Diskuze k článku

Místo jaderného odzbrojení jsou tu americké atomové bomby pro Evropu

Příspěvků 13

11.8.2016 3:44

Tohle vse je pokracovanim druhe svetove valky,posudte samy.

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 1.?.?.?

http://www.veteranstoday.com/wp-content/uploads/2016/08/HOOVER3.jpg
Vložený obrázek

Vitezove druhe svetove valky,Rusko,zaplatilo nejvetsi ztratou na lidskych zivotech,Britanie ,valcila pres vodu,tak rikajic,Francie byla porazena,jen Amerika zvitezila,"spojenci' nadiktovali porazenemu Nemecku odskodne,mimo ztraty kolonii a vseho,co melo pro spojenc ecenu,valecne vezne si rozdelili mezi sebe,Nemecko vybrakovali,prvni jez mel byt odskodnen byl neexistujici tou dobou Israel a potom sli ostatni,Amerika odskodnila zidovstvo za tak zvany Zlaty vlak,co vitezove vykradli,rovnez odskodne se tykalo pro vsechny staty ,kde byl,tak zvany zidovsky majetek.Odskodneni bylo tak velke ,ze probiha doposud a zide chteji I odskodneni,ze USA nebombardovali Auswitz ,ktery byl pobockou americkeho trastu.
Takze,prichazi otazka na "americkou"zahranicni politiku,kde uSA plati Israel v nenavratnych pujckach a materialem,ktery nikdy neni splaceny,jinak receno,vitez i porazeny,plati nekomu,kdo vubec nevalcil,ale ,zpusobyl valku.Ted,pomoci Americanu Israel ridi plne,jeho politiku,jak zduraznil senator,neexistuje v americkem senatu rici zidum NE. Timto krokem,vse co dela Amerika na ceste k valce je zpozadi rizeno Israelem,jak Arian Sheron verejne prohlasil:Amerika,to jsme my zide a oni to dobra vedi,ostatni staty sveta ,nasleduji Ameriku i s celym OSA a nebo Spojenymi narody,Druhe svetova valka prakticky nezkoncila.
UN double standarts with regards to Israel.
Do jiste miry,porazeny a nebo vitez,je jedno a to same,oba plati, ktere neskonci a platit se bud ev jakekoliv forme,treba I tim ze Israel se stane jedinou svetovou vladou,jak zduraznuje uz od roku 1947,slovy "Bud jedna svetova vlada(mysli jejich ovsem) a nebo nic!!
Za tim NIC si to muzete domyslet podle sveho,co asi nastane,atomove miny v Evrope,Vam davaji odpoved ,uz ted.
Az demokraticky zapad obsadi vychodni provincie,tak, Israel,prijde sliznout "smetanu", tak jak v USA a jinde, odskodne uz nebude nutno splacet,majitel bude uz jen jeden.

351232

13.8.2016 14:36

RE: Tohle vse je pokracovanim druhe svetove valky,posudte samy.

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 46.?.?.?

Reakce na 351232

https://www.youtube.com/watch?v=hdGSUqqJsjs

351257

11.8.2016 8:11

Tak těm Polákům..

E.R. 82.?.?.?

...je ty bomby rozhodně potřeba dát a taky bych vůbec neváhal Ukrajincům,ti jsou ještě lepší adepti.....
...v těch podělanejch USA opravdu vládnou debilové a vše spějě k tomu,že je brzo nahradí naprostí idioti v podobě z řetězu utržené Killery a pomatené party,sdílené už drahnou dobu s republikány....to nemůže dopadnout dobře.

Jenom mi furt vrtá hlavou,co sem do Protektorátu vpašovali při těch "dragounských jízdách".Ve Vyškově prý vyložili několik kamionů a záhy byl prováděn nábor mezi býv.vojáky do hlídacích agentur k opětovnému zabezpečení už dávno vystěhovaných a prázdných muničáků v tamějším výcvik.prostoru.....

Bohuš,který je tu osobně vítal a ten zfašizovanej kejklíř,donedávna hrající partyzány,zřejmě zas na nás chystají nějakou "skrčku"...vůbec bych se nedivil,kdyby to jaderný svinstvo natahali i sem....a nemusí jít o volně padající bomby....

351233

11.8.2016 10:34

RE: Tak těm Polákům..

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 213.?.?.?

Reakce na 351233

Velice dobrý příspěvek.
Určitě budou potřebovat hodně různé munice,pokud by napadli Rusko.
Oni to Bohušovi raději neřeknou,aby to neprokecl,takovou věc zařizuje několik zelených mozků.Jedno je jisté,takové obklíčení Ruska veškerou výzbroji v četně nosičů jaderních zbraní,asi nespěje k míru.

351235

11.8.2016 12:25

Kéž by v USSA ruchnula ekonomika dříve než rozdmýchají bojůvky

F&T 212.?.?.?

Reakce na 351233

Kéž by v USSA ruchnula ekonomika dříve než rozdmýchají bojůvky. To je jediná záchrana celé Země.

V zemi svobody je už teď velice vypjatá atmosféra, Hispánci jsou agresivnější než hnědočeši, lidé jsou nazlobení na policii atd.

351238

11.8.2016 23:03

RE: Tak těm Polákům..

P.Lepenka 79.?.?.?

Reakce na 351233

Žijte nohama na zemi. Do bývalých muničáků dali atomové zbraně a hlídají to agentury? Větší pitomost snad ani nejde vymyslet.

351246

11.8.2016 23:33

RE: Tak těm Polákům..

E.R. 185.?.?.?

Reakce na 351246

Lepenko,já netvrdím,že to konkrétně zrovna o čem mluvíš tam strčili a nechaj to hlídat starejma dědkama a bábama,jako ve Vrběticích,ale něco sem na území Protektorátu ti šmejdi tahají....samozřejmě že si ty "velký věci hlídají a obsluhují " sami a to všude po celé NATO-Evropě,protože nikomu nevěří a je to pro "hostitele" argument k poslušnosti...a pokud k tomu pustí ještě někoho jiného než Brity,tak to bude pro všechny už velmi špatné znamení...[oči v sloup]

Pokud se tu ty arogantní a věčně přežvykující mandelinky začnou vyskytovat ve větších počtech a zařizovat se,bude to neklamné znamení,ale dozvíme se to samozřejmě až "po"....

Akorát od doby,co zjistili,že Rusům ta PVO funguje,zacvičují ze zcela pochopitelných důvodů i ostatní,kdo má od nich technicky vhodná létadla k bombardování,jako např.F-16 atd....[velký smích]

351248

11.8.2016 10:55

SMI

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 84.?.?.?

jsou Vladimíre sdělovací prostředky, to se bude v ruských textech opakovat...

351236

11.8.2016 14:44

RE: SMI

MIS 46.?.?.?

Reakce na 351236

Omlouvám se, ale ta zkratka je pro mne tak samozřejmá, že jsem si neuvědomil jí v překladu ozřejmit ostatním. Příště se polepším. Takové věci se nám stávají dvakrát za deset let. -MIS-

351240

11.8.2016 11:47

Co je cilem umisteni bomb?

Daniel9999 83.?.?.?

Amerika nema pratele, ma jenom vlastni zajmy!
Ty bomby nejsou k ochrane zemi, kde jsou instalovany, ale k jejich zniceni. V pripade jaderneho konfliktu budou nejdrive zniceny tyto zakladny a s nimi i zeme, na jejichz uzemi jsou. Je proto vrcholem pokrytectvi USA tvrdit, ze jejich bomby nekoho v Evrope ochrani. Naopak, Evropa jako ekonomicky konkurent USA musi byt znicena, nebo na dlouhou dobu oslabena. To je ucelem zalozeni NATO, aby to nebylo pod hlavickou USA. My sami si platime vystavbu sveho krematoria i nase zpopelneni v atomarnim peklu. USA pocitaji s tim, ze jejich uzemi nebude napadeno a ze konflikt probehne jenom v Evrope, veri svemu ochranemu destniku. Veri tomu, ze jako dosud pres rozpoutani 7 agresivnich valek na zaklade lzi a podvodu s miliony mrtvych bude jejich uzemi usetrene. Napadene staty se nemohly branit, protoze se OSN a USA staraji o to, aby zadne atomove rakety nesmely vlastnit. Co proti tomu udelat? Nenechat se nechat tlacit do valky s Ruskem a Cinou. Rozpustit NATO, zrusit zakladny, prestat demonizovat Rusko a Cinu. Navazat mirovou spolupraci Evropy s Euroazijskymi zememi, BRICS a podilet se na jejich projektech. To jsou zeme, ktere usiluji o mirovou spolupraci s nerostnymi a lidskymi zdroji, ktere maji velkou budoucnost!

351237

11.8.2016 20:04

Amerika už od konca druhej svetovej vojny neprestáva snívať o prekvapivom jadrovom útoku proti Rusku...

pozorovateľ 217.?.?.?

Ešte v dobe, keď ZSSR nemal žiadnu jadrovú bombu (a Američania sa mylne domnievali, že ani tak skoro mať nebude) tak mali rozpracované početné plány, ktoré počítali s prekvapivým jadrovým úderom proti ruským veľkomestám, pričom kalkulovali s tým, že oni sami neutrpia žiadne vlastné škody.

Podorobnejšie som to už písal v predošlých príspevkoch, takže sem dám iba linky:

Plány Unthinkable, Totality, Charioteer, Dropshot, SIOP a ďalšie
http://www.zvedavec.org/nazory_6945.htm#ptr349341

Odtajnený plán SAR z konca 50. rokov, ktorý okrem iného detailne popisoval plány na bombarodvanie vodíkovými (!) bombami proti krajinám Východnej Európy, vrátane Československa
http://www.zvedavec.org/nazory_6981.htm#ptr350353

Všetky tieto plány vychádzali z primárneho predpokladu, že Rusko buď jadrové zbrane vôbec nevlastní, alebo že USA má prevahu 10:1 v počte a navyše je chránené oceánom pred odvetným úderom. USA pritom mohli k prekvapivému útoku využiť letecké základne v Západnej Európe a predovšetkým v Turecku. Až s rozvojom raketovej techniky si USA uvedomili riziká vlastných škôd a konečne začali s Ruskom jednať o zmiernení napätia.

Ešte menej je známe, že USA používalo jadrové vydieranie aj proti rôznym ďalším, výrazne slabším nejadrovým krajinám. Len zopár príkladov:

- vyhrážky proti Severnej Kórei a Číne počas Kórejskej vojny. Existoval dokonca pripravený plán leteckého jadrového bombardovania proti 27 čínskym veľkomestám.

- jadrové vyhrážky proti Číne v súvislosti s konfliktom o Taiwan koncom 50.rokov

- vyhrážky Egyptu v súvislosti so Suezskou krízou

- vyhrážky Severnému Vietnamu v súvislosti s americkými neúspechmi vo Vietnamskej vojne

- za zmienku stojí aj úvaha Veľkej Británie, ktorá v prípade neúspechu boja o Falklandy hrozila Argentíne použitím jadrových raketiet Polaris proti vybraným argentínskym mestám.

Posledné udalosti ukazujú, že USA sa svojich snov o jadrovom útoku proti Rusku ani dnes nevzdali. Kedysi argumentovali, že dôvodom zbrojenia je Stalin, komunizmus a nepriateľský politický systém ZSSR. Dnes už v Rusku nie je komunizmus ale rovnaký kapitalizmus a demokracia ako v USA, ale napriek tomu americká rétorika je rovnako nepriateľská, ako v dobe studenej vojny. Jasne to dokazuje, že problémom nebol sovietsky komunizmus, ale záujem USA o ruské územie a o ruské zdroje.

351243

11.8.2016 20:07

Desať pravidel vojnovej propagandy

pozorovateľ 217.?.?.?

1. My nechceme vojnu

2. Vina je výlučne na strane nepriateľa

3. Vodca nepriateľa má démonické rysy (“služobník diabla”)

4. My bojujeme za dobrú vec

5. Nepriateľ bojuje zakázanými zbraňami

6. Nepriateľ sa zámerne dopúšťa krutostí. U nás sa jedná o nedopatrenia

7. Naše straty sú minimálne, tie u nepriateľa enormné

8. Uznávané osobnosti, vedci, umelci a intelektuáli podporujú našu vec

9. Naša misia je posvätná

10. Kto pochybuje o našom spravodajstve, ten stojí na strane nepriateľa (zrada)

Arthur Ponsonby, 1. Baron Ponsonby of Shulbrede (* 16. feb 1871, + 23. marec 1946)

Ponsonby je často citovaný ako autor vety “Keď vypukne vojna, pravda sa stáva jej prvou obeťou“, publikovanej v knihe Falsehood in War-time, Containing an Assortment of Lies Circulated Throughout the Nations During the Great War (1928).

-------------
Pripadá vám to povedomé?

351244

12.8.2016 9:43

RE: Desať pravidel vojnovej propagandy

Dušan 195.?.?.?

Reakce na 351244

A hlavne "8. Uznávané osobnosti, vedci, umelci a intelektuáli podporujú našu vec
"

Kto povedal že tie ktoré osoby sú aj osobnosťami. V prípade umelcov ale aj intelektuálov je to dosť diskutabilné. U vedcov a riaditeľoch to sa dá nejako obhájiť.

351251

Příspěvků: 13

11.08. 03:44  Tohle vse je pokracovanim druhe svetove valky,posudte samy.
13.08. 14:36  RE: Tohle vse je pokracovanim druhe svetove valky,posudte samy.
11.08. 08:11 E.R.  Tak těm Polákům..
11.08. 10:34  RE: Tak těm Polákům..
11.08. 12:25 F&T  Kéž by v USSA ruchnula ekonomika dříve než rozdmýchají bojůvky
11.08. 23:03 P.Lepenka  RE: Tak těm Polákům..
11.08. 23:33 E.R.  RE: Tak těm Polákům..
11.08. 10:55  SMI
11.08. 14:44 MIS  RE: SMI
11.08. 11:47 Daniel9999  Co je cilem umisteni bomb?
11.08. 20:04 pozorovateľ  Amerika už od konca druhej svetovej vojny neprestáva snívať o prekvapivom jadrovom útoku proti Rusku...
11.08. 20:07 pozorovateľ  Desať pravidel vojnovej propagandy
12.08. 09:43 Dušan  RE: Desať pravidel vojnovej propagandy

Vybrat pouze nové | Odznačit

Káva pro Zvědavce

5

Být v obraze něco stojí.
Připojte se k ostatním a staňte se
také sponzorem Zvědavce, stačí
částka v hodnotě jedné kávy měsíčně.

Za měsíc prosinec přispělo 12 čtenářů částkou 1 726 korun, což je 5 % měsíčních nákladů provozu Zvědavce.

Bankovní spojení: 2000368066/2010

IBAN: CZ4720100000002000368066
Ze Slovenska 2000368066/8330
IBAN: SK5883300000002000368066
BIC/SWIFT: FIOBCZPPXXX

[PayPal]

Bitcoin:
12vZg7LszAecMsq3wRW4pNpoUAgGZB8aS5

Další možnosti platby ›

Ve zkratce

Chytrá karanténa se ukazuje jako krádež stovek milionů z majetku nás všech03.12.21 23:02 Česká republika 1

Vrak letounu F-35, který havaroval ve Středozemním moři, ukradla neznámá země.03.12.21 15:59 Neurčeno 4

Mutace Omicron – globalistická autoritářská příručka svlečená do naha02.12.21 20:21 Neurčeno 0

Turecko si uzurpuje enormní množství ruského plynu pro sebe02.12.21 18:35 Turecko 1

Vakcínu Valneva ČR neobjednala!02.12.21 17:46 Česká republika 8

Profesor Alexander Reďko o Covid-1930.11.21 17:25 Rusko 2

Dostálovi hrozí vyhazov z týmu Pirátů. Nelíbí se jim, jaká data šíří o covidu30.11.21 16:49 Česká republika 1

Deklarace lékařů k nátlaku na očkování30.11.21 15:25 Česká republika 1

Vláda chce zavést povinné píchání mRNA injekcí - přesto, že tvrdila, že to je lež30.11.21 10:54 Česká republika 4

Otevřeli nové očkovací centrum - už ne "udělejme tečku" ale "jedna tečka za druhou"30.11.21 10:34 Česká republika 2

Slovinsko: Řidiči musí při tankování předložit osvědčení COVID29.11.21 21:21 Slovinsko 3

Návštěva u MUDr. Kubka29.11.21 18:16 Česká republika 3

Legální eutanazie v Německu pro očkované - mají s tím historické zkušenosti29.11.21 11:39 Německo 1

Ředitel řecké JIP: Umírají vakcinovaní. Vláda musí přestat dělat rozdíly mezi očkovanými a neočkovanými28.11.21 12:49 Řecko 2

Povinnou vakcinací namydlí Babiš starší generaci schody do hrobové jámy28.11.21 08:54 Česká republika 4

Lidé po napíchání mRNA utrejchem ztratili 40% imunity, dále ztrácejí 3,3% až až 6,4% týdně až k 0%28.11.21 08:32 Neurčeno 3

Ukrajinská armáda zaútočila vo viacerých regiónoch Donbasu. Objavili sa pripravení americkí vojnoví poradcovia28.11.21 07:28 Ukrajina 0

Švýcarsko omezilo vstup Čechů do země28.11.21 07:22 Švýcarsko 0

Nejvíce proočkované Portugalsko vyhlašuje výjimečný stav a zavádí opatření kvůli covid-1928.11.21 07:12 Portugalsko 1

Ladislav Větvička také začíná mít problémy s cenzurou na blogu iDnes26.11.21 23:08 Česká republika 1

Měnové kurzy

USD
22,50 Kč
Euro
25,46 Kč
Libra
29,78 Kč
Kanadský dolar
17,51 Kč
Australský dolar
15,76 Kč
Švýcarský frank
24,52 Kč
100 japonských jenů
19,95 Kč
Čínský juan
3,53 Kč
Polský zloty
5,54 Kč
100 maď. forintů
6,98 Kč
Ukrajinská hřivna
0,82 Kč
100 rublů
30,42 Kč
1 unce (31,1g) zlata
40 130,28 Kč
1 unce stříbra
507,18 Kč
Bitcoin
1 082 188,30 Kč

Poslední aktualizace: 4.12.2021 19:33 SEČ

Tuto stránku navštívilo 2 950