Diskuze k článku

Naprostý kolaps obrany teroristů v Allepu

Příspěvků 19

28.11.2016 8:45

Hukot letadel nad Prahou

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 88.?.?.?

V článku se píše, že večer dne 27.11., čili včera, zvítězila syrská armáda nad teroristy. A že zbytek teroristů emigruje do Turecka a do EU, že se máme na co těšit.

Tuhle noc (čili z 27. na 28.11) se stala divná věc. V jednu hodinu 33 minut mě vzbudil velký hukot mnoha letadel nad Prahou. Překvapeně jsem po chvíli otevřela okno, byla naprostro jasná obloha plná hvězd (což se stává teď zřídka), hukot byl obrovský, ale letadla jsem nezahlédla. V jednu hodinu 40 minut hukot začal slábnout v dálce.

A tak si říkám: Neprchali teroristi přes Prahu z Alepa?
Jarmila

353686

28.11.2016 12:55

RE: Hukot letadel nad Prahou

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 195.?.?.?

Reakce na 353686

ten hukot som počul aj ja nad Bratislavou okolo polnoci, t.j. lietadlá (ak sme počuli hluk tých istých lietadiel - a bol značný a trval dosť dlho, aby sa dalo usudzovať, že isšlo o viac ako jedno - dve lietadlá) pradvepodobne leteli niekde zo smeru juhovýchod (Balkán? Blízky Východ?) v smere na severozápad.

353692

28.11.2016 13:42

RE: Hukot letadel nad Prahou

MoUdrostrak 82.?.?.?

Reakce na 353686

Vzbudilo nás to taky, ale šlo o helikoptéru nad lesoparkem Košíře-Motol. Visela asi půl hodiny a byla hlučnější, nežli záchranářská. Tou dobou odlétal Smrt Wings do Tel Avivu. Helikoptéra mohla střežit perimetr, pokud byli na palubě prominentní Zionisté a byla jim směřována určitá hrozba. Na klidný spánek podřadných Goyim se pak nehledí. Před druhou hodinou odletěla hlučná helikoptéra směrem na Václava Havla. Usnul jsem až po třetí :v [pláč]

353693

28.11.2016 15:31

RE: Hukot letadel nad Prahou

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 88.?.?.?

Reakce na 353693

Tak hukot jedné helikoptéry bych zaručeně rozpoznala, letí nad námi často do Motola nebo do nemocnice Homolka. Tohle bylo opravdu něco jiného- bylo to mnoho letadel. My tady vůbec v Košířích máme zajímavé zážitky s letadly. Když oni mají přetíženou dopravu, tak to pustí přes Košíře. Samozřejmě že to nejsou chemtrailsová letadla, která si tiše létají cik cak křížem krážem ale vždy to je ta samá naprosto stejná trasa pro dopravní letadla. Tuhle můj muž fascinovaně vykřikl: teda to je obr, tak velké letadlo jsem v životě neviděl. Pak jsme se vzápětí na Novinkách dozvěděli, že to bylo největší letadlo Ruska. Někdy ta letadla nad námi letí tak nízko, že si přečteme i název letadla- dneska třeba si přečetl muž Emiráty nebo tak něco (má výborný zrak jako ostříž). Zmínil se mi o tom, když se doma odpoledne na skok zastavil. Když jsem mu řekla svou teorii, že teroristi prchali z Alepa, tak se mi vysmál. Ovšem dovolil mi, že až zase někdy v noci něco uslyším, že ho mohu vzbudit. Nedávno zase opět letělo podivné velké letadlo. Letělo naprosto mimo obvyklou trasu, jak jsme zvyklí vídávat, ale jelo osamoceně na východ (protože odtud pozorujeme východ slunce, proto to byl východ).
Jarmila

353697

28.11.2016 18:17

RE: Hukot letadel nad Prahou

E.R. 82.?.?.?

Reakce na 353697

Jestli to nebyl ten americkej křáp,co vypadá jako starý letadlo,s kolmým startem a přistáním,co při tom natáčí motory s vrtulema....ten je mimořádně hlučnej,jako několik vrtulníků....onehdá to letělo nademnou a taky v noci a budilo to dojem,že to každou chvilku spadne proti i vůli těch šílenců,co to řídili....

