Diskuze k článku

Není třeba, aby se Rusko omlouvalo za to, že brzdí americké provokace

Příspěvků 11

2.9.2016 9:00

Opět jsme na špatné straně

Dunn 92.?.?.?

Rusko má budoucnost, nás americká rakovina zničí!!

351665

2.9.2016 13:29

Spisovatel cigani z neznalosti

Robin 109.?.?.?

Pise : "kapitalistický miliardář a spekulant"

- on neni kapitalista, ale je ve sluzbach majitelek Ameriky.
- on neni spekulant, spekulant je osoda, ktera kdyz utrpi financni ztraty tak to
zaplati ze sve kapsy , ale jsem neslisel, ze by Djojd Sores von Semitalia
nekdy platil ze sve kapsy.

351666

2.9.2016 21:59

RE: Spisovatel cigani z neznalosti

ignorek 95.?.?.?

Reakce na 351666

nedal jsem si rady dočíst tento blaf do konce. V Jůsei platí zákon "o cizím agentovi" od roku 1936 tuším. Kdokoliv přijímá peněžitou podporu ze zahraničí na účel propagandy bla bla musí označit sam sebe "za cizího agenta". Jinak pokuta a jde sedět. Natvrdo. Dodnes. Někdo ten zákon zrušil?

Na základě tohoto zákona žádná, podtrhuji žádná z těchto amíci placená neziskovek v zahraničí by nemohla působit, kdyby tam platily stejné zákony. Když se v Rusku přijal zákon- jen slabý odvar z toho amerického o "cizím agentovi" -neziskovky si natrhly hlasivky i prdel od přespřílíšné snahy přitom.

351669

3.9.2016 10:54

RE: Spisovatel cigani z neznalosti

QuoVadis 213.?.?.?

Reakce na 351666

Souhlas, on je jenom jednim ze sluhu opravdovych vladcu USej a radoby vladcu sveta - sionistu kolem Rothschildu, Rockefelleru a jejich politickych, vojenskych, financnich a nabozenskych souputniku.... (spolupachatelu).

351677

3.9.2016 20:27

RE: Spisovatel cigani z neznalosti

Satanist 154.?.?.?

Reakce na 351677

Ty doby ze se delinkventum lamali kosti kolem z zebrinaku a rozpalenejma klestema trhaly ze zad remeny jsou pryc ale Rothschildi a Rockefelleri za jejich bestialni zlociny uz davno meli stat na verejnym prostranstvi pod sibenici s vopratkou kolem krku hezky na spickach .............

351682

5.9.2016 23:08

RE: Spisovatel cigani z neznalosti

ignorek 95.?.?.?

Reakce na 351682

S těma Ročíldy a Rokefellery mají pravdu předsedo, ale vono to jako vždy je ještě horší. Nejbohatším na světě jmenovali trottla s malým a měkkým - jo, Bill Gates. Příslušníků rodiny ročíldů jen po evropě je přes 1000 Ks, to jsou ti co plundrují geyropu a blízký východ přes 2000 let.

A proč jmenovali "poctivce" Billa? Protože Forbes a veškerý tisk jim přímo, čí nepřímo patří!

No ale i tak, to jsou poskoci, na které ještě jde vidět. Pak tam jsou větší kabrňáci, jako Baruchy, Mayerovíc a další vrstva - která je majitelkou všech těchto zmrdů pod nima. O těch se ví jen málo, hlavně vím, že nad nima taky stojí jejich majitel.

Čili odpovědným za případný nezdar, jaký se stal např v 1917 při VŘSR v Rusku - pro jistotu jmenovali Billa. No ale kdyby pokus vyšel, tak dnes tu máme NWO a egypetským otrokům budete závidět. Hra pokračuje jako 2000 let předtím

351708

2.9.2016 22:39

To musíte opravdu hrabat hluboko do té anglosasské stoky

Sasin 178.?.?.?

Máme se tady podělat z jejich sebraných názorů a v součinnosti s jejimi páníčky, mimochodem, jim odevzdávat tributy. Se děte vycpat. To je ale bída. Muheeeeeeee

351670

3.9.2016 19:22

RE: To musíte opravdu hrabat hluboko do té anglosasské stoky

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 62.?.?.?

Reakce na 351670

Jakkoli souhlasím, tak se mi už dělá blbě z citoslovce Muheee, kterým jsou zapleveleny všechny diskuse napříč sítí.

351681

3.9.2016 15:38

Abychom se neoblbovali...

Pátá Mojžíšova 7:24 37.?.?.?

Abychom si objasnili…
Mezinárodní židofašté, světoobčané, proti lokálně mocným židům v Rusku.

„Nevládní organizace,“ se sídlem v USA (ale i jinde, ovládanými korporátními mezinárodními židy, světoobčany - majiteli gojimů), jako nežádoucí na území Ruska? Jak logické! Záškodníci jsou nežádoucí v kterékoliv společnosti, která hájí své zájmy, svůj životní prostor, své životy, základní instinkt.

Americký velvyslanec v Rusku John Tefft:
„Považujeme tento tah ze strany ruské vlády jako další úmyslný krok k ještě větší izolaci ruského lidu od zbytku světa.“

Lidé od doby, kdy se začali věnovat zemědělství, obvykle dlouhodobě přebývali právě na onom místě, kde pěstovali poživatiny a chovali dobytek. Jednoduše proto, že to vyžadovalo každodenní práci. Na vandrování neměli čas.
Ničivá sekta židofašistická měla a má, dle své mrzácké ideologie popsané v židofašistických příručkách bibli a talmudu, slintání po loupení a vandrování za dalším loupením. Dokonce i oloupení jedné židovské bandy jinou není výjimkou.

„Abychom si objasnili, jak… (poutavá je fašistická propaganda) „izolovaní“… jak antagonističtí jsou američtí (židovští světoobčané) politici, média a odborníci vůči ruským zpravodajským televizním a rozhlasovým stanicím… očerňovány…“
Americké a další „svobodné světové“ tlampače chrlí žvásty, lži.
Propaganda v zájmu svobodných zrůdností svých páníčků, mezinárodních korporátních židofašistů. Mnohé sdělovací prostředky fungují jako nekritičtí a slepí propagátoři amerických zahraničních válek a podvratných činností. (Lidská jatka kvůli chorobnému slintání po růstu moci a zdrojů několika šmejdů.)

Americké nevládní organizace??? Termín „nevládní organizace“ je kompletně nesprávné pojmenování. Je to debilizace lidí, podvodný název. Zločinecké podvratné organizace prosazující zájmy korporátních židofašistů, které jsou částečně nebo plně placeny z peněz daňových poplatníků! Jaká to je zrůdnost!

„George Soros (loutka, poskok Rothschildů), který stojí za společností Open Society, opakovaně obviňuje Rusko z… uspíšení evropského uprchlického problému za účelem oslabení Evropské unie …“

Obrovská mrzácká zvrácenost mezinárodních židofašistů. Způsobit utrpení lidem – no jo, vlastně, gojimům. Rozvrátit státy Afriky a Blízkého východu pro židovské zájmy. Způsobit neobyvatelnými rozsáhlá území.

351679

3.9.2016 15:43

Abychom se neoblbovali...pokračování

Pátá Mojžíšova 7:24 37.?.?.?

Zoufalým lidem, tentokrát pro velkou změnu - s naprostou převahou mladých mužů, naslibovat ráj. Pohlavní pud je síla snadno zneužitelná. Naslibovat nějakým davům ráj, jako už tolikrát v minulosti. Ráj je právě teď, mučedníci muslimští, v Evropě, v Německu. Svoboda! Merkel! Nárok na sociální dávky, ženu- připrchlíku tupě oddanou mladou Evropanku, dům s bazénem, hodnotné auto.
Co za ty sliby? Po židovsku – zdroje, tučné cestovné.

Ovčané v Evropě jsou povinni strpět a živit připrchlíky. Přivandrovalci mají přece „nárok na mezinárodní ochranu,“ jak tlachal žido-Chazar Rozumek.
Ochranu před kým, čím?

A ochrana Evropy se koná právě zvráceně, namísto ochrany Evropy - dovoz nájezdníků. Židofašisti vládnou v Evropě a tak ochrana původního obyvatelstva Evropy jede dle plánu nepřátelské loupeživé sekty. Poskoci korporátních židofafašistů konají mrzácké zvrácenosti a dle příkazů melou propagandistické debility. Co mají vrchní šmejdi v plánu?

Jako by dosavadní obyvatelstvo Evropy, zneužitím dívek, bylo určeno židofašisty k podílu na vytvoření světlehnědé nízkointeligeentní a islámem zdebilizované lidské podrasy (které pak už budou chybět jen čipy v mozku na dálkové ovládání).

Propaganda, oblbnutí ovčanů - nemůže za to mezinárodní chavrus korporátních fašistů, ale vynález s debilizačním názvem

„Islámský stát“

(taktéž řízený korporátními fašisty, pšt, „Islámský stát“ vytvořil nejspíš neviditelný židovský bůh Alláh, JHVH, Jehova, Hospodin…). Nějaká špína se musí svrhnout na Rusko (ovládané neposlušnými židy, židy s vlastními mocenskými zájmy, kteří by dávno neexistovali, kdyby také neměli jaderné zbraně).

S obelhanými připrchlíky, se zoufalými frustrovanými lidmi, kteří se slibovaného ráje zatím nedočkali, s přetlakem pohlavního hormonu, ještě ke všemu lidskému neštěstí s vymytými mozky židodebilizací – islámem, je možné tak snadno manipulovat, že?

Důležitý cíl židofašistů? Učinit lidská jatka v Evropě pod cizí vlajkou? Tak jako už mnohokrát? A ještě dosáhnout dlouhodobého cíle- zmocnit se Ruska?

„Hospodin, tvůj Bůh, ti je však předá ochromené velikým zděšením, dokud nebudou vyhlazeni.“ (Dt 7,23)

A udělat Veeeliký Izrael, nebo snad dokonce VVVEEELLLikou Chazárii, od oceánu k oceánu?

Svoboda je otroctví. Válka je mír. Nevědomost je síla.

A tak několika miliardám lidí vládne několik skrytých zákeřných šmejdů skrze Sektu Souvěrců v chucpe chavrusu

351680

4.9.2016 7:22

trefa do černého

disident 83.?.?.?

Zase jsme svědky toho,že známé slovenské pořekadlo "trafená hus zagagá"je na místě.Velvyslanec USA v Moskvě dobře ví,že bez t.zv.nevládních organizací financovaných z USA se mu nedaří provádět úspěšně podvratnou činnost proti Rusku.Proto by ruské právní orgány měly dovést do konce tento důležitý projekt,na jehož konci by neměla být na území Ruska žádná nevládní organizace sponzorovaná z USA.Učinit toto je pro Rusko nevyhnutelnou nutností,jelikož USA a jeho poskoci z Evropy vedou proti Rusku agresivní a nesmiřitelnou mediální válku.U nás to vidíme na příkladu prezidenta Zemana,avšak naši horliví poskoci USA se neodváží podniknout jakýkoliv krok,byť proti jediné nevládní organizaci sponzorované z USA.

351687

Příspěvků: 11

02.09. 09:00 Dunn  Opět jsme na špatné straně
02.09. 13:29 Robin  Spisovatel cigani z neznalosti
02.09. 21:59 ignorek  RE: Spisovatel cigani z neznalosti
03.09. 10:54 QuoVadis  RE: Spisovatel cigani z neznalosti
03.09. 20:27 Satanist  RE: Spisovatel cigani z neznalosti
05.09. 23:08 ignorek  RE: Spisovatel cigani z neznalosti
02.09. 22:39 Sasin  To musíte opravdu hrabat hluboko do té anglosasské stoky
03.09. 19:22  RE: To musíte opravdu hrabat hluboko do té anglosasské stoky
03.09. 15:38 Pátá Mojžíšova 7:24  Abychom se neoblbovali...
03.09. 15:43 Pátá Mojžíšova 7:24  Abychom se neoblbovali...pokračování
04.09. 07:22 disident  trefa do černého

Vybrat pouze nové | Odznačit

Káva pro Zvědavce

61

Být v obraze něco stojí.
Připojte se k ostatním a staňte se
také sponzorem Zvědavce, stačí
částka v hodnotě jedné kávy měsíčně.

Za měsíc červenec přispělo 105 čtenářů částkou 21 389 korun, což je 61 % měsíčních nákladů provozu Zvědavce.

Bankovní spojení: 2000368066/2010

IBAN: CZ4720100000002000368066
Ze Slovenska 2000368066/8330
IBAN: SK5883300000002000368066
BIC/SWIFT: FIOBCZPPXXX

[PayPal]

Bitcoin:
12vZg7LszAecMsq3wRW4pNpoUAgGZB8aS5

Další možnosti platby ›

Ve zkratce

Ministerstvo nehodlá respektovat rozhodnutí soudu ohledně uznávání protilátek22.07.21 18:33 Česká republika 3

V Malajsii zavřeli očkovací centrum, nakazilo se 200 už očkovaných zaměstnanců21.07.21 18:44 Malajsie 0

Afektované slečny ve službách státu dělají tečku21.07.21 18:31 Česká republika 0

Saúdská Arábie zakáže od začátku srpna neočkovaným lidem vstup na veřejná místa21.07.21 15:29 Saudská Arábie 1

Lékařka Křížová obviněna protiextremistickým oddělením Policie za šíření poplašné zprávy o COVID-1921.07.21 12:12 Česká republika 4

Ubodal ve Würzburgu tři ženy a křičel Alláhu akbar. A verdikt? Měl psychické problémy20.07.21 23:19 Německo 1

Paříž: Prefektura Seine-Saint-Denis povolila instalaci dočasných jatek u příležitosti muslimského svátku Aïd-el-Kébir20.07.21 15:40 Francie 3

Tak prý nebudou proplácet testy20.07.21 15:21 Česká republika 1

Červený kříž bude pašovat migranty na lodi Ocean Viking19.07.21 17:09 Evropská unie 1

Plně očkovaná americká gymnastka Kara Eaker je pozitivní na Covid-1919.07.21 16:49 Japonsko 0

Globalistická Británie: politika cukru a biče a nikoli svoboda19.07.21 16:17 Británie 0

Byznys zuří kvůli buzeračnímu trasování, do izolace musí i premiér Johnson :-)19.07.21 11:58 Británie 2

Očkovaný Ondřej Perušič přijel na Olympiádu a bum ho. Má to.19.07.21 11:27 Japonsko 2

Lejnová přiváží do Prahy nabídku, kterou nelze odmítnout19.07.21 11:12 Česká republika 1

Británie zažila hororový víkend - 5 lidí náhle zemřelo19.07.21 10:46 Británie 0

Zomrel Milan Lasica (†81): Odpadol na koncerte, oživiť sa ho už nepodarilo!19.07.21 07:48 Slovensko 3

Festival v Cannes se snažil dohnat Ameriku...18.07.21 13:13 Francie 1

Rusko zablokovalo článek o Palachovi na webu Českého rozhlasu.18.07.21 12:50 Rusko 5

Exministr kultury Herman převzal nejvyšší vyznamenání sudetských Němců17.07.21 18:58 Německo 1

Policejní bezmoc, stát na feťáky, žebráky, dealery drog v Praze kašle17.07.21 13:47 Česká republika 1

Měnové kurzy

USD
21,79 Kč
Euro
25,65 Kč
Libra
29,96 Kč
Kanadský dolar
17,35 Kč
Australský dolar
16,05 Kč
Švýcarský frank
23,69 Kč
100 japonských jenů
19,71 Kč
Čínský juan
3,36 Kč
Polský zloty
5,61 Kč
100 maď. forintů
7,12 Kč
Ukrajinská hřivna
0,80 Kč
100 rublů
29,50 Kč
1 unce (31,1g) zlata
39 271,88 Kč
1 unce stříbra
548,45 Kč
Bitcoin
739 090,63 Kč

Poslední aktualizace: 24.7.2021 18:33 SEČ

Tuto stránku navštívilo 3 889