENIE pravdy, tak lžou kníše,
že títo "anjeli" padlí, ako stromy bez vody zvädli,
alebo..)

ľudovo:
"Nemaľujte čerta na stenu Jardo!"
..bo ľudská myseľ je mocná a Slovo ešte viac!!!

355347

25.1.2017 12:11

RE: Válka.

Jarda z Brna 185.?.?.?

Reakce na 355347

Řecké slovo Apokalypses neznamená zkázu nebo zničení ale ODHALENÍ-ZJEVENÍ.
Máte to ve výkladovém slovníku. Takže Apokalypses je proroctví stejně jako je i Danielovo proroctví, Izajášovo, Ježíšovo, když mluvil na hoře k zástupům atd....

To že si ze Zjevení udělali španělští katolíci strašáka pod názvem ,,Zničení,, (Hebrejsky Gehenna)

Co říká Bible

Ohnivé jezero je symbol věčného zničení. Je to totéž co gehenna, ale něco jiného než peklo. Peklo je totiž společný hrob lidstva.


na lidi, je jejich věc a vy si tak aspoň můžete udělat obrázek o tom, na koho se vztahují slova ze Zjevení Jana :,, Držela (žena) v ruce zlatý pohár plný smilstva a říkala-nikdy nebudu vdova ,,,
...ano, správně, církve v takzvaném ekumenu, spolčené proti pravému Bohu.
To jsou všechny ty sekty které měl na mysli Apoštol Pavel.
Bránily jako jeden Satanášův voják v rozšiřování Bible, upalovali lidi u kůlu s Biblí na krku za to, že chtěli znát pravdu z ní, ne žvásty a katechismy uzpůsobené pro církve tak, jak se jim výklad hodil pro poslušnost oveček.

Ježíš řekl že ty lidi poznáme podle jejich ovoce. Jestli tedy někdo ve jménu Boha po staletí zabíjel, loupil, mučil lidi, musí to být opravdu idiot aby se k takové církvi člověk hlásil. Má snad oči, tak se snad může podívat do Bible, co učí a jak se má chovat k druhým lidem. Jak uctívat Stvořitele.

A ještě vysvětlení k tomu Satanovi, bod dvě.
Jestliže Bible říká že k zemi byl Satan i s démony svržen (očista nebes, andělé všeckni jásali a tleskali že už není ten vyvrhel mezi nimi)
tak to znamená, že ve velkém sporu mezi ním a Jahvem se čeká na vytvoření precedensu, který potvrdí Boží varování Adamovi v ráji, aby nepojedli ze stromu poznání, jinak v ten den zemřou a protože u Něj je jeden den jako 1000 let na zemi, Adam, zemřivší ve věku 920 let tedy potvrdil Boží varování. Jeden den u Boha může mít tady na zemi různě dlouhé trvání, jak jistě víte, za 6 dní země nevznikla ale každý z těch stvořitelských dní trval jistou dlouhou dobu, nejsme dogmatici jako někdo, že?
Váš bod jedna tedy znamená Stvořitele a jeho proroctví, bod dvě znamená nepřítele lidstva i Boha. Rozlište dobro a zlo, máte ho i v pohádkách

Pokud ale nevěříte ani v Boha ani v Satana, klidně si sledujte pochod dějin v televizi, jak se hrabeme do ukončení našich životů, neboť nikam jinam to přece nevede, to vidí i ty malé děti že to je nenormální, co se děje.

Ať už budete zachráněn nebo ne, proroctví o konci ničemů se splní a říkat o Bohu že je zrůda může jen člověk absolutně neznalý věcí, který si dopis od Otce nepřečetl ale má chytré vlastní úsudky.
Máte to tam jasně napsáno:,,Běda zemi a Moři,, ....
Ještě je čas, encyklopedia Britanica a Katolica a Bible čekají spolu s Internetem na váš zájem.

355364

25.1.2017 12:15

RE: Válka.

Jarda z Brna 185.?.?.?

Reakce na 355364

Bod dvě tedy chápejte jako Satanovu projekci,

ostatně za pár chvil se jistě dozvíte a uvidíte na nebi divy a projekce, které budou jako Ježíšův příchod.

Bude to od Satana a má to svést k odpadnutí pokud možno i vyvolených.

355365

25.1.2017 15:14

RE: Válka.

dub 89.?.?.?