No,co se týče kozomrdů v obklíčeném Hallabu,tak se budou zřejmě přepravovat bez mezipřistání přímou linkou rovnou k Alláhovi pro svou zaslouženou odměnu,sestávající z 72 pannen,stolů plných cukroví a řeky plné vína (přirozeně lihuprostého)....Assadovi vojáci jsou za těch 5 let řádně napružení a zřejmě si ty ptáčky uletět nenechají,svojí šanci už promarnili,když se odmítli nechat přepravit do Idlebu v době toho příměří při příležitosti amerického presidentského šaškecu....[velký smích]

353698

28.11.2016 20:32

RE: Hukot letadel nad Prahou

MoUdrostrak 82.?.?.?

Reakce na 353697

Byla to opravdu helikoptéra. Moje lepší polovička také zpočátku nevěřila, že je to jen helikoptéra. Ale pak jsme viděli její poziční světla. aOna i kroužila, nestála jen ve stejném bodě. A jak úž jsem psal, nešlo o záchranáŕskou.

353700

1.12.2016 8:22

RE: Hukot letadel nad Prahou

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 88.?.?.?

Reakce na 353700

Včera jsem se zeptala souseda, jestli náhodou neslyšel hukot letadel v noci o půl druhé z neděle na pondělí. Řekl že slyšel, a jelikož je to pejskař a dozví se od jiných pejskařů kde co, tak mi řekl, prý policajti honili 4 helikoptérami lupiče, kteří vykrádali benzínku. Prý se i střílelo, ale nikoho nechytili. Připadalo mi to celé přitažené za vlasy a naprosto nereálné, protože policajti jsou líní a pohodlní, umí tak vybírat akorát pokuty, nebo chytnou prvního sprostého podezřelého, který se namane, udělají z něj obviněného a mají případ ihned lehce vyřešen. [smích] Aby vyhazovali zbytečně miliony za akci 4 helikoptér, aby chytli nějaké bezvýznamné lupiče, to je prostě nereálné. To už je rovnou lepší ta moje verze, že nad Prahou hučelo mnoho letadel a prchaly dejme tomu na americkou základnu Ramstein. Vyprávěla jsem to večer mužovi, to o těch 4 policejních helikoptérách a ten řekl: Tak to vůbec, to ani náhodou!
Jarmila

353747

1.12.2016 11:39

RE: Hukot letadel nad Prahou

MoUdrostrak 141.?.?.?

Reakce na 353747

Pravdu jsem měl já - a částečně lhali Vaši sousedi (vrtulník byl jen JEDEN!)

Po lupičích z benzínky pátrál pes i vrtulník. Manévry okolo Plzeňské ulice v Praze

NAPSAL TISEN.TV DNE 28/11/2016 ZPRÁVY
Kolem půl dvanácté v noci z neděle na pondělí přepadli dva maskovaní muži čerpací benzínovou stanici na ulici Plzeňská. Měli v ruce zbraň. Zatím, co jeden hlídal u vchodu, druhý požadoval po obsluze peníze. Z pumpy utekli směrem k usedlosti Cibulka.

Zdroj: AKTU.cz, Jiří Forman
Policisté okamžitě rozjeli pátrací akci. Jednoho z pachatelů dokonce pronásledovali do zahrad domů v okolí. Místo obklíčili a propátrávali. Se služebním psem i s vrtulníkem, který jim přiletěl pomoci. Bohužel pachatele se dopadnout zatím nepodařilo. Z benzínky si donesli do deseti tisíc korun.

O dvě hodiny později volal na linku 158 policista z PMJ. Ve svém volnu si na té samé čerpací stanici všiml podezřelého muže, odpovídajícího popisu pachatele. Přivolal proto své kolegy. Muž se choval značně nervozně a působil velmi zmateně. Když přijela hlídka policistů zjistila, že muž sice není pachatel, který benzínku přepadl, ale má u sebe nějaké drogy. Protože nespolupracoval byl zajištěn a eskortován na služebnu k dalším policejním úkonům.

