Diskuze k článku

Čtrnáct charakteristik fašismu

Příspěvků 74

21.10.2003 3:08

Čtrnáct charakteristik fašismu

Hugo 62.?.?.?

Proboha! Copak to nebylo jasne uz 9. 11. 2001??? Uz druhy den, co jsem se dovedel, ze Kongres prijal Patriot Act mi seplo, jak se cela situace napadne podoba te z roku 1933 v jedne nemecky mluvici zemi... Nechapal jsem, jak muzou byt americane tak slepi, hlusi a nevzdelani a odmitaji jakykoliv primer z tehdejsi situaci... Koneckoncu, jen uplne omezeny nevzdelanec uveri, ze muzou 4 muzi ozbrojeni nozi ohrozovat 300 dalsich lidi, aniz by se kdokoliv pokusil o odpor, i kdyby se jednalo o palubu letadla... Proc se pak tolik lidi divi, ze jediny letoun, jenz se odklonil od sveho planovaneho nicivehi kurzu bylo sestreleno, a pak velice promtne porizen "zaznam telefonatu" z jeho paluby... To jsme opravdu vsichni tak hloupi?????

20981

21.10.2003 21:57

RE: Čtrnáct charakteristik fašismu

Vodník 62.?.?.?

Reakce na 20981

Pane Hugo,

mne z nezřízených sympatií k Americe určitě nikdo podezírat nebude. Ale co se toho únosu týče: 4 lidé, ozbrojení noži, snadno přemůžou pár letušek a posádku. Zbytek cestujících byl informován, že letadlo je uneseno, aby zachovali klid. Co byste dělal Vy? Já bych se snažil zachovat klid! Ani ve snu by mě nenapadlo, že to ti únosci s tím tryskáčem někam napálí! To se do té doby nedělalo. V tom jednom letadle došlo k boji, protože cestující byli mobilními telefony informováni o osudu těch ostatních letadel; věděli tedy, že se nebude přistávat, že to mají tak jako tak spočítaný a pokusili se tomu zabránit.

To mi přijde daleko logičtější než "selhání CIA, FBI, NSA" a já nevím koho ještě, tváří v tvář žabařům, kteří "zapomněli"(?) arabsky psané instrukce v autě na letišti...[smích]

21000

22.10.2003 5:22

RE: Čtrnáct charakteristik fašismu

Tom 24.?.?.?

Reakce na 21000

"Ale co se toho únosu týče: 4 lidé, ozbrojení noži, snadno přemůžou pár letušek a posádku."

Ne, že by to nemělo logiku, co tady píšete. Kde ale berete jistotu, že tam ti "4 lidé, ozbrojeni noži" byli?

21003

22.10.2003 8:41

RE: Čtrnáct charakteristik fašismu

Vodník 62.?.?.?

Reakce na 21003

Pane Tome,

Bushka Bryndová má sympa kamarády, ale na teroristické magory věřím spíš než na automatického pilota, stejně, jako na nějakou habaďuru spíš než na to "selhání bezpečnostních služeb" [mrknutí jedním okem]

21009

22.10.2003 16:33

RE: Čtrnáct charakteristik fašismu

Tom 24.?.?.?

Reakce na 21009

Pane Vodníku,

neznám Bushku Bryndovou ani její kamarády (něco jako Sněhurka a rychlé šípy?). Ptal jsem se pouze KDE jste nabyl tu jistotu. Dalo by se tedy říci, že vaše víra v teroristické magory je založena na kánonech automatických médií? Jsem rád, že se shodneme aspoň ve víře v globální habaďůru.

21015

23.10.2003 12:52

RE: Čtrnáct charakteristik fašismu

Anonim 195.?.?.?

Reakce na 21015

Svaty spagety! Informovani pomoci mobilnich telefonu? Zkuste si nekde najit jak se skvele da mluvit pomoci mobilnich telefonu z LETADLA. Pokud ovsem nebyli nakrasne vybaveni satelitnimi telefony..

21048

7.7.2009 8:15

Žádný autopilot!

Václav Semerád vsemerad (zavináč) volny (tečka) cz 194.?.?.?

Reakce na 21048

Víte, tady nešlo o autopilota. Mně to zapálilo hned když jsem poprvé spatřil tu ránu, kterou letadlo do WTC udělalo. Byla totiž našikmo. Co to znamená? Jedině to, že letadlo do WTC narazilo v náklonu - tedy v zatáčce. Co z toho ale vyplývá? Představte si sami sebe na místě hypotetického Muhammada Atty. Umí pilotovat jen trošku (víc nepotřebuje) a chce to napálit do mrakodrapu. Přirozené a logické bude, když letadlo nasměruje už z dálky a pak bude jen vytrvale držet směr - takže narazí rovně! Něco jiného je, když bude letadlo řídit někdo na dálku (žádný autopilot, ale RC aparatura). Pak - pokud neletí přímo za tím letadlem, si nebude jistý směrem a bude muset směr neustále dorovnávat, letadlo bude lavírovat a přibližování nebude přímé, jako u pilota, který tvrdohlavě drží přímý směr. Až nakonec ten chlap s dálkovým řízením zjistí, že letadlo míří vedle, udělá na poslední chvíli zatáčku a strefí se - ovšem v náklonu, jak se i stalo. Je to logické? A to třetí letadlo: když si pasažéři uvědomili, co je může čekat, mohli vtrhnout do kabiny - a zjistit, že je (až na dvě plastikové figuríny) prázdná. Tomu, kdo letadlo řídil na dálku, pak nezbylo než to napikovat do země, aby se nikdo nedozvěděl pravdu. A proto třetí budova WTC 7, pečlivě podminovaná a připravená k pádu, musela spadnout "jen tak" - oficiální vysvětlení je tady naprosto nesmyslné, stejně jako podvržený pilotní průkaz, který oficiálně proletěl celou hořící budovou skrz naskrz a zůstal přitom čitelný a neožehnutý! Příšerné je, jak většina světa ty oficiální hlody zbaštila i s navijákem. Že by nikdo neuměl samostatně uvažovat? Faktem je, že oficiální média ihned začala brojit proti "konspiračním teoriím" a přidávala do nich zjevné nesmysly, aby je mohla lépe vyvracet. Ale samostatně myslícím lidem to snad dojít mělo, ne?

30607

22.10.2003 6:35

RE: Čtrnáct charakteristik fašismu

certikbertik certikbertik (zavináč) shaw (tečka) ca 24.?.?.?

Reakce na 20981

http://www.hermes-press.com/brainwash1.htm
http://www.hermes-press.com/nazification_step3.htm

21005

21.10.2003 11:26

Čtrnáct charakteristik fašismu

Grovik 213.?.?.?

Vsichni ne... ale znasto co se nehodi to se neposloucha.

20986

21.10.2003 13:06

Čtrnáct charakteristik fašismu

Robert Nohejl emunest (zavináč) cyberinternet (tečka) com (tečka) au 202.?.?.?

Mnoho lidi to vi ,ale mnoho lidi si nechce delat neprijemnosti a v tom to vse vezi,takovy lide ,kdyz se veci vrati na pravou miru ,tak jsou opetne inteligentni a rikaji ,ja to drive rikal take ,proste vzdycky jsou prvni ,at je rezim ,jakykoliv,kdyz i v nasem narode ,tak ,jak zpiva Fousek "Cech musi byt spravna potvora" to bere poporade od stareho Rakouska ,pres okupaci Nemcu,potom osvobozeni od Rusu,komunisti po 48,pak uz Prazske Jaro a potom Sametova demokracie ,proste lide se uci niceho se nevsimat a nebo delat ze neslysi a nevidi,proto mame na vsech forach plno provokateru ,kteri jdou s proudem,ovsem,ale malo prispevovatelu ,aby si nespalili prsty,bohuzel Americane jsou zcela materialisticky utopeni,pro jejich zivot je dolar a zase dolar a nic vic.Samozrejme ze tuto demokracii a tuto kulturu zivota chteji napumpovat do celeho zbytku sveta a co rekne televise je svate a duverihodne,nakonec i nase rodna strana byla naprosto svata a duverihodna ,copak nebylo malo komunistu,kteri rikali,ze vseho je dost i kdyz kramy zeli prazdnotou!!!Tak je to i s dusevni prazdnotou jednotlivce a cele spolecnosti.Proto slova Malajskeho premiera Mahathir vzbudila takovy poplach ve svete.Napise se par bodu o fasismu,ale podivejte se ,co Nemecko dokazalo z jakeho srabu je vyvedl Hitler ven,dnesni svet mluvi o spatnostech Hitlera,ale v jeho dobe jej i britsti politici uznavali az do doby pocatku konfliktu ,nakonec se ukazalo ze byl "muzem roku",jako nejlepsi politik sveta,coz muzem najit v archivech.Dnesni kritici fasismu postradaji pohled na jejich narodni "demokraticky " deficit ,ktere nemohou ani v procentech zaplatit zpet.

20987

21.10.2003 15:22

Čtrnáct charakteristik fašismu

Jan Zelený zeleny (zavináč) hotmail (tečka) com 62.?.?.?

Vtipná poznámka - kategorie jsou natolik vágní, že sedí na jakýkoliv režim. Např. I. republika
ad 1) podívejte se na jakýkoliv dokument z té doby, bez vlajek se neobšlo nic
ad 2)Lidská práva byla považována za komunistickou propagandu
ad 3)Společný nepřítel - obnovení habsburské monarchie
ad 4)Význam armády - Legionáři
ad 5)Nespoutaný sexismus - ani jedna politička
ad 6)Ovládnutí médií - hradní noviny, cenzura
ad 7)Posedlost národní bezpečností - rozkradené půjčky, krádeže kolem opevnění
ad 8)Náboženství a vláda jsou provázány - výrazně judaistická vláda
ad 9)Ochrana korporační moci - lihová aféra, židovští uhlobaroni,...
ad 10)Oslabení moci pracujících - střelba do dělníků
ad 11)Opovrhování intelektuály a umělci - pronásledování Karla Rélinka aj.
ad 12)Posedlost zločinností a tresty - zákon na ochranu republiky, menšin,...
ad 13)Divoký, neovládaný kryonismus a korupce - kdo nebyl členem Maffie nebo pražské velelóže neměl šanci
ad 14)Zmanipulované nebo zcela zfalšované volby - diskreditace Gajdy, Pergler, Stříbrný, omezování německých stran
Z toho jednoznačně vyplývá, že první republika byla fašistickým státem a Masaryk fašistický diktátor.

20989

21.10.2003 16:35

RE: Čtrnáct charakteristik fašismu

Vladimír Stwora editor (zavináč) zvedavec (tečka) org 24.?.?.?

Reakce na 20989

Svět není černobílý. Máte úplně pravdu. V každém režimu najdeme prvky fašismu a politologové to obecně vědí. Neexistuje pevná hranice, od které lze říct: Ano, toto ještě není fašismus a toto už je. Jde o to, jak moc ty charakteristiky převáží.