Reakce na 355364

no nevím co je chytrého na tom brát vážně něco a někoho, kdo tvrdí, že je od boha, když toho boha nikdy nikdo neviděl, text sepsal čistý pozemšťan (a to ještě ne jeden) jako údajný klasický dnes známý "channeling" a stejní, kteří takto adorují svého bůcha, ostatní texty sepsané prostřednictívm channelingu zavrhují.

už to samo o sobě je důkazem, že nemůže jít o objektivní pravdu, ale o čistě subjektivní volbu dogmatu, kdy ostatní dogmata získaná stejným způsobem jsou zavrhována.

ale kam na pánbíčkáře s logikou a myšlením vůbec, že...

355375

25.1.2017 14:55

RE: Válka.

ppppp 78.?.?.?

Reakce na 355347

Biblia je do väčšej miery seba/projekcia, než proroctvo/prognóza, plus pozorovanie, že neživá hmota padá iba po ceste z kopca (termodynamika).
Takže moja pravdepodobnostná odpoveď je B).

Boh, ak existuje nerieši jednotlivcov a nepopoťahuje nikoho ani za nitky, ani za čosi iné. Ani nevstupuje do už prejavenej vôle, ktorá býva často podobou ega.

Prišiel som tiež k istým medzivýsledkom, ktoré sú založené na tom, že peklo a satan neexistujú, nepredstavujú osobitné entity, iba masku a alibi predátorov, ktorí len nerešpektujú biodiverzitu a iné osobnosti. Obvykle peklom a satanom straší človek, ktorý priamo, či nepriamo, vedome, alebo prenesene chce získať lacnú konkurenčnú výhodu. Často vo veľmi zločinnej podobe. Bibliu považujem za knihu, ktorá mapuje historické súvislosti, a sa tiež snaží svojmu druhu priniesť konkurenčnú výhodu. O jej objektivite mám svoje pochybnosti.

355374

26.1.2017 0:02

RE: Válka.

Sugar 84.?.?.?

Reakce na 355374

Víte, zda Bůh existuje či ne...

Je známá věc, že religie jsou po celém světě již tisíciletí. A pravdou je, že žádný jazyk neuchovává tak dlouhou dobu "slovo", které nemá obsah. Pravá religie je přirozený cit člověka → potřeba komunikace a souznění s Bohem. Každý jím disponuje, no ne každý jej ve svém životě rozvíjí.

Pokud máte problém s těmi všemi nesmyslnými obrázky fousatých starců sedících na mraku...
Boha můžete vnímat např. jako:
hierarchicky uspořádané všechny procesy vesmíru, které fungují vedle sebe v harmonii, aniž by došlo ke zničení samotného vesmíru.

Na začátku bylo "slovo" a to slovo bylo Bůh.
Nebo věříte na pseudo-teorii o velkém třesku?

355382

26.1.2017 0:17

RE: Válka.

dub 89.?.?.?

Reakce na 355382

ale velký třesk je jen převlečeným křesťanským "budiž světlo!"[smích]

355384

30.1.2017 14:41

RE: Válka.

ppppp 78.?.?.?

Reakce na 355382

>Nebo věříte na pseudo-teorii o velkém třesku?
Ne bezmezne, protože i té chybí začátek a konec. Planckova délka muže znamenat lecos. Stejne tak nemám potíže s fousatými starci na mraku, Buh muže mít opravdu formu, jakou sám uzná za vodné, pokud se neco v tom smyslu existuje jako osobitní, oddelitelná existence, pokud tedy Buh existuje nezávisle i mimo námi pozorovatelného sveta. Nebo i když je nejakou nepríliš viditelnou/hmatatelnou součástí námi pozorovaného vesmíru.
Proste to nevím, a když neco nevím, tak to nemohu vyloučit. Uznávám logiku. [smích]

355479

30.1.2017 15:44

RE: Válka.

Sugar 94.?.?.?

Reakce na 355479

V zásadě vesmír je uspořádaná hierarchie procesů. Nic jiného než kmitavé procesy kolem nás neexistuje – růst trávy, let motýla, podání ruky, slovo...

Každý proces má svého tvůrce a cíl. Ovlivňují jej další procesy, ty výše v hierarchii mu dominují, ty níže se podřizují...

Jak proběhlo formování dominantních procesů vesmíru?
Jakto, že dominantní procesy fungují vedle sebe v rovnováze?
Pokud něco/někdo tyto procesy vytvořil, jaký mají cíl?
Na jaké úrovni se nachází člověk a co mu garantuje přežití?
Jaký je úkol člověka v rámci vesmíru?

Teorie velkého třesku (Big Bang Theory), že z chaosu "sám od sebe" vznikl takto vyvážený řád je čistě i z pohledu selského rozumu nesmyslem a funguje jen pro odvádění oveček od reality "vyššího řízení" než je člověk.

355481

31.1.2017 22:53

RE: Válka.

ppppp 78.?.?.?

Reakce na 355481

Neco jako "sám ze sebe" je logický problém. Je dost možné, že stačí jeden nebo nekolik základních procesu, a zbytek je dusledek. Vidím zatím 2-3 elementární podmínky, báze, aby byl tenhle vesmír hmatatelný. První je existence prostredí, neco jako pra-ether, druhý jsou jeho elementární vlastnosti a mechanismy, napríklad setrvačnost a prenos účinku na dálku. Toho dusledkem je existence struktur jako hmota, pak pusobení učinku pomocí námi navozených sil a energií, stejne tak času, kde je podobne možné, že ho príroda sama nezná ani nepotrebuje.
Tretí je možnost rozptylu energie/etheru do prázného, nebo neprázdného objemu (nebo rozpínajícího se vesmíru), kterého dusledkem je premena všech známých energií na jiné.
Za neoduvodnené, podobne jako "zaručený" prubeh BB, považuji rečičky o vlastnostech temné hmoty, nebo černých der, ty jsou spíše dusledkem merení, a tvorí spíše zápletku na varení ruzných omáček.
Zbytek je pro mne zjednodušene rečeno TABU, jako kdysi pro novozélandské domorodce a kanibaly [smích]
Takže se nemusím zvlášť trápit, jaký mají tyhle procesy cíl, když si to celé nechci jen namlouvat. Tím nemyslím že mám chtít žít jen tak pro nic za nic, stejne tak ostatní. Človeku negarantuje prežití asi vubec nic. Je zde na to, aby se o to pokoušel sám, podobne, jako jiní tvorové, a samozrejme jako součást nejaké rovnováhy.

355498

24.1.2017 13:53

No jo

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 185.?.?.?

Zakopaní na důležitých postech v území a schovaní za dost neprůhledné hejble. Paradoxem je že jsou placení za existenciální bezpečnost krajiny ale jak je vidno neškodí jen venku neboť s Klausem by mohli říci že neznají špinavé peníze a hlavně že nesmrdí. A tak s dobovými zkušenostmi pamětníků jak se nechávali slyšet o těch partizánech vyžrali vše a ještě vystavují v nebezpečí od msty a nevraživosti obyvatele hlavně ekonomicky. Což v důsledku je obdobně zničující. A tedy by se dalo v této souvislosti hovořit o deep state. Faktem je že to není postavené na stavovské cti a jakémsi morálním kodexu jako třeba Jobik v maďarsku kde idee jsou nosné a i morálka vedoucí k cíli prioritou z které nejde uhnout pokud tam nespekulují hyper šmejdi a těm by šlo o život a celkem i logicky pokud se zájmová fronta má někam ubírat k cíli a prosperitě. Vše je v lidech a pokud se nechá byť jen skulinka pro vykuky tak se prostě budou někteří obohacovat na úkor okolí a tedy nastavení industriálu nesmí nechat lumpy na pochybách že tohle se nedělá za existenciální hrozbu. Protože opačně vystavují právě tomuto ostatní a tolerance není na místě pokud nechtějí rozložit civilizaci zevnitř dejme tomu "kulišáci. Protože mnohým askeze a odříkání nevadí a ukázkovými jsou workoholici kteří uženou i sebe natož okolí pokud k tomu dostanou možnost.[chechtot] A tak trošku možná kacířsky mne napadá že právě s termínem "normalizace nedávný prezident Husák projevil jak prozíravost tak moudrost. A byli to léta prosperit i vysmívaných husákových dětí nicméně pro život tam zřejmý byl i děti které nebyli systému přítěží a jsou v pokračovatelích žel zdrojem zisků zahraničním vlastníkům což beru za mimořádně paradoxní a blbé aby profitovali ti co na zásluhu nenesli a byli škubaní z podstat do zahraničí ti kteří měli vracet zdejší společnosti. Takže někdo zasel a byl to socialismus zdejších a jiní sklízí a místo aby se obnovili podmínky rodinám tak sem hodlají tlačit jak říká P. Zitko nicneděláky a místo důstojných podmínek pro život připravují anabáze hrůz s no gou zónami a islamismem obecně který je dominantní a místním nedává vydechnout. Nalijme si čistého vína a zde mám za to že bezpečnostní složky národů selhali kvůli zájmům kšeftu s lidmi a napojení pěnězovodů neziskovek na kmotry kdy celý masomlýnek odnáší nejpotřebnější a pilíře společnosti prostého lidu jsou omlacován ignoranty a spekulanty s jasně protispolečenských anticivilizačních působení a ve francii mají z této situace 2. roky či kolik vyjímečný stav a to není zrovna to na co by měli být složky státu hrdé a osvícený diktátor by je stavěl do latě. Ale asi to budou muset udělat zhrzení lidé jinak je čeká cesta do absolutismu úpadků kterých jsou dějiny plné a v případě stávající evropy i možná k převálcování domorodců semity a černochy. [mrknutí jedním okem]

355329

24.1.2017 20:45

Co je tím světlem, které osvobozuje?

Lid 89.?.?.?

Mám lepší způsob jak s nimi naložit. A to (ve skutečnosti jediný účinný) ten vycházející z příčin. Neusmrtit je, ale VYLÉČIT. Jsou totiž nemocní=zlem. Tak zlý jako oni, nikdo přirozeně být nemůže. Proto jsou nemocní a ostatně o tom, že jsou POZMĚNĚNI existují mnohé indície-již tisíce let. A takoví tedy (a vlastně nikdo) se nesmějí jakkoliv trestat za svou jakoukoliv nemoc, dokonce ani sebeméně zraňovat (mimo jiné tím by to zlo ještě více rostlo). Ovšem dobrovolně se nevzdají své zločinnosti a taktéž se sebou ani nechtějí nic prospěšného udělat a tedy je jen jediné možné řešení téhle rovnice-a to jejich zdánlivě vnucené (s použitím mnohých nedestruktivních prostředků) izolování vůči lidstvu a následné zdánlivě vnucené (a ani trochu poškozující) vyléčení. Dobrovolně by se nikdy nebyli schopní zbavit svého zla, protože jsou tím zlem ovládnuti, jsou tzv. posedlí. To zlo je velice dávné. Trump nestojí proti běžnému a na nějakých financích postavenému zlu. Ale stojí proti zlu prvnímu, univerzálnímu, které proniká zákeřně všude, kde najde prostor. Jen se trochu zamyslíme odkdy začalo vykořisťování, války apod. a již se nám něco rýsuje. Když chceme cokoliv změnit, musíme nejdříve vědět o co se jedná ve skutečnosti a vědět to dobře. Řeknete si-jak vyléčit satanistu,který s pomocí neohlášené demolice 11. září mohl začít nejen krást ropu z Iráku? Ale jó, všechno jde, jen poznat více pravdy. Spousta lidí hledá příčinu všeho zla všude možně. Mnozí ji vidí v některých politicích, médiích, lékařích=dealerech toxipharmy a v (jiných) kriminálnících. Jsou blízko, ale další lidé ještě blíže, hledají ji i za kulisami, tj. prokoukli, že tito (pravidelně i nepravidelně placení) zločinci jsou jen vypláchlí ubozí otroci, služebníci, obličeje těch skutečných zparazitovatělých. A nyní- položil si

355336

24.1.2017 20:49

Co je tím světlem, které osvobozuje?

Lid 89.?.?.?

A nyní- položil si někdo otázku, co je tou skutečnou příčinou zrůdnosti všech těchto “našich“ placených i méně placených kriminálníků? Položil si někdo otázku co je zparazitovatělo? To prvotní zlo můžeme nazvat řekněme Satan. A vím, že “občanský průkaz“ Satana, je (a jediné) skutečné, nejpřísněji střežené tajemství na Zemi, ale zde na netu již i toto může být PROZRAZENO. O co se jedná. Co je tou (prvotní=skutečnou) příčinou všeho zla? Tj. kdo nebo co je to Satan? Zamysleme se, proč Židi museli (alespoň zpočátku) jíst v sobotu (o sabatu) jakousi podivnou vánočku a přitom se nesměli ani trochu pohybovat, takže si museli navařit i pití připravit na sobotu již v pátek. Kdo z toho prospíval, že museli jíst tuto vánočku tak, že se nesměli ani trochu pohnout (a tak pohnout svým lymfatickým systémem-kanalizačním systémem-očistným systémem). Proč museli jíst tuto vánočku s co nejvíc utlumeným očišťujícím systémem? Co bylo (či snad ještě je) v té vánočce? A co nám dávali “žrát“ v kostele stovky, tisíce let ve svých kostelních oplatcích, po příchodu judaismu pod hlavičkou (rouškou) křesťanství? Co tedy lidé pojídali při jakémsi “svatém“ přijímání? Proč většina epileptických záchvatů nastávala během či těsně po návštěvě kostela? Původně bylo náboženství návod, jak dělat očistu těla, např. křest vodou=klystýr, pravdivý popis historie a popis původu zla. Ano přítelíčkové, křesťanství je hlavně o tom, jak si dát maxi kvalitní klystýr,víc než ve Švejkovi, a to rovnou “z tykve se šlahounem“ (viz Esejské evangelium míru). Ale pak přišli zparazitovatělí a návody stokrát přepsali naruby do bludů (a proto dnes melou duc.hovna, žerou při “půstu“ tlusté ryby a vydry a 40 dní to “jen“ zapíjejí postním pivem, tj. hustým gulášem s alkoholem a plavajícími hroudami kvasnic, proto se dodnes mnich zobrazuje vypasen jako sud baňatý s pásem uprostřed, čímž by ztloustla i navedená bulimička). A nebo trochu jižněji neměli jíst vepřové a občas celý den nic a oni to změnili na žraní umučených zvířat-halal a občas celou noc po dobu 30 dní. Co je to virus? Vyjma oficiálních bludů, je to např. fragment DNA-rozbité kousky buněčných jader rozpadlých buněk. Tyto fragmenty pak nutí buňku aby je kopírovala. A podle toho má buňka “charakter“. Mohli to začít

355337

24.1.2017 20:51

Co je tím světlem, které osvobozuje?

Lid 89.?.?.?

Mohli to začít nevědomky lidé kvůli hladu a zimě v Číně. Po katastrofách a zemětřeseních našli lidé staré vysypané kosti dávných tvorů-dinosaurů. Měli hlad a tak si udělali vývar z kostí (velmi parazitických a vyhynulých) tvorů a bylo to-Průser. A tak vznikl-parazitismus=Satan. Že dnes již nepožíráme divné oplatky, vánočky a přesto zparazitovatělých je “požehnaně“? A co třeba naprání vám odpadů rovnou přímo a hned? Co třeba přesně za výkaly, opičí mozky, rtuťové neurotoxiny a potracené plody (obyvatel ze starého Říma, z Romy? a kdoví čeho všeho) obsahují všechny vakcíny, jenž vám Id(eoví)ioti naperou rovnou do čistého těla hned po narození? Že jim jde jen o peníze za farmabyznys, když oni si prachy přece tisknou? Tak co se všechno píše o Satanu? “Ten starý had, drak“. Tak proč nevyužít možnost vakcinace a “srát se“ složitě s nějakými hadími oplatky že? A nefunkčnost vakcín neuznává (navzdory potvrzeným faktům) jen (zainteresovaná) bílá kutna. A vy jste nevěřili, že dodnes existují satanské rituály-iniciace, zasvěcení, připojení k Satanu a přitom je toho víc než kdykoliv předtím-očkování!! Čím více je kdo zparazitovatělý, tím více je znečištěn. Víte,že v lázních mají arabáči oddělené koupelnové vany, nebot “po nich“ by do vody nikdo nevlezl? Proč zparazitovatělí vše i sebe vedou “k vyhynutí“, tedy tak, jako by to byli extrémně zparazitovatělí, agresivní a dávno vyhynulí tvorové? Buňky “to“ přece jen automaticky kopírují. Takže mohl být ve vánočce virus “draka,modrého hada“, Satan? Biologický odpad? Čím více působíme násilí, tím více zlo roste, neboť nachází “prostor“ - celkově oslabenou imunitu jakéhokoliv “živého druhu“ . Je Satan, “starý had“, opravdu jen prášek ze zdechlých hadů? Kde je celý scénář posledního filmu Bruce Leeho, kterého zavraždili za to, že zobrazil příčinu všeho zla=Satana? Pro znalé- jak se zbavit Satana, tedy co je tím světlem, které osvobozuje?????????????

https://www.youtube.com/watch?v=F4Oy3TsfqPo
Očkovanie a riziká

https://www.youtube.com/watch?v=J_cpwja8Ses
Bruce Lees Game of death the unknown truth

https://www.youtube.com/watch?v=1_nNdI1K6Q0
Bruce Lee vs Kareem Abdul-Jabbar

355338

24.1.2017 21:41

No, jako na zavolanou je i specoš

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 141.?.?.?

Reakce na 355338

http://www.ac24.cz/zpravy-ze-sveta/9695-bill-gates...
No a o tom že geny pohánějí sady které určují kde mají být v těle specializované buňky při vzniku životů o tom až potom protože je to problematika mnohem složitější než výsledná DNA a vrtat se v tom diletanty je neuvěřitelné pro chápající, ne tak pro byznis se zdravím který se na to očividně těší. Vítejte na ostrově dr. Moreau.[bliji]

355341

24.1.2017 21:30

No nevím

JJ 89.?.?.?

Toto oslavováni DT moc nechápu vzhledem k tomu, že celý jeho kabinet je plný multimiliardářů, bývalých bankéřů z Golman Sachs(dokonce i ředitel) a Mnuchin stihl dokonce pracovat i pro Sorose.

355340

24.1.2017 22:50

RE: No nevím

kikan 95.?.?.?

Reakce na 355340

pane jj 89 ......chápu to jako strategickou nutnost,která je podmínkou jeho dalšího možného postupu.Myslím,že si uvědomuje naše rčení "sto psů zajícova smrt".....a také - v určité fázi má přednost to co mohu před tím - co chci.Uvidíme zdali Vaše pochybnosti o jeho postupu jsou na místě.Rozhodnutí na to musí přijít velmi brzy.

355343

25.1.2017 13:25

Trumpov problem je,

Robert11 217.?.?.?

ze jeho vojna proti elitam nemoze byt uspesna, kedze zabuda na ich predlzenu ruku v Europe, specialne zapadnej.

pokial sa nerozpadne EU, degenerati nebudu pozatvarany a ich majetky vyvlastnene, nebude tzv "elita" vyktnozena a bude tu, ci Trump chce, alebo nie.

Europa je klucom k porazke dementny a degenerovanych "elit".

355370

25.1.2017 13:27

nevěřím líbivým kecům

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 89.?.?.?

A už vůbec ne proslovům které mu napsala nějaká špičková PR agentura a ještě ho cvičila jak to má přednášet, kde dělat významné pauzy a které slova zdůraznit (tremendous potential). Kdo ví jen málo o rétorice ten chápe že ty super líbivé kecy (které mě taky příjemně lechtaly v uších) nemůže mít tenhle americký babiš z vlastní hlavy.

V praxi se pak obklopuje sionisty, neocony a chce aby hlavním městem izraele byl jeruzalém, čímž plive do obličeje křesťanům i muslimům.

Je až nápadné jak se jej snaží prezentovat v roli Kennedyho. Klidně bych si dokázal představit že mu řekli: podívej, zahraješ nám tu kennedyho, pak tě nějaký "náhodný pomatenec" zastřelí, ale tvoje děti budou mít zaručené místo v bunkru až vypustíme rakety na rusa i místo v následujícím NWO). Ale to je jen taková fantazie, ikdyž založená na znalosti myšlení a jednání těch psychopatů.

Potřebují udržet ovce na "Icikově farmě zvířat" v klidu, než spustí ekonomický kolaps, konfiskaci úspor, totalitní stát a 3.světovou naráz.

355371

26.1.2017 19:17

Vidím to takto:

vinetou 195.?.?.?

MOŽNO, ŽE TRUMP JE PRE AMERIKU TO, ČO BOL GORBAČOV PRE SOV. ZVAZ, teda demolizátor.

355396

26.1.2017 22:56

RE: Vidím to takto:

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 141.?.?.?

Reakce na 355396

Cokoliv se změní v infrastruktuře systému dluhu může být pro lidi pouze pozitivní. A tedy koná a není uspavač hadů aby po vzdálení zase fungovali.[chechtot]

355399

27.1.2017 8:14

RE: Vidím to takto:

Sugar 84.?.?.?

Reakce na 355396

V zásadě "projekt Trump" popsal kvalitně Hox na Leva-netu:
http://leva-net.webnode.cz/products/trump-z-pohled...

355406

27.1.2017 1:35

Madeleine Albright: Jsem muslim 26. 1. 2017

r.m. 195.?.?.?

Madeleine Albright: Vychovali mě jako katoličku, stala jsem se členkou Episkopální církve, později jsem zjistila, že má rodina byla židovská. Dnes stojím připravena se zaregistrovat jako muslim, v rámci solidarity.
Asi poprvé spatřila zrcadlo.
Když si představím, že tu svini Srbové před nacisty skrývali celou válku, říkám si "Čiň čertu dobře, peklem se ti odmění."
Na CIA vykonstruovaném zničení Jugoslávie tahle židovka neopoměla pořádně vydělat. Namastila si kapsy na telefonní síti postavené Srbskem v Kosovu. Mobilní sítě zvlášť, pevný linky zvlášť.
70 000 000 Eur do ní zapadlo. Do ČR ji přitáhl Velký Lahvel, za ní přitáhl židovský Aspen institut.
Židovka? Katolička? Muslimka? Ne jen obyčejná prodejná svině. [bliji]

355400

27.1.2017 13:57

RE: Madeleine Albright: Jsem muslim 26. 1. 2017

dub 89.?.?.?

Reakce na 355400

tím jen zcela jasně dokázala, kdo za tím mohamedánským terorem a přílivovou vlnou čmoudů stojí.

arogance blbosti, a to přesto, že samovyvoloenci o sobě tvrdí, jak jsou silně nadinteligentní[smích]

355419

27.1.2017 1:41

ještě k muslimce Albrightové, Korbelové

r.m. 195.?.?.?

Soros párty. Radost až do rána,kterou si platíte potem a vstáváním v nemožnou hodinu za mrzký židovský papírek
https://youtu.be/Ep_35FTnYVA
[velký smích]

355401

30.1.2017 8:56

Kde jsou ti inteligenti a kde je ta inteligence lidstva.

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 1.?.?.?

Tricetileta valka zdecimovala celou Evropu, znicila,co se znicit dalo,,Evropa se pomalu spamatovavala a jen nastal cas miru,prisla prvni svetova valka a zase,co se postavilo,to se znicilo,lide se vrazdili,aniz by opravdu vedeli proc.Zase po valce ,co vs bylo znicene se znovu postavilo,a prisla druha svetova valka ,vse se opakovalo,kobercove nalety,fosfrove bomby,miliony mrtvych.
Co,ceka Evropu ted ,kdyz 1000 zidovskych rabinu podepsalo protest proti uzavreni hranic a nepustit muslimi do krestanskych zemi,nebot nabozenska valka bude krutejsi,nez vsechny ostatni valky,tak,jak ta jmenovana tricetileta valka ,kdy soused ,tezko potkal souseda. Zajimave by bylo,napsat petici, aby Israel prijmul muslimi, myslim,zebychom tech tisic podpisu take dostaly na protestni list.
Zrovna takovy trik se stal v roce 1917 s prislibem Anglie na zidovsky domov na palestinskem uzemi,na zaklade vymeny dopisu, Balford a Rothchild.
Mozna ,ze ted koluje dopis na Velky Israel,jez zabere vsechno uzemi,kde se tezi olej a muslimove jsou tim konecnym nastrojem, BUde to posledni zkouska lidske inteligence,krestanskeho sveta,nez se budou muset predelat na novou viru.

355473

Příspěvků: 32

24.01. 05:58 masmil  Válka.
24.01. 07:32 omar  RE: Válka.
24.01. 11:31  RE: Válka.
24.01. 21:47 F&T  RE: Válka.
24.01. 23:28 Jarda z Brna  RE: Válka.
24.01. 23:29 Jarda z Brna  RE: Válka.
25.01. 00:35 udo2  RE: Válka.
25.01. 12:11 Jarda z Brna  RE: Válka.
25.01. 12:15 Jarda z Brna  RE: Válka.
25.01. 15:14 dub  RE: Válka.
25.01. 14:55 ppppp  RE: Válka.
26.01. 00:02 Sugar  RE: Válka.
26.01. 00:17 dub  RE: Válka.
30.01. 14:41 ppppp  RE: Válka.
30.01. 15:44 Sugar  RE: Válka.
31.01. 22:53 ppppp  RE: Válka.
24.01. 13:53  No jo
24.01. 20:45 Lid  Co je tím světlem, které osvobozuje?
24.01. 20:49 Lid  Co je tím světlem, které osvobozuje?
24.01. 20:51 Lid  Co je tím světlem, které osvobozuje?
24.01. 21:41  No, jako na zavolanou je i specoš
24.01. 21:30 JJ  No nevím
24.01. 22:50 kikan  RE: No nevím
25.01. 13:25 Robert11  Trumpov problem je,
25.01. 13:27  nevěřím líbivým kecům
26.01. 19:17 vinetou  Vidím to takto:
26.01. 22:56  RE: Vidím to takto:
27.01. 08:14 Sugar  RE: Vidím to takto:
27.01. 01:35 r.m.  Madeleine Albright: Jsem muslim 26. 1. 2017
27.01. 13:57 dub  RE: Madeleine Albright: Jsem muslim 26. 1. 2017
27.01. 01:41 r.m.  ještě k muslimce Albrightové, Korbelové
30.01. 08:56  Kde jsou ti inteligenti a kde je ta inteligence lidstva.

Vybrat pouze nové | Odznačit

Káva pro Zvědavce

36

Být v obraze něco stojí.
Připojte se k ostatním a staňte se
také sponzorem Zvědavce, stačí
částka v hodnotě jedné kávy měsíčně.

Za měsíc září přispělo 72 čtenářů částkou 12 448 korun, což je 36 % měsíčních nákladů provozu Zvědavce.

Bankovní spojení: 2000368066/2010

IBAN: CZ4720100000002000368066
Ze Slovenska 2000368066/8330
IBAN: SK5883300000002000368066
BIC/SWIFT: FIOBCZPPXXX

[PayPal]

Bitcoin:
12vZg7LszAecMsq3wRW4pNpoUAgGZB8aS5

Další možnosti platby ›

Ve zkratce

Odsunutý sudeťák potomkem sv. Ludmily - církev opět ukázala, kdo je jejím skutečným spojencem19.09.21 12:00 Česká republika 1

Ópiová akože "epidémia" v USA: Ako vyzerá jedna ulica vo Philadelphii19.09.21 10:43 USA 0

Očkovaná učitelka nakazila 3 očkované učitele a 60 dětí musí do karantény :-)18.09.21 14:24 Česká republika 2

Izraelští vědci hlásí, že třetí dávka vakcíny může ochránit očkované 12 dnů :-)18.09.21 13:56 Izrael 5

Naprosto šílená propaganda - "Očkovaný prý zemřel kvůli neočkovanému"17.09.21 18:59 USA 1

Zprávu o EU: Hrozí pandemie neočkovaných. Nové centrum pro výměnu citlivých informací. Green Deal...17.09.21 18:58 Evropská unie 0

WHO vydáva nové odporúčania týkajúce sa úpravy ľudského genómu17.09.21 18:24 Evropská unie 1

Odvolali Hanu Lipovskou17.09.21 16:11 Česká republika 7

Diskuze lékařů: Máme málo covidových pacientů. Mohli bychom započítat i uzdravené, aby to bylo děsivější17.09.21 11:38 USA 2

Italové budou moct do práce jen s potvrzením o bezinfekčnosti17.09.21 11:31 Itálie 3

Náhubky dětem! Teď!17.09.21 11:27 USA 1

EU Vyšetřování: Miloš Zeman nešířil Putinovy lži, přiznala BBC. Lži šířila pražská kavárna17.09.21 11:23 Británie 1

Další šílený zákon přijat: Metr a půl od cyklisty15.09.21 18:40 Česká republika 10

Německý hlavní patolog bije na poplach: "Vakcína je příčinou úmrtí ve 30-40 % pitvaných, nedávno očkovaných osob."15.09.21 18:00 Německo 0

Transgender vyhrál v ženských smíšených bojových uměních - a užíval si to15.09.21 13:26 USA 2

UK oficiální dokumenty: Na covid nejvíce umírají lidé po druhé dávce vakcíny15.09.21 12:52 Británie 1

Varování: Po vakcinaci těhotné matky se dítě narodilo s nervovou poruchou15.09.21 12:09 USA 0

Předaly české hygienické stanice své kompetence Světové zdravotnické organizaci?15.09.21 11:26 Česká republika 1

My vám dáme ivermektin! Do řady a očkovat, holoto!15.09.21 10:50 Česká republika 4

Naštvaný Babiš - Testovat očkované? „Ne! To nikdy nebude!”15.09.21 10:18 Česká republika 2

Měnové kurzy

USD
21,65 Kč
Euro
25,38 Kč
Libra
29,74 Kč
Kanadský dolar
16,96 Kč
Australský dolar
15,76 Kč
Švýcarský frank
23,22 Kč
100 japonských jenů
19,69 Kč
Čínský juan
3,35 Kč
Polský zloty
5,53 Kč
100 maď. forintů
7,19 Kč
Ukrajinská hřivna
0,81 Kč
100 rublů
29,70 Kč
1 unce (31,1g) zlata
37 981,63 Kč
1 unce stříbra
484,86 Kč
Bitcoin
1 033 315,55 Kč

Poslední aktualizace: 19.9.2021 18:33 SEČ

Tuto stránku navštívilo 3 944