353752

1.12.2016 16:00

RE: Hukot letadel nad Prahou

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 88.?.?.?

Reakce na 353752

Já se hned tak nevzdám pane Moudrostraku .[smích] Co když dostali policajti příkaz, že mají vytvořit krycí clonu pro ta prchající letadla? Vždyť víme, jací jsou oni prohnaní hadi, ta takzvaná "elita". To víte, lidi jsou zvědaví a hned píší dotazy všude možně, na všechny strany, co se jako tu noc dělo? No a policajti jim vysvětlí, že s helikoptérou šli v noci na dva bezdomovce, kteří se snažili vykrást benzinku a odnesli si 10 000 Kč. A co ten diskutér ze Slovenska, který zde napsal, že ta letadla slyšel taky?

Ale samozřejmě, že jste mě zviklal. Ale kdyby se tohle mělo opakovat častěji, že bude v noci hukot nad Košířemi, za nebývale jasného nebe plné hvězd (upravené počasí), pak já jako správný konspirační teoretik to již nebudu považovat za náhodu.
Jarmila

353758

2.12.2016 0:47

RE: Hukot letadel nad Prahou

MoUdrostrak 90.?.?.?

Reakce na 353758

Vážná paní Jarmilo, nejenže bylo slyšet, ale i vidět, že jde o JEDINOU helikoptéru nad celým údolím Plzeňské. Samozřejmě jsem také ihned otevřel flight radar a nalezl tam SMRT VINKS do Tel Avivu. Ještě také přistával hofně opožděný Azer z Birminghamu přes Vačlava Havla do Tbilisi. Jinak bylo na nebi, kromě helikoptéry, Zio Smrt Vinks a Azera pusto prázdno.
Helikoptéra dělala takovej rambajs pár desitek metrů nad našima vilama, že byste stejně žadná letadla nemohla slyšet, i kdyby jich letěla celá squadrona. Já neslyšel ani Zio Smrt Vinks ani Azera, které jindy v noci slyším při otevřeném okně alespoň při reverzech z Václava Havla. Jen jsemhe viďěl oba na flight radar a helikoptéru párndesitek metrů před mým pravicujícím oknem. :v [mrknutí jedním okem]

353769

2.12.2016 1:37

RE: Hukot letadel nad Prahou

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 81.?.?.?

Reakce na 353769

Když už tak už. Oči jdou ošálit, Zvuk kamuflovat. https://www.youtube.com/watch?v=KX7AL39xYcU

353770

2.12.2016 14:02

RE: Hukot letadel nad Prahou

MoUdrostrak 90.?.?.?

Reakce na 353770

Před chvílí jsem se vrátil z lesoparku z předapetitové procházky. Nad námi mj. právě ssedal i dobytčák A380 ze ziosistických Emirates, plný "lepších" středovýchodních migrantů = inženýrů, lékařů a učitelů - obvykle celý pobyt ve Stověžaté i v prosinci absolvují bez pantoflí a ponožek :v [mrknutí jedním okem]
Přestože jde o 4 motorák a největší na světě a byl téměř na dosah, tak motory byly tišší, nežli když soused 100 metrů ode mně seká zahradu nejmodernější sekačkou.
Chvíli NATO letěla ve stejné výšce nad našimi hlavami záchranářská helikoptéra na motolskou dětskou nebo dospělou nemocnici. Rachot oproti zionistickému čtyřmotorovému dobytčáku byl subjektivně 10 - 15 x větší.
Ta policejní helikoptéra, kterou ale paní Jarmila a její manžel, považuje za squadronu těžkých dopravních letadel, plnou Islámského státu, byla minimálně 3x až 5 x hlučnější, nežli ta dnešní záchranářská.
Když dosedal supertichý zionistický emirátský dobytčák A380 na Václavu Havlu, i přes dnešní pracovní den v poledne, byly zřetelně slyšet reverzy.
Takže, nejen vzhledem k článku a videu, ale i dnešnímu porovnání, jsem se onehdá v noci nemohl mýlit. Možná byla na vině "hologramistika". Ale spíše bych to šacoval na přemíru lektvaru na usínání paní Jarmily i ctěného manžela a halucinace, když je policejní helikoptéra ve stejnou dobu, jako mě vzbudila.
Kdo nevěří, ať do lesoparku běží. Zionistický čtyřmotorový dobytčák Emirates A380 dosedá každý den okolo +- poledne, podle větru a počtu nových orientálních inženýrů, doktorů a profesorů v prosincových pantoflích a bez ponožek na palubě :v [velký smích]
Imho, ani 1.000 zionistických emirátských dobytčáků A380, ani daleko hlučnějších starších wide bodies by nikdy ani pani Jarmilu, ani mě, ani nikoho dalšího v zimní noci a při zavřených oknech nevzbudilo. Na co tedy "holografiky" a krycí akce s přepadenou benzínkou a hřmící armádní nebo cejní těžkou helikoptérou nad našimi hlavami, nich wahr??? :v [mrknutí jedním okem]