20991

21.10.2003 21:40

RE: Čtrnáct charakteristik fašismu

Josef 12.?.?.?

Reakce na 20989

Vas prispevek me zaujal, protoze kdyz jsem chodil do skoly, tak se nikdo neodvazil o prvni republice ani zminit, a kdyz tak jen v souvislosti s bojem delnicke tridy.
Co me ale osobne zarazi, je to, ze jsme ve vsech odvetvich prumyslu byli v te dobe svetova spicka i presto, ze byla svetova hospodarska krise. Takze vase prirovnani k fasizmu mi nejak nesedi, protoze prumysl pod jakoukiliv kontrolu statem stagnuje. Na priklad spatnym zakonem nemecka vlada zlikvidovala za minuly rok 40 000 malych a strednic podniku a nezamestnanost stoupla na 11%. Pritom zakon byl vydan na ochranu zamestnancu. Stejne tak ty charakteristiky fasismu jsou dnes jaksi modernisovany. Jestlize definujeme fasismus jako totalni kontrolu naroda, tak formou dani a zvysovani cen se narod stane otrokem statu a ten uz dnes se snazi diktovat i kolik hodin v tydnu muzete pracovat. I kdyz jsou lide nezamestnani a date jim dobreho tridniho nepritele, tak vas zvoli znovu a tridni nepritel se vytvari pomoci tisku, ktery take kontrolujete.
Hitler zfanatizoval Nemecko hrozbou bolsevismu(tridni nepritel) a slibem sjednocenim vytvorenim silne Evropy a tim zajistenim miru na tisiceleti.

20997

22.10.2003 7:03

RE: Čtrnáct charakteristik fašismu

Jiří Táborský 209.?.?.?

Reakce na 20989

Mno, to jste trochu přepísk', pane Zelený:"...první republika byla fašistickým státem a Masaryk fašistický diktátor."

Článek byl průhledně sepsán, aby "seděl" na současné Spojené Státy. I když Bushova administrativa prosazuje totalitářské (fašizující, chcete-li) prvky, žádný soudný člověk nemůže srovnávat USA s Hitlerovým Německem, Musoliniho Itálií, Indonézií nebo nějakou jihoamerickou banánovou republikou.

Ještě trapnější je ovšem pokus nasadit těch čtrnáct "upravených" charakteristik fašismu na první československou republiku; jak vystřižené z Rudého Práva. Nejpěknější perlička je bod 14, že fašistická první republika diskreditovala gen. Gajdu (vůdce Československé strany fašistické).

21006

22.10.2003 8:46

RE: Čtrnáct charakteristik fašismu

brnak 68.?.?.?

Reakce na 21006

Mno, proc jako Florida-man nenapravite hlavu Nohejlovi, Stworovi a dalsim o electoralnim systemu??

21010

22.10.2003 17:52

RE: Čtrnáct charakteristik fašismu

Jiří Táborský 209.?.?.?

Reakce na 21010

reagoval jsem na komentář pana Zeleného. Nepamatuji si, že by pan Nohejl nebo pan Stwora psali kdy něco o elektorálním systému a především, k napravování hlav nemám kvalifikaci. To byla doména údajného veterynáře Matěje; měl na to koňskou kůru, vyčtenou z Talmudu.

Jinak, pro Vaši informaci, americký elektorální systém není floridská, nýbrž federální inštytuce.

21016

22.10.2003 18:39

RE: Čtrnáct charakteristik fašismu

brnak 68.?.?.?

Reakce na 21016

Nepamatuji si, že by pan Nohejl nebo pan Stwora psali kdy něco o elektorálním systému.

Nepsali o elektoralnim systemu. A ano, je to federalni instituce, ale ti stejni (nekteri dokonce jsou US obcane), stale dokola pisi, ze Bush byl dosazen do prezidentskeho kresla soudci. Tihle lide stale nevi, ze soudci nikoho nedosadili, ani dosadit nemohou, takze Robertku Nohejluv (a dalsi), soudci mohou klidne spat.

Obratil jsem se na Vas, pane Taborsky, protoze jste to uz jednou pekne vysvetlil, jste na Floride, takze od Vas to mozna bude brano s vetsi autoritou.

21019

21.10.2003 15:28

Čtrnáct charakteristik fašismu

Karel z Čech 212.?.?.?

Všech 14 charakteristik přesně sedí na současnou vládu USA, včetně té poslední, kdy bušíka při menšině hlasů zvolil prezidentem soud.

20990

22.10.2003 6:32

RE: Čtrnáct charakteristik fašismu

certikbertik certikbertik (zavináč) shaw (tečka) ca 24.?.?.?

Reakce na 20990

A NA IZRAEL!

21004

22.10.2003 23:41

RE: Čtrnáct charakteristik fašismu

jedinecny 217.?.?.?

Reakce na 21004

Izrael sa tim nijak netaji [mrknutí jedním okem]

21030

24.10.2003 5:34

RE: Čtrnáct charakteristik fašismu

Zo Zapadu 205.?.?.?

Reakce na 20990

Autor smeruje kritizovat U.S.A. ako fasisticky stat. Ale ja by som rad keby nam dal definiciu co je " cerveny fasizmus ".
O tomto sa rozpravalo od 48-meho roku. Viem ze ten bol horsi, no ale dnes sa na to uz davno zabudlo.
Viem ze vela zleho sa da najst aj u nas v Amerike....chcel by som ale vediet ktory stat na svete je ozaj model pravej demokracie. Ja si este stale myslim ze U.S.A. je posial najviac demokraticka.

21062

24.10.2003 14:23

RE: Čtrnáct charakteristik fašismu

jedinecny 217.?.?.?

Reakce na 21062

modelom ozajstnej demokracie, nieje ziaden stat na svete, tim poslednym bolo staroveke Grecko, dnes je uz iba kapitalizmus - vlada miliardarov a nadnarodnych korporacii
USA je cisto kapitalisticka a to nema so skutocnou demokraciou nic spolocne

21073

21.10.2003 21:40

Čtrnáct charakteristik fašismu

Jakub jakub (tečka) m (zavináč) ziplip (tečka) com 62.?.?.?

Jan Zelený: K hodnocení 1. republiky nelze již nic dodat, nezbývá nic než souhlasit. Zajímavé by bylo aplikovat to hodnocení na současnou ČR...

20998

21.10.2003 21:49

Protestuji proti tomu termínu "fašismus"

Vodník 62.?.?.?

Bylo by správnější uvést "pravicová diktatura", jakkoli ani tento termín není bez nejasností. Ale ten jediný opravdový fašismus - Mussolliniho režim - zas tak nesnesitelný nebyl, i když to jistě nebyla pohádka. Určitě se v něm žilo lépe než za bolševika v Čechách (o Rumunsku nebo Albánii nemluvě!)

20999

22.10.2003 5:16

Čtrnáct charakteristik fašismu

Robert Nohejl emunest (zavináč) cyberinternet (tečka) com (tečka) au 202.?.?.?

Byl by a nebo nebyl by Bush zvolen ,je otazka ,ktera nedava mnohym spat,klidne vsak spi soudcove z Floridy ,co rozhodli ,kdo bude a kdo nebude a na pocet hlasu se nakonec ani nepodivali.Vezmete za bernou minci ,ze volby jsou velmi zautomatisovane,nebot americky volic s tuzkou a nebo perem ruce by plne nerepresentoval americky pokrok a tak mame masiny,problem je ten ,ze kdo je postavi,naridi a kontroluje a rovnez oznami jejich vysledek jsou firmy ,jez je dodaly,tedy presne Diebold kompany a nebo Sequoia a take Elektroniscky system& Sortware a zde je mnoho co rici ,nebot tyto firmy jsou 98% zidovske.Takze muzou zcela nezavisle na volicich rici ,co se jim libi za vysledek techto ,tak zvanych demokratickych volbach ,zde ,uz byl jiny kopanec ,kdyz zjistili ,z evsechny telefonni hovory ,dokonce i z Bileho Domu jsou odposlouchany opet zidovskou kompany,takz emnohe driv vi Arian Sharon ,nez nekdo ze senatoru.Takze pro zvidave staci naklepat si :
http://www.voterfraud.org

21002

22.10.2003 7:43

Skutecny holokaust

albert 67.?.?.?

Kdy budou zide kompensovat za 50 milionu nezidu vyvrazdenych jejich sovetskym zidobolshevismem? A Anglicani? Americani?
za holokaust nemecke civilni populace, zvlaste zen, deti a starcu - kteri byli zamerne exterminovani!
Zidovsky holokaust z 2. svetove valky je politicky hoax !!! Simply, the numbers do not add up!

German historian provokes row over war photos

Luke Harding in Berlin
Tuesday October 21, 2003
The Guardian

A controversial German historian is at the centre of a row over his latest book which includes gruesome photos of German civilians killed by allied bombing during the second world war.
Jörg Friedrich defended the decision yesterday to publish the photographs showing the incinerated bodies of German women and children, most of them killed by British bombs. His book, Fire Sites, published at last week's Frankfurt Book Fair, argues that the RAF's relentless bombing campaign against German cities in the last months of the war served no military purpose. He claims that Winston Churchill's decision to bomb a shattered Germany between January and May 1945 was a war crime.

"The bombing left an entire generation traumatised. But it was never discussed," he told the Guardian.

Mr Friedrich, whose previous book Der Brand or The Fire prompted a storm of publicity and sold 186,000 copies, said that about 600,000 civilians died during the allied bombing of German cities, including 72,000 children. Some 45,000 people died on one night during the immense firestorms that engulfed Hamburg in July 1943. But the German victims were over shadowed by the far greater evil of the Holocaust.

Many Germans regarded the British destruction of their cities as retribution for Nazi crimes, Mr Friedrich said. "The second world war is traditionally portrayed as a struggle between good and evil. But it wasn't as simple as that," he said. The photos in Fire Sites are grim and reveal that many victims were asphyxiated in their cellars. In Dresden, SS workers from a nearby concentration camp were called in to dispose of heaps of bodies.

Policemen, architects and air protection officers took the photos. Most had lain in the archives of German towns for more than half a century, before Mr Friedrich found them. He said yesterday he had approached the National Archives in Kew, west London, for photos of British victims of German bombing but was told they could not be released. His book concedes that Germany started the air war in late 1940, when 14,000 British civilians died in German raids.

He acknowledged that he was a revisionist but said he was describing what happened. "During my public lectures Germans now in their 70s and 80s have stood up. They have described, with tears in their eyes, what happened to their families."


21007

22.10.2003 21:43

RE: Skutecny holokaust

Josef 12.?.?.?

Reakce na 21007

Problem je , ze druhou svetovou valku zacali Nemci z duvodu, ze tu prvni svetovou prohrali neopravnene. S neonacisty a sudetakama bude radost bydlet v sjednocene Evropske Uniji, ktera ma byt vyplnenim hitlerova snu kontrolovat Evropu Nemci tentokrat bez vystrelu.

