Diskuze k článku

Endgame po česku

Příspěvků 53

23.7.2016 1:40

Tak

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 163.?.?.?

všechny ty odkazy ukazují na skutečnou pararelní vládu pavučiny parazitů která je řízená jako s.r.o. neznámých vlastníků se státními kapačkami co by umělou výživou. Pokud to tedy služby států jakože neví potom se nabízí vysvětlení že agendu jedou s nimi a myjí si ruce s těmi totalitními podvodníky rozsahu spiknutí NWO absolutismu s totalitou dříve neznámou i když u nich při kvalitách by se tam jistě našlo dost jedinců z kterých by to nevyrazil ani kat protože to holt díky "jasnozřivosti neví a tací jsou bezpochyby na plnění zadání typu bez odmluv, přesně a včas pro diktátory nedocenitelní.

350674

23.7.2016 6:13

Autor tohoto článku ...

Tom 142.?.?.?

... který zde sice má stovky slušných a nezávadných příspěvků, ale nikdy se neodvážil podepsat se ani jménem, natož příjmením ...

Viděl bych to tak, že nezáleží na tom KDO co píše, ale na tom CO píše. A za to, Maru, díky. Prostinké dušinky ovšem dají na to KDO. A mnohdy ty dušinky i nad kýblem sraček z úst vypuštěných blahem učúrávají, jak demonstovaly loužičky pod babičkami ondeho na vsi, když se u nich v hospodě vožral jako prase jejich Vafífek Havel ...

A tak se potom nedivěj, že to vypadá tak, jak to vypadá ...

350677

26.7.2016 7:59

RE: Autor tohoto článku ...

P.A.Semi 79.?.?.?

Reakce na 350677

> Autor tohoto článku, který zde sice má stovky slušných a nezávadných příspěvků

Maru je fanatický štváč, ktery velmi obvykle nevi, ktera bije.

Dokument kritizuje presne ad-hominem - nehlede na to, co v te agende 2030 je, dulezite je pouze, KDO ji projednava a KDO ji neprojednava... Dulezity je jediny odstavec, ktery pro nas ovsem vypustili...

Z garantu a signataru projektu jsou aspon _polovina_ skupiny nadsenych lidi, kteri dobre delaji dobrou praci...

Maru - obvykle prska horem dolem o katastrofe s prilivem uprchliku a o vlastizrade Bohuslava Sobotky...

Mame velmi ROZUMNOU vladu delajici vyvazena rozhodnuti. Migracni vlne se sice nestavime celem, ale nase (V4) strategie je velmi funkcni, protoze Ceska republika spolu s Polskem jsou nej-bělejší zeme Evropy (99.5% obyvatel evropskeho puvodu - skoda ze sem nejdou jednoduse nahravat obrazky a mapy...). Nebo nas z nejakeho duvodu (((vynechali))) ...?

Ze Maru nechape vyssi strategii jeste neznamena, ze nefunguje.

A proto taky na vase protesty prijdou vzdy jen male stovky lidi, protoze kricite hori, a ono kde nic tu nic...


Na druhou stranu - diky ze kricite uz preventivne, aby si ti nahore nemysleli, ze by jim to proslo, kdyby jim to prestalo fungovat...

A ovsem kdyz Sobotka ted prohlasuje, ze "relokaci" ne, ale "přesídlení" ano, protoze je pry mnohem lepsi - nejak ho asi nechapu, protoze relokace == přesídlení, jen jedno z toho je prelozene do cestiny...

(A rekl bych, ze 0.1% populace cizincu sem zvladneme urcite, kdyz uz tu mame hafo ukrajincu, a stejne jeste budeme nejbelejsi zeme - pak mozna druha za Polskem...?)

350834

26.7.2016 14:52

RE: Autor tohoto článku ...

dub 89.?.?.?

Reakce na 350834

opus to, že jste si po totálním svém zdiskreditování změnil nick neznamená, že vám bude ta vaše poltipropaganda tolerována pod novým.

takže se s tou vaší copy/paste propagandou přesuňte do svého růžového pantera, nebo jak se ten váš partajní plátek jmenuje, a nezasírejte diskusi tady.

350865

26.7.2016 22:53

RE: Autor tohoto článku ...

P.A.Semi 79.?.?.?

Reakce na 350865

Prispevatele "opus" znam a je mi sympaticky, protoze to je _krestan_. (krome toho, ze jsme nejbelejsi zeme (nejvetsi procento obyvatel evropskeho puvodu 99.5%), tak jsme taky nej-ateistictejsi bily kun, vyjimka a skrvna na svetovych mapach, pak jsme taky nej-opilejsi narod na svete... Tedy byt "křesťan" je ve vetsine civilizovaneho sveta normalni a pozitivni vec...)

Ja zde ale od zacatku pisu pod svym skoro-jmenem ... (Mimochodem mam "Semi" i napsane v obcance, vlastnorucne tiskacim misto podpisu...)

Vyhanet se nenecham (a jestli jste vyhnali Opuse, hanba vám). Monokultura by se vam hodila, ze...?!

Forum je jenom tak cenne, jak moc se tam dokazi udrzet protichudne proudy, aby se mohla vyvijet diskuse... Protoze jinak ve sve Monokulture si klidne muzete nerusene psat BLUDY, kdyz vam nikdo s opacnym pohledem nerekne, jak jsou absurdni...

Monokulturni forum je vetsinou degenerativni.

A potom - podpora CSSD v tehle zemi byla 30% pred volbami a i ted je pres 20% , a je to legitimni a UMIRNENA pozice. (A ovsem priste budu uz volit zrejme KSCM, ukazali se jako nejčestnější... zrejme jim prospelo, kdyz vsichni prospěcháři od nich uz davno utekli. A i to je legitimni politicky nazor!)

350894

26.7.2016 23:07

RE: Autor tohoto článku ...

dub 89.?.?.?

Reakce na 350894

tak pokud skutečně nejste opus, tak se omlouvám, ale jste prakticky jako jednovaječná dvojčata.

názory si v diskusi může každý hlásat dle svého, ale politruckou propagandu nechť si laskavě každý odpustí, pro jakoukoliv partaj. (mafie zůstane mafií, ať ji pojmenujete jak chcete).
obzvlášť když je to cpáno pod jakýkoliv článek, bez ohledu na téma, a děláno přes kopírák.

350896

16.8.2016 5:15

RE: pak jsme taky nej-opilejsi narod na svete...

Jarda z Brna 185.?.?.?

Reakce na 350894

No však máme po kom, Vafífek Havel nám dal lekci, hm, že?

351301

26.7.2016 17:33

RE: Autor tohoto článku ...

Vopice 37.?.?.?

Reakce na 350834

Jestli je Maru fanatický štváč, pak ty jsi beze vší pochybnosti fanatický imbecil. No, spíš to bude platit i bez té podmínky. [chechtot]

350875

29.7.2016 16:40

RE: Autor tohoto článku ...

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 37.?.?.?

Reakce na 350834

Pokud hodnotíte naší vládu jako velmi rozumnou stejně správně jako jste "dobrý" v počtech , tak Bůůůůůůůůh s náma. Protože až to tu bude za pár desítek let s Indama napůl , tak provás to bude pořád velmi, velmi dobré, vole.

350962

23.7.2016 8:38

Anonymita

Luculus 82.?.?.?

Předně děkuji za článek, je dobře, že se tomuto tématu někdo věnuje.