353791

2.12.2016 15:49

To je tak jak když vznikaly pohádky

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 81.?.?.?

Reakce na 353791

No, jak zvláště my starší víme jsou mnohem realističtější než dnes mnohé zasvědcené úvahy tkz. kovaných odborníků z kterých mnozí z principu hačačají. Apropo už jste viděl ufo? Ať je každý šťastný ve svých omylech.[chechtot]

353793

3.12.2016 19:42

RE: Hukot letadel nad Prahou

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 88.?.?.?

Reakce na 353791

Tak pane Moudrostraku, já nějak nerozumím tomu, že jste vůči mně přešel na posměšně agresivní tón. Já jsem přece napsala, že si nejsem jista, co to v tu noc vlastně bylo. Kromě toho značně ledabyle čtete moje komentáře, protože jsem jasně napsala, že můj muž nic neslyšel, tvrdě spal, ale hukot letadel, či 4 helikoptér slyšel můj soused.
Musím Vás upozornit, že za celý můj život (66 let) mě ze spánku neprobudily nikdy letadla ani helikoptéry. Na ojedinělá letadla pouštěná přes Cibulky jsem si již rovněž zvykla a dokonce mi přestaly vadit i na jaře, když imrvére, nepřetržitě létají nad mou zahrádkou a rušejí mi mé kruhy. Také Vás musím upozornit, že o půl druhé v noci mám nejpevnější spánek, podporovaný také tím, že již několik desítek let mám ve zvyku mít ucpávky v uších, aby moje spaní bylo co nejkvalitnější.
Takže to co mě vzbudilo bylo opravdu velmi hlučné a nemuselo to trvat těch pouhých 7 minut, než mě to vzbudilo. I moje kočka, která se mnou celé noci netečně na posteli spí až do rána byla vyděšená. Připomínalo mi to nálet letadel za druhé světové války, jak jsme zvyklí vídat teď poměrně často v televizi. Opravdu nevím, proč nás tak často v televizi zásobí válečnýmí scénami- což mi již opravdu všechno leze krkem. Ale bohužel nemáme na vybranou- než se dívat na podřadné současné seriály, tak se člověk radši koukne na autentické dokumenty z války. Takže tak a uklidněte se jo? Mimochodem, to s tou policií, co jste sem dal link, mi připadá strašně všechno nereálné a uměle nahrané. Dlouhou dobu tam není ani žádný zvuk, pak tam chytili jakéhosi chlapa a dali mu pod hlavu bundu, aby netrpěl zimou, když má hlavu na kapotě auta.
V době, kdy vláda USA dodnes není schopna ani po patnácti letech vysvětlit řízenou demolici tří mrakodrapů za bílého dne i s lidma, tak je úplně všechno možné. I to, že nad Košířemi o půl druhé v noci prolétal roj letadel s význačnými teroristy z Aleppa na základnu Ramstein. Samozřejměš že bezvýznamné pěšáky posílají do Turecku a polovinu z nich zabijí, aby nebyli autentičtí svědci. Zbytek těch bezvýznamných chudáků pošlou zpět bojovat proti syrské armádě.
Jarmila

353830

4.12.2016 2:16

RE: Hukot letadel nad Prahou

MoUdrostrak 90.?.?.?