21028

23.10.2003 3:36

Čtrnáct charakteristik fašismu

Robert Nohejl emunest (zavináč) cyberinternet (tečka) com (tečka) au 202.?.?.?

Zide z Bagdadu si preji Husejna zpet!!!!!
Even Some Baghdad Jews Want Saddam Back
Baghdad Jews - Exodus Or Extinction?
By Lawrence Smallman in Baghdad
Source - Aljazeera
10-20-3

The Jews of Baghdad trace their presence in Iraq to the court of Nebuchadnezzar and ancient Babylon. But a history that spans 2600 years is unlikely to last another 20.

The community that once boasted numerous synagogues and played a major role in the skilled trades have lost all hope. There are fewer than 20 Jews living in Baghdad, almost all to be found in the al-Bitawin district. Down from over 125,000 less than 60 years ago.

End Of An Era

Nidhal Salhi, the community's youngest member, is in her late 40s. She could never marry as there were no eligible men under the age of 70. So did she ever think of leaving?

"I was born here, I was brought up here, all my friends are here - why on earth should I want to leave? Sometimes I cry that I have no children and that I'm the last of my people - but I love my home and Baghdad.

"I don't think the British would give me a visa in any case, would they?" she asked, laughing.

Total Tolerance

Two other women come and sit down next to her, one a Muslim, the other a Christian.

"All these houses used to belong to Jews, it was one of the more refined areas of Baghdad. But they have nearly all left over the last 60 years - London, America and Israel," said Subhiyya, Nidhal's neighbour and friend.

The three women began talking about names of the great Jewish families that had left decades ago - a perfect picture of religious and ethnic diversity.

Strangely enough, the Jews of Baghdad benefited a great deal from former President Saddam Hussein. He paid for the restoration of the Meir Tweg synagogue, the only standing place of worship in the whole of the country. It has not been used since the invasion and the collapse of public security.

Nidhal also told me that it was Saddam Hussein's Jewish neighbours in Tikrit who had persuaded the former president's mother not to have an abortion.

Women Want Saddam

Nevertheless, it was still a surprise when Baghdad's youngest Jew blurted out: "I wish Saddam could return."

Up until now, I must have spoken to dozens of taxi drivers and café owners, policemen and imams - they all say the same: We are glad to see the back of Saddam Hussein and hope for his capture and death.

But I had only been speaking to men.

Here was the first person I had met who yearned for the clock to be turned back and former President Hussein to return - not a Baathist sympathiser, not a former member of the secret police - but a middle-aged Jewish woman.

The other two women said they also wished for the return of the former president and swore all their friends felt the same.

"In Saddam's day, there was the rule of law, there was safety. Now I dare not let my daughter out of the house. She won't be able to complete her studies. This is what the Americans have brought", said Subhiyya.

Unwanted Change

I suggested that the security situation wouKráceno (Editor)

21037

23.10.2003 3:39

Čtrnáct charakteristik fašismu

Robert Nohejl emunest (zavináč) cyberinternet (tečka) com (tečka) au 202.?.?.?

Pokracovani.

I suggested that the security situation would improve, that there would be a new democratic government eventually.

"What good is that to us. Look at our houses, look at the way we live has democracy put food on our tables, safety on our streets, electricity in our homes. Saddam did all these things," Nidhal replied.

Just as the call to the Maghrib (evening) prayer began to sound, a wizened old man bent double with age joined what had now become a group of six women.

Despite the obvious pain in a man who may well have been Baghdad's oldest Jew, Yaqub told the gathering that no Jew would ever have left Iraq if it hadn't been for the British.

Nidhal and the others all laughed, much to his irritation. "Yaqub always blames the British for the end of our community."

Another relatively famous Iraqi Jew, Naeim Giladi, holds a similar opinion. He also maintains Zionists scared Jews into leaving Iraq as well. But I didn't want the conversation to end with history.

Small Expectations

So I asked Yaqub if he thought the Americans would leave soon, as they have always promised.

"I don't know. The British used to say the same. All we can do is hope."

But unlike the men, Baghdad's women seem to have no fear in saying exactly what they think.

Nidhal and the others - a group that had now grown to eight women and two babies - were all agreed and adamant. "The Americans will never leave."

21038

23.10.2003 17:08

RE: Čtrnáct charakteristik fašismu

Josef 12.?.?.?

Reakce na 21038

Pane Nohejl!
Vedi oni , ze forum je pro Cechy tak proc ta anglictina a Source - Aljazeera je vsechno vylozena cistokrevna propaganda vahabismu a lez ????? Cist ten zdroj je ztrata casu!

21054

24.10.2003 11:23

RE: Čtrnáct charakteristik fašismu

Sidonius zmatousek (zavináč) shaw (tečka) ca 24.?.?.?

Reakce na 21054

>Pane Nohejl!
>Vedi oni , ze forum je pro Cechy tak proc ta anglictina a Source
>- Aljazeera je vsechno vylozena cistokrevna propaganda vahabismu
>a lez ????? Cist ten zdroj je ztrata casu!

A Vy jste pane Josef, ještě nepochopil, že číst Nohejlovy příspěvky, je úplně to samé, o některých jiných to platí zrovna tak. [oči v sloup]

(Pozn editora: Vážený Sidonie, já vám tohle ještě tentokrát pustím, ale nezvykejte si na to. To je uštěpačná poznámka, která nemá žádnou diskuzní hodnotu. Nepřinášíte žádný argument, ani názor. Jen špičkujete. Kvůli tomu tady skončili dr. Řehořek a Mila)

21070

24.10.2003 3:29

Čtrnáct charakteristik fašismu

Robert Nohejl emunest (zavináč) cyberinternet (tečka) com (tečka) au 202.?.?.?

Kazdy hraje na svou strunu,ale pokud chcete mit prehled tak musite polknout veskerou propagandu z jedne i druhe strany,abyste dostal priblizny zaklad k dalsimu kroku,co se tyka americkych zdroju ,tak odtamtud jsme se dozvedeli min ,nez stech arabskych.Zde ,tito zbytky Babylonskych zidu,kteri jeste ziji v Bagdadu maji malo spolecneho s zidy v Israelu,ackoliv historicky vzato ,oni nejsou rovnez 100% zide ,nebot vsechny tyto kmeny se navzajem promichali,presto jejich DNA je bliz semitum ,nez zide z Israelu.Anglicky to musi byt ,protoze je hodne kritiku ,kteri sice zadny clanek neprelozi ,ale pokud jej nekdo prelozi ,tak se na nej vrhnou ,ze preklad neni presny,takze radeji uvadim original a mam to bez kritiky,clanek je zajimavy tim ,ze Saddam Husein venoval penize i na opravu jejich synagogy a celkem vzdy toleroval jejich rozdilnost od ostatniho obyvatelstva ,oproti zidum v Israelu,kteri chteji vsechny Araby vystehovat ven z Israelu a niceji vsechny pamatky ,co jen uniknou z oci verejnosti,kolik zrusili arabskych hrbitovu a osad je nepocitatelne.
Nakonec "Bagdacti zide" zili po staleti v miru s arabskou vetsinou ,tak ,jak Palestinci zili v miru po staleti s zidovsou mensinou ,musime se podivat do scitani obyvatel v roce 1920 ,kde zid epredstavovali jen pouhych 8% celkove populace.

21061

24.10.2003 21:57

RE: Čtrnáct charakteristik fašismu

Josef 12.?.?.?

Reakce na 21061

Pane Nohejl!
I kdyz me zidi nezajimaji a na muj osobni zivot nemeli nikdy vliv, muj problem je odkud znate DNA irackych zidu? Ja osobne nevidim zadny fysicky rozdil mezi Palestincem a Zidem. Pokud vim rozdeluje je pouze nabozenstvi. Palestina jako stat nikdy neexistovala a pro Palestince byl vytvoren stat Jordan.Pokud vim souziti se zidama jim bylo nabidnuto jiz nekolikrat a bud odpovedeli uz peti valkama , ktere vsechny prohrali a nyni terorismem. Jestlize neumi valcit, tak by meli vzit , co se jim nabizi.Teroristicke utoky na restauranty a autobusy pokladam za podlost a nevhodna forma boje v 21. stoleti.

21085

26.10.2003 0:38

RE: Čtrnáct charakteristik fašismu

stefan usdoc (zavináč) post (tečka) cz 209.?.?.?

Reakce na 21085


>souziti se zidama jim bylo nabidnuto jiz nekolikrat a bud
>odpovedeli uz peti valkama , ktere vsechny prohrali a nyni
>terorismem. Jestlize neumi valcit, tak by meli vzit , co se jim
>nabizi.Teroristicke utoky na restauranty a autobusy pokladam za
>podlost a nevhodna forma boje v 21. stoleti.

mily pepousi, je videt, ze opet nekdo ma v temo problem, dedulove nam odpadli, a tak neni zatim niokdo , kdo by argumentoval stupidnimi poznamkami. nebudu to rozsirovat, vyjadrim se pouze, jako jiz nekolikrate!, jen k tomu, proc zidkove 5 valek vedli a vsechny zvitezili. pres dalsi jine body, tim hlavnim jest, ze jsou podporovani USA, resp. zidy americkymi. bez teto podpory by stat izrael jiz neexistoval hned v roce ,kdy vznikl, a to v r. 1948, pokud to mam spravne.
zdravim z ciziny, stefan

21096

26.10.2003 3:15

RE: Čtrnáct charakteristik fašismu

zdenek 66.?.?.?

Reakce na 21096>mily pepousi, je videt, ze opet nekdo ma v temo problem, dedulove
>nam odpadli, a tak neni zatim niokdo , kdo by argumentoval
>stupidnimi poznamkami.

proc si myslis, ze vsechny poznamky s kterymi nesouhlasis jsou stupidni?

21099

26.10.2003 15:38

RE: Čtrnáct charakteristik fašismu

stefan usdoc (zavináč) post (tečka) cz 209.?.?.?

Reakce na 21099


> proc si myslis, ze vsechny poznamky s kterymi nesouhlasis jsou
>stupidni?

ty jsi se prejmenoval na pepouse???
have a nice MF weekend, cau stefik

21105

26.10.2003 3:45

RE: Čtrnáct charakteristik fašismu

Lev 172.?.?.?

Reakce na 21096

"Mno", by napsal pan Taborsky stefane. Mam pocit, ze celou tu situaci vidi pan Josef ocima CNN a k tomu, kdyz jeste zavzpomina, na stare totalitni casy, tak pak uz je zadelano. Kdyz zde pise tyto poznatky z navstev mistra Bushe, tak presne tak, je to videno na sionistickych TV "kanalech".

21100

26.10.2003 15:42

RE: Čtrnáct charakteristik fašismu

stefan usdoc (zavináč) post (tečka) cz 209.?.?.?

Reakce na 21100

>"Mno", by napsal pan Taborsky stefane. Mam pocit, ze celou tu
>situaci vidi pan Josef ocima CNN a k tomu, kdyz jeste zavzpomina,
>na stare totalitni casy, tak pak uz je zadelano. Kdyz zde pise
>tyto poznatky z navstev mistra Bushe, tak presne tak, je to
>videno na sionistickych TV "kanalech".

taky si myslim!! ale ma tu stoupence zdenka, mozna ani ne stoupence, jen dalsiho provokatera, ktery nepada uz jen z principu anebo nudy.
zatim stefan

21106

26.10.2003 23:07

RE: Čtrnáct charakteristik fašismu

zdenek 66.?.?.?

Reakce na 21106

>taky si myslim!! ale ma tu stoupence zdenka, mozna ani ne
>stoupence, jen dalsiho provokatera, ktery nepada uz jen z
>principu anebo nudy.

>zatim stefan
>

ja spise vidim napadeni v tom, kdyz nektere poznamky nazyvas stupidnimi. Asi mame trochu odlisna meritka.

21113

27.10.2003 16:50

RE: Čtrnáct charakteristik fašismu

stefan usdoc (zavináč) post (tečka) cz 209.?.?.?

Reakce na 21113


> ja spise vidim napadeni v tom, kdyz nektere poznamky nazyvas
>stupidnimi. Asi mame trochu odlisna meritka.

ASI???
to ti to trvalo, nez si na to prisel!!! vsak se podivej, ty "meritko", ke ktere minoritni garniture patris!!!
stefan[velký smích]

21131

27.10.2003 21:29

RE: Čtrnáct charakteristik fašismu

zdenek 66.?.?.?

Reakce na 21131

>vsak se podivej, ty
>"meritko", ke ktere minoritni garniture patris!!!

>stefan[velký smích]


vzdycky k vyvolenym [mrknutí jedním okem]

21140

26.10.2003 16:59

RE: Čtrnáct charakteristik fašismu

Josef 12.?.?.?

Reakce na 21100

Pak uz je zadelano moje otazka je na co zadelano.
Bohuzel zpravy mam z Lidovek a TV zaznam jsem shlednul na Deutche Welle. Dekuji za upozorneni, nevedel jsem, ze to jsou sionisticke zdroje. Problem je, ze vase protiargumenty jsou slabe a povrchni a nekonkretni. Vubec nerozumite co je fasismus a vse cemu nerozumite svadite na zidy, cimz ztracite moznost rozeznat zkutecnou pricinu problemu. Autor uvodniho clanku me prekvapil, ze musel studovat fasismus az v Jizni Americe, kdyz se mohl podivat do Bruselu, kde ma nastup fasismu primo pod nosem. Chteji kontrolovat ekonomickou a politickou Evropu a pomoci politicke korektnosti budou kontrolovat i co si kdo muze myslet a vyslovit. Problem je, ze jsem se svymi nazory v mensine, vetsina je pro EU!

21108

26.10.2003 22:40

RE: Čtrnáct charakteristik fašismu

Lev 172.?.?.?

Reakce na 21108

Problem je, ze vase protiargumenty jsou slabe a povrchni a nekonkretni. Vubec nerozumite co je fasismus a vse cemu nerozumite svadite na zidy, cimz ztracite moznost rozeznat zkutecnou pricinu problemu.
____________________________________

Vazeny pane Josefe, pokud jsou nase protiargumenty slabe a povrchni a pokud nerozumime, co to je vubec fasizmus, tak bychom byli velice radi, kdyby jste nas o vsem patricne poucil, presvedcil a dokazal nam, ze fasizmus neexistuje, jak z USA ( Bileho domu ), tak z Izraele. Prali bychom si to prosim, na hlubokem vedeckem podklade. Neopakujte prosim ale u toho, Vase poznatky z Deutche Welle a z Lidovek. Podle Vas pane Josefe, se fasizmus zacina rozpinat i po Evrope, jak sam uvadite. Predem dekujeme, za Vasi plnou odpoved. S pozdravem Svetu mir - Lev

21112

27.10.2003 8:12

RE: plizivy ekonomicky fasismus

Josef 12.?.?.?

Reakce na 21112

Fasismus je statem kontrolovani obcana od kolebky do hrobu. Nesouhlasim se vsemi body, ktere autor popsal na priklad v zemich kontrolovanych nebozenstvim je sexismus potlacovan,ale celkem s nekolika body souhlasim. Na rozdil od socialistickeho fasismu, kde se obehnal stat draty vytvorila tajna policije a neustale se hledal dalsi a dalsi tridni nepritel. EU se modernisovala a pouziva pliziveho fasismu omezovanim ekonomickych svobod, kdy nevoleni urednici produkuji tuny predpisu a zakonu, ktere voleni zastupci obcanu nemohou menit. Zasahy byrokratu do ekonomie pripravuje vice a vice lidi o praci a tim stale vice obcanu se stava zavislych na statni podpore. Uvedu priklad z Francie , kde uzakonili 35hod. tydeni pracovni dobu a kdo dela vice hodin je pokutovan. Snizenim pracovni doby doslo ke snizeni HDP a tim vznikl nedostatatek financi pro skoly penze a sluzby. V Nemecku zakonem vyzadanym odbory se stalo primo nemozne propustit delnika z prace a jenom za rok 2002 timto zakonem zlikvidovali temer 40 000 malych a strednich zamestnavatelu, protoze firmy nemohly pro nedostatek prace zredukovat pocet zamestnancu a misto snahy nechat firmy prezit nechal je stat zavrit. A u nas zdrazenim sluzeb se uvidi kolik zamestnavatelu prezije, protoze kdyz se neco zdrazi , mene se toho prodava, kdyz se mene prodava mene je nutno vyrabet a zacne se propoustet.To same je u sluzeb , kdyz jsou drazsi - mene se pouzivaji. Na firmy bud vlastnene statem, nebo polostatni nemusim snad na korupci poukazovat. Omezovanim ekonomickych svobod je dalsi forma kontroly a zavislosti obcana na statu a dalsi forma fasismu tentokrat omezenim ekonomickych svobod. Na Deutche Welle TV mluvili jeste o EU dani ktera bude ve vysi 10.% HDP pro kazdy stat unie, ze ktere se bude financovat bruselsaka armada byrokratu a nova armada sedesati tisic muzu jednotek rychleho nasazeni nezavisla na operacich NATO. NATO nesmi byt pouzito proti civilnim bourim, nebo stavkujicim delnikum.

21124

27.10.2003 15:19

RE: plizivy ekonomicky fasismus

Lev 172.?.?.?

Reakce na 21124

Dekuji Josefe, za vysvetleni, co je to podle Vas "ekonomicky fasizmus". Vite Vy vubec ale, jak to pracuje v USA? Ale ne po ekonomicke strance.

21129

27.10.2003 20:45

RE: plizivy ekonomicky fasismus

Josef 12.?.?.?

Reakce na 21129

Re: Lev - Pisete:" Vite Vy vubec ale, jak to pracuje v USA"?
Necham se poucit - muzete to trochu rozvest? Josef.

21137

28.10.2003 1:55

RE: plizivy ekonomicky fasismus

Lev 172.?.?.?

Reakce na 21137

Re: Lev - Pisete:" Vite Vy vubec ale, jak to pracuje v USA"?
Necham se poucit - muzete to trochu rozvest? Josef.
__________________________________________

Nechci Vas Josefe poucovat, kdyz ja sam, hledam pouceni u Vas. Ma otazka znela, "jeslipak vite, jak pracuje neekonomicky fasizmus v USA". Rad bych cetl Vas nahled na toto tema. Pokud mi ale chcete namluvit, ze tento fasizmus v USA neni ( aspon v pocatcich ), tak se vubec nenamahejte mi odpovidat. Taktez Vas osobni nahled na Izrael a politiku kterou provadi vudci Palestincum. I kdyz jsem mel moznost si precist nekolik Vasich nahledu, co se tyce nasili, jak na Izraelske strane, tak i na Palestinske. Ale podle meho usudku, i kdyz se snazite byt dostatecne neutralni, tak malym nadechem davate vice viny Pelestincum za sebevrazedne atentaty. Neberete asi moc na vedomi pane Josefe, ze ucel sveti prostredky a obe strany provadeji teroristicke utoky, jak je to pro ne jen mozne. Ja osobne, vice obvinuji Izraelskou stranu, ktera ma daleko vice moznosti utoky zastavit, pokud ovsem zacnou predevsim sami od sebe.

21142

28.10.2003 13:44

RE: plizivy ekonomicky fasismus

Josef 12.?.?.?

Reakce na 21142

Levovi:
Nechci se moc rozepisovat, oni Zide asi ctou Zvedavce, protoze jak jsem sem napsal, ze bych Palestince vyhrnul za reku Jordan, tak vecer na televizi ukazovali jak Zide buldozeruji tri obrovske cinzaky.Takze mam podezreni , ze to vycetli tady.
Budu se svymi napady opatrnejsi.

21150

24.10.2003 12:04

Čtrnáct charakteristik fašismu

Jiří Lukáš 213.?.?.?

Lidská práva nic neznamenají ani v tzv. demokratickém režimu a to kdykoli se to danému režimu hodí.( neexistence svobody slova v určitých tématech, metody tajných služeb apod.)Fašistický režim je v tomto ohledu daleko "poctivější" a průhlednější. Na lidská práva si nehraje akaždý ví co může čekat. Co se týče kryonismu a korupce, podívejte se na Českou republiku. Provázanost a spojenectví tu bylo praktikováno už těsně po listopadu viz. partička z Prognostického ústavu a je praktikováno dosud. Jen naivka věří v čistotu a průhlednost demokracie. Každá demokracie je ve skutečnosti plutokracií a peníze jsou skutečným božstvem a hybatelem celé společnosti.

21071

24.10.2003 15:36

RE: Čtrnáct charakteristik fašismu

Zo Zapadu 205.?.?.?

Reakce na 21071

Musim s Vasim clankom skoro 100% suhlasit. Plutokracia dnes vladne a vacsinou ludia pri moci su nasilnici a egomaniaci.

21078

25.10.2003 6:00

Čtrnáct charakteristik fašismu

Robert Nohejl emunest (zavináč) cyberinternet (tečka) com (tečka) au 202.?.?.?

Pane Josef ,Vy vubec nechapete "palestinsky problem " ,jako takovy,nebot asi nemate zadne historicke poznatky a v tom to vezi. Neni divu ,ze dnes nase pokrokove vlady chteji zrusit historii,tedy ,co z ni v jejich cenzure uci,ne zrovna moc. Skola Vas uci ,Hitler byl spatny ,zacal valku,uznejte ,prece Vam nemohou ric pravdu ,ze zadnou valku Hitler nezacal,kdyz na tom podvodu se zivi cela armada prolhanych materialisticky byrokratu,ty Vam dosvedci za zvanec "chleba",ze jste se nikdy nenarodil.
Prece nechcete ,aby zide ovladajici skolstvi ,Vam rekli ,ze do Palestiny nepatri a ze tam ,nikdy tito zdejsi zide -tak zvani- ,ze tam nikdy nebyli.Kdyz prece vite ze sve zkusenosti ,jak slovenske povstani rozhodlo vysledek druhe svetove valky a tak se to dela dodnes.Copak mohou lidem v Anglii ric ,ze Hess prisel s mirovym poselstvim do Anglie a tovarny uz jeli na plnou valecnou vyrobu,nakonec ,priklad nejcerstvejsi,Amerika nemela vubec duvod k valce s Irakem a dva vazalske staty bez premysleni se pridaly take.Nasi politici se ohani demokracii a kdyz se jej zeptate ,co je v jadru demokracie ,tak to nevi,oni se to neucili ve skole,oni mysli ,ze demokracie je to ,co oni chteji,takze 70% australskych volicu kteri nechteli za zadnou cenu valku vubec nebyli pripusteni do politiky kuloaru,za zavrenymi dvermi,dnes demokraticky kolegove vyhodili zastupce "zelenych" protoze nesel do rady libat bushovi,vsak , vite co ?
Takova je teda zkusenost,ale toto forum ma zazracnou moc ,mnohe profesionalni blafy splachnout do kanalu a muzeme jen dekovat ,ze v te tme massmedii nekdo rozzal svicku moznosti pravdy,lide cela tisicileti usiluji o pravdu a stale ji nemame,jen sliby a sliby a lzi o tech slibech je to ,co nam tece kazdy den z obrazovak nasich TV,pan Murdoch ma pul sveta,Konrad Black Kanadu,Maxwel,Bond a tisice dalsich ,co nam lepi usta naplasti,jen abychom neslyseli a i nevideli ,vse ovsem jen ajen pro nase blaho.
Palestina je tim nejprikladnejsim prikladem ,kdy zlodej dostava pravo nad okradenym a jini zlodeji je v tom jeste ujistuji,ze to tak ma byt.Kdyz si vemte dnes soudy a advokaty,to jsou ti nejlepsi nic neriskujici lupici tohoto stoleti,okrast Vas a jeste si pocitak 400 dolaru na hodinu,takovy bandita Ned Kelly ,to byl gentlemen a nebo nas Babinsky proti dnesnim vydriduchum ,take si vsimnete kolik zidovskych pravniku z USA jde do sveta prevzit "mocenske postaveni ve vsech vecech krestanu".Je Vam to jasne?
Jestli ne ,tak Vas dum ,neni Vasim domem a Vase auto ,neni Vasim autem i kdyz se Vam to zatim nebud ezdat mozne,ale je to tak,drive a nebo pozdeji budeme mit "raj na zemi" v ramci jedne svetove vlady a zde bud ecelosvetovy svaz sovetskych socialistickych zemi,mozna jiny nazev ,ale ucel naprosto stejny!!!!!
Kdyz i Blak-Scrul-Lenin rikal ,kaslu na Rusko,chci cely svet pro kominternu!!! Cist komunisticke blaboly je nekdy nadmiru poucne ,verte mi !!!
Nakonc rabin prohlasil:judaismusje komunismus a komunismus je judaismus!!!!

21088

25.10.2003 14:38

RE: Mate pravdu pane Nohejl !

vojin v zaloze Josef 12.?.?.?

Reakce na 21088

Pisete:"Pane Josef ,Vy vubec nechapete "palestinsky problem " Pane Nohejl vite , ze jste to trefil. Nez jsem zacal cist Zvedavce, tak se slovem zid jsem se setkal naposledy na vojne a sice zid byl lakomec, ktery dostal z domova balik a po vecerce zral vonave skvarky pod dekou a my se z te vune budili kompletne uslintani. No a buzerant byl mazak povyseny ne svobodnika, ktery nas bazanty porad s necim buzeroval a nechaval plizit pres kaluze.A to jsme si nechali vsechno libit ve vidine jak ty zapadonemecke revansisty porazime a vrhnem se do ulicek lasky, ktere se staly tezistem diskuse a prodiskutovavali jsme to tak dukladne, ze na techniku boje vubec nezbyval cas. Takze hodne nazoru jsem musel zmenit. Dnes jsme s revansisty jedna rodina, buzeranti jsou vlivna politicka natlakova skupina a zid podle Vas vlastni moji penezenku a chce me ovladnout. Ja bych Vasi teoriji podporil, ale lamu si hlavu s tim, ze kdyz maji takovou moc a hybou svetem, tak proc se nechavaji rozmetavat sebevrahama v restauracich a autobusech v Izraeli? A kdyz ovladaji svetovy tisk, tak jak je mozne, ze nic nanapisou proti Nemecku a Franciji , kteri jsou hlavnimi aktery financovani Jassa Arafata a spol.? Problem, jestli zide patri do Palestiny nebo ji podle Vas okupuji prenechavam historikum a bibli. Ale kdyz si myslite , ze tam ti zide nepatri, tak jake nabizite reseni uzemniho problemu ? Ja jako potomek slavnych vojevudcu Zizky a Cepicky na miste Sarona bych rekl Palestincum:"Jeste jeden sebevrah se necha roztrhat mezi civilnim obyvatelstvem, tak zavolam buldozery a vsechny vas necham vybulderisovat za reku Jordan a bude klid".

Dale se zminujete:"dnes demokraticky kolegove vyhodili zastupce "zelenych" protoze nesel do rady libat Bushovi,vsak , vite co ?" Tak to jsem videl na TV, jak dokomce dva zastupci zelenych (coz u nas jsou komunisti) se snazili vykriky prerusit bushuv projev, coz je typicke u komunistu, opozici se vzdy snazi umlcet. Ze je vyhodili se nedivim (byli dva on a ona), kdyz ostatni clenove parlamentu chteli poslouchat projev. Jestli chteli predat Bushovi dopis , tak to mohli udelat prostrednictvim tiskoveho atache a ne rvat nesrozumitelne uprostred projevu a mavat papirem. Nemyslim, ze by australsky parlament musel lezt Bushovi nekam, spise si uvedomili, ze vybuchem nocniho podniku na Bali, kde zahynulo temer dve ste Australanu valka proti terorismu se tyka i Australanu. Bush tam byl stejne z duvodu podekovat za podporu, kterou Australije dala USA jak v OSN tak v Iraku. Zadnou demagogiji nehlasal. A kdyz se to 70.% volicum nelibi, mate volby ?

A nakonec poznamka - zeleni utrpeli dalsi ranu, protoze Putin minuly tyden prohlasil, ze vystupuje s Kjotskych dohod, protoze nejdou vedecky dokazat. Takze Bush uz neni sam koho zeleni nemohou ani citit prave kvuli Kjotu.

21093

25.10.2003 6:51

Čtrnáct charakteristik fašismu

Robert Nohejl emunest (zavináč) cyberinternet (tečka) com (tečka) au 202.?.?.?

Stiznosti zidu z Ruska ,proti odmitani ,jedne celosvetove pravdy,drive jsme meli jednu komunistickou a dnes jednu zidovskou pravdu.


Latvian Minister Calls for Investigation of Newspaper for Antisemitic Article


(June 19, 2003)
Latvia’s Special Minister for Integration Nils Muiznieks has appealed to the general prosecutor’s office to investigate a newspaper that printed an article denying the Holocaust for inciting ethic hatred, according to a June 13, 2003 report by the Baltic News Service (BNS). The article, entitled “Falsifiers of History,” appeared in the newspaper “DDD,” published by Aivars Garda, whose Vieda publishing house has printed books in the recent past calling for Russians to be expelled from Latvia and defaming homosexuals.

In the article, author Karlis Rebins claims that “the richest kikes in the world, Churchill and Roosevelt” started World War II, not Hitler, and that Jews spread “legends about gas chambers in which six million kikes died. That is a historical lie composed by kike historians.”

Mr. Muiznieks told BNS that such an article “may inspire dangerous consequences for the broader public and publicly undermine the honor and dignity of a concrete ethnic group.” In reply, Mr. Garda called on Mr. Muiznieks to study world and Latvian history more thoroughly. The BNS story did not report any reply yet from the general prosecutor’s office.

21090

27.10.2003 2:47

Čtrnáct charakteristik fašismu

Robert Nohejl emunest (zavináč) cyberinternet (tečka) com (tečka) au 202.?.?.?

Pane Josef ,abyste poznal zkutecnou pravdu,tak tu byste musel zazit na sve vlastni kuzi,takhle tezko pochopite a zejmena nepochopite ,protoze to neni Vas problem ,my vsichni se koukame na udalosti v Palestine z povzdali a mame to ,jako soucast zprav,nakolik se vas dotykaly udalosti v Jugoslavii ,kdyz s Madelin Albrichtova podporovala bombardovani a byla Havlem navrhovana na presidenta po nem?Jsou ruzne veci sveta,ktere hodnotime ,jen a jen ,jako pozorovatele ,ale byt v Jennin ,kdyz se tam strilelo a buldozery nicily domy by bylo zcela rozdilnym okamzikem Vasi a i me kritiky,tak,jak jsme to zazili na sve kuzi 68 a kolik bylo te propagandy ,ze "jsme osvobozovany" a nakonec poslanec Hajek v UN odmitl projednani "Ceskoslovenskeho pripadu",nebot v podstate divaci z okolnich zemi nebyli v "nasi kuzi" ,takze ,je jen jedna zakladni pravda na ktere jde stavet a ta bude menit ty pozdejsi pravdy a to v roce 1920 i pres pristehovalectvi zidu ,zde bylo pri scitani jen 8% zidu a to je zaklad nazoru na veci pozdejsi,od tohoto bodu muzem ve svem kritickem pohledu postupovat dal,potom dojdete k tomu ,ze vezmete buldozer a zbourate cely Israel,ktery tam nepatri, tak ,jak vyhodite z okna zlodeje ,ktery k Vam lezl oknem do baraku.
V ceskych pomerech jedne politik zid z Moravy napise dopis jinemu zidovi v Cechach a udelaji dohodu ,ze si zaberou Madarsko,pritom vsem ,jak Cesi , tak Moravane s tim nemaji co delat,tak byla udelana Balforska deklarace ,mezi zidem Rotchildem a zidem Balfor ve sluzbach Anglie,ale bez vedomi anglickeho lidu.

21116

27.10.2003 16:06

RE: Čtrnáct charakteristik fašismu

Josef 12.?.?.?

Reakce na 21116

Pane Nohejl!
Ve vzniku Izraele ma prsty OSN a Anglie to mate pravdu. Ale uz jsem se Vas jednou ptal jake je Vase reseni problemu.Jaksi mi vadi to trhani nevinych lidi v autobusech a restauracich. Zaroven lituji i ty mlade Palestince, kteri se nechavaji roztrhat ve jmenu pochybneho pokrouceneho nabozenstvi. Sebevrazi jsou dnes uz vychovani se nechat roztrhat od peti let. Myslite , ze je to civilisovane? Myslite, ze dvacetilety kluk ma paru, jak ma vypadat stat? Jejich problem je, ze od roku 1946 jsou vedeni jako bezenci a ziji na podporu od OSN a kteri si najdou zamestnani, tak jedine u zidu, sami mimo bomb nic nevyrabi a jejich inteligence zije v Kuwajtu jako vazeni podnikatele a obchodnici a na svuj narod kaslou.K te Jugoslaviji se jeste vratim,pokud me od tud nevyhodi, nemam momentalne cas.Ja na rabote.

21130

28.10.2003 11:17

Čtrnáct charakteristik fašismu

Robert Nohejl emunest (zavináč) cyberinternet (tečka) com (tečka) au 202.?.?.?

Reseni je ,kdyz Vam vleze zlodej do baraku,tak jej bezcitne vyhodit a veci se vrati zpet do spravnych koleji.Vsude ve svete je ,aspon v tech "demokratickych zemich",ze kradene zbozi ,pokud se pozna se vrati k majiteli bez nahrady skody ,tomu ,kdo kradene zbozi zakoupil.Britanie zpiskala Balforskou deklaraci ,tak ,at Britanie plati nasledky na palestinskem lidu a Israel je potrestany ,jako kazdy zlodej,vzdyt je to tak jednoduche ,jen chtit.V Cechach jste take mohli vsem komunistum vzit ,co vsechno nakradli ,nebo snad ne?
palestinci jsou doma a proto se rika o tak zvanych obrannych jednotkach Israelu,jako okupacni armada,coz je zcela spravny vyraz.Podivejte se mnoho jinych zidu zcela jasne vi ,kam to vede ,presne tusi ,ze k celosvetovemu pogromu,ktery si zide svym jednanim zavini sami.Vzdyt i Norman Finkelstein a jini vedi ,ze to donekonecna nepujde,kde kdo po svete ,kdo se dostal s zidy do styku ,tak jich ma plne zuby,rikame zidy,ale oni ani zidy nejsou ,oni jsou potomci "Zlatych hord" ,jez byly s velkou namahou zastaveni v Evrope Ceskym a Polskym kralem ,jinak Viden by vypadala zcela jinak.Amerika pomohla muslimum v Kosovu a na druhe strane proti nim nasazuji krestany,tudiz zide u vesla v USA hubi timto zpusobem dva nepratele najednou a kdejaka holocaustem vylizana palice jim to zere a dnes nase TV jsou stale plne "utrpeni",abychom se nahodou nevymkli z oblbovani mass lidu,kdyz si prectete Talmud ,kde rikaji ,ze kazdy,takzvany zid bude mit 2000 krestanskych otroku.Takova Finkelstenove doda manzelovi smlouvu na 800 milionu dolaru,no prece Finkelstein se nijak neprojevil hrdinstvim proti irackemu lidu,ten jen shrabne dolary a podplacenim si pomoci zenusky zaridi dalsi valku adalsi kseft,kdyz rikal rabin ,ze valky ,jsou zlate zne zidovstva!!!!
Uz byl jeden mudrc ,ktery prisel na to ,aby valky nebyly a navrhnul ,aby 300 nejbohatcich zidu bylo ,jako rukojmi,jako zaruka miru a valky nebudou ,kdyz se bude investovat jejich "krk".

21146

28.10.2003 13:29

RE: Čtrnáct charakteristik fašismu

Josef 12.?.?.?

Reakce na 21146

Pane Juchelka , tady jsem se svymi vedomostma na tenkem lede!
Pisete:
"Vzdyt i Norman Finkelstein a jini vedi ,ze to donekonecna nepujde,kde kdo po svete ,kdo se dostal s zidy do styku ,tak jich ma plne zuby,rikame zidy,ale oni ani zidy nejsou ,oni jsou potomci "Zlatych hord" ,jez byly s velkou namahou zastaveni v Evrope Ceskym a Polskym kralem ,jinak Viden by vypadala zcela jinak."
Jmeno Finkelstein slysim poprve, a Zlate hordy take. Kdyz ale pisete o Vidni, tak ta byla okupovana v te (15.stol.)dobe Islamem v tomto pripade to byli Turci. Souhlasim , ze co se ukradne se ma vratit, ale podle Vas by potom zide se museli vystehovat zpet do Evropy, odkud prisli, dekuji nechci.

21149

28.10.2003 15:14

RE: Čtrnáct charakteristik fašismu

Lev 172.?.?.?

Reakce na 21149

>Pane Juchelka , tady jsem se svymi vedomostma na tenkem lede!
>Pisete:
>"Vzdyt i Norman Finkelstein a jini vedi ,ze to donekonecna
>nepujde,kde kdo po svete ,kdo se dostal s zidy do styku ,tak jich
>ma plne zuby,rikame zidy,ale oni ani zidy nejsou ,oni jsou
>potomci "Zlatych hord" ,jez byly s velkou namahou zastaveni v
>Evrope Ceskym a Polskym kralem ,jinak Viden by vypadala zcela
>jinak."

>Jmeno Finkelstein slysim poprve, a Zlate hordy take. Kdyz ale
>pisete o Vidni, tak ta byla okupovana v te (15.stol.)dobe Islamem
>v tomto pripade to byli Turci. Souhlasim , ze co se ukradne se ma
>vratit, ale podle Vas by potom zide se museli vystehovat zpet do
>Evropy, odkud prisli, dekuji nechci.
_______________________________________________

Vy pisete Josefe panu Nohejlovi "pane Juchelka"? Taktez jste mi nedal odpoved na me posledni otazky. Nejak jste se z toho pane Josefe "vytocil". Ale nevadi, ja svuj nazor stejne nezmenim. Pa pa Josefe - Lev

21153

28.10.2003 21:26

RE: Čtrnáct charakteristik fašismu

Josef 12.?.?.?

Reakce na 21153

Mate pravdu ! Uz z te vasi zidoviny blbnu! Ale oni maji stejne nazory tak jsem je popletl. Prominte.

21157

29.10.2003 9:08

RE: Čtrnáct charakteristik fašismu

Lev 172.?.?.?

Reakce na 21157

Mate pravdu ! Uz z te vasi zidoviny blbnu! Ale oni maji stejne nazory tak jsem je popletl. Prominte.
________________________________________________

To vite Josefe, ze Vam prominu, ale nedovedu pochopit, kdyz pisete, ze z te nasi zidoviny blbnete. Jak to myslite ? Nemuzete prece sve nedostatky svalovat na jine. Je to asi od Vas typicke. Lev

21170

29.10.2003 14:30

RE: Čtrnáct charakteristik fašismu

Josef 12.?.?.?

Reakce na 21170

Opravdu jsem prekvapen, za cim vsim jsou zidi.

21172

30.10.2003 1:05

RE: Čtrnáct charakteristik fašismu

stefan usdoc (zavináč) post (tečka) cz 209.?.?.?

Reakce na 21172

>Opravdu jsem prekvapen, za cim vsim jsou zidi.

vidis pepousi, ty jsi prekvapen a my co jsme byli prekvapeni pred 10/20 lety jsme dnes nasrani!!!
nevim, jestli ti to nohejl dostaecne popsal jak resit situaci izraele, ale fakt je ten, ze od r.48 kdy vznikl, tak jsou mezi nimi valky ci bojuvky! mirovy problem je resitelny jen jedinym zpusobem, a to zrusit stat izrael, coz je asi neproveditelne z mnoha duvodu, hlavnim je ten, ze to je strategicky bod usa!
PROTO TAM NEBUDE NIKDY MIR!!!!!
stefan
a o pomoc vysvetleni mozno pozadat zdenka, ten se vyzna v otazce!!!mozna , ze by mel i reseni!!!

21177

30.10.2003 2:34

RE: Čtrnáct charakteristik fašismu

zdenek 66.?.?.?

Reakce na 21177


>a o pomoc vysvetleni mozno pozadat zdenka, ten se vyzna v
>otazce!!!mozna , ze by mel i reseni!!!

nemam to jeste uplne doresene, ale zacal bych s one-way ticket pro pristehovalce do Ameriky, kteri pro ni nemaji dobre slovo.

21179

30.10.2003 13:54

RE: Čtrnáct charakteristik fašismu

stefan usdoc (zavináč) post (tečka) cz 209.?.?.?

Reakce na 21179


> nemam to jeste uplne doresene, ale zacal bych s one-way ticket
>pro pristehovalce do Ameriky, kteri pro ni nemaji dobre slovo.

vidim , ze si "confused", nicmene, dej mi reseni na otazku miru mezi izraelem a palestinou, jestli muzes!!!

21189

30.10.2003 4:47

RE: Čtrnáct charakteristik fašismu

Josef 12.?.?.?

Reakce na 21177

Stefane senzace!
Ctu to tady jako detektivni roman. Kdo te nastval pred 10/20 lety? Ja jsem amater a prekvapen ,ze tolik lidi najednou se sejde a nadava na zidy. Nemam uz ze zasady nic proti tomu, at si mysli kazdy co chce a jsem rad ze se tady poucim, nahodou se nekde v putice zamicham do reci a jeste neco kecnu a dostanu do drzky jen proto, ze nerozumim zidovine.

Jenom pri tom vasem lametovani bych vas chtel upozornit, ze zatim co veskerou pozornost soustredujete na zidy , ze zadu nenapadne mame kluky s uterkama na hlavach a s kudlama pod nocnima kosilema. Zrovna jsem si precetl zajimavy clanek:

"Podle nových pravidel Evropské Unie budou muslimové, stejně jako všechny ostatní náboženské skupiny, mít právo vyžadovat místa pro modlitebny na pracovištích a dovolenou pro náboženské svátky.

Nové zákony EU, které vstoupí v platnost v prosinci, stanoví, že zaměstnavatelé musí na pracovištích vyčlenit prostor pro modlitebny a čas pro modlitby všech náboženských skupin, ať to jsou mohamedáni, židé, křesťané, sikhové, nebo příslušníci kterékoliv jiné skupiny, píše poslední vydání Sunday Times.

Zaměstnancům musí rovněž být udělena dovolená k návštěvě náboženských akcí a festivalů.

Nová pravidla, známá jako "Pravidla pro rovnoprávnost v zaměstnání", budou dovolovat křesťanům odmítnout práci v neděli, a židům v sobotu. Mohamedáni budou mít právo na dovolenou pro jejich každoroční festival zvaný Eid ("Svátek Obětování", pozn. překl.)

Některé náboženské praktiky se tak mohou na pracovištích stát běžným jevem.

Sikhové budou moci do zaměstnání chodit s ceremoniální ukrytou dýkou, a mohamedáni musí dostat volno k pouti do Mekky, kterou by jednou za život měl absolvovat každý věřící. Hindům musí být dovoleno oholit si hlavy na znamení smutku, a rozsypat popel svých zemřelých bližních v posvátné řece Gangu v Indii, což bude vyžadovat delší pracovní volno".

Jestli si nekdo mysli, ze si islamiste stavi mesity po Evrope jenom tak z rozmaru, tak je na omylu. Duvodem je prvezt obyvatelstvo na Islam a kdo se neda, tak proste zlikvidovat. Prvni target je Francie a druhy Velka Britanie. Nejhorsi je , ze s cilem rozsirit Islam po Evrope nedelaji zadne tajnosti a politici je jeste podporuji.

21182

30.10.2003 13:59

RE: Čtrnáct charakteristik fašismu

stefan usdoc (zavináč) post (tečka) cz 209.?.?.?

Reakce na 21182

>Stefane senzace!
>Ctu to tady jako detektivni roman. Kdo te nastval pred 10/20
>lety? Ja jsem amater a prekvapen ,ze tolik lidi najednou se sejde
>a nadava na zidy.
pepousi. vlastni poznani zidku me nastvalo. ok, nedal jsi mi tvuj navrh miroveho reseni mezi zidkem a a arabem. jsem zvedav, co vykouzlis, mozna expert zdenula ti pomuze, sam s tim bude mit
taky problem, takze vice hlav(chytrych) by to mohlozvladnout.
tesim se na odpoved
stefan

21190

30.10.2003 22:14

RE: Čtrnáct charakteristik fašismu

zdenek 66.?.?.?

Reakce na 21190

>co vykouzlis, mozna expert zdenula ti pomuze, sam s tim bude >mit taky problem

expert zdenula by to vyresil do 2 tydnu, ale dovedes si predstavit co by tomu rekla svetova verejnost. Ta by byla nasrana nejmene 3 dny a urcite by to i hubou OSN odsoudila.[mrknutí jedním okem]

21197

28.10.2003 13:20

Svoboda tisku- ! USA & Izrael ! prevzato z Lidovek

Lev 172.?.?.?

Svoboda tisku ve světě: Česko je dvanácté


PAŘÍŽ - Nejhorší je Severní Korea, na prvním místě shodně Finsko, Island, Norsko a Nizozemsko. Česká republika je dvanáctá spolu se Slovenskem, Švýcarskem a Estonskem. To jsou údaje žebříčku svobody tisku, který včera v Paříži zveřejnila mezinárodní novinářská organizace Reportéři bez hranic. Pro ČR znamená letošní umístění velký skok, neboť loni byla na 41. místě. V žebříčku je hodnoceno 166 zemí. Závěry, k nimž Reportéři bez hranic došli, neudělají radost Spojeným státům, které jsou v žebříčku až na 31. místě, pokud jde o svobodu tisku na jejich vlastním území, a na 135. místě, pokud jde o jejich působení mimo jejich hranice - v tomto případě v Iráku. Organizace zde připomíná odpovědnost americké armády za smrt několika novinářů během irácké války. Podobně je tomu u Izraele. Ten je 44., pokud jde o poměry doma, ale až 146., pokud jde o palestinská území, kde podle RSF izraelské úřady opakovaně zneužívají moci proti novinářům. Ze světadílů vychází z hodnocení nejhůř Asie - z deseti nejhorších je z této oblasti osm.


Pořadí zemí

1. Finsko, Island, Nizozemsko, Norsko
5. Dánsko, Trididad a Tobago
7. Belgie
8. Německo
9. Švédsko
10. Kanada
11. Lotyšsko
12. ČR, Estonsko, Slovensko, Švýcarsko
164. Barma
165. Kuba
166. Severní Korea

Pramen: RSF21147

28.10.2003 13:28

Nepripomina nam to neco ?!

Lev 172.?.?.?

Zpráva: Američané za války ve Vietnamu zabili stovky civilistů

TOLEDO - Elitní jednotka americké 101. paradesantní divize pozabíjela během vietnamské války za sedm měsíců roku 1967 několik set neozbrojených civilistů. Vyplývá to ze závěrů komise, která celou záležitost po skončení války několik let vyšetřovala. Přes tato zjištění ale podle nedělního vydání listu The Toledo Blade, který celý případ po téměř 30 letech opět otevřel, nebyla vznesena žádná formální obvinění. Příslušníci tzv. Tiger Force, jejíž členové měli monitorovat pohyb severovietnamských oddílů v horách ve středním Vietnamu, údajně házeli granáty do bunkrů, v nichž se skrývaly i ženy a děti, a bez varování stříleli zemědělce. Vojáci, s nimiž udělal deník The Toledo Blade po několika desítkách let rozhovory, se také svěřili s tím, že mrtvým uřezávali uši a věšeli si je na tkaničky kolem krku jako náhrdelníky. "Nečekali jsme, že to přežijeme. Nikdo, kdo měl trochu zdravého rozumu, nečekal, že to přežije," řekl deníku bývalý seržant elitní jednotky William Doyle. "Přežít jste mohli jenom tak, že jste zabíjeli, protože před mrtvými jste se nemuseli mít na pozoru," vysvětloval Doyle, který mimo jiné připustil, že ve Vietnamu zabil tolik civilistů, že to přestal počítat. Bezprecedentní armádní vyšetřování inicioval bezprostředně po konci vietnamské války jeden z amerických vojáků, jenž se nedokázal přes zabíjení civilistů přenést. V průběhu vyšetřování odhalila komise 20 válečných zločinů spáchaných 18 vojáky. Závěrečnou zprávu obdržel Bílý dům i Pentagon, ale nakonec nebyla vůbec zveřejněna.

Prevzato z Lidovek
21148

29.10.2003 5:06

Čtrnáct charakteristik fašismu

Robert Nohejl emunest (zavináč) cyberinternet (tečka) com (tečka) au 202.?.?.?

Kdyz fasismus je usporadan tak ,ze kontroluje od narozeni az po smrt,tak u komunistu je to same ,ty jeste kontroluji pro jistotu i po smrti,aby jim nic neuteklo,ale ,co takovy otrokarsky rad ,ktery take kontroluje od narozeni az po smrt,nejak tech kontrol nad obycejnymi smrtelniky mame moc.Nakonec Amerika je prikladem demokracie,ktera vyrostla na obchodovani s cernochy,ti ,co je drive privazeli a vydelali na tom hory penez ,tak ted volaji a organisuji akce za prava cernochu a zduraznuji ,ze to byli "bily" co jim ,tak ublizovali.
Proste,fasismus ,komunismus a otrokarstvi,tak ten co sedel v pokladne byl stale a jeden ten samy.
slaveholding; in New York, one out of eighteen....Among the slaveholding households the median number of slaves owned ranged from five in Savannah to one in New York." "The Jewish Population in 1820," in Abraham J. Karp, ed., The Jewish Experience in America: Selected Studies from the Publications of the American Jewish Historical Society (Waltham, Massachusetts, 1969, 3 volumes), volume 2, pp. 2, 17, 19.
Rabbi Marc Lee Raphael
"Jews also took an active part in the Dutch colonial slave trade; indeed, the bylaws of the Recife and Mauricia congregations (1648) included an imposta (Jewish tax) of five soldos for each Negro slave a Brazilian Jew purchased from the West Indies Company. Slave auctions were postponed if they fell on a Jewish holiday. In Curacao in the seventeenth century, as well as in the British colonies of Barbados and Jamaica in the eighteenth century, Jewish merchants played a major role in the slave trade. In fact, in all the American colonies, whether French (Martinique), British, or Dutch, Jewish merchants frequently dominated.
"This was no less true on the North American mainland, where during the eighteenth century Jews participated in the 'triangular trade' that brought slaves from Africa to the West Indies and there exchanged them for molasses, which in turn was taken to New England and converted into rum for sale in Africa. Isaac Da Costa of Charleston in the 1750's, David Franks of Philadelphia in the 1760's, and Aaron Lopez of Newport in the late 1760's and early 1770's dominated Jewish slave trading on the American continent."

21168

30.10.2003 12:34

Čtrnáct charakteristik fašismu

Robert Nohejl emunest (zavináč) cyberinternet (tečka) com (tečka) au 202.?.?.?

Karaites in German Armed Forces.
In the second half of 1944 the problem of the Karaites again arose, when the heads of the SS realized that about five hundred to six hundred of the sect were serving in the Waffen - SS and the Tatar division of the German army . These must have been Karaites who served in the Crimea , in local government and police, and in various auxiliary army units, and who were retreating to the west. Their families settled in the vicinity of Vienna , and there, together with the Crimean Tatars, they created the Association of Tatars and Karaites from Crimea , an organization with social objectives.
The fact that Karaites were serving in the army disturbed SS circles, and correspondence began on this matter between the heads of Heinrich Himmler 's personal staff and the head office of the SS responsible for the Waffen - SS . Again the question of the Karaites ' religion and origin was raised, and the decision of the Ministry for the Occupied Territories in the East was again accepted. The political reasoning was also re - endorsed: the Karaites must not be harmed because of their blood relatives, the Turks and the Tatars.o The Jewish religion of the Karaites annoyed the SS circles, and it was therefore recommended not to publicize Karaite activity in the army.? On December 7, 1944, Himmler approved these conclusions and recommendations, and the Karaites continued to serve in the German army until its surrender in early May 1945.

21187

15.10.2004 19:59

Čtrnáct charakteristik fašismu

Malá Tygřice Mala_Tygrice (zavináč) seznam (tečka) cz 82.?.?.?

Prosím vás, můžete mi někdo vysvětlit význam slova KRYONISMUS? Obávám se, že pokud toto slovo nelze najít ve slovníku cizých slov ani ve slovníkku českých neologismů, nelze najít nikde. Poraďte mi.
Díky

30195

29.12.2009 20:28

Akce 9-11-2001

Novák S. behave53877 (zavináč) mypacks (tečka) net 64.?.?.?

byla naplánována a řízena Mosadem. Agent Mosadu ve skupině Usami Ben Ladina Usamu přesvědčil aby zasáhl Ameriku přímo. Předpoklad byl, že atentátníci budou palestinci, což dá podnět k totální likvidaci palestinských arabů a definitivní konec jejich snah o zřízení palestinského státu. Usama však palestincům nedůvěřoval a vybral své krajany ze Saudské arabie. G.W. Bush s připravovaným útokem na USA souhlasil. Vše bylo dohodnuto mezi ním a Arielem Šaronem. Ulehčené oddechnutí G.W. Bushe na televizním záběru kdy mu je útok oznamován je zcela viditelné. Bush svou reakcí naznačuje: "Konečně je to tady!"
Podobně "naprosto spolehlivé" informace o zbraních hromadného ničení v rukou Iráckého Sadama Husajna byly vyfabrikovány Mosadem a G.W. Bushovi předány osobně Arielem Šaronem. Proto byla všechna hlášení CIA o tom, že Sadam nic nemá vehementně Bushem a všemi sdělovacími prostředky v USA a Velké Britanii odmítnuta.
Důkazy o tom, že Mosad řídí Hamas i Islamic Jihad jsou nezvratitelné. Izraelským pilotům helikopter se na jaře podařilo usmrtit dva vůdce těchto organizací. Piloti helikopter věděli přesně den, hodinu a minutu kdy a v jakém autě jaké barvy a po které ulici tito vůdci Hamasu a Jihadu pojedou. Tolik náhod není jen podezření, ale potvrzuje naprostou jistotu.
Scénář je jednoduchý. Pod tlakem světové veřejnosti Izrael přislíbí přistoupit na mírové uspořádání. S tím však radikální oposice nesouhlasí a vyvolá vládní krizi a pochod židů na sporná místa v Jerusalemě. Agenti mosadu zaktivizují Hamas a Jihad k vypálení několika naprosto neškodných raketek. Izrael provede odvetu a povraždí stovky palestinských muslimů. A kolotoč se opakuje. IZRAEL NECHCE A NEPOTŘEBUJE MÍR. IZRAEL CHCE MUSLIMY VYVRAŽDIT!

30610

21.2.2011 16:38

Česko

Robert 007 78.?.?.?

Ano, ta čtrnáctka sedí na dnešní kapitalistické Česko jako pr... na nočníku.. Zlatý socialismus, tam mohl rozhodovat o své budoucnosti každý občan. Ať už přes fungující odbory, nebo stranické výbory, nebo prostřednictvím zájmových organizací.. [vyplazený jazyk]

30636

Příspěvků: 74

21.10. 03:08 Hugo  Čtrnáct charakteristik fašismu
21.10. 21:57 Vodník  RE: Čtrnáct charakteristik fašismu
22.10. 05:22 Tom  RE: Čtrnáct charakteristik fašismu
22.10. 08:41 Vodník  RE: Čtrnáct charakteristik fašismu
22.10. 16:33 Tom  RE: Čtrnáct charakteristik fašismu
23.10. 12:52 Anonim  RE: Čtrnáct charakteristik fašismu
07.07. 08:15 Václav Semerád  Žádný autopilot!
22.10. 06:35 certikbertik  RE: Čtrnáct charakteristik fašismu
21.10. 11:26 Grovik  Čtrnáct charakteristik fašismu
21.10. 13:06 Robert Nohejl  Čtrnáct charakteristik fašismu
21.10. 15:22 Jan Zelený  Čtrnáct charakteristik fašismu
21.10. 16:35 Vladimír Stwora  RE: Čtrnáct charakteristik fašismu
21.10. 21:40 Josef  RE: Čtrnáct charakteristik fašismu
22.10. 07:03 Jiří Táborský  RE: Čtrnáct charakteristik fašismu
22.10. 08:46 brnak  RE: Čtrnáct charakteristik fašismu
22.10. 17:52 Jiří Táborský  RE: Čtrnáct charakteristik fašismu
22.10. 18:39 brnak  RE: Čtrnáct charakteristik fašismu
21.10. 15:28 Karel z Čech  Čtrnáct charakteristik fašismu
22.10. 06:32 certikbertik  RE: Čtrnáct charakteristik fašismu
22.10. 23:41 jedinecny  RE: Čtrnáct charakteristik fašismu
24.10. 05:34 Zo Zapadu  RE: Čtrnáct charakteristik fašismu
24.10. 14:23 jedinecny  RE: Čtrnáct charakteristik fašismu
21.10. 21:40 Jakub  Čtrnáct charakteristik fašismu
21.10. 21:49 Vodník  Protestuji proti tomu termínu "fašismus"
22.10. 05:16 Robert Nohejl  Čtrnáct charakteristik fašismu
22.10. 07:43 albert  Skutecny holokaust
22.10. 21:43 Josef  RE: Skutecny holokaust
23.10. 03:36 Robert Nohejl  Čtrnáct charakteristik fašismu
23.10. 03:39 Robert Nohejl  Čtrnáct charakteristik fašismu
23.10. 17:08 Josef  RE: Čtrnáct charakteristik fašismu
24.10. 11:23 Sidonius  RE: Čtrnáct charakteristik fašismu
24.10. 03:29 Robert Nohejl  Čtrnáct charakteristik fašismu
24.10. 21:57 Josef  RE: Čtrnáct charakteristik fašismu
26.10. 00:38 stefan  RE: Čtrnáct charakteristik fašismu
26.10. 03:15 zdenek  RE: Čtrnáct charakteristik fašismu
26.10. 15:38 stefan  RE: Čtrnáct charakteristik fašismu
26.10. 03:45 Lev  RE: Čtrnáct charakteristik fašismu
26.10. 15:42 stefan  RE: Čtrnáct charakteristik fašismu
26.10. 23:07 zdenek  RE: Čtrnáct charakteristik fašismu
27.10. 16:50 stefan  RE: Čtrnáct charakteristik fašismu
27.10. 21:29 zdenek  RE: Čtrnáct charakteristik fašismu
26.10. 16:59 Josef  RE: Čtrnáct charakteristik fašismu
26.10. 22:40 Lev  RE: Čtrnáct charakteristik fašismu
27.10. 08:12 Josef  RE: plizivy ekonomicky fasismus
27.10. 15:19 Lev  RE: plizivy ekonomicky fasismus
27.10. 20:45 Josef  RE: plizivy ekonomicky fasismus
28.10. 01:55 Lev  RE: plizivy ekonomicky fasismus
28.10. 13:44 Josef  RE: plizivy ekonomicky fasismus
24.10. 12:04 Jiří Lukáš  Čtrnáct charakteristik fašismu
24.10. 15:36 Zo Zapadu  RE: Čtrnáct charakteristik fašismu
25.10. 06:00 Robert Nohejl  Čtrnáct charakteristik fašismu
25.10. 14:38 vojin v zaloze Josef  RE: Mate pravdu pane Nohejl !
25.10. 06:51 Robert Nohejl  Čtrnáct charakteristik fašismu
27.10. 02:47 Robert Nohejl  Čtrnáct charakteristik fašismu
27.10. 16:06 Josef  RE: Čtrnáct charakteristik fašismu
28.10. 11:17 Robert Nohejl  Čtrnáct charakteristik fašismu
28.10. 13:29 Josef  RE: Čtrnáct charakteristik fašismu
28.10. 15:14 Lev  RE: Čtrnáct charakteristik fašismu
28.10. 21:26 Josef  RE: Čtrnáct charakteristik fašismu
29.10. 09:08 Lev  RE: Čtrnáct charakteristik fašismu
29.10. 14:30 Josef  RE: Čtrnáct charakteristik fašismu
30.10. 01:05 stefan  RE: Čtrnáct charakteristik fašismu
30.10. 02:34 zdenek  RE: Čtrnáct charakteristik fašismu
30.10. 13:54 stefan  RE: Čtrnáct charakteristik fašismu
30.10. 04:47 Josef  RE: Čtrnáct charakteristik fašismu
30.10. 13:59 stefan  RE: Čtrnáct charakteristik fašismu
30.10. 22:14 zdenek  RE: Čtrnáct charakteristik fašismu
28.10. 13:20 Lev  Svoboda tisku- ! USA & Izrael ! prevzato z Lidovek
28.10. 13:28 Lev  Nepripomina nam to neco ?!
29.10. 05:06 Robert Nohejl  Čtrnáct charakteristik fašismu
30.10. 12:34 Robert Nohejl  Čtrnáct charakteristik fašismu
15.10. 19:59 Malá Tygřice  Čtrnáct charakteristik fašismu
29.12. 20:28 Novák S.  Akce 9-11-2001
21.02. 16:38 Robert 007  Česko

Vybrat pouze nové | Odznačit

Káva pro Zvědavce

54

Být v obraze něco stojí.
Připojte se k ostatním a staňte se
také sponzorem Zvědavce, stačí
částka v hodnotě jedné kávy měsíčně.

Za měsíc leden přispělo 89 čtenářů částkou 18 870 korun, což je 54 % měsíčních nákladů provozu Zvědavce.

Bankovní spojení: 2000368066/2010

IBAN: CZ4720100000002000368066
Ze Slovenska 2000368066/8330
IBAN: SK5883300000002000368066
BIC/SWIFT: FIOBCZPPXXX

[PayPal]

Bitcoin:
bc1q40mwpus89teua4ruhxrtal6v45lc3ye5a9ttud

Další možnosti platby ›

Ve zkratce

Proč chybí diskuze u článku, že běžkař dostal infarkt?24.01.22 10:06 Česká republika 2

Šéf Pfizeru obvinil „dezinformátory“ ze smrti milionů lidí!24.01.22 08:08 Neurčeno 0

Brusel: velké střety mezi policií a demonstranty!23.01.22 19:19 Belgie 0

Povinná štěnice v mobilu pro účastníky olympiády, která sleduje a cenzuruje23.01.22 17:33 Čína 1

Šéf německého námořnictva skončil. Kvůli výrokům o Putinovi a Krymu23.01.22 11:47 Německo 3

Do ostravských hutí vozí uhlí z Austrálie23.01.22 11:43 Česká republika 2

DLR pozoruje asi 120 tisíc ukrajinských vojáků u linie dotyku!23.01.22 08:18 Ukrajina 1

Petice za zrušení pandemického zákona22.01.22 23:28 Česká republika 0

EMA zjistila, že "posilující dávky" imunitu naopak snižují22.01.22 07:42 Evropská unie 3

Lukašenko vyzývá "mezinárodní podvodníky" k ukončení pandemie koronaviru21.01.22 19:35 Belorusko 4

Srbsko zrušilo Austrálii licenci na těžbu lithia21.01.22 17:24 Srbsko 1

Už se to láme. Britský časopis si stěžuje na cenzuru FB a Novinky.cz to uveřejnily21.01.22 11:22 Británie 0

Česko dodá Ukrajině dělostřeleckou munici, uvedlo Ministerstvo obrany ČR21.01.22 10:03 Česká republika 9

Rusko chce zakázat těžbu krypta a omezit transakce20.01.22 17:18 Rusko 7

Pfizer od roku 2020 vydělal "asi 36 miliard dolarů", potvrzuje generální ředitel Albert Bourla20.01.22 16:18 Neurčeno 0

Studená sprcha pro Ukrajinu: Podle Bidena je členství Kyjeva v NATO v brzké době nepravděpodobné20.01.22 15:22 USA 1

Údajný vynálezce mRNA vakcín Malone málem zemřel po vakcíně proti COVIDu19.01.22 22:39 USA 4

Čína - země, kde zítra znamená včera19.01.22 16:43 Čína 0

WHO hovorí, že neexistujú žiadne dôkazy pre podávanie posilňujúcich dávok „vakcín“ pre deti a mládež19.01.22 08:22 Neurčeno 0

Jan Kodeš k aféře Novak Djokovič19.01.22 08:08 Česká republika 5

Měnové kurzy

USD
21,53 Kč
Euro
24,39 Kč
Libra
29,18 Kč
Kanadský dolar
17,14 Kč
Australský dolar
15,45 Kč
Švýcarský frank
23,56 Kč
100 japonských jenů
18,90 Kč
Čínský juan
3,40 Kč
Polský zloty
5,39 Kč
100 maď. forintů
6,81 Kč
Ukrajinská hřivna
0,76 Kč
100 rublů
27,92 Kč
1 unce (31,1g) zlata
39 565,14 Kč
1 unce stříbra
520,85 Kč
Bitcoin
756 612,54 Kč

Poslední aktualizace: 24.1.2022 07:33 SEČ

Tuto stránku navštívilo 8 328