Co chci ale říct je to, že není zas tak jednoduché vystoupit se svojí identitou na veřejnost a hlásat tyto "kacířské" myšlenky.
Stačí se podívat na rozpočet Hatefree který je cca 40milionu Kč,- a to nemluvím o dalších neziskovkách které jsou taktéž velmi dobře financovány.
A to je jenom střípek mašinerie proti které stojíme.
Nepočítám tam korporátní media, "kulturní frontu" a mnohé další.
Možná je to alibismus, ale spousta z nás nechce riskovat přímý střet s touto mašinerií neboť oni mají čas, prostředky a prostor proti nám bojovat. Je to možná zbabělé ale je to tak. Pane Stwora, sám vidíte, že financovat Zvědavce a případné soudní tahanice není nic jednoduchého. Kolik z nás by si mohlo dovolit bez finanční podpory vést podobný boj?
Dle mého soudu je důležité o těchto věcech mluvit, informovat o nich své známé a přátele, šířit informace. Možná je to více efektivní než bojovat v bitvě kterou "nemůžeme otevřeně vyhrát".

350678

23.7.2016 9:29

RE: Anonymita

Vladimír Stwora editor (zavináč) zvedavec (tečka) org 185.?.?.?

Reakce na 350678

>Co chci ale říct je to, že není zas tak jednoduché vystoupit se svojí
>identitou na veřejnost a hlásat tyto "kacířské" myšlenky.

Já vím, že to není jednoduché. Ale my neobhajujeme "kacířské myšlenky", ale zdravý rozum. A ten si zaslouží, abychom něco riskovali. Jinak totiž nám ten zdravý rozum vytlučou z hlav a přijde taková doba temna, jaká ještě v historii nebyla. Prostě musíme bojovat a mnozí z nás padnou. Ale je to jediná správná věc.

>Stačí se podívat na rozpočet Hatefree který je cca 40milionu Kč,- a to
>nemluvím o dalších neziskovkách které jsou taktéž velmi dobře
>financovány.

Samozřejmě, že mají obrovské prostředky. No a? Neznáte heslo Husitů? Nepřátel se nelekejme a na množství nehleďme a hrrr na ně.

>Kolik z nás by si mohlo dovolit bez finanční podpory vést podobný boj?

Všichni. Každý z nás. Kdyby byli ochotni něco obětovat. Neděláme to pro sebe, ale pro naše děti. A to už se vyplatí něco obětovat.

>Dle mého soudu je důležité o těchto věcech mluvit, informovat o nich své
>známé a přátele, šířit informace.

To také, ale mluvením ještě žádná bitva nebyla vyhrána.

Já neříkám, že máme vzít zbraně a táhnout na úřad vlády. Ale alespoň střípek odvahy by měl mít každý z nás. Je mnoho lidí, kteří by třeba neměli problém přispět tou stovkou na provoz serveru, ale bojí se tak strašně odhalit svou identitu, že mě v tom raději nechají měsíc co měsíc plácat. Je to podobné, jako pozorovat z břehu topícího a nejít mu pomoci, protože bych si namočil boty.

350681

24.7.2016 7:01

RE: Anonymita

lindsay ntqld (zavináč) mail (tečka) com 121.?.?.?

Reakce na 350681

Delaji tak proto ze se neobavaji zadnych represi, je to vlastne tak velmi jednoduxche. vzdyt se podivejte co za svoloc je ve vetsine svetovych parlamentu, vzdyt se chce cloveku az zvracet.

350711

23.7.2016 16:25

RE: Anonymita

RomanTička 178.?.?.?

Reakce na 350678

Pozor, těch 40 miliónů je rozpočet jen na jednu jejich akci.

350690

23.7.2016 12:15

ad anonymita

maru 46.?.?.?

Pane Stwora, bojovat proti NWO se dá různými cestami. A rozšiřování informací je toho důležitou součástí, k čemuž s Vaším laskavým svolením využívám Zvědavce.
O informacích, které zde uveřejňuji, si udělá každý svůj názor bez ohledu na to, zda autorem je anonym.

Kromě toho může každý z nás pracovat ve svém okolí - a tam to již anonymně není možné a je třeba prokázat kus osobní odvahy, abyste např. povzbudili lidi, aby se odvážili hromadně odmítnout kampaň HateFree ve vašem profesním okolí.

Troufám si tvrdit, že u výše uvedeného by moje veřejně známé spojení se Zvědacem bylo spíše kontraprodutivní. Doba je prostě taková.

Je cenné, když se lidi podle svých sil JAKKOLI snaží postavit totalitě. Měli bychom je povzbuzovat, ať již to dělají pod svým jménem nebo anonymně, a také se spojovat a spolupracovat. Rozbroje jsou vodou na mlýn NWO - všichni to víme.

Kromě toho si myslím, že totalita bude postupovat. Je to vidět v Německu, kde cenzorní neziskovky již zakazují použití zájmen "my" a "oni", a ve Francii, kde se podruhé prodlužoval výjímečný stav a 6 dní po atentátu v Nice byl bez hlasování definitivně přijat pracovní zákon, který vysoce oklešťuje práva zaměstnanců a podporuje tzv. flexibilitu, prosazovanou poskoky korporací. (I u nás je pracovní zákon měněn podle tohoto mustru, ale Sobotkova vláda to dělá nenápadně po jednotlivých krocích.)
Oligarchie chce prosadit světovou nadvládu, nemá co stratit a bránit se bude urputně. Dá se předpokládat, že i u nás časem značně přituhne a já nechci ublížit lidem ve svém okolí.
To jen na vysvětlení.

350682

23.7.2016 12:28

RE: ad anonymita

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 78.?.?.?

Reakce na 350682

Anonym možno pre čitateľov zvedavca, pre NSA, CIA a BIS nie ste anonym, ale človek z mäsa a kostí!!!

350683

23.7.2016 12:55

RE: ad anonymita

maru 46.?.?.?

Reakce na 350683

Ano, to je možné. Snažím se dělat pro svou ochranu, co mohu, a zbytek přenechám vyšším silám [mrknutí jedním okem]

350685

23.7.2016 12:39

RE: ad anonymita

maru 46.?.?.?

Reakce na 350682

Omlouvám se za překlep - ztratit, samozřejmě.

A ještě k těm informacím.
Já se naopak, pane Stwora, domnívám, že šířením informací se mění velice mnoho. Změníte informační pole, jak říká Pjakin, a ovlivní to další vývoj.

To můžeme vyvodit i z toho, jak rozšiřování informací alternativními zdroji dnešnímu establishmentu vadí. Utužuje se cenzura, všichni nepohodlní se označují za Putinovy agenty, xenofoby a fašisty. Dělají se seznamy "proruských" médií, establishment se je snaží odstřihnout od financování, utrácí se miliardy na různé neziskovky a informační centra, které mají roztrubovat ty správné informace a náhledy. Už z těch utracených peněz je prostě vidět, jak mnoho to poskokům oligarchie překáží.

350684

23.7.2016 14:33

RE: ad anonymita

Vladimír Stwora editor (zavináč) zvedavec (tečka) org 185.?.?.?

Reakce na 350682

>Pane Stwora, bojovat proti NWO se dá různými cestami. A rozšiřování
>informací je toho důležitou součástí, k čemuž s Vaším laskavým
>svolením využívám Zvědavce.

Jenomže ty informace samy o sobě nic nezmění. Kdo chce zapalovat musí sám hořet, je jeden citát, ne aby byl schovaný za bukem a nabádal ostatní k akci.

Vaše příspěvky jsou všechny kvalitní, kultivované a nežalovatelné, jsem rád, že tu píšete, ale to lpění na anonymitě mi vadí. Tak, jako mi vadí ti, co sem chodí přes TOR, jako kdyby tady byl mor a neštovice, a bojí se poslat stovku, aby na sebe neupozornili.

Mimochodem, podobný případ je Vedoucí kolotoče z AE News, o kterém také nikdo neví, kdo to je.

Navíc dnes už nehrozí ani mučení, ani smrt. Dnes se uplatňuje soft power. Nejhorší, co by se mohlo stát, je návštěva pánů z kriminálky a podání vysvětlení. Žádné strhávaní nehtů, žádná spánková deprivace. A i toho se dnes bojíme, tak daleko jsme to dopracovali.

