Diskuze k článku

Trumpovo vítězství nebylo ideologické. Bylo brilantní

Příspěvků 10

16.11.2016 21:35

až příliš brilantní

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 138.?.?.?

To vítězství bylo až příliš brilantní. Mluvil skoro jako kdysi Kennedy. Což mi na primitivního miliardáře, který doposud jen hromadil peníze připadá podivné. Ty projevy mu někdo musel psát.
A Klingonová byla až podezřele neschopná a blekotala nesmysly, na to, že její kampaň dotovali židovští miíliardáři. To už Babiš měl lepší a rafinovanější kampaň (říkal přesně to co lidi chtěli slyšet) než Clintonová.

Preventivně nedůvěřuju tomu, kdo říká přesně to co chtějí lidé slyšet. Většinou za tím bývá nějaká čertovina, viz Obama deception.

353402

17.11.2016 9:39

RE: až příliš brilantní

JirkaM 213.?.?.?

Reakce na 353402

Podle mě jim bylo skoro jedno, kdo bude zvolený.

Myslím, že nikdy nechtěli evropskou civilizaci úplně zničit, jen ji hodně oslabit - zničit naše hodnoty, vytvořit nejednotnou multikuliti společnost, přesunout co nejvíc knowhow někam jinam (Čína), obrátit naši nenávist někam jinam atd. Podle mě už bylo pomalu načase v jejich vlastním zájmu tu destrukci přibrzdit.

Jenže, bylo ji potřeba přibržďovat už teď, nebo až za pár let? Není to u procesu, který trvá mnoho desítek let jedno? Trump zpomalí destrukci, která stejně už zpomalena být měla a nám dá trochu času se vzpamatovat, ale on sám příčinu problému určitě řešit nechce.

A ano, takhle krásně jsem naposledy slyšel mluvit Kalra Švarcenberka se sluchátkem v uchu [mrknutí jedním okem]

353412

17.11.2016 13:08

RE: až příliš brilantní

Mivo 193.?.?.?

Reakce na 353402

Líbí se mi terminus technicus "Primitivní miliardář". Já osobně bych předpokládal, že s ohledem na jeho životní úspěch pravděpodobně kedlubnu úplně vydlabanou neměl. Ba právě naopak. "Doposud jen hromadil peníze" - to skoro vypadá jak nějaký hloupý a opovrženíhodný koníček.

353417

17.11.2016 14:18

RE: až příliš brilantní

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 62.?.?.?

Reakce na 353417

A keby len hromadil - Trump už štyri krát aj zbankrotoval.
A vždy sa nejak z toho dokázal vyhrabať. Takže pozná cestu hore, i dole, oboma smermi.

353420

17.11.2016 19:54

RE: až příliš brilantní

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 46.?.?.?

Reakce na 353420

Velice důležité je vědět KDO mu z toho bankrotu pomáhal a komu je tedy zavázaný.
Na šmelinu nepotřebujete extra inteligenci, jsou snad Babiš, Bakala, Kelner a další bývalí veksláci nějací ajnštajnové, nebo aspoň členové menzy?

Ohledně inteligence milionářů je výstižný tento vtip:
Rabín potká Izáka jak jede v superluxusním autě s luxusní manželkou a diví se, kde na to vzal. Vždyť byl ve škole úplně blbej, ani ty počty mu zrovna moc nešly... a tak se ho jde zeptat jak k tomu jmění přišel, když se ani pořádně nenaučil počítat:
"to je jednoduché za dolar to koupím, za deset to prodám, no a těch devět procent zisku mi bohatě stačí"
[velký smích] [velký smích]

353428

16.11.2016 23:18

cesta od války- navýšením výdajů na válku

Pátá Mojžíšova 7:24 37.?.?.?

Loutka korporátních židochazarských fašistů Hitlary by zase šířila pravdolásku jako loutka černoušek a žid Kerry.

Trump má snad i nějaký vlastní názor,
ale co to jeho žvatlání o finančních závazcích otroků (výdaje 2% z HDP na lidská jatka ve prospěch korporátních fašistů) ve zkázu šířícím spolku NATO?

Místní židofašistické loutky „závazek vůči partnerům v NATO“ hned tlachají ve sdělovacích prostředcích. Žvatlají to ti samí mrzáci, kteří byli pro Hitlary a podporují zahlcení Evropy mloky zdebilizovanými islámem a rájem v Evropě, nájezdníky propašovanými do Evropy poskoky korporátních židofašistů.

K čemu vyšší výdaje na fašismus (lžinázev obranu), pokud by židofašisti odložili své slintání po růstu moci a zdrojů, své slintání po zprivatizování Ruska i s otroky?

353403

17.11.2016 3:30

Americkej sen , nebo spise

favela 125.?.?.?

Reakce na 353403

Americka nemoc.
Vcera mluvil Guliani, kterej se nejak nachomejt a prisak na Trumpa.Uvedl,ze US zvysi pocty armady o 130tisic a sto lodi , aby je Cina nedohnala a stihnout tak valcit na dvou oceanech najednou. /Rusko a Cia/
Uz jsem se zminil,ze Guliaini /Major N.Y.2001/ uprostred napadeni Vezi byl videt jak prcha /spolu s patolizali/ pryc. V moment kdy se odehravala bitva a vsichni /jeho "armada"/,se statecne bili se sani, ktera dstila ohne a zkazu, s nepritelem na zivot a na smrt. Mnozi zahynuli v bitve, obetovali se a nekteri na nasledky potom. Konali svoji povinnost jako pravi hrdinove.
Pani sexretarko,kavicku a dva cukricky.
Jejich vudce, G. ale, i kdyby to bylo nejracionalnejsi rozhodnuti, nemuze se vudce otocit nepriteli zady a Prchat!!! Cili je to zmetek a zbabelec. Mel byt na miste ridit bitvu.
A jako obvykle,dnes ihned prisel /jako ti sami/ se svalntymi recmi.
Kdyby to bylo mozne Trump by se mel ihned odebrat do Kremlu jako ucen.
V.P. /dnes jiz vudci genius ,ktery zvedl Rusko z krachu a ukazuje velmi zazracne zbrane ,ktere zorganizoval /velke prace/ v kratke dobe...By vysvetlil ,ze dnes nezalezi na poctech , tak jako na vycviku mensich skupin , ponevadz vetsinou jde o valky a bitvy ASymetricke. Je to videt , nakonec.
Velke armady pak byrokraticke udrzuji status quo a jsou strnule jako a v posledni dobe kolik ukradli Trilionu v Pentagonu. Nejdriv 2 potom 6. Kde vezme T. penize.
Tohle ukazuje na jakousi slepotu? /Trumpoty prijdou./.
Kaliber , ktery pouziva V.P. a teroristi utikaji jen kdyz o nich slysi. To znamena za dalsi zbran je za nimi uz pripravena. Ostatni USA Izr. spehuji aby nasli protizbran.
Putin nemuze prodavat ty nove zbrane, v pripade kdyby se rezim v kupujicich statech otocil proti nemu.
Jednou z epizod v minulosti byla tzv.Irangate.Dokreslujici Usaky a jejich usili se dopracovat konce.
Us s pres.Reaganem chteli svrhnout legalni vladu V Nicaragui pomoci teroristu./Aby ostatni v J.A. nesli smerem Kuba/. Congres vydal zakaz a tak R. a spol hledali cestu jak teroristy vyzbrojit atd. Jine staty pomohly S.A. a jisty dustojnik North pak vyzebral na bilionarich/tax deductible/.. Dalsim prijmem byly z prodeje drog/crack cocain v Kalifornii/.Ucet ve Sv. zalozen. Dalsi gen. Secord a Rodriguez z Cia zde Salvadoru zasobovali teroristy.
Prislo na radu vyjednavani s uhlavnim nepritelem Iranem.Izrael zahrnut.Od 1979 byli drzeni us rukojmi v Teheranu. Proto prisny zakaz prodeje zbrani do Iranu, ktery take prodporoval , zase jine teroristy..a byl ve valce s Irakem. V Libanonu, drzeli take us rukojmi ,sefa Cia /Buckley/a dalsi.Objevil se kontakt G./podvodnik/. Usa bylo dojednano poslou zbrane pres Izrael. Ten dodava 96 TOW antitank. rakety. Prej poslany na spatnou adresu.
Zadnej rukojmi propustenej.
Usaky to neodradilo. Izr. dodal 408 TOW, jeden rukojmi propusten. Buckley davno mrtvej.Reklo se ze je nemocnej
.Dalsi rakety poslany Izr. 150 Hawk/. Gen Powel priznal ze jich Usa nema dost. Jen 18 raket do Iranu. se Star David na nich. Iranci prskali. a chteli dalsich80 bez hvezdy!! Zadnej rukojmi propustenej. Zvlastni ...Automaticky kráceno

353404

17.11.2016 4:04

Usa sen a jak to bylo dal..

favela 125.?.?.?

,,zadnej rukojmi se nobjevil v USA. Zvlastni neodbytna posedlost USA vlady. Dalsich 390 raket nabidnuto, 500poslano a zadnej rukojmi na obzoru.
Dalsich 500 dar od CIA. a delegace s nahradnimi dily do Teheranu. Nic. nez skandal. General Noriega z Panamy mel pomoci s drogami. V Libanonu vzali dalsi dva rukojmi US aby doplnili 'zasoby"za ty propustene. Skandal.
Reagan se postupne priznaval. North a Poindexter hozeni pres palubu.
North se stava Senatorem USA.Sestreleni civilniho Iranu letadla zpanikovanym kapitanem Us lodi, zabiti lyzaru v Italii, zniceni velvysl.Ciny v Belehrade , predrazovani rakvi pro Indii atd...Sestreleni zasob. letadla v Salvadoru, prezivsi agent CIa zajmut, vse prozradil.
Osem presidenti prichazej a zase odchazeji , ale tihle Northove jsou porad zakladem a zustavaji v systemu a na nichz se pak stavi zaklady konstrukci , na kterych dalsi vlady a presidenti pak stoji. A za co asi,stoji. A buduji. Obzvlaste ty agresivni staty.
Kdyby se tak horlive a zurive necpali na dulezite pozice ti co tam nemaji co pohledavat a zivoty mnoha jsou pak zbytecne ztracene temi, kteri je za kazdou cenu a protoze nevedi co delaji musi lhat, klickovat , podvadet , korumpovat a byt korumpovani obratem a vyhybaji se povinosti a zodpovednosti, jako cert krize. Prijede neco necekaneho,zpanikuj a prchaji co nejdal../Guliani/. Schopnost pak nahrazuji fantasmagoriemia spolehaji na stale vetsi houfy milcu,poradcu./Hitlery/.Vetsinou ted jsou v pozicich tito a s nalozenymi mozky v Kerryho Heinz kecupu a CocaCole.
Kdyz se dravec chysta ulovit obet nastava situace , kde musi dat 100% koncentrace na samotny cin.. V ten moment je take nejvice zranitelny a neni tak schopen postrehnout nebezpeci i smrtelne/i od slabsiho protivnika/ prave prekvapujicim a necekanym utokem.
Kdyz chce slon/nikdy to nedela ovsem/ zaslapnout mravence, proste zvedne nohu a mravence rozdrti. Ale mravenec nekdy zabojuje zpet.
Nekteri gen. a admiralove neobstoji /Andersen/ pred P.Harbour. Jini se drzi dlouho. General Powel, dalsi pripad vudce , jak muzeme videt, afrokorektni pucflek s gen. hvezdickmi. A trapnej.
Drzel se nad vodou tim ,ze kdyz vrchnost to projela svlik si ochotne kalhoty a loyajalne si nechal nakopat okovanou botou. Vdecnost ho neminula. Nula.
Naproti tomu gen S. rekl co videl, ze je treba vic vojaku do Iraku.A pense.

353405

18.11.2016 3:52

Ziji v mentalnich bunkrech /a v jinych/ a falesne hry.

favela 125.?.?.?

Reakce na 353405

v bunkrech snobismu, vykradani hodnot , ktere nikdy nevytvorili a nevytvori , hodnoty jinych se zmocnuji nestydate, predhaneji se v koupich umeleckych del , protoze na to Maji a chodi na Gala koncerty absolutni hudby , ktere ovsem nerozumi ! POzor, nejsou jako my.
Ta hudba a vubec nic Nema ne ne Sebemensi vliv.
Neni mozne je nicim zlidstit !
Umeleckove dneska musi cekat pokorne u jejich dveri , casto krici vsude aby byli povsimnuti prizni a dolarem.../Z hysterie pak neco kapne../.
Mravenec nekdy zaslapne i slona a dravci se casto chyti do svych vlastnich lecek, nastrazenych jim jejich vlastni chamtivosti napr., omezenosti a ignoranci. Jsou pak bezbranni...Podlehaji masove panice a v bunkrech je pak velmi horko.
A smrad.
A lide, zeny a deti, musi celit vsemu. Tvari v tvar.
Valkychtivosti jsou take jejich hlavnim rysem a velmi stupidni byl pak program vest valky. Ricna, bojechtiva Valecnice pak pocitala ze bilion postaci na jiste zvoleni , jako mnohokrat Predtim.
Ale jsou vyjimky. A zbyla jen ta ricnost a udesna prazdnota. Zruda neumi rict , mohu pomoci lidem , kteri to potrebuji i jnak a daleko lepsi nez jako president...
Pozor jsou jini.
Pak se najdou chytri. Lenin , prese vsechny komunismy sveta ,zacal NEP , kapital do Ruska,Korporace vitany atd..
Netanjahu a Velky Izrael je pak priklad, kdyz na to nejni. Maly Kapo s velkymi ambicemi, u Putina 5x, ale nic a v Kongresu Ovace, kdyz ukazoval obrazky..Nekonecne. A buntoval zase a taky valky. Nic vsak noveho, prazdno vyplnene valkychtivosti sklizi jiste posmech...
Ovsem jeden zakon plati. Kdyz politik po volbe zradi a pokracuje zrazovat svuj NAROD TAK ZTRACI MANDAT OKAMZITE. Pohybuje se logicky pak v permanentnim bahne strachu a predevsim ZRADY, ochoten ke vsemu. A ma na cele Kainovo znameni , kazdy s nim opovrhuje.
Najdou se chytri a schopni. Ihned jsou zavrzeni do pense a to spolehlive Ukazuje zvlastni podhoubi nemoci , ktera nedovoli nez pokracovat ve zhoube kolem.
Nakonec sami kriklouni kolem Hitleri, to vidi vi dobre. Bezmocni a bezcenni.
Millenium, vojenske cviceni v 2002 bylo naplanovano a uskutecneno Generalem P.Van Ripenem. Na strane jedne mohutna sila USA a na druhe Iranska obrana. /Iran byl na rade jak znamo/. Iranske Gardy PORAZILI NA HLAVU POUZITIM "SWARM TAKTIKY/ a soustredenim palby raket na jeden cil. Komunikace kriceli z minaretu, septali si , na motocyklech, rozvazeli, rakety ktere meli umistovali na "podradarovych" lodickach, potopili Letadlovou lod a polovinu utocneho lodstva USA. Cviceni Zastaveno. Lode byly zase zpet "vynoreny" Leitenant General Van Ripen , ktery vse /na generala genialne/ zpunktoval pronesl nekolik slov a uz byl v pensi.
Divoky zapad. Slime: Proc jsi tamtoho zastrelil?
Slim: Ale...vedel moc !
You have no CLUE pronesl general na odchdu....A ukazal na falesnou hru , kterou hraji mezi sebou a se sebou...

353432

17.11.2016 12:57

Brilantní ?

omega13 46.?.?.?

Platí snad nějaká nová definice brilantní = rozpačité ?

Na hlasy nevyhrál, vítězí jen díky rozložení regionů. Ale má dobrou tlačenku, to se musí nechat. Trumpa síce čeká ještě hlasování volitelů, ale žádný korporátní sračkomet nepíše "pravděpodobně budoucí prezident", všechny melou o "prezidentovi". Dyť funkci přebere až za dva měsíce !!!

Komu tohle není divné, tak nevím, jak to slušně nazvat.

Trump má nepochybně volební program lepší než Killery, i kdyby oba jen předvolebně žvanili ( v čem - přiznejme si - Trump naprosto vyniká ), ale Amerika stojí nakloněná nad propastí, a i kdyby Trump kouzlil, tak na "ty dole" čeká jen peklo. Rusové to maji snad za sebou, ale Amíci - to nejsou rusové. Léčba země se neobejde bez skalpele a narkóza se konat nebude.

Ale podle toho, jak je Trump z pozadí tlačen vzhůru, nebudou ani ty zázraky. Kabala jistě ví, proč nechala vyrobit ty miliony plastových rakví....

Amen s náma

353415

Příspěvků: 10

16.11. 21:35  až příliš brilantní
17.11. 09:39 JirkaM  RE: až příliš brilantní
17.11. 13:08 Mivo  RE: až příliš brilantní
17.11. 14:18  RE: až příliš brilantní
17.11. 19:54  RE: až příliš brilantní
16.11. 23:18 Pátá Mojžíšova 7:24  cesta od války- navýšením výdajů na válku
17.11. 03:30 favela  Americkej sen , nebo spise
17.11. 04:04 favela  Usa sen a jak to bylo dal..
18.11. 03:52 favela  Ziji v mentalnich bunkrech /a v jinych/ a falesne hry.
17.11. 12:57 omega13  Brilantní ?

Vybrat pouze nové | Odznačit

Káva pro Zvědavce

44

Být v obraze něco stojí.
Připojte se k ostatním a staňte se
také sponzorem Zvědavce, stačí
částka v hodnotě jedné kávy měsíčně.

Za měsíc duben přispělo 93 čtenářů částkou 13 306 korun, což je 44 % měsíčních nákladů provozu Zvědavce.

Bankovní spojení: 2000368066/2010
IBAN: CZ4720100000002000368066
Ze Slovenska 2000368066/8330
IBAN: SK5883300000002000368066
BIC/SWIFT: FIOBCZPPXXX

[PayPal]

Bitcoin:
1CuErU28m5a2tod9eZjnkY4sdidBVMpX6K
Další možnosti platby › Související články ›

Ve zkratce

Dominik Feri dostal na budku a pražská kavárna se zalyká rozhořčením22.04.19 20:16 Česká republika 7

Na Srí Lance útok na tři kostely a tři hotely21.04.19 09:10 Sri Lanka 7

Podivná shoda: Co dávalo Národní divadlo před 80 léty a dnes18.04.19 13:08 Česká republika 7

Policie zatkla v newyorské katedrále muže s kanystry s benzínem18.04.19 12:31 USA 2

Hyperkorektní Slováci řeší SMS, kde učitelka nazvala cikánku cikánkou18.04.19 12:02 Slovensko 5

Aha, už to přiznávají. Požáru v Notre-Dame předcházela série vandalských útoků proti kostelům17.04.19 20:19 Francie 5

Infovojna.sk připravuje rozšíření o obrazovou část vysílání16.04.19 14:27 Slovensko 0

Požár katedrály Notre-Dame15.04.19 23:24 Francie 11

Vysielacie stožiare mobilného signálu na streche. Nevypovedateľná "zmluva s diablom".15.04.19 13:18 Slovensko 7

Neff z Neviditelného psa se zbláznil, podívejte, co píše o Assangeovi13.04.19 10:13 Česká republika 3

Assange může být znovu stíhán za znásilnění ve Švédsku12.04.19 19:11 Švédsko 7

Pořadatelé ruší festival v Otrokovicích, kapely odmítly hrát s Ortelem12.04.19 16:00 Česká republika 3

Škola v Barceloně zakázala knihy o Karkulce či Růžence. Jsou moc sexistické12.04.19 12:57 Španělsko 5

Ekvádor zadržel spolupracovníka Assange12.04.19 12:54 Ekvádor 1

Assange zatčen britskou policií11.04.19 12:02 Británie 6

Britský supermarket stiahol z predaja tmavé čokoládové “škaredé káčatko” a ospravedlnil sa zaň11.04.19 10:47 Británie 0

,Digitální stres 'mění psychiku dětí 11.04.19 10:18 Česká republika 4

Odzbrojení schváleno. Teď je na řadě Generální guvernérka10.04.19 19:46 Nový Zéland 1

Piráti mají ambice10.04.19 16:14 Česká republika 1

Soudružka Čaputová v Praze10.04.19 10:50 Česká republika 7

Měnové kurzy

USD
22,85 Kč
Euro
25,72 Kč
Libra
29,69 Kč
Kanadský dolar
17,11 Kč
Australský dolar
16,29 Kč
Švýcarský frank
22,50 Kč
100 japonských jenů
20,43 Kč
Čínský juan
3,40 Kč
Polský zloty
6,00 Kč
100 maď. forintů
8,03 Kč
Ukrajinská hřivna
0,85 Kč
100 rublů
35,80 Kč
1 unce (31,1g) zlata
29 145,70 Kč
1 unce stříbra
343,37 Kč
Bitcoin
124 277,16 Kč

Poslední aktualizace: 23.4.2019 06:33 SEČ

Tuto stránku navštívilo 1 355