Reakce na 353830

Vážená paní Jarmilo, Vy jste odmítala uznat, že šlo o jedinou a nezáchranářskou a proto hlučnou helikoptéru. Já Vam dodal echt důkazy a Vy neustále zarputile odmítáte ustoupit.
Nebudí mě letadla, ani třeba čištění ulic. Ta helikoptéra mě vzbudila, stopě jako Vás. Proto nešlo o lety letadel na Rammstein. Dokonce v tu dobu letěl Smrt Vinks se Zionisty opačným směrem a Azer rovněž na JV. Na Západ neletělo NIC.

353832

1.12.2016 12:55

RE: Hukot letadel nad Prahou

MoUdrostrak 82.?.?.?

Reakce na 353747

Ve 2:27 minutě tam ve videu začíná záběr TOHO ZVUKU helikoptéry, co Vás i nás vzbudil.
Musím policajty pochválit, protože i když pobíhali i okolo naší vily, tak jsem o nich neměl páru. A to jsem měl otevřené okno a sledoval vrtulník.
Šacovat bych, že bandité zalezli v lesoparku pod nějaký můstek či do některého z tunýlků pod tratí, aby je nezaměřila thermokamery z vrtulníkú. A když bylo ukončeno pátrání, tak se vypařili. Zpráva ale tvrdí, že jeden mně běhal po zahradě v okolí.
Ďíky hluku helikoptéry nebyl očút on ani policajti.
Musím se podívat do altánu nebo do sklepa, zda mně tam nenadělil lip :v [velký smích]

http://www.tisen.tv/2016/11/video-po-lupicich-z-be...

353754

30.11.2016 12:30

kto je tu terorista?

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 178.?.?.?

Syrska armada zastupuje 20% obyvatelov syrie. Akykolvek jej vojensky uspech je len docasny - ako ukazali za poslednych 8 rokov ked rozsiria uzemie nedokazu ho kontrolovat. Vzburenci maju dostatok ludskej podpory - chyba len vycvik a zbrane. Ked od turecka dostanu co potrebuju tak sa to zase otoci.

353732

30.11.2016 18:45

RE: kto je tu terorista?

E.R. 82.?.?.?

Reakce na 353732

Měl by ses k nim přidat,ať to dostane trochu spád,ty chytráku......[velký smích]

Jim "chýba len vycvik a zbrane" a tobě zas rozum.....[oči v sloup]

353738

30.11.2016 19:18

RE: kto je tu terorista?

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 46.?.?.?

Reakce na 353732

Nějaký zdroj tohoto odvážného a zcela nesmyslného tvrzení by nebyl? Přepodkládám, že jste tam byl a udělal si vzorek nejméně na 1000 obyvatelech, že?

353740

Příspěvků: 19

28.11. 08:45  Hukot letadel nad Prahou
28.11. 12:55  RE: Hukot letadel nad Prahou
28.11. 13:42 MoUdrostrak  RE: Hukot letadel nad Prahou
28.11. 15:31  RE: Hukot letadel nad Prahou
28.11. 18:17 E.R.  RE: Hukot letadel nad Prahou
28.11. 20:32 MoUdrostrak  RE: Hukot letadel nad Prahou
01.12. 08:22  RE: Hukot letadel nad Prahou
01.12. 11:39 MoUdrostrak  RE: Hukot letadel nad Prahou
01.12. 16:00  RE: Hukot letadel nad Prahou
02.12. 00:47 MoUdrostrak  RE: Hukot letadel nad Prahou
02.12. 01:37  RE: Hukot letadel nad Prahou
02.12. 14:02 MoUdrostrak  RE: Hukot letadel nad Prahou
02.12. 15:49  To je tak jak když vznikaly pohádky
03.12. 19:42  RE: Hukot letadel nad Prahou
04.12. 02:16 MoUdrostrak  RE: Hukot letadel nad Prahou
01.12. 12:55 MoUdrostrak  RE: Hukot letadel nad Prahou
30.11. 12:30  kto je tu terorista?
30.11. 18:45 E.R.  RE: kto je tu terorista?
30.11. 19:18  RE: kto je tu terorista?

Vybrat pouze nové | Odznačit

Káva pro Zvědavce

44

Být v obraze něco stojí.
Připojte se k ostatním a staňte se
také sponzorem Zvědavce, stačí
částka v hodnotě jedné kávy měsíčně.

Za měsíc listopad přispělo 98 čtenářů částkou 15 298 korun, což je 44 % měsíčních nákladů provozu Zvědavce.

Bankovní spojení: 2000368066/2010

IBAN: CZ4720100000002000368066
Ze Slovenska 2000368066/8330
IBAN: SK5883300000002000368066
BIC/SWIFT: FIOBCZPPXXX

[PayPal]

Bitcoin:
15SucVps1Cpxd6ahR6uxx6SJiR16SZgR7b

Další možnosti platby ›

Ve zkratce

Neuvěřitelně otevřený článek o teroru politické korektnosti na Expres.cz23.11.20 18:31 Česká republika 3

Sidney Powell: It will be BIBLICAL - advokátka bez obalu odhaluje podvody ve volbách23.11.20 13:53 USA 2

Newsroom ČT24 má jasno: hurá, očkovat!22.11.20 11:13 Česká republika 7

Spacákova revoluce 2?20.11.20 13:08 Česká republika 2

Novináři používají agregát dýmu pro zdramatizování protestů20.11.20 12:25 Slovensko 5

Sčítačka hlasů v poslanecké sněmovně je cinknutá a upravuje hlasování20.11.20 04:14 Česká republika 1

Šéf protiteroristické skupiny navrhuje národní debatu o kriminalizaci pochybovačů o vakcíně19.11.20 23:14 Británie 3

TRUMP TRIBUTE II CZ19.11.20 14:45 USA 0

Na Slovensku střílí gumovými projektily do hlav lidem18.11.20 22:25 Slovensko 0

Ještě jednou President Trump18.11.20 22:13 USA 1

Vláda vyrobila další paskvil, obchody zavírají při zákazu vycházení17.11.20 17:34 Česká republika 4

V polní nemocnici v Letňanech neležel jediný pacient16.11.20 22:10 Česká republika 2

Vládě se zalíbilo omezování a šikanování lidí, další komplikace při nákupu potravin16.11.20 19:09 Česká republika 0

To je vlastenec a ne jak jej líčí media15.11.20 21:55 USA 2

Rozvrat vzdělanosti národa v přímém přenosu15.11.20 21:17 Česká republika 10

Soud rozhodl, že nařízení nosit roušky venku bylo nezákonné13.11.20 19:03 Česká republika 4

Od Prymuly k Blatnému. Aneb z bláta do louže13.11.20 16:27 Česká republika 3

Trump bojuje jako lev. Vyhodil vedení Pentagonu. Na iDnes z toho šílí11.11.20 23:26 USA 6

Jak je to se zahlcenými krematorii covidovými mrtvými v Ostravě10.11.20 10:43 Česká republika 3

Městský soud bude posuzovat zákonnost nošení roušek09.11.20 19:50 Česká republika 2

Měnové kurzy

USD
22,18 Kč
Euro
26,29 Kč
Libra
29,58 Kč
Kanadský dolar
17,00 Kč
Australský dolar
16,23 Kč
Švýcarský frank
24,32 Kč
100 japonských jenů
21,22 Kč
Čínský juan
3,37 Kč
Polský zloty
5,88 Kč
100 maď. forintů
7,29 Kč
Ukrajinská hřivna
0,78 Kč
100 rublů
29,18 Kč
1 unce (31,1g) zlata
40 464,28 Kč
1 unce stříbra
519,14 Kč
Bitcoin
409 043,85 Kč

Poslední aktualizace: 24.11.2020 07:33 SEČ

Tuto stránku navštívilo 3 024