Lidi dnes zoufale potřebují vzory, ne výzvy. Chlapy, kteří se postaví a řeknou: jsem ten a ten a říkám to a to. A ponesu za to důsledky. A ano, je možné, že tím na sebe nasměrují represe systému. Ale to jinak nejde, kdo bojuje, musí počítat se zraněním.

A ne, aby to bylo podle Švejka: Buďme Češi, ale nemusí to nikdo vědět. To je ta nejhorší vlastnost, kterou máme.

350689

23.7.2016 17:04

RE: ad anonymita

maru 46.?.?.?

Reakce na 350689

Pane Stwora, zůstaňme u toho, že Vy jste rád, že u Vás občas publikuji a já jsem rád, že mi tuto příležitost s nasazením vlastní kůže dáváte a vážím si toho.
Své vysvětlení jsem podal výše a dále už bych se jen opakoval.

350691

23.7.2016 19:42

PROSÍM NEPUBLIKOVAT, VZKAZ JEN PRO PANA EDITORA!!

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 178.?.?.?

Reakce na 350689

PROSÍM NEPUBLIKOVAT, VZKAZ JEN PRO PANA EDITORA!!

Vážený pane Stwora. Copak neznáte ani trochu dějiny? Pokud někde někdy existoval seznam nepohodlných lidí, tak byl dřív či později použit. Začalo to nejméně už římskými proskribcemi.

Za protektorátu si gestapo jen chodilo vyzvedávat potenciální "teroristy" a nepřátele režimu díky pečlivým seznamům, co měli pečliví prvorepublikoví státní úředníci. Zatýkali komunisty, socialisty, demokraty, sokoly, církevní představitele, cikány, židy, atd... To vše díky existenci seznamů.

Bolševici dělali úplně to samé jen o trochu později.

Co jiného je, z hlediska výše uvedených souvislostí, vaše stránka, než jeden obrovský seznam IP adres režimu nebezpečných lidí? Co jiného je seznam příchozích plateb na účtu Zvědavce? A vy byste chtěl, aby v diskuzích nepoužívali TOR a přispívali z účtů vedených pod reálným jménem?

Nevšiml jste si, že v českých zemích jsou nejméně posledních 100 let systematicky vybíjeni všichni stateční lidé s rovnou páteří? Že už tu zůstala jen hrstka statečných lidí jako vy a třeba Jan Korál? A tu poslední hrstku lidí, co mají (na rozdíl od zbývajícího předposraného ovčanstva) odvahu alespoň o takovýchto věcech diskutovat a aktivně se jimi zabývat, byste chtěl vystavovat nebezpečí, že je NWO režim všechny odveze do gulagů díky tomu, že je na vašich stránkách jejich IP, případně u jejich ISP zalogovaná IP Zvědavce?

Máte asi dost zkreslené představy o současné české společnosti. Došlo vám vůbec, že v 89. to tu zprivatizovali STBáci a mají své lidi ve všech státních strukturách?
Ušlo vám, jak zlikvidovali Davida Ratha, člověka který se nebál, otevřeně a rovně vystupoval proti farmaceutickým korporacím, proti zkorumpovaným proamerickým politikům atd? Ten naivka netušil, že většina dnešních soudců jsou staré prověřené bolševické kádry.
A vy tu chcete kázat, jak by každý měl vytupovat otevřeně a neanonymně?

Proti obrovské přesile státního policejního a šmírovacího aparátu jde otevřeně jen naprostý sebevrah. Zvlášť v dnešní době.

Stejně bych řekl že vás nezlikvidovali jen pro váš hebrejský původ (vzhled), stejně jako třeba Henryho Makowa. Protože NWO ilumináti používají občany židovského původu jako svůj mocný nástroj. A kdyby se mezi židy rozkřiklo, že NWO je nakonec i proti židům, tak by se celý jejich totalitní systém rozpadl.

Takže nejde jen o vaši osobní statečnost, ale i o váš původ, který vám pomáhá.
Jiní aktivisté nekošer původu byli již zcela existenčně i lidsky zlikvidováni.
Všimněte si, jak málo útočí na Zvědavce za těch 18 let jeho existence a jak moc na Aeronet a Korálovo NWOO co existují poměrně krátce. Prostě jste částečně chráněný, nedovolí si na vás přímo, proto zkusili nenápadný nepříliš medializovaný soudní proces a požadavek policie na IP adresy.

350694

23.7.2016 21:02

RE: PROSÍM NEPUBLIKOVAT, VZKAZ JEN PRO PANA EDITORA!!

Vladimír Stwora editor (zavináč) zvedavec (tečka) org 185.?.?.?

Reakce na 350694

>PROSÍM NEPUBLIKOVAT, VZKAZ JEN PRO PANA EDITORA!!

Žádost nepublikovat jsem ignoroval, protože mi autor nedal možnost jinak odpovědět než tady. A mimo to je to nepodepsané a vložené přes TOR, takže autor je dostatečně chráněn.

Ten dopis je typický projev vyděšeného, vystrašeného Čecha.

>Za protektorátu si gestapo jen chodilo vyzvedávat potenciální "teroristy" a
>nepřátele režimu díky pečlivým seznamům,

Ano, to je pravda. Trest tenkrát byla kulka do hlavy, v lehčím případě mučení, popř. koncentrák. Nevšiml jsem si, že by dnešní systém dělal něco podobného. Znovu opakuji, oni aplikují soft power. Dnes přijde policista do domu, následuje podání vysvětlení, v těžších případech má dotyčný "nehodu".

>Co jiného je, z hlediska výše uvedených souvislostí, vaše stránka, než
>jeden obrovský seznam IP adres režimu nebezpečných lidí?

To je do jisté míry pravda. Takže bych doporučil dotyčnému, ať si čte Blesk a iDnes a Lidovky. Tam mu nic takového nehrozí.


>Co jiného je
>seznam příchozích plateb na účtu Zvědavce? A vy byste chtěl, aby v
>diskuzích nepoužívali TOR a přispívali z účtů vedených pod reálným
>jménem?

Otázka principu. Jestli něco tvrdím, tam musím být ochoten to podepsat. Jestli se to bojím podepsat, tak to raději ani netvrdím.

>Nevšiml jste si, že v českých zemích jsou nejméně posledních 100 let
>systematicky vybíjeni všichni stateční lidé s rovnou páteří?

Nevšiml. Mohl byste jmenovat?

>Ušlo vám, jak zlikvidovali Davida Ratha, člověka který se nebál,

To je pravda. Toho zlikvidovali, ale tam šlo o politickou objednávku a jeho jméno se stalo symbolem. Zbabělce zažene do děr, odvážné inspiruje.

>Proti obrovské přesile státního policejního a šmírovacího aparátu jde
>otevřeně jen naprostý sebevrah. Zvlášť v dnešní době.

Tedy s vámi bych se nechtěl dostat do situace, kde je třeba zlomek osobní odvahy.

>Stejně bych řekl že vás nezlikvidovali jen pro váš hebrejský původ

Mám sice židovský nos, ale ne židovské předky. Což poznáte i podle toho, že jsem tak neskutečně neschopný, co se týče obchodu a zisku. Být jeden z nich, dokázal bych z té stránky vytřískat majland.

>(vzhled), stejně jako třeba Henryho Makowa.

Makow je opravdu jeden z nich.


>Jiní aktivisté nekošer původu byli již zcela existenčně i lidsky
>zlikvidováni.

Strach má velké oči.

>Všimněte si, jak málo útočí na Zvědavce za těch 18 let jeho existence

A nenapadlo vás že důvod může být ten, že jsme dost umírnění?

350696

24.7.2016 1:56

RE: PROSÍM NEPUBLIKOVAT, VZKAZ JEN PRO PANA EDITORA!!

pokr 77.?.?.?

Reakce na 350696

Pane Stwora, podepisuji a souhlasím se vším, co jste pod tento článek napsal.
Na manipulaci se stádem ovcí stačí jeden ovčák se psem.

350706

24.7.2016 14:24

TOR a jeho anonymita.

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 78.?.?.?

Reakce na 350696

TOR je zkonstruován na to, aby koncentroval ty, co něco tají. Zvědavec je proti tomu amatérská záležitost, kde nikdo svéprávný nic opravdu zajímavého nikdy neřekne. Nevěřím též zmínce o autorově obchodní neschopnosti. Taky mám zkušenost, že ukazatele kasiček nikdy neukazují správně, a to ať v situaci nedostatku tak v situaci přebytku. Pokud je nedostatek, činnost zanikne. Nikdo přece není idiot, aby něco delší dobu dotovat.

Odpusťte mi upřímnost, děkuji. [velký smích]

350728

24.7.2016 14:48

RE: TOR a jeho anonymita.

Vladimír Stwora editor (zavináč) zvedavec (tečka) org 185.?.?.?

Reakce na 350728

Pisatel si musel plivnout, zpochybnit. A jako obvykle se nepodepsal. Hrdina.

350731

25.7.2016 10:52

RE: TOR a jeho anonymita.

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 78.?.?.?

Reakce na 350731

To nebylo plivnutí či zpochybňovámní, jen bezplatná rada všem. Zkuste si to sám. Vyjeďte si na rybníku na loďce, a uprostřed vylejte do vody lžičku kyseliny máselné. Do dvaceti minut bude okolo všechno živé rybí obyvatelstvo toho rybníka. Stejně je to s TOR: zašifrujte si něco, a pošlete to tím. Ušetříte pánům strojní čas, kdy nemusí něco zbytečně a pracně lovit z milionů emailových schránek klíčovými slovy, ale mají všechno bezpracně na jednom místě jako na talíři... [velký smích]

350776

26.7.2016 12:33

RE: PROSÍM NEPUBLIKOVAT, VZKAZ JEN PRO PANA EDITORA!!

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 37.?.?.?

Reakce na 350696

>Znovu opakuji, oni aplikují soft power. Dnes přijde
>policista do domu, následuje podání vysvětlení, v těžších případech
>má dotyčný "nehodu".

Jiná praktika je "znalecký posudek z oboru psychiatrie", dle kterého jsou vaše názory, informace, znalosti, všeobecný rozhled, ... "komplexem bludů" a vyžadují "chemickou léčbu na psychiatrické klinice".

K tomuto závěru dojde "soudní znalec v oboru psychiatrie" po hodinovém rozhovoru (!), který je navíc dost "mimoběžný", protože on sleduje nějaký cíl, o kterém vy nic nevíte a jen tápete, o co mu jde, a zpravidla až zpětně.

Pravděpodobně dostal jasné zadání od policie, státního zástupce, soudce....

"Soudní znalec" pak u soudu lže a vyhýbá se odpovědím. Za znalecký posudek pro soud shrábne maximálně 20krát 350 Kč (7.000,-). Pro vás, jako soukromou osobu, bude konkurenční "znalecký posudek" od jiného "znalce" stát 20 až 40 tisíc! Váš požadavek na jiný posudek soudce okamžitě zamítne.

Jednají s vámi skutečně jako s dobytkem na jatkách!

Poté vám nařídí ambulantní nebo ústavní soudní léčbu. Zde vás nutí bez jakéhokoli dalšího vyšetření - a to i bez vyšetření cca 10 až 20 kontraindikací (!) - užívat psychofarmaka na schizofrenii, i když u vás schizofrenie indikována nebyla!

Nic nesdělují, nic nevysvětlují. Ve všem co řeknete hledají příznak nějaké duševní nemoci a důvod k předepisování psychofarmak.

Tyto "léky" brutálním způsobem rozleptávají psychiku, narušují motoriku, ničí schopnost soustředění, způsobují obezitu (přírůstek váhy i 50 kg za 3 měsíce, při překročení rozsahu váhy vás prostě neváží), způsobují impotenci, ....

Nezajímá je ani to, že pracujete na stavbě, ve výškách a s nebezpečným elektickým nářadím. Tyto léky narušují koncentraci a jemnou motoriku.

Zajímá je jen případná "homosexuální orientace". (Proč?)

Lidé kteří je berou nejsou schopni dokoukat ani celý film v televizi, a při rozhovoru s vámi se dokáží soustředit maximálně 5 až 10 minut, pak "už jim to hlava nebere" ...

"Lékař, "psychiatr", s vámi žádné vyšetření neprovádí. Naprosto se o vás nezajímá. Jen se snaží předepisovat nějaká psychofarmaka.

Dle jednoho pacienta, který měl podobného "lékaře" v rodině inkasují za pokusy s psychofarmaky na lidech od farmafirem až 80.000,- měsíčně!!! Za "výzkum léku"....

- "No my vám něco najdeme..."
- "Jednou vás sem poslal soud, tak vás musíme něco napsat..."
- "Co kdybych vám předepsala něco na psaní?"
(Třeba lék na schizofrenii. A to i když problémy se spaním neindikujete!)

Samo o sobě je to brutální porušení lékařské etiky i listiny základních lidských práv a svobod.

Manipulují s vámi pomocí pocitů viny - poslal vás tam přeci soud.

350852

26.7.2016 13:30

RE: PROSÍM NEPUBLIKOVAT, VZKAZ JEN PRO PANA EDITORA!!

Vladimír Stwora editor (zavináč) zvedavec (tečka) org 185.?.?.?

Reakce na 350852

Ano, tohle je velmi důležitá a mocná zbraň Systému, zapomněl jsem ji jmenovat. Děkuji za připomenutí. Všechno, co píšete, oni dělají.

Ale pozor. Ne těm, kteří (kupříkladu) vyjádří podporu tomuto webu nebo projeví nedostatek nadšení nad gay pride parade, popřípadě projeví jinou drobnou revoltu.

Zapojení psychiatrie do likvidace odpůrců se týká jen jejich špiček. Nemohou zavřít do blázince celou populaci (mohou ovšem ordinovat plošně psychofarmaka třeba dětem, nebo lidem bez energie, v depresi, starým, opuštěným apod., zkrátka skupině, která se nemůže bránit). Zasloužilo by si to téma samostatný článek.

350853

25.7.2016 5:19

Okázalé vyžadování identity na netu bylo dosud výsadou fízlích brigádníků - trollů

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 91.?.?.?

Reakce na 350694

zejména těch starších a "přímočařejších" - takových tu bylo a je pár kousků, ale natolik snad pana editora zdejší kabala neskřípla ...

350753

24.7.2016 0:22

RE: ad anonymita

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 90.?.?.?

Reakce na 350689

>Buďme Češi, ale nemusí to nikdo vědět.

Tak já se tedy kajícně přiznávám, že to jedno kafe za měsíc oželím (protože spolu s cigaretami a chlastem už abstinuji i to kafe) a ten svůj balík na provoz zvedavce.org posílám trvalým příkazem daným mému peněžnímu ústavu, to abych někdy třeba kvůli tomu chlapovi na jehož jméno si ne a ne vzpomenout, nezapomněl. [chechtot]

>Nepřátel se nelekejme na množství nehleďme...

Ta připomínka slavného historického sloganu z doby Žižkova kolektivizmu, ta je zejména v této době vrcholícího imperiálního sloganu "rozděl a opanuj" a navíc ve spojitosti s individualistickou spotřebitelskou společností, ta je sice setsakramentsky burcujícím motivem k aktivizaci těch "dolních deseti milionů", jinak též PR a masmédii zmanipulovaných rabů, leč nelze ji oddělit od tehdy neméně slavného hymnusu, s nímž na rtech ti Husité do svých nepřátel bušili tak mocně, až z nich to oplechování opadalo jako perník z chaloupky Baby Jagy. A právě slova toho hymnusu:

"Kdož sú boží bojovníci a zákona JEHO...",

ta odrážela semknutí jejich jednoty v myšlenkách i v činech, za niž byli ochotni bez reptání a odmluv snášet všechny těžkosti a strádání, jenž jim jejich služba Bohu přinášela. Je v tom právě i ta soudobá neochota vyskočit z toho zahřívajícího se hrnce blaženého konzumu, v němž se nakonec všichni uvaří, protože Bůh je pro homo sapiens sapiens prakticky mrtev, ale není čím ho nahradit, aby ta "svobodná vůle" měla zase hranice v pravidlech nutných k přežití druhu. Novou vírou se stala věda a konzum a chybí nám tedy světonázorový fundament v něčem neměnném ukotvený o který stojí zato být třeba i bit při jeho šíření. Jenomže s takovýmto lidským "konzumně upraveným materiálem" se nelze nadít jakékoliv pozitivní změny v onom imperiálním "rozděl a opanuj", třebaže se flustrace z rozporů mezi třídami hromadí jako stlačovaná pružina, ale ta nahromaděná energie je pak uvolněna formou "duté vrby" v nejrůznějších a vesměs jalových diskuzních fórech.

Ještě však není až tak zle, aby se nedalo provolat: "král je mrtev, ať žije král", neb Bůh je mrtev jen pro víru, protože ta postrádá dostatečně hmotné argumenty dokládající její tvrzení. Není však mrtev pro poznání, jaké jsem zde již mnohokráte uváděl a právě v něm lze opět nadšeně provolat - "ať žije král". Nu a pak se lze i nadít toho semknutí se v jednotě myšlenek a činů jenž byla vlastní Husitům i u jejich potomků. To "nepřátel se nelekejte...", to pak může znovu zaznít na jejich rtech při zpěvu chorálu "kdo sú boží bojovníci a zákona JEHO". Někde se holt začít musí, no a když s Husity, tak kde jinde nežli v království božím, toho času potenciálně sídlícím v lidu českém. Jste připraveni na tu svou historickou roli, když to poznání bylo vloženo právě sem, kde je dostupné v řeči Husitů? [cool][mrknutí jedním okem]

350703

24.7.2016 9:17

RE: ad anonymita

Nikdo (originál) 193.?.?.?

Reakce na 350689

Já tedy hořet nechci, ostatně ten bolševik, co tohle tvrdil, měl za sebou peníze Chazarů, ale jen do té doby než se znelíbil a byl zavražděn. Raději budu dále a v poklidu šířit informace, kde to jde a mučednický osud přenechám těm, co mají masochistické nebo sebevražedné sklony. Dokud se neobjeví nějaká důvěryhodná reálná protisíla, tak je jakékoli hrdinství kontraproduktivní.

350718

23.7.2016 20:27

české poměry po 1989

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 85.?.?.?

Žijete příliš dlouho mimo naši republiku a unikají vám zdejší poměry. Uvědomil jsem si to v souvislosti s vaší adorací Klause. Při vyslovení jeho jména si většina čechů s gustem odplivne, stejně jako při vyslovení toho Havlova.

Nezažil jste na vlastní kůži to pověstné Krylovo "ti co nás léta týrali, nás vyhazují z práce" , kdy byli udření nemocní staří chlapi propouštění z bolševiky rozkrádaných (privatizovaných) továren, a v médiích jim bylo sdělováno, že tento stát je jen pro silné dravé, (všeho) schopné. A ne pro udřené staré "socky" co mají cenu tak psího žrádla. A místo zaslouženého odchodu důchodu a klidu jim prodali i střechu nad hlavou bolševckému šmejdovi Bakalovi.

Populace v ČR je v podstatě rozdělená na tři části. Ta první ještě má dost finančních prostředků a tak se věnují bezbřehému konzumu co jim síly stačí. Na tu druhou již dopadá nelítostný bič bolševického estébáckého kapitalizmu a ti již nemají sílu ani čas zabývat se konspiračními teoriemi, jak jsou zdecimovaní a udření.
Třetí část jsou čtenáři Zvědavce, Aeronetu, NWOO. Není jich mnoho, ale jejich počet roste, zvlášť poslední dobou (proto zuřivý boj establishmentu proti "proruským" webům).

Takže chápu, že jste frustrovaný, že věci nejsou tak jak byste si přál a lidé se nechovají podle vašich představ. Z velké části je to dílo komunistické diktatury, která plynule přešla v diktaturu privatizérských potomků těchto bolševiků. Ti zdědili od svých otců přístup k těm pracujícím MUKLům, které zaměstnávají a kterým vládnou. I proto mám jistou shovívavost k ovčímu, vohnoutskému chování většiny populace, na rozdíl od vás, když jste zdejší poměry nezažil.

I tak jsme vám všichni vděční za práci, kterou na zvědavci odvádíte, i jste již odvedl.

350695

23.7.2016 21:41

RE: české poměry po 1989

Vladimír Stwora editor (zavináč) zvedavec (tečka) org 185.?.?.?

Reakce na 350695

Mám jen jednu otázku. Jak chcete bojovat proti agresivním a na vše odhodlaným hordám z Třetího světa, když se bojíte si jen uprdnout, aby to někdo neslyšel? Nechápete, že proti nim jsou naše orgány mateřídouška a dobráci?

Tak co budeme dělat, jaké jsou naše šance na přežití s hadry jako je tento národ? A my se divíme, že naše děti s námi pohrdají. Nic jiného si nezasloužíme.

P.S. Mimochodem, zase píšete přes TOR. Upozorňuji, že přestanu pouštět příspěvky psané přes TOR.

350697

23.7.2016 22:02

RE: české poměry po 1989

Grenzer 90.?.?.?

Reakce na 350697

A vy se divíte pane Stworo?
Už jste přeci jednou selhal, před pár lety, když od Vás policie chtěla IP adresy těch, co chodí na Zvědavce. A vy jste jim je vydal, i když jste nemusel a mohl na tyhle pohůnky režimu vystrčit prostředník. I proto,že jste kanadský občan. Ale, to vy ne, vy jste raději pánům od policie vyhověl... [pláč]
Sice jste se pak tady na Zvědavci omluvil, ale co je to platné, když fízlové dostali co chtěli a ani na vás nemuseli udělat bu bu bu. [oči v sloup]

350698

23.7.2016 22:51

RE: české poměry po 1989

Vladimír Stwora editor (zavináč) zvedavec (tečka) org 185.?.?.?

Reakce na 350698

To je pravda, selhal jsem. Ujišťuji vás, že do dneška jsem se s tím nevyrovnal. Ale aspoň jsem se přiznal. Mohl jsem mlčet, nikdy byste na to nepřišli. Někdy je přiznání těžší než samotný čin. Zvlášť když jde o čest.

Ostatně z právního hlediska jsem to nemohl ustát tak jako tak. Mohl jsem to odkládat, požadovat soudní příkaz, ale kdyby přišel (a on by přišel), neměl bych jinou možnost tak jako tak.

Kdyby teď přišel požadavek policie na vydání adres, sice bych nevyhověl tak rychle, ale nakonec bych to udělal znovu.

A mimochodem, co se stalo těm dvěma, které jsem udal, víte? Byli pozváni na podání vysvětlení. Dnes se těší dobrému zdraví a aspoň jeden z nich sem ještě občas píše. Takže nebyli vaporizování ani mučeni, ani nic podobného.

Znovu říkám, to, co se na nás hrne teď, bude vyžadovat tisíckrát větší odvahu než absolvování výslechu na policii.

350700

23.7.2016 23:08

RE: české poměry po 1989

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 78.?.?.?

Reakce na 350700

Nič ste nemusel, ako Kanadský občan a ak server na ktorom prevádzkujete zvedavca nie je v ČR, tak vám môžu fúkať práškový cukor do zadku, ste alibista a pokrytec!!!

350701

24.7.2016 9:02

RE: české poměry po 1989

Vladimír Stwora editor (zavináč) zvedavec (tečka) org 185.?.?.?

Reakce na 350701

Prosím vás, aspoň si to zjistěte, než napíšete takový canc.
Kde všude na vás dosáhne český trestní zákon.

350717

24.7.2016 1:02

RE: české poměry po 1989

r.m. 80.?.?.?

Reakce na 350700

...dílo komunistické diktatury, která plynule přešla v diktaturu privatizérských potomků těchto bolševiků...
V tomhle má naprostou pravdu editore a jsou to právě tihle, pro které vládly ODS, ODA, TOP09, Zelení atd.
Období 2007 - 2013 byla zatím nejčernější doba po sametové taškařici. Rok 2007 končil 10% zdražením potravin, pak to šlo ráz na ráz.
Vybíjení invalidních a starobních důchodců hladem, preference zaměstnaneckých poměrů bez zdravotního a sociálního pojištění, proloužení pracovní povinnosti k získání práva na důchod, stále nižší minimální mzda, pokus zprivatizovat penzijní systém...atd. Nechci to dál rozvádět, bylo by to na celý vydání Zvědavce.
Babišova kariéra je dostatečně známá. Ale, že třeba majitel PPF Kellner vyrůstal v Moskvě, kde jeho otec působil jako přidělenec ČSSR u RVHP muž se moc neví.
Jsou jich tisíce editore, všichni naši přední miliardáři jsou z rodin kolaborantů s vládou dosazenou okupační armádou. PPF je vzorový příklad.
Ti co za svoje zločiny měli žrát bláto nám tady vládnou. Včera používali stranickou knížku, dneska prachy, případně šábesdekl velkej jak dělnická rádiovka z 50. let.
vyhráli...

350705

24.7.2016 5:56

Je nase povinnost se pripojit k HATE FREE

favela 113.?.?.?

Reakce na 350700

hnuti. Odstraneni nenavisti/to znamena cesky / a jejich pricin ,coz je zakladni povinnost kazdeho obcana a cloveka. Odstranenim rezniku populace daleko horsich nez tech na jatkach je hlavni ukol dnes! Dale bezpodminecne odstraneni jejich pomocniku a tech, kteri vse umoznuji vytvarenim podminek! Nezbytnost absolutni.
Sem tam jsem si povsiml,ze neco nehraje jak p.G pripomnel a napsal si neco jako report a nekam odlozil s myslenkou. /What the hell./Nehledal jsem zadne dukazy. Pribeh velmi podrobne vykresleny o setkani s nejakou damou, me zase upozornil. Mnoho detailu nemusi vest k nicemu. Ale dvoji selhani !!/p.G/ uz neni nahoda. Rozhodne ne v klicovych situacich, kdy se jedna o osudy jinych!!!
Ambice svest se s Klausem a zahrat si na ceskem pisecku v senatu ukazal na na ctizadost a touhu nejak vyniknout /pres Z.a spolu s bohuzel nestastnymi vyskyty nejakych "opomenuti"/. Nehledal jsem nic za tim. Ale shledavam,ze jsem nebyl sam.
Jedno je pro me take dulezite. Jestlize nekdo se omlouva ,vysvetluje ,snazi se ospravedlnit, tak je velmi nevhodne zaroven vyhrozovat jinym. /V pripade p.Tor/.

350708

24.7.2016 7:36

Nejjednodušší anonymní donátorství Zvědavce

MoUdrostrak 90.?.?.?

Reakce na 350700

Stačí si koupit anonymní "dárkovou" kreditku za cash a přes PayPal pak zvolenou častku odeslat na email Zvědavce. Sice světu vládnoucí Khazarstvo i jejich Shabesgoyim v NSA a BIS mají obratem IP odesilatele, ale na žádném oficiálním výpisu se donor neobjeví.
Počinem proti Khazarstvu člověk deklaruje zbytek vlastního lidství.
Stejně tak se může člověk i naprosto anonymně clubbit na akcích proti Khazary spunktovanému Židovskému kriminalnímu státu Izrael např. http://ism-czech.org/, kdekoliv po světě, dokonce i aktivistickými cestami do Khazary okupované a jimi tam navezenými Židy terrorizované Palestiny.
Kdo chce, hledá způsoby, kdo je zbabělý, recituje důvody.

350712

24.7.2016 9:01

RE: české poměry po 1989

Nikdo (originál) 193.?.?.?

Reakce na 350700

Podání vysvětlení není pro nikoho problém, lze ho zcela legálně odmítnout podat. Policie se na další šetření s největší pravděpodobností vykašle, ať už z lenosti, z technických důvodů, nedostatku důkazů nebo i proto, že mezi nimi nejsou jen prorežimní poskoci.

350716

24.7.2016 1:01

RE: české poměry po 1989

agent 004 90.?.?.?

Reakce na 350698

Ip adresy policia chcela aby dala najavo ze vedia o zvedavcovi.tie IP adresy by ziskala bez toho ze by o tom niekdo vedel.Aj keby cokolvek robil p.Stwora nic by mu to nepomohlo bud vyda IP dobrovolne alebo su aj ine sposoby ako ho prinutit.Ako boli IP adresy vydane hned kazdy hned zacal reagovat ze je to zrada a neviem este co.Uvedomte si ze to bolo urobene rafinovane aby to na zvedavca urobilo spatny dojem.takze pokial si niekdo mysli ze sa schova pod nejakym nickom a tajni si o nom nic nezistia je na omyle.A mozete mat stranku registrovanu trebars v Peru jednoducho sa neschovate.

350704

24.7.2016 9:51

RE: české poměry po 1989

QuoVadis 188.?.?.?

Reakce na 350704

Mate pravdu. Od 9/11 v ramci "boje proti terorismu" jsou vlastnici serveru povinni dat k dispozici na pozadani policii ci tajnym sluzbam veskere informace o osobach, IP adresach atd. k diskusim, forum atd. Provozovatel/najemce te stranky, diskuse o tom ani nemusi vedet.
Nejjednodussi je mit vse centralizovane jako u Facebooku, Twitteru, Skypu (vlastnici Microsoft) a pod. Zle jazyky tvrdi, ze veskera tato spojeni probihaji primo pres Langley (sidlo CIA).

350721

24.7.2016 9:00

RE: české poměry po 1989

lindsay ntqld (zavináč) mail (tečka) com 121.?.?.?

Reakce na 350698

Pane Grenzer, rad Vam odpovim za Vas prispevek. kazdy z nas kdo kdykoliv napsal prispevek na Zvedavce na cervenou tecku za svym jmenem na strankach politicke policiie tak to vzdy bylo , je a bude U nas jsou ty same prispevky shromazdovany "for future reference"smiraci jsou dnes vsude takze se ohanet s tim co jste napsal je dost nevyrazbe a nesmyslne.

350715

24.7.2016 22:57

RE: české poměry po 1989

drezna 92.?.?.?

Reakce na 350697

Dobrý večer Vladimíre,

Zůstanu u svého nicku, přestože Vy i ti druzí mě z bankovního výpisu znáte. Mám na Vás taky jen jednu otázku: Mám jen jednu otázku. Jak chcete bojovat proti agresivním a na vše odhodlaným hordám z Třetího světa a Vy? Děkuji.

350744

24.7.2016 23:13

RE: české poměry po 1989

Vladimír Stwora editor (zavináč) zvedavec (tečka) org 185.?.?.?

Reakce na 350744

> a Vy? Děkuji.

Já nevím. Nemám zbraň a neumím se prát. Také se bojím. Jenom doufám, že až bude třeba, udělám, co bude třeba.

350745

24.7.2016 9:35

Vrana k vrane seda...

QuoVadis 188.?.?.?

Pro fanousky Facebooku:
Na nekolika webovych strankach a v diskusich jsem cetl zajimavy nazor, ze udajny zakladatel Facebooku Mark Zuckerberg se vlastnim jmenem jmenuje Jacob Greenberg a jeho dedeckove jsou Maurice "Hank" Greenberg, do roku 2005 reditel nejvetsi pojistovny na svete, americke AIG, a z druhe strany takty ne neznamy dedecek - David Rockefeller. CIA pomohla pri startu Facebooku castkou 500 milionu US $.

David Icke, znamy investigativni americky zurnalist, zjistil, ze az do Clintona bylo vsech 41 prezidentu primo nebo neprimo pribuznych.
U Billy Clintona to neni jednoznacne, jeho udajny otec pry zemrel 3 mesice po narozeni Billa pri autonehode.
Ovsem objevuji se take nazory, ze skutecnym otcem by mohl byt jeden z Rockefelleru - Winthrop, byvaly guverner v Arkansas, odkud William "Bill" David Clinton pochazi.

Vzhledem ke zname taktice, zajistit co mozna nejvice vlivnych postu po celem stete v politice, bankach, olejarskem, zbrojnim, chemickem a jinem prumyslu, v dobrocinnych organizacich, UNO atd. pro rodinne plislusniky, pribuzne a pro "loyalni" (zkorumpovane) osobnosti, ktere do rodinny nepatri, by se temto domnenkam dalo docela verit.

350719

24.7.2016 10:38

Ano, vládnou nám mocné elity, demokracie je romantická iluze

Honi soit qui mal y pense 46.?.?.?

To víme už dávno, viz kniha sociologa Charlese Wrighta Millse "The Power Elite" , ve které vytvořil teorii vládnoucích mocný elit. Ta vyšla před 60 lety. A zdá se, že je úmyslně opomíjena. Další podrobnosti o autorovi a této práci zde:

http://www.heise.de/tp/artikel/48/48800/1.html

350723

24.7.2016 12:25

Propojení BIS - Justice

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 37.?.?.?

Nedávno jsem pár měsíců nedobrovolně strávil s típkem, který prý "šuká a fetuje s dcerou ředitele BISu". O tajných službách toho věděl skutečně hodně.

Tvrdil, že BIS monitoruje telefonní hovory, emaily a internet a počítače v nich vyhledávají zadaná klíčová slova, a podezřelou komunikaci automaticky nahrávají a ukládají do databází.

V okamžiku kdy stojíte před soudem, si vás kriminálka, státní zas-tupec či soudce v těchto databázích nechá prolustrovat. A vaše politicky nekorektní názory vám "spočítají".

Státní zas-tupec se pak třeba dožaduje vašeho odsouzení, protože "je velmi inteligentní a proto velmi nebezpečný pro společnost"....

350725

24.7.2016 22:30

RE: Propojení BIS - Justice

agent 004 141.?.?.?

Reakce na 350725

máte zle informace, jeho dcera nefetuje. Dokazy vám dávat nebudem lebo je to zbytečné

350742

26.7.2016 10:13

RE: Propojení BIS - Justice

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 37.?.?.?

Reakce na 350742

Děkuji za info.

Nepřímo jste tím potvrdil, že vše ostatní je pravda!

350844

26.7.2016 10:56

RE: Propojení BIS - Justice

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 37.?.?.?

Reakce na 350742

Ještě comment:

Neznám organizační strukturu BISu, ale předpokládám, že ředitelů, šéfů, managerů, vedoucích, ... různých oddělení a týmů tam bude vícero.

"Smažky" (uživatelé drog) mají svůj dost specifický slovník, přesný význam slov je v každé sociální skupině jiný ... [smích]

Jen Joudové si myslí, že právě ten jejich tezaurus je ten jediný správný.

A aniž by vás osobně znali, soudí vás v podstatě jen podle hodně mizerných slohových prací blbů a idiotů na policii, kterým dělá problémy stylistika a přesné vyjadřování, a podle lží státního zas-tupce který vás osobně také nezná, pravděpodobně jen z těch odposlechů ...

V protokolech využívají stylistického triku - vaše výpovědi napíší hovorovou češtinou, tak jak jste je pronesl, vlastní popisy a komentáře píší spisovně. Díky jazykovému kontrastu mezi spisovnou a nespisovnou češtinou tak jako debil vypadáte vy.

Výslech trvá hodinu, pak vás donutí ty keci podepsat, a vyhodí vás, protože mají pozvaného dalšího "klienta".

Pro vás je to (jejich arogantní povýšené chování) navíc hodně extrémní stress a váš mozek funguje dost nevyzpitatelně. Oni vás navíc tlačí do nějakého svého konceptu, o kterém vy nic nevíte.

To samé u soudu. Mají na vás čas vždy jen hodinu. Takzvaná "hodinová spravedlnost"!

Na právo a spravedlnost skutečně čas nemají. Cílem je zřejmě odsoudit co nejvíce lidí, rozbít co nejvíce rodin a rodinných vztahů, vyrábět ekonomické otroky ... a generovat nadstandardní příjmy pro právníky, soudní znalce, ...

V podstatě realizace Sionských protokolů nebo podobného aktualizovaného pamfletu...

Průzkum veřejného mínění před několika lety tvrdil, že justici nevěří 45% obyvatel tohoto státu. To už je skoro na hranici "legitimity". "De jure" ji ještě mají, o "de facto" by se dalo diskutovat!

Nepoměrné zastoupení Židů v justici problémem skutečně je, i když si před 10 lety Advokátní komora odhlasovala opak! Oni se k nám skutečně chovají jako k dobytku, jak mají deklarováno v Talmudu...

350846

24.7.2016 16:51

jednou jsem si

martin bares 85.?.?.?

hezky počet.

Zvlášť debata mezi Vámi pane Stwora a nickem maru mi dala dost.
Myslím že oba máte pravdu. A to se nestavím nad vás do role nějakého arbitra.

Zbabělost je věc hrozná a spojená s lenivostí ještě víc.

Na druhou stranu maru dělá dobrou práci.

Dělám ji též, když to jde. Úspěch je zanedbatelný.

Odbočím a dávám malý příklad: Není to jen o tom šířit mezi lidi něco, co odmítají, nebo z nějakého důvodu něchtějí naslouchat, ale jak jim to podat. Pozorování obchodních cestujících a pod. a dalších nabízečů, např., je dobrá zkušenost. Jedna z mnoha dalších zkušeností.

Jen jsem se dotkl malé části Vaší diskuze s maru, je to na velký článek. A teď vůbec nekličkuji. Mluvím srozumitelně, jednoduše. Žádné intelektuální exhibice.

Nějak se dostat lidem pod kůži a přitom je proti sobě nepoštvat.
Snad někdy napíši víc.

Zdravím Vás oba a zdravím i ostatní co mě zaujali. Vlastně nevím, proč v té debatě jsou vaše dva postoje tolik proti sobě. Zbytečné.

350735

26.7.2016 12:10

Ad poznámka Editora

u 85.?.?.?

To, že sme paranoidní, ešte neznamená, že nás niekto nesleduje [smích]
Tým chcem hlavne povedať to, že opatrnosti nie je nikdy dosť. Osamelé demonštratívne činy jednotlivca proti establishmentu nemajú význam a obvykle vedú k ekonomickej, spoločenskej, ak nie dokonca fyzickej likvidácii odvážlivca.

350851

Příspěvků: 53

23.07. 01:40  Tak
23.07. 06:13 Tom  Autor tohoto článku ...
26.07. 07:59 P.A.Semi  RE: Autor tohoto článku ...
26.07. 14:52 dub  RE: Autor tohoto článku ...
26.07. 22:53 P.A.Semi  RE: Autor tohoto článku ...
26.07. 23:07 dub  RE: Autor tohoto článku ...
16.08. 05:15 Jarda z Brna  RE: pak jsme taky nej-opilejsi narod na svete...
26.07. 17:33 Vopice  RE: Autor tohoto článku ...
29.07. 16:40  RE: Autor tohoto článku ...
23.07. 08:38 Luculus  Anonymita
23.07. 09:29 Vladimír Stwora  RE: Anonymita
24.07. 07:01 lindsay  RE: Anonymita
23.07. 16:25 RomanTička  RE: Anonymita
23.07. 12:15 maru  ad anonymita
23.07. 12:28  RE: ad anonymita
23.07. 12:55 maru  RE: ad anonymita
23.07. 12:39 maru  RE: ad anonymita
23.07. 14:33 Vladimír Stwora  RE: ad anonymita
23.07. 17:04 maru  RE: ad anonymita
23.07. 19:42  PROSÍM NEPUBLIKOVAT, VZKAZ JEN PRO PANA EDITORA!!
23.07. 21:02 Vladimír Stwora  RE: PROSÍM NEPUBLIKOVAT, VZKAZ JEN PRO PANA EDITORA!!
24.07. 01:56 pokr  RE: PROSÍM NEPUBLIKOVAT, VZKAZ JEN PRO PANA EDITORA!!
24.07. 14:24  TOR a jeho anonymita.
24.07. 14:48 Vladimír Stwora  RE: TOR a jeho anonymita.
25.07. 10:52  RE: TOR a jeho anonymita.
26.07. 12:33  RE: PROSÍM NEPUBLIKOVAT, VZKAZ JEN PRO PANA EDITORA!!
26.07. 13:30 Vladimír Stwora  RE: PROSÍM NEPUBLIKOVAT, VZKAZ JEN PRO PANA EDITORA!!
25.07. 05:19  Okázalé vyžadování identity na netu bylo dosud výsadou fízlích brigádníků - trollů
24.07. 00:22  RE: ad anonymita
24.07. 09:17 Nikdo (originál)  RE: ad anonymita
23.07. 20:27  české poměry po 1989
23.07. 21:41 Vladimír Stwora  RE: české poměry po 1989
23.07. 22:02 Grenzer  RE: české poměry po 1989
23.07. 22:51 Vladimír Stwora  RE: české poměry po 1989
23.07. 23:08  RE: české poměry po 1989
24.07. 09:02 Vladimír Stwora  RE: české poměry po 1989
24.07. 01:02 r.m.  RE: české poměry po 1989
24.07. 05:56 favela  Je nase povinnost se pripojit k HATE FREE
24.07. 07:36 MoUdrostrak  Nejjednodušší anonymní donátorství Zvědavce
24.07. 09:01 Nikdo (originál)  RE: české poměry po 1989
24.07. 01:01 agent 004  RE: české poměry po 1989
24.07. 09:51 QuoVadis  RE: české poměry po 1989
24.07. 09:00 lindsay  RE: české poměry po 1989
24.07. 22:57 drezna  RE: české poměry po 1989
24.07. 23:13 Vladimír Stwora  RE: české poměry po 1989
24.07. 09:35 QuoVadis  Vrana k vrane seda...
24.07. 10:38 Honi soit qui mal y pense  Ano, vládnou nám mocné elity, demokracie je romantická iluze
24.07. 12:25  Propojení BIS - Justice
24.07. 22:30 agent 004  RE: Propojení BIS - Justice
26.07. 10:13  RE: Propojení BIS - Justice
26.07. 10:56  RE: Propojení BIS - Justice
24.07. 16:51 martin bares  jednou jsem si
26.07. 12:10 u  Ad poznámka Editora

Vybrat pouze nové | Odznačit

Káva pro Zvědavce

51

Být v obraze něco stojí.
Připojte se k ostatním a staňte se
také sponzorem Zvědavce, stačí
částka v hodnotě jedné kávy měsíčně.

Za měsíc říjen přispělo 100 čtenářů částkou 17 935 korun, což je 51 % měsíčních nákladů provozu Zvědavce.

Bankovní spojení: 2000368066/2010

IBAN: CZ4720100000002000368066
Ze Slovenska 2000368066/8330
IBAN: SK5883300000002000368066
BIC/SWIFT: FIOBCZPPXXX

[PayPal]

Bitcoin:
12vZg7LszAecMsq3wRW4pNpoUAgGZB8aS5

Další možnosti platby ›

Ve zkratce

Ameriku zaplavila vlna lítosti těch, co se nechali naočkovat24.10.21 17:07 USA 1

Měnit pohlaví dětí je zločin proti lidskosti24.10.21 09:58 Rusko 1

Hliník se odstěhoval do Humpolce......24.10.21 09:53 Evropská unie 0

Po celé Itálii vyrazili lidé i přes zákaz do ulic, podpořili je i Francouzi (VIDEA)24.10.21 09:44 Itálie 0

Zákon, který omezuje základní svobody 67 milionů Francouzů, schválilo 23 % poslanců!22.10.21 17:54 Francie 2

Policie pokračuje ve stíhání exposlanců Volného a Roznera, souhlas sněmovny už nepotřebuje 22.10.21 17:34 Česká republika 4

Soud zrušil další nezánonný paskvil - příjezdový formulář21.10.21 19:50 Česká republika 0

Nesvítí, nefouká... Data z Německa kříží plány EU21.10.21 17:38 Německo 5

Už na nás "vláda" zase chystá další šikanu a buzeraci20.10.21 20:19 Česká republika 6

Majitelé lesů raději zakáží cyklistům vjezd do lesa úplně19.10.21 20:20 Česká republika 5

Americké vojenské biologické laboratoře v Kazachstánu19.10.21 18:59 Kazakhstan 0

Evropská agentura pro léčiva zahájila hodnocení vakcíny společnosti Pfizer pro děti ve věku 5-11 let19.10.21 09:23 Evropská unie 2

Krize toaletního papíru!19.10.21 08:31 Česká republika 5

USA jsou připraveny posílit obranné schopnosti Gruzie - šéf Pentagonu přijel do Tbilisi18.10.21 09:21 Gruzie 3

Fauciho jedy18.10.21 09:16 USA 2

Kanadská provincie vydala nová pravidla COVID, která umožňují vládě zabavit soukromý majetek17.10.21 18:30 Kanada 2

„Tak to ne!“ Povinné vakcíny narazily na vážný odpor. Hnízdil spustil kanonádu17.10.21 17:46 Česká republika 1

Volby, AfD naletělo šmejdům17.10.21 04:52 Německo 1

Od severu k jihu je Itálie zablokovaná16.10.21 19:43 Itálie 2

Slovinský premiér označil poslance Evropského parlamentu za "Sorosovy loutky"15.10.21 19:07 Slovinsko 4

Měnové kurzy

USD
22,01 Kč
Euro
25,67 Kč
Libra
30,33 Kč
Kanadský dolar
17,83 Kč
Australský dolar
16,48 Kč
Švýcarský frank
24,05 Kč
100 japonských jenů
19,37 Kč
Čínský juan
3,45 Kč
Polský zloty
5,58 Kč
100 maď. forintů
7,04 Kč
Ukrajinská hřivna
0,84 Kč
100 rublů
31,30 Kč
1 unce (31,1g) zlata
39 586,74 Kč
1 unce stříbra
539,06 Kč
Bitcoin
1 366 896,95 Kč

Poslední aktualizace: 25.10.2021 06:33 SEČ

Tuto stránku navštívilo 4 873