Diskuze k článku

Patnáct let po 9/11, nikdy nekončící válka

Příspěvků 51

14.9.2016 8:16

Někteří obyvatelé samotného US Satanlandu protestují, ale marně

J_Pitralon 178.?.?.?

Nová kompilace dosud většinou neznámých svědectví o 11. září (k 15. výročí)
https://www.youtube.com/watch?v=49YT100WK0Y

[zmaten]

http://www.patriotsquestion911.com/

351817

14.9.2016 10:27

RE: Někteří obyvatelé samotného US Satanlandu protestují, ale marně

ppppp 178.?.?.?

Reakce na 351817

Dejme stopku nekterým tupostem. Když tedy kompilace.

0:24 je hezky videt,jak se popadá podlaží, nikde žádný výbuch, ale pomalá deformace, o které svedčí jeden z vnejších príčných nosníku v levé části obrázku, který je tažený propadem. Mení ukázkove svou šikmou polohu v dusledku propadu, indikuje ten propad.

Konečne reknete, že v budove byla hromada hliníka, také (prý, neumím overit) nekteré príčné nosníky. Pri oranžové barve tekoucího kovy z rohu budovy(ta je dána prímo teplotou) je zrejmé, že ta teplota byla kolem 800C +- asi 100C. 700C je už červenší barva a 900 žlutší (teplota práve roztavené mosazi). Z toho plyne, že jediným tekoucím kovem v tomhle pásmu a množstvu byl hliník. Ten také indikuje propad, vylil se akorát s propadem. Je tím i zrejmé, že ke vzniku takového množství tekoucího hliníka musela být v pásmu teplota kolem 800C dost dlouhou dobu.

3:28 svedek popisuje nárust a zjevný prebytek potenciální energie pri pádu. Delat zmenu pádu podlaží frekvence nesmysl. Ješte jsem neslyšel o demolici, která by odstrelovala všechna podlaží. Pak prijde logická otázka.
Kolik podlaží odstrelili rízene? 10, 100 ? Opravdu všechny, nebo jen pár. Když jen pár, pak jsme schopni uznať, že budova se po iniciaci pádu zrítí sama? Protože jinak by nálože museli instalovat nekde až po prízemí. Fyzika pádu je z mého pohledu úplne v porádku, rámcove sedí potenciální a destrukční energie, a doc. Nemec se svou asistentkou lžou. Tolik PC simulace zvládám, abych po prečení toho materiálu umel ríct, že je delal zpusobem "co se bábe chtelo, to se jí snilo". Navíc ani moc nezatloukal, že celou dynamiku zanedbal a umístil ji do narafičené viskozitní konstanty.

Z videa videt, že nikde žádné výbuchy nejsou, všechno komprese, je blbost za výbuch považovat výron hliníku.
Rízená demolice by mela stejné projevy i v ostatních rozích, a to se nestalo. Když použiju argument, že jenom rízená demolice by sundala budovu do pudorysu. Spíše je jen dobre videt, jak jeden zborcený roh strhl ostatní po posunu o podlaží a nárustu kinetické energie. Budova spadla do pudorysu proto, že centrální nosníky pod zónou borcení pusobily jako navádecí kolejnice.

5:10 volume air was moved... jak svedek odlišil propad podlaží od "výbuchu" ? Výbuchová vlna se šírí mnohem rychleji, než ta kompresní od propadu. Práveže pri výbuchu dochází k velké zmene tlaku bez presunu významného objemu vzduchu. Časy zcela jiste pod sekundu, podobne, jako u blesku. Už ve 0:02 je videt, že byl vyfouknutý kompresí požár, podobné projevy pri rízené demolici by prišly na začátku i potom. Krome vyfouknutí ohnište 2 sekundy po iniciaci žádná stopa po náložích.

351820

14.9.2016 10:29

RE: Někteří obyvatelé samotného US Satanlandu protestují, ale marně

ppppp 178.?.?.?

Reakce na 351820

...
Z mne dríve neznámých vecí mne časem pribylo, že ve WTC1,2 byla hromada hliníkových prvku, nosníku, že nejméne 1 nadzemní podlaží WTC7 bylo plné nafty pro záložní agregáty, a že díra v Pentagonu do které se nemohl vtesnat Boeing byla dírou na výstupu v ringu C budovy, nikoliv na vstupu. Zajímalo by me, proč nekterí tak úporne, Goebelsovsky lžou. Lidičky z ankety vetšinou nejde brát jako argument.

...ta metalurgička Kathy z príštího videa mluví úplne z cesty. "ocel se prý taví ve vysoké peci, privádíli se tam dost kyslíku", ...tak to by ta težko vyredukovaná ocel shorela stejne, jako pri pálení oceli kyslíkem.
Ve vysoké peci je práve nedostatek kyslíku, aby mohla probehnout redukce, všechen kyslík pohltí koks na produkci CO. Kdyby bylo dostatek, tak se nevytvorí CO, ale shorí koks na CO2. Škoda pak komentovat mikrokuličky železa, když paní neví, jak mohly vzniknout, hlavneže jsou to pro ni dukazy. Ta neví ani jakou má tekoucí ocel barvy, když mluví o tom, že tekla po stenách. 4:30 "nemusíte být inženýr" mám dost. Ona je a co z toho. 5:10 bublinka vodováhy. Ona ví. 6:12 to jsou ti vedci. 7:11 lež jako vež, "na úkor čeho", prece na úkor potenciální energie. Fyzika základní školy. 8:16 základní problém, paní v živote nevidela barvu tekoucí oceli, která nemuže být ani oranžová, ani žlutá(jako tekoucí mosaz, bronz) jen už jiskrive bílá. Podsouvá termit. Akorát se neví rozhodnout, zda vyhorený, nebo ješte nevyhorený, ani na jeden to zatím nepasuje.

351821

14.9.2016 10:53

RE: Někteří obyvatelé samotného US Satanlandu protestují, ale marně

Nikdo (originál) 77.?.?.?

Reakce na 351821

Ty masivní exploze byly slyšet právě od základů. Bylo zveřejněno mnoho svědectví od hasičů a lidí v budově hned 9/11.
To vaše ubohé vysvětlení pádu té třetí budovy, ... škoda slov. Obskurních videí i komentářů je internet plný, nemá cenu vše rozebírat a marnit čas v mlze rádobyodborné propagandy.
[oči v sloup]

351823

14.9.2016 13:54

RE: Někteří obyvatelé samotného US Satanlandu protestují, ale marně

E.R. 185.?.?.?

Reakce na 351823

Začínám nabývat přesvedčení,že ty baráky odstřelil sám pan "pětiPalačinka".....,jak úporně brání tu vskutku idiotskou ofiko legendu,ten matěj je za ní schopen snad položit i vlastní život....[chechtot]

351825

14.9.2016 14:55

RE: Někteří obyvatelé samotného US Satanlandu protestují, ale marně

hestroy 77.?.?.?

Reakce na 351825

Kognitivní disonance je prevít. Bohužel se nejvíce projevuje u lidí, kteří si o sobě myslí, že jsou vzdělanější a chytřejší než ostatní. Návrat do reality by bolel mnohem víc, než u někoho, kdo si o sobě nemyslí nic.

351828

14.9.2016 16:30

RE: Někteří obyvatelé samotného US Satanlandu protestují, ale marně

J_Pitralon 178.?.?.?

Reakce na 351828

No a to je dost velký průšvih současného Havloabsurdistánu, protože ti "chytří a zdělaní" zpravidla berou naprosto vážně i další mediální produkci "renomovaných světových médií a agentur" a postačí jim i ten nejblbější argument. Pak sebou táhnou celou společnost kamsi do pekel jako krysař z Hameln.

A tak jdou a sugerují společnosti geniální myšlenku, že dívat se pod ruce válečným zločincům se statisíci mrtvých na kontě je výplod paranoidní mysli a salonního levičáctví.

351831

14.9.2016 18:36

RE: Někteří obyvatelé samotného US Satanlandu protestují, ale marně

ppppp 178.?.?.?

Reakce na 351823

Šlo o zvuk šírený po konstrukci, rázovou vlnu. Hromada lidí ani neví, co to je. Rychlost šírení je podobná, jako rychlost v oceli, tedy asi 4násobek rychlosti zvuku ve vzduchu. Protože vzdálenosti byly značné, tak došlo k dojmu, že šlo o odstrel. Fámu o tekuté oceli má na svedomí 1 údržbár tuším Rodriquez, a možná pár papoušku k tomu. Nic verohodné. Kdo také z nich umel odlišit výbuchy par z leteckého paliva a rozkladu plastu od skutečných náloží? Nikdo. Mnoho svedectví, ale z odborného hlediska nevýznamné nebo nejasné.

Lidé kterí o tom neví sotva mohou neco dosvedčit.
K WTC7 jen opakuju, že zase jsou svedectví o jezírcích kovu v suteréne budoby. Patrne hliník, buď opet z wtc7 v dusledku požáru nafty pro agregáty, nebo protečený z wtc1,2, pokud byly budovy propojené.
Pokud vezmu svedectví o jezírkách kovu jako pravdivé, tak tuhle verzi nemáte jak vyloučit. Jiné verze jsou založené na seismickém otrasu a poškození nosníku. Zrejme ale také za spoluúčinku tepla. Dríve jsem ale také rízenou demolici wtc7 nevylučoval. TAk nechápu, proč me chytáte za slovo. Snažím se predevším vyloučit nefyzikální pitomosti jako napríklad "budova by jinak než rízenou demolicí nemohla spadnout do pudorysu", "budova musela být odstrelena", aniž nekdo vytáhne opravdu verohodný argument, pád budovy fyzikálne odpovídá pouze rízené demolici, jinak by budova padala pomaleji". Z internetu byla stažena verze, která v simulaci z reálného videa pád popisovala správne, akorát slovní záver byl konspirace. Fyzika se zrovna nekomu nelíbila. Pád wtc7 neodporuje fyzice, energie a rychlosti jsou v porádku. Také od začátku píšu, že když US vláda a NIST lže, tak ta druhá strana lže ješte víc, protože na tuhle tragédii se podobne nejapné konspirace brídilu opravdu nehodí.

351835

14.9.2016 19:31

RE: Někteří obyvatelé samotného US Satanlandu protestují, ale marně

hestroy 77.?.?.?

Reakce na 351835

Už začínám vážně přemýšlet o nějaké vaší duševní poruše. A to myslím vážně.

NIST (já samozřejmě vím, že jste chytřejší než všichni tam) ve své zprávě uvedl, že vršek budovy padal 8 pater (32 m) volným pádem.

Takto nějak padá barák, do kterého nateče trochu toho roztaveného kovu z baráku, co stojí opodál

No, železobeton je pravděpodobně vzduch a těch 58 ocelových obvodových nosníků a 25 vnitřních je také vzduch.

Já samozřejmě chápu, že pětipalačinkový efekt je prevít, ale opravdu nechápu, co to tu plácáte za naprosté hovadiny. To už je fakt na psychiatra.

351839

15.9.2016 2:38

RE: Někteří obyvatelé samotného US Satanlandu protestují, ale marně

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 75.?.?.?

Reakce na 351823

Nevim kdo slysel jake exploze a kde uvadite svedectvi hasicu a dokonce svedectvi lidi v budove, ale na jedno svedectvi se podivejte zde. Snad se vam rozsviti.

http://video.idnes.cz/?idvideo=V160909_175128_technet_krr

351852

15.9.2016 9:44

RE: Někteří obyvatelé samotného US Satanlandu protestují, ale marně

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 77.?.?.?

Reakce na 351852

nezdá se vám, že i propaganda by měla míti určitou úroveň ? I když dneska už je možné i to, že celá akce z videa je prací kontrakonspi sekce za 20 mio dolarů či nějaké "neziskovky" za podobnou cenu....[chechtot]

351861

15.9.2016 13:17

RE: Někteří obyvatelé samotného US Satanlandu protestují, ale marně

Vopice 176.?.?.?

Reakce na 351852

No jasně, soudruhu. Co se týká toho odhalení falešnosti videa, které jsi tu slavnostně předložil, inu, jsi fakt borec. Hned se mi rozsvítilo.

Jinak samozřejmě nemá cenu komentovat ubohost toho videa, toho slavného odhalení falešnosti toho videa, ani ubohost toho, že jsi to sem s takovou pompou vložil, aby sis dokázal, jak strašně jsi mazaný.

Tomu se člověk může opravdu jen smát. [chechtot][chechtot][chechtot]

351864

14.9.2016 14:35

RE: Někteří obyvatelé samotného US Satanlandu protestují, ale marně

hestroy 77.?.?.?

Reakce na 351821

Pětipéčko má vždy pravdu. WTC 7 spadl kvůli požáru z letadla a následnému palačinkovému efektu. [chechtot]

No, samozřejmě že je to tvrzení hodné pacienta psychiatrické kliniky.

Ale abychom se vrátili k tématu:

>...ta metalurgička Kathy z príštího videa mluví úplne z cesty. "ocel se prý taví ve vysoké peci, privádíli se tam dost kyslíku", ...tak to by ta težko vyredukovaná ocel shorela stejne, jako pri pálení oceli kyslíkem.

Vysoká pec: Předehřátý vzduch (700 až 1 100 °C) je pomocí mohutných dmychadel dopravován vyzděným potrubím do výfučen vysoké pece. Vedle dodávky potřebného kyslíku pro spalování koksu slouží vítr ve vysoké peci také k udržování konsistence vsázky (víření) a zabraňuje vzniku spečenin na dně pece.

Takže má pětipéčko opět pravdu. Kyslík tam není a NESMÍ BÝT.

A teď zase o těch palačinkách. Zkrátka, někdo, kdo chce ostatním ukázat, jak strašně je chytrý a vzdělaný ynteligent, nakonec ze sebe udělá naprostého debila. [chechtot]

351826

14.9.2016 14:51

RE: Někteří obyvatelé samotného US Satanlandu protestují, ale marně

hestroy 77.?.?.?

Reakce na 351821

Zapomněl jsem dodat, že pan génius pětipéčko správně hovoří o tom, že roztavená ocel NIKDY NENÍ ORANŽOVÁ, protože všechny obrázky roztavené oceli, které vám vyhledávač vyhodí, jsou barevně pozměněny zlými konspirátory, kteří nevěří pětipalačinkovému efektu.

Vložený obrázek

Vidíte? Nebýt té zákeřné barevné úpravy, bylo by nad slunce jasné, že pětipéčko má opět pravdu (jako vždy) a ocel je jasně bílá!!!

[chechtot]

351827

14.9.2016 18:49

RE: Někteří obyvatelé samotného US Satanlandu protestují, ale marně

ppppp 178.?.?.?

Reakce na 351827

Poslyšte, hestroy, každý si muže na vlastní oči overit, jak to je, a zjistit, jak je to s vámi, Kathy a podobnýma kognitivne disonantními.
Na rozdíl od vás "nešéfuju" nad psychologií, ale nad technikou.
Vy jste nevidel téct, ani hliník, ani mosaz, bronz, ani ocel. Jinak by jste se zdržel tech bludu.
Vaše náramné fotky jsou červené po úprave, nebo s úpravou focení. Jinak by se foťák a kamera zlobily, že fotí skoro neco jako Slunce. Nekde, nekdy se muže stát, že je ocel kryta chladnejší struskou, ale pri lití se stejne ta jiskrive bílá ukáže.
Ocel na vzduchu je bílá jako zárivka, nebo částečne krytý oblouk, a jiskrive horí.
Speciálne ten váš obrázek, co jste dal vubec neodpovídá realite.
Pri této barve a tím i teplote ocel vubec jako kapalina neteče, je to typická kovací teplota, kde má ocel asi tak 10% své puvodní teploty. Neoblbujte tu verejnost a honem bežte nekam na exkurzi.... a ne abych mel pravdu.

351836

14.9.2016 19:02

RE: Někteří obyvatelé samotného US Satanlandu protestují, ale marně

hestroy 77.?.?.?

Reakce na 351836

Však jsem napsal, že zlí konspirativci všude po internetu mění barvy, vy jste to nečet, pane pětipalačinko?

[chechtot]

351837

14.9.2016 19:31

RE: Někteří obyvatelé samotného US Satanlandu protestují, ale marně

ppppp 178.?.?.?

Reakce na 351837

Jo, tak ríkáte "všichni":
https://www.youtube.com/watch?v=CAXjrSpmm9I
Když všichni, tak všichni. Pri stejné barve, jakou jste uvedl výše jinde ocel záhadne drží pohromade:
https://www.youtube.com/watch?v=yfpeGaxoG1o

351840

14.9.2016 19:52

RE: Někteří obyvatelé samotného US Satanlandu protestují, ale marně

hestroy 77.?.?.?

Reakce na 351840

No, tak jsme si spolu ujasnili, že foťák sejme roztavenou ocel tak, že svítí žlutě. Takže tekoucí kov na boku budovy, který je na videu žlutooranžový dle vás dokazuje, že nejde o ocel. Nevím jestli to chápete, ale sám jste tu uvedl dvě protichůdná tvrzení. Nebo to nechápete?

Co se týká té paní, kterou tu ze své pozice palačinkového odborníka haníte, nějak jsem si nevšiml, že by se zmiňovala o barvě vytékajícího kovu. Ale je možné, že to tam někde podprahově je. Ve skutečnosti jste prostě splácal nějaké krávoviny, které s tématem nemají nic společného a na jejichž základě jste si tu vytvořil svoji vlastní umělou realitu.

351843

14.9.2016 20:55

RE: Někteří obyvatelé samotného US Satanlandu protestují, ale marně

ppppp 178.?.?.?

Reakce na 351843

Jsem vám dal níže link, na video, kde je roztavený bronz. Je snad videt, že kov z rohu budovy nemá ani teplotu toho bronzu. O oceli škoda mluvit, když jeho teplota tavení je o 500C výše. Paní nevidela za celou svou profesní kariéru metalurgičky tekoucí ocel, a také si už nepamatuje, jak je to s tou vysokou pecí. Stává se. Nevím proč odmítáte uznat, že tekutá ocel je jiskrive bílá. Dal jsem vám video a vy furt nic. Dáte obrázek, kde teče ocel červená. Pak mluvíte o žluté, aby se to alespoň trochu podobalo na pitomosti, které hlásají jasnovidci. Není jednodušší si alespoň prohlédnout objektivní videa, které jsou z oblasti metalurgie, a nepotrebují se zabývat prípadem WTC?
Protichudnost v mém tvrzení vidíte nejspíše sám, a to proto, že chcete mé tvrzení interpretovat po svém. Z fyzikou a teplotama to na mne radši nezkoušejte a overujte. Nevím 100%, jak to všechno probehlo, pitomce tu delají ze mne spíše diskutující. Vy ale neumíte vzít argument, který se príčí vašemu dosavadnímu názoru. To spíše vy máte problém se mýlit.
V každém prípade si však nenechám líbit štekot 1500 dalmatincu, kterí z nejakých duvodu mohou být rádi, že jim napsali titul. Ten štekot docela paralyzuje verejnost, a nahrává diletantum. Mne o jakousi US vládu vubec nejde, diletanti jsou na obou stranách.

Není vám záhadné, že na videách o WTC teče ocel oranžove, a tam, kde je to bez manipulace bíle? Zkuste si doma roztavit mosazný nebo medený drát, tyčku, jakou barvou bude svítit, než začne odkapávat. Muj tip je hliník, ten také není 100%, ale ty ostatní možnosti se blíží 0%. Težko tam z ruzných duvodu mohl téct jiný materiál pri té barve/teplote. V budove jezírka rovnež.

351849

15.9.2016 9:04

RE: Někteří obyvatelé samotného US Satanlandu protestují, ale marně

hestroy 77.?.?.?

Reakce na 351849

Víte, pane pětipalačinko, dříve jsem si myslel, že jste alespoň chlap. Chlap, co si stojí za tím, co řekne a když řekne hovadinu, tak to přizná.

Takže abychom si ještě jednou zopakovali, co jste si tu vytvořil za svou virtuální realitu.

>Ta neví ani jakou má tekoucí ocel barvy, když mluví o tom, že tekla po stenách.

Ona ale o tom nemluví. Možná si myslíte, že metal znamená v angličtině ocel. Ale metal není steal. Takže první tvrzení, co rozporujete, je tvrzení ve vaší hlavě, to s realitou nemá nic společného. I když chápu, že to může být spojeno s tím, že neumíte anglicky. Nicméně zejména pak byste si měl dát pozor na to, co plácáte za hovadiny. Už jsem to tu psal, kdo dělá ze sebe moc chytrého, je pak za idiota.

>Není vám záhadné, že na videách o WTC teče ocel oranžove

Takže je to ocel? To je váš odborný odhad?

> Paní nevidela za celou svou profesní kariéru metalurgičky tekoucí ocel, a také si už nepamatuje, jak je to s tou vysokou pecí.

Ta paní jen řekla, že ocel se taví ve vysoké peci za přístupu kyslíku. Vy jste naopak tvrdil, že do vysoké pece kyslík NESMÍ.

>"ocel se prý taví ve vysoké peci, privádíli se tam dost kyslíku", ...tak to by ta težko vyredukovaná ocel shorela stejne, jako pri pálení oceli kyslíkem.

Už jsem vám tu odcitoval, že do vysoké pece je pod tlakem vháněn předehřátý vzduch s potřebným kyslíkem. Najednou byla z vysoké pece zóna tavení, ale o tom ona nemluvila. Nebo mluvila? Nebyly to jen hlasy ve vaší hlavě?

Přečtěte si ještě jednou, co jste tu napsal za příšerné hovadiny, dejte si facku jako chlap, omluvte se všem tady a zejména té paní, jinak jste pro mě obyčejné namyšlené děcko, které když nachytají při tom, jak si vymýšlí, začne pištět a vykrucovat se a nikdy se nezachová jako dospělý jedinec.

Je mi vás opravdu líto, zřejmě máte nějaké vážné psychické problémy, lidi vás možná v životě pořád odmítali a tak se snažíte zviditelnit takto. Je to opravdu smutné.

Ta paní na rodíl od vás používá jasné argumenty, nemusí si vymýšlet a překrucovat něco, aby pak mohla vytvářet nějakou svou vlastní realitu, jako vy.

351858

17.9.2016 3:51

RE: Někteří obyvatelé samotného US Satanlandu protestují, ale marně

Placinka 172.?.?.?

Reakce na 351858

Uz ani neodpise petipalacinka a ja som sa chcel este pobavit...

Nepíše, protože jsem ho stopnul. A vás stopnu také. Editor

351905

17.9.2016 10:32

RE: Někteří obyvatelé samotného US Satanlandu protestují, ale marně

Honza999 82.?.?.?

Reakce na 351849

Jiskřivě bílá je tekutá ocel vypouštěná z vysoké pece.

Je to ale teplota vysoko nad vlastním bodem tání oceli - ta ocel je přehřátá, aby se s ní vůbec dalo něco dělat a netuhla jim v průběhu zpracovávání. Je přehřátá, aby těmi korýtky vesele zurčela jako horský potůček a ne se ploužila jako tuhnoucí láva.

Ocel taje při 1539 stupních Celsia, což je cca 1800 stupňů Kelvina.

40W žárovka, která v žádném případě neposkytuje jiskřivě bílé světlo má barevnou teplotu 2680 stupňů Kelvina. Plamen zápalky má barevnou teplotu cca 1700 stupňů Kelvina.

Roztavená ocel 1800 stupňů Kelvina tedy má barvu daleko blíže k plameni zápalky (1700 Kelvina, barva žlutooranžová) než k žárovce 40W (2680 Kelvina, barva trochu více žlutá než oranžová). Na to, aby ocel tekla tedy nemusí být jiskřivě bílá.

351911

16.9.2016 21:54

RE: Někteří obyvatelé samotného US Satanlandu protestují, ale marně

get 195.?.?.?

Reakce na 351820

Malá poznámka... produktom vysokej pece nie je oceľ ale surove železo. Oceľ sa z neho stáva až v oceliarni ďalším technologickým postupom, ktorý tu nechcem rozoberať. roztavený hliník vyzerá v podstate ako ortuť, taví sa pri teplote okolo 660 stupňov Celzia, takže nežiarí...

351899

17.9.2016 14:58

RE: Někteří obyvatelé samotného US Satanlandu protestují, ale marně

Jarda z Brna 185.?.?.?

Reakce na 351820

Ty vaše nečárky a neháčky dělají z komentáře nečtivej guláš a asi budete jedne z tupých ovcí co sežere úplně jakoukoli návnadu. Trochu mi to přípomíná světsky založenou populaci, vylíčenou v Biblických proroctvích z času konce systému, populaci, která vyhlíží jaké bude počasí a v projevech mraků, rosy, tloušťky cibulové slupky a podobně se vyzná včetně lidových fungujících pranostik, ale v rozpoznání jednoduchých selských 1+1 jsou shozeni do žumpy masmédií a pravdoláskařů, sluníčkářu, Havlkaféhampejzů a podobně.
Proč by shazoval Bush dvojčata, že? Vždyť je to stejná dobrotivá svině jako Havel, Klaus nebo mírní musulmani. Až se probudíte tak už bude padat z nebe zkáza na všechny ty tupé Satanovy užitečné idioty, kteří byli dokonale oblblí Satanskou propagandou, která se vaří od založení Jezuitů.

351926

14.9.2016 8:38

Americká vláda utráca na vojny proti všetkým a všetkému v podstate virtuálne peniaze.

lubosmat 212.?.?.?

Darmo budeme počítať aké sú priame alebo nepriame vojnové výdavky USA, tieto čísla nič nehovoria o tom koľko skutočnej práce bolo vynaložené samotnými Američanmi na tento kšeft.

Cez USA si udržuje svoju hegemóniu svetová oligarchia, ktorá frčí predovšetkým na dolároch a na menách ktoré sú kryté dolármi.
Stručne povedané hodnota amerického dolára je krytá americkou vojenskou hrozbou a množstvom krvi ktorú je americká vojnová mašinéria schopná každoročne preliať vo svete.

Je v tom až priama úmera: čím väčšia hrozba a viac obetí , tým väčšia hodnota amerického dolára.

Aby to však mohlo fungovať musí sa dolár niekde hromadiť, a on sa hromadí na účtoch svetovej finančnej oligarchie, navyše dopyt po dolároch vzniká v deficitoch vládnych výdavkov – alebo v zadlžovaní štátov napojených na tento jednosmerný dolárový oligarchický systém (hromadenie bohatstva malej skupinky ľudí ako základ fungovania súčasného svetového poriadku).

Virtuálne doláre sa vo vojensko-priemyselných komplexoch premieňajú na reálne zbrane, použitím ktorých vznikajú skutočné obete vojnového násilia.

Výrok:
„Prečo nemôžu veľké banky skrachovať? Lebo sú priveľmi „virtuálne“ bohaté na to, aby si mohli dovoliť padnúť!“

Možno aplikovať aj nasledovným spôsobom:

„Prečo niektoré svetové mocnosti nemôžu prestať zbrojiť? Lebo sú priveľmi „virtuálne“ závislé na obchode so zbraňami, aby si mohli dovoliť prestať bojovať!“

351818

14.9.2016 8:56

Opravdu fenomenální úspěch ?

eda521 193.?.?.?

Vladimíre, trochu bych rozporoval ten fenomenální úspěch. DNES to tak může vypadat, ale dlouhodobě nemají šanci. 911 je díra v Matrixu, která se stala viditelnou pro tisíce, ale spíše miliony lidí. Tito lidé jsou sjednoceni stejnou myšlenkou po celém světě - nic horšího se jim nemohlo stát. Vyplývá z toho střet, ve kterém autoři 911 nemají moc dobré karty. Mohou si pomáhat silou, ale to je dlouhodobě ztracená cesta.
Mnoho lidí (včetně mě) začalo přemýšlet o souvislostech, o které by bez 911 nikdy nezavadili, ve světle 911 se mnoho událostí po 911 i před 911 začalo jevit informačně jinak, věci do sebe začaly zapadat, historie dostává kontinuitu dříve netušenou. 911 z pohledu svých autorů otevřelo Pandořinu skřínku informačních revizí všeho co s 911 souvisí, a toho vskutku není málo. Tohle autory 911 vůbec nepotěší, protože pod síly informační eroze se dostaly i dříve vybudované pilíře oblbování veřejnosti.
Z mého pohledu 911 dalo informační naději pro budoucnost, byl to faul, za který by měli autoři tvrdě zaplatit. Ale je na každém z nás zda si teď uvědomí svou roli o-b/v-čana.

351819

14.9.2016 15:59

pane PětiPé ...

Tom 65.?.?.?

... buďte od té laskavosti a odpovězte mi na prostinkou otázku:

"Proč zcela vylučujete řízenou demolici?"

Vynechte prosím naftu, malou díru, i to, jak se na WTC kurvila ocel.

Děkuji za odpověď.

351830

14.9.2016 17:18

RE: pane PětiPé ...

Censored 84.?.?.?

Reakce na 351830

Také na řízenou demolici dvojčat WTC nevěřím. Proč?

Dvojčata se přece nezřítila bezprostředně po zásahu letadel. Právě naopak. Nejprve dost dlouho hořela. Dost dlouho na to, aby v nich shořely všechny údajné připravené nálože, přijímače dálkového odpalu, kabeláže, zdroje napájení, ...

Po desítkách minut požáru pak došlo k údajnému odstřelu. Ovšem hroucení budov nezačalo u základů, jako u obvyklých řízených demolic. Ani ve dvacátém, třicátém nebo jiném nehořícím patře. U obou dvojčat se budovy začaly hroutit právě v místě nárazu letadla. Ani pod ním, ani nad ním. A ještě ke všemu každá v jiném. Plánovači demolic zřejmě předem věděli, do kterého podlaží letadlo pronikne. A tam soustředili většinu výbušnin. A nějak zařídili, že ty výbušniny odolaly dlouhý čas ve výhni požárů. Nebo jak jinak zařídili sesuv budov právě z podlaží impaktů?

Nedokážete-li na tuto prostinkou otázku věrohodně odpovědět, je vaše víra v řízenou demolici poněkud infantilní. [smích]

351833

14.9.2016 18:30

RE: pane PětiPé ...

výjimečné porušení omerty 109.?.?.?

Reakce na 351833

Nevím jak vy, ale já jsem v "přímém přenosu" viděl akorát ty baráky doutnat se zcela sporadickými plamínky, hořící mrakodrap vypadá úplně jinak. Ale klidně ty sugesce zkoušejte dál.
Zato jsem viděl jak vybuchují nálože v patrech při samotném řízeném sesuvu.
Existuje takové přísloví : oko není <|> , oko vidí.

351834

14.9.2016 19:33

RE: pane PětiPé ...

hestroy 77.?.?.?

Reakce na 351833

VW NEBYL NIKDY NIKÝM TUNELOVÁN!

Pokud někdo napíše takovouto donebevolající hovadinu, může ho pak někdo brát vážně? Zcela jistě ne, že pane Vojto.

351841

14.9.2016 20:02

RE: pane PětiPé ...

Nikdo (originál) 212.?.?.?

Reakce na 351833

Například když dáte výbušninu do každého patra pod azbestovou izolaci přímo na nosníky, tak ani žádná kabeláž neshoří. Nemluvě o tom, že odpálit výbušninu lze na dálku bez kabelů. Rovněž moderní plastická trhavina má násobně vyšší iniciační teplotu než by kdy vyprodukoval ten přidušený požár leteckého paliva.
[vyplazený jazyk]

351845

14.9.2016 22:33

RE: pane PětiPé ...

Smokin Joe 78.?.?.?

Reakce na 351833

Po delší době zajímavý argument proti demolici. Jenže jenom na první pohled. Technicky to případné naplánování a provedení demolice vlastně ani neztíží, natož aby ji vylučoval

351850

15.9.2016 6:28

RE: pane PětiPé ...

Tom 65.?.?.?

Reakce na 351833

>Nedokážete-li na tuto prostinkou otázku věrohodně odpovědět, je vaše víra v řízenou demolici poněkud infantilní.

Mno, mě zase připadá až dětinsky naivní, věřit tomu, co už 15 let(!) mainstream vtlouká lidem do palice ... spolu se snaživými 150-ti tisíci pětipéčkovými dalmatinci ...

Kdybych vám měl "věrohodně odpovědět" (dokumentaci byste nechtěl?) tak už bych tady neseděl. Ponechte si vaši víru v hromadné oblbovací prostředky a já si ponechám svoji. Snad bych jenom ocitoval to krásné přísloví které tady zaznělo:"oko není <|> , oko vidí."

Pokud nemáte problémy s čivami, zazřete na ta videa ještě jednou - výbuchy náloží při sesuvu nelze nevidět. Tož protřel si oko kopřivou a dal vědět ...

351854

15.9.2016 7:45

RE: pane PětiPé ...

Erwin 91.?.?.?

Reakce na 351833

To, co píšete, pane Vojto, má logiku. Jistě. Vaše úvahy bývají často logické, ale mnohdy se mi zdá, že z nich vyvozujete nesprávné závěry.
Nicméně v této souvislosti by Vám neměl uniknout další logický prvek. Ve škole jsme se učili o zákonu akce a reakce - tedy že tělesa na sebe působí stejnou silou opačného směru. A v případě pádu dvojčat mi to nějak nehraje. Pokud se uvolnil vršek budovy řekněme o hmotnosti sto tisíc tun, působil na dolní zbytek budovy, řekněme o hmotnosti milion tun. Tedy i zbytek budovy musel zákonitě působit na vršek zcela totožnou silou. Nedokážu si pak představit, že řekněme 10x hmotnější blok se svalil téměř volným pádem a nepředstavoval pro daleko méně hmotný vršek žádnou překážku. Vím, že zde hraje jistou roli hybnost, gravitace a zřejmě i další síly, ovšem jejich vliv, jak je často vysvětlováno, se mi zdá přehnaný a jako vysvětlení příčiny pádu neobhájitelný.
Dokážu pochopit, že v případě nárazu Trabantu do Tatry dojde k destrukci Trabantu a jistě částečně i Tatry, ovšem překvapilo by mě, pokud by i z Tatry zbyla hromádka trsátek, stejně jako zákonitě vznikne z Trabantu.

351855

15.9.2016 8:55

RE: pane PětiPé ...

prostej 77.?.?.?

Reakce na 351833

Jestli nevycházíte třeba, ze špatného zadání. Pokud připustíme, že v pětiúhelníku nebylo letadlo a v Shanksville třeba také ni, v 7 určitě ni, tak třebas podle stejné šablony ni také v 1 a 2. Proč by si to kluci komplikovali ?

351857

14.9.2016 19:18

RE: pane PětiPé ...

ppppp 178.?.?.?

Reakce na 351830

Doplním výstižnou poznámku pana "Censored" jen pripomenutím - prece jsem to napsal už v prvním príspevku - kolik podlaží by museli podminovat?
Ano, bylo možné zarídit, že letadlo narazí, a podle toho, kam se trefí se naadresuje správné podlaží, od kterého má demolice začít, až náhodou ten požár nic nezbabrá.
Ale veže padaly stejne rovnomerne dolu.
Tak po které podlaží byly tak pracne podminovány? Kolik podlaží bylo podminováno, 10 nebo 50? Každé 3. ?

Najednou pred váma vyvstane otázka, no dobre, podminovali jich 20. Budova potom padala sama. Nebo stačilo strhnout výbuchem, nebo tichým a tajným termitem 2-3 podlaží a nastalo totéž? Žádný opravdický projev nálože, ostrý zvuk, záblesk, možný termit, ten jim ale v labáku opravdu nehorel.

Najednou by mela budova dost energie, aby se po iniciaci podminováním rítila dolu i sama. To ale konspirátori prece popírají, ne? Tvrdí, že budova by sama padat NEMOHLA.
Takže možnosti jsou asi už jen 2. Buď museli presne podminovat a odpálit všechna podlaží od místa nárazu až po prízemí, NEBO budova mohla padat i sama bumbumbum palačinky domino.
Navíc bylo zrejmé, psal jsem výše minutu na videu, že v okamžiku propadu prvního rohu tento táhl za sebou ostatní, a rízení demolice se nepovedlo, nebo ani nebylo.

Takže kolik poškozených, nebo podminovaných/podtermitovaných podlaží stačí na další samodestrukci?
Není problém spočítat, že i jedno jediné. Potenciální energie zvršku od místa poškození pri posunu o podlaží prevyšuje destrukci podlaží, takže se rozvine domino. Stačí znát hmotnosti a pevnosti. Rámcove jsem si zjistil, spočítal, a vyšlo, že na destrukci 3m podlaží stačí posun zvršku o asi 0.5m.

Takže klidne mohli podstrelit i 1 jediný roh, nebo podlaží kolem místa nárazu.
Ale pak snad ztrácí smysl ty udajné výbuchy, a argumentace typu "bumbumbum".
Tímhle se konspirátori popírají sami, byli načapáni, že si vymýšlí.

Fascinuje me, že tolik lidí a hlavne odborníku toto odmítá uznat.

ad HESTROY: jsem ješte zapomel - na kyslík nebo vzduch v zóne tavení oceli zapomeňte, vyrobil by jste zpet rudu, kterou jste puvodne navezl. Chce to nastudovat redukci železa, ne novináre. V zóne redukce/tavení oceli nebo spíše litiny je výlučne atmosféra CO, H2.

351838

14.9.2016 19:38

RE: pane PětiPé ...

hestroy 77.?.?.?

Reakce na 351838

Aha, tak už to není vysoká pec, kam nesmí kyslík, ale zóna tavení oceli. Tak příště prosím neplácejte hovadiny, které pak pracně látáte tak, abyste nebyl za idiota. Ony ty holinky jsou něco jiného než hodinky, i když se obojí natahují.

Vím, že čeština není váš rodný jazyk, takže v dobrém - "by jste" je sice zajímavý obrat a kdejaký analfabet ho používá, správně je to ale "byste".

351842

14.9.2016 20:10

RE: pane PětiPé ...

ppppp 178.?.?.?

Reakce na 351842

Jsem ale nikde nepsal, že do vysoké pece nesmí kyslík nebo vzduch. To jste mi podsunul sám, a já na to podsunutí nejprve ani nereagoval. Pouze jsem namítl/kritizoval, že v zóne tavení oceli kyslík není, protože by ta ocel horela/oxidovala a vznikala by zpet železná ruda. Proto byla také poznámka Kathy nesmyslná, ta také neví, kde tam ten kyslík je a nač. Vysokou pec namontovala do prípadu zcela nesmyslne jako účelový oblb. Usoudil jsem z toho, že nejspíš vubec neví o čem mluví, když rádoby metalurgička pustí takovou hovadinu. Když v tom nejste doma, tak se laskave vyhnete blbým poznámkám.
Zde máte barvu tekoucího bronzu na denním svetle. O kolik výše je ješte ocel:
https://www.youtube.com/watch?v=ALbI5qya2-I
doporučuji tak 3. minutu, kde je videt, co leje z kelímku.
Očekávám vaše zhodnocení barvy tekoucí oceli, jak jsem nabídl ve videu výše. Ať zde nejsem furt za pitomce sám [smích]
dekuju za pravopis, v tomto tolik pravidla neznám a nestihnu

351847

14.9.2016 20:26

RE: pane PětiPé ...

Alfred 37.?.?.?

Reakce na 351847

Jako očividně zkušeného metalurga a experta na konstrukce železobetonových mrakodrapů bych se Vás rád zeptal na ty stopy termitu, které byly prokazatelně nalezeny.

351848

15.9.2016 5:41

RE: pane PětiPé ...

ppppp 178.?.?.?

Reakce na 351848

Nevím, zda se ptáte normálne, nebo ne, protože vetšina lidí jakoby se v diskusích už neumela normálne ptát, netož číst... to k tomu "expertovi".
Vyčerpal jsem svuj podíl príspevku, a asi není už nic podstatné, na co jsem neodpovedel, témer asi vše bylo z mé strany probráno, proto bych poprosil zkusit prípadne číst vícekrát, ať odpovedi nejsou vícenásobné.

Dost mi treba vadí, že sem treba Hestroy zverejní velkou fotku jakoby oranžového tekoucího železa, a ostatní pak musí číst a hledat, aby pochopili, že ta barva je kamufláž, a že tekoucí ocel tak ani náhodou nevypadá.
Nemám vždy poruce takové velkolepé fotky, abych mohl konkurovat všem blbostem po internetu. Zatím jen málokdo zde uznal, že ta tekoucí ocel ve WTC stejne jako ta fotka od hestroye je barevný podvrh.

K tomu termitu jsem se již nekolikrát vyjádroval, bylo naznačeno i v predešlém textu. Ve zkratce - rekl jsem, že ta vedecká práce kde byly "prokazatelne nalezeny stopy termitu" je také účelový podvrh, protože z ní není jasné, zda ta vstupní vzorka prachu, která obsahovala nevyhorelý hliník opravdu horela.
Prokazatelne "horela" pri analýze v kalorimetru až po extrakci pojiva, balastu (nikoliv predtím), čím mohlo dojít k mnohonásobné koncentraci hliníka a k masivní zmene zlučovacího pomeru. Bez téhle koncentrace hliníka vzorka prachu jako termit nemusela mít vubec šanci horet. Toto prokázáno nebylo, i když je to klíčové. Všechny pak následné obrázkys červene vybarvenými krystaly, a spektrografy, i když byly zpracovány vedecky ztrácejí cenu, protože byly vstupy účelove manipulovány. Mohlo proto jít i o antikorozní barvu, která obsahuje volný hliník. Zajímavé je, že tu barvu v komentári vylučovali, ale už neumeli ríct, proč hliník koncentrovali extrakcí pojiva, čím na vstupu analýzy zásadne zmenili vlastnosti zkoumané látky. Zprávu jsem podrobne četl.

By me zajímalo, kdo to platil, nebo koho a proč to byla aktivita. Proč tyhle monstrózní oblby. Pro mne to znamená, že se reálne nenašla žádná vzorka schopná horet jako termit.

351853

15.9.2016 9:36

RE: pane PětiPé ...

Vopice 185.?.?.?

Reakce na 351853

> Dost mi treba vadí, že sem treba Hestroy zverejní velkou fotku jakoby oranžového tekoucího železa, a ostatní pak musí číst a hledat, aby pochopili, že ta barva je kamufláž, a že tekoucí ocel tak ani náhodou nevypadá.

Dokážete do vyhledávače zadat text "roztavená ocel" a zobrazit obrázky? Zkuste to. Jestli tam najdete bílou, šup sem s ní. Vy sám jste mluvil o tom, že foťák to nedokáže sejmout. Tak o čem to proboha mluvíte? To vy jste začal o oceli a o tom, že nemá takovou barvu! Pokud je na fotce WTC baráku oranžová vytékající hmota a my víme, že foťák roztavenou ocel bíle nezobrazí, co to vlastně dokazuje? Že to není ocel?

Přečtěte si ještě jednou celou diskuzi, podívejte se na video a ke svému úžasu zjistíte, že o oceli vytékající z budovy jste začal mluvit vy!!! Nikdo jiný tu o tom nemluvil, jen vy. Ani ta paní na videu o tom nemluvila. Ta paní naopak tvrdila, že není možné, aby se tam ta ocel roztavila, vy ovšem tvrdíte, že ona mluví o tom, že se tam tavila ocel, přestože ona tvrdí, že k tavení oceli je potřeba více kyslíku, přičemž vůbec nemluví o tom, jestli to má být v zóně tavení. Každé malé dítě ví, že oheň vysoké teploty bez kyslíku nedosáhne, což je to, co ona říká, že v tom baráku ani náhodou nemohla být teplota, která taví ocel.

To vám ovšem nijak nebránilo, abyste jí k vůli tomu napadl tvrzením, že k tavení oceli musí být teplota daleko vyšší.

Nevím, jestli chápete, jak je to absurdní...

351860

15.9.2016 18:33

RE: pane PětiPé ...

ppppp 178.?.?.?

Reakce na 351860

Pane Vopice, opravdu jsem s tou paní ztrácel čas, zde opakuju to video
https://www.youtube.com/watch?v=Djuj8VeZnn8
Je mi také divné, proč me podezírají z neznalosti z angličtiny, když má video české titulky. Ale já sem četl dokonce i tu vedeckou zprávu o termitu v angličtine.
Zcela jiste si nepletu steel a metal, jako jiní. O "molten steel" mluvil údržbár ocenený Bushem. Nekterí byli opatrnejší a mluví o metal, aniž specifikují, jaký. Hliníku se bojí jako čert kríže, ne aby to nejaký novinár napsal. Když zdroj mluví o steel, tak je v prekladech obvykle ocel, s tíím není problém.

Nepsal jsem, že to foťák nedokáže sejmout, pokud se s ním zachází jak má a umí to, tak to sejme. Zde máte BÍLOU ocel, nabídl google, jen je treba hledat v metalurgii a ne ve scifi, už jsem to jednou zde výše linkl a vypadá, že to nečtou, protože nemá upoutávku na pul strany:
https://www.youtube.com/watch?v=CAXjrSpmm9I
https://zvedavec.org/nazory_7047.htm#ptr351840

Lépe se také podívejte, co jsem napsal na adresy paní Kathy, prece jsem ji citoval zde: https://zvedavec.org/nazory_7047.htm#ptr351821
Vysoká pec a kyslík s WTC nic nemají. Jsem nikde v diskusi netvrdil, že paní mluví o tom, že se ve WTC tavila ocel, nemáte fatamorgánu ? [velký smích]
Podle mne jste dobre nepochopil, co jsem napsal. Argumentuju, že tekutá ocel a kyslík, nebo vzduch shorí zpátky na železnou rudu. A že metalurgička by takovou pitomost nemela pustit, za tohle by letela ze zkoušky. Jen co priznala, že neví, jak funguje vysoká pec. Tim u mne pozbyla odborného kreditu, slušne rečeno.
Nepochopil ani anonym zde: https://zvedavec.org/nazory_7047.htm#ptr351866 Ten zase neví, že z vysoké pece odtéká litina, a že kdyby tam fakt bylo dost kyslíku a vzduchu, tak vyhorí uhlík, a nemusí jít litina do konvertoru. Potíž ale je, že by shorelo i železo zpátky na rudu, takže tudy cesta nevede.
Copak zde nikdo neumí pomalu a porádne číst ? [velký smích]

351869

17.9.2016 19:21

RE: pane PětiPé ...

D.A Vidlynch 85.?.?.?

Reakce na 351869

Nechte už toho tady na tomto webu se některým věcem věří jako písmu svatému a místní hysteroivé nemají rádi když ji někdo šlape po bábovičkách. Takže USA a Izrael múžou za všechno zlo na světě ne li rovnou v celém vesmíru, Putin je druhá matka Tereza a 9/11 byl zcela jistě "inside job"[chechtot]

351931

21.9.2016 16:23

RE: pane PětiPé ...

Vopice 109.?.?.?

Reakce na 351931

Tenhle blábol, kromě své prostoduché blbosti i zcela zbytečný, jsi vymyslel sám, nebo ti s tím někdo pomáhal? Jestli jsi ho vymyslel sám, tak jsi na sebe jistě moc hrdý. Ukaž to i mamince, aby tě pochválila. [chechtot]

352045

21.9.2016 16:32

RE: pane PětiPé ...

Vopice 109.?.?.?

Reakce na 351869

Takže jste správně poznal, že ta paní, když mluvila o kovu, mluvila ve skutečnosti o oceli. Ne, to vlastně ten údržbář, jehož postava se v této diskusi objevila poprvé. Už to dává smysl.

> Lépe se také podívejte, co jsem napsal na adresy paní Kathy, prece jsem ji citoval zde:
>Ta neví ani jakou má tekoucí ocel barvy, když mluví o tom, že tekla po stenách

Ale ona o tom nemluví. V tom je ten problém. Podívám se tedy lépe. Pořád o tom nemluví.

>Argumentuju, že tekutá ocel a kyslík, nebo vzduch shorí zpátky na železnou rudu.
Ale ona nemluvila o tom, že je potřeba přivést kyslík k oceli, ale že je potřeba pro hoření, díky které se vytváří teplota nutná k tavení (ale to vědí i malé děti, že bez vzduchu není ohně a bez ohně není teplota).

Doporučuji přečíst si všechny vaše příspěvky chronologicky, aby vám bylo konečně jasné, že jste nereagoval na žádné video, ale na hlasy ve vaší hlavě.

352046

15.9.2016 10:00

RE: pane PětiPé ...

E.R. 141.?.?.?

Reakce na 351853

Víte,pane pětiPalačinka,Hestroy má,jak říkáte hovno z internetu a Vy v tom případě máte ta hovna nejmíň dvě a jestli z internetu,nebo od někud jinud tak na tom vůbec nezáleží....
Není přeci nic jednoduššího,než udělat opakovaný rozbor trosek a ostatního residua po zhroucení (bylo ho poměrně dost,snad statisíce tun) a zjistit,jestli tam ten termit byl,nebo jen nějaký antikorozivní pačoch s hliníkem,jak tvrdíte Vy..

Jenže v tom je zakopaný pes.Žádné vzorky se neuložily do archívu a přitom jde o tak důležitou,ba přímo převratnou a podvratnou akci,která ,jak říkají propagandisti, "změnila svět natolik,že už nikdy nebude jako předtím"...A vše bylo bleskově odklizeno neznámo kam a po cestě střeženo ozbrojenou eskortou,aby z toho nikdo nic neukrad...

Nedávno jsem četl dojemný příběh o tom,jak z cely smrti byl propuštěn odsouzenec za znásilnění a vraždu nezletilé,který měl to neskutečné štěstí,že u tak banálního krim.činu,kterého se údajně dopustil,nějaký tupý policejní elév nechal udělat vejškrab té nešťastnici a uložit vzorek mezi důkazy a proto po 38 letech,kdy věda konečně pokročila natolik,že se tedy podle DNA dalo zjistita usvědčit někdo jiný (snad toho správného pachatele) a on mohl být osvobozen.

Vysvětlete mi proč,kurva,se v případě těch neskutečně důležitých paneláků a úmrtí tisíců lidí zavdávaly tak mermomocí při vyšetřování záminky k nejasnostem a vzniku tzv.konspir. teorií a proč se nerozptýlí dodatečnými analýzami nestranných laboratoří a proč se žádné vzorky ani neuchovaly v archívu a proč se konspirátory musely nechat krást z přísně střežených trosek...

351862

15.9.2016 14:00

RE: pane PětiPé ...

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 62.?.?.?

Reakce na 351847

no ona tá oceľ naozaj horí...teda železo - lebo vo vysokej peci neni oceľ
tá sa robí v konventoroch kde prebublávaním kyslíku vyhorí zo surového železa uhlík

351866

14.9.2016 16:48

Oficiální verzi

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 217.?.?.?

o 9/11, stejně jako celému systému založenému na úroku z neexistujících či jen strachem z bomb, raket a pašovaných drog krytých peněz, můžou věřit jen jedinci s nefungujícím mozkem,beznadějně zamilovaní do "american dreams" a mafiáni, kteří se stejně jako západní "elity" neštítili žádné špinavosti.Ti poslední ovšem povinně. Faktů, které se podařilo přes nejrůznější obstrukce z vysokých míst prokázat, je tolik, že oficiální verze je stejně jako celý systém, který ji v zoufalství zplodil, naprosto neudržitelná, a to i přes neuvěřitelnou mediální masáž naivních otroků a účelovou propagandu, za níž by se nemusel stydět ani proslulý lhář J. Goebbels. Nepochopitelná pasivita a nepřipravenost nespočetných údajně nejlepších tajných služeb, nález nanotermitu, bravurní pilotáž beznadějně netalentovaných islamistů z pouští a jeskyň,opravdu výhodné pojištění WT těsně před katastrofou, pád WTC 7, nenalezené zbytky obrovského éra u Pentagonu, obrovské zisky některých na burze po 9/11, nepotrestání šéfů tajných služeb,naprosto nečinné vojenské letectvo, pád obřích budov do půdorysu etc. Ukazuje se, že být přítelem amerických světovládců je minimálně tak nebezpečné jako být jejich oponentem či dokonce nepřítelem.

351832

14.9.2016 19:52

Alibi

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 80.?.?.?

Dobře napsaná detektivka, nechávala prostor pro pátrání čtenáře. V popisu se skrývali důležité detaily, které bystrému čtenáři umožnili rozluštit díry v alibi a dospět k závěrům, které o pár vteřin později potvrdil o "trochu pomalejší" detektiv.
Obdobně čtenář či posluchač zpráv z médií má šanci vlastní hlavou dospět k rozkrytí podstatného když hledá rozpory v onom mediálním guláši, který se na něj valí z médií a internetu. Stačí jedna podstatná nesrovnalost, a lze mít za to, že alibi je vyvráceno.
Po rozbití Jugoslávie a odtržení Kosova, bylo dobrým pozorovatelům jasné, že zprávy z „bojiště“ jsou vlastně vyrobeny podle potřeby a ani náhodou neodpovídají skutečnosti. Kdo pozorně sledoval zpravodajství, zjistil, že se podařilo vnutit veřejnosti přes média obrácenou verzi mezi příčinou a následkem. Média totiž přinášela už několik dní před zahájením amerického bombardování Kosova zprávy (slovem) o velkém množství uprchlíků, ale obrazem tam měli celý týden jeden traktor se stěhováním (peřinami)…
Uprchlíky se nakonec „podařilo vyrobit“ skoro až po týdnu bombardování, kterému ale byla přisuzována médiemi role ochránců Kosovanů proti zlé centrální vládě.
Od těch dob jsou pro soudného člověka podezřelé všechny oficiální zprávy -právem. Najít zásadní rozpor v onom alibi „prefíkaného“ zločince není žadný problém. Protože po těch úspěších v mediální výrobě "skutečností", scénáristé si natolik věří, že alibi je od počátku děravé jak řešeto a scénář stojí hlavně na šoku v případě pochybností, že přece není možné, aby vláda byla aktivně zapletena do zločinů proti vlastnímu obyvatelstvu.
Viděli jsme v médiích řadu leteckých neštěstí, tak bezpečně vím, že i při následném požáru se najdou velké kusy letadla a jiných předmětů. Letadlo narazivše do Pentagonu ale anihilovalo. Neexistuje ho ani kousek na žádné fotce či videu, v době kdy má foťák či kameru kde-kdo. O tomto existuje i v češtině kniha: Velký podvod, s podtitulem: Žádné letadlo na Pentagon nespadlo! (stránek 160 + 60 stran dokumentů a fotek). Autor - Thierry Meyssan.
Další skvostná díra „alibi“ všeobecně známá je: Menši bratr zvaný sedmička, který snad úlekem upadl, vidouce ty dva velké jak se skáceli…
Na to člověk nepotřebuje žádné zvláštní vědomosti. A řada dalších děr...
A že jsou zde "detektivové", kteří na to chtějí jinou - vlastní cestou, budiž, že ale dochází vytrvale k opačným výsledkům, je věc spíše patologická. Zdravý badatel by se ve světle oněch zjevných děr spíše ptal, kde dělám chybu…

Zajímavé na celé věci je, jak i po tolika letech i někteří, jinak dobří analytici, tiše našlapují kolem, a státníci zachovávají dekórum. Mít tak možnost se zeptat filipínského prezidenta...

351844

15.9.2016 8:06

Ach jo, pane 5P....!

Kangaroo 168.?.?.?

Není to tak dávno, co jste mě na stránkách Zvědavce "tvrdě utřel", pane 5P, za moji drzost kritizovat vaše názory na události 11. září.
Stal jste se udatným (nebo přímo fanatickým) obhájcem teorie, která jednou vejde do učebnic jako klasický mega-podvod - a přitom sám opakovaně předvádíte symptomy pokročilého stavu kognitivní dizonance (jak už vám to jeden čtenář kvalifikoval), což bude také klasika...tentokrát v učebnicích psychologie.
Až zoufale se oháníte svými znalostmi fyziky, metalurgie a chemie (nikdo vám je nebere) a přitom zcela ignorujete desítky extrémně závažných otázek a křiklavých protikladů týkajících se oficiální verze. Přitom existují stovky studií a detailních video-analýz dostupných internetovému čtenáři, které šmahem ruky odhazujete pokud nezapadají do vašich utkvělých představ. Kdysi jste se soustředil na "dvojčata", nyní se snažíte dokazovat nemožné i v případě "sedmičky". Brzy se jistě dočkáme i vaší teorie o náletu do Pentagonu a zmizelém letadle po pádu v Pensylvánii. Je užitečné - a to sám jistě dobře víte - podívat se na slabé stránky vlastní teorie a porovnat ji s jinými. Dám vám dva příklady k zamyšlení: jezero tekutého kovu v přízemí dvojčat ještě 2 měsíce po kolapsu budov a přeměnu železobetonu a oceli v mračna prachu (kolik objemu trosek by asi tak mělo zůstat po pádu "přirozeným způsobem" a kolik ve skutečnosti zůstalo?)
Nepochybuji však, že ani já ani desítky dalších Zvědavců nemohou vaší skálopevnou vírou otřást...

Kangaroo

351856

15.9.2016 9:06

už jste narazili

prostej 77.?.?.?

na teorii Dimitri Khalezova ? Je to úplná sci-fi, nebo to má nějaký základ ?
Zpracované to má ale pěkně, určitě o řády výše, než kluci-a teorii o ZHN v Iráku a že na to měli rozpočet, teda . Co na to pětipéčko ?

351859

Příspěvků: 51

14.09. 08:16 J_Pitralon  Někteří obyvatelé samotného US Satanlandu protestují, ale marně
14.09. 10:27 ppppp  RE: Někteří obyvatelé samotného US Satanlandu protestují, ale marně
14.09. 10:29 ppppp  RE: Někteří obyvatelé samotného US Satanlandu protestují, ale marně
14.09. 10:53 Nikdo (originál)  RE: Někteří obyvatelé samotného US Satanlandu protestují, ale marně
14.09. 13:54 E.R.  RE: Někteří obyvatelé samotného US Satanlandu protestují, ale marně
14.09. 14:55 hestroy  RE: Někteří obyvatelé samotného US Satanlandu protestují, ale marně
14.09. 16:30 J_Pitralon  RE: Někteří obyvatelé samotného US Satanlandu protestují, ale marně
14.09. 18:36 ppppp  RE: Někteří obyvatelé samotného US Satanlandu protestují, ale marně
14.09. 19:31 hestroy  RE: Někteří obyvatelé samotného US Satanlandu protestují, ale marně
15.09. 02:38  RE: Někteří obyvatelé samotného US Satanlandu protestují, ale marně
15.09. 09:44  RE: Někteří obyvatelé samotného US Satanlandu protestují, ale marně
15.09. 13:17 Vopice  RE: Někteří obyvatelé samotného US Satanlandu protestují, ale marně
14.09. 14:35 hestroy  RE: Někteří obyvatelé samotného US Satanlandu protestují, ale marně
14.09. 14:51 hestroy  RE: Někteří obyvatelé samotného US Satanlandu protestují, ale marně
14.09. 18:49 ppppp  RE: Někteří obyvatelé samotného US Satanlandu protestují, ale marně
14.09. 19:02 hestroy  RE: Někteří obyvatelé samotného US Satanlandu protestují, ale marně
14.09. 19:31 ppppp  RE: Někteří obyvatelé samotného US Satanlandu protestují, ale marně
14.09. 19:52 hestroy  RE: Někteří obyvatelé samotného US Satanlandu protestují, ale marně
14.09. 20:55 ppppp  RE: Někteří obyvatelé samotného US Satanlandu protestují, ale marně
15.09. 09:04 hestroy  RE: Někteří obyvatelé samotného US Satanlandu protestují, ale marně
17.09. 03:51 Placinka  RE: Někteří obyvatelé samotného US Satanlandu protestují, ale marně
17.09. 10:32 Honza999  RE: Někteří obyvatelé samotného US Satanlandu protestují, ale marně
16.09. 21:54 get  RE: Někteří obyvatelé samotného US Satanlandu protestují, ale marně
17.09. 14:58 Jarda z Brna  RE: Někteří obyvatelé samotného US Satanlandu protestují, ale marně
14.09. 08:38 lubosmat  Americká vláda utráca na vojny proti všetkým a všetkému v podstate virtuálne peniaze.
14.09. 08:56 eda521  Opravdu fenomenální úspěch ?
14.09. 15:59 Tom  pane PětiPé ...
14.09. 17:18 Censored  RE: pane PětiPé ...
14.09. 18:30 výjimečné porušení omerty  RE: pane PětiPé ...
14.09. 19:33 hestroy  RE: pane PětiPé ...
14.09. 20:02 Nikdo (originál)  RE: pane PětiPé ...
14.09. 22:33 Smokin Joe  RE: pane PětiPé ...
15.09. 06:28 Tom  RE: pane PětiPé ...
15.09. 07:45 Erwin  RE: pane PětiPé ...
15.09. 08:55 prostej  RE: pane PětiPé ...
14.09. 19:18 ppppp  RE: pane PětiPé ...
14.09. 19:38 hestroy  RE: pane PětiPé ...
14.09. 20:10 ppppp  RE: pane PětiPé ...
14.09. 20:26 Alfred  RE: pane PětiPé ...
15.09. 05:41 ppppp  RE: pane PětiPé ...
15.09. 09:36 Vopice  RE: pane PětiPé ...
15.09. 18:33 ppppp  RE: pane PětiPé ...
17.09. 19:21 D.A Vidlynch  RE: pane PětiPé ...
21.09. 16:23 Vopice  RE: pane PětiPé ...
21.09. 16:32 Vopice  RE: pane PětiPé ...
15.09. 10:00 E.R.  RE: pane PětiPé ...
15.09. 14:00  RE: pane PětiPé ...
14.09. 16:48  Oficiální verzi
14.09. 19:52  Alibi
15.09. 08:06 Kangaroo  Ach jo, pane 5P....!
15.09. 09:06 prostej  už jste narazili

Vybrat pouze nové | Odznačit

Káva pro Zvědavce

36

Být v obraze něco stojí.
Připojte se k ostatním a staňte se
také sponzorem Zvědavce, stačí
částka v hodnotě jedné kávy měsíčně.

Za měsíc září přispělo 72 čtenářů částkou 12 448 korun, což je 36 % měsíčních nákladů provozu Zvědavce.

Bankovní spojení: 2000368066/2010

IBAN: CZ4720100000002000368066
Ze Slovenska 2000368066/8330
IBAN: SK5883300000002000368066
BIC/SWIFT: FIOBCZPPXXX

[PayPal]

Bitcoin:
12vZg7LszAecMsq3wRW4pNpoUAgGZB8aS5

Další možnosti platby ›

Ve zkratce

Odsunutý sudeťák potomkem sv. Ludmily - církev opět ukázala, kdo je jejím skutečným spojencem19.09.21 12:00 Česká republika 1

Ópiová akože "epidémia" v USA: Ako vyzerá jedna ulica vo Philadelphii19.09.21 10:43 USA 0

Očkovaná učitelka nakazila 3 očkované učitele a 60 dětí musí do karantény :-)18.09.21 14:24 Česká republika 2

Izraelští vědci hlásí, že třetí dávka vakcíny může ochránit očkované 12 dnů :-)18.09.21 13:56 Izrael 5

Naprosto šílená propaganda - "Očkovaný prý zemřel kvůli neočkovanému"17.09.21 18:59 USA 1

Zprávu o EU: Hrozí pandemie neočkovaných. Nové centrum pro výměnu citlivých informací. Green Deal...17.09.21 18:58 Evropská unie 0

WHO vydáva nové odporúčania týkajúce sa úpravy ľudského genómu17.09.21 18:24 Evropská unie 1

Odvolali Hanu Lipovskou17.09.21 16:11 Česká republika 7

Diskuze lékařů: Máme málo covidových pacientů. Mohli bychom započítat i uzdravené, aby to bylo děsivější17.09.21 11:38 USA 2

Italové budou moct do práce jen s potvrzením o bezinfekčnosti17.09.21 11:31 Itálie 3

Náhubky dětem! Teď!17.09.21 11:27 USA 1

EU Vyšetřování: Miloš Zeman nešířil Putinovy lži, přiznala BBC. Lži šířila pražská kavárna17.09.21 11:23 Británie 1

Další šílený zákon přijat: Metr a půl od cyklisty15.09.21 18:40 Česká republika 10

Německý hlavní patolog bije na poplach: "Vakcína je příčinou úmrtí ve 30-40 % pitvaných, nedávno očkovaných osob."15.09.21 18:00 Německo 0

Transgender vyhrál v ženských smíšených bojových uměních - a užíval si to15.09.21 13:26 USA 2

UK oficiální dokumenty: Na covid nejvíce umírají lidé po druhé dávce vakcíny15.09.21 12:52 Británie 1

Varování: Po vakcinaci těhotné matky se dítě narodilo s nervovou poruchou15.09.21 12:09 USA 0

Předaly české hygienické stanice své kompetence Světové zdravotnické organizaci?15.09.21 11:26 Česká republika 1

My vám dáme ivermektin! Do řady a očkovat, holoto!15.09.21 10:50 Česká republika 4

Naštvaný Babiš - Testovat očkované? „Ne! To nikdy nebude!”15.09.21 10:18 Česká republika 2

Měnové kurzy

USD
21,65 Kč
Euro
25,38 Kč
Libra
29,74 Kč
Kanadský dolar
16,96 Kč
Australský dolar
15,76 Kč
Švýcarský frank
23,22 Kč
100 japonských jenů
19,69 Kč
Čínský juan
3,35 Kč
Polský zloty
5,53 Kč
100 maď. forintů
7,19 Kč
Ukrajinská hřivna
0,81 Kč
100 rublů
29,70 Kč
1 unce (31,1g) zlata
37 981,63 Kč
1 unce stříbra
484,86 Kč
Bitcoin
1 033 315,55 Kč

Poslední aktualizace: 19.9.2021 18:33 SEČ

Tuto stránku navštívilo 3 340