Diskuze k článku

Pár počátečních úvah k vraždě ruského velvyslance v Turecku

Příspěvků 20

22.12.2016 7:58

ochrana

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 62.?.?.?

The Shaker sa mýli - rusi v Turecku viac ako desať rokov NEMAJÚ vlastných ochrankárov na veľvyslanectve. A to od druhej vojny v Čečensku, kedy Turecko všetkých vyhostilo, pretože intenzívne sledovali hrozby v podobe čečenských teroristov a iných radikálov, ktorý sa v Turecku liečili a skrývali.

354271

22.12.2016 10:44

Podle ovoce jejich, poznáte je!

MoUdrostrak 90.?.?.?

Nejbohatší "ruští" privatizéři, včetně těch, kteří se neprotiví Putinu a "ruští" i "ukrajinští" oligarchové mají izraelské ochranky, stejně tak i izraaelsko-švýcarský "ukrajinský" oVčan Porosh enko/Walzmann.
Pokud jde o False Flag, hledal bych výhradně tímto směrem.
The Sucker ale vynechává i další nejprozaičtější motivaci:
Izrael, Západ, Rusko a Peršané se nakvartýrovali do oblasti, kterou tisíc let spravovali Turci a s nimi sbratření Sunnité. Od Alžíru až po Basru a Jemen.
Přes Turky a sunnitské Araby hrají nyní Západ, Rusové,židé i Peršani své hry. A teče krev primárně Turků a Arabů, hroutí se jejich domy a ochuzeným uranem jsou devastovány jejich pole.
Je to podobný pocit ponížení, jako zažívají Srbové, když se po jejich odvěkých territoriích prohání Pakt NATO.
Není pak divu, že si i "osamělý střelec/messiáš" vybere za cíl nechráněného protagonistu, kterého považuje za agressora a obětuje při tom propagandisticky svůj život.
Ruskou a perskou přetahovanou s Izraelem a Západem o Sýrii odnáší primárně, kromě Arabů, Turci.

Vložený obrázek

354273

22.12.2016 12:49

RE: Podle ovoce jejich, poznáte je!

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 78.?.?.?

Reakce na 354273

Tomu namyšlenému pánovi (Sakerovi) málo kdy nějaký odhad vyjde. Nemohu si nevzpomenout, jak se svého času arogantně vyjadřoval o obyvatelích tzv. Východní Evropy (a myslel tím i nás). Vždycky, když vyjde nějaký jeho článek, říkám si, že je to dobře, protože alespoň víme, jak to není...

354276

22.12.2016 14:11

RE: Podle ovoce jejich, poznáte je!

ders 188.?.?.?

Reakce na 354273

Velmi dobre. Situace se dostala tak daleko, ze lidi z inkriminovanych regionu prestalo bavit "branit svoje hodnoty", coz je jeden z hlavnich motivu imigrace. Valka, NGO atd. pouze vyuzivaji tuto ztratu zakotveni; nejde tu jen o ponizeni, ale o existencni "unavu materialu". A podle meho je tim Zapad dost zaskocen, jde totiz o ultimativni formu obrany metodou priblizeni se nepriteli na vzdalenost kratsi, nezli delka zbrane, pricemz nejde o boj muze proti muzi, protoze ten predpoklada oboustrannou agresivni motivaci.
A co se ochranek tyce, urcite jste si take vsimnul, ze dalajalama ma ochranku cinskou- viz gugl obrazky.

354277

22.12.2016 14:28

RE: Podle ovoce jejich, poznáte je!

dub 85.?.?.?

Reakce na 354273

i když v tuto chvíli nelze vyloučit žádný scénář, je dosti výmluvné to, že k této akci došlo prakticky souběžně s osvobozením aleppa, načapáním velícího štábu teroristů nato v aleppu a setkání iránu, turecka a ruska kvůli řešení situace v sýrii, což je něco, co se američanům a západu vůbec do krámu nehodí.

signifikantní je i to, že střelec byl nejen bývalým policajtem, ale i bývalým členem ochranky ruské ambasády. tudíž člověk obeznámený s prostředím, lidmi a procedurami, ergo ideální kandidát na danou akci - takže nelze vyloučit, že dostal od jistých tajných služeb či jimi řízených organizací nabídku, kterou nemohl odmítnout (obzvláště pokud má rodinu - buď on, nebo rodina).

takže uvidíme...

354278

22.12.2016 15:52

RE: Podle ovoce jejich, poznáte je!

martin12 195.?.?.?

Reakce na 354273

Prosim vas ake pretahovanie ,pokial viem Iran a Rusko pomaha jedinemu pravoplatnemu predstavitelovi Syrie na jeho vlastne poziadanie.Oni su jedinou zarukou toho ze Syria ostane Syriou ako ju pozname.Turci sa len palia na ohni ktory sami pomohli rozduchat...

354283

22.12.2016 19:53

RE: Podle ovoce jejich, poznáte je!

MoUdrostrak 90.?.?.?

Reakce na 354283

Vědomě lžete! Srdcem jsem s Vámi na straně Rusů a Peršanů. V reálu ale mají Rusové a Peršané stejně nulové morální právo řešit Sýrii, jako židé a Západ, kteří v proxy zastoupení účelově sestaveného „Islámského" státu Sýrii napadli a ničí.
Turci byli před 10+ lety židy a Západem otráveni steroidy západních a proxy "investic", podobně jako Řekové.
Pokud se Turci vzepřou, čeká je pád a rozprodej jako Řeky. Proto tančí mezi lávovými kameny po minovém poli.
Typickým příkladem je i nejprominentnější "česká" židovka Tereza Maxová, která je nasazena do postele multimiliardáře Oymena Buraka, který řídí obří turecko-kazašský developerský fond a mj. jeho rodiče turečtí diplomaté sloužili za Zlého Bolševíííka v ČSSR a Oymen hovoří diky tomu od dětských let plynně česky.
Židovka a Turek bydlí v Monacu, ale ✓ Bodrum budují obří letovisko podobné Marbelle, Manacu - 40+ km pás letoviska, jaké svět ještě neviděl.
Turci jsou daleko víc infikovaní jedem, nežli byste kdy tušil. A zatím antidotum Maxové & Co. je účinnější, nežli to ruské či perské.
https://mobile.twitter.com/praguepig/status/770942...

354290

23.12.2016 9:10

RE: Podle ovoce jejich, poznáte je!

martin12 195.?.?.?

Reakce na 354290

Neviem co je na tom klamstvo,nepozval snad Rusko na pomoc Assad?V jednom mate pravdu jediny kto ma pravo rozhodovat o Syrii su syrcania a nimi zvoleny zastupca a nie Rusi alebo US.Rozbita je v prvom rade Syria a vy tu oplakavate Turkov ktory ked sa to dalo si sami chceli z tohoto kolaca ukrojit a radostne kupovali za babku ropu a vybavenie ukradnute v Syrii,alebo snad chcete popierat Erdoganovu neoosmansku retoriku?
Ja niesom neako extremne prorusky ale sled udalosti nepusti Rusi napravaju to co zapad aj s pomocou Turka a ostatnych spojencov v regione vyvolal.Pozerat sa na to ako pretahovanie my pride ako rozkladnie viny skutocnych vinnikov na vsetkych ucastnikov ked sa maju vystavovovat ucty.

354294

23.12.2016 16:34

RE: Podle ovoce jejich, poznáte je!

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 78.?.?.?

Reakce na 354294

Asad zastupuje 20% obyvatelov syrie. Zhodou okolnosti tej casti, ktora vlastni armadu a 40 rokov tam organizuje 'volby'

354306

23.12.2016 19:52

RE: Podle ovoce jejich, poznáte je!

dub 85.?.?.?

Reakce na 354306

a proto ho v posledních syrských volbách před rokem volilo přes 80% obyvatel.

ale kam na blbce s logikou co[smích]

354311

25.12.2016 17:54

RE: Podle ovoce jejich, poznáte je!

JN 109.?.?.?

Reakce na 354311

Poslední volby v Sýrii byly v dubnu 2016 a to pouze na územích ovládaných vládou a účast byla 57,56%, takže 80% nebude to správné číslo, ale jak říkáte kam na blbce s logikou

354340

23.12.2016 19:31

RE: Podle ovoce jejich, poznáte je!

MoUdrostrak 90.?.?.?

Reakce na 354294

Každý máme neokoloniální rétoriku: Někdo po Československu, někdo i po Podkarpatské Ukrajině, po Rakousko-Uhersku, Velkém Izraeli, Velké Persii, po Rusku s přístupem k "Teplým mořím", po CCCP, Třetí či Čtvrté Říši, Panslavismu, Pangermanismu, Francofonii, Commonwealthu, EU, po Kalifátu, po Globalizaci...
Vaše argumenty jsou pouze deklaratorní. Od toho se koneckonců vedou války, aby byly vlhké sny a prázdné deklarace naplňovány.
Assad je humanista, Tito byl humanista, i Husák byl humanista. A přesto se říše i jejich kolonie odjakživa štěpí a rozpadají.
I Turci mají právo snít svůj sen. A toužit po Říši od Maroka po Čukotku a od Jemenu po Finsko a Severní Ledový Oušn.
Turecky se domluvíte ve všech centrech světovým metropolí. Všude je nějaký ten Donner Kebab.
Kdykoliv budete na Turky dělat dlouhý nos, tak si uvědomte, že Češi dnes otročí v montovnách za menší mzdy, nežli Turci. A že turkitsky hovoří až 200 milionů národů ve světě. Altajskými jazyky ještě daleko více. Turci jsou i váženými partnery v G20, zatímco Česko je jen zbídačenou německou levnou manufakturou.

354310

24.12.2016 23:06

RE: Podle ovoce jejich, poznáte je!

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 78.?.?.?

Reakce na 354310

Pane MoUdrostraku, Vaše moudré a inspirativní příspěvky mi tu dlouho chyběly. Je to tak, že jste na Zvědavec čas nechodil, a teď jste zase zpět?

Myslím, že dlouhý nos se nemá dělat vůbec na nikoho, ale úspěšnost nějakého národa nemá nutně co dělat s jeho morálními kvalitami. To, že jsme členy malého a celkem bezvýznamného, často zotročovaného národa (kam se poděl milý pan Janko se svojí češtinou - také jsem jeho příspěvky už dlouho neviděl) kdesi uprostřed Evropy má i své výhody. Protože nám to dává příležitost upřít pozornost jinam, než k národní příslušnosti. Ta sice dává pocit určité jistoty na životní pouti člověka, jenže jistoty falešné. Tváří v tvář Věčnosti jsme přece jen a především individuální lidské bytosti, a ne jen nějaké částečky svého kmene nebo národa. Přesto si myslím, že člověk má být vlastenec, má milovat svou zem a svůj národ, protože na rozdíl od všeobecně rozšířeného názoru nepatří jen sám sobě, ale i lidem okolo. Kvůli nim (také) opustil Věčné Universum, aby spolu s nimi sdílel zázrak života. A Nejvyšší tomu tak chtěl(a), abychom se narodili právě zde.

354327

25.12.2016 2:16

RE: Podle ovoce jejich, poznáte je!

MoUdrostrak 90.?.?.?

Reakce na 354327

Bohužel, na mě pan Editor před pár lety zanevřel. Odmítl můj sponsorship a mazal mně téměř každý 2. příspěvek. Když jsem ho vyzval, až mně smaže účet, tak to odmítl, protože si se mnou chtěl hrát jako kočka s myší.
Mě se ale sport odjakživa ekluje coby zio-droga a proti přesile nehraju už vůbec. Tak jsem sem skoro rok a víc víceméně ani nepřispíval.
Teď chvíli stonám a tak z nostalgie jsem sem nahlédl častěji.
S havlující Gottlinou to jde od 1989 od 10 k 5. Vše je zubožené a Poláci, Rumuni, Turci i Pribaltici mají Česko za chudobinec Evropy.
Dnes jsem koukal na Google Maps na jednu lokalitu, která patřila kdysi ke skvěle udržovaným letoviskům v okolí Prahy. Zhrozil jsem se, když jsem viděl na Street View stav tamních ulic a fasád i střech. Ani tam nepojedu, i když jsem to plánoval, protože bych chytl depku.
Už se mně to stalo před pár dny s přáteli ze zahraničí, když jsem si naběhl na jiném místě, kde jsem také přes dekádu a víc nebyl. Hlavně, že je ze satelitu vidět v Česku v každé 2. zahradě levý bazén za 5.000 CZK, což je světový rekord. A nedivím se, že z přírody mizí voda a bude se tu zavádět přídělový systém a denní kvóty jak v Izraeli.

354332

22.12.2016 14:50

Dobrý článek

martin bares 85.?.?.?

Děkui autorovi za věcné a střízlivé hodnocení.

Z komentářů se mi zdá nejbližší realitě komentář pod nickem "dub 85".

Doufám, že stejně systematický zde bude i článek o berlínském masakru.

Jen zběžný pohled na Novinky mě udivuje, jakou fantazii mají autoři svých úvah, a ještě víc zarážející jsou reakce čtenářů.
Podivují se ve většině nad "neschopností" policie a orgánů dalších, ale názor či úvaha, že jde o naprostou fabulaci, chybí. Při tak závažných nesrovnalostech, jaké jsou ohledně berlínské tragedie.

354280

22.12.2016 19:23

Zfanatizovaný žoldák zabit!

Pátá Mojžíšova 7:24 37.?.?.?

Příspěvek zrušen. Článek není o židech.
Poslední varování autorovi před trvalým zablokováním.
Editor

354288

23.12.2016 9:50

Další otázky

MartinSt 188.?.?.?

V analýze zcela chybí úvaha nad možnou souvislostí mezi zastřelením ruského velvyslance a teroristickým útokem v Berlíně, byť časová souslednost obou událostí je významná. Možná by se dalo i uvažovat o tom, že útok v Berlíně měl (hlavně v západní Evropě) odvést pozornost od atentátu v Turecku (mediálně jej "přehlušit" ). Bylo by každopádně dobré prozkoumat, zda útoky nebyly koordinovány (útočník v Berlíně poté, co se zmocnil nákladního auta, možná čekal se svým útokem na zprávy o provedení atentátu v Turecku).
Dále by se mělo zjistit, proč se atentátníka nepokusili dostat živého - pochybuji, že u sebe měl o mnoho víc nábojů, než kolik vystřílel do své oběti.
Spekulovat se dá i o tom, že atentátník měl mezi ostrahou komplice - oficiální vysvětlení o tom, jak snadno pronikl na vernisáž i přesto, že byl ozbrojen, je dost chabé.

354295

23.12.2016 13:00

RE: Další otázky

E.R. 82.?.?.?

Reakce na 354295

...vystřílel celkem 9 ran a zranil další 3 lidi...ty analyzátore....[oči v sloup]

354301

23.12.2016 14:03

RE: Další otázky

výjimečné porušení omerty 109.?.?.?

Reakce na 354295

proč se atentátníka nepokusili dostat živého

Jistě víte, nebo si přečtěte oficiální prameny, něco o vraždě presidenta Kennedyho a
následném čištění divadelního souboru. Věci se mají pořád stejně, vyvolení jsou vyvolení pořád stejně a voli táhnou tu svou káru taky pořád stejně, je jedno jaký je letopočet. Dokonce to vypadá, že voli jsou i rádi v zápřahu.

Chudák velvyslanec, ale stejně nerozumím tomu, jak se mohl producírovat po Turecku jako zajíc na honu.

Závěrem přeji všem tady poklidné svátky vánoční, trochu sebezpytu a katarze, a v roce 2017 hlavně zdraví a energii vzdorovat.

354302

23.12.2016 12:17

Kdo seje vítr, sklidí bouři

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 217.?.?.?

Je něco jiného"humanitárně" bombardovat vojensky slabé státy Asie, Afriky a Latinské Ameriky než válčit s Ruskem a s Čínou. Stále můžou politici a presstitutky na Západě donekonečna opakovat, že Rusko je jen Bangladéš s jadernými zbraněmi (nemyslím si to, stejně jako mnoho jiných) a Čína jen zdroj zisků západních nadnárodních korporací s levnou pracovní silou a zaostalou ekonomikou bez technologií. Zatímco se chazarské elity na Západě a neocons stále utvrzovali v tom, že vládnou a budou vládnout celému světu a jejich postavení je neotřesitelné, Rusové za Putina se ekonomicky a především vojensky dostali ze srabu, v němž bylo Rusko za věčně opilého Jelcina, který naservíroval Rusko západním korporacím doslova na stříbrném podnosu. Rusové mají obrovské nerostné bohatství, národní hrdost a dokážou za svou zem bojovat a strádat. Napoleon i Hitler by o tom nepoučitelným anglosionistům mohli vyprávět. Čína se během posledních několika desítek let stala ekonomicky a finančně světovou mocností a jejich mazanost si v ničem nezadá s tou sionistickou. Důraz, který kladou na vzdělanost a vědu a všemožně ji podporují, jim Západ může jen tiše závidět. Takto silní soupeři jsou nad síly nesplatitelně zadluženého a namyšleného Západu, kterému už nic jiného než intrikovat, lhát, dělat gigantické podvody (s dluhopisy, ratingy a především s tzv. finančními deriváty ), tisknout ničím nekryté a stále více jen virtuální peníze a vraždit nezbylo. Po druhé světové válce exportoval Západ do celého světa války, dluhové otroctví, vyvolával pod veskrze falešnou rouškou šíření demokracie, svobody a lidských práv státní převraty, etnické a náboženské konflikty a především vykrádal a zotročoval. Dnes se ten bumerang vrací k nim. Zatím ještě konzumem a médii zblblí otroci v západních zemích nevzali do rukou klacky a vidle, ale už jim začíná leccos docházet. Zločineckým chazarským a anglosionistickým "elitám" Západu a jejich poskokům nastanou konečně taky těžké časy.

354299

Příspěvků: 20

22.12. 07:58  ochrana
22.12. 10:44 MoUdrostrak  Podle ovoce jejich, poznáte je!
22.12. 12:49  RE: Podle ovoce jejich, poznáte je!
22.12. 14:11 ders  RE: Podle ovoce jejich, poznáte je!
22.12. 14:28 dub  RE: Podle ovoce jejich, poznáte je!
22.12. 15:52 martin12  RE: Podle ovoce jejich, poznáte je!
22.12. 19:53 MoUdrostrak  RE: Podle ovoce jejich, poznáte je!
23.12. 09:10 martin12  RE: Podle ovoce jejich, poznáte je!
23.12. 16:34  RE: Podle ovoce jejich, poznáte je!
23.12. 19:52 dub  RE: Podle ovoce jejich, poznáte je!
25.12. 17:54 JN  RE: Podle ovoce jejich, poznáte je!
23.12. 19:31 MoUdrostrak  RE: Podle ovoce jejich, poznáte je!
24.12. 23:06  RE: Podle ovoce jejich, poznáte je!
25.12. 02:16 MoUdrostrak  RE: Podle ovoce jejich, poznáte je!
22.12. 14:50 martin bares  Dobrý článek
22.12. 19:23 Pátá Mojžíšova 7:24  Zfanatizovaný žoldák zabit!
23.12. 09:50 MartinSt  Další otázky
23.12. 13:00 E.R.  RE: Další otázky
23.12. 14:03 výjimečné porušení omerty  RE: Další otázky
23.12. 12:17  Kdo seje vítr, sklidí bouři

Vybrat pouze nové | Odznačit

Káva pro Zvědavce

62

Být v obraze něco stojí.
Připojte se k ostatním a staňte se
také sponzorem Zvědavce, stačí
částka v hodnotě jedné kávy měsíčně.

Za měsíc září přispělo 117 čtenářů částkou 21 617 korun, což je 62 % měsíčních nákladů provozu Zvědavce.

Bankovní spojení: 2000368066/2010

IBAN: CZ4720100000002000368066
Ze Slovenska 2000368066/8330
IBAN: SK5883300000002000368066
BIC/SWIFT: FIOBCZPPXXX

[PayPal]

Bitcoin:
12vZg7LszAecMsq3wRW4pNpoUAgGZB8aS5

Další možnosti platby ›

Ve zkratce

YouTube vymazal 2 kanály RT v němčině s 600 tisíci odběrateli kvůli údajnému porušení pravidel komunity 29.09.21 00:00 USA 0

Nemyslete si, že v Austrálii lidé něčeho stávkováním dosáhli27.09.21 21:28 Austrálie 1

Draze vykoupená výhoda očkování…27.09.21 17:25 Česká republika 2

Česko objedná bez výběrového řízení v Izraeli rakety, které nikdo nepoužívá.27.09.21 16:40 Česká republika 2

Tak se to podařilo. Zeman podepsal. Americká chátra vyšachovala Rusy z dostavby Dukovan. 27.09.21 16:18 Česká republika 5

Reflex má další důkaz, že servilní úředníci píší nezákonná opatření na Babišovo přání27.09.21 15:05 Česká republika 3

Připravujeme žaloby o náhradu újmy za duševní útrapy našich dětí proti hlavní hygieničce-připojte se!27.09.21 14:56 Česká republika 0

Německá volební urna27.09.21 14:44 Německo 2

Kouřením proti coronaviru27.09.21 13:18 Neurčeno 0

Následky rozhodnutí EU dopadne na občany tvrdě již tuto zimu. A tím to bohužel neskončí26.09.21 08:07 Evropská unie 1

Pre tých, ktorí ešte veria na tzv. demo - voľby 25.09.21 22:17 Německo 0

Lékař ze záchranky kandiduje za Volný blok25.09.21 22:00 Česká republika 0

Více než 90% nových případů COVID-19 v Izraeli pochází z řad plně očkovaných osob25.09.21 14:13 Izrael 5

Očkovací teror pro zahraniční studenty25.09.21 10:42 Česká republika 1

Takhle se říká ne tyranii! Australané se postavili proti policejnímu státu24.09.21 18:44 Austrálie 1

35 000 neočkovaných řidičů kamionů bude blokovat od 27. září Itálii24.09.21 18:40 Itálie 1

Klimatičti alarmisté demonstrují v Praze24.09.21 15:45 Česká republika 3

Svědectví lidí po vakcinaci24.09.21 15:00 Izrael 9

Nový návrh zákona by omezil podporu v nezaměstnanosti pro ty, kteří byli propuštěni kvůli odmítnutí očkování24.09.21 11:40 Izrael 0

Patnáctiletý "hoch" ubodal v Sasku o rok starší dívku24.09.21 11:26 Německo 0

Měnové kurzy

USD
21,83 Kč
Euro
25,50 Kč
Libra
29,55 Kč
Kanadský dolar
17,20 Kč
Australský dolar
15,80 Kč
Švýcarský frank
23,52 Kč
100 japonských jenů
19,61 Kč
Čínský juan
3,38 Kč
Polský zloty
5,50 Kč
100 maď. forintů
7,09 Kč
Ukrajinská hřivna
0,82 Kč
100 rublů
29,93 Kč
1 unce (31,1g) zlata
37 914,84 Kč
1 unce stříbra
489,77 Kč
Bitcoin
905 993,39 Kč

Poslední aktualizace: 28.9.2021 18:33 SEČ

Tuto stránku navštívilo